Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Gay svět Tatínkovské touhy
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Tatínkovské touhy
Mám je stále
16%
 16%  [ 6 ]
Občas je mám
44%
 44%  [ 16 ]
Tatínkovské touhy neznám
38%
 38%  [ 14 ]
Celkem hlasů : 36
      Na začátek stránky  

pá prosinec 15, 2006 9:08 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

až budou chlapi rodit děti, začnu o nějakém potomkovi uvažovat....
Jinak potřebu stavět domy, budovat krasné zahrady, etnografické a přírodovědné sbírky, sázet stromy a zakládat vinice deocela mám.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá prosinec 15, 2006 8:51 pm
Autor Zpráva
Stonerock
šaman


Založen: 2.2.2006
Příspěvky: 1509
Bydliště: Plzeň

Předmět: Re: Tatínkovské touhy Citovat

ottos napsal:
no mnou to už nějakou dobu hýbe - ale to mam asi v genech - tátovi bylo 19, když jsem se narodil... Wink

Asi soudim podle sebe... Jinak to, že jsem biologickej degener, vim o sobě už dávno - potřebu šířit svuj genom fakt nemam... Wink
_________________
Permanentní revolucí ke světlejším zítřkům. A nikdy jinak. Rolling Eyes
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá prosinec 15, 2006 8:42 pm
Autor Zpráva
ottos
guru


Založen: 30.4.2006
Příspěvky: 594
Bydliště: Praha 4 - Braník

Předmět: Re: Tatínkovské touhy Citovat

Stonerock napsal:
Já na tom nic zas tak zvláštního nevidim... Myslíš, že v týhle věkový kategorii (20 a něco (málo)) ht kluci touží po tom "plodit syny, sázet stromy a stavět domy"? Já bych rozhodně neřek', že je to nějakej převažující postoj... Podle mě to spíš přichází s věkem - jak u ht, tak u gayů...


no mnou to už nějakou dobu hýbe - ale to mam asi v genech - tátovi bylo 19, když jsem se narodil... Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

pá prosinec 15, 2006 8:35 pm
Autor Zpráva
Stonerock
šaman


Založen: 2.2.2006
Příspěvky: 1509
Bydliště: Plzeň

Předmět: Re: Tatínkovské touhy Citovat

Libor napsal:
Je zvláštní kolik mladých gayů nemá biologické touhy mít děti, vychovávat...
...
Je zvláštní, že jsme v těchto touhách zde osamocen. Čím to je. Gayové tyto touhy mívají jen občas?

Já na tom nic zas tak zvláštního nevidim... Myslíš, že v týhle věkový kategorii (20 a něco (málo)) ht kluci touží po tom "plodit syny, sázet stromy a stavět domy"? Já bych rozhodně neřek', že je to nějakej převažující postoj... Podle mě to spíš přichází s věkem - jak u ht, tak u gayů...
_________________
Permanentní revolucí ke světlejším zítřkům. A nikdy jinak. Rolling Eyes
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá prosinec 15, 2006 4:39 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Adamova preventivní metoda Citovat

Adam napsal:
Manuel de Falla napsal:
Na mě to dneska nějak padlo. Já to ještě budu muset nějak vymyslet, ale bez dětí to asi nepůjde.
Vždycky jsem si sám sebe představoval jako toho ctihodného kmeta, co sedí v ušáku - kolem děti, snachy a zeťové, na koberci se batolí a posedávají vnoučata. Já jim vštěpuji životní moudra a rozdávám rozumy nastřádané během svého bohatého života. Pak povím vnoučatům nějakou pohádku (tak skvěle jako jí vždycky povídával náš děda), zabafám z dýmky a porazím zeťe v kartách ...
Původně v tom plánu figurovala i milující ženuška, ale tu nebyl problém vypustit, resp. zaměnit, ale k tomu zbytku se pořád upínám. Nechce se mi umřít bez dětí. Confused

na tohle mám jeden spolehlivý recept: zkus jet někdy v ramvaji s mateřskou školkou nebo třeba ty lidi v kapesním vydání jeden den učit. Budeš vyléčen z tatínkovských tužeb.


U mě to působí zcela opačným účinkem. Adame tvá preventivní metoda má své mouchy. Je, ale fakt, že mě děti. NEbo ty co se tak někdy chvoají. Stačí v práci. A to spíše dospívající mentálně postižení. A doma, bych na ně již neměl sílu.
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá prosinec 15, 2006 4:36 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Tatínkovské touhy Citovat

TXB napsal:
S tímhle problém zatím nemám. V příbuzenstvu se stále nacházejí nějací mladší příbuzní ve věkových kategoriích 0-5 let, 5-10 let i 10-20 let, takže si tím stále připomínám, co by mě mohlo postihnout a jak by se to evidentně projevovalo. Proti dětem vůbec nic nemám, se svými neteřemi i jinými dětmi jejich věku jsem trávil docela dost času, ale žádný biologický hodiny ( Laughing ) se u mě zatím neozývají a pokud to tak zůstane, budu snad i rád.


Je zvláštní kolik mladých gayů nemá biologické touhy mít děti, vychovávat... Domnívám se, že to může být v období identifikace se gayem i výhodou. U mě je tato touha silná naštěstí až poslední asi 3,4 roky. ztoho opravdu silna az 2 roky.

Je pro me mnohem silnejsi nez touha po partnerovi. Ktera byla aktualni a silna drive. Ikdyz mozna jsem si v ni replektoval prave veci, ktere me partner dat nemohl. Hledam reseni uspokojeni sve vychovavaci touhy.Ale rozhodne to neni v hledani zeny Laughing Laughing Ale v praci Wink

Je zvláštní, že jsme v těchto touhách zde osamocen. Čím to je. Gayové tyto touhy mívají jen občas? Question Question
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st prosinec 13, 2006 9:21 pm
Autor Zpráva
TXB
šaman


Založen: 1.8.2006
Příspěvky: 1937

Předmět: Citovat

S tímhle problém zatím nemám. V příbuzenstvu se stále nacházejí nějací mladší příbuzní ve věkových kategoriích 0-5 let, 5-10 let i 10-20 let, takže si tím stále připomínám, co by mě mohlo postihnout a jak by se to evidentně projevovalo. Proti dětem vůbec nic nemám, se svými neteřemi i jinými dětmi jejich věku jsem trávil docela dost času, ale žádný biologický hodiny ( Laughing ) se u mě zatím neozývají a pokud to tak zůstane, budu snad i rád.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st prosinec 13, 2006 9:10 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Manuel de Falla napsal:
Nemyslím, mně děti tak od dvou let výš nevaděj ani ve větším množství. A to nepočítám, že bych jich měl naráz třicet. Mě se navíc děti bojej, takže by snad nebyl takovej problém je trocu postrašit, když budou moc excitovaný ...
Navíc je rozdíl vlastní děti x cizí haranti. Wink
Takže plán:
a) přítel
b) dvojice lesbiček, která strašně touží mít biologický potomky
c) početí (systém "každej s každým", abychom na sebe nějak nežárlili)
d) biologický potomci (2 já, 2 přítel), jejich výchova, zapomínání který děti jsou čí atd.
e) stáří, obklopen vnoučaty
Cool

Škrtám tě ze svého seznamu potenciálních partnerů. Žádný děti! Kdo to má živit Mad
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st prosinec 13, 2006 8:59 pm
Autor Zpráva
Manuel de Falla
guru++


Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 1066
Bydliště: Matka měst

Předmět: Citovat

Nemyslím, mně děti tak od dvou let výš nevaděj ani ve větším množství. A to nepočítám, že bych jich měl naráz třicet. Mě se navíc děti bojej, takže by snad nebyl takovej problém je trocu postrašit, když budou moc excitovaný ...
Navíc je rozdíl vlastní děti x cizí haranti. Wink
Takže plán:
a) přítel
b) dvojice lesbiček, která strašně touží mít biologický potomky
c) početí (systém "každej s každým", abychom na sebe nějak nežárlili)
d) biologický potomci (2 já, 2 přítel), jejich výchova, zapomínání který děti jsou čí atd.
e) stáří, obklopen vnoučaty
Cool
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st prosinec 13, 2006 8:19 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Manuel de Falla napsal:
Na mě to dneska nějak padlo. Já to ještě budu muset nějak vymyslet, ale bez dětí to asi nepůjde.
Vždycky jsem si sám sebe představoval jako toho ctihodného kmeta, co sedí v ušáku - kolem děti, snachy a zeťové, na koberci se batolí a posedávají vnoučata. Já jim vštěpuji životní moudra a rozdávám rozumy nastřádané během svého bohatého života. Pak povím vnoučatům nějakou pohádku (tak skvěle jako jí vždycky povídával náš děda), zabafám z dýmky a porazím zeťe v kartách ...
Původně v tom plánu figurovala i milující ženuška, ale tu nebyl problém vypustit, resp. zaměnit, ale k tomu zbytku se pořád upínám. Nechce se mi umřít bez dětí. Confused

na tohle mám jeden spolehlivý recept: zkus jet někdy v ramvaji s mateřskou školkou nebo třeba ty lidi v kapesním vydání jeden den učit. Budeš vyléčen z tatínkovských tužeb.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st prosinec 13, 2006 8:12 pm
Autor Zpráva
Manuel de Falla
guru++


Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 1066
Bydliště: Matka měst

Předmět: Citovat

Na mě to dneska nějak padlo. Já to ještě budu muset nějak vymyslet, ale bez dětí to asi nepůjde.
Vždycky jsem si sám sebe představoval jako toho ctihodného kmeta, co sedí v ušáku - kolem děti, snachy a zeťové, na koberci se batolí a posedávají vnoučata. Já jim vštěpuji životní moudra a rozdávám rozumy nastřádané během svého bohatého života. Pak povím vnoučatům nějakou pohádku (tak skvěle jako jí vždycky povídával náš děda), zabafám z dýmky a porazím zeťe v kartách ...
Původně v tom plánu figurovala i milující ženuška, ale tu nebyl problém vypustit, resp. zaměnit, ale k tomu zbytku se pořád upínám. Nechce se mi umřít bez dětí. Confused
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st září 27, 2006 11:39 am
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Diky Citovat

Petr_K napsal:
zdenda napsal:
To je krásné Very Happy
ale rozepsat pokud chceš můžeč, myslím, že si to rádi přečteme Embarassed

No snad jen tolik Zdendo, že to bylo pro mě nesrovnatelně těžší než když jsem se svěřoval dceři nebo jiným blízkým. Kdybych věděl že nemusím, kdyby mě prostě netlačilo to že v neděli přijede Jirka, asi bych to nedokázal. Lezlo to ze mě "jako z chlupaté deky" či jak se to říká, když jsem pak dostal tu krásnou odpověď tak jsem se už prostě nedokázal udržet a nějaká ta moje slzička na Lukáškově rameni ukápla. Máš mě na svědomí Zdendo protože se teď červenám jako rak když to sem píšu. I když za svoje city by se člověk stydět neměl já vím... Embarassed Wink

Raději napíšu jak dopadl pobyt mého přítele u mě. Když jsem ho v neděli ráno přivezl od vlaku, normálně si s Lukáškem podali ruce a seznámili se, dneska když jsem ho vezl na vlak tak se rozloučili a Lukášek se ho zeptal kdy zase přijede, to bylo od něj moc hezký. Jinak ale doma byl s námi syn minimálně protože samozřejmě po příjezdu ze zahraničí nyní furt lítá někde za kamarády, což nám samozřejmě vyhovovalo Embarassed , no prostě pohoda Wink .
V neděli za mnou přijela na návštěvu dcera, no teda za mnou taky ale hlavně byla zvědavá na Jiříka Very Happy . Přivezla nám nějakou dobrůtku kterou nám upekla a s Jiříkem si nádherně poklábosili, dozvěděl jsem se mimo jiné že se mě vůbec nediví že jsem se do Jiříka zamiloval... Wink

Takže asi tak, mám prostě opravdu skvělé děti. S dcerou je to jednodušší, ta s tím nemá absoulutně žádný problém a máme spolu opravdu vyjímečně blízký vztah, můžu se jí svěřit opravdu se vším a dokážeme si spolu o všem bezvadně popovídat. Se synem je to trochu obtížnější protože on nedává svoje city či pocity nějak najevo, kromě toho že se mě zeptal od kdy to vím že jsem na kluky jsme to nijak nerozebírali. Cesta k jeho dušičce je mnohem obtížnější, je strašně těžké uhodnout myšlenky které se mu asi honí hlavou, jestli ho něco trápí a podobně. Těmi krásnými slovíčky která mě řekl vyjádřil velkou míru tolerance a pochopení, ale přesto si myslím že to byl pro něj pravděpodobně docela šok se kterým se bude vnitřně ještě delší dobu vyrovnávat. Určitě to pro něj není jednoduché, vím to, cítím to.... Až bude nějaká příhodná příležitost, pokusím se ho zeptat a popovídat si. Chtěl bych k němu najít stejnou cestičku jako k dceři ale není to vůbec jednoduché a chce to ještě možná hodně času...


Krasny pribeh. Usel jsi veliky kus cesty. Nejen, ze spoustu veci co jsi nedavno nezil skutecne prozivas. Krasne je i to s jakou uprimnosti a laskou. Mnoho z techto veci se od Tebe mohu ucit. Diky
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st září 27, 2006 1:49 am
Autor Zpráva
Petr_K
uživatel++


Založen: 23.3.2006
Příspěvky: 250
Bydliště: Karlovarský kraj

Předmět: Re: To Petr_K Citovat

Díky kluci Wink .

Pro Adama:
Děkuju Adame za tvůj názor. Je zajímavé že je prakticky totožný s názorem jednoho mého kamaráda který je taky tak mladý, to je pro mě poučné a jsem rád za každou takovou radu. Protože ačkoliv se snažím vžít do role a pocitů svého syna jak nejlépe umím, je prostě jasné že vy kteří to jeho mládí dneska prožíváte jste k pravdě rozhodně blíž než já.... Wink
_________________
**** Petr ****
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

út září 26, 2006 9:06 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: To Petr_K Citovat

Když se na to podívám z pohledu syna, tak bych být tebou za klukem nechodil a nenutil ho do nějakého povídání. Když bude chtít, přijde sám. A on přijde, jenom ne třeba zítra, za týden, za měsíc, ale třeba za půl roku.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út září 26, 2006 8:04 pm
Autor Zpráva
TXB
šaman


Založen: 1.8.2006
Příspěvky: 1937

Předmět: Citovat

Moc pěkný... nikdy nemůže být vše úplně ideální, ale přeju ti, aby ti to i se synem vyšlo co nejlíp Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út září 26, 2006 7:50 pm
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

Co dodat Peťo, prostě krása pro mysl Very Happy
_________________
To máš z toho, s kým se to taháš. S nějakým anarchistickým bohémem, rudým, bolševickým nokem.
Jsem zženštilý materialista, ach božínku, jsem tak sama a bez materiálu
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út září 26, 2006 7:44 pm
Autor Zpráva
Petr_K
uživatel++


Založen: 23.3.2006
Příspěvky: 250
Bydliště: Karlovarský kraj

Předmět: Citovat

zdenda napsal:
To je krásné Very Happy
ale rozepsat pokud chceš můžeč, myslím, že si to rádi přečteme Embarassed

No snad jen tolik Zdendo, že to bylo pro mě nesrovnatelně těžší než když jsem se svěřoval dceři nebo jiným blízkým. Kdybych věděl že nemusím, kdyby mě prostě netlačilo to že v neděli přijede Jirka, asi bych to nedokázal. Lezlo to ze mě "jako z chlupaté deky" či jak se to říká, když jsem pak dostal tu krásnou odpověď tak jsem se už prostě nedokázal udržet a nějaká ta moje slzička na Lukáškově rameni ukápla. Máš mě na svědomí Zdendo protože se teď červenám jako rak když to sem píšu. I když za svoje city by se člověk stydět neměl já vím... Embarassed Wink

Raději napíšu jak dopadl pobyt mého přítele u mě. Když jsem ho v neděli ráno přivezl od vlaku, normálně si s Lukáškem podali ruce a seznámili se, dneska když jsem ho vezl na vlak tak se rozloučili a Lukášek se ho zeptal kdy zase přijede, to bylo od něj moc hezký. Jinak ale doma byl s námi syn minimálně protože samozřejmě po příjezdu ze zahraničí nyní furt lítá někde za kamarády, což nám samozřejmě vyhovovalo Embarassed , no prostě pohoda Wink .
V neděli za mnou přijela na návštěvu dcera, no teda za mnou taky ale hlavně byla zvědavá na Jiříka Very Happy . Přivezla nám nějakou dobrůtku kterou nám upekla a s Jiříkem si nádherně poklábosili, dozvěděl jsem se mimo jiné že se mě vůbec nediví že jsem se do Jiříka zamiloval... Wink

Takže asi tak, mám prostě opravdu skvělé děti. S dcerou je to jednodušší, ta s tím nemá absoulutně žádný problém a máme spolu opravdu vyjímečně blízký vztah, můžu se jí svěřit opravdu se vším a dokážeme si spolu o všem bezvadně popovídat. Se synem je to trochu obtížnější protože on nedává svoje city či pocity nějak najevo, kromě toho že se mě zeptal od kdy to vím že jsem na kluky jsme to nijak nerozebírali. Cesta k jeho dušičce je mnohem obtížnější, je strašně těžké uhodnout myšlenky které se mu asi honí hlavou, jestli ho něco trápí a podobně. Těmi krásnými slovíčky která mě řekl vyjádřil velkou míru tolerance a pochopení, ale přesto si myslím že to byl pro něj pravděpodobně docela šok se kterým se bude vnitřně ještě delší dobu vyrovnávat. Určitě to pro něj není jednoduché, vím to, cítím to.... Až bude nějaká příhodná příležitost, pokusím se ho zeptat a popovídat si. Chtěl bych k němu najít stejnou cestičku jako k dceři ale není to vůbec jednoduché a chce to ještě možná hodně času...
_________________
**** Petr ****


Naposledy upravil Petr_K dne út září 26, 2006 7:50 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

ne září 24, 2006 10:00 am
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Tak to mám za sebou Citovat

Petr_K napsal:
Mark napsal:
To Petr_K: Tvůj syn to určitě vezme. Toho se neboj. Nevím jak moc k sobě máte blízko, ale pokud hodně, tak nebude problém. I kdyby to zpočátku nevzal dobře, protože nad některými věcmi se musí přemýšlet déle, tak určitě si s odstupem času si uvědomí, že potřebuješ svůj život naplnit štěstím, jak po tom touží každý člověk i on. Možná to bude zajímavá debata, taky se dozvíš něco bližšího o jeho životě. Není nad to si z duše promluvit..........

Nikom napsal:
Souhlas s Markem, jenom si nejsem jistej jestli pobere tak brzo Jiříčka...

Stonerock napsal:
...........
Neboj, to zvládneš... Jseš už přece velkej kluk! Wink Podle toho, co jsi kdy psal, to vždycky vypadalo, že máš fajn děti a že s nima máš výborný vztahy, takže to určitě dobře dopadne. Držim palce!


Kluci tak vám všem co jste mě drželi palce děkuju, měli jste samozřejmě pravdu Wink . Ani nevíte jaký jsem měl strach ale dopadlo to OK. Nebudu to podrobně ani popisovat, stačí když napíšu Lukáškovu odpověď : ...To je v pohodě taťko...


Krasne, uzij si to Peto. tohle je jedenz momentu co prosvetli zivot Wink Idea
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne září 24, 2006 9:48 am
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

Gratuluju!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so září 23, 2006 5:17 pm
Autor Zpráva
Mark
uživatel++


Založen: 16.1.2006
Příspěvky: 296
Bydliště: Brno

Předmět: Re: Tak to mám za sebou Citovat

Petr_K napsal:
Kluci tak vám všem co jste mě drželi palce děkuju, měli jste samozřejmě pravdu Wink . Ani nevíte jaký jsem měl strach ale dopadlo to OK. Nebudu to podrobně ani popisovat, stačí když napíšu Lukáškovu odpověď : ...To je v pohodě taťko...


Jsem rád, že máš inteligentního a tolerantního syna. Podle toho, jak to člověk vezme, se prokáže jeho charakter. Můžeš být na něj hrdý, je to dobrý člověk.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so září 23, 2006 5:01 pm
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

To je krásné Very Happy
ale rozepsat pokud chceš můžeč, myslím, že si to rádi přečteme Embarassed
_________________
To máš z toho, s kým se to taháš. S nějakým anarchistickým bohémem, rudým, bolševickým nokem.
Jsem zženštilý materialista, ach božínku, jsem tak sama a bez materiálu
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so září 23, 2006 4:57 pm
Autor Zpráva
Petr_K
uživatel++


Založen: 23.3.2006
Příspěvky: 250
Bydliště: Karlovarský kraj

Předmět: Tak to mám za sebou Citovat

Mark napsal:
To Petr_K: Tvůj syn to určitě vezme. Toho se neboj. Nevím jak moc k sobě máte blízko, ale pokud hodně, tak nebude problém. I kdyby to zpočátku nevzal dobře, protože nad některými věcmi se musí přemýšlet déle, tak určitě si s odstupem času si uvědomí, že potřebuješ svůj život naplnit štěstím, jak po tom touží každý člověk i on. Možná to bude zajímavá debata, taky se dozvíš něco bližšího o jeho životě. Není nad to si z duše promluvit..........

Nikom napsal:
Souhlas s Markem, jenom si nejsem jistej jestli pobere tak brzo Jiříčka...

Stonerock napsal:
...........
Neboj, to zvládneš... Jseš už přece velkej kluk! Wink Podle toho, co jsi kdy psal, to vždycky vypadalo, že máš fajn děti a že s nima máš výborný vztahy, takže to určitě dobře dopadne. Držim palce!


Kluci tak vám všem co jste mě drželi palce děkuju, měli jste samozřejmě pravdu Wink . Ani nevíte jaký jsem měl strach ale dopadlo to OK. Nebudu to podrobně ani popisovat, stačí když napíšu Lukáškovu odpověď : ...To je v pohodě taťko...
_________________
**** Petr ****
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

so září 23, 2006 4:04 am
Autor Zpráva
Petr_K
uživatel++


Založen: 23.3.2006
Příspěvky: 250
Bydliště: Karlovarský kraj

Předmět: Citovat

Nedávno jsem se seznámil s jedním klukem kterému je tak nějak přes třicet. Když jsme si povídali řekl mě že o tom že je na kluky ví snad někdy od svých patnácti. Pak mě řekl že má jedno dítě, že byl necelé dva roky ženatý. Moje otázka byla proč se ženil když věděl že je na kluky? A víte co mě odpoveděl, no prostě že strašně moc chtěl díťe.

Trochu mě to v tu chvíli překvapilo, pokud se totiž vrátím zpět a vžiju se do svých pocitů které jsem měl jako mladý kluk tak vím zcela jistě že kdybych to svoje mládí prožíval dnes, v dnešní době, měl bych podobný názor jako Adam a další většina z vás. No ale jak je vidět tak tatínkovské touhy opravdu existují a mohou být někdy asi dost silné...
_________________
**** Petr ****
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

so září 23, 2006 3:07 am
Autor Zpráva
Stonerock
šaman


Založen: 2.2.2006
Příspěvky: 1509
Bydliště: Plzeň

Předmět: Citovat

Pokud jde o mě a rodičovský touhy, tak musim říct, že tohle mě teda fakt zatim nepotkalo... Je mi 21, třeba jednou můžou "biologický hodiny" Wink začít tikat, ale ani tak si to ve svym případě nedokážu představit... Souhlas s Adamem: Nemám rád šmouly! Ehm... Teda... Děti! Wink Nikdy jsem ani v nejmenšim nepochopil, co má bejt na dětech tak úžasnýho a roztomilýho... Confused Děti jsou pro mě larvální stadium vývoje člověka (tzv. bez toho to nejde, ale už aby to bylo pryč).
Kromě toho je tu spousta praktickejch hledisek. Oproti některejm tady mě fakt neděsí představa, že by mě ta malá pijavice finančně vysávala. Co ale obecně strašně nemam rád, je pocit, že je na mě někdo závislej. Já potřebuju k životu docela dost velký množství svobody a tohle by mě hrozně drtilo. Možná je to blbý srovnání, ale já si nedovedu představit ani to, že bych si někdy v životě dobrovolně pořidil zvíře. V praxi fakt nejsem žádnej světoběžník, naopak v podstatě furt sedim doma, ale k životu prostě potřebuju vědomí, že kdybych chtěl, tak se můžu sebrat a jít.
A další věc je to, že si ani ve snu nedokážu představit, že bych měl někoho vychovávat, vštěpovat mu nějaký hodnoty a zásady... Já, jehož život je jedna velká pochybnost, já se svym bizarnim pohledem na svět, na lidi, na vztahy mezi nima a vůbec na všechno kolem, fakt nejsem předurčenej k tomu, abych někoho učil žít ve společnosti, kde se sám ztrácim, který nerozumim, se kterou jsem poněkud nekompatibilní a o který si myslim svý (a většinou to nic moc hezkýho neni... Wink ). Já prostě NEJSEM rodičovskej typ!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so září 23, 2006 2:38 am
Autor Zpráva
Stonerock
šaman


Založen: 2.2.2006
Příspěvky: 1509
Bydliště: Plzeň

Předmět: Citovat

Petr_K napsal:
No jinak kluci, mám teď pořádný dilema Confused. Včera mě přijel syn po mnoha měsících ze Skotska, vybalil věci z auta, osprchoval se a zmizel za kamarádama. Akorát jsem mu stačil dát pusu a říct ahoj, že prý si pokecáme dneska. Tak mě držte palce protože to bude opravdu pokec, musím se mu svěřit jak to se mnou je a nějak šetrně mu oznámit že od neděle do úterý budu mít návštěvu. Přijede za mnou na dva dny můj Jiříček a samozřejmě chceme se užít.... Embarassed , máme to k sobě nějakých 180km takže se na sebe vždycky šíleně těšíme.... Už teď mám z toho depku jestli teda tohle zvládnu, s dcerou a bývalou ženou to bylo v pohodě ale se synem nevím. Sotva přijel a hned na něj vybalím tohle.. Crying or Very sad

Neboj, to zvládneš... Jseš už přece velkej kluk! Wink Podle toho, co jsi kdy psal, to vždycky vypadalo, že máš fajn děti a že s nima máš výborný vztahy, takže to určitě dobře dopadne. Držim palce!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so září 23, 2006 1:21 am
Autor Zpráva
Petr_K
uživatel++


Založen: 23.3.2006
Příspěvky: 250
Bydliště: Karlovarský kraj

Předmět: Citovat

Nikom napsal:
Souhlas s Markem, jenom si nejsem jistej jestli pobere tak brzo Jiříčka...

JJ, to máš pravdu Nikome. Na druhou stranu si ale říkám, on ten můj syn když přijede ze zahraničí tak ho stejně kolikrát třeba 3dny doma nevidím, sedne do auta a furt někde lítá za kámošema a tak podobně. Zkrátka domu se někdy přijde akorát vyspat takže i kdyby Jirka nepřijel tak by stejně doma nebyl. A byt máme veliký, syn má svůj pokoj takže o spaní nejde. No je to složitý já vím, říct mu to samozřejmě musím abych předešel nějakému překvapení...
Radil jsem se o tom s bývalou ženou i s dcerou a obě mě řekli vlastně to samý, ať si koukám konečně žít svůj život abych byl šťastný a se synem kdyby to honem nepobral mě pomůžou. Dcera přijede stejně v neděli na návštěvu, Jiříka zná pouze po telefonu a je zvědavá.. Very Happy
_________________
**** Petr ****
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

so září 23, 2006 1:09 am
Autor Zpráva
Petr_K
uživatel++


Založen: 23.3.2006
Příspěvky: 250
Bydliště: Karlovarský kraj

Předmět: Citovat

Mark napsal:
.....S partnerem to k sobě máte 180km? To není tak moc daleko, přece.

No je a není, přítel za mnou jezdí vlakem (pracuje u ČD Wink ) tak to je 3,5 hoďinky. Když za ním jedu já autem tak 2,5 hodinky. A jsme takoví blázni že například za ním jedu i ve všední den večer jenom na noc a ráno jedu zpět domu do práce. Jo láska je mocná a člověk pak dělá neuvěřitelný věci... Laughing . A když mě přijde faktura za mobil, málem to se mnou vždycky švihne protože dvouhodinové hovory jsou u nás úplně normální Very Happy . Ale zase na druhou stranu je fakt že jsme si takhle aspoň vzácnější, všechno má svoje výhody a nevýhody...

Jinak děkuju Marku za povzbuzení, snad to dobře dopadne jak píšeš... Je to ale docela legrace když se nad tím zamyslím. Vy tu kluci většinou řešíte jak to říct rodičům a u mě je to naopak. NJN, život někdy tropí hlouposti Wink
_________________
**** Petr ****
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

so září 23, 2006 12:49 am
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

Souhlas s Markem, jenom si nejsem jistej jestli pobere tak brzo Jiříčka...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so září 23, 2006 12:28 am
Autor Zpráva
Mark
uživatel++


Založen: 16.1.2006
Příspěvky: 296
Bydliště: Brno

Předmět: Citovat

To Petr_K: Tvůj syn to určitě vezme. Toho se neboj. Nevím jak moc k sobě máte blízko, ale pokud hodně, tak nebude problém. I kdyby to zpočátku nevzal dobře, protože nad některými věcmi se musí přemýšlet déle, tak určitě si s odstupem času si uvědomí, že potřebuješ svůj život naplnit štěstím, jak po tom touží každý člověk i on. Možná to bude zajímavá debata, taky se dozvíš něco bližšího o jeho životě. Není nad to si z duše promluvit.
S partnerem to k sobě máte 180km? To není tak moc daleko, přece.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so září 23, 2006 12:11 am
Autor Zpráva
Petr_K
uživatel++


Založen: 23.3.2006
Příspěvky: 250
Bydliště: Karlovarský kraj

Předmět: Citovat

Adam napsal:
..... Ale stejně - jak tak čtu Petrovy příspěvky, tak ten má asi štěstí, že se mu povedlo vychovat děti k jeho obrazu a na stará kolena nebude sám, což se třeba mně v klidu stát může....

Myslíš Adame jako že nebudu sám protože mám děti? To by byl totiž hluboký omyl, dospělé děti pak už mají svůj život a rodiče zůstanou na starý kolena vždycky samy.
Takže se snažím o to abych nezůstal sám v podstatě úplně stejně jako se o to snažíte vy, mladší kluci Wink . A protože v současné době prožívám úžasnou lásku se svým přítelem, poznal jsem jak je to všechno šíleně krásný to co jsem vždycky chtěl.. Embarassed , tak o to víc je mě líto těch ztracených let. Já vím, říkám a je to i pravda že jsem strašně moc rád že ty své děti mám a taky je mám moc rád. Ale na druhou stranu těch ztracených více než 20let nesmírně lituju a nikomu z vás bych to nepřál. Proto také radím že pokud někdo ví na 100% že je na kluky, tak aby se nesnažil něco si dokazovat (že to třeba tak není) a oženil se, to teda fakt nedoporučuju.

No jinak kluci, mám teď pořádný dilema Confused . Včera mě přijel syn po mnoha měsících ze Skotska, vybalil věci z auta, osprchoval se a zmizel za kamarádama. Akorát jsem mu stačil dát pusu a říct ahoj, že prý si pokecáme dneska. Tak mě držte palce protože to bude opravdu pokec, musím se mu svěřit jak to se mnou je a nějak šetrně mu oznámit že od neděle do úterý budu mít návštěvu. Přijede za mnou na dva dny můj Jiříček a samozřejmě chceme se užít.... Embarassed , máme to k sobě nějakých 180km takže se na sebe vždycky šíleně těšíme.... Už teď mám z toho depku jestli teda tohle zvládnu, s dcerou a bývalou ženou to bylo v pohodě ale se synem nevím. Sotva přijel a hned na něj vybalím tohle.. Crying or Very sad
_________________
**** Petr ****
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 4 z 5
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist