Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Od začátku Co na to kamarádi ???
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 
Vzali kamarádi dobře to že jsi gay ?
V pohodě, je to jako před tím
78%
 78%  [ 41 ]
Přestali komunikovat
3%
 3%  [ 2 ]
Chovají se ke mě jinak
17%
 17%  [ 9 ]
Nesmířili se s tím
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 52
      Na začátek stránky  

so prosinec 02, 2006 11:20 am
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

bright napsal:
Vyznělo to spíš jako likvidace konkurenta. To někdy gay kluci dělají, že "likvidují" potencionální boy-friendy svých nejlepších kamarádek neboli fag-hags. Smile


Já spíš likviduju potenciální girlfriendky svých objektů náklonnosti. V tohmle jsem nejvěší svině.... a jde mi to.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so prosinec 02, 2006 3:54 am
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Stonerock napsal:
neodbytně jsem ho topil v moři... Poslední noc před odjezdem jsme já a ona strávili povídánim, vypili jsme všechno víno, co jsme měli nakoupený na doma, spálili obří svíčku, která v tom apartmánu byla jako dekorace, a za úsvitu jsme se šli naposled vykoupat do moře... Rolling Eyes... To, že mě ten její kluk a muj někdejší kamarád zrovna moc nemusí, asi dodávat netřeba

No to se ani nedivím, že tě nemusí. Kdyby mě někdo neodbytně topil v moři, trávil čas s mou vyvolenou a ještě se s ní koupal za úsvitu, tak ho překousnu jako hada a budu na něj zlej Wink
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so prosinec 02, 2006 3:46 am
Autor Zpráva
Stonerock
šaman


Založen: 2.2.2006
Příspěvky: 1509
Bydliště: Plzeň

Předmět: Citovat

bright napsal:
Stonerock napsal:
To jsem to napsal tak nesrozumitelně? Sad Nakonec se nám trojúhleník rozpadnul, ale právě že počínaje tou dovolenou to několik měsíců fakt vypadalo následovně: Ona by bejvala chtěla mě, já jejího kluka a její kluk ji...

Aha, nějak jsem to z "A já - ještě nevěda, co se děje kolem - jsem celej ten tejden nespouštěl oči z jejího kluka, neodbytně jsem ho topil v moři a prostě a dobře jsem měl taky hlavu v pejru..." nepochopil. Vyznělo to spíš jako likvidace konkurenta. To někdy gay kluci dělají, že "likvidují" potencionální boy-friendy svých nejlepších kamarádek neboli fag-hags. Smile

Takhle to dopadá, když se slohově nepříliš slohově zdatnej jedinec pustí do obraznejch vyjádření... Angel
_________________
Permanentní revolucí ke světlejším zítřkům. A nikdy jinak. Rolling Eyes
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so prosinec 02, 2006 3:22 am
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Stonerock napsal:
To jsem to napsal tak nesrozumitelně? Sad Nakonec se nám trojúhleník rozpadnul, ale právě že počínaje tou dovolenou to několik měsíců fakt vypadalo následovně: Ona by bejvala chtěla mě, já jejího kluka a její kluk ji...

Aha, nějak jsem to z "A já - ještě nevěda, co se děje kolem - jsem celej ten tejden nespouštěl oči z jejího kluka, neodbytně jsem ho topil v moři a prostě a dobře jsem měl taky hlavu v pejru..." nepochopil. Vyznělo to spíš jako likvidace konkurenta. To někdy gay kluci dělají, že "likvidují" potencionální boy-friendy svých nejlepších kamarádek neboli fag-hags. Smile
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so prosinec 02, 2006 3:11 am
Autor Zpráva
Stonerock
šaman


Založen: 2.2.2006
Příspěvky: 1509
Bydliště: Plzeň

Předmět: Citovat

bright napsal:
Podle tvého popisu, ale nešlo o pravidelný trojúhelník, tzv. Deltu, který se vyskytuje snad jen ve filmu, nýbrž o nedokonalý milostný trojúhelník, tzv. Věčko, kdy všechny tři spojuje jedna osoba, přičemž ti dva na koncích se vzájemně moc nemusí.

To jsem to napsal tak nesrozumitelně? Sad Nakonec se nám trojúhleník rozpadnul, ale právě že počínaje tou dovolenou to několik měsíců fakt vypadalo následovně: Ona by bejvala chtěla mě, já jejího kluka a její kluk ji...
_________________
Permanentní revolucí ke světlejším zítřkům. A nikdy jinak. Rolling Eyes
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so prosinec 02, 2006 2:31 am
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Stonerock napsal:
bright napsal:
To je jak z nějaký mexický telenovely Very Happy A co ten kámoš, líbí se ti? Že byste mohli vytvořit pravidelný milostný trojúhelník Wink

Z tohohle si nedělej srandu, to je vážná věc... Wink Ony se podobný věci totiž stávaj' i jinde než v mexickejch telenovelách... S "dokonalym" milostnym trojúhelníkem mam osobní zkušenost... Když to vezmu od začátku: Před skoro pěti lety se do mě zamilovala kamarádka/spolužačka z gymplu. Jak jsem pozdějš pochopil, trvalo to asi pěknejch pár měsíců, ale jsa tehdy na tyhle věci ještě hodně natvrdlej (ne že by to teď bylo výrazně lepší... Wink ), tak jsem to jaksi nezaregistroval... Když se blížily prázdniny, tak asi z obav o to, že by mě dva měsíce neviděla, se ujala iniciativy... Nejdřív mě pozvala do kina (na film s příznačnym názvem "Amores perros - Láska je kurva"), pak začala tlačit ještě víc... Natolik, že už i mně došlo, která bije, a že neni úniku... Tak jsem jí vybalil, jak se věci mají - jakožto prvnímu člověku ve svym okolí... Ve vztahu ke mně to vzala sqěle, ale pro ni to muselo bejt dost krutý vystřízlivění... Sad Ty nadcházející prázdniny tomu docela pomohly, v září to už vypadalo docela v pohodě... V zimě pak začala chodit s jednim našim společnym spolužákem (tehdy mym kamarádem), z ní se postupem času stala moje nejlepší kamarádka a vypadalo to, že všechno bude v pohodě... Taky že bylo... Dva a půl roku - až do konce loňskýho léta: My tři, další dvě kámošky a jeden kámoš jsme byli koncem prázdnin v Itálii... Slunce, moře... Hormony se začaly činit... Jak jsem se od ní pozdějš dozvěděl, nějaký náznaky tam byly už i předtim, ale tam to propuklo naplno - ona se do mě zase po letech zbláznila, a to docela drsně... Sad A já - ještě nevěda, co se děje kolem - jsem celej ten tejden nespouštěl oči z jejího kluka, neodbytně jsem ho topil v moři a prostě a dobře jsem měl taky hlavu v pejru... Embarassed Poslední noc před odjezdem jsme já a ona strávili povídánim, vypili jsme všechno víno, co jsme měli nakoupený na doma, spálili obří svíčku, která v tom apartmánu byla jako dekorace, a za úsvitu jsme se šli naposled vykoupat do moře... Rolling Eyes Následujícich několik tejdnů to byla taková podivná třístranná letargie... Nakonec se rozešli... Aby se asi po měsíci dali znova dohromady... Teď to vypadá, že to drží, ale... Doufam, doufam, doufam... To, že mě ten její kluk a muj někdejší kamarád zrovna moc nemusí, asi dodávat netřeba... Závěr? Hříčky osudu a emocí jsou naprosto nevyzpytatelný a úplnej milostnej trojúhleník vůbec nemusí bejt vynález těch nejhoršich scénáristickejch kýčařů... Wink


Podle tvého popisu, ale nešlo o pravidelný trojúhelník, tzv. Deltu, který se vyskytuje snad jen ve filmu, nýbrž o nedokonalý milostný trojúhelník, tzv. Věčko, kdy všechny tři spojuje jedna osoba, přičemž ti dva na koncích se vzájemně moc nemusí.

PS: Líbí se mi, že používáš přechodníky přítomné (jsa, nevěda) Wink
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so prosinec 02, 2006 2:21 am
Autor Zpráva
Manuel de Falla
guru++


Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 1066
Bydliště: Matka měst

Předmět: Citovat

sergej sudoplatov napsal:
Nikom napsal:
sergej sudoplatov napsal:
Hm, se mnou teď v našem kruhu taky jedna kamarádka pořád koketuje, ale ona asi ještě neví, jak to se mnou je (její chyba, měla být předevčírem v hospodě, tam by se to dozvěděla Laughing ).

Bylo velký odhalení?


Docela dost velký, ale úplně v pohodě. Eště pak někdo navrhoval ať tedy jdeme do nějakého teplého podniku ale byl sem tak nachcanej, že sem tam nebyl schopnej trefit.


Po kombinaci pivo/rum/feferonky se asi nelze divit. Ty feferonky jsi měl vynechat. Razz
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so prosinec 02, 2006 12:41 am
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

sergej sudoplatov napsal:
Nikom napsal:
sergej sudoplatov napsal:
Hm, se mnou teď v našem kruhu taky jedna kamarádka pořád koketuje, ale ona asi ještě neví, jak to se mnou je (její chyba, měla být předevčírem v hospodě, tam by se to dozvěděla Laughing ).

Bylo velký odhalení?


Docela dost velký, ale úplně v pohodě. Eště pak někdo navrhoval ať tedy jdeme do nějakého teplého podniku ale byl sem tak nachcanej, že sem tam nebyl schopnej trefit.


Aha a jak jsi to provedl?
"chtěl bych Vám něco říct..?" nebo jsi rovnou vášnivě políbil kamaráda?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so prosinec 02, 2006 12:29 am
Autor Zpráva
sergej sudoplatov
šaman


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2087
Bydliště: Praha 8 - Kobylisy

Předmět: Citovat

Nikom napsal:
sergej sudoplatov napsal:
Hm, se mnou teď v našem kruhu taky jedna kamarádka pořád koketuje, ale ona asi ještě neví, jak to se mnou je (její chyba, měla být předevčírem v hospodě, tam by se to dozvěděla Laughing ).

Bylo velký odhalení?


Docela dost velký, ale úplně v pohodě. Eště pak někdo navrhoval ať tedy jdeme do nějakého teplého podniku ale byl sem tak nachcanej, že sem tam nebyl schopnej trefit.
_________________
Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so prosinec 02, 2006 12:23 am
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

sergej sudoplatov napsal:
Hm, se mnou teď v našem kruhu taky jedna kamarádka pořád koketuje, ale ona asi ještě neví, jak to se mnou je (její chyba, měla být předevčírem v hospodě, tam by se to dozvěděla Laughing ).

Bylo velký odhalení?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá prosinec 01, 2006 10:17 pm
Autor Zpráva
sergej sudoplatov
šaman


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2087
Bydliště: Praha 8 - Kobylisy

Předmět: Citovat

Hm, se mnou teď v našem kruhu taky jedna kamarádka pořád koketuje, ale ona asi ještě neví, jak to se mnou je (její chyba, měla být předevčírem v hospodě, tam by se to dozvěděla Laughing ).
_________________
Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá prosinec 01, 2006 11:34 am
Autor Zpráva
Waky
šaman


Založen: 7.12.2005
Příspěvky: 1516
Bydliště: Republika Žižkov

Předmět: Citovat

Stonerock napsal:
bright napsal:
To je jak z nějaký mexický telenovely Very Happy A co ten kámoš, líbí se ti? Že byste mohli vytvořit pravidelný milostný trojúhelník Wink

Z tohohle si nedělej srandu, to je vážná věc... Wink Wink

Naopak, z toho si člověk srandu dělat musí, páč jinak se z toho zblázní Wink
Hovoří ze mě hluboká zkušenost.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá prosinec 01, 2006 3:40 am
Autor Zpráva
Stonerock
šaman


Založen: 2.2.2006
Příspěvky: 1509
Bydliště: Plzeň

Předmět: Citovat

bright napsal:
To je jak z nějaký mexický telenovely Very Happy A co ten kámoš, líbí se ti? Že byste mohli vytvořit pravidelný milostný trojúhelník Wink

Z tohohle si nedělej srandu, to je vážná věc... Wink Ony se podobný věci totiž stávaj' i jinde než v mexickejch telenovelách... S "dokonalym" milostnym trojúhelníkem mam osobní zkušenost... Když to vezmu od začátku: Před skoro pěti lety se do mě zamilovala kamarádka/spolužačka z gymplu. Jak jsem pozdějš pochopil, trvalo to asi pěknejch pár měsíců, ale jsa tehdy na tyhle věci ještě hodně natvrdlej (ne že by to teď bylo výrazně lepší... Wink ), tak jsem to jaksi nezaregistroval... Když se blížily prázdniny, tak asi z obav o to, že by mě dva měsíce neviděla, se ujala iniciativy... Nejdřív mě pozvala do kina (na film s příznačnym názvem "Amores perros - Láska je kurva"), pak začala tlačit ještě víc... Natolik, že už i mně došlo, která bije, a že neni úniku... Tak jsem jí vybalil, jak se věci mají - jakožto prvnímu člověku ve svym okolí... Ve vztahu ke mně to vzala sqěle, ale pro ni to muselo bejt dost krutý vystřízlivění... Sad Ty nadcházející prázdniny tomu docela pomohly, v září to už vypadalo docela v pohodě... V zimě pak začala chodit s jednim našim společnym spolužákem (tehdy mym kamarádem), z ní se postupem času stala moje nejlepší kamarádka a vypadalo to, že všechno bude v pohodě... Taky že bylo... Dva a půl roku - až do konce loňskýho léta: My tři, další dvě kámošky a jeden kámoš jsme byli koncem prázdnin v Itálii... Slunce, moře... Hormony se začaly činit... Jak jsem se od ní pozdějš dozvěděl, nějaký náznaky tam byly už i předtim, ale tam to propuklo naplno - ona se do mě zase po letech zbláznila, a to docela drsně... Sad A já - ještě nevěda, co se děje kolem - jsem celej ten tejden nespouštěl oči z jejího kluka, neodbytně jsem ho topil v moři a prostě a dobře jsem měl taky hlavu v pejru... Embarassed Poslední noc před odjezdem jsme já a ona strávili povídánim, vypili jsme všechno víno, co jsme měli nakoupený na doma, spálili obří svíčku, která v tom apartmánu byla jako dekorace, a za úsvitu jsme se šli naposled vykoupat do moře... Rolling Eyes Následujícich několik tejdnů to byla taková podivná třístranná letargie... Nakonec se rozešli... Aby se asi po měsíci dali znova dohromady... Teď to vypadá, že to drží, ale... Doufam, doufam, doufam... To, že mě ten její kluk a muj někdejší kamarád zrovna moc nemusí, asi dodávat netřeba... Závěr? Hříčky osudu a emocí jsou naprosto nevyzpytatelný a úplnej milostnej trojúhleník vůbec nemusí bejt vynález těch nejhoršich scénáristickejch kýčařů... Wink
_________________
Permanentní revolucí ke světlejším zítřkům. A nikdy jinak. Rolling Eyes
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt listopad 30, 2006 11:24 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Tomáš napsal:
Hmmm, taky bych mu rád dal pusu, jak lákavé! Twisted Evil Chm, asi jsem mu už odpustil, projevoval vážnou lítost nad svými slovy. Rozkošnou lítost Angel Embarassed

Nejdůležitější je účinná lítost vážně projevená rozkošnými skutky Idea Very Happy
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt listopad 30, 2006 11:20 pm
Autor Zpráva
Tomáš
guru


Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 685
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Adam napsal:
Tomáš napsal:
... že moje orientace se mu zdá spíš jako nějaká "image", že je to teď v módě. Vlastně mu to jen tak ujelo, nechtěl použít tzhle slova, ale mě to fakt strašně ublížilo Crying or Very sad Úplně tím shodil všechna moje trápení a bolesti.
(navíc se mi strašně líbí Twisted Evil )


To se mi stalo taky. Vyřešil jsem to impulzivně - dostal pusu Twisted Evil Pak ho tyhle teze přešly. Ale v pohodě, včera jsme se tomu zrovna smáli.


Hmmm, taky bych mu rád dal pusu, jak lákavé! Twisted Evil Chm, asi jsem mu už odpustil, projevoval vážnou lítost nad svými slovy. Rozkošnou lítost Angel Embarassed
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt listopad 30, 2006 11:18 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Tomáš napsal:
... že moje orientace se mu zdá spíš jako nějaká "image", že je to teď v módě. Vlastně mu to jen tak ujelo, nechtěl použít tzhle slova, ale mě to fakt strašně ublížilo Crying or Very sad Úplně tím shodil všechna moje trápení a bolesti.
(navíc se mi strašně líbí Twisted Evil )


To se mi stalo taky. Vyřešil jsem to impulzivně - dostal pusu Twisted Evil Pak ho tyhle teze přešly. Ale v pohodě, včera jsme se tomu zrovna smáli.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt listopad 30, 2006 11:14 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Tomáš napsal:
bright napsal:
Jsem myslel, že se to holkám líbí, dva kluci spolu... Třeba si dělá výčitky, jestli z tebe neudělala gaye Smile


No, co já vím, tak se spíš klukům líbí dvě holky Wink Holky se při pomyšlení na dva "kluky v akci" (malá narážka na dementní název pořadu o vaření na Čt) ošívají a je jim to proti srsti...


Asi jak který. Když si takhle představí svého vysněného prince, tak jo (komu by tahle představa taky nevadila), ale jinak mají - myslím - stejné sny jako kluci, jen si o nich moc nevyprávějí.
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt listopad 30, 2006 11:08 pm
Autor Zpráva
Tomáš
guru


Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 685
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

bright napsal:
Jsem myslel, že se to holkám líbí, dva kluci spolu... Třeba si dělá výčitky, jestli z tebe neudělala gaye Smile


No, co já vím, tak se spíš klukům líbí dvě holky Wink Holky se při pomyšlení na dva "kluky v akci" (malá narážka na dementní název pořadu o vaření na Čt) ošívají a je jim to proti srsti...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt listopad 30, 2006 11:01 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Tomáš napsal:
Dneska se netvářila moc nadšeně, když jsme spolu mluvili- celou noc prý nespala, protože jí trápily představy, v kterých jsem byl hlavním aktérem (tak nějak mi došlo, že si mě představovala s jiným klukem a měla z toho noční můry Confused )
Navíc mi dnes kámoš řekl něco fakt hnusnýho- že moje orientace se mu zdá spíš jako nějaká "image", že je to teď v módě. Vlastně mu to jen tak ujelo, nechtěl použít tzhle slova, ale mě to fakt strašně ublížilo Crying or Very sad Úplně tím shodil všechna moje trápení a bolesti.
(navíc se mi strašně líbí Twisted Evil )


Jsem myslel, že se to holkám líbí, dva kluci spolu... Třeba si dělá výčitky, jestli z tebe neudělala gaye Smile

Není nic jednoduššího, než oblíbeného kamaráda přesvědčit, že to není póza. Už když se budeš svým obličejem pomalu blížit k jeho, tak zcela jistě pochopí kolik uhodilo Wink Nenech si ubližovat, buď pochopí a zůstane, nebo nepochopí a uteče, nic horšího se stát nemůže.
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt listopad 30, 2006 10:52 pm
Autor Zpráva
Tomáš
guru


Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 685
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Dneska se netvářila moc nadšeně, když jsme spolu mluvili- celou noc prý nespala, protože jí trápily představy, v kterých jsem byl hlavním aktérem (tak nějak mi došlo, že si mě představovala s jiným klukem a měla z toho noční můry Confused )
Navíc mi dnes kámoš řekl něco fakt hnusnýho- že moje orientace se mu zdá spíš jako nějaká "image", že je to teď v módě. Vlastně mu to jen tak ujelo, nechtěl použít tzhle slova, ale mě to fakt strašně ublížilo Crying or Very sad Úplně tím shodil všechna moje trápení a bolesti.
(navíc se mi strašně líbí Twisted Evil )
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt listopad 30, 2006 6:16 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Nikom napsal:
Tomáš napsal:
Rozbrečela se, takže jsem se cítil jako ten největší hajzl pod sluncem. Docela mě to zdrtilo, i když- co jsem čekal?


něco podobného jsem taky zažil. Říkal jsem to jedné svojí bývalé spolužačce - ne nějak oficiálně, jenom jsem se jen tam mimochodem zmínil, že jsem teplej. To co následovalo bylo úplně šílený. Rozbulila se mi tam a pořád opakovala, jakej jsem hajzl, že pořád snila, že se jednou dáme dokupy... no prostě to bylo šílené...


Jj, u mě taky spolužačka. Vůbec nechápu, co si o mně vysnila (byl jsem v tom naprosto nevinně), ale byla pak na mě po určitou dobu dost nepříjemná. Chvílema jsem měl pocit, že kdyby měla příležitost, tak mě snad shodí se schodů...
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt listopad 30, 2006 4:47 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Nikom napsal:
Tomáš napsal:
Rozbrečela se, takže jsem se cítil jako ten největší hajzl pod sluncem. Docela mě to zdrtilo, i když- co jsem čekal?


něco podobného jsem taky zažil. Říkal jsem to jedné svojí bývalé spolužačce - ne nějak oficiálně, jenom jsem se jen tam mimochodem zmínil, že jsem teplej. To co následovalo bylo úplně šílený. Rozbulila se mi tam a pořád opakovala, jakej jsem hajzl, že pořád snila, že se jednou dáme dokupy... no prostě to bylo šílené...


Kupodivu, ačkoliv je to skoro proti přírodě, jsem taky zažil odrazování do mé osoby zamilované holky. Naštěstí se plačtivé scény nekonaly, jenom holka se toho pořád nemůže zbavit.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt listopad 30, 2006 4:15 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

Tomáš napsal:
Rozbrečela se, takže jsem se cítil jako ten největší hajzl pod sluncem. Docela mě to zdrtilo, i když- co jsem čekal?


něco podobného jsem taky zažil. Říkal jsem to jedné svojí bývalé spolužačce - ne nějak oficiálně, jenom jsem se jen tam mimochodem zmínil, že jsem teplej. To co následovalo bylo úplně šílený. Rozbulila se mi tam a pořád opakovala, jakej jsem hajzl, že pořád snila, že se jednou dáme dokupy... no prostě to bylo šílené...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt listopad 30, 2006 10:39 am
Autor Zpráva
Tomáš
guru


Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 685
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

bright napsal:
Tomáš napsal:
Aaaach joooo, dneska jsem to řekl holce, která mě měla (má) děsně ráda a chtěla se mnou chodit. Já ji mám taky rád, dokonce jsem jednoho času uvažoval o ní jako o svý holce atd. takový pěkný únik z reality. Jenže bylo na čase si přiznat pravdu, chci s ní být kamarád a tak jsem jí to musel říct.

Rozbrečela se, takže jsem se cítil jako ten největší hajzl pod sluncem. Docela mě to zdrtilo, i když- co jsem čekal?

Tak jsem se snažil jí to nějak vysvětlit, ona do mě pořád "jak to můžeš vědět" a tak dál... Chudák, v poslední době je toho na ní moc, chudáček- můj nejlepší kámoš jí řekl, že jí miluje, jenže ona stojí o mě a jeho chce jako kamaráda, takže se teď situace pro ni obrátila ještě více vzhůru nohama Crying or Very sad

Uf, tak tohle bylo těžký. Nakonec se uklidnila, docela hezky upřímně a narovinu jsme si popovídali... věřím tomu, že to bude dobrý. Třeba mě přestane mít ráda jako kluka, jenže jsem jí řekl, že jsem bi-, což dost možná jsem, já sám nevím Wink


To je jak z nějaký mexický telenovely Very Happy A co ten kámoš, líbí se ti? Že byste mohli vytvořit pravidelný milostný trojúhelník Wink


To jsem jí taky ze srandy navrhoval (minulý týden, kdy to o mně ještě nevěděla)... Ale faktem je, že můj kámoš zůstane kámošem, není to můj typ Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt listopad 30, 2006 9:59 am
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Tomáš napsal:
Aaaach joooo, dneska jsem to řekl holce, která mě měla (má) děsně ráda a chtěla se mnou chodit. Já ji mám taky rád, dokonce jsem jednoho času uvažoval o ní jako o svý holce atd. takový pěkný únik z reality. Jenže bylo na čase si přiznat pravdu, chci s ní být kamarád a tak jsem jí to musel říct.

Rozbrečela se, takže jsem se cítil jako ten největší hajzl pod sluncem. Docela mě to zdrtilo, i když- co jsem čekal?

Tak jsem se snažil jí to nějak vysvětlit, ona do mě pořád "jak to můžeš vědět" a tak dál... Chudák, v poslední době je toho na ní moc, chudáček- můj nejlepší kámoš jí řekl, že jí miluje, jenže ona stojí o mě a jeho chce jako kamaráda, takže se teď situace pro ni obrátila ještě více vzhůru nohama Crying or Very sad

Uf, tak tohle bylo těžký. Nakonec se uklidnila, docela hezky upřímně a narovinu jsme si popovídali... věřím tomu, že to bude dobrý. Třeba mě přestane mít ráda jako kluka, jenže jsem jí řekl, že jsem bi-, což dost možná jsem, já sám nevím Wink


To je jak z nějaký mexický telenovely Very Happy A co ten kámoš, líbí se ti? Že byste mohli vytvořit pravidelný milostný trojúhelník Wink
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st listopad 29, 2006 8:44 pm
Autor Zpráva
Tomáš
guru


Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 685
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Aaaach joooo, dneska jsem to řekl holce, která mě měla (má) děsně ráda a chtěla se mnou chodit. Já ji mám taky rád, dokonce jsem jednoho času uvažoval o ní jako o svý holce atd. takový pěkný únik z reality. Jenže bylo na čase si přiznat pravdu, chci s ní být kamarád a tak jsem jí to musel říct.

Rozbrečela se, takže jsem se cítil jako ten největší hajzl pod sluncem. Docela mě to zdrtilo, i když- co jsem čekal?

Tak jsem se snažil jí to nějak vysvětlit, ona do mě pořád "jak to můžeš vědět" a tak dál... Chudák, v poslední době je toho na ní moc, chudáček- můj nejlepší kámoš jí řekl, že jí miluje, jenže ona stojí o mě a jeho chce jako kamaráda, takže se teď situace pro ni obrátila ještě více vzhůru nohama Crying or Very sad

Uf, tak tohle bylo těžký. Nakonec se uklidnila, docela hezky upřímně a narovinu jsme si popovídali... věřím tomu, že to bude dobrý. Třeba mě přestane mít ráda jako kluka, jenže jsem jí řekl, že jsem bi-, což dost možná jsem, já sám nevím Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po listopad 27, 2006 9:04 pm
Autor Zpráva
Tomáš
guru


Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 685
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Jako manuál fakt bezva, jen nevím, jestli takové podrobnosti nejsou spíš odrazující Neutral
Ale místy jsem se dobře pobavil: (u orálního dráždění) "Nezapomínejte se věnovat pohlaví, protože samotným drážděním konečníku vzrušení příliš nezvýšíte (signály mířící do mozku jsou spíše "zajímavé" než "vzrušující")."
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po listopad 27, 2006 8:45 pm
Autor Zpráva
TXB
šaman


Založen: 1.8.2006
Příspěvky: 1937

Předmět: Citovat

Adam napsal:
Tak. A teď už jenom praxi.

To nemělo být pro tebe, ale pro tu kámošku Laughing
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po listopad 27, 2006 8:34 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Tak. A teď už jenom praxi.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po listopad 27, 2006 8:24 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

dobrej návod... Embarassed
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 7 z 8
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist