Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Gay svět Vyznání citů na veřejnosti
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3

čt prosinec 07, 2006 2:54 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Lzi Citovat

Dimas napsal:
Jo možná s tebou souhlasím i když sexuální revoluce už dávno začala a nabírá velké tempo, stejně narod se na homo pary divá šikmo a dkonce je to i odporuje. Sáme předsudky, nenavist. Taky svou homosexualní orientaci nechci nikomu vnucovat, ale též nevidím důvod to tajit v připadě kdy je třeba aby ten druhý věděl pravdu. Nesnaším lež!


Wink
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so listopad 04, 2006 10:42 am
Autor Zpráva
Dimas
uživatel


Založen: 3.11.2006
Příspěvky: 24
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Jo možná s tebou souhlasím i když sexuální revoluce už dávno začala a nabírá velké tempo, stejně narod se na homo pary divá šikmo a dkonce je to i odporuje. Sáme předsudky, nenavist. Taky svou homosexualní orientaci nechci nikomu vnucovat, ale též nevidím důvod to tajit v připadě kdy je třeba aby ten druhý věděl pravdu. Nesnaším lež!
_________________
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

so listopad 04, 2006 4:10 am
Autor Zpráva
Petr_K
uživatel++


Založen: 23.3.2006
Příspěvky: 250
Bydliště: Karlovarský kraj

Předmět: Citovat

Dimas napsal:
Nevidím nic špatného v projevu lásky na věřejnosti. Vždyť heterosexualní pary si to dovolují. A to, že GAYů je menšína ještě nic neznamená! Takže nikomu se nestydět a byt na sebe hrdým! Ano jsem GAY a jsem na to hrdý! Smile

Vcelku souhlasím, tedy kromě té poslední věty Wink Taky na tom nevidím nic špatného, heterosexuální páry to dělají běžně a já nevidím rozdíl mezi hetero a gay párem, v obou případech jsou to přeci dva lidé kteří se mají rádi. Když s mým přítelem někam jdeme tak se často vezmeme za ruce, při loučení u vlaku si dáme krásnou pusu, pohladím ho... Dělám to proto že chci a že to tak cítím, že chci vzít človíčka kterého miluju za ruku, že mu chci dát pusu na rozloučenou, dělám to prostě pro sebe, pro nás oba... Považuju to za naprosto normální a s tím že bych ostatním lidem chtěl ukázat že jsem gay, že jsem na to hrdý, s tím to v mém případě nemá nic společného. Prostě ostatní lidi mě tak nějak mohou být ukradení....
_________________
**** Petr ****
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

pá listopad 03, 2006 11:18 pm
Autor Zpráva
Dimas
uživatel


Založen: 3.11.2006
Příspěvky: 24
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Nevidím nic špatného v projevu lásky na věřejnosti. Vždyť heterosexualní pary si to dovolují. A to, že GAYů je menšína ještě nic neznamená! Takže nikomu se nestydět a byt na sebe hrdým! Ano jsem GAY a jsem na to hrdý! Smile
_________________
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

čt říjen 19, 2006 10:42 am
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: -------- Citovat

livefile napsal:
Stonerock: Smile


Zamilovanost dela divy... To se pak loucis polibkem klidne v metru a... A nepremyslis o vecich kolem.. Wink
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po říjen 09, 2006 1:13 pm
Autor Zpráva
livefile
uživatel


Založen: 15.6.2006
Příspěvky: 44

Předmět: Citovat

Stonerock: Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po říjen 09, 2006 2:54 am
Autor Zpráva
Stonerock
šaman


Založen: 2.2.2006
Příspěvky: 1509
Bydliště: Plzeň

Předmět: Citovat

nokin napsal:
Já bych s tímhle měl problém kdekoliv, ať už by to byl Hradec nebo Praha. Ale je to jenom teoretické, protože vztah jsem zatím neměl. Vím, že by mi vadila pozornost lidí. Embarassed I v běžných situacích jsem nerad středem pozornosti a tímhle bych ji vzbudil určitě.
Vy, co s tím nemáte problém máte můj obdiv Exclamation

Jednou budeš mluvit jinak, věř mi... Wink Neni to zase tak dlouho, co jsem to viděl naprosto stejně jako ty. Taky nejsem z těch, který se vyžívaj' v tom bejt středem pozornosti. Příliš mnoho pohledů z okolí upřenejch na moji osobu mě silně znervozňuje... Zjistil jsem ale, že tohle všechno alespoň u mě platí pouze v případě, že nejsem zamilovanej... V okamžiku, když má člověk někde poblíž člověka, kterýho miluje, tak je mu okolí ukradený... Naopak, někdy má člověk skoro až chuť trochu provokovat... Nebo... To asi neni to správný slovo... Prostě má potřebu dát najevo, že je šťastnej, "pochlubit se", že tohle je ten muj kluk a ať si ostatní trhnou... Prostě se pak člověk chová jak pako... Razz A vůbec neřeší, že ta důchodkyně, která vás pozoruje, z toho může mít infarkt... Laughing
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne říjen 08, 2006 11:35 pm
Autor Zpráva
nokin
uživatel+


Založen: 19.3.2006
Příspěvky: 230
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Já bych s tímhle měl problém kdekoliv, ať už by to byl Hradec nebo Praha. Ale je to jenom teoretické, protože vztah jsem zatím neměl. Vím, že by mi vadila pozornost lidí. Embarassed I v běžných situacích jsem nerad středem pozornosti a tímhle bych ji vzbudil určitě.
Vy, co s tím nemáte problém máte můj obdiv Exclamation
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st září 27, 2006 2:30 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

Mě je to normálně jedno. Třeba v takové Praze, Brně mi je to úplně u pr. jestli někdo kouká nebo nee. V Hradci s tím taky nemám problémy, ale v nějaké té Horní-Dolní, to fakt nemám zapotřebí..
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st září 27, 2006 2:28 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Re: Vyznání citů na veřejnosti Citovat

Adam napsal:
Maku napsal:
Stačí si všímat lidí. Prostě koukají. Od toho máme oči.


To je ovšem odzbrojující argument.
Strach z držení se za ruku nemám a ani ostatní zamilované a jiné projevy v rámci "přijatelných konvencí" mi nevadí. Ale zase by se to nemělo nějak přehánět Wink


Ano tvoje činy potvrzují tvá slova. Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st září 27, 2006 12:30 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Re: Jak kde, aneb co může být příjemné divadlo pro publikum Citovat

Libor napsal:
Neboj, verim, ze jednou sladak prijde i k nam Wink


.... v den kdy se vráátíí lááska... k nááááám! Laughing
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st září 27, 2006 11:44 am
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Jak kde, aneb co může být příjemné divadlo pro publikum Citovat

valbo napsal:
No když sem byl se svým prvním klukem u té Dyje, jak jsem psal,
tak jsem si to prost chtl užít.
Prostě jsme si sedli na lavičku, objímali sme se a to, že projel nějakej protivnej důchodce na kole a řekl fuj buzeranti, to mi vůbec nevadilo.

Cítil sem se tak svobodně, prostě no ať si říkaj co chcou, až tak na veřejnosti to nebylo. Někde v Břeclavě v parku, nebo na pěšce, bylo to v lese, nedaleko soutoku a akorát tam vedla cyklostezka.


Ale dělat něco takového v MHD, no, mně to třeba se líbí, mně to strašně vzruš... , tyhlety páry, pokud si to dělaj v trolejbuse. Já si akorát přestavím, místo té ženské chlapa, nebo... ...
a když se mi ten kluk líbí a je to takové příjemné. Uvollňuje to.
Nedlaj klasické por no, ale jen necking a ...
ale já bych asi nic v tom MHD nedělal. Právě z tohoto důvodu.
No jo, ta má představivost.
Můžou si za to sami, když chcou dělat divadlo, jejich problém.
Pak se nesmí divit, že se na ně někdo čumí... .
možná tím někoho naseru, tímto příspvkem, ale já prostě rád sleduju slaďáky a žádnej nemám. kyž sem si došel na mezipatra, můj první film byl Och Warning... no, to nebylo moc... . Brrr.


Také mám moc rád sladaky. A ani ja sladak nemam. Nekdy je toho predvadeni moc. Vlastne jsme s Petou pred temi dvema roky demostroval tak trochu silu nasi lasky. Kde se dalo.. Vis, vic nez o velik eoblizani jde o to jemne poselstvi. Takhle to citim. A pak se me to libi take. Zamilovan eoci a usmev kluka Wink Embarassed vJe nadhera Ta laskyplnost je fakt moc sexi... NEmyslim tim velikou zadostivost a chtic.. Ale neco jemnejsiho, tezko slovy popsatelneho..

Neboj, verim, ze jednou sladak prijde i k nam Wink
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út září 26, 2006 6:37 pm
Autor Zpráva
valbo
guru+


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 877

Předmět: Jak kde, aneb co může být příjemné divadlo pro publikum Citovat

No když sem byl se svým prvním klukem u té Dyje, jak jsem psal,
tak jsem si to prost chtl užít.
Prostě jsme si sedli na lavičku, objímali sme se a to, že projel nějakej protivnej důchodce na kole a řekl fuj buzeranti, to mi vůbec nevadilo.

Cítil sem se tak svobodně, prostě no ať si říkaj co chcou, až tak na veřejnosti to nebylo. Někde v Břeclavě v parku, nebo na pěšce, bylo to v lese, nedaleko soutoku a akorát tam vedla cyklostezka.


Ale dělat něco takového v MHD, no, mně to třeba se líbí, mně to strašně vzruš... , tyhlety páry, pokud si to dělaj v trolejbuse. Já si akorát přestavím, místo té ženské chlapa, nebo... ...
a když se mi ten kluk líbí a je to takové příjemné. Uvollňuje to.
Nedlaj klasické por no, ale jen necking a ...
ale já bych asi nic v tom MHD nedělal. Právě z tohoto důvodu.
No jo, ta má představivost.
Můžou si za to sami, když chcou dělat divadlo, jejich problém.
Pak se nesmí divit, že se na ně někdo čumí... .
možná tím někoho naseru, tímto příspvkem, ale já prostě rád sleduju slaďáky a žádnej nemám. kyž sem si došel na mezipatra, můj první film byl Och Warning... no, to nebylo moc... . Brrr.
_________________
Neustále se máme co učit, poznávat a to jak v sobě tak v okolí a u druhých. Získávání zkušeností dobrých i špatných, radostmi i bolestmi
- i těmi se učíme.Sou mnohdy velmi důležité.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út září 26, 2006 6:22 pm
Autor Zpráva
Petr_K
uživatel++


Založen: 23.3.2006
Příspěvky: 250
Bydliště: Karlovarský kraj

Předmět: Re: Stredni cesta Citovat

Souhlasím, všechno má své hranice a taky nemám rád přehnaná "divadýlka"....
Ale přiznám se že dneska když jsem odvezl svého Jiříka na nádraží, tak ta naše pusa na rozloučenou byla na onom poměrně plném nástupišti před vlakem trochu jiná, poněkud delší než obvykle.... Embarassed Embarassed . Podle pohledů některých lidí když jsem odcházel od vlaku možná někteří utrpěli malou duševní újmu Shocked Rolling Eyes Very Happy ale nějak mě to bylo jedno, je to jejich problém Wink
_________________
**** Petr ****
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

ne září 24, 2006 9:59 am
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Stredni cesta Citovat

Drzet se z aruku, byt na sebe plni lasky, dat si pusu.. To vse je krasne a prirozene pro jakykoli zamilovany par. Samozrejme to ma u homo i hetero paru sve hranice. Tedey jistou miru decentnosti a vkusu. NEsnasim heteropary, ktere se temer vysvleknou v metru.. A kdy to neni jen o lakyplnem polibku nebo drzenim tlapky. A u kluku to vidim stejne. Dat na jevo ano. Ale nepredvadet divadylko.. Wink
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so září 23, 2006 2:34 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Re: Vyznání citů na veřejnosti Citovat

Maku napsal:
Adam napsal:
Maku napsal:
Stačí si všímat lidí. Prostě koukají. Od toho máme oči.


To je ovšem odzbrojující argument.
Strach z držení se za ruku nemám a ani ostatní zamilované a jiné projevy v rámci "přijatelných konvencí" mi nevadí. Ale zase by se to nemělo nějak přehánět Wink


Pokud považuješ za přehánění, držení se za ruce, líbání se na veřejnosti tak to bych nesouhlasil.

Pokud tím ovšem myslíš například milovat na veřejnosti, tak ano - to mi přijde také přehnané. Wink


Myslel jsem to milování nwebo třeba skoromilování Idea
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so září 23, 2006 2:22 pm
Autor Zpráva
ondra
uživatel


Založen: 6.5.2006
Příspěvky: 13

Předmět: Re: Vyznání citů na veřejnosti Citovat

Maku napsal:
ondra napsal:
Co si o tom myslíte?
Jaké je pro vás dát si s přítelem na veřejnosti pusu, chytit se za ruku,... Je to u vás normální, nebo se bojíte reakcí ostatních lidí?

Mně osobně by to nevadilo, ale přítel z toho má strach. Nestydí se sice za svou sexuální orientaci, ale je mu nepříjemné, když se na něj dívá mmnoho lidí, když je středem pozornosti. Přitom nám oběma tato situace nevyhovuje. Já bych mu moc rád pomohl, ale bohužel vůbec netuším jak.
(Nutno ještě dodat, že můj přítel je z druhého konce ČR, a dělí nás 300 km vzdálenost, a proto pokaždé, když přijede do Prahy, chci využít každé chvilky.)

Co byste mi poradili? Jaký ej váš názor?


Na první část tvého příspěvku bych reagoval takto :
- přijde mi to normální. Nevidím důvod, proč by se nemohli zamilované homosexuální páry na veřejnosti projevovat stejně, jako heterosexuální. Je to každého věc. Jasně, pokud člověk zrovna zamilovaný není tak ho zamilované páry někdy dokaží pořádně naštvat. Viz chození za ruce uprostřed chodníku, líbání v MHD apod. Ovšem pokud je člověk zamilovaný tak proč se na veřejnosti nedržet svého miláčka za ruku? Proč si nedat pusinku? Proč se hezky neoslovovat? Je to normální. A to platí jak na heterosexuály tak na homosexuály.

Někdo může oporovat, že se takto stanete středem pozornosti okolí. No a co? Ti by koukali stejně - i kdyby to byl heterosexuální pár. Stačí si všímat lidí. Prostě koukají. Od toho máme oči. A že je pravděpodobnost, že budete terčem nějakého utoku. To je lhot riziko. Ale s porovnání s pravděpodobností úrazu při něhodě MHD, auta atd je to skutečně mizivé a lhot se s tím musíme naučit žít.

Proto bych byl rád, kdyby zamilované páry nebrali takové ohledy na ostatní. Jsou zamilovaní a tak at si užívají každé minutky, kdy jsou spolu. Obzvlášť, když jste od sebe tak daleko a vidíte se tak málo... Třeba dejmetomu přijede na Hlavní nádraží - neviděli jste se dlouho - jen proto, že je tam tisíc lidí se nezačnete líbat? Asi dost těžko. Pojedete přes Prahu hodinu a pul MHD... asi dost těžko se dá uvěřit, že po takové době, v které jste se neviděli tu hodinu nevyužijete... nač se znuděně koukat na prahu, kterou znám místo toho, abych se věnoval boyfriendovi?

Je to každá věc a záleží na povaze člověka. Někdo to lhot nebere jako normální věc a to nemusí nutně souviset s tím, že se za svou homosexualitu stydí. Spíš to odsuzují lidé, kteří ještě zamilovaní nebyli či momentálně nejsou a tak z toho mají momentálně komplex. Je třeba, abychom se chovali normálně - to se skutečně do civilizovaného města hodí a je nutností - toho ovšem do normální, přirozeného, lidského chování patří. Pokud to nekomu vadí, tak ať mi s prominutím kissne něco..

Žijeme ve Světe, jakém žijeme a nerad bych, abychom to dopracovali do Světa, jako ve filmu Equillibrium. To by byla hrozná představa, pokud bychom lidstvu sebrali veškeré emoce. Stali by se z nás stroje. Lhot jsme lidi a tak tyhle potřeby máme. Tak si tu zamilovanost užijte, dokud tu je.

Na závěr ti přeji, aby se tvůj přítel dokázal odputat a začně se chovat přirozeně. Hodně štěstí.


Díky za názor, Maku.
Víš, já sám za sebe musím říct, že mně také není příjemné, když se na mě upírají pohledy všech lidí okolo, ale v tomhle případě jsem se to naučil ignorovat, protože si nechcu kazit naše společné chvíle, kterých není mnoho.
Takže jne doufám, že se přítel naučí nemyslet na věci okolo, uvolnit se, a nekoukat pořád kolem, a hledat, kdo se dívá. Rozhodně mi to nepřijde nemožné, protože pusa na uvítanou nebo na rozoučenou na Florenci u autobusu, to pro něj není problém, aj když je tam lidí hafec. A takových podobných momentů je více, tak doufám, že se nám podaří vyjít z toho a postupně se oprostit od nervozity a strachu z ostatních.
_________________
para todo el que busca cariňo, cariňo siempre hay
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so září 23, 2006 1:56 pm
Autor Zpráva
Maku
guru++


Založen: 6.7.2006
Příspěvky: 936

Předmět: Re: Vyznání citů na veřejnosti Citovat

Adam napsal:
Maku napsal:
Stačí si všímat lidí. Prostě koukají. Od toho máme oči.


To je ovšem odzbrojující argument.
Strach z držení se za ruku nemám a ani ostatní zamilované a jiné projevy v rámci "přijatelných konvencí" mi nevadí. Ale zase by se to nemělo nějak přehánět Wink


Pokud považuješ za přehánění, držení se za ruce, líbání se na veřejnosti tak to bych nesouhlasil.

Pokud tím ovšem myslíš například milovat na veřejnosti, tak ano - to mi přijde také přehnané. Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so září 23, 2006 1:46 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Re: Vyznání citů na veřejnosti Citovat

Maku napsal:
Stačí si všímat lidí. Prostě koukají. Od toho máme oči.


To je ovšem odzbrojující argument.
Strach z držení se za ruku nemám a ani ostatní zamilované a jiné projevy v rámci "přijatelných konvencí" mi nevadí. Ale zase by se to nemělo nějak přehánět Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so září 23, 2006 1:18 pm
Autor Zpráva
Maku
guru++


Založen: 6.7.2006
Příspěvky: 936

Předmět: Re: Vyznání citů na veřejnosti Citovat

ondra napsal:
Co si o tom myslíte?
Jaké je pro vás dát si s přítelem na veřejnosti pusu, chytit se za ruku,... Je to u vás normální, nebo se bojíte reakcí ostatních lidí?

Mně osobně by to nevadilo, ale přítel z toho má strach. Nestydí se sice za svou sexuální orientaci, ale je mu nepříjemné, když se na něj dívá mmnoho lidí, když je středem pozornosti. Přitom nám oběma tato situace nevyhovuje. Já bych mu moc rád pomohl, ale bohužel vůbec netuším jak.
(Nutno ještě dodat, že můj přítel je z druhého konce ČR, a dělí nás 300 km vzdálenost, a proto pokaždé, když přijede do Prahy, chci využít každé chvilky.)

Co byste mi poradili? Jaký ej váš názor?


Na první část tvého příspěvku bych reagoval takto :
- přijde mi to normální. Nevidím důvod, proč by se nemohli zamilované homosexuální páry na veřejnosti projevovat stejně, jako heterosexuální. Je to každého věc. Jasně, pokud člověk zrovna zamilovaný není tak ho zamilované páry někdy dokaží pořádně naštvat. Viz chození za ruce uprostřed chodníku, líbání v MHD apod. Ovšem pokud je člověk zamilovaný tak proč se na veřejnosti nedržet svého miláčka za ruku? Proč si nedat pusinku? Proč se hezky neoslovovat? Je to normální. A to platí jak na heterosexuály tak na homosexuály.

Někdo může oporovat, že se takto stanete středem pozornosti okolí. No a co? Ti by koukali stejně - i kdyby to byl heterosexuální pár. Stačí si všímat lidí. Prostě koukají. Od toho máme oči. A že je pravděpodobnost, že budete terčem nějakého utoku. To je lhot riziko. Ale s porovnání s pravděpodobností úrazu při něhodě MHD, auta atd je to skutečně mizivé a lhot se s tím musíme naučit žít.

Proto bych byl rád, kdyby zamilované páry nebrali takové ohledy na ostatní. Jsou zamilovaní a tak at si užívají každé minutky, kdy jsou spolu. Obzvlášť, když jste od sebe tak daleko a vidíte se tak málo... Třeba dejmetomu přijede na Hlavní nádraží - neviděli jste se dlouho - jen proto, že je tam tisíc lidí se nezačnete líbat? Asi dost těžko. Pojedete přes Prahu hodinu a pul MHD... asi dost těžko se dá uvěřit, že po takové době, v které jste se neviděli tu hodinu nevyužijete... nač se znuděně koukat na prahu, kterou znám místo toho, abych se věnoval boyfriendovi?

Je to každá věc a záleží na povaze člověka. Někdo to lhot nebere jako normální věc a to nemusí nutně souviset s tím, že se za svou homosexualitu stydí. Spíš to odsuzují lidé, kteří ještě zamilovaní nebyli či momentálně nejsou a tak z toho mají momentálně komplex. Je třeba, abychom se chovali normálně - to se skutečně do civilizovaného města hodí a je nutností - toho ovšem do normální, přirozeného, lidského chování patří. Pokud to nekomu vadí, tak ať mi s prominutím kissne něco..

Žijeme ve Světe, jakém žijeme a nerad bych, abychom to dopracovali do Světa, jako ve filmu Equillibrium. To by byla hrozná představa, pokud bychom lidstvu sebrali veškeré emoce. Stali by se z nás stroje. Lhot jsme lidi a tak tyhle potřeby máme. Tak si tu zamilovanost užijte, dokud tu je.

Na závěr ti přeji, aby se tvůj přítel dokázal odputat a začně se chovat přirozeně. Hodně štěstí.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so září 23, 2006 1:05 pm
Autor Zpráva
ondra
uživatel


Založen: 6.5.2006
Příspěvky: 13

Předmět: Vyznání citů na veřejnosti Citovat

Co si o tom myslíte?
Jaké je pro vás dát si s přítelem na veřejnosti pusu, chytit se za ruku,... Je to u vás normální, nebo se bojíte reakcí ostatních lidí?

Mně osobně by to nevadilo, ale přítel z toho má strach. Nestydí se sice za svou sexuální orientaci, ale je mu nepříjemné, když se na něj dívá mmnoho lidí, když je středem pozornosti. Přitom nám oběma tato situace nevyhovuje. Já bych mu moc rád pomohl, ale bohužel vůbec netuším jak.
(Nutno ještě dodat, že můj přítel je z druhého konce ČR, a dělí nás 300 km vzdálenost, a proto pokaždé, když přijede do Prahy, chci využít každé chvilky.)

Co byste mi poradili? Jaký ej váš názor?
_________________
para todo el que busca cariňo, cariňo siempre hay
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 3 z 3
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist