Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Volný čas jak vybrat kosmetiku
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2

po říjen 24, 2005 7:29 pm
Autor Zpráva
Wolfi
tester


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 3
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

S tou kosmetikou rozhodně souhlasím. Chodím tam už pravidelně dva roky a už si to bez toho neumím představit. Prostě nemí nadto, když se jednou za měsíc natáhnu na lehátko a zavřu oči a hodinu a půl jen tak relaxuju. Samozřejmě občas to i trošku zabolí, zvláště když mi upravuje obočí, ale od toho jsme chlapi, abycom něco vydrželi!!!!!!!
Tak vzhuru dotoho, rozhodně to zato stojí!!!!!!!!!!!! Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so říjen 22, 2005 8:52 pm
Autor Zpráva
llukynek
guru


Založen: 20.10.2005
Příspěvky: 655
Bydliště: Kousek od Pardubic:o)

Předmět: TO anonymní: Citovat

Na péči o vlastní tělo není naprosto nic zženštilého, takže Vaše ujištění ostatních, že nejste nijak zženštilý, nebylo nutné!
Jen "vidláci" a hlupáci si mohou myslet, že pokud se o sebe chlap stará, tak to prostě není chlap! S tím já ale nesouhlasím a myslím, že s tím nebudete souhlasit ani Vy! Je příjemné a hlavně správné, pokud o sebe muž pečuje, pokud se umí dobře oblékat, pokud voní a nikoli páchne! A jestli to někomu vadí, pak je to jen závist heterosexuálního ignoranta, který má pocit, že správný chlap musí prostě smrdět, čistá závist, kdy náš ignorant ví, že dobře vypadající muž nad ním vyhrává!

Klidně se na tu kosmetiku vydejte a ničeho se nebojte. Nebudete první ani poslední chlap, který by využil kosmetických služeb. Klidně do toho! A stydět se? To vůbec ne! Ukažte, že na to máte! Mr. Green
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so říjen 22, 2005 12:56 am
Autor Zpráva
Wolfi
tester


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 3
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Tohle téma mě docela zaujalo, jsem metrosexual a jsem rad, že v tom nejsem sam. Baví mě o sebe pečovat a tak si o tom rad povídám s druhými Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út září 27, 2005 1:11 pm
Autor Zpráva
Anonymní






Předmět: jak vybrat kosmetiku Citovat

Hmm, je mi jasný, že pro kluky je tohle téma trochu ošidné, rozhodně nejsem nějak zženštilý atd., ale stejně si myslím, že bych se o sebe nějak starat měl. Letos mi bude petadvacet, začínají být vidět vrásky a docela rád bych se tomu nějak bránil. Jenže jít na kosmetiku mi je blbý a zatím všechny krémy a podobné jsem viděl zatím jenom pro holky. Můžete mi někdo poradit? Byl bych moc rád. Díky!
 
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 2 z 2
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist