Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Vztahy Bisexuál a Gay ...
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3

čt listopad 16, 2006 3:07 pm
Autor Zpráva
Adarhaz
uživatel+


Založen: 21.1.2006
Příspěvky: 111

Předmět: Citovat

Podle mě je bisexualita naprostá blbost. Chápu, že oni to tak cítí, že jsou na oboje. Ale co jsem se setkal s bi lidma, tak se vžycky (a to hlavně v sexu) přikláněli ke stejnýmu pohlaví. Citama to možná cítí u obou pohlaví stejně, ale je tam to ale: sex je prej jinej se ženou/chlapem - a u něj lepší... 100% bisexuálně se můžou cejtit ti, kt. to ještě nemaj ujasněný - ale na jednu stranu je to prostě stejně přitahuje. Ale tak to mluvim o os. zážitkach s jinejma.
_________________
vampiria
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út listopad 14, 2006 12:04 pm
Autor Zpráva
Waky
šaman


Založen: 7.12.2005
Příspěvky: 1516
Bydliště: Republika Žižkov

Předmět: Citovat

nokin napsal:
Podle mě bisexualita existuje - viděl jsem o tom dokument na Discovery, i když si z něj moc nepamatuju. Jediné co mi utkvělo v paměti je, že bisexuálové mají odlišný mozek od heterosexuálů a homosexuálů....
Tak jako si člověk nevybral homosexualitu, tak si nevolí ani bisexualitu. Narodí se tak. Můžete mít samozřejmě jiný názor....

Nechtěla jsem říci, že bisexualita neexistuje.
Jenom mi trochu vadí, když se zaměňuje s tím nenasytným požitkářstvím, kdy člověk vlastně neví coby a jelikož musí mít obojí, přeskakuje od jednoho k druhému. A je z něj jakési promiskuitní monstrum, které nikdy nedojde klidu a všichni kolem něj jsou z toho jurodiví.
Podle mě bisexualita může znamenat, že
a) to má ten člověk v mozku tak uzpůsobené, že nepreferuje ani jedno pohlaví, protože ho sexuálně uspokojí obojí
b) nepřikládá sexu vůbec takovou důležitost a je schopný větší variability a skutečně hledá hlavně člověka a jiné hodnoty vztahu a komuninkace, a proto mu až tak nezáleží na tom s kým. Takoví lidé skutečně existují, vím, o čem mluvím. Není jich moc, ale jsou. Jejich model života a vztahů je samozřejmě nepřenositelný na většinu ostatních lidí, kteří jsou ustrojení jinak.
Varianta a) může tíhnout k promiskuitě úplně stejně jako kterýkoli teplouš nebo heteráč, přijde na to, co je to za člověka. S variantou b) se promiskuita naopak dost vylučuje.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út listopad 14, 2006 12:48 am
Autor Zpráva
Stonerock
šaman


Založen: 2.2.2006
Příspěvky: 1509
Bydliště: Plzeň

Předmět: Re: Bisexualita Citovat

Waky napsal:
Kdyby existovalo nějaké třetí pohlaví, třeba marťani, byla by asi trisexuální. Patrně by si ale přivedla domů toho nejohavnějšího marťana, který by je všechny mlátil zelenou anténou.

Tohle od tebe neni ale vůbec hezký! Confused Vcelku smutnej příspěvek zakončíš takovymhle hlodem, člověk se pak jak dlouho řehtá jak pominutej, a když přestane a vzpomene si, o čem to vlastně čet', tak si připadá jako ještě větší cynik, než jakym ve skutečnosti je... Confused Wink
_________________
Permanentní revolucí ke světlejším zítřkům. A nikdy jinak. Rolling Eyes
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út listopad 14, 2006 12:01 am
Autor Zpráva
nokin
uživatel+


Založen: 19.3.2006
Příspěvky: 230
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Dimas napsal:
Děkuji ti Waky za tak krásný příběh a definici bisexuálity. Super! Teď jsem ještě víc pochopil, že žádná bisexuálita neexistuje. Všechno je na pováze člověka, na jeho okolí, zvýkách atd co má na něj velký vlív. Jenom silná osoba je schopná se rozhodnout a definovat sebe sáma. Ostatní "neodvažlivci" budou pokračovat střídat partnery obou pohláví aby se snažili byt jako "všichni" a při tom pořád budou odmitat sebe samotných a trpět.


Podle mě bisexualita existuje - viděl jsem o tom dokument na Discovery, i když si z něj moc nepamatuju. Jediné co mi utkvělo v paměti je, že bisexuálové mají odlišný mozek od heterosexuálů a homosexuálů....
Tak jako si člověk nevybral homosexualitu, tak si nevolí ani bisexualitu. Narodí se tak. Můžete mít samozřejmě jiný názor....
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po listopad 13, 2006 7:16 pm
Autor Zpráva
Dimas
uživatel


Založen: 3.11.2006
Příspěvky: 24
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Děkuji ti Waky za tak krásný příběh a definici bisexuálity. Super! Teď jsem ještě víc pochopil, že žádná bisexuálita neexistuje. Všechno je na pováze člověka, na jeho okolí, zvýkách atd co má na něj velký vlív. Jenom silná osoba je schopná se rozhodnout a definovat sebe sáma. Ostatní "neodvažlivci" budou pokračovat střídat partnery obou pohláví aby se snažili byt jako "všichni" a při tom pořád budou odmitat sebe samotných a trpět.
_________________
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

po listopad 13, 2006 6:35 pm
Autor Zpráva
Waky
šaman


Založen: 7.12.2005
Příspěvky: 1516
Bydliště: Republika Žižkov

Předmět: Bisexualita Citovat

Myslím, že těm nešťastným bisexuálům se všeobecně trochu křivdí pojetím, že stále nevědí coby a musejí mít obojí, a tudíž jsou nenapravitelně promiskuitní a poletují od jednoho pohlaví k druhému jako někdo, kdo má rád uzeniny, ale taky dorty, a tudíž freneticky pobíhá od uzenářství k cukrárně a ledva dojí párek, prchá s mastnou hubou do cukrárny, kde se nacpe dortem a se šlehačkou na bradě opět smětá do uzenin. (A nakonec ho bolí břicho, protože se přejí strašnou směsí jak ten zlý pes, který snědl pejskovi a kočičce jejich splácaný dort.)
V tomhle pojetí se jaksi zapomíná na to, že někdo prostě hledá člověka a není tak jasně vyhraněn v tom typu. Neboli že hledá toho člověka ve větší skupině. Když ho pak najde, nemusí být vůbec promiskuitní a hledat zase něco jiného. (Může, ale to můžou být jednostranně orientovaní lidé taky, to už je spíš o osobnosti.)

Samozřejmě taková bisexualita není lékem na všechno, protože nepomůže, aby ten hledající zakopával o své vlastní limity a vlastní stín.
Znala jsem jednu zoufalkyni, která žila kdesi na Slovensku se třemi dětmi a manželem - tyranem - opilcem, který byl navíc zadobře s místním starostou, protože s ním chodil do hospody, a tudíž ta zoufalkyně neměla nikde žádné zastání. Nakonec v sobě sebrala šílenou odvahu, popadla svá tři dítka a odjela s nimi do Čech. Tady si našla práci a nového druha, kterého vyhodila poté, co praštil o stěnu malým kotětem tak, až se o tu stěnu rozprsklo. Prý ho rušilo u televize. Hodný člověk.
V práci se ta paní seznámila s jednou kolegyní, jejich sympatie se prohlubovaly a nakonec si ji k sobě nastěhovala. Ta kolegyně vzápětí přestala chodit do práce, nechala se od ní živit a komandovala celou rodinu. Všichni prý byli šťastní, když se jí zbavili. Paní M. si nabalila dívenku - roztomilého diblíka, která měla jednu malou vadu - stále se nemohla rozhodnout, jestli se nechá vydržovat od ní, nebo od svého starého druha. V období neujasněnosti zdařile pumpovala oba dva. Když se začalo zdát, že starý druh má namále a pod vidinou jeho možného konce se kolem něj začaly srocovat jeho dětičky s úmyslem trochu odlehčit tatíkovým vkladním knížkám, usoudila diblík, že by měla být raději u toho, zvlášť, když paní M. žádné vkladní knížky nemá. A zdrhla. Poté si paní M. našla nějakého pána, nevím, jak dopadla, ale řekla bych, že moc dobře ne, protože ona si prostě uměla vybrat neomylně vždycky někoho, kdo se na ní chtěl akorát přiživit. Je to strašně hodná osoba, ale má napsané na čele, že se nechá zneužívat. Pořád měla kolem sebe nějaké ztracené existence, které se na ni nalepily na ulici, na Hlavním nádraží a já nevím kde všude ještě, a které u ní bydlely "než si něco najdou" (což nebylo nikdy) - to nebyli její partneři, ale většinou nějací známí jejích dětí a vegetovaly u nich ve větším počtu. Samozřejmě nepřispívaly ani korunou na bydlení a vůbec se nežinýrovaly tam jíst. Určitě byly jednou z příčin, proč ji nakonec vystěhovali z bytu (živíce tolik lidí prostě neměla na nájem).
Její bisexualita neměla jistě podtext sexuální rozmlsanosti, ale snažila se kdekoli najít někoho, kdo by ji měl rád a byl na ni hodný. Bohužel na to šla úplně špatně.
Kdyby existovalo nějaké třetí pohlaví, třeba marťani, byla by asi trisexuální. Patrně by si ale přivedla domů toho nejohavnějšího marťana, který by je všechny mlátil zelenou anténou.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st listopad 08, 2006 2:46 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Bi+G na chvili snad, na porad?? Citovat

mahuha napsal:
Libor napsal:
Myslím si, že bisexuálové to mají těžší. Mohoubýt nějaký čas stabilně s klukem. Plánovat si budoucnost. A najednou se změní to co chce. A pak z toho bude holka, dítě...? Možná to má v sobě stále a některá z částí jeho osobnosti nějaký čas vede. Nevím jak takový člověk dokáže žít vyrovnaný stabilní vztah. Možná s někým kdo nebude tak náročný. a bude tohle všecho vědět a tolerovat. Ale já bych to nedovedl...


Bi kluci to maj určitě těžší. Já teda bi nejsem, ale pár jich znám a myslím si, že většina bi se stejně víc "přiklání" na nějakou stranu (ke klukům nebo k holkám) a to druhý pohlaví prostě potřebujou, aby "uspokojili všechny svoje potřeby". Podle mě to tak většinou teda je.


Je to tak... Me potreby jsou vyrazne smerovane ke klukum... Pomohl jsi me uvedomit, ze neznam nekoho kdo se oznacuje za bi, aby to mel vyrovnane na obe strany Idea
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st listopad 08, 2006 12:21 am
Autor Zpráva
mahuha
tester


Založen: 3.9.2006
Příspěvky: 1

Předmět: Re: Bi+G na chvili snad, na porad?? Citovat

Libor napsal:
Myslím si, že bisexuálové to mají těžší. Mohoubýt nějaký čas stabilně s klukem. Plánovat si budoucnost. A najednou se změní to co chce. A pak z toho bude holka, dítě...? Možná to má v sobě stále a některá z částí jeho osobnosti nějaký čas vede. Nevím jak takový člověk dokáže žít vyrovnaný stabilní vztah. Možná s někým kdo nebude tak náročný. a bude tohle všecho vědět a tolerovat. Ale já bych to nedovedl...


Bi kluci to maj určitě těžší. Já teda bi nejsem, ale pár jich znám a myslím si, že většina bi se stejně víc "přiklání" na nějakou stranu (ke klukům nebo k holkám) a to druhý pohlaví prostě potřebujou, aby "uspokojili všechny svoje potřeby". Podle mě to tak většinou teda je.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út listopad 07, 2006 9:10 pm
Autor Zpráva
Dimas
uživatel


Založen: 3.11.2006
Příspěvky: 24
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Podpora Citovat

Libor napsal:
Dimas napsal:
Tento člověk mě okouzlil tím, že je jiný, než ostatní. Nemá rad gay bary, má můžnou pováhu, je hodně perspektivní, mladý a tvůrčí, dokonce věřící. Vidím v něm hořet oheň, má nějakou jiskru, kterou bohužel většina gayů nemá. chjo Rolling Eyes


Pro vetsinu vericich kluku muze byt priznani si, ze jsou bisexualni snazsi nez si rovnou rici, ze jsou gayove. Uvidis jak se to vyvine. Jak je srovnany se svou orientaci. A co to vlastne pro nej znamena, ze je bi...
Drzim tlapky


Díky, jsi zlatej *kiss*
_________________
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

út listopad 07, 2006 5:29 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Podpora Citovat

Dimas napsal:
Tento člověk mě okouzlil tím, že je jiný, než ostatní. Nemá rad gay bary, má můžnou pováhu, je hodně perspektivní, mladý a tvůrčí, dokonce věřící. Vidím v něm hořet oheň, má nějakou jiskru, kterou bohužel většina gayů nemá. chjo Rolling Eyes


Pro vetsinu vericich kluku muze byt priznani si, ze jsou bisexualni snazsi nez si rovnou rici, ze jsou gayove. Uvidis jak se to vyvine. Jak je srovnany se svou orientaci. A co to vlastne pro nej znamena, ze je bi...
Drzim tlapky
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út listopad 07, 2006 5:27 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Neboj se Citovat

zdenda napsal:
No, tak pokud to vyjde, tak Vám budu moci podat info, právě s jednou osobou, co o sobě toto tvrdí možná budu chodit.


Drzim palce, je ti s nim fajn. Tak uvidis jak vam to poklape
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po listopad 06, 2006 9:50 pm
Autor Zpráva
Dimas
uživatel


Založen: 3.11.2006
Příspěvky: 24
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Tento člověk mě okouzlil tím, že je jiný, než ostatní. Nemá rad gay bary, má můžnou pováhu, je hodně perspektivní, mladý a tvůrčí, dokonce věřící. Vidím v něm hořet oheň, má nějakou jiskru, kterou bohužel většina gayů nemá. chjo Rolling Eyes
_________________
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

ne listopad 05, 2006 10:59 pm
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

No, tak pokud to vyjde, tak Vám budu moci podat info, právě s jednou osobou, co o sobě toto tvrdí možná budu chodit.
_________________
To máš z toho, s kým se to taháš. S nějakým anarchistickým bohémem, rudým, bolševickým nokem.
Jsem zženštilý materialista, ach božínku, jsem tak sama a bez materiálu
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne listopad 05, 2006 5:54 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Bi+G na chvili snad, na porad?? Citovat

Adam napsal:
Kvůli holce by mě to tak naštvalo. Pořád bych si myslel, že ten MŮJ leze za TAMTOU. Kdyby lezl jenom za TAMTÍM, tak by to ještě šlo, ale kdyby všude kolem pro něj byly potenciální oběti, tak už by to bylo moc.


Myslím si, že bisexuálové to mají těžší. Mohoubýt nějaký čas stabilně s klukem. Plánovat si budoucnost. A najednou se změní to co chce. A pak z toho bude holka, dítě...? Možná to má v sobě stále a některá z částí jeho osobnosti nějaký čas vede. Nevím jak takový člověk dokáže žít vyrovnaný stabilní vztah. Možná s někým kdo nebude tak náročný. a bude tohle všecho vědět a tolerovat. Ale já bych to nedovedl...
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne listopad 05, 2006 5:12 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Kvůli holce by mě to tak naštvalo. Pořád bych si myslel, že ten MŮJ leze za TAMTOU. Kdyby lezl jenom za TAMTÍM, tak by to ještě šlo, ale kdyby všude kolem pro něj byly potenciální oběti, tak už by to bylo moc.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne listopad 05, 2006 3:22 pm
Autor Zpráva
Stonerock
šaman


Založen: 2.2.2006
Příspěvky: 1509
Bydliště: Plzeň

Předmět: Citovat

Zkušenosti rozhodně nemam, ale zrovna nedávno jsem o něčem takovym uvažoval. Uvědomil jsem si, že bych se měl z jistýho iracionálního důvodu podobnejm vztahů vyhejbat... Já bych totiž začal na ty ženský příšerně žárlit. Mad Furt bych měl pocit, že s nima něco má a že ho nakonec některá klofne... Objektivně vzato by se to samý mohlo stát i s klukem, ale to bych bral úplně jinak... Vim, že je to ujetý, ale já to takhle prostě cítim... Kdyby mě měl někdo nechat kvůli holce, tak to bych asi neustál... Confused
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá listopad 03, 2006 11:21 pm
Autor Zpráva
Dimas
uživatel


Založen: 3.11.2006
Příspěvky: 24
Bydliště: Praha

Předmět: Bisexuál a Gay ... Citovat

Předem bych se chtěl omluvit, že možná tento thread již existuje, ale nenašel jsem ho. Problematika BiGay Couple je teď pro mě aktuální. A chtěl bych slyšet vaše názory, možná někdo už má zkušenosti s Bisexuály, jestli jste spolu byli šťastní, jaké jste měli potíže a jak dlouho jste vydželi? Smile Předem, děkuju!
_________________
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 3 z 3
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist