Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Intimnosti Sex s bratránkem a kamarádem.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď

so říjen 14, 2006 11:14 pm
Autor Zpráva
fanfán
uživatel+++


Založen: 10.10.2006
Příspěvky: 402

Předmět: Citovat

Adam napsal:
Nikom napsal:
jsem konsternován.
Jenom jsem chtěl napsat, že se k tomu nebudu vyjadřovat.

Každopádně VŠECHNO ZATLOUCT A UŽ NIC TAKOVÉHO NEDOPUSTIT. Mohl by se z toho vylíhnout excelentní PRŮSER


Svatá pravda (v tomhle případě svatá ani ne Confused ).


Jistě, zatloukat je hezký, ALE. Chtějí také zatloukat bratránek a kámoš? Pokud ano, tak zatloukat jo. Ale pokud ne, resp. pokud se jim nedá věřit, tak je třeba si dát pozor na to, že v nějaké problematické situaci by to nemuselo být tvrzení proti tvrzení, ale dvě tvrzení proti pouhému jednomu...
_________________
When you're alone and life is making you lonely you can always go DOWNTOWN...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so říjen 14, 2006 6:44 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Nikom napsal:
jsem konsternován.
Jenom jsem chtěl napsat, že se k tomu nebudu vyjadřovat.

Každopádně VŠECHNO ZATLOUCT A UŽ NIC TAKOVÉHO NEDOPUSTIT. Mohl by se z toho vylíhnout excelentní PRŮSER


Svatá pravda (v tomhle případě svatá ani ne Confused ).
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so říjen 14, 2006 1:01 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

jsem konsternován.
Jenom jsem chtěl napsat, že se k tomu nebudu vyjadřovat.

Každopádně VŠECHNO ZATLOUCT A UŽ NIC TAKOVÉHO NEDOPUSTIT. Mohl by se z toho vylíhnout excelentní PRŮSER
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so říjen 14, 2006 11:48 am
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

Dokud to není nutné, tak zatloukat, pokud tě má máma ráda, tak jí to vysvětlíš jak se to ze tvého pohledu stalo a uvěří ti. O tom nepochybuj. Ty jsi její syn, ne tvůj bratránek/kamarád
_________________
To máš z toho, s kým se to taháš. S nějakým anarchistickým bohémem, rudým, bolševickým nokem.
Jsem zženštilý materialista, ach božínku, jsem tak sama a bez materiálu
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so říjen 14, 2006 9:32 am
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Přiznat se? NIKDY! Zatloukat, zatloukat, zatloukat co to dá.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá říjen 13, 2006 11:38 pm
Autor Zpráva
fanfán
uživatel+++


Založen: 10.10.2006
Příspěvky: 402

Předmět: Citovat

Těžká otázka, na kterou z těchto zběžných informací není snadné odpovědět.

Nevím, jaké máš vztahy s bratránkem, nevím, jaká je situace ve tvé rodině (např. jestli tvoji rodiče vědí, že jsi gay, jestli jejich přístup, či přístup tvých prarodičů k osobním, milostným vztahům je konzervativní, anebo ne).
Ale řeknu ti něco, co se ti asi nebude příliš líbit.
Nemá cenu lkát nad tím, co se stalo. Prostě se to stalo, a s tím se teď musí pracovat. To mj. znamená vědět co a proč se vlastně stalo.
Na tvém místě bych uvažoval o tom někomu (z rodiny) to říct, zejm. pokud svému bratránkovi, a(nebo) kamarádovi až tak moc nevěříš. Nemusel by to vědět každý, stačí někdo významný, významnější - např. tvoje máma. Doví se to od tebe, způsobem a v situaci, které budeš ty mít pod kontrolou. Asi to bude nepříjemné (jemně řečeno), ale pořád je to lepší, než kdyby jí to řekl tvůj bratránek/kamarád, navíc třeba v situaci, kdy by se to tobě hodilo nejméně.
Ale jak říkám, neznám detaily.

Chladnou hlavu a hodně štěstí!

***

Mimochodem, jen na tom vidět, že takovéto jsou o to složitější, v co méně otevřené společnosti (komunitě) jsou navázány. Když je navázán s někým "z ulice", no dobře, to se dá snadno ukončit, aniž by to mělo nějaké významnější následky. V práci/škole už je to horší, protože tam už milostné vztahy se prolínají s těmi profesními, což může nést zejm. negativa. No a rodina...? Rodinu nevyměníš. To myslím mluví za vše.
_________________
When you're alone and life is making you lonely you can always go DOWNTOWN...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá říjen 13, 2006 10:39 pm
Autor Zpráva
black.ovce
uživatel


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 11
Bydliště: České Budějovice

Předmět: Citovat

TXB napsal:
black.ovce: [joking] Takhle hostíš každou návštěvu? Přecijen, nemám to k tobě daleko... Laughing [/joking]

Ale teď vážně. Souhlasím s tím, že pokud to nevadí tobě ani bratránkovi, tak jsou výčitky svědomí atp. neopodstatněný. Takže pokud se bratránek nebude šířit o tom, co se stalo, nedělal bych si s tím hlavu. Jinak ten příběh mi přijde takovej... no, neobvyklej... Confused


NO TO FAKT KE MĚ NEMÁŠ DALEKO. Promiň za Caps LOck Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
      Na začátek stránky  

pá říjen 13, 2006 9:29 pm
Autor Zpráva
TXB
šaman


Založen: 1.8.2006
Příspěvky: 1937

Předmět: Citovat

black.ovce: [joking] Takhle hostíš každou návštěvu? Přecijen, nemám to k tobě daleko... Laughing [/joking]

Ale teď vážně. Souhlasím s tím, že pokud to nevadí tobě ani bratránkovi, tak jsou výčitky svědomí atp. neopodstatněný. Takže pokud se bratránek nebude šířit o tom, co se stalo, nedělal bych si s tím hlavu. Jinak ten příběh mi přijde takovej... no, neobvyklej... Confused
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá říjen 13, 2006 8:57 pm
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

Taky mám nzáor, že je to v poho. Jinak, náš právní řád myslím dovoluje svatbu bratrance a sestřenky, takže jaképak cavyky, když jsou to kluci Cool Wink
_________________
To máš z toho, s kým se to taháš. S nějakým anarchistickým bohémem, rudým, bolševickým nokem.
Jsem zženštilý materialista, ach božínku, jsem tak sama a bez materiálu
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá říjen 13, 2006 8:35 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

the.cracker napsal:
Myslim, ze je to naprosto v pohode Cool


Shocked Twisted Evil Jo, je to v pohodě.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá říjen 13, 2006 7:05 pm
Autor Zpráva
black.ovce
uživatel


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 11
Bydliště: České Budějovice

Předmět: Citovat

the.cracker napsal:
Myslim, ze je to naprosto v pohode Cool

Myslíš, no časem se možná uvidí. Rolling Eyes
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
      Na začátek stránky  

pá říjen 13, 2006 7:03 pm
Autor Zpráva
the.cracker
uživatel+


Založen: 16.3.2006
Příspěvky: 180
Bydliště: Kyjov

Předmět: Citovat

Myslim, ze je to naprosto v pohode Cool
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá říjen 13, 2006 7:03 pm
Autor Zpráva
black.ovce
uživatel


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 11
Bydliště: České Budějovice

Předmět: ... Citovat

Mno asi máte pravdu, nemůžu říct že se mi to nelíbilo, ale bylo to divné, když si pak uvědomujete, že je to taky člen rodiny, a že prostě kdyby se na to asi přišlo, bude asi moc zle Crying or Very sad
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
      Na začátek stránky  

pá říjen 13, 2006 6:06 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Twisted Evil Embarassed Twisted Evil Embarassed Twisted Evil Embarassed Idea Rolling Eyes Very Happy Shocked Cool Twisted Evil
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá říjen 13, 2006 12:43 pm
Autor Zpráva
livefile
uživatel


Založen: 15.6.2006
Příspěvky: 44

Předmět: Citovat

Mno pokud to co jsi napsal není sci-fi černá ovečko, tak se zeptej sám sebe co Ty chceš? Mno a možná to moc řešíš.......... ale každopádně dost zajímavýSmile a je bratránek vůbec teplej? Razz
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá říjen 13, 2006 12:40 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: :-)) Citovat

livefile napsal:
Co je špatný a conejni špatný, že?

Podle mě to může bejt i docela hezký,navíc žádný debilní děti vám nehrozí tak co řešit, ne?


JAsan, ja to myslel jinak. Tak, ze kazdy ma svou predstavu o tom co chce a co nechce. Tady nejde jen o sex. Jde o to, ze utvaris v kazdem okamziku to co jsi a co ne. Jde o to, ze nektere veci se nam mohou libit a presto v nich nechceme pokracovat dale. Jine se nam uplne nelibi, ale mame dojem, e to je dulezite. Je to o vecech jako vzajemny vztah mezi tebou a tvym bratrancem. Jeho nebo tvuj partnersky vztah. Prvky vidirani, ktere jsi popsal.. vidis tu dva pohledy. Jeden premysleci, a druhy ohnive pudovy. Vyberes si ten svuj.
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá říjen 13, 2006 12:36 pm
Autor Zpráva
livefile
uživatel


Založen: 15.6.2006
Příspěvky: 44

Předmět: Citovat

Co je špatný a conejni špatný, že?

Podle mě to může bejt i docela hezký,navíc žádný debilní děti vám nehrozí tak co řešit, ne?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá říjen 13, 2006 12:33 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Odpoved? Citovat

black.ovce napsal:
Myslíte, že špatný, když ke mě přišel kamarád, a já věděl že doma je u nás bratránek, no a tak jsem s kámošem hrál hry na Playstastion a on mě z ničheo nic chytil mez a řekl, že po mě touží, tak jsme se začali líbat poté mě začal slíkata kouřil mě, pak do pokoje vtrhnul bratránek a řekl, že když mu ho nevykouříme a neužijeme si sním, že to poví rodičům a tak jsem ho kouřil vlastnímu bratránkovi a on mě a poté jsem se mu dokonce udělal do pusy, když odešel kamarád, tak jsme spolu večer vše opakovali a vyspali se spolu, myslíte, že je to špatný, když je též s rodiny? Shocked



Jaké z toho máš ty pocity. Zdá se Ti to dobré nebo špatné. Jde hlavně o tvé pocity Wink Změnila se od té doby komunikac mezi tebou a bratránkem? Je to pro Tebe skončená kapitola nebo ji toužíš opakovat. Jsou věci, které se stali. Asi není teĎ od věci řešit bylo-li to dobře nebo špatně. Ale spíš jak se z toho cítíš Ty, tvůj bratranec, jestli s enějak změnil váš vzájemný vztah a jestli to chceš, chcete takhle dál nebo ne. Já mám svůj názor, ale každý to má jinak. Věřím, že si skrz mé otázky můžeš vybrat vlastní odpověĎ, která bude pro tebe ta nejlepší.
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá říjen 13, 2006 12:17 pm
Autor Zpráva
black.ovce
uživatel


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 11
Bydliště: České Budějovice

Předmět: Sex s bratránkem a kamarádem. Citovat

Myslíte, že špatný, když ke mě přišel kamarád, a já věděl že doma je u nás bratránek, no a tak jsem s kámošem hrál hry na Playstastion a on mě z ničheo nic chytil mez a řekl, že po mě touží, tak jsme se začali líbat poté mě začal slíkata kouřil mě, pak do pokoje vtrhnul bratránek a řekl, že když mu ho nevykouříme a neužijeme si sním, že to poví rodičům a tak jsem ho kouřil vlastnímu bratránkovi a on mě a poté jsem se mu dokonce udělal do pusy, když odešel kamarád, tak jsme spolu večer vše opakovali a vyspali se spolu, myslíte, že je to špatný, když je též s rodiny? Shocked
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 1 z 1
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist