Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Zábava mix SuperStar III
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

ne prosinec 03, 2006 10:50 pm
Autor Zpráva
TXB
šaman


Založen: 1.8.2006
Příspěvky: 1937

Předmět: Citovat

Začíná přituhávat...

1. Leona - moc dobře si nevybrala, na písni polo-zpěvačky polo-herečky Černocké toho moc předvést nemohla. Těch pár dlouhých tónů s vibratem v kombinaci s jejím silným sytým hlasem ale byla pastva pro moje uši Smile Divákům to ale asi stačit nebude.

2. Zbyněk - vystoupení jsem neviděl, jen slyšel - nebylo to špatný, ale tak odvázaný jako porota jsem nebyl. Takže na výsledním dojmu možná trochu zapracoval i Zbyňkův nevšední a líbivý zjev Smile Bylo to pěkný, bylo to zajímavý, ale že by to nějak výrazně vyčnívalo ze Zbyňkova průměru bych neřekl.

3. Barbora - tak tohle bylo super. Začátek sice silně pod tónem a v kombinaci se sborama to znělo příšerně, ale pak to Bára srovanala a barva hlasu, kterou to odzpívala byla velice příjemná a nevšední. Tentokrát předvedla něco trochu jinýho a nebýt začátku, byl by to nejlepší výkon první poloviny pořadu.

4. David - David rulezzz Razz . Nejlepší výkon první poloviny, Amerika se mu povedla, k tomu nemám dál co říct Smile

shrnutí:

1. David
2. Barbora

---

1. Leona - Tohle vystoupení bylo to, na co jsem od Leony celou SuperStar čekal. Něco, při čem mi běhal mráz po zádech a během čeho jsem ze sebe nebyl schopen dostat ani slovo. Jsem moc rád, že jsem se dočkal a že se mi potvrdilo, že Leona je schopna zazpívat, jak jsem od ní očekával. Hejmova donebevolající neobjektivita a neschopnost Csákové uznat, že někdo je schopen zpíval líp, než ona, povedou pouze k tomu, že ačkoli z druhé půlky večera byla Leona suverénně nejlepší a ostatní jí nesahali ani po kotníky, tak se s ní už příště neuvidíme Evil or Very Mad

2. Zbyněk - Nelze mu nic vytknout, ale ani ničím nevynikl. Souhlasím s Klezlou, nebylo to špatný, ale trochu nudný.

3. Barbora - vynikající výkon, opět bych jí menší falešnosti odpustil, ale Hejmovi neodpustím jeho hodnocení. Barbořino vibrato se nedá ani v nejmenším srovnávat s nádherně pravidelnou sinusovkou, kterou předvádí Cher. Sice považuju za nesmysl žádat od soutěžících kopii originálu, ale pokud to Hejma žádal po Leoně, ačkoli pochybuju, že kdy slyšel Tinu živě zpívat Golden Eye, tak proč nesrovnávat i Barboru?

4. David - tohle se Davidovi moc nepovedlo, na jeho poměry nestandardně falešně Sad

shrnutí:
1. Leona
...nic, nic, nic, ještě dlouho dlouho nic, delfíni, tajemný hrad v Karpatech...
2. Barbora

---

Ačkoli jsem původně myslel, že bych vyřadil Barboru, tak mě dnes konečně přesvědčila, že pro mě není kandidátem na vyhazov, protože konečně ukázala něco víc. Na její místo bych dal Zbyňka. Jeho zpěv je sice pěkný, ale ale vyrovnaně bezbarvý... Bohužel diváci v těchto posledních kolech dají hodně na názor poroty a Hejma "od kolotoče" je průměrným masám blíže, než objektivní Klezla, takže - ač to říkám nerad - zítra se budu bát o Leonu Confused
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po listopad 27, 2006 7:11 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Adam napsal:
Maku napsal:
bright napsal:
Maku napsal:
To Bright - jak na Teplé... napíšu mu, že na Vltavě je třeba pořád zachranovat... Klidně tam budu kakat z Karlova mostu Laughing Mimochodem - ted neříkám blbost. Mě se to vážně zdálo Laughing Chtěl jsem to napsat do topicu "co ti dnes udělalo radost" ale potom, co jsem sem jednou napsal sny ohledně něžného pohlaví (tedy upřesním ženského pohlaví - pro štourali Wink ), tak jsme se rozhodl to nepsat.. ale ted je dobrá příležitost ...

Hm. nějak mi uniká souvislost mezi Zbyňkem coby zachranářem na Vltavě a tvým koprofilním snem Shocked Embarassed Question Ledaže by ses přepsal a místo kakat chtěl napsat skákat Laughing


LoL Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Ano má tam být skakat... Laughing Laughing


Říkal jsem si, že bys byl ještě střelenější než moje obří vibrátory....


...a Belgian chocolate dohromady Evil or Very Mad
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po listopad 27, 2006 7:02 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Maku napsal:
bright napsal:
Maku napsal:
To Bright - jak na Teplé... napíšu mu, že na Vltavě je třeba pořád zachranovat... Klidně tam budu kakat z Karlova mostu Laughing Mimochodem - ted neříkám blbost. Mě se to vážně zdálo Laughing Chtěl jsem to napsat do topicu "co ti dnes udělalo radost" ale potom, co jsem sem jednou napsal sny ohledně něžného pohlaví (tedy upřesním ženského pohlaví - pro štourali Wink ), tak jsme se rozhodl to nepsat.. ale ted je dobrá příležitost ...

Hm. nějak mi uniká souvislost mezi Zbyňkem coby zachranářem na Vltavě a tvým koprofilním snem Shocked Embarassed Question Ledaže by ses přepsal a místo kakat chtěl napsat skákat Laughing


LoL Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Ano má tam být skakat... Laughing Laughing


Říkal jsem si, že bys byl ještě střelenější než moje obří vibrátory....
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po listopad 27, 2006 7:01 pm
Autor Zpráva
Maku
guru++


Založen: 6.7.2006
Příspěvky: 936

Předmět: Citovat

bright napsal:
Maku napsal:
To Bright - jak na Teplé... napíšu mu, že na Vltavě je třeba pořád zachranovat... Klidně tam budu kakat z Karlova mostu Laughing Mimochodem - ted neříkám blbost. Mě se to vážně zdálo Laughing Chtěl jsem to napsat do topicu "co ti dnes udělalo radost" ale potom, co jsem sem jednou napsal sny ohledně něžného pohlaví (tedy upřesním ženského pohlaví - pro štourali Wink ), tak jsme se rozhodl to nepsat.. ale ted je dobrá příležitost ...

Hm. nějak mi uniká souvislost mezi Zbyňkem coby zachranářem na Vltavě a tvým koprofilním snem Shocked Embarassed Question Ledaže by ses přepsal a místo kakat chtěl napsat skákat Laughing


LoL Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Ano má tam být skakat... Laughing Laughing
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po listopad 27, 2006 6:54 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Maku napsal:
To Bright - jak na Teplé... napíšu mu, že na Vltavě je třeba pořád zachranovat... Klidně tam budu kakat z Karlova mostu Laughing Mimochodem - ted neříkám blbost. Mě se to vážně zdálo Laughing Chtěl jsem to napsat do topicu "co ti dnes udělalo radost" ale potom, co jsem sem jednou napsal sny ohledně něžného pohlaví (tedy upřesním ženského pohlaví - pro štourali Wink ), tak jsme se rozhodl to nepsat.. ale ted je dobrá příležitost ...

Hm. nějak mi uniká souvislost mezi Zbyňkem coby zachranářem na Vltavě a tvým koprofilním snem Shocked Embarassed Question Ledaže by ses přepsal a místo kakat chtěl napsat skákat Laughing
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po listopad 27, 2006 12:54 am
Autor Zpráva
Stonerock
šaman


Založen: 2.2.2006
Příspěvky: 1509
Bydliště: Plzeň

Předmět: Citovat

TXB napsal:
Stonerock: tak mě při Davidově vystoupení napadlo, že si na klukách asi všímáme stejných věcí Smile

Už to tak asi bude... Wink Ty výrazný oči a kouzelnej úsměv... Embarassed
_________________
Permanentní revolucí ke světlejším zítřkům. A nikdy jinak. Rolling Eyes
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po listopad 27, 2006 12:49 am
Autor Zpráva
Stonerock
šaman


Založen: 2.2.2006
Příspěvky: 1509
Bydliště: Plzeň

Předmět: Citovat

TXB napsal:
To úvodní pravičácké vykreslování 80. let si mohli odpustit. Nebyla to sice ideální doba, ale rozhodně ne to, co z toho udělali.

Pro mě to byl dneska bohužel jen jeden z mnoha trapnejch momentů celýho pořadu... Confused
_________________
Permanentní revolucí ke světlejším zítřkům. A nikdy jinak. Rolling Eyes
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po listopad 27, 2006 12:34 am
Autor Zpráva
Stonerock
šaman


Založen: 2.2.2006
Příspěvky: 1509
Bydliště: Plzeň

Předmět: Citovat

Martin - Ten kluk zpívá líp, než se na první pohled/poslech zdá... Žádnej mistr pěvec norimberskej to sice neni, ale když ho člověk jenom poslouchá, tak zjistí, že minimálně dneska obě písničky odzpíval docela solidně - bylo to vkusný a ani moc falší tam nebylo... Akorát jeho celkovej projev je tak "uťápnutej", nepřesvědčivej, že to celkový vyznění dost sráží... Jako by na tom pódiu ani nebyl... A konkrétní poznánky: U těch Depeche Mode se mu Pajky Pajk pomstili tak jako snad doposavad nikdy nikomu, to byla fakt tragédie... A u toho Petera Nagye je škoda, že se víc nezaměřil na text... Tahle písnička je vcelku sdělná, bohužel při jeho slovenštině mu místama pomalu nebylo rozumět...

Leona - U tý Vondráčkový si nejsem jistej, jak moc šťastnej výběr písničky to byl. Intonačně je to dost nepříjemná věc, a fakt tam bylo pár dost falešnejch míst. Podání vcelku fajn na to, jak je alespoň pro mě ta písnička nesnesitelná... Ty Eurythimcs nebyli špatný, zdá se, že Leona konečně našla svoji klidnější polohu, přesto třeba ta minulá Michelle byla lepší - tohle bylo místama takový matný...

David - K tomu prvnímu se radši moc vyjadřovat nebudu. Bylo to hodně rozpačitý, na Davida nadprůměrně falešný... Tady sáhnul naprosto mimo... Naproti tomu, tomu ten výtvor jeho polospolujmenovce mu překvapivě sednul (pokud se pokusim si odmyslet, jaká vlezlá odrhovačka to je). Zazpíval s nadhledem, mělo to energii, určitě se poslouchalo líp než originál... Tuhle písničku fakt nesnášim, ale dneska jsem se docela bavil...

Bára - Ty Bee Gees (resp. Maruška Rottrová) mě potěšili... Tohle je svinsky těžká věc. Bára tu mohla skvěle uplatnit svoje nasazení a hlavně rytmický cítění. Jsem přesvědčenej, že tahle písnička by drtivou většinu lidí, kdyby se o ni v SuperStar pokusili, totálně převácovala... Podle mě fakt dost dobrý.
O proti tomu to druhý "něco od někoho" jí těžce nevyšlo... Neváham to označit za její nejhorší výkon v soutěži - tak falešně ještě nikdy před tim nezazpívala...

Zbyněk - Rozhodně se u mě dneska šplhnul svýma nezpochybnitelnýma sebevražednýma sklonama... Vzít písničku s rozsahem dvě celý oktávy a čistá kvinta navrch (od A do e2), to je obstojnej Nuselák... S přihlédnutim k tomu to zas tak špatný nebylo - snažil se vzepřít slona a nakonec mu nadzvednul aspoň jednu tlapu...
A ten Müller? Ale jo, docela fajn komedie... Ale že by mě to uchvátilo jako pěveckej výkon? To fakt ne...

Resumé?

Večer, na kterej by asi radši všichni zapomněli... Relativně nejlepší (nejmíň špatný) pro mě byli David a Bára, protože každej předved' aspoň po jednom solidnim výkonu... Zbylejch 8 vystoupení bylo nudnejch nebo mizernejch nebo obojí... Koho bych vyhodil? Pouze podle dnešnich výkonů nejsem schopnej říct... S přihlédnutim k předchozim výkonům Martina... A jsem fakt tentokrát hodně zvědavej, jak to dopadne...
_________________
Permanentní revolucí ke světlejším zítřkům. A nikdy jinak. Rolling Eyes
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne listopad 26, 2006 11:31 pm
Autor Zpráva
Maku
guru++


Založen: 6.7.2006
Příspěvky: 936

Předmět: Citovat

Taky nejsem nadšený... kdybych nevěděl, že má Zbyněk tolik fandů, tak bych si i tipl, že je kandidátem na vyhazov... Sad ale to si snad radsi ani nebudu predstavovat...

Navic se na me k těm špatným výkonům začaly vrhat informace o špatném stavu uvnitř MK (za necelý měsíc máme kongres...) a k tomu ještě se dnes jednomu kámošovi ze třídy Štěpánek přiznal, že bude asi gay (to je ten, jak jsme tady o něm nedávno psal...) Takže jsme za 3 hodiny trvající večer stihl vykouřit už celou krabičku.. právě dokuřuji poslední Sad Sad
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne listopad 26, 2006 11:22 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

No, 80th byly přesně to, jak to popsali. Lidé veřejně říkali něco jiného než doma, pracovali a přitom nepracovali a nikdo nechápal, že se ten systém pořád nehroutí a nehroutí. Všeobecná všudypřítomná schizofrenie...

Celý to dneska taky bylo podivný. Nezlobte se na mě, ale Drda a jeho falzety, to byl dneska jeden velkej průser, věčně stejná jakože rocková rebelka Bára, výjimečně nevýrazná Leona, Spilkovo podání čehokoliv mě dokonce už odpuzující víc, než on sám a konečně Martin, který žije pod hesel "nula od nuly pojde" - to je ubíjející bilance večera.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne listopad 26, 2006 11:14 pm
Autor Zpráva
bodyia
admin


Založen: 25.9.2005
Příspěvky: 499
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Adam napsal:
Vybít Pajky Pajk Martina kohosi (jak se ten chlap vlastně jmenuje?). Všechno hrajou jako flašinet a je jedno, jestli je do Bach nebo Vlach.

Yes!!! Přesně to si říkáme skoro každý kolo. Vrchol bylo Enjoy the Silence. Kdyby takhle hráli DM v 80th, tak o nich dneska už nevíme.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

ne listopad 26, 2006 11:13 pm
Autor Zpráva
TXB
šaman


Založen: 1.8.2006
Příspěvky: 1937

Předmět: Citovat

To úvodní pravičácké vykreslování 80. let si mohli odpustit. Nebyla to sice ideální doba, ale rozhodně ne to, co z toho udělali. Btw. zajímalo by mě, jak dosáhli toho, že Gottovi podle té "reportáže" bylo v osmdesátých letech 26 Smile

1. Martin - na začátku pod tónem, nemastný, neslaný. Myslím, že už se s Martinem dlouho vídat nebudeme...

2. Leona - zatím její největší průšvih, intonace, text... škoda. Nevím, jestli jí ta Klezlova pomoc k něčemu bude, ale doufám, že ano.

3. David - na něj podprůměrný výkon, ale tak katastroficky jako porota to vůbec nevidím. Martin zpívá falešněji, Leona taky zapomněla slova... Asi je to tím, že je porota od Davida zvyklá na daleko lepší výkony.

Stonerock: tak mě při Davidově vystoupení napadlo, že si na klukách asi všímáme stejných věcí Smile

4. Barbora - taky zoufalý. Porota to sice nezmínila, ale podle mě na začátku byla pod tónem. Nepřipadalo mi to ani lepší ani horší než ostatní výkony...

5. Zbyněk - šílenej výběr... sice jsem už už myslel, že se dočkáme tradičního blonďatého osvěžení, ale opět bohužel Sad hloubky falešný a výškama to pohřbil

Jsou nějak unavení... když na tu první pětku koukám zpětně, tak ani to první Martinovo vystoupení nebyla oproti ostatním taková hrůza. Ale vůbec se tomu nedivím, jsou už chudáci unavení, pak z toho špatně intonují, zapomínají text a jsou vystresovaní Confused Chtělo by to alespoň na tejden vysadit.

druhý kolo...

1. Martin - podle mě si tím docela napravil reputaci, nebylo to vůbec špatný a že si některý části hodil (o oktávu?) níž bych mu ani nezazlíval - aspoň se neopakovala Zbyňkova katastrofa

2. Leona - nebylo to vůbec špatný, hodnocení Csákový (o stropu) je úplně mimo, Hejma by si s angličtinou taky mohl dát pokoj (love [lov] jsem od US zpěváků (hlavně těch s tmavší pletí) slyšel rozhodně víckrát, než od Leony Smile )

3. David - výkon večera

4. Barbora - stále pěkný, stále stejný. Děkuju Klezlovi, že na to už konečně upozornil. Ale to tvrdím od druhýho semifinálovýho kola Smile

5. Zbyněk - nejrozporuplnější výkon večera, na jednu stranu předvedl něco úplně novýho, což porota stále chce, na druhou stranu to bylo něco, co nikdo nečekal. Ale myslím, že publikum si tím neodradil.

hodnocení druhé půlky:

1. Spilka
2. Leona
...
6. Pajky Pajk Rolling Eyes


Naposledy upravil TXB dne ne listopad 26, 2006 11:15 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne listopad 26, 2006 10:34 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Vybít Pajky Pajk Martina kohosi (jak se ten chlap vlastně jmenuje?). Všechno hrajou jako flašinet a je jedno, jestli je do Bach nebo Vlach.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne listopad 26, 2006 10:07 pm
Autor Zpráva
Maku
guru++


Založen: 6.7.2006
Příspěvky: 936

Předmět: Citovat

Ted bude můj zbyněček.. Cool Opět předvede, že je nejlepší!!!! Twisted Evil
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne listopad 26, 2006 9:34 pm
Autor Zpráva
Stonerock
šaman


Založen: 2.2.2006
Příspěvky: 1509
Bydliště: Plzeň

Předmět: Citovat

Maku napsal:
Bože Martine... co mi to děláš... to písničku mám straně rád ale co ty z ní ted děláš... Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad

Spíš co s ní udělali Pajky Pajk... Confused
_________________
Permanentní revolucí ke světlejším zítřkům. A nikdy jinak. Rolling Eyes
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne listopad 26, 2006 9:23 pm
Autor Zpráva
Maku
guru++


Založen: 6.7.2006
Příspěvky: 936

Předmět: Citovat

Bože Martine... co mi to děláš... to písničku mám straně rád ale co ty z ní ted děláš... Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt listopad 23, 2006 7:49 pm
Autor Zpráva
Maku
guru++


Založen: 6.7.2006
Příspěvky: 936

Předmět: Citovat

TXB napsal:
Maku: jeho barva oblečení ti nevadí? Smile

No potom, co na 17. kongresu ODS více, jak polovina lidí měla rudé a oranžové klíčenky s nápisem " Občanská demokratická strana ", tak mi to vážně nevadí a navíc jemu sluší Wink

To Bright - jak na Teplé... napíšu mu, že na Vltavě je třeba pořád zachranovat... Klidně tam budu kakat z Karlova mostu Laughing Mimochodem - ted neříkám blbost. Mě se to vážně zdálo Laughing Chtěl jsem to napsat do topicu "co ti dnes udělalo radost" ale potom, co jsem sem jednou napsal sny ohledně něžného pohlaví (tedy upřesním ženského pohlaví - pro štourali Wink ), tak jsme se rozhodl to nepsat.. ale ted je dobrá příležitost ...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt listopad 23, 2006 7:01 pm
Autor Zpráva
TXB
šaman


Založen: 1.8.2006
Příspěvky: 1937

Předmět: Citovat

Maku: jeho barva oblečení ti nevadí? Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt listopad 23, 2006 5:20 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Maku napsal:
Prostě vítez třetí řady Česko hledá SuperStar... A bez debat!!!!! Cool

Bezpochyb Exclamation Škoda, že doma záchranaří nejspíš na Ohři a ne na řece Teplé Laughing
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt listopad 23, 2006 5:07 pm
Autor Zpráva
Maku
guru++


Založen: 6.7.2006
Příspěvky: 936

Předmět: Citovat

Prostě vítez třetí řady Česko hledá SuperStar... A bez debat!!!!! Cool









 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út listopad 21, 2006 5:28 pm
Autor Zpráva
fanfán
uživatel+++


Založen: 10.10.2006
Příspěvky: 402

Předmět: Citovat

Jako bych snad i měl pocit, že Spilkovi někdo nadržuje. Pokaždé se v možných písničkách najde nějaká, kterou je možno zpívat rockově, a vždycky jí zpívá David. Zatím ve finále - na rozdíl od ostatních - nezpíval "proti srsti". U Abby jsem si dělal naději, že ho konečně uslyším nezpívat rockově, ale evidentně nad ním někdo drží ochranou ruku, aby třeba při I Do, I Do, I Do, I Do, I Do, anebo - nedej bože při - The Winner Takes It All nespadl z božského piedestálu.
_________________
When you're alone and life is making you lonely you can always go DOWNTOWN...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po listopad 20, 2006 8:13 pm
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

Včera jsem viděl poprvé tuto řadu a takové prznění, jaké bylo a Hejma v pyžámku-jak osobité.
_________________
To máš z toho, s kým se to taháš. S nějakým anarchistickým bohémem, rudým, bolševickým nokem.
Jsem zženštilý materialista, ach božínku, jsem tak sama a bez materiálu
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po listopad 20, 2006 12:44 am
Autor Zpráva
Stonerock
šaman


Založen: 2.2.2006
Příspěvky: 1509
Bydliště: Plzeň

Předmět: Citovat

Bára - V podstatě nic jí nemůžu vytknout, ale dneska mě od ní nezaujala ani jedna písnička... Obojí to na ni byly trochu moc "rozjuchaný" písničky, kde se síla jejího podání neuplatní, spíš to pak působí násilně a monotónně...

Martin - Dneska to nebyl jeho den... Obě vystoupení na mě působila značně amatérsky, bylo to takový upocený a nepřirozený... Snažil se, ale nestíhal - místama mi to přišlo na hranici parodie... Ta ABBA aspoň nebyla tolik falešná, ale ty Beatles byli naprosto katastrofální. Hodně to je ale o výběru skladby - horší Brouky si snad vybrat nemoh'. To je tak svinská písnička, že ta je trochu falešná i v originále. Některý pasáže mají tak podivnou harmonii, že jsou skoro "neintonovatelný". Mam pocit, že si pod sebou podříznul větev...

Leona - Leoně se podle mě dneska naopak zadařilo. V tý Mamma Mia uplatnila svuj drajv a nasazení, v tý Michelle podle mě poprvý za celou soutěž našla přesvědčivou lyrickou polohu. Ty Beatles pojala docela osobitě, ale mělo to svý kouzlo.

Zbyněk - Pokud pominu prvnich pár taktů, tak ta ABBA byla pěkná - bylo to takový lehký, hravý, přitozený... A ani tý Yesterday nemam až pár drobnej intonačnich nepřesností co vytknout. Bylo to citlivý, vkusný (což je u týhle písničky klíčový - z toho by se nechal udělat děsivej cajdák...) a hezky se tam uplantila jeho barva hlasu.

Soňa - Ta ABBA jí nevyšla. Místama to bylo drsně falešný, celkově to působilo hrozně matně a toporně. I přes její obyvklou energii a smysl pro rytmus to chvílema vypadalo, jako by skoro nestíhala. A ta A Hard Day's Night? Mně to se pojetí vyloženě líbilo - mělo to obrovskej drajv, očividně si to užívala, hrála si s tim... Nemam pocit, že by tuhle "klasiku" svym pojetim nějak nepřijatelně zprznila... Druhá věc je, že byla bohužel většinu času (někdy víc, někdy míň) pod tónem...

David - Z ABBy jsem měl v jeho pojetí značnej strach, ale byl jsem vyloženě příjemně překvapenej. Občas malinko přitvrdil, ale jinak vůbec zbytečně netlačil, bylo to na jeho poměry nezvykle veselý a hravý, a přesto z toho nevylez nějakej nasládlej popík. A ty Beatles taky vůbec nebyly špatný (až na tu krutě nedotaženou vejšku v refrénu...). Ukazuje, že fakt umí citlivě zpívat, ne jenom monotónně chrčet.

ABBA

1. David
2.-3. Leona + Zbyněk
4. Bára
5. Soňa
6. Martin

Beatles

1.-2. Leona+Zbyněk
3. David
4. Soňa
5. Bára
6. Martin

celkově

1.-3. David+Leona+Zbyněk
4. Bára
5. Soňa
6. Martin
_________________
Permanentní revolucí ke světlejším zítřkům. A nikdy jinak. Rolling Eyes
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po listopad 20, 2006 12:13 am
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: to TXB Citovat

posílám z Prahy vyhladovělou lidožravou solifugu Confused
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne listopad 19, 2006 11:57 pm
Autor Zpráva
TXB
šaman


Založen: 1.8.2006
Příspěvky: 1937

Předmět: Citovat

Dneska jsem ze SS měl obzvlášť rozporuplný pocity, celkově jsem se neztotožnil ani s jedním z porotců... Hejma si prosazoval svojí favoritku a špinil člověka, jehož vyřazení by jí zachránilo kůži, Klezla byl k dvěma lidem neúměrně tvrdý a názor Csákové na Pajky Pajk byl mimo. Alespoň já si myslím, že jejich aranžmá některých písní neubralo na kráse jen samostným písním, ale také značně zkomplikovalo situaci některým soutěžícím (Leona - Mamma Mia, Soňa - Lay All Your Love On Me, Martin - She Loves You).

Mareš to taky párkrát dost přehnal a celkově to už zavánělo únavou z příliš dlouhého trvání soutěže u všech stran - porota, soutěžící, doporovod, moderátor...

ABBA

1. Bára - v poslední době jde nějak dolů, zpěv a la parní válec jaksi není kompatibilní se všemi hudebními styly a pokud Bára v dalších kolech buďto nepředvede něco jiného, nebo nebude mít na výběr vhodnější žánr, tak se nedostane tak daleko, jak se zdálo zezačátku...

2. Martin - ačkoli je mi jako člověk čí dál sympatičtější, jeho výšky v Super Trouper byly hrůza. Pomalu na to přestává stačit a i když nezpívá nejfalešněji (Soňa vede Smile ), tak to pro něj tentokrát bude asi dost kritický.

3. Leona - Mamma Mia se docela vyvedla, žádný výrazný nedostatek jsem neslyšel, jen to mohla víc rozbalit a trochu si s některými delšími tóny pohrát.

4. Zbyněk - S.O.S. falešný začátek, pak trošku pod tónem, nakonec se z toho dostal a nebýt toho začátku, považoval bych jeho vystoupení za nejlepší z první poloviny večera.

5. Soňa - Zoufale to nezvládá intonačně ani rozsahem, sice to nebyla taková katastrofa jako minule, ale poslouchat se to prostě nedalo. S Hejmovým názorem, že byla originální, nemůžu nesouhlasit, ale být originální za každou cenu se v tomhle případě nevyplatilo...

6. David - ... a v tomhle případě ano. Spilka je Bůh a ABBU zazpíval ze všech nejlíp. A za tím si budu stát, ačkoli jsem si vědom, že riskuju, že mi z Prahy dorazí balíček plný vyhladovělých lidožravých solifug Very Happy


1. David
2. Leona
3. Zbyněk
...
6. Soňa

---

BEATLES

1. Bára - opět parní válec, malinko intonačně nepřesně, ale v tomhle případě mi to ani nějak nevadilo a určitě se jí druhá část vystoupení podařila lépe.

2. Martin - z Beatles to bylo asi nejslabší - výrazně intonačně mimo, nezajímavý...

3. Leona - Michelle - čekal jsem něco mnohem horšího a to co Leona předvedla mě moc příjemně překvapilo. Každý tón se pěkně poslouchal, měla to dopře propracovaný, promyšlený a nacvičený. Nemám, co bych vytknul a je to jeden z těch případů, kdy mě Klezla překvapil svým silně nepozitivním soudem.

4. Zbyněk - Yesterday - opět velice povedené, ale scházela tomu trocha gradace a alespoň nějaký náznak dynamiky.

5. Soňa - docela to ušlo, určitě lepší, než ABBA, ale krom tradiční ledabylosti intonační a artikulační jsem si tentokrát všimnul i ledabylosti rytmické Smile

6. David - podobně jako u Leony nemám co vytknout

pořadí prvních třech míst je v tomhle příapdě vcelku zaměnitelné, rozdíly podle mě byly minimální...

1. Leona
2. David
3. Zbyněk
...
6. Martin
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po listopad 13, 2006 8:07 am
Autor Zpráva
Maku
guru++


Založen: 6.7.2006
Příspěvky: 936

Předmět: Citovat

Zbyňeček to zvládnul!!!! Cool Ostatní mě celkem nezajímají. Snad jen ten Špilka a Barča ti jsou ještě dobří.

Ale ostatně soudím, že Drda musí vyhrát Twisted Evil

P.S. Doufám, že toho Drdáka budou skutečně vyrábět - koupil bych si ho Embarassed Laughing
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po listopad 13, 2006 1:17 am
Autor Zpráva
pepcza
guru+++


Založen: 25.6.2006
Příspěvky: 1186
Bydliště: Praha ve dne, Pardubice v noci

Předmět: Citovat

Drda - nevyjadřuju se, nechci se nechat ukamenovat...jelikož mi obecně "nesedí", nehodnotím Laughing

Soňa - tohle pro mě bylo nebezpečný. zrovna jsem u známých ve čvtrým patře opravoval počítač a uvažoval jsem o rychlo-úprku přes balkón. Kdybyste tahali kočku za ocas, bude to pro mé ucho příjemnější.

Martina a Báru jsem neslyšel, byl jsem na cestě domů.

Spilka - něco jako Drda, s tím, že ohodnotím jediným citoslovcem: brrrr...

Leona - českou verzi Chicaga nemám rád. Zazpívala to dobře, ale když je člověk zvyklý na řízný originál od Catherine Zeta-Jones, cítí, že tam něco málo chybí. Taková ta chraplavě vrčivá poloha hlasu, to je něco pro mě, škoda, že jsem se nedočkal.

Lasota - hmm, děs a hrůza. Bohužel jsem byl už doma (byt máme v přízemí), takže možnost úniku skoro nulová. Jak mohl projít přes konkurz? Dokážete mi to někdo vyvsětlit?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po listopad 13, 2006 12:15 am
Autor Zpráva
Stonerock
šaman


Založen: 2.2.2006
Příspěvky: 1509
Bydliště: Plzeň

Předmět: Citovat

Zbyněk - Pěkný! Že se někomu povede tohle sladký dřevo rozhejbat, tomu bych byl nevěřil... Jako celek to vystoupení působilo přesvědčivě a uceleně. A i po čistě pěvecký stránce se mi to fakt líbilo. V týhle poloze se zase hezky ukázal Zbyňkovo zvonivej hlas, příjemně si s tou písničkou pohrál... V poslední době se mi zdálo, že je čim dál tim stejnej, ale dneska to byl zase sympatickej krok kupředu...

Soňa - Tak trefný hodnocení se Iloně nepovedlo za celou soutěž - bylo to jadrný, leč mimořádně výstižný... Soňa ukázala několik věcí - silnej hlas, značně ležérní intonaci, mizernou češtinu a hlavně naprostou neschopnost se oprostit od tý jediný pěvecký manýry, kterou disponuje - manýry, která určitou vcelku úzkou skupinu písniček příjemně ozvláštní, ale u ostatnich působí podivně... Celkově vzato nepříliš lichotivá bilance. Kromě toho se tady nemohla uplatnit velká Sonina deviza, a to energie a živost, navíc místama měla značný rytmický problémy... Dneska se to fakt nepovedlo, některý pasáže byly více-méně parodie...

Martin - Hrozně sympatický vystoupení. V týhle písničce perfektně zúročil svuj civilní a neokázalej projev, navíc má v týhle poloze příjemnou barvu hlasu, i intonace byla dneska obstojná... Kolo od kola působí jistějš, přesvědčivějš a současně se zbavuje svýho soustředěně-afektovanýho výrazu... Jen tak dál!

Bára - Pro mě to bylo její doposud nejslabší vystoupení, což ale absolutně vzato znamená jenom tolik, že dneska nebyla nejlepší. Nebylo to dneska tak jistý jako jindy, párkrát jí to tam trošku ujelo, ale na druhou stranu se mi hodně líbila výrazově, měla tam několik hrozně hezkejch míst...

David - Pokud pominu několik intonačnich nepřesností v nižší poloze, tak tomu nemam v podstatě co vytknout. Je hrozně dobře, že ho tyhle tématický večery donutí zpívat i věci, který by sám asi jen těžko vybral, díky čemuž je nucenej ukazovat nový a nový hlasový polohy... A ty, co nám ukázal dneska, se mi fakt líbily! Ten refrén měl fakt sílu...

Leona - Tohle jí sedne... Jako sólovou zpěvačku, která by se byla schopná nějak masově prosadit, si Leonu i přes její nesporný pěvecký kvality při nejlepší vůli nedovedu představit, ale do muzikálu je podle mě ideální... Myslim, že i kus hereckýho nadání se u ní najde... Párkrát jí to sice ujelo, ale i tak myslim, že si ten dnešek ona sama užila, a já s ní...

Roman - To, že jsem si dneska díky tomuhle vystoupení vzpomněl na Strangers In The Night v podání Juliána Záhorovskýho (díky čemuž ostatně pak vypadnul), fakt neni pochvala... Falešný, unylý... Minule Roman utekl hrobníkovi z lopaty a dneska na ní sedí zase... Soňa byla dneska sice děsná, ale jindy je mě schopná zaujmout, zatimco Roman je kolo od kola tragičtější... Pryč s nim!
_________________
Permanentní revolucí ke světlejším zítřkům. A nikdy jinak. Rolling Eyes
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne listopad 12, 2006 10:57 pm
Autor Zpráva
TXB
šaman


Založen: 1.8.2006
Příspěvky: 1937

Předmět: Citovat

1. Zbyněk - Tady není co hodnotit, v průměru souhlasím s porotou, každý řekl kus pravdy. Pohybově zajímavý, nezpíval špatně, ale muzikál to nebyl. A plyšovýho Drdu bych chtěl taky Very Happy

2. Soňa - Čekal jsem průšvih, ale tohle byla agónie... Intonačně i rytmicky mimo, ale to snad ani nemá smysl rozebírat. Těžko říct, jestli to bylo výběrem příliš těžké písně, nebo jestli se k tomu přidaly ještě nějaké momentální indispozice, ale jestli se tohle bude opakovat, dlouho se v SS neohřeje Confused

3. Martin - Pěvecky zhruba srovnatelný s Drdou (až na ten jeden falešnej tón), pohybově slabší, ale celkově docela vyrovnaný.

4. Bára - V první třetině zoufale pod tónem, kolísala halsem - zněla, jako když ladí Very Happy Ale když doladila a začala zpívat, byla až do konce moc fajn. Škoda toho začátku, ale i tak nejlepší z prvních čtyř.

5. David - Nazval bych to pokusem o vysoce profesionální výkon, což se možná úplně nepovedlo, ale i tak byl z prvních pěti suverénně nejlepší. Něco málo tomu scházelo, nedokážu říct, co, možná určitá atmosféra..? Ale rozhodně moc pěkný.

6. Leona - Asi si nevybrala úplně nejlíp, hlasově má na víc, ale co si vybrala, to zvládala se vším všudy - na zpěvu i výrazu nebylo co vytknout, v druhý půlce to mělo i šťávu. Takže společně s Bárou a Davidem bych dal Leonu do top 3. Kdyby se do toho trochu víc hlasově opřela a nepokazila ty dvě-tři slova, dal bych jí #1.

7. Roman - Hřeb do rakve večera. Tradičně falešně, výrazově úplně mimo (umí tenhle člověk vůbec nějaký jiný výraz, než "hlodavec"? Rolling Eyes Kolo od kola horší... to co předvádí v poslední době jsou spíš výkony do hvězdný pěchoty. Csáková byla konečně obejktivní, ale Hejma??? Jak tohle může srovnávat s Leonou Shocked Buďto má averzi k silnějším holkám (což bylo znát už castingových kolech - každou "prostorově výraznější" holku vyřazoval bez ohledu na to, jak uměla zpívat), nebo se začíná bát sázky...


Takže...

1. David
2. Leona
3. Bára
...
4. Zbyněk
5. Martin
...
6. Soňa
...
7. Roman
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá listopad 10, 2006 10:10 pm
Autor Zpráva
TXB
šaman


Založen: 1.8.2006
Příspěvky: 1937

Předmět: Citovat

Shocked Spilka + capoeira (Adame, radši se na to ani nedívej Laughing )

http://www.youtube.com/watch?v=RKcZeJVCxyg

edit: ještě zajímavější Smile

http://www.youtube.com/watch?v=e8mKQu8dnQ0&mode=related&search=
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 5 z 10
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist