Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Komunita mix Zeptatli jste se nekdy na diskotece, jestli je dotycny gay?
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3

po listopad 21, 2005 8:10 pm
Autor Zpráva
MIR
uživatel


Založen: 17.11.2005
Příspěvky: 7

Předmět: Citovat

to asi ne. nevim
_________________
Hledam kluka na vazny vztah
je mi 21 let studuju mechaniku elektroniku v chomutove a pochazim z klasterce nad ohri
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po listopad 21, 2005 7:18 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Hrozba Citovat

MIR napsal:
ja kdyz sem se zeptal byvalyho kamarada tak me napadl ze jsem pro nej vetsi hrozba nez tuna heroinu



To byla prece lichotka. Tuna heroinu ho nezjima, ale ty asi jooo:-)) Heroin ho neohrozi. ani si ho nevsimne, ale Tebe..kdo vi Twisted Evil
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá listopad 18, 2005 8:57 am
Autor Zpráva
MIR
uživatel


Založen: 17.11.2005
Příspěvky: 7

Předmět: Citovat

ja kdyz sem se zeptal byvalyho kamarada tak me napadl ze jsem pro nej vetsi hrozba nez tuna heroinu
_________________
Hledam kluka na vazny vztah
je mi 21 let studuju mechaniku elektroniku v chomutove a pochazim z klasterce nad ohri
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út listopad 08, 2005 9:26 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Ohlas Citovat

Nejde jen o diskoteku. Tato problematika je celkem rozsirea. Muze to byt na diskotece. Jako treba u Tebe. Nebo treba na konferenci jako se to stalo me. Byl tam velmi zajimavy kluk. Smali jsme se na sebe. Bylo videt, ze si mame co rici. Ale nemel jsme chut nejak nazancit, ze vim. Ba co vic. Kdyz naznacim ze vim, ze je gay. Tak bud o nej nemusim mit zajem a skadlim jej(kluk od nas z koleji). Nebo, ze mam chut si s nim pvidat. Divat s emu do oci a rici si opravdu mnoho. To je rozdil. Vis, nebylo to vzhledem. Tebe zaujal. Me se zase libilo jake mel pripominky. Zksuenosti z prace. Vypadal v te oblasti stastny. Opravdu moc sladke...Ma nekdo zkusenosti jak navazat prvni kontakt. Nemyslim tak, ze bych chtel toho cloveka do postele. Spis nez, ze je krasavec, ze me zajima jako clovek. Pritom tusim, ze kdyz jsme se bavili o homosexualite klientu s mentalni retardaci Tak jsme na sebe mrkali:-)) Craker zase mluvil o diskotece. Jde aplikovat nejaky stejny postup. Nebo odlsiny. A jaky? Je nejaky typ? tohle je moc zajimave tema. Vzdy me lakalo se seznamit s partnerem uplne prirozene:-)) Question Idea Question Idea
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne listopad 06, 2005 1:56 pm
Autor Zpráva
The Cracker
Anonymní





Předmět: Zeptatli jste se nekdy na diskotece, jestli je dotycny gay? Citovat

Pred tydnem jsem byl na diskotece a uvidel jsem tam jednoho fakt moc moc hezkeho kluka. Tak jsem tak tancoval kousek u neho a pozoroval jsem ho. Urcite si me musel vsimnout, ze na neho nejak blbe cumim Wink Zdalo se mi jakoby tam byl s druhym borcem, ktery byl podle me na 80% gay. Proste se mi zdalo, ze on gay je. Bohuzel na toho druheho at jsem se dival jak jsem se dival, jsem nemohl na nic prijit. Potom se mi zdalo, ze i on na me zacal trochu pokukovat. Pak tam jeste dosla nejaka holka a zacal tancit s ni, ale byl to takovy tanec, jaky tancim i ja treba s kamoskama nebo tak, takze si nemyslim, ze by to neco melo znamenat. Ale at se tedy konecne dostanu k tomu co jsem chtel rict: Nakonec jsem se ho nezeptal na nic, odesel jsem a do ted me to mrzi. (Doufam, ze to bude pristi tyden Crying or Very sad) Mysite, ze bych se ho mel zeptat? Uz jste se nekdy nekoho na diskotece zeptatali, jestli je gay? Jaka byla jeho reakce?
 
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 3 z 3
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist