Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Zábava mix SuperStar III
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

út říjen 17, 2006 10:06 pm
Autor Zpráva
Stonerock
šaman


Založen: 2.2.2006
Příspěvky: 1509
Bydliště: Plzeň

Předmět: Citovat

TXB napsal:
Na mě fyzicky nejlíp působí Drda, psychicky Ševčík a tak půl napůl právě Spilka. Zezačátku mi byl dost nesympatickej (po všech stránkách), ale tak nějak jsem na něj postupem času změnil názor...

Jakej kdo je, to se moc neodvažuju hodnotit... Je pravda, že ze začátku mi Spilka taky moc neseděl - přišel mi jako takovej namachrovanej frajírek, ale čim dál tim mi přijde docela v pohodě...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út říjen 17, 2006 10:01 pm
Autor Zpráva
TXB
šaman


Založen: 1.8.2006
Příspěvky: 1937

Předmět: Citovat

Na mě fyzicky nejlíp působí Drda, psychicky Ševčík a tak půl napůl právě Spilka. Zezačátku mi byl dost nesympatickej (po všech stránkách), ale tak nějak jsem na něj postupem času změnil názor...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út říjen 17, 2006 9:56 pm
Autor Zpráva
Stonerock
šaman


Založen: 2.2.2006
Příspěvky: 1509
Bydliště: Plzeň

Předmět: Citovat

Adam napsal:
Stonerock napsal:
TXB napsal:
Btw. Spilka na tý starý fotce nevypadal vůbec špatně. Škoda těch vlásků... Sad

Mně u něj vůbec nechybí, i bez nich je docela dost zajímavej... Embarassed

Spilku nemůžu ani vidět. Je mi krajně nesympatickej, tenhle typ klučků se mi bytostně protiví, a styl hudby, který se snaží reprezentovat, taky není zrovna můj nejoblíbenější žánr. Resp. se mi nelíbí, co s ním dělá. Nemůžu najít dostatečně expresivní slova odporu.

Má jemný, ale výrazný rysy, uhrančivý oči a kouzelnej úsměv... Embarassed Co z toho plyne? Pozitivní závěr! Ne vždy myslíme stejně... Wink I když... Tohle zrovna neni moc o myšlení, to je spíš o hormonech... Který ty máš, jak jsem se před chvílí dozvěděl, v poslednich dnech rozdováděný, takže se tvoje projevy musí brát s rezervou... Razz
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út říjen 17, 2006 9:52 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Stonerock napsal:
TXB napsal:
Btw. Spilka na tý starý fotce nevypadal vůbec špatně. Škoda těch vlásků... Sad

Mně u něj vůbec nechybí, i bez nich je docela dost zajímavej... Embarassed


Spilku nemůžu ani vidět. Je mi krajně nesympatickej, tenhle typ klučků se mi bytostně protiví, a styl hudby, který se snaží reprezentovat, taky není zrovna můj nejoblíbenější žánr. Resp. se mi nelíbí, co s ním dělá. Nemůžu najít dostatečně expresivní slova odporu.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út říjen 17, 2006 9:40 pm
Autor Zpráva
Stonerock
šaman


Založen: 2.2.2006
Příspěvky: 1509
Bydliště: Plzeň

Předmět: Citovat

TXB napsal:
Btw. Spilka na tý starý fotce nevypadal vůbec špatně. Škoda těch vlásků... Sad

Mně u něj vůbec nechybí, i bez nich je docela dost zajímavej... Embarassed
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po říjen 16, 2006 7:48 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Koukal jsem na to v sobotu čirou náhodou Wink Jedině Zbyněk a ještě Aleš byli schopní pohotově reagovat na poznámky poroty a Mareše, ostatní se tvářili jako by se jim tam ubližovalo nebo co. PS: asi se dám ke karlovarské pobřežní hlídce Twisted Evil Laughing Laughing
_________________
It's not easy to be green.


Naposledy upravil bright dne po říjen 30, 2006 3:27 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po říjen 16, 2006 1:37 pm
Autor Zpráva
livefile
uživatel


Založen: 15.6.2006
Příspěvky: 44

Předmět: Citovat

Souhlasím se všemi, kterým se líbila Soňa, včera mě naprosto dostala, čuměl jsem na ní jak blázen, pro mě to byl dokonalej výkon hodnej bohyně.

Měl sem sto chutí poslat hlas, ale nakonec když sem viděl 9,- tak mě to hned přešlo:)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po říjen 16, 2006 5:36 am
Autor Zpráva
bodyia
admin


Založen: 25.9.2005
Příspěvky: 499
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Pro mě 1. Soňa, 2. Barbora, 3. Leona. Soňa byla úchvatná, na začátku chvilku trvalo, než se ustálila, ale pak super. Barbora mě baví! Měla by zpívat něco od Janis Joplin, pak by její barva vyzněla naplno. A Leona, to je sázka na jistotu. Na vypadnutí Petra, ev. Karolína (která je ale z Poličky, takže velké + Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

ne říjen 15, 2006 10:37 pm
Autor Zpráva
TXB
šaman


Založen: 1.8.2006
Příspěvky: 1937

Předmět: Citovat

Nemyslel jsem to tak, že by se mi celkově nelíbila. Je hezká, je moc milá, asi i hodná, mladá (má všechno před sebou a může na sobě ještě hodně pracovat), dává si laťku výš a výš a jestli takhle bude pokračovat, bude to určitě fajn a vypracuje se, ale pokud hodnotím pouze to co dneska předvedla, beze všeho okolo, tak to vidím, jak jsem napsal. Ale rozhodně bych nechtěl, aby tentokrát vypadla, protože je mi její zpěv pořád bližší, než zpěv některých jiných...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne říjen 15, 2006 9:50 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Štve mě, jak Hejma jede po Leoně, mně se taky líbí (Leona).
Hele, Jirko, mně se Soňa dneska líbila. Nebylo tuo úplně tip ťop, ale ona se vyzpívá.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne říjen 15, 2006 9:38 pm
Autor Zpráva
TXB
šaman


Založen: 1.8.2006
Příspěvky: 1937

Předmět: Citovat

Ufff, dneska to bylo divný... Confused

1. Tereza - pěkný, na začátku obzvlášť, ale jakmile přešla do výšek, tak se barva hlasu změnila v poněkud plechovou. Ale to bylo asi to jediný, co by mi vadilo, s porotou nesouhlasím. Každá zpěvačka má svůj vlastní styl a nechápu, proč by ho zrovna Tereza měla měnit. Fakt, že působí v jistým směru trošku chladně, podle mě vůbec nemusí být na škodu a mě osobně to připadá zajímavý a je věc, která mě na ní (krom hlasu) upoutala nejvíc.

2. Petra - Hotel California... ucházející až do refrénu, kdy se kvalitativně natolik vzdálila originálu po všech stránkách (intonace, rytmus, plechovej hlas), že to dokázalo převážit i můj pozitivní první dojem.

3. Barbora - předvedla, co se od ní čekalo, dobrý výkon, ale mě její styl neoslovuje. Ale dokážu pochopit a respektovat, že se to ostatním může líbit.

4. Leona - dnes suverénně nejlepší ze všech, povedený po všech stránkách, nádherná barva hlasu... nejzásadnější krok, který by nejvíc pomohl její kariéře by bylo uškrcení Hejmy. Jestli Leonu divákům znechutí tak, že vypadne, tak to asi udělám dodatečně sám Evil or Very Mad

5. Soňa - takže ten pěkný kluk je nevlastní bratr... hmm Angel smutný dětství, ale pokud mám honotit jen zpěv, tak katastrofa. Jsem sám, komu to přišlo falešný od začátku do konce? Sad

6. Karolína - ujižděla intonačně, jinak souhlasím s porotou, ona to odzpívá jak umí, ale její vlastní přínos je naprosto minimální. Pro mě nejméně zajímavý projev ze všech zbývajících holek...

1. Leona
... dlouho dlouho nic
2. Tereza
3. Barbora

vyhodit: Karolínu
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne říjen 15, 2006 4:09 pm
Autor Zpráva
TXB
šaman


Založen: 1.8.2006
Příspěvky: 1937

Předmět: Citovat

SS jsem včera viděl jen na přenosný televizi s integrovaným reproduktorem (dá-li se to vůbec ještě nazývat reproduktorem)... neslyšel jsem nic, než zašuměný středy,takže nemůžu moc posuzovat, první místo Drda, druhý Spilka, třetí už se neodvažuju ani tipnout... nevím, jestli to bylo televizí, nebo se to v tomhle kole tak blbě sešlo, ale připadalo mi, jako by oporti minulým kolům Ševčím a Lasota ztratili až dosud jinak příjemný hlas(?!) Slyšeli jste tam nějaký rozdíl, nebo byla chyba na mém přijímači? Very Happy Btw. Spilka na tý starý fotce nevypadal vůbec špatně. Škoda těch vlásků... Sad
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne říjen 15, 2006 10:37 am
Autor Zpráva
bodyia
admin


Založen: 25.9.2005
Příspěvky: 499
Bydliště: Praha

Předmět: Re: To Boďa Citovat

Nikom napsal:
Boďo, kterej jsi říkal, že se ti nejvíc líbí? Chtěl jsem si ho prohlídnout, ale zapomněl jsem, jak se jmenuje, tak jsem si prohlídnul všechny... nooo... a žádnej mě teda neuchvátil.

Mě (nejen) esteticky baví Zbyněk. Hezkej, roztomilej, jemnej (teda zvlášť včera v tom barevným triku), maličko holčičí, ale jen tak, aby to dalo vyniknout chlapeckosti... Za ním bych se otočil i na ulici a nemusel by bejt ani s-star Twisted Evil

btw: Ad včerejšek - v podstatě souhlas se Stonerockem, na vypadnutí Aleš (suverénně nejhorší výkon) a Parči (do týhle skupiny moc nezapadá). Na Spilkovi mi začíná vadit přehrávání v drsnosti písně, což mu tuším i někdo vytknul. Zbyňka mi bylo líto, ale chytil se poměrně rychle. U něho se mi líbí lehkost zpěvu a stejně jako u Martina příjemná mladistvá barva - která na českým hudebním nebi chybí (podobněj tembr měl frontmen kapely Lavina, ale myslím, že se moc neprosadili).
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

ne říjen 15, 2006 12:11 am
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: To Boďa Citovat

Boďo, kterej jsi říkal, že se ti nejvíc líbí? Chtěl jsem si ho prohlídnout, ale zapomněl jsem, jak se jmenuje, tak jsem si prohlídnul všechny... nooo... a žádnej mě teda neuchvátil.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so říjen 14, 2006 11:22 pm
Autor Zpráva
fanfán
uživatel+++


Založen: 10.10.2006
Příspěvky: 402

Předmět: Citovat

Stonerock napsal:
Tenhle kluk má svý charizma, je osobitej


Jaké charisma, jaká osobitost? V naučeném přednesu? Charisma u superstar znamená, že v okamžiku, kdy se objeví, zcela ovládne obrazovku, a že učinkovat bude i po dozpívání, a ne že se nejprve bude na pódiu ztrácet a po posledním tónu nebude doufat, že už konečně bude moct odejít, zatímco ta porota a ten Mareš tam něco povídají a světe div se, chtějí, aby se i podíval do kamery...

Tato poznámka platí pro všechny.
_________________
When you're alone and life is making you lonely you can always go DOWNTOWN...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so říjen 14, 2006 11:04 pm
Autor Zpráva
Stonerock
šaman


Založen: 2.2.2006
Příspěvky: 1509
Bydliště: Plzeň

Předmět: Citovat

Roman Lasota - No, bylo to lepší než ten minulej Seal, ale popravdě - nic fenomenálního. Občas to bylo intonačně docela slabý, ale hlavně mně u něj začíná vadit, že je to takovej nenápaditej kolovrátek - od prvního tónu do posledního to je pořád stejný. Každou písničku tak nějak nenápaditě zglajchšaltuje.

Martin Ševčík - No, vzít tuhle věc je podle mě docela odvaha - na tom se nechá obstojně rozbít drška. Což se v tomhle případě naštěstí nestalo. Naopak. Bylo to místama trochu nejistý a neohrabaný, ten refrén byl možná zbytečně trochu moc utahanej, ale i tak to mělo něco do sebe, mělo to svý čaro. Už jsem zvyknul i na jeho svébytnej projev, kterej bych označil oxymoronem afektovaně-introvertní. Jediný, co mi fakt vadilo, byla jeho angličtina...

Zbyněk Drda - Výpadek textu sem, výpadek textu tam, o tady vůbec nejde. Po trochu nevýraznym výkonu minule to byl alespoň pro mě návrat na čelo pomyslnýho pelotonu. Dobrá intonace a příjemná barva hlasu by v týhle fázi soutěže už měly bejt samozřejmost, ale v tomhle případě toho pozitivního vidim o hodně víc - minimálně vkusný frázování a dobrou práci s hlasem. Hrozně se mi líbí, jakym způsobem klade jednotlivý slova a fráze - křehce, ale jistě. Ani v nejmenšim to na mě nepůsobí rutinně a mechanicky, jako v případě mnoha jinejch. Ta písničky v jeho podání dejchá, má nějakou strukturu, neni to takovej ten nudnej monolit, kterejch jsme často svědky.

David Spilka - Tenhle kluk má hlas taky hodně dobře pod kontrolou. U něj mam pocit, že to vždycky odzpívá přesně tak, jak to má v plánu, působí to přesvědčivě. Navíc jsme dneska mohli zjistit, že má i jiný (a taky zajímavý) barvy hlasu, než tu drsně rockovou. Tenhle kluk má svý charizma, je osobitej, ani v nejmenšim ty jeho výkony nejsou to, co bejvá označovaný za karaoke.

Aleš Burket - No... V rámci cca jedný oktávy uprostřed svýho rozsahu má takovou neškodně nezajímavou barvu a je schopnej jakž-takž intonovat, ale v okamžiku, kdy se vydá za její hranice na kteroukoliv stranu, tak se jedno i druhý začne prudce zhoršovat. Žádný sytý hloubky ani znělý vejšky se tu fakt nekonaj'. Celkově nuda - prostě to tak nějak odzpíval.

Roman Parči - Oproti svýmu předchůdci má v některejch polohách hezkej hlas, intonace ale dneska taky nebyla místama zrovna bezchybná a hlavně a předevšim - prakticky žádnej osobní přínos. A když už, tak takovej, že bych si ho odpustil - chvílema to zase bylo takový podbízivě nasládlý. Umim si ho představit jako zpěváka regionálního významu, kterej bude vcelku obstojně interpretovat písničky jinejch na akcích proměnlivý úrovně, ale jako sólovou hvězdu fakt ne.

1. místo - Zbyněk
2. místo - David
3. místo - Martin

Na vypadnutí? Já nevim... Stejskat se mi nebude ani po Alešovi ani po Romanovi...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po říjen 09, 2006 5:33 pm
Autor Zpráva
TXB
šaman


Založen: 1.8.2006
Příspěvky: 1937

Předmět: Citovat

Stonerock napsal:
No teda! Skoro jedenáct a nikdo tady! To je mi teda morálka... Wink

Z mojí strany to není morálkou, mě to tentokrát nestálo ani za komentář Neutral
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne říjen 08, 2006 11:05 pm
Autor Zpráva
Stonerock
šaman


Založen: 2.2.2006
Příspěvky: 1509
Bydliště: Plzeň

Předmět: Citovat

No teda! Skoro jedenáct a nikdo tady! To je mi teda morálka... Wink

Zbyněk Drda - Pokud pominu první takt, tak pěvecky tomu nemam co vytknout. Nejsem si jistej, jestli to byl šťastnej výběr písničky - myslim, že na něčem jinym by se předved' víc, ale budiž. Poslouchalo se to příjemně - je to takový přirozený, ani stopa nějakýho afektu...

Robert Daniel - Ani jemu se toho pěvecky (rozuměj: intonačně) moc vytknout nedá, ale tim aspoň z mý strany veškerá chvála končí. Tohle je fakt z jinýho světa. Kromě toho to dneska nemělo už ani onu impozantnost toho minulýho Sinatry, navíc byl ale všudypřítomnej afekt doplněnej obskurní komediální choreografií. Děkuji, odejdi.

Aleš Burket - Souhlas s Klezlou - vylhal se z toho obstojně. Tohle je přesně ten typ písniček, který zvládne docela s přehledem, zatimco na spoustě jinejch by si podle mě tvrdě vylámal zuby. Nemůžu se zbavit pocitu, že pokud tenhle projde do finále, tak to bude masakr.

Martin Ševčík - Kaju se. Po minulym díle jsem moc nechápal, co na něm kdo vidí, ale dneska jsem pochopil, že v tom klukovi fakt něco je. Vzal se velký sousto a podle mě se s nim popral solidně. Snad jen ten refrén byl takovej zbytečně "udejchanej", ale to je jen maličkost. A ty falzety na konci byly fakt dobrý!

Jan Kříž - No... Teda... Žádnej zázrak... Jediný, co bylo slušný, byl ten druhej refrén, kdy trochu zabral a přitlačil na hlas. Zatimco ten zbytek, kdy se snažil o takovou trochu lyričtější polohu byl po všech stránkách dost nejistej - intonačně, hlasově a dokonce i rytmicky...

Roman Lasota - Po Martinovi druhá výzva večera. Ale tahle zrovna moc nevyšla... První sloka byla docela fajn, ale pak se to začalo rozjíždět - intonačně i rytmicky. Po síle originálu ani vidu ani slechu... Jediný, co to jakž-takž zachraňovalo, je jeho příjemnej hlas.

Jaroslav Parči - Jeho výběr mě začíná děsit... Ještě horší cukrkandl než minule. A dneska to nebylo přesvědčivý ani pěvecky - ten začátek byl hodně moc nejistej... A navíc to byl typickej příklad toho, že zpívat česky neni pro každýho samozřejmost. Ale zase na druhou stranu - má hezký vejšky a ty refrény měly něco do sebe.

David Spilka - Mě tenhle kluk baví. Na týhle písničce ukázal spíš svuj projev a energii, než hlasovej rozsah, ale i tak to bylo přesvědčivý. Nevim, kde se stala chyba, ale já se čim dál ti víc shoduju s Klezlou... A to i v tomhle případě - na tohohle kluka jsme zvědavej, co ještě předvede.

Top 3 (bez pořadí): Drda, Ševčík, Spilka

Na vypadnutí? Těžko říct...

Robert Daniel nic novýho nenabídne a to, co nabízí dosud, je pro mě nepřiajtelný. Nechyběl by mi.
O kom pochybuju čim dál tim víc, je Honza Kříž. Minule mě to nějak nevzalo a dneska už vůbec ne...
Parčimu by měl někdo korigovat repertoár, nebo se v těch jeho slaďákách utopíme.
Burket je pro mě reinkarnovanej Julián, což mluví za vše.

Asi bych vyhodil Daniela a Kříže, ale ani těch dalšich dvou bych příliš nelitoval.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne říjen 08, 2006 12:51 pm
Autor Zpráva
Stonerock
šaman


Založen: 2.2.2006
Příspěvky: 1509
Bydliště: Plzeň

Předmět: Citovat

bodyia napsal:
Jéé, jsme se včera nezvládli doma koukat, tak díky za velmi detailní popis, ušetřili jste mi hodinu času Wink

Co bychom pro tebe neudělali... Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne říjen 08, 2006 10:59 am
Autor Zpráva
bodyia
admin


Založen: 25.9.2005
Příspěvky: 499
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Jéé, jsme se včera nezvládli doma koukat, tak díky za velmi detailní popis, ušetřili jste mi hodinu času Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

so říjen 07, 2006 11:37 pm
Autor Zpráva
Stonerock
šaman


Založen: 2.2.2006
Příspěvky: 1509
Bydliště: Plzeň

Předmět: Citovat

Jo, a ještě doplnění: Zapomněl jsem zplísnit Soňu Pavelkovou kvůli francouzštině... Já timhle jazykem sice nevládnu, ale text k týhle písničce shodou okolností znam a nestačil jsem se divit... Shocked Když nějakej jazyk neumim, tak v něm buď nezpívam, nebo si s tim holt musim dát trochu práci, aby z toho nevylezla taková zrůdnost... Confused
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so říjen 07, 2006 11:26 pm
Autor Zpráva
pepcza
guru+++


Založen: 25.6.2006
Příspěvky: 1186
Bydliště: Praha ve dne, Pardubice v noci

Předmět: Citovat

Od Brtni Spears (není to překlep) jsem měl CELKEM "rád" jen Toxic. Ale asi jen kvůli jedný vtipný story... Twisted Evil Embarassed Rolling Eyes
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so říjen 07, 2006 11:16 pm
Autor Zpráva
Stonerock
šaman


Založen: 2.2.2006
Příspěvky: 1509
Bydliště: Plzeň

Předmět: Citovat

Adam napsal:
Mohu poctivě prohlásit, že o žádném z níže jmenovaných alb jsem nikdy neslyšel. Btw. KDO je Britney Spears?

Doporučuju ti zůstat v blahé nevědomosti a nesnažit se za každou cenu tuhle mezeru ve "vzdělání" zaplňovat... Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so říjen 07, 2006 11:12 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Mohu poctivě prohlásit, že o žádném z níže jmenovaných alb jsem nikdy neslyšel. Btw. KDO je Britney Spears?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so říjen 07, 2006 11:05 pm
Autor Zpráva
TXB
šaman


Založen: 1.8.2006
Příspěvky: 1937

Předmět: Citovat

Stonerock: V pohodě, Leonka nám sedí všem a Tereza docela taky, ne? Very Happy

Co se týká Petry, tak bylo rozhodně lepší než originál. Všechny hity Britney Spears, minimálně z první poloviny její éry, staví na kvalitních sboristkách (bez sborů by byly úplně o ničem). Stačí se podívat na credits těhle alb, konkrétně k písničkám... Oops!... I Did It Again, Born to make you happy, Baby One More Time, (You Drive Me) Crazy, Stronger atd. Všechny mají v seznamu minimálně jedno ze jmen: Jeanette Olsson / Nana Hedin. Což jsou nejlepší světový sboristky (no, čeština pro to nemá správný označení, ony jsou backvocalists) a ve zmíněných písničkách (krom toho, že zpívají sbory), je jejich hlas více či méně smíchaný s namixovaným hlasem Britney a místy je z výsledku Britney slyšet i míň, než ony... Vzhledem k tomu, že na rozdíl od Britney, jsme hlas Petry slyšeli prakticky bez úprav, jsem přesvědčený, že byla lepší než originál (pokud za originál budeme považovat to, co skutečně zpívá Britney a ne to, co slyšíme z CD Laughing )
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so říjen 07, 2006 10:38 pm
Autor Zpráva
Stonerock
šaman


Založen: 2.2.2006
Příspěvky: 1509
Bydliště: Plzeň

Předmět: Citovat

TXB napsal:
Pomalu tu z toho dělám one-man show Smile

Neboj, my tě v tom nenecháme... Teda aspoň já ne... Wink

To all: Dneska se nějak nemůžeme shodnout, co? Laughing
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so říjen 07, 2006 10:35 pm
Autor Zpráva
Stonerock
šaman


Založen: 2.2.2006
Příspěvky: 1509
Bydliště: Plzeň

Předmět: Citovat

Barbora Zemanová - Pokud minule byl její projev "zhýralej" trochu, tak dneska byl ještě o třídu víc... Což mně ale vůbec nevadí - mě se ten osobní vklad, kterej do těch písniček tahle holka dává, líbí, mě to baví, má to ajfr... A těch pár falešnejch míst jí pro tentokrát odpustim...

Eliška Faicová - Souhlas s porotou v tom, že má sebevražednej výběr písniček. Nebylo to nic oslnivýho, ale propadák to taky rozhodně nebyl - jako celek docela příjemný vystoupení. Byly tu dneska horší...

Petra Hlávková - Kýč. Vzít si písničku od Britney Spears je popravdě samo o sobě na pováženou a celkovou stylizací tomu akorát nasadila korunu. Ta holka nezpívá špatně, ale stylově se nemůže najít - minule přehnaná snaha o rockovej výraz, dneska tohle... Asi takhle - podle mě to nebylo o nic horší než originál, což ale v tomhle případě neni žádnej mimořádnej kompliment.

Karolína Pavlíková - Mně tahle holka nějak nesedí... Další chameleon v řadě... Souhlas, že jako celek to bylo fakt tak někam na podnikovej večírek. Tahle písnička si o trochu afektu říká, ale i tak se nechá podat kultivovanějš. A kromě toho to po stránce intonace hlavně v nižšich polohách nebyl žádnej zázrak...

Leona Černá - No... Sloka se jí nevyvedla - mam pocit, že byla na hraně svýho rozsahu. Ale refrén se alespoň mně líbil. Její hlas se mi hodně líbí a mělo to i tu správnou říznost, kterou tahle věc potřebuje. Marešovo reakce byla na místě - takovýhle sepsutí od poroty si fakt nezasloužila...

Soňa Pavelková - Ausgerechnet to samý jako minule. Tahle holka by měla počkat tak rok-dva... Kromě toho, že intonačně to bylo mizerný, tak mi hodně vadí i její projev - kdykoliv má v písničce nějakou klidnější pasáž, tak je tam snaha o jakousi ledabylost, která hraničí s odfláknutostí... Mně přijde, že chvilkama zpívá jak přiopilá... Týhle manýry by se měla zbavit - a propos, k týhle písničce se krutě nehodí. Btw., tuhle věc neznam v originále, ale pouze v podání holky, která skončila druhá v prvnim kole slovenský SuperStar... To je jak nebe a dudy...

Eva Krutáková - Něco podobnýho jako minule... Hlavní melodickou linky jakž-takž odzpívá (s nějakou tou občasnou falší), ale jak přijde na nějakou improvizaci, tak je zle - je to surový, nemá v sobě kousek lehkosti... A ke konci se jí to rozjelo jak intonačně, tak rytmicky... Ještě jednou vzpomínky na Slovensko - tohle zpívala jejich vítězka Katarína Koščová - sqěle!

Tereza Najdekrová - Tahle holka umí. Možná to nemělo dneska takovou sílu jako ta minulá Evanesence, ale mně se ta písnička líbila, bavilo mě to... A zpívá prostě dobře - byť tam měla NA SVÝ POMĚRY nezvykle dost intonačnich zaváhaní.

Nejlepší pro mě dneska byly s přehledem Barbora a Tereza.

Když vypadne někdo z trojice Karolína, Soňa, Eva, tak to žádná škoda nebude.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so říjen 07, 2006 10:16 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

1. místo Tereza najdekrová
2. místo Leona černá
3. místo Soňa Pavelková

Vyhodit Karolínu Pavlíkovou a Elišku Faicovou.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so říjen 07, 2006 9:55 pm
Autor Zpráva
pepcza
guru+++


Založen: 25.6.2006
Příspěvky: 1186
Bydliště: Praha ve dne, Pardubice v noci

Předmět: Citovat

S jedničkou si dovolím nesouhlasit. Sice jsem ji slyšel zpívat jen v závěrečné rekapitulaci, ale chvíli jsem nevěděl, jestli enzpívá originál na playback (mluvím o té slečně, co zpívala What's up od 4 Non Blondes, jméno neznám)

Jako nepovedená imitaci Gáby mi spíš připadala Eliška Faicová, zvlášť když (pro mé ucho) doslova zprznila Kosheen. Určitě nejsem objektivní, protože Kosheen poslouchám hodně rád, ale jsou prostě písničky, kdy je jakákoliv vlastní interpretace jen na škodu. (Ale aspoň nezprznila Resist, to bych asi vraždil.)

Stejně radikální názor mám i na zprznění Rome Wasn't Built In a Day Evou Krutákovou. Tu písničku jsem znal ještě dřív, než se jí chytly česká rádia. Cením si ale snahy improvizovat, ale ty improvizace byly buď divný, nebo na blbým místě.

Kdyby záleželo na na mě, postoupila by určitě Leona Černá (ostatně to jsem chtěl už loni, nebo kdy se vysílala 2. řada). Je mi sympatická, její hlas se mi dost líbí a mrzelo by mě, kdyby se ani tentokrát nedostala alespoň do finále.

Druhé místo pro Karolínu Pavlíkovou a třetí místo pro slečnu, co zpívala What's Up
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so říjen 07, 2006 9:36 pm
Autor Zpráva
TXB
šaman


Založen: 1.8.2006
Příspěvky: 1937

Předmět: Citovat

Pomalu tu z toho dělám one-man show Smile




1. Barbora Zemanová - Asi jsem se minule nechal nějak moc oslnit, tentokrát se zpěv tolik neztrácel v hudbě, takže jsem (bohužel) slyšel víc... první polovina byla tak trochu falešně a zbytek mě ničím nezaujal. Možná dělám předčasný závěry, ale myslím si, že Barbora už víc nenabídne...




2. Eliška Faicová - tentokrát mě taky nezaujala - nenadchla, neurazila... ale taky nesouhlasím s porotou v tom, že by zpívala nějak obzvlášť falešně, bylo i hůř




3. Petra Hlávková - krom jednoho zakolísání se mi velmi líbilo, co předvedla, pěkně se poslouchala, dobře se na ní koukalo Smile




4. Karolína Pavlíková - neměla měnit účes, takhle mi připadala jako nepovedená imitace al Dhabby... vzhledově i zpěvem Confused




5. Leona Černá - tohle bych taky neviděl tak katastroficky jako porota, rozbalila to míň, než se od ní čekalo, ale zase na zvolené písničce dobře předvedla svojí příjemnou barvu hlasu v nižší poloze.




6. Soňa Pavelková - z jejího vystoupení mě nejvíc zaujal ten pěkný kluk v medailonku (bratr? přítel?) Very Happy Část, která už visela na ní (zpěv), byla dost rozporuplná - chvílema velice zajímavý, chvílema hodně falešný. Jestli takhle bude pokračovat, tak podle mě daleko nedojde.




7. Eva Krutáková - její výkon mě nepřiměl ani k tomu, abych vstal od počítače, nechal dopisování s jedním moc fajn klukem z iboys Embarassed a šel se na ní podívat...



8. Tereza Najdekrová - pro mě bohyně, sice to nebylo protentokrát tak zajímavý projevem, ale zpívat umí nádherně, její barva hlasu je moc fajn a jako jedna z mála zpívá opravdu čistě... bohužel, něco tomu ale tentokrát chybělo


výsledek: dnesvýrazně slabší, než minulý kolo, pořadí bych viděl:

1. Petra Hlávková
2. Tereza Najdekrová
3. Leona Černá

kandidát na vyhození: Eva Krutáková
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 8 z 10
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist