Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Zábava mix SuperStar III
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

st listopad 08, 2006 9:22 am
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

TXB napsal:
Osobní antipatie?


...astronomických rozměrů.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st listopad 08, 2006 12:22 am
Autor Zpráva
livefile
uživatel


Založen: 15.6.2006
Příspěvky: 44

Předmět: Citovat

http://www.youtube.com/watch?v=5ohSpMI21pQ


Soňa je prostě nej:)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st listopad 08, 2006 12:09 am
Autor Zpráva
TXB
šaman


Založen: 1.8.2006
Příspěvky: 1937

Předmět: Citovat

Osobní antipatie?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út listopad 07, 2006 11:53 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

TXB napsal:
Adam: Tak to máme diametrálně odlišný vkus. Ze všech čtyř zbývajících je u mě na posledním místě Confused


Mně je to tak nějak jedno, hlavně když to nebude Spilka Rolling Eyes
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út listopad 07, 2006 10:50 pm
Autor Zpráva
TXB
šaman


Založen: 1.8.2006
Příspěvky: 1937

Předmět: Citovat

Stonerock napsal:
TXB napsal:
Ono i to Klezlovo "...začínáte být normální zpěvačkou" mluví samo za sebe.

Já určitě nebyl nějakej skalní fanoušek Terezy a podobně jako Klezlovi mi u ní ten afekt občas docela vadil... Ale ty Iloniny invektivy mi fakt přišly těžce osobní... A podle toho, jak včera Tereza po vypadnutí reagovala, jsem nebyl sám, komu to tak přišlo...

Nejvíc fandím Leoně, ale Tereza byla hned za ní. Zpívala čistě, měla velmi kvalitní techniku, nepůsobila namyšleně... Superstar není jen pěvecká soutěž, ale kdyby šlo o zpěv alespoň z padesáti procent, nemohla takhle brzy vypadnout.

Adam: Tak to máme diametrálně odlišný vkus. Ze všech čtyř zbývajících je u mě na posledním místě Confused
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út listopad 07, 2006 9:47 pm
Autor Zpráva
pepcza
guru+++


Založen: 25.6.2006
Příspěvky: 1186
Bydliště: Praha ve dne, Pardubice v noci

Předmět: Citovat

Adam napsal:
TXB napsal:
Co je na něm mohlo zaujmout víc, než na ostatních? Co může Lasota nabídnout oproti zbývajícím soutěžícím?


Když se oprostím od té zvukové stránky, tak je aspoň na co se dívat. Esteticky mě uspokojuje (když už ne jinak Twisted Evil ) Mně se docela líbí. Když mlčí....


A když není záběr na jeho levý profil. Nebo má podobnou věc i na pravé straně hlavy? (mluvím o paúčesu).
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út listopad 07, 2006 9:46 pm
Autor Zpráva
Stonerock
šaman


Založen: 2.2.2006
Příspěvky: 1509
Bydliště: Plzeň

Předmět: Citovat

TXB napsal:
Ono i to Klezlovo "...začínáte být normální zpěvačkou" mluví samo za sebe.

Já určitě nebyl nějakej skalní fanoušek Terezy a podobně jako Klezlovi mi u ní ten afekt občas docela vadil... Ale ty Iloniny invektivy mi fakt přišly těžce osobní... A podle toho, jak včera Tereza po vypadnutí reagovala, jsem nebyl sám, komu to tak přišlo...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út listopad 07, 2006 8:44 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

TXB napsal:
Co je na něm mohlo zaujmout víc, než na ostatních? Co může Lasota nabídnout oproti zbývajícím soutěžícím?


Když se oprostím od té zvukové stránky, tak je aspoň na co se dívat. Esteticky mě uspokojuje (když už ne jinak Twisted Evil ) Mně se docela líbí. Když mlčí....
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út listopad 07, 2006 7:30 pm
Autor Zpráva
TXB
šaman


Založen: 1.8.2006
Příspěvky: 1937

Předmět: Citovat

Ono i to Klezlovo "...začínáte být normální zpěvačkou" mluví samo za sebe. Normálních zpěvaček máme víc než potřebujeme... Nechápu, proč se z ní snažili udělat něco, čím není. Připadá mi to stejný, jako kdyby někdo tvrdil, že Tarja Turunen je špatná zpěvačka, protože má chladný či afektovaný projev Rolling Eyes

Ale taky nechápu, že je pořád víc lidí, kterým se líbí Lasota, než těch, které oslovila Tereza... pochopil bych, kdyby si puberťačky protlačily Burketa nebo Michajlce. Ale nejsem schopen si vytvořit profil skupiny lidí, která podporuje Lasotu Confused Co je na něm mohlo zaujmout víc, než na ostatních? Co může Lasota nabídnout oproti zbývajícím soutěžícím? Ať mě napadá jakýkoli hledisko, tak v žádným není z této skupiny lepší, než průměrný... Ze všech zpívá suverénně nejvíc falešně, vzhledově (z kluků) při nejlepším průměr, že by měl nějakou výrazně milou povahu jsem si taky nevšiml. Barva hlasu... no... z kluků podprůměr. Vývoj veškerý žádný (resp. spíš k horšímu). ... že by vliv sázkových kanceláří?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út listopad 07, 2006 3:50 am
Autor Zpráva
Stonerock
šaman


Založen: 2.2.2006
Příspěvky: 1509
Bydliště: Plzeň

Předmět: Citovat

TXB napsal:
TXB napsal:
1. Tereza - v rámci možností to zvládla, ale její publikum to myslím neosloví, je to daleko od jejího tradičního repertoáru. To by jí mohlo zlikvidovat. Podle mě se z ní porota snaží vytvořit cosi tuctovýho, v čem zbývá velice málo všeho, co je typické právě pro ni.

Sad ono to vyšlo... néééé Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Ilona má, co chtěla... Confused
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po listopad 06, 2006 11:23 pm
Autor Zpráva
TXB
šaman


Založen: 1.8.2006
Příspěvky: 1937

Předmět: Citovat

TXB napsal:
1. Tereza - v rámci možností to zvládla, ale její publikum to myslím neosloví, je to daleko od jejího tradičního repertoáru. To by jí mohlo zlikvidovat. Podle mě se z ní porota snaží vytvořit cosi tuctovýho, v čem zbývá velice málo všeho, co je typické právě pro ni.

Sad ono to vyšlo... néééé Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po listopad 06, 2006 7:51 pm
Autor Zpráva
pepcza
guru+++


Založen: 25.6.2006
Příspěvky: 1186
Bydliště: Praha ve dne, Pardubice v noci

Předmět: Citovat

fanfán napsal:
pepcza napsal:
Maku: pokud to nebude komando plné Drda-like kluků, tak sem s ním Razz Twisted Evil Wink


Ááá, tady si někdo chce zpestřit život. Jestli se to komando osvědčí, mohl bys mi potom dát na ně kontakt?


Jako představa je to velice zajímavé, ale jak se znám, skutek by zase utek...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po listopad 06, 2006 12:26 pm
Autor Zpráva
fanfán
uživatel+++


Založen: 10.10.2006
Příspěvky: 402

Předmět: Citovat

pepcza napsal:
Maku: pokud to nebude komando plné Drda-like kluků, tak sem s ním Razz Twisted Evil Wink


Ááá, tady si někdo chce zpestřit život. Jestli se to komando osvědčí, mohl bys mi potom dát na ně kontakt?
_________________
When you're alone and life is making you lonely you can always go DOWNTOWN...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po listopad 06, 2006 12:24 pm
Autor Zpráva
fanfán
uživatel+++


Založen: 10.10.2006
Příspěvky: 402

Předmět: Citovat

Drda? Když mu upraví vlasy, slušně ho oblečí, hezky si ho nastaví a udělají pěknou fotku, tak se mi líbí. Jinak je to hodně neopracovaný, leč docela nadějný, materiál. Ale má před sebou dlouhou cestu a já nevím, jestli se na její konec kdy dostaten, resp. jestli se vůbec na ní chce vydat.

Lasotův účes? HRŮZA! Už za to by se měl poroučet.

Ševčík a jeho přístup ať mě nevidí, ale jen poslouchají? No, nemám slov... Ven! (Ale až po Lasotovi.)

No a Spilka? Opět "nezklamal". Kdy už mu někdo napoví, že černý šátek s pirátskými symboly a podobné "módní" doplňky jsou možná "fakt hustý" někde na zábavě v Kotvrdovicích, ale ve velkém světě je to krok poněkud vedle. O zbytku jeho zpívání, které sice těží z dobrého hlasu, ale je zabíjeno jeho Spilkovým přístupem, platí totéž. Okamžitě ven!
_________________
When you're alone and life is making you lonely you can always go DOWNTOWN...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po listopad 06, 2006 11:59 am
Autor Zpráva
pepcza
guru+++


Založen: 25.6.2006
Příspěvky: 1186
Bydliště: Praha ve dne, Pardubice v noci

Předmět: Citovat

Stonerock, Maku: fajn, teď aby se ze mě stal asexuál Confused

Maku: pokud to nebude komando plné Drda-like kluků, tak sem s ním Razz Twisted Evil Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po listopad 06, 2006 7:54 am
Autor Zpráva
Maku
guru++


Založen: 6.7.2006
Příspěvky: 936

Předmět: Citovat

pepcza napsal:
.
Drda - tohle se fakt holkám líbí? ještě, že jsem na kluky.


Já jsem snad holka???? Confused Mad Dráždíš hada bosou nohou, příteli... ! Twisted Evil Mad

Kdyby k Tobě náhodou (nedejbože) přišlo zvláštní komando - já s tím nemám nic společného....
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po listopad 06, 2006 2:19 am
Autor Zpráva
Stonerock
šaman


Založen: 2.2.2006
Příspěvky: 1509
Bydliště: Plzeň

Předmět: Citovat

pepcza napsal:
Drda - tohle se fakt holkám líbí?

Myslim, že nejen holkám... Razz
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po listopad 06, 2006 1:56 am
Autor Zpráva
pepcza
guru+++


Založen: 25.6.2006
Příspěvky: 1186
Bydliště: Praha ve dne, Pardubice v noci

Předmět: Citovat

Tákže se vyjádřím tedy i já:

- Roman Lasota: falešně mi (zdůrazňuji MI) zněl vždy, ale aspoň se na něj dalo koukat, ale co to má proboha na hlavě? (myslím, že naposledy jsem superstar viděl, když jich bylo ještě dvacet...)

- Leona Černá: ona jediná má hlas, který se mi líbí, proto jsem radši neposlouchal, co vyfasovala

K ostatním se vyjadřovat nemůžu a nebudu, nezajímají mě. Maximálně tak trochu uštěpačnosti:
Spilka - brrr, oklepávám se jak tatramatka při ždímání.
Drda - tohle se fakt holkám líbí? ještě, že jsem na kluky.

Ale jak už tu bývá zvykem, dodávám: "Proti gustu žádný dišputát".
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po listopad 06, 2006 12:40 am
Autor Zpráva
Stonerock
šaman


Založen: 2.2.2006
Příspěvky: 1509
Bydliště: Plzeň

Předmět: Citovat

TXB napsal:
Pokud to srovnám s tím, co před dvěma lety předvedl Savka, kterej se ve vejškách málem udusil, tak to Spilka překlenul královsky.

Taky jsem si na Savku vzpomněl... A děkuju bohu, že jsem nemusel bejt svědkem podobný parodie ještě jednou...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po listopad 06, 2006 12:19 am
Autor Zpráva
Stonerock
šaman


Založen: 2.2.2006
Příspěvky: 1509
Bydliště: Plzeň

Předmět: Citovat

Jako tradičně - pokud se příliš opakuju, tak se omlouvam... Wink

Tereza - Ale jo, po technický stránce pěkný (až na zaváhání na konci můstku, kterej předchází refrénu - poprvý i podruhý), hezky pracovala s hlasem, ty refrény byly správně řízný a dneska mi docela líbila i výrazově. Sice se na ni nejsem schopnej dívat (trochu moc hérečka...), ale poslouchá se hezky...

Roman - Tohle bylo co??? Falešný jak svině, pochybně rozfrázovaný, výrazově nezvládnutý a navíc mizerná čeština... Pro mě dneska jednoznačně nejhorší výkon. Btw., ty zběsilá trubka tomu jen nasadila korunu...

Bára - Nemam, co bych vytknul. Věřil jsem, že by se to mohlo povést (možnost a) ), ale předčilo to moje očekávání. Udělala si tu písničku po svym, ta sloka by krásně jemná, v refrénu zabrala (v obou polohách má nádherně sytej hlas). A co se mi strašně líbilo, byly bluesový tóny (a jejich umístění), který bych v týhle písničce fakt nečekal, ale přesto ji hrozně příjemně ozvláštnily. Zvlášť jeden byl naprosto špičkovej (první tón čtvrtý fráze první sloky - "Kéž...").

David - Velký sousto, kterym se rozhodně nezadávil. Čert vem, že tu jednu vejšku v druhý sloce fakt nedotáhnul. Bylo to jiný než originál, místama si to zajímavě rozfrázoval, ale hlavně to mělo úžasnej drajv. A když nechroptí, tak má moc příjemnej znělej hlas. Jediný, co mi fakt vadilo, je jeho hanácká "angličtina".

Leona - Něčeho podobnýho jsem se obával... Její přednost je síla a nasazení... A když se na síle ubere, tak neni nahrazená ničim jinym, naopak se přidá mizerná intonace... Ty lyričtější pasáže místo toho, aby byly křehký a "dejchaly", tak jsou hrozně matný a utahaný... Tahle její poloha se mi fakt nelíbí.

Zbyněk - Měl v podstatně podobnou písničku jako Leona a podle mě si s ní poradil o několik tříd líp. Tohle mu sedne, hezky si s tim pohraje, uplatní se tam jeho čistej a trošku naléhavej hlas... Až na to, že je to ukrutná odrhovačka (za což on nemůže), se mi to líbilo.

Soňa - Totální protiklad Terezy. Sice to třeba místama neni technicky stoprocentní (ale výrazně se zlepšuje!), ale je to živý, má to náboj. Tahle holka by tu svoji ležérnost mohla prodávat. Pěvecky se mi to fakt líbilo, ale potvrdila se mi obava, kterou mam už dávno - ta holka je zralá pro logopeda. Už několikrát jsem si říkal, když jsem ji slyšel mluvit, že to bude pohroma, až bude jednou zpívat česky. Po týhle stránce byla.

Martin - Na to, jakej cajdák vyfasoval, si s tim poradil se ctí. Mně se na něm líbí takový to upřímný podání. Intonačně to bylo vcelku ucházející, v nižšich polohách měl docela příjemnej hlas, i s těma vejškama se (s pomocí sboristů) docela vypořádal. Btw., konečně někdo, kdo umí zpívat česky. Dneska by si vypadnout fakt nezasloužil.

Na vyhazov? Roman!!!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po listopad 06, 2006 12:11 am
Autor Zpráva
TXB
šaman


Založen: 1.8.2006
Příspěvky: 1937

Předmět: Citovat

Pokud to srovnám s tím, co před dvěma lety předvedl Savka, kterej se ve vejškách málem udusil, tak to Spilka překlenul královsky.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne listopad 05, 2006 11:49 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Spilka se přes vejšky právě VŮBEC nepřeklenul! Tak nějak podivně je tam zařval a zašmudlal a k tomu ucukl mikrofonem, aby se z toho vylhal. No děs.
Připadalo mi (a porotci to i říkali je to i pravda), že Hejma vybíral tak, aby to tomu jedinci sedlo, Ilona tak, aby ukázal něco nového a Klezla tak, aby si otestoval, jestli mají na nejvyšší mety - což byla pomsta Twisted Evil
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne listopad 05, 2006 11:31 pm
Autor Zpráva
TXB
šaman


Založen: 1.8.2006
Příspěvky: 1937

Předmět: Citovat

1. Tereza - v rámci možností to zvládla, ale její publikum to myslím neosloví, je to daleko od jejího tradičního repertoáru. To by jí mohlo zlikvidovat. Podle mě se z ní porota snaží vytvořit cosi tuctovýho, v čem zbývá velice málo všeho, co je typické právě pro ni.

2. Roman - falešně, mimo... pár tónů bylo pěkných, ale to je trochu málo, zvlášť když to jako celek působilo velice nepovedeně a skoro až komicky.

3. Bára - už už mi připadalo, že to zvládne, jak bych si představoval, ale ten konec tam napálila ve svým tradičním stylu, čímž to podle mě úplně zabila. Vůbec nesouhlasím s porotou, že by to tak bylo správně - vždyť to vůbec nekorespondovalo s obsahem...


4. David - především mě překvapilo, že se vůbec překlenul přes vejšky. A i když to nebylo úplně tip-ťop, poslouchalo se to moc dobře. David zpívat umí, má moc příjemný hlas...

5. Leona - zlvádla to vcelku dobře, opět nejsouhlasám s Hejmou, naopak si myslím, že ona je se svým hlasem a slušnou technikou natolik univerzální, že může zpívat prakticky cokoli. Alespoň já bych od ní cokoli poslouchal už jen kvůli jejímu hlasu.

6. Zbyněk - Hejma vybral blbě, Zbyněk na týhle písničce neměl se svými hlasovými schopnostmi prakticky co ukázat. Na zpěvu bych mu nevytkl nic.

7. Soňa - Vcelku dobrý, ale souhlasil bych s Csákovou - působilo to až moc odbytě a kdybych neznal text, asi bych Soně v některých místech nerozuměl.

8. Martin - Klezlova pomsta. Martinův nadprůměrný výkon se ztratil v pro něj podprůměrné písni.

Celkově mi to připadalo spíš jako souboj porotců, kdy se každý snažil protlačit své favority...

1. David
2. Soňa, Zbyněk, Leona, Bára, Tereza
3. Martin
4. Roman
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne listopad 05, 2006 11:17 pm
Autor Zpráva
bodyia
admin


Založen: 25.9.2005
Příspěvky: 499
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Subjektivně nejhorší Roman a Leona (!). Top 4 Barbora, Soňa, David a Zbyněk žádné překvapení, Sonina ležérnost a pubescentnost mě baví, na Davidovi bylo vidět, že je lehce overload, ovšem zvádl to dobře.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

ne listopad 05, 2006 11:06 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Tak snad budu dnes první se stručnmým komentářem. Suverénně nejhorší - v souladu s předpokladem - Roman Lasota.
Bohužel musím říct, že Spilka asi nějaký ten hlas má Confused Na druhou stranu hned jak jsem věděl, která písnička to je, tak jsem mlsně čekal na nejvyšší výšku a nezklamal jsem se - zmastil ji tam, jak to šlo. Twisted Evil
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne listopad 05, 2006 5:50 pm
Autor Zpráva
fanfán
uživatel+++


Založen: 10.10.2006
Příspěvky: 402

Předmět: Citovat

Stonerock napsal:
Martin Ševčík - Hvězdičko blýskavá (Petr Novák)

Nějak mi nedochází, co tim porota sleduje... Mam takovej dojem, že mu udělali medvědí službu... Bez ohledu na to, jak si s timhle cajdákem poradí, nemam pocit, že to může mladou generaci (tj. jádro hlasujícich) zaujmout...


Jednoduché to mít nebude, ale otázka je, jak celá písnička bude ztvárněná. I starší věc se dá zpracovat do "dnešní" podoby. (V historii hudby je takovýchto případů bezpočet.) Naopak, na "jeho" straně může být Krečmarův text - ten by se mladým dívčinám mohl líbit. Otázka je, jestli se mladým dívčinám líbí Martin.
_________________
When you're alone and life is making you lonely you can always go DOWNTOWN...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne listopad 05, 2006 5:26 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Stín katedrál miluju, zpíval jsem ho jako duet v karaoke baru Embarassed a i jinde a neni to tak těžká písnička - když umíte kvintu dolu:-) Lasota to podělá, dejte na mě. Bude tam klouzat jako koza na ledě - a v týhle písničce to bude sakra slyšet. Už teď se bojim, jak to bude tahat ušiska.
Hvězdičko blýskavá je písnička na vodstřel - na to chudák Martin dojede.


ICQuju s jedním klukem, co je Zbyňkovi vzdáleně podobný. Hezoučký stvoření to je. A i chytrý a teploučký Embarassed Embarassed Razz Embarassed Embarassed Jenom zase z OSTARRRRRRAVY Evil or Very Mad
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne listopad 05, 2006 4:44 pm
Autor Zpráva
Stonerock
šaman


Založen: 2.2.2006
Příspěvky: 1509
Bydliště: Plzeň

Předmět: Citovat

Myslim, že dnešek bude vypovídat nejen o soutežícich, ale hodně i o porotě...

Tereza Najdekrová - You oughta know (Alanis Morissette)

Docela chytrá volba... Jestli tohle zazpívá svym precizně sterilnim způsobem, tak to bude na odstřel... Tohle chce trochu "zhýralosti" v projevu, kterou jsem u Terezy zatim ani v nejmenšim nezaznamenal (a kterou naopak vidim třeba u Báry). Mam v živý paměti, jak tuhle věc zazpívala v jednom z finálovejch večerů první řady slovenský SuperStar pozdější vítězka Katarína Koščová - bylo to jiný než originál, ale vynikající! To je ale úplně jinej druh zpěvačky než Tereza...

Bára Zemanová - V stínu kapradiny (J. Kratochvílová)

Tady podle mě nastane jeden z následujícich scénářů:

a) Dokáže i do žánrově úplně jiný věci, než dosud zpívala, dostat svuj osobitej projev, a to tak, že to bude ku prospěchu.

b) Zazpívá to způsobem, jako všechno doposavad, ale v tomhle případě to vyzní komicky. (Trochu bych se bál, jak půjde její zpěv dohromady s češtinou...)

c) Vyhne se možnosti b), ale bude to nemastný-neslaný...

Martin Ševčík - Hvězdičko blýskavá (Petr Novák)

Nějak mi nedochází, co tim porota sleduje... Mam takovej dojem, že mu udělali medvědí službu... Bez ohledu na to, jak si s timhle cajdákem poradí, nemam pocit, že to může mladou generaci (tj. jádro hlasujícich) zaujmout...

Leona Černá - You´re still the one (Shania Twain)

No, na tohle jsem taky docela zvědavej... Trochu se bojim, jestli si s tim Leona při svym "silovym" způsobu zpěvu dokáže správně pohrát. Tohle je přece jenom docela křehká věc... A z čeho už teď mam strach, jsou sboristi! Shocked

Zbyněk Drda - Learning to fly (Tom Petty)

Tady mam pocit, že šla porota Zbyňkovi na ruku... Je to sice trochu živější věc, než to, co zatim zpíval, ale propadák to podle mě určitě nebude...

Soňa Pavelková - Sedmkrát (Black Milk)

Žánrově by jí to mělo sednout, akorát mam strach z celkovýho vyznění - ať už doprovod nebo absence kvalitnich vícehlasů.

Roman Lasota - Stín katedrál (Helena Vondrčáková, Václav Neckář)

Podobná situace jako Martin... Sice větší "hit", ale zase náročnější... Po jeho poslednich výkonech se docela děsim toho, jak to zvládne intonačně.

David Spilka - Love hurts (Nazareth)

Jednoduchá věc to rozhodně neni, ale pokud ji hlasově zvládne (a já věřim, že by moh') a nebude zbytečně chroptět, tak by se moh' docela předvést...[/b]
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne listopad 05, 2006 3:50 pm
Autor Zpráva
Maku
guru++


Založen: 6.7.2006
Příspěvky: 936

Předmět: Citovat

Stín katedrál mám strašně rád.. jestli to podělá budu ho proklínat Cool Laughing

P.S. Drda je nejlepší Cool
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne listopad 05, 2006 2:49 pm
Autor Zpráva
fanfán
uživatel+++


Založen: 10.10.2006
Příspěvky: 402

Předmět: Citovat

bodyia napsal:
A proč si Martin se svým znělým a mladistvým hlasem bere takovouhle provařenost mi taky není jasný.


Písničky soutěžícím vybírala porota.
_________________
When you're alone and life is making you lonely you can always go DOWNTOWN...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 6 z 10
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist