Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Zábava mix SuperStar III
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

út září 26, 2006 3:03 pm
Autor Zpráva
sergej sudoplatov
šaman


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2087
Bydliště: Praha 8 - Kobylisy

Předmět: Citovat

Adam napsal:

Jakožto skalnímu fanouškovi SS mi ale nedá nehodit se nějaký komentář.


Fakt? To bych do tebe Adame neřekl, že zrovna ty budeš fanoušek esesáků. No aspoň že nejsi jejich členem. Já měl vždycky zato, že máš rád oranžové oblečení a ne hnědé.
_________________
Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po září 25, 2006 11:10 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Bodík: Zrovna od tebe jsem se trochu bál, že mnou naprosto pohrdneš, udělá se ti špatně a SS mi omlátíš o hlavu. Trochu se mi ulevilo. Nemůžu neříct, že by ti kluci nebyli nezajímaví co se týče externího designu Embarassed Ale po pěvecké stránce bych se radši ještě držel zpět. Ze zkušenosti vím, že stačí třeba trochu poradit a hned se výkon markantně zvedne. Nechci tu působit jako zpěvák - jen to ne! Laughing - ale zasvěceně do toho kecat můžu, že jo?

Na vzhledu mi u zpěváků a zpěvaček fakt nesejde. Nemusím je vidět, ale můžu je chtít slyšet. Leona Černá není prvoplánová krasavice, ale to Špinarová, která je podobný typ, taky ne. Navíc u zpěváků a zpěvaček, kteří nejsou kost a kůže, má ten hlas základ a kde rezonovat, takže nějaký to kilčo nad vzezření modelky nebo modela vůbec, ale vůbec nevadí a je spíš ku prospěchu věci.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po září 25, 2006 11:07 pm
Autor Zpráva
TXB
šaman


Založen: 1.8.2006
Příspěvky: 1937

Předmět: Citovat

Adam: Styděl? Proč? Samotná homosexualita není nic jinýho, než přiznání se k něčemu, co máš rád nebo co se ti líbí (aspoň já to tak vidím), takže přiznat si (nebo se?), že rád sleduju superstar, ve který vidím i něco jinýho, než jen plytknou komerci, je třeba pro mě to nejmenší...

Ad zpěv... na základce mě učitelka lámala do sboru, na střední taky... naštěstí jsem v pubertě ztratil hlas, takže jsem aspoň nemusel přemýšlet, jestli byla nebo nebyla chyba, že jsem je neposlechl.

Leona Černá se třeba prosadí, ale docela pochybuju, že přes superstar Sad Prostě na to nemá vzhled, na který většina lidí dá. A který ale zrovna nám asi nevadí Mr. Green Já většinou posuzuju zpěvačky podle barvy hlasu a to ostatní ani tolik neřeším. Takže mě docela překvapilo, že pro mě zajímavou barvu hlasu mají většinou zpěvačky, který jsou poněkud "při těle" Embarassed (Leona Černá, Věra Špinarová, NaNa Hedin...) s výjimkou Kláry Zaňkové z předešlé superstar... Té jsem taky hodně fandil a je mi líto, že nic nevydala (teda aspoň o ničem nevím)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po září 25, 2006 10:56 pm
Autor Zpráva
bodyia
admin


Založen: 25.9.2005
Příspěvky: 499
Bydliště: Praha

Předmět: ss3 Citovat

Hmm, tohle je jediná reality show a jeden z mála programů, na kterej se občas kouknem. Esteticky mě uspokojuje Zbyněk, pěvecky, alespoň z toho co bylo zatím slyšet, Aleš, Honza Kříž a opět Zbyněk. Celkově mám pocit, že oproti předchozímu ročníku je zde víc zajímavejch týpků, uvidíme, jak se s tím popere hlasování.
btw: ty fotky na webu novy jsou příšerný, nechápu.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

po září 25, 2006 10:51 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Vidíš, tohle téma by mě ani nenapadlo. Vlastně napadlo, ale styděl bych se ho založit Embarassed

Jakožto skalnímu fanouškovi SS mi ale nedá nehodit se nějaký komentář. Na tuhle soutěž koukám možná z trochu jiného úhlu než zcela průměrný český divák. Po větším počtu let strávených i zpěvem mám myslím celkem vycvičené uši a hned tak něco mě nenadchne. Kromě toho jsem i já byl kdysi u jedné zkoušky hodnocen samotným Klezlou, tak vím, jaké to je.

Z letošních kandidátů bych sázel na Leonu Černou (fandil jsem jí už loni), Leonu Nejdekrovou a případně ještě Karolínu Pavlikovou a Elišku faicovou. Z kluků teda celkem slabota Confused Když už, tak Zbyněk Drda. Možná z nich něco vyrazej, ale pochybuju.

Teď to se mnou budete mít těžký, protože po každém kole všechny nemilosrdně zkritizuju.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po září 25, 2006 10:41 pm
Autor Zpráva
TXB
šaman


Založen: 1.8.2006
Příspěvky: 1937

Předmět: SuperStar III Citovat

Koukám špatně, nebo tu ještě nemáme téma o superstar? Schválně, kdo podle vás vyhraje? A kdo je váš osobní favorit?

http://superstar2006.nova.cz/kandidati.html

Z holek má podle mě hodně šancí Tereza Najdekrová a mojí favoritkou (ačkoli je mi jasný, že nevyhraje) je Leona Černá... takový hlasový fond se hned tak nevidí a doufám, že se aspoň dostane k písničce, kde to bude moct ukázat. Takže její současný postup by alespoň pro mě patřil i sem Smile

Paradoxně z kluků mě nějak nezaujal nikdo, možná někdo z vypadlých... z těch, co zůstali, si myslím, že se dostane daleko někdo z trojky Aleš Burket / Jan Kopečný / Zbyněk Drda...

Chtěl jsem přidat i hlasování, ale bohužel, 20 možností je nad povolený limit, takže si budeme muset počkat, až pár lidí vypadne Razz
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 10 z 10
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist