Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Sportování Fitness poradna
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 23, 24, 25  Další

pá duben 06, 2012 12:56 pm
Autor Zpráva
Brio
uživatel+++


Založen: 27.12.2011
Příspěvky: 486
Bydliště: Hradec Králové

Předmět: Citovat

Pro hubnutí to je dáno množstvím kalorií, které do sebe musíš dostat (se to odvíjí to hubnutí hlavně od přísunu kalorií do těla a jejich zpracování, že). Já si kalorie vyloženě nehlídám, protože nehubnu nijak radikálněSmile) Většinou miska cereálií, jogurt, k tomu sklenka džusu (vody) a ovoce. A nebo 2-3 plátky tmavého pečiva (bulky, chleba,...) s nějakým mazáním a k tomu paprika, rajče...

Důležité je, abys po snídani měl pocit, že jsi plný energie a neměl hlad (což někdy může být problém, pokud dostáváš chutěSmile)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá duben 06, 2012 12:55 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Japko celý, jogurt a tak dva chleby se šunkou? Think Na mně by to teda bylo málo, ale tak zhruba. Razz
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá duben 06, 2012 12:45 pm
Autor Zpráva
macstrap
uživatel


Založen: 1.4.2012
Příspěvky: 33
Bydliště: Zlín

Předmět: Citovat

s posledníma dvěma příspěvkama souhlasim, to tak nějak ve snídaních mám, ale ne najednou, taky vynechávám vajíčko - snídani za dvě kila si dnes denodenně dovolovat nechci (vtip! - ba du tsss.) Ale ještě se zeptám, jak snídaně má vypadat objemově? Stačí třeba jako jeden bílej jogurt s vločkama + půlka japka (myslím to teď kolik toho má bejt Very Happy )
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá duben 06, 2012 12:39 pm
Autor Zpráva
Brio
uživatel+++


Založen: 27.12.2011
Příspěvky: 486
Bydliště: Hradec Králové

Předmět: Citovat

Ovoce, zelenina, džusy, voda, bílý jogurt (opravdu bílý), cereálie, tmavé pečivo, vajíčka, šunka (ale opravdu je v ní maso, žádná zauzená s 55% masa:-D), lupínky (klasické cornflakes teda ne),... To je můj snídaňový jídelníček v různých kombinacích. A na energii to je cajk.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá duben 06, 2012 12:24 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

K odkazu bych teda poznamenal, že snídaně pro kulturistu nebude asi stejná jako pro človíka, co chce shodit. Smile

Jinak teda souhlasim s tim, že ve snídani, podobně jako v boršči, musí bejt všechno. Razz

Kombinace nastíněný Honzou z jeho jídelníčku fajn, mám to podobně (krom jabka atp. - nemůžu si dovolit překyselení žaludku po ránu), ale na hubnutí bych jistě vynechal kakao, colu, salámy a paštiku (pro lidi co nechodí po snídani na šichtu do lomu Laughing ).
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá duben 06, 2012 10:52 am
Autor Zpráva
macstrap
uživatel


Založen: 1.4.2012
Příspěvky: 33
Bydliště: Zlín

Předmět: Citovat

díky moc, zkouknu to Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá duben 06, 2012 10:36 am
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

To je jednoduchý - pořádná snídaně musí obsahovat všechno. Smile

Já kombinuju hlavně z tohohle: kakao, cola, džus, tvaroh, jogurt, sýr, vajíčka, šunka, salám, paštika, máslo, tmavé pečivo, sladké pečivo, jabko, mrkev, kedlubna, ...

koukni semka: http://kulturistika.ronnie.cz/vyziva


Naposledy upravil Honza dne pá duben 06, 2012 10:56 am, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá duben 06, 2012 9:35 am
Autor Zpráva
macstrap
uživatel


Založen: 1.4.2012
Příspěvky: 33
Bydliště: Zlín

Předmět: Citovat

hele, řekěte mi, co je to POŘÁDNÁ snídaně.... já třeba na střední vůbec nesnídal a naučil jsem se to až cca před dvěma rokama, ale pořád nevim ,co by měla správná snídaně obsahovat
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá duben 06, 2012 6:33 am
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Brio napsal:
Pomohlo chodit dříve spát (délka spánku byla přitom stejná), ráno mít pořádnou snídani. A únava přes den vymizela.

Toto se mi taky hodně osvědčilo. Nejde jen o snídani, ale o celkově neuspěchaný a nestresový začátek dne před odchodem z domova.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt duben 05, 2012 10:12 pm
Autor Zpráva
macstrap
uživatel


Založen: 1.4.2012
Příspěvky: 33
Bydliště: Zlín

Předmět: Citovat

2 honza: mlíko piju málo, jen jsem tim chtěl naznačit, že nepiju sladký sviňárny apod. Ale minerákly a to mlíko Smile

jinak cvičit jsem začal nepravidelně asi před rokem a od tý doby jsem to "zpravidelnil" a určitě cítím zlepšení Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt duben 05, 2012 10:09 pm
Autor Zpráva
macstrap
uživatel


Založen: 1.4.2012
Příspěvky: 33
Bydliště: Zlín

Předmět: Citovat

ad cvičení: taky jsem slyšel, že na hubnutí jsou lepší menší váhy + víc opakování, proto to zkouším

ad vstávání: většinou chodím spát tak v 11-12 a vstávám s pomocí budíku v 8, ale vstanu hned, nenutím se
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt duben 05, 2012 3:27 pm
Autor Zpráva
Brio
uživatel+++


Založen: 27.12.2011
Příspěvky: 486
Bydliště: Hradec Králové

Předmět: Citovat

Honza napsal:

ad únava: jak dlouho spíš a probouzíš se sám, nebo tě tahá z postele budík? Co bílkoviny, vitamíny, ... mě se docela osvědčilo k snídani nějaká vitamínová bomba, (třeba džus) a hodně cukru.

Já mám podobnou zkušenost. Kvalitní snídaně u mě taky rozhodovala s únavou. Unavený jsem byl dost často (hodně práce, pozdní spánek, nedostatek energetické stravy). Pomohlo chodit dříve spát (délka spánku byla přitom stejná), ráno mít pořádnou snídani. A únava přes den vymizela.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt duben 05, 2012 3:07 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

Brio napsal:
Samotné cvičení doma nepomůže, zpevňuje svaly, ale neodstraňuje tuky, protože posilovací cvičení s tukem pracují o dost méně.


Takhle úplně to neplatí, záleží, jak trénuješ. Když jedeš hodně silově (skoro mrtváky a míň opakování, ... tak jo, ale na hubnutí se hodí spíš rýsovačka: lehká váha, víc opakování a dynamičtější provedení cviku a tutově zhubneš.

macstrap napsal:
že jablka na noc už ne, že to je moc sladký (ač je to příroda.) Jinak jsem taky přes den lehce unavenej, takže prostě JE něco špatně...


S tím cukrem v jabkách je to spíš pověra, trocha cukru nevadí, ten se spaluje dost rychle a jen jabka nemusíš, třeba si kup čínský zelí, kedlubny, ... vpodstatě cokoli, čeho je hodně a je to málo kalorické, třeba i hrst rejže.

ad únava: jak dlouho spíš a probouzíš se sám, nebo tě tahá z postele budík? Co bílkoviny, vitamíny, ... mě se docela osvědčilo k snídani nějaká vitamínová bomba, (třeba džus) a hodně cukru.

macstrap napsal:
jako, ono zvedat na bench 20kg je málo, ale obouruční curl je už pak docela záhul - aspoň pro mě. Mám 6 cviků, každej dělám 4x12 - 4x15 podle toho, jak to zvládám.


Jak dlouho už cvičíš? Výkon stejný, nebo se zlepšuje ?

btw: lepší než dlouhá tyč jsou pro začátečníka přikládací jednoručky, jsou mnohem univerzálnější.

macstrap napsal:
piju asi dost málo - prsotě zapomínám, piju jen vodu a mlíko...


Tak bacha - mlíko není pití, ale tekutý jídlo. A není dobrý to s ním přehánět, bo enzymy na bourání mlíka mají jen batolata, dospělej člověk už ne. Pití je voda, sodovka, minerálka, pivo (ale jen trochu), ...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt duben 05, 2012 2:15 pm
Autor Zpráva
macstrap
uživatel


Založen: 1.4.2012
Příspěvky: 33
Bydliště: Zlín

Předmět: Citovat

Brio napsal:

Jablka jsou takové univerzální ovoce a navečer špatná nejsou. Špatné jsou navečer třeba banány, jahody, převážně hodně sladké ovoce. Dobré jsou třeba grepy, pomelo, kyselejší ovoce.

Pokud jsi přes den unavený a máš dostatek spánku a pravidelně jíš a piješ, tak bych ti asi doporučoval zajít opravdu za nějakým výživovým expertem, důvodů k únavě může být velké množství. A nemusí to souviset nutně se stravou.


Asi jo, protože víceméně spím, s pitím, přiznám se, mám trošku problém, piju asi dost málo - prsotě zapomínám, piju jen vodu a mlíko...

ale vezmu si tedy tvou radu a na večer klidně vezmu i to kyselý ovoce - to já můžu..
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt duben 05, 2012 1:57 pm
Autor Zpráva
Brio
uživatel+++


Založen: 27.12.2011
Příspěvky: 486
Bydliště: Hradec Králové

Předmět: Citovat

macstrap napsal:
no, hromádky dělám (sakra, to je zas dvojsmysl) jím cca po 2-3 hodinách, nepřežírám se, ale večer mám prostě hlad a chutě ,někdo mi řikal ,že jablka na noc už ne, že to je moc sladký (ač je to příroda.) Jinak jsem taky přes den lehce unavenej, takže prostě JE něco špatně...

jinak ad činky: jako, ono zvedat na bench 20kg je málo, ale obouruční curl je už pak docela záhul - aspoň pro mě. Mám 6 cviků, každej dělám 4x12 - 4x15 podle toho, jak to zvládám.

Jo, až bude pěkně, vrhám se na běh a vytáhnu kolo, ale zatim fučí.

Jablka jsou takové univerzální ovoce a navečer špatná nejsou. Špatné jsou navečer třeba banány, jahody, převážně hodně sladké ovoce. Dobré jsou třeba grepy, pomelo, kyselejší ovoce.

Pokud jsi přes den unavený a máš dostatek spánku a pravidelně jíš a piješ, tak bych ti asi doporučoval zajít opravdu za nějakým výživovým expertem, důvodů k únavě může být velké množství. A nemusí to souviset nutně se stravou.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt duben 05, 2012 1:43 pm
Autor Zpráva
macstrap
uživatel


Založen: 1.4.2012
Příspěvky: 33
Bydliště: Zlín

Předmět: Citovat

no, hromádky dělám (sakra, to je zas dvojsmysl) jím cca po 2-3 hodinách, nepřežírám se, ale večer mám prostě hlad a chutě ,někdo mi řikal ,že jablka na noc už ne, že to je moc sladký (ač je to příroda.) Jinak jsem taky přes den lehce unavenej, takže prostě JE něco špatně...

jinak ad činky: jako, ono zvedat na bench 20kg je málo, ale obouruční curl je už pak docela záhul - aspoň pro mě. Mám 6 cviků, každej dělám 4x12 - 4x15 podle toho, jak to zvládám.

Jo, až bude pěkně, vrhám se na běh a vytáhnu kolo, ale zatim fučí.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt duben 05, 2012 12:10 pm
Autor Zpráva
Brio
uživatel+++


Založen: 27.12.2011
Příspěvky: 486
Bydliště: Hradec Králové

Předmět: Citovat

Strava hraje velkou roli, pokud chceš sundat pár kilo. Pravidelnost a její složení. K tomu pohyb, jak píše Honza a musíte cítit výsledky:-)) Samotné cvičení doma nepomůže, zpevňuje svaly, ale neodstraňuje tuky, protože posilovací cvičení s tukem pracují o dost méně.

Bože tady je to samý čahoun a metrákový chlap:-D (já ne)

Já měřím 178, váha 78 kg, kostičky na břichu nemám a ani mít nechci, ale je pravda, že i při mé aktivitě (na co zase myslíte, prasáci?!) začínám cítit změnu - dělají se mi polštářky lásky na bocích:-)) A vím, v čem je problém - pravidelná strava. Jím totálně nepravidelně, i když složení stravy mám vyvážené.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt duben 05, 2012 11:30 am
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

pxetr napsal:
To je můj problém,mám 186 a 95 nemyslím si,že jsem tlustej,ale sem tam se nějaký špek objeví.


Jen podle výšky a váhy neurčíš, kdo je tlustej a kdo ne, já měřím 2 metry, vážím asi 120 kilo ale mám pod 10 procent tuku, takže podle výšky a váhy jsem tlustej a podle tuku zas děsně vychrtlej. Smile

macstrap napsal:
Rád bych shodil pár kilo, mám cca 190cm a asi 98 kilo, nejsem tlustej ale trošku oplácanej, doma obden hodinu cvičím břicho a různý cviky s obouručkou (20kg) a když je hezky, chodím na procházky - taky tak hoďku + se chystám chodit běhat.


Cvičení je fajn, ale hodně záleží i na intenzitě a na cvikách - kdybys napsal, že máš dvacetikilový jednoručky, tak na začátečníka celkem dobrý, ale dvacet kilo na dlouhý tyči je teda málo i pro dorostence. Procházkama moc nezhubneš, chce to něco náročnějšího - kolo, běh, plavání ...

macstrap napsal:
Problém ale je, že i přes tohle všechno vypadám furt stejně, nemůžu se zbavit přebytečnýho tuku a myslím si, že je to stravou, tak bych potřeboval pomoct. Něco jsem si už nastudoval, ale jen základy + mívám večer chutě (na jídlo!!!!!) kterých bych se potřeboval zbavit....


Hubnutí je jednoduchý, energetický výdej musí převýšit přísun, chce to překopat jídelníček, pořádně snídat, ... a večerní žravost má často příčinu v nedostatečném stravování přes den - když ošulíš oběd a sváču, tak máš prostě večer, když jde tělo do klidu, děsnej hlad.

Ta hromádková metoda, co zmínil pxetr, není špatná - a večerní hlad zaháněj něčím nekalorickým, třeba jabkama. Taky neni dobrý mít doma různý mlsací věci, co se daj průběžně užírat.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt duben 05, 2012 11:03 am
Autor Zpráva
pxetr
uživatel


Založen: 17.4.2008
Příspěvky: 23

Předmět: Citovat

Problém ale je, že i přes tohle všechno vypadám furt stejně,

To je můj problém,mám 186 a 95 nemyslím si,že jsem tlustej,ale sem tam se nějaký špek objeví.Řeším to tím,že si jídlo rozdělím na 5 hromádek a jím tak po třech hodinách.
S tělocvičnou moc nekamarádím,ale dost jezdíme s bf na kole. Kašlu na nějaké diety jím co mi chutná a piju pivo. Váha už leta osciluje mezi 93-95 kg. Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt duben 05, 2012 10:21 am
Autor Zpráva
macstrap
uživatel


Založen: 1.4.2012
Příspěvky: 33
Bydliště: Zlín

Předmět: Citovat

hele, tohle téma se mi taky hodí... Ještě jsem ho nepročítal, ale chci se zeptat, jestli tu není nějakej odborník přes výživu nebo by nedoporučil nějaký stránky....

Rád bych shodil pár kilo, mám cca 190cm a asi 98 kilo, nejsem tlustej ale trošku oplácanej, doma obden hodinu cvičím břicho a různý cviky s obouručkou (20kg) a když je hezky, chodím na procházky - taky tak hoďku + se chystám chodit běhat.

Problém ale je, že i přes tohle všechno vypadám furt stejně, nemůžu se zbavit přebytečnýho tuku a myslím si, že je to stravou, tak bych potřeboval pomoct. Něco jsem si už nastudoval, ale jen základy + mívám večer chutě (na jídlo!!!!!) kterých bych se potřeboval zbavit....
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st únor 08, 2012 9:30 am
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

Martin napsal:
... u tebe to končí dycky erekcí, co? Laughing Laughing Laughing


nee, u mě TO erekcí začíná. Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út únor 07, 2012 11:17 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

1. sakra, 151 neni nic moc Very Happy

2. u tebe to končí dycky erekcí, co? Laughing Laughing Laughing
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út únor 07, 2012 9:37 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

Martin napsal:
http://www.novinky.cz/zena/vztahy-a-sex/245278-nejlepsi-dietou-je-a-bude-sex.html Ehm. Very Happy


týjo, pro důchodce je to celkem šichta Smile

citace:
druhá erekce mezi 16 a 19 lety 50 kJ
druhá erekce od 20 do 29 let 151 kJ
druhá erekce od 30 do 39 let 453 kJ
druhá erekce od 40 do 49 let 1360 kJ
druhá erekce od 50 do 59 let 4082 kJ
druhá erekce nad 60 let 12 247 kJ
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út únor 07, 2012 1:40 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

http://www.novinky.cz/zena/vztahy-a-sex/245278-nejlepsi-dietou-je-a-bude-sex.html

Ehm. Very Happy
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út leden 19, 2010 10:00 pm
Autor Zpráva
sergej sudoplatov
šaman


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2087
Bydliště: Praha 8 - Kobylisy

Předmět: Citovat

Honza: No jistě, tak taky nemůže každý vědět všechno. On si zas narozdíl ode mě jistě přečte Vergilia v originále... Laughing
_________________
Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út leden 19, 2010 9:45 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

Martin napsal:
Já si teda taky myslim, že to Honza myslel jako útok na rugbysty obecně, a na tebe, známého fanouška rugby a rugbystů, konkrétně... Laughing

Solok je rugbysta ? A že se nepochlubil, že jeho druhé jméno je Solok Shatterhand ?

Martin napsal:
Nebo možná měl na mysli, že rugby se od kulturistiky v mnoha ohledech, i ve výsledcích "z hlediska fitness" ( Neutral ), liší. Wink

Jo, Honza to myslel přesně tak. Každý sport je o něčem jiném. Srovnávat rugbysty a kulturisty je asi totéž, jako srovnávat Grippen a Airbus A30.

sergej sudoplatov napsal:
Ano, určitě se liší, což je zajisté velice překvapivé...kdo by to byl řekl...?

No - třeba Solok to ještě neví. Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út leden 19, 2010 9:16 pm
Autor Zpráva
sergej sudoplatov
šaman


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2087
Bydliště: Praha 8 - Kobylisy

Předmět: Citovat

Ano, určitě se liší, což je zajisté velice překvapivé...kdo by to byl řekl...?
_________________
Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út leden 19, 2010 8:35 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

solok napsal:
Tím chceš říct, že rugbisti na to nemají?


Já si teda taky myslim, že to Honza myslel jako útok na rugbysty obecně, a na tebe, známého fanouška rugby a rugbystů, konkrétně... Laughing

Nebo možná měl na mysli, že rugby se od kulturistiky v mnoha ohledech, i ve výsledcích "z hlediska fitness" ( Neutral ), liší. Wink
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út leden 19, 2010 7:27 pm
Autor Zpráva
solok
guru++


Založen: 22.9.2008
Příspěvky: 934

Předmět: Citovat

Tím chceš říct, že rugbisti na to nemají?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po leden 18, 2010 10:57 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

Jestli to nebude tím, že Honza néni ragbista. Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 23, 24, 25  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 2 z 25
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 23, 24, 25  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist