Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Vztahy Kde se seznamujes s klukama?
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5

so listopad 04, 2006 3:16 pm
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

fanfán napsal:
zdenda napsal:
Bohužel, ale na netu má člověk trochu jistotu, že fakt protisedící osoba je stejně orientovaná, zkus to aplikovat na ulici, to trochu nejde. Rolling Eyes


S tím netem bych byl opatnější, tam člověk často neví, koho má doopravdy proti sobě.
A na ulici to chce trochu kuráže. Není to tak dávno, co jsem v metru se zakoukal do jednoho kluka, potom ho "nenápadně" sledovat, když přestupoval z jedné linky na druhou, potom už jsme de facto udělali kolečko, takže mi došlo, že si se mnou pěkně hraje a začal si dělat opravdové naděje. Bohužel, v další stanici se sešel s nějakým jiným... Rolling Eyes


Laughing sorry, ale to se nedá. Já každé ráno v trolejbuse čumím na jednoho, tomu už to musí být jasné, sic nenápadně ale stále, nuž uvidíme, jestli přisedne, nebo jestli bude nějaký trapas.
_________________
To máš z toho, s kým se to taháš. S nějakým anarchistickým bohémem, rudým, bolševickým nokem.
Jsem zženštilý materialista, ach božínku, jsem tak sama a bez materiálu
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so listopad 04, 2006 3:00 pm
Autor Zpráva
fanfán
uživatel+++


Založen: 10.10.2006
Příspěvky: 402

Předmět: Citovat

zdenda napsal:
Bohužel, ale na netu má člověk trochu jistotu, že fakt protisedící osoba je stejně orientovaná, zkus to aplikovat na ulici, to trochu nejde. Rolling Eyes


S tím netem bych byl opatnější, tam člověk často neví, koho má doopravdy proti sobě.
A na ulici to chce trochu kuráže. Není to tak dávno, co jsem v metru se zakoukal do jednoho kluka, potom ho "nenápadně" sledovat, když přestupoval z jedné linky na druhou, potom už jsme de facto udělali kolečko, takže mi došlo, že si se mnou pěkně hraje a začal si dělat opravdové naděje. Bohužel, v další stanici se sešel s nějakým jiným... Rolling Eyes
_________________
When you're alone and life is making you lonely you can always go DOWNTOWN...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so listopad 04, 2006 2:56 pm
Autor Zpráva
fanfán
uživatel+++


Založen: 10.10.2006
Příspěvky: 402

Předmět: Citovat

Dimas napsal:
V klubech - sex, sex, sex ... Hrůza Crying or Very sad


No to je hrůůůůůza
_________________
When you're alone and life is making you lonely you can always go DOWNTOWN...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so listopad 04, 2006 2:38 pm
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

Dimas napsal:
Hmmm... Je to taky pro mě hrozně aktuální ! Jsem v zoufalství !!! Shocked
Na netu jsou většinou kluci - divní - buď se schovávájí anebo jsou nějaci postižení anebo hledají úlet Shocked V klubech - sex, sex, sex ... Hrůza Crying or Very sad

A však zatím net je pro mě takovým zlatým středem !!


Bohužel, ale na netu má člověk trochu jistotu, že fakt protisedící osoba je stejně orientovaná, zkus to aplikovat na ulici, to trochu nejde. Rolling Eyes
_________________
To máš z toho, s kým se to taháš. S nějakým anarchistickým bohémem, rudým, bolševickým nokem.
Jsem zženštilý materialista, ach božínku, jsem tak sama a bez materiálu
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá listopad 03, 2006 11:31 pm
Autor Zpráva
Dimas
uživatel


Založen: 3.11.2006
Příspěvky: 24
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Hmmm... Je to taky pro mě hrozně aktuální ! Jsem v zoufalství !!! Shocked
Na netu jsou většinou kluci - divní - buď se schovávájí anebo jsou nějaci postižení anebo hledají úlet Shocked V klubech - sex, sex, sex ... Hrůza Crying or Very sad

A však zatím net je pro mě takovým zlatým středem !!
_________________
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

po říjen 23, 2006 5:54 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: ...... Citovat

fanfán napsal:
Tak, Libore, toto téma už tady nějakou dobu je, nějaké ty typy tady taky padly, tak jak jsi na tom?


Nijak... Marne hledam neutralniho smejlika... Nic co by nejak vystupovalos normy. stale si vice rozumim s heterakama..

Presto diky za tipy
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po říjen 23, 2006 1:38 pm
Autor Zpráva
fanfán
uživatel+++


Založen: 10.10.2006
Příspěvky: 402

Předmět: Citovat

Tak, Libore, toto téma už tady nějakou dobu je, nějaké ty typy tady taky padly, tak jak jsi na tom?
_________________
When you're alone and life is making you lonely you can always go DOWNTOWN...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt říjen 19, 2006 10:40 am
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: ..... Citovat

Helenka by tu byla. A dalsi typy, napady, triky...

Prosim, nevim jak se seznamit s gay klukem, ktery by stal za pratelstvi nebo i neco dalsiho... Ja vim to vykristalizuje. Ale kde podobne fajn kluky objevit..
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne říjen 15, 2006 12:12 am
Autor Zpráva
fanfán
uživatel+++


Založen: 10.10.2006
Příspěvky: 402

Předmět: Citovat

Nikom napsal:
ehm... takže tě prostě odhalil podle Heleny 2002?


Vlastně už ani nevím. Ale je to možné.
_________________
When you're alone and life is making you lonely you can always go DOWNTOWN...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so říjen 14, 2006 11:59 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

ehm... takže tě prostě odhalil podle Heleny 2002?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so říjen 14, 2006 11:36 pm
Autor Zpráva
fanfán
uživatel+++


Založen: 10.10.2006
Příspěvky: 402

Předmět: Citovat

Nikom napsal:
Hrůza, co je telecom schopný udělat, aby prodal to svoje šiťácký ADSL... Confused

Ne tyjo... dobrý příběh. Jenom škoda že to nekončí obligátním: a byli šťastní až do smrti... a že je to vlastně dost smutnýSad


Proč? Mě to smutné nepřijde. A že to dopadlo tak, jak to dopadlo? To se prostě stává. Život jde dál.
I když jak to teď po sobě čtu, tak si říkám, že jsem to napsal docela sugestivně. (A hlavně si říkám, že jsem si to po sobě měl přečíst a odstranit tam nějaké stylistické chyby. Tak příště.)
_________________
When you're alone and life is making you lonely you can always go DOWNTOWN...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so říjen 14, 2006 1:18 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

Hrůza, co je telecom schopný udělat, aby prodal to svoje šiťácký ADSL... Confused

Ne tyjo... dobrý příběh. Jenom škoda že to nekončí obligátním: a byli šťastní až do smrti... a že je to vlastně dost smutnýSad
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá říjen 13, 2006 8:23 am
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

fanfán napsal:
Adam napsal:
Proč ne ve škole? To je docela líheň a snese se to Razz


Protože je to forma uzavřeného prostředí (stejně jako např. zaměstnání) do kterého připad vztah je problém a ještě větší problém může nastat v případě rozchodu. (Klasický případ: rozchod, který chtěl pouze jeden z dvojice, druhý je tedy v situaci, kdy ho třeba stále chce a nejlepší pro něj by bylo zapomenout, ale takto ho má stále na očích.)


Vidíš, mě to ani tak dramatický nepřipadá. Máme ve třídě dva páry, pak několik něpříč paralelkami a trvá to v jednom případě už čtvrtý rok, jinak rok a víc. To ani nezmiňuju nižší ročníky. Btw. taky jsem se seznámil ve škole Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt říjen 12, 2006 11:26 pm
Autor Zpráva
fanfán
uživatel+++


Založen: 10.10.2006
Příspěvky: 402

Předmět: Citovat

Adam napsal:
Proč ne ve škole? To je docela líheň a snese se to Razz


Protože je to forma uzavřeného prostředí (stejně jako např. zaměstnání) do kterého připad vztah je problém a ještě větší problém může nastat v případě rozchodu. (Klasický případ: rozchod, který chtěl pouze jeden z dvojice, druhý je tedy v situaci, kdy ho třeba stále chce a nejlepší pro něj by bylo zapomenout, ale takto ho má stále na očích.)
_________________
When you're alone and life is making you lonely you can always go DOWNTOWN...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt říjen 12, 2006 10:56 pm
Autor Zpráva
fanfán
uživatel+++


Založen: 10.10.2006
Příspěvky: 402

Předmět: Citovat

Adam napsal:
Nikom napsal:
fanfán napsal:
- Anebo to přijde samo od sebe. Já jse například letos na jaře zažil románek s mladíkem, který po domech nabízel připojení k internetu...


tak to zní velmi zajímavě... připojení k internetu Twisted Evil

chci detaily, co nejvíc! ploším vrším


Připojuji se k prosbě. Prahnu po úplně děsně moc detailních detailech Twisted Evil


No dobře, ale nic tak rychlého od toho nečekejte...

Byl jsem doma, dost nahlas jsem si pouště cédéčko, když tu někdo zazvonil. Jdu otevřít a oproti běžným zvyklostem ani nevypínám hudbu.
Otevřel jsem, za dveřmi dva mladíci. Mluvil jeden z nich - ten atraktivnější. Že prý jsou od Českého Telecomu, že ještě u tohoto čísla nemají internet, že bla bla bla... Já jsem namítl, že takto narychlo to rozhodnout nelze, a že pokud ano, tak budd vědět, kam se případně ozvat. Říkal jsem si, že to je zdržení, ale velmí pohledné. On že tada dobře, a když se loučil, tak se na mě tak jednoznačně podíval a řekl: "Vy posloucháte Helenu 2002?". (Tu jsem opravdu poslouchal.)
Asi za čtvrt hodiny mi volal, jestli jsem se už nerozhodl. Já jsem řekl, že ještě ne a na to on, že zavolá později. Já namítl, že to nebude mít cenu, protože odcházím, čímž jsem mu elegantně vytvořil možnost říct si o číslo mého mobilu, což využil.
Po nějaké době mi volal znova, ale s tím, že už ho nezajímá, jestli si pořídím to připojení, ale jestli se nemůžeme vidět.

Ještě ten den večer jsme se sešli v Café Café. Byl jsem docela nervózní, co tomu podniku řekne, protože on nevypalal jako typ, který tam běžně chodí. Jemu se tam ale líbilo, tedy až na obsluhu, která se ale po mém příchodě rapidně zlepšila, takže i to bylo OK.
Slovo dalo slovo a už jsme šli po náměstí, tam on měl zaparkované auto a jestli prý nechci k němu na něco k pití. No, moc jsem toho nevypil, nebyl čas a program byl nabitý...

Druhý den jsem odjížděl na hory.
Cestou tam jsem - pro sebe zcela neovykle - v autě spal, snad až někde za Linzem a po několika kávách jsem se dá se říct probudil.
Ten týden jsem ze zahraničí poslal snad více esemesek, než za několik posledních let dohromady.

Bohužel jeho pracovní povinnosti nám neumožnily vidět se dříve, než až několik dní po mém návratu. Navíc ta noc nebyla až tak dobrá, jako ta první, protože to bylo uprostřed pracovního týdne, kdy on přichází domů až pozdě večer a odchází snad ještě před ránem. Prostě pár písniček, jedno číslo a usnout, a ráno brzo vstávat...
Jedinou nadějí byly víkendy, ale dost planou, protože žádný, který bysme oba měli volný, jsme nenašli.

Málo možností se vídat a hlavně rozdílná očekávání byly příčinou, proč nemělo cenu pokračovat.
Ten večer jsme si to chtěli někde v klidu vyříkat, proto jsme chtěli zajít na něco k pití někde v Centru Chodov. Chodili jsme těmi rozlehlými prostorami, kolem zavřených obchodů, v naději, že někde bude otevřený nějaký bar. Snad jakoby ty zavřené mříže, zhaslé neony a prázdné židle něco předznamenávaly. Narazili jsme pouze na pracovníka úklidové firmy, který nám vysvětlil, že celý komplex už je půl hodiny zavřený a jak že jsme se vůbec dostali dovnitř.
Po dalším hledání jsme někde na Jižním městě našli alespoň volnou benzínku, kde jsme náš vztah v klidu a definitivně ukončili.
Dnes se občas vidíme ve Valentinu, řekneme si čau a možná si i - leč každý zvlášt - vzpomeneme na pár jarních nocí...
_________________
When you're alone and life is making you lonely you can always go DOWNTOWN...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt říjen 12, 2006 7:36 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

ottos napsal:
Adam napsal:
ottos napsal:
pak taky takový ty mazlíky vypucovaný sladky a von to neni a neni gay... Wink


Mazlík vypucovanej sladkej? Laughing Embarassed


no ty k nim nepatris - ackoliv Wink


Jenom mazlík. Bez vypucovanosti a sladkosti se klidně obejdu Cool

Nikom napsal:
fanfán napsal:
- Anebo to přijde samo od sebe. Já jse například letos na jaře zažil románek s mladíkem, který po domech nabízel připojení k internetu...


tak to zní velmi zajímavě... připojení k internetu Twisted Evil

chci detaily, co nejvíc! ploším vrším


Připojuji se k prosbě. Prahnu po úplně děsně moc detailních detailech Twisted Evil
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt říjen 12, 2006 6:38 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

fanfán napsal:
- Anebo to přijde samo od sebe. Já jse například letos na jaře zažil románek s mladíkem, který po domech nabízel připojení k internetu...


tak to zní velmi zajímavě... připojení k internetu Twisted Evil

chci detaily, co nejvíc! ploším vrším
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt říjen 12, 2006 5:48 pm
Autor Zpráva
ottos
guru


Založen: 30.4.2006
Příspěvky: 594
Bydliště: Praha 4 - Braník

Předmět: Citovat

Adam napsal:
ottos napsal:
pak taky takový ty mazlíky vypucovaný sladky a von to neni a neni gay... Wink


Mazlík vypucovanej sladkej? Laughing Embarassed


no ty k nim nepatris - ackoliv Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

čt říjen 12, 2006 3:20 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

ottos napsal:
pak taky takový ty mazlíky vypucovaný sladky a von to neni a neni gay... Wink


Mazlík vypucovanej sladkej? Laughing Embarassed
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt říjen 12, 2006 8:15 am
Autor Zpráva
ottos
guru


Založen: 30.4.2006
Příspěvky: 594
Bydliště: Praha 4 - Braník

Předmět: Citovat

Libor napsal:
(Stejne s eme vetsinou libi heteraci, ne kluci kteri jsou na pohled vyrazni svou homosexualitou) Wink


no nevim jestli se to dá odhadovat od oka - znám několik ( slovy dva ) kluky do kterých bych v životě neřek že mohou být gayové spíš naopak - a pak taky takový ty mazlíky vypucovaný sladky a von to neni a neni gay... Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

st říjen 11, 2006 6:13 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

fanfán napsal:
No kde se dá...
Za sebe mohu říct, že jsem nikdy nepoužil žádné seznamky (ani v časopisech, ani na internetu). Jinak možností je tolik...:
- Noční podniky (diskotéky, sauny,...) - tam je to jaksi na "pořadu dne", stačí se připojit, pochválit oblečení, anebo postavu, a je to...
- Kavárny (a pod.) - elegantní forma seznamování na takovýchto místech je poslat po obsluze lístek se svým telefoním číslem, může se připojit i nějaké pití, a čekat, co z toho bude. Ideálním místech pro toto v Praze je Café Muzeum.
- Naopak bych byl obezřetný ze seznamování v práci/škole. Zdejší vztahy jsou zkomplikovány právě profesí jako takovou, z čehož mohou vzniknout nepříjemné komplikace.
- Anebo to přijde samo od sebe. Já jse například letos na jaře zažil románek s mladíkem, který po domech nabízel připojení k internetu...


Románek to jo.. Ja bych, radeji nejaky dlouuuhy zivotni roman... Nebo pratelske povidky.. Wink Seznamky me unavuji, mam dojem ze je to tam porad o tom samem. Lide, kteri podobne jako ja nemaji v sobe srovnano mnoho zivotnich veci. Nebo to proste nejikri, chaty...to same. Diskoteky, kluby..nemam rad. Skola, prace..nejsme prubojnej (Stejne s eme vetsinou libi heteraci, ne kluci kteri jsou na pohled vyrazni svou homosexualitou) Wink Tak kde tedy to zkusit? Wink
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st říjen 11, 2006 5:51 pm
Autor Zpráva
bodyia
admin


Založen: 25.9.2005
Příspěvky: 499
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

V poslední době výhradně přes kamarády/známé nebo via internet. Do klubů/saun/gay barů prakticky nechodíme.
Ale na seznamky bych nezanevřel, tam jsme se potkali i s Péťou Embarassed
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

st říjen 11, 2006 4:45 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Proč ne ve škole? To je docela líheň a snese se to Razz
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st říjen 11, 2006 11:42 am
Autor Zpráva
fanfán
uživatel+++


Založen: 10.10.2006
Příspěvky: 402

Předmět: Citovat

No kde se dá...
Za sebe mohu říct, že jsem nikdy nepoužil žádné seznamky (ani v časopisech, ani na internetu). Jinak možností je tolik...:
- Noční podniky (diskotéky, sauny,...) - tam je to jaksi na "pořadu dne", stačí se připojit, pochválit oblečení, anebo postavu, a je to...
- Kavárny (a pod.) - elegantní forma seznamování na takovýchto místech je poslat po obsluze lístek se svým telefoním číslem, může se připojit i nějaké pití, a čekat, co z toho bude. Ideálním místech pro toto v Praze je Café Muzeum.
- Naopak bych byl obezřetný ze seznamování v práci/škole. Zdejší vztahy jsou zkomplikovány právě profesí jako takovou, z čehož mohou vzniknout nepříjemné komplikace.
- Anebo to přijde samo od sebe. Já jse například letos na jaře zažil románek s mladíkem, který po domech nabízel připojení k internetu...
_________________
When you're alone and life is making you lonely you can always go DOWNTOWN...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st říjen 11, 2006 9:27 am
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Kde se seznamujes s klukama? Citovat

Kluci, kde se seznamujete s klukama? Nevim jak na to. Seznamky, XKO, bary, kamaradi?? To neni ono.. tohle vsechno jsem delal. Potkal spoustu kluku. Nektere i fajn. Rad bych poznal bezva gay kluka (kluky). ale nevim jak na to. Oslovit na ulici. To nepoznam jestli je fajn?

Krasny den a diky za tipy
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 5 z 5
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist