Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Komunita mix Zeptatli jste se nekdy na diskotece, jestli je dotycny gay?
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

út duben 18, 2006 9:57 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Taky nepiju pivo a bowling nehraju. Nevěřím, že mi prsty nezůstanou k těch dírách v kouli. Pro klavíristu blbá situace...
Dneska jsem se jednoho kluka zeptal v tramvaji. A BYL TO GAY! Koukal trochu vyjeveně, ale nakonec zabral a přiznal se:-) ani jsme to nedořešili, on vystupoval a já spěchal.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út duben 18, 2006 9:39 pm
Autor Zpráva
Stonerock
šaman


Založen: 2.2.2006
Příspěvky: 1509
Bydliště: Plzeň

Předmět: Citovat

PXGCZ napsal:
Bowling nehraju a pivo nepiju.

Teda to jsou mi lidi... Wink Vidíš, jak jsou pivo a bowling v životě důležitý - je kam zvát sympatický kolegy z práce... Laughing
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út duben 18, 2006 9:09 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: :-)) Citovat

the.cracker napsal:
Na plavani nebo do fitka to mi prijde blbe. Tak kdyz nepijes pivo, tak na cokoliv - fernet, vino, absint. Nebo jako nepijes alkohol vubec? Pak je divne nekoho zvat treba na.... dzus Wink Ale tak, taky se to da. A co treba kulec? Sipky? Stolni fotbalek? Stolni hokej? Neco takoveho Cool



V soucasne dobe chodi spousta lidi do cajovny nebo na klubove filmy. Jen nema tam s kym jit.. Takhle to lze prezentovat.. Smile

Celkem bezne byva vino nebo treba kava..Ikdyz to je asi ohrane.. to je pravda. Netusim co je to za kolegu.. Me by si fitkem docela odradil.. a rande v bazenu to neni take to prave:-)

Ja mel sve prvni rande s klukem s, kterym jsme byl nejdele (tim druhym) skrz literaturu Muzete jit treba take na autogramiedu..My sli na Michela de Ruize Very Happy

Myslím si, že je celkem ideální čajovna. Tam chodim nejen s gayi, ale i s heteraky a kamaradkama Very Happy
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út duben 18, 2006 8:53 pm
Autor Zpráva
the.cracker
uživatel+


Založen: 16.3.2006
Příspěvky: 180
Bydliště: Kyjov

Předmět: Citovat

Na plavani nebo do fitka to mi prijde blbe. Tak kdyz nepijes pivo, tak na cokoliv - fernet, vino, absint. Nebo jako nepijes alkohol vubec? Pak je divne nekoho zvat treba na.... dzus Wink Ale tak, taky se to da. A co treba kulec? Sipky? Stolni fotbalek? Stolni hokej? Neco takoveho Cool
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út duben 18, 2006 8:38 pm
Autor Zpráva
PXGCZ
uživatel++


Založen: 17.4.2006
Příspěvky: 236

Předmět: Citovat

Bowling nehraju a pivo nepiju. Mohl bych ho pozvat na plavání nebo do fitka, ale to bych ho asi vyděsil více než pozváním na rande. Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út duben 18, 2006 2:31 pm
Autor Zpráva
the.cracker
uživatel+


Založen: 16.3.2006
Příspěvky: 180
Bydliště: Kyjov

Předmět: Citovat

Tak se ho na to primo neptej, ale zeptej se ho jestli by si nekdy nevysel treba zahrat bowling nebo neco na ten zpusob. Na pivko. Kdyz jste kolegove, tak by to slo, ne?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po duben 17, 2006 11:30 pm
Autor Zpráva
PXGCZ
uživatel++


Založen: 17.4.2006
Příspěvky: 236

Předmět: Citovat

Škoda, že není nějaký univerzální návod, jak zjistit orientaci jiného. V práci se mi moc líbí jeden kolega a mám pocit, že je gay, ale nemůžu se ho na to zeptat. Kdyby řekl, že není, tak by bylo jasné, že já ano a to bych asi v práci nepřežil.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st duben 12, 2006 9:57 pm
Autor Zpráva
fiosdar
uživatel+


Založen: 21.10.2005
Příspěvky: 135
Bydliště: Prague<>SNV

Předmět: Citovat

the.cracker napsal:
Jo, tady na diskotece, asi dva kilometry od Kyjova. A prozrazeni? Myslis jako u kamosu a tak? O me to uz nejblizsi kamosi vi. Nebo tak, zrovna ted mam takove velice zvlastni obdobi. Spis jsem je tak trochu natukl, takze vetsina uz tusi. Nekdo uz to vzal jako fakt, nekdo mi porad jeste neveri. Ale v tomto problem urcite nebude. A mne to nevadi, nehodlam to tajit do 18... A jinak ta diskoteka je relativne velka, byva tam az 300 lidi, takze aji kdyby to nevedeli, tak pochybuju, ze by se to nejak dozvedeli. A kdyby me treba sledovali, tak ptat se nejakeho borca muzu prece cokoliv. Nebo jak si to myslel?


aha, tak to je potom fajn, ze na to svoje okolie pripravujes...myslel som to tak, ze ja som v Tvojom veku mal pekelny strach z prezradenia, ze mi ide viac o chalanov ako o baby... mas moj obdiv...
_________________
Strach není něco, před čím se musí prchat, ale něco, s čím se musí bojovat.
Asimov, Nahé slunce
Gales
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
      Na začátek stránky  

út duben 11, 2006 9:07 pm
Autor Zpráva
the.cracker
uživatel+


Založen: 16.3.2006
Příspěvky: 180
Bydliště: Kyjov

Předmět: Citovat

Jo, tady na diskotece, asi dva kilometry od Kyjova. A prozrazeni? Myslis jako u kamosu a tak? O me to uz nejblizsi kamosi vi. Nebo tak, zrovna ted mam takove velice zvlastni obdobi. Spis jsem je tak trochu natukl, takze vetsina uz tusi. Nekdo uz to vzal jako fakt, nekdo mi porad jeste neveri. Ale v tomto problem urcite nebude. A mne to nevadi, nehodlam to tajit do 18... A jinak ta diskoteka je relativne velka, byva tam az 300 lidi, takze aji kdyby to nevedeli, tak pochybuju, ze by se to nejak dozvedeli. A kdyby me treba sledovali, tak ptat se nejakeho borca muzu prece cokoliv. Nebo jak si to myslel?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út duben 11, 2006 12:14 pm
Autor Zpráva
fiosdar
uživatel+


Založen: 21.10.2005
Příspěvky: 135
Bydliště: Prague<>SNV

Předmět: Citovat

the.cracker napsal:
Tak to bohuzel nehrozi Crying or Very sad Je mi 16 a nejblizsi gay podnik bych rekl ze je v Brne, coz je z Kyjova asi 50km. Takze tam by me nikdo nepustil, zvlast kdyz to u nas doma jeste nikdo nevi....


hm, nehladiac na fakt, ze do vacsiny teplych podnikov smu osoby starsie 18 rokov (aspon myslim...) . ono, vzdy by sa to dalo nejak zahovorit, ale aj tak... hm...
a to sa tych chalanov pytas u vas na diske ? nehrozi tym padom prezradenie ?
_________________
Strach není něco, před čím se musí prchat, ale něco, s čím se musí bojovat.
Asimov, Nahé slunce
Gales
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
      Na začátek stránky  

po duben 10, 2006 5:42 pm
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

Nápodobně, nejen teda že v té době jsem byl neznalý, ale ani dnes na to nemám odvahu.
_________________
To máš z toho, s kým se to taháš. S nějakým anarchistickým bohémem, rudým, bolševickým nokem.
Jsem zženštilý materialista, ach božínku, jsem tak sama a bez materiálu
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po duben 10, 2006 1:42 am
Autor Zpráva
nokin
uživatel+


Založen: 19.3.2006
Příspěvky: 230
Bydliště: Praha

Předmět: to: the.cracker Citovat

Máš můj obdiv! Ve Tvém věku jsem neměl odvahu někoho oslovovat a ani teď se to nezměnilo. Máš velkou šanci, že se tak s někým fakt seznámíš. Jen tak dál. Přeju Ti ať to vyjde Cool
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne duben 09, 2006 8:42 pm
Autor Zpráva
the.cracker
uživatel+


Založen: 16.3.2006
Příspěvky: 180
Bydliště: Kyjov

Předmět: Citovat

Tak to bohuzel nehrozi Crying or Very sad Je mi 16 a nejblizsi gay podnik bych rekl ze je v Brne, coz je z Kyjova asi 50km. Takze tam by me nikdo nepustil, zvlast kdyz to u nas doma jeste nikdo nevi....
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne duben 09, 2006 6:15 pm
Autor Zpráva
fiosdar
uživatel+


Založen: 21.10.2005
Příspěvky: 135
Bydliště: Prague<>SNV

Předmět: Citovat

ad the.cracker : co takto navstevovat gay diskoteky ? Very Happy tam potreba tejto otazky odpada
_________________
Strach není něco, před čím se musí prchat, ale něco, s čím se musí bojovat.
Asimov, Nahé slunce
Gales
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
      Na začátek stránky  

ne duben 09, 2006 5:18 pm
Autor Zpráva
the.cracker
uživatel+


Založen: 16.3.2006
Příspěvky: 180
Bydliště: Kyjov

Předmět: Citovat

Tak jsem se zeptal uz podruhe Twisted Evil Bohuzel ani v tomto pripade nebyla odpoved kladna. Ale tentokrat to bylo celkem v pohode. Uz jsem ti trochu vic promyslel otazku a nejprve jsem se ho zeptal, jestli se ho muzu zeptat na neco osbniho. Borec v pohode, ze jasny. Kdyz jsem se ho zeptal, tak taky pohoda, jenom odpovedel: "ne, to nee...". Ale stejne me to celkem s... Asi mam na lidi spatny odhad nebo nevim. Crying or Very sad
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so březen 18, 2006 9:01 pm
Autor Zpráva
fiosdar
uživatel+


Založen: 21.10.2005
Příspěvky: 135
Bydliště: Prague<>SNV

Předmět: Citovat

the.cracker napsal:
No jako, myslim si ze to na 99% musel pochopit. Tancoval jsem blizko neho, kdyz byla prilezitost, hodil jsem na neho ocko. A po chvili jsem se ho na to teda zeptal. Abych se priznal, tak jsem necekal odpoved typu "jo, jsem", ale myslim si ze kdyby byl, tak by se me zeptal na neco jako "proc se ptas?". A pozvat uplne neznameho borca na panaka?! No jako to si myslis ze neni divne? To by mu bylo jasne hned. Videls/znas nejakeho HT ktery by zval neznameho borca z diskoteky jenom tak na panaka? No ja myslim ze ne... Samozrejme, ze treba kamose nebo znameho, to jo, ale toto ne.


vyjadril som iba svoj nazor, urcite to zalezi od situacie. mojou filozofiou je nic nepredpokladat, lebo to sa clovek potom moze pekne popalit.
ak by som si mal ja vybrat, ci to na niekoho vybalit rovno, alebo ho pozvat na panaka, volil by som tu druhu moznost. odhliadnuc od faktu, ze na HT diskoteky (a na diskoteky celkovo) skoro vobec nechodim.

samozrejme, je to iba moj nazor Very Happy
_________________
Strach není něco, před čím se musí prchat, ale něco, s čím se musí bojovat.
Asimov, Nahé slunce
Gales
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
      Na začátek stránky  

so březen 18, 2006 6:26 pm
Autor Zpráva
the.cracker
uživatel+


Založen: 16.3.2006
Příspěvky: 180
Bydliště: Kyjov

Předmět: Citovat

No jako, myslim si ze to na 99% musel pochopit. Tancoval jsem blizko neho, kdyz byla prilezitost, hodil jsem na neho ocko. A po chvili jsem se ho na to teda zeptal. Abych se priznal, tak jsem necekal odpoved typu "jo, jsem", ale myslim si ze kdyby byl, tak by se me zeptal na neco jako "proc se ptas?". A pozvat uplne neznameho borca na panaka?! No jako to si myslis ze neni divne? To by mu bylo jasne hned. Videls/znas nejakeho HT ktery by zval neznameho borca z diskoteky jenom tak na panaka? No ja myslim ze ne... Samozrejme, ze treba kamose nebo znameho, to jo, ale toto ne.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so březen 18, 2006 4:58 pm
Autor Zpráva
fiosdar
uživatel+


Založen: 21.10.2005
Příspěvky: 135
Bydliště: Prague<>SNV

Předmět: Citovat

the.cracker napsal:
No tak vcera, asi po 5 mesicich, jsem toho borca potkal znovu. Ech, no to bylo Embarassed Jak jsem v sobe mel uz par piv, tak jsem se na parkete odhodlal, sel za nim a vypadla ze me skvela veta: "Hej, nejsi nahodou gay???" Laughing Borec vubec nechapal, vykulil na me oci a nevypadlo z neho ani slovo. Nakonec si jenom poklepal na celo, tak jsem se otocil a odesel. No priznam se, ze jsem byl celkem vyklepany a musel jsem si sednout... Na jednu stranu jsem stastny ze jsem se ho odhodlal zeptat (i kdyz s mirnou pomoci omamnych latek Wink ) a ze mi nedal pres hubu Very Happy Ale na druhou stranu vim, ze ho nikdy mit nemuzu a pritom je tak mooooc peknyy Twisted Evil Ach jo, no co se da delat. Musim na neho zapomenout.


hm. zaujimavy pribeh. Very Happy Ty si uplne vyoutovany, resp. mal dotycny sancu nejakym sposobom zistit, ze si gay ? lebo inak by som sa zachoval podobne (teda, aspon u nas v SNV, v prahe nie). dotycneho by som povazoval za provokatera.

IMHO zakladne pravidlo je - dam, dostanem. Teda, uplne idealna situacia by bola, ak by si ho pozval na pivo/vino/cokolvek a po ca. 5 minutach hovoru povedal neico v zmysle "Vies, chcel som Ti povedat, ze sa mi pacis ale nevedel som najst prilezitost". Alebo variaciu na danu temu. teda, tak by som to robil ja.

rozhodne to, co si urobil, vyzadovalo velmi velku davku odvahy a su ludia, ktori toho nebudu schopni nikdy. len tak dalej, practice makes perfect.
_________________
Strach není něco, před čím se musí prchat, ale něco, s čím se musí bojovat.
Asimov, Nahé slunce
Gales
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
      Na začátek stránky  

so březen 18, 2006 3:31 pm
Autor Zpráva
the.cracker
uživatel+


Založen: 16.3.2006
Příspěvky: 180
Bydliště: Kyjov

Předmět: Citovat

No tak vcera, asi po 5 mesicich, jsem toho borca potkal znovu. Ech, no to bylo Embarassed Jak jsem v sobe mel uz par piv, tak jsem se na parkete odhodlal, sel za nim a vypadla ze me skvela veta: "Hej, nejsi nahodou gay???" Laughing Borec vubec nechapal, vykulil na me oci a nevypadlo z neho ani slovo. Nakonec si jenom poklepal na celo, tak jsem se otocil a odesel. No priznam se, ze jsem byl celkem vyklepany a musel jsem si sednout... Na jednu stranu jsem stastny ze jsem se ho odhodlal zeptat (i kdyz s mirnou pomoci omamnych latek Wink ) a ze mi nedal pres hubu Very Happy Ale na druhou stranu vim, ze ho nikdy mit nemuzu a pritom je tak mooooc peknyy Twisted Evil Ach jo, no co se da delat. Musim na neho zapomenout.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po leden 30, 2006 3:59 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Cervenani Citovat

Adam napsal:
To jsem pro tebe potenciálně sexuální objekt číslo jedna Razz . Je se totiž červenám skoro pořád. Hlavně, když se stydim nebo když mě někdo utře. A taky když se hodně směju.



Hmmmm provokuješ blllmmm Twisted Evil
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út leden 10, 2006 5:16 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

To jsem pro tebe potenciálně sexuální objekt číslo jedna Razz . Je se totiž červenám skoro pořád. Hlavně, když se stydim nebo když mě někdo utře. A taky když se hodně směju.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út leden 10, 2006 4:40 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Br Citovat

Adam napsal:
Tobě přijde roztomilé, když před tebou někdo koktá a je naprosto v koncích? Tak to máš trochu škodolibé sklony. Není nic horšího, než když máš v hlavě úplně prázdno a koukáš do něčích očí, které na tobě visí a čekají, co z tebe vypadne. Po takovýchto scénách bys se nejradši zakopal metr pod zem.


Prijde me ten kluk sladky. Je videt, co citi, ze se o neco snazi. A tak mu chci pomoci. Prijde me to jako uzasne, ze prekonava ostych.A tak mu chci pomoci.To otvirani se a signaly urcitych emocnich veci me imponuji. A moc rad toho kluka podporim. Tak abych mu to usnadnil.. Asi jsem zvracen jak pises. Ale me prijde sexi dokonce i kluk, ktery se cervena nooo Sad

Ale kdyz se to deje me tak je me to stejne neprijemne jako Tobe. To je fakt. Chces neco rici ten druhy ceka a ty nic. Bojis se mu neco rici. casto kdyz neco nacnes a pak se studem a ze strachu misto toho placnes nejakou blbost to znam. Je to neprijemne.To se pak touzim propadnout kamsi...Kdyz se Ti podiva do oci a ceka a j anic, jen s epotim a mam chut zdrhnout brrrrrrr
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út leden 10, 2006 4:33 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Tobě přijde roztomilé, když před tebou někdo koktá a je naprosto v koncích? Tak to máš trochu škodolibé sklony. Není nic horšího, než když máš v hlavě úplně prázdno a koukáš do něčích očí, které na tobě visí a čekají, co z tebe vypadne. Po takovýchto scénách bys se nejradši zakopal metr pod zem.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út leden 10, 2006 2:42 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: :-) Citovat

Adam napsal:
Nedávno na mě na ulici jeden vééélice příjemně vypadající kluk něco zabrblal. Vždycky, když mě osloví kluk (s holkama se mi nevím proč nestává?), začnu breptat. Až po delší chvíli mi došlo, že se mě francouzsky ptá na cestu na Staromák. No začal jsem žvatlat směsicí ANJ/FRJ a nakonec mu cestu snad nějak popsal. Pak chtěl ještě něco, ale už jsem opravdu netušil, co po mně chce, tak jsem červenej až za ušima vyklidil pole.


N klukovi me tohle prijde strasne roztomile Embarassed A sexi. V mem zivote spis trosku smutne.
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út leden 10, 2006 12:15 pm
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

Jéé, no bylo krásné, ale ta nejistota, proč se tak usmívá, bylo by krásné, kdyby to vyšlo. To je romanťika. Embarassed
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po leden 09, 2006 8:17 pm
Autor Zpráva
Chris003
uživatel


Založen: 16.12.2005
Příspěvky: 66
Bydliště: Slovensko...

Předmět: Citovat

niekedy ku koncu leta som urobil najazd na obchody, s umyslom vybrat si nieco nove. bol som uz asi v piatom obchode a okrem mna tam bol predavac (taky postarsi), nejake dve zenske a mlady (az desivo pekny) chalan sediaci v kresle. najskor som si ho nevsimol, lebo ked som vosiel dnu a siel k obleceniu, kreslo bolo stale za mojim chrbtom. az na odchode som ho tam uvidel a on sa usmial. taky krasny usmev sa len tazko hlada... hned som sa pozrel za seba, ale tam stali len tie zeny otocene chrbtom. pozrel som sa na neho znovu a on sa usmieval este viac. vtedy som spanikaril a s totalne neistym usmevom som sa hnal k dveram...
asi tak o polhodinu neskor som vychadzal z ineho obchodu a znovu som ho stretol. kracal cez ulicu a zase sa na mna usmial. vtedy som hodil aj usmev, tento krat dokonca pomerne prirodzeny...
hmm, odvtedy som ho nevidel... Rolling Eyes
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po leden 09, 2006 3:49 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Nedávno na mě na ulici jeden vééélice příjemně vypadající kluk něco zabrblal. Vždycky, když mě osloví kluk (s holkama se mi nevím proč nestává?), začnu breptat. Až po delší chvíli mi došlo, že se mě francouzsky ptá na cestu na Staromák. No začal jsem žvatlat směsicí ANJ/FRJ a nakonec mu cestu snad nějak popsal. Pak chtěl ještě něco, ale už jsem opravdu netušil, co po mně chce, tak jsem červenej až za ušima vyklidil pole.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po leden 09, 2006 8:41 am
Autor Zpráva
Jakub.Jeddide
uživatel++


Založen: 13.12.2005
Příspěvky: 268
Bydliště: Praha 10

Předmět: Re: Ohlas Citovat

To se mi bohužel nestalo, ale dokážu si to dost živě představit...

Editace Waky, 6.11.2009, odstranění nadbytečné citace
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá leden 06, 2006 4:04 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Ohlas Citovat

Stalo se Ti nekdy, ze te oslovil prijemne vypadajici kluk nekde spontanne a ty jsi prekvapenim nereagoval?

Editace Waky, 6.11.2009, odstranění nadbytečné citace
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá leden 06, 2006 11:09 am
Autor Zpráva
Jakub.Jeddide
uživatel++


Založen: 13.12.2005
Příspěvky: 268
Bydliště: Praha 10

Předmět: Re: Ohlas Citovat

Libor napsal:
Nejde jen o diskoteku. Tato problematika je celkem rozsirea. Muze to byt na diskotece. Jako treba u Tebe. Nebo treba na konferenci jako se to stalo me. Byl tam velmi zajimavy kluk. Smali jsme se na sebe. Bylo videt, ze si mame co rici. Ale nemel jsme chut nejak nazancit, ze vim. Ba co vic. Kdyz naznacim ze vim, ze je gay. Tak bud o nej nemusim mit zajem a skadlim jej(kluk od nas z koleji). Nebo, ze mam chut si s nim pvidat. Divat s emu do oci a rici si opravdu mnoho. To je rozdil. Vis, nebylo to vzhledem. Tebe zaujal. Me se zase libilo jake mel pripominky. Zksuenosti z prace. Vypadal v te oblasti stastny. Opravdu moc sladke...Ma nekdo zkusenosti jak navazat prvni kontakt. Nemyslim tak, ze bych chtel toho cloveka do postele. Spis nez, ze je krasavec, ze me zajima jako clovek. Pritom tusim, ze kdyz jsme se bavili o homosexualite klientu s mentalni retardaci Tak jsme na sebe mrkali:-)) Craker zase mluvil o diskotece. Jde aplikovat nejaky stejny postup. Nebo odlsiny. A jaky? Je nejaky typ? tohle je moc zajimave tema. Vzdy me lakalo se seznamit s partnerem uplne prirozene:-)) Question Idea Question Idea


Máš pravdu, koho nelákalo se seznámit úplně přirozeně, třeba na ulici, v tramvaji, v obchodě a nebo u vody. Muselo by to být krásné. Deně potkávám spoustu zajímavých kluků, ale osovit je patří mezi myšlenky z řad sci-fi. Ale čet jsem na 004.cz, že udělali celkem pěkný trička, aby se lidé poznali a nebáli se jeden druhého oslovit....
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 2 z 3
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist