Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Gay svět Tatínkovské touhy
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Tatínkovské touhy
Mám je stále
16%
 16%  [ 6 ]
Občas je mám
44%
 44%  [ 16 ]
Tatínkovské touhy neznám
38%
 38%  [ 14 ]
Celkem hlasů : 36
      Na začátek stránky  

po srpen 13, 2007 1:08 am
Autor Zpráva
koltko
uživatel+


Založen: 29.7.2007
Příspěvky: 132
Bydliště: Prag an der Moldau

Předmět: Citovat

Totiž v tom výtahu to byla taky žákyňka. Sestřičky, který v tý nemo pracovaly si téměř nic nedovolovaly, to spíš bylo jen takový koketování, ale ty nadržený dívčiny... V tom výtahu zmáčkla patro a hned se na mě přilepila, začala mi vochmatávat zadnici a chtěla se líbat... Tak jsem jí dal takovou nějakou pusu, naštěstí už jsme dojížděli, navíc tam už někdo čekal... No bejt tam nějakej bratr, tak bych na to vyšetření došel asi hodně pozdě Very Happy Tedy samozřejmě musím přiznat, že kdybych s těma sestřičkama tolik nelaškoval a nevšímal si jich, tak si asi nic nedovolej...
No a když jsem čekal vloni na zákrok, tak před operací mě měl nějaký zřízenec trochu oholit na břiše. Přišel takovej asi 30 letej mládenec... Hned na něm bylo poznat, že je náš... Šel jsem s ním do koupelny, kde mě uložil na lehátko a přinesl holící potřeby... A těch pár chlupů mi holil celou věčnost. Vyptával se, estli sem byl na vojně, zda chodím do klubů a na diskotéky a nakonec začal říkat, že má rád mužné hrudi jako mám já... Poté mě začal holit čím dál tím níž, tak mu říkám, že tam snad nemusí, že v těch místech se operovat nebude. Odvětil mi, že tam je to taky potřeba, ale nemám se prý bát, neb mi chloupky dorostou. Takže se několikrát dotkl i mé drahocennosti Smile Hned po operaci, když jsem ještě nebyl moc při smyslech za mnou přišel a hned se ptal na pocity a zda něco nepotřebuju...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po srpen 13, 2007 12:42 am
Autor Zpráva
Tomáš
guru


Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 685
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Evidentně jsi na ní zapůsobil, když jsi měl takový úspěch Very Happy A co to bylo v tom výtahu?
_________________
You wear a mask for so long, you forget who you were beneath it.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po srpen 13, 2007 12:37 am
Autor Zpráva
koltko
uživatel+


Založen: 29.7.2007
Příspěvky: 132
Bydliště: Prag an der Moldau

Předmět: Citovat

Doktoři se rozhodli, že když už jsem v nemo, proklepnou mě tam celýho. Na vyšetření k uroložce mě tedy vedla skorosestřička - rozuměj učnice. Její profesorka jí řekla ať mě tam odvede a pak se hned vrátí, že jí uloží další práci. Přišli jsme do vyšetřovny, doktorka mi řekla ať si sundám spodní část oděvu. Moc se mi samozřejmě do toho něchtělo, navíc když tam byla ta pubertální děvčica... Tak jsem asi ze zoufalství řekl, že se má vrátit, aby jí profesorka nehledala a že sám do patra trefím. Jenže doktorka zasáhla: "Ať tady určitě sestřička zůstane, jen ať se dívá, jak se vyšetřuje, u zkoušek se jí to může hodit". No a pak pro mě začalo ne moc příjemné vyšetření, naštěstí relativně rychlé. Jen jsem čekal, kdy paní dr. řekne holčině, jestli si chce taky zkusit promáčknout varlata Very Happy Naštěstí se tak nestalo. Žákyňka mi stála u nohou a celou dobu se culila... no hrůza... Pak sem se vrátil na pokoj a do odpoledne tam pořád chodily žákyňky - a každá se na mě uculovala a ptala se jestli jsem moc netrpěl...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po srpen 13, 2007 12:19 am
Autor Zpráva
Tomáš
guru


Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 685
Bydliště: Praha

Předmět: Nadržené sestřičky Citovat

Navíc nadržené sestřičky se do tohoto vlákna hodí určitě víc než sebevražedné choutky...
_________________
You wear a mask for so long, you forget who you were beneath it.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne srpen 12, 2007 11:29 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Tomáš napsal:
koltko napsal:
... no pobejval jsem v nemo pár dní již vloni a těch nadrženejch sestřiček jsem si opravdu užil až až... bylo by to na dlouhý vyprávění... až mi šlo všechno kolem... jedna na mě skočila ve výtähu, když mě vedla na vyšetření a začala mě sběsile líbat... ještě že jsme jeli jen tři patra..
naopak kámoše v jiný nemocnici ošetřoval mladej doktor a uspával ho prej nádhernej anestouš Very Happy taky měním nemocnici Very Happy


Shocked Wow, dlouhé vyprávění mi nevadí, nadržené sestřičky zavánějí dobrou zábavou Very Happy


Jasně, my chceme všechno vědět. Nikom se už kdysi zmiňoval, že u nich (u nás Very Happy ) ve špitále na něj buď sestřičky skáčou, nebo zase moc neskáčou a hledali jsme, proč to tak je (jaký je, Nikome, aktuální stav?). Všechny doktorské reálie jsou pikantérie.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne srpen 12, 2007 11:26 pm
Autor Zpráva
Tomáš
guru


Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 685
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

koltko napsal:
... no pobejval jsem v nemo pár dní již vloni a těch nadrženejch sestřiček jsem si opravdu užil až až... bylo by to na dlouhý vyprávění... až mi šlo všechno kolem... jedna na mě skočila ve výtähu, když mě vedla na vyšetření a začala mě sběsile líbat... ještě že jsme jeli jen tři patra..
naopak kámoše v jiný nemocnici ošetřoval mladej doktor a uspával ho prej nádhernej anestouš Very Happy taky měním nemocnici Very Happy


Shocked Wow, dlouhé vyprávění mi nevadí, nadržené sestřičky zavánějí dobrou zábavou Very Happy
_________________
You wear a mask for so long, you forget who you were beneath it.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne srpen 12, 2007 11:21 pm
Autor Zpráva
koltko
uživatel+


Založen: 29.7.2007
Příspěvky: 132
Bydliště: Prag an der Moldau

Předmět: Citovat

... no pobejval jsem v nemo pár dní již vloni a těch nadrženejch sestřiček jsem si opravdu užil až až... bylo by to na dlouhý vyprávění... až mi šlo všechno kolem... jedna na mě skočila ve výtähu, když mě vedla na vyšetření a začala mě sběsile líbat... ještě že jsme jeli jen tři patra..
naopak kámoše v jiný nemocnici ošetřoval mladej doktor a uspával ho prej nádhernej anestouš Very Happy taky měním nemocnici Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne srpen 12, 2007 11:09 pm
Autor Zpráva
Tomáš
guru


Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 685
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

koltko napsal:
pořád, ale doufám, že po zákroku mě nějaký fešný andělský doktor nebo bratr propleskne a já budu oxidovat dál na tomhle světě Dancing


Přeji ti, aby to byla sexy doktorka, nebo nadržená sestřička, protože po operaci je nutné být v klidu, bez zbytečného vzrušování Twisted Evil
_________________
You wear a mask for so long, you forget who you were beneath it.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne srpen 12, 2007 5:15 pm
Autor Zpráva
koltko
uživatel+


Založen: 29.7.2007
Příspěvky: 132
Bydliště: Prag an der Moldau

Předmět: Citovat

Tomáš napsal:

Ad všichni: co takhle vypsat sázky, s kým z nás to dřív sekne Question


No jelikož je předemnou v nejbližších dnech chirurgický zákrok, tak to budu asi já Very Happy Víceméně už sumarizuju své působení na této planetě, vnitřně se loučím se životem, přemýšlím komu co odkážu...
btw. pomalu dávám dohromady seznam smutečních hostů - vždy jsem si rád potrpěl na perfektní organizaci Smile
pořád, ale doufám, že po zákroku mě nějaký fešný andělský doktor nebo bratr propleskne a já budu oxidovat dál na tomhle světě Dancing
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne srpen 12, 2007 4:47 pm
Autor Zpráva
Tomáš
guru


Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 685
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Adame, tvůj optimistický pohled na život a svět se mi velice líbí, čiší z něho bezbřehá radost a touha užívat si, co nám život nadělil. Very Happy

Ad všichni: co takhle vypsat sázky, s kým z nás to dřív sekne Question
_________________
You wear a mask for so long, you forget who you were beneath it.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne srpen 12, 2007 3:16 pm
Autor Zpráva
sergej sudoplatov
šaman


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2087
Bydliště: Praha 8 - Kobylisy

Předmět: Citovat

pemel napsal:
Vodafone, Zdenda: Zase ta doprava Rolling Eyes Mě by zajímal váš názor na stáří bez dětí, vnoučat..., ne váš názor na pendolino Confused

Manuel de Falla napsal:
My tu asi ještě nemáme zvláští vlákno pro sebevraždy?!? Proč to jen odnesly Otcovské pudy? Rolling Eyes Laughing

Tak mladí a už myslíte na to, jak budete na stará kolena páchat sebevraždu Shocked To je snad vtip, ne Question I ve stáří může mít přece člověk nějakou životní náplň Idea


No jistě, budu slintavej dědek s brejlema jak dna od popelníků, fousama až po kolena, budu slintat nad autama, které jsou dneska nové a v budoucnu to budou veteráni a nakonec dostanu infarkt nebo mrtvici až uvidim ve sprchách v Podolí nějakého pěkného zajíčka a tím za mě bude sebevražda vyřešena, tedy k ní ani nedojde!
_________________
Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne srpen 12, 2007 2:37 pm
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

Pepcza: ale jak jede dle rozhledových poměrů, tak nabere spoždění, protože to víc jak 40 nikde nemůže jet, pak už nezastaví.
No, ale já jako myslím, že vleze třeba těsně před mašinu, kdy si toho fíra nevšimne, nebo skočí mezi podvozky, ale musí se trefit, jinak by se mohlo stát, že se akorát narazí o podvozek.
_________________
To máš z toho, s kým se to taháš. S nějakým anarchistickým bohémem, rudým, bolševickým nokem.
Jsem zženštilý materialista, ach božínku, jsem tak sama a bez materiálu
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne srpen 12, 2007 1:18 pm
Autor Zpráva
pemel
šaman


Založen: 14.6.2007
Příspěvky: 1920
Bydliště: Praha 12 - Kamýk

Předmět: Citovat

Vodafone, Zdenda: Zase ta doprava Rolling Eyes Mě by zajímal váš názor na stáří bez dětí, vnoučat..., ne váš názor na pendolino Confused

Manuel de Falla napsal:
My tu asi ještě nemáme zvláští vlákno pro sebevraždy?!? Proč to jen odnesly Otcovské pudy? Rolling Eyes Laughing

Tak mladí a už myslíte na to, jak budete na stará kolena páchat sebevraždu Shocked To je snad vtip, ne Question I ve stáří může mít přece člověk nějakou životní náplň Idea
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

ne srpen 12, 2007 12:47 pm
Autor Zpráva
Manuel de Falla
guru++


Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 1066
Bydliště: Matka měst

Předmět: Citovat

My tu asi ještě nemáme zvláští vlákno pro sebevraždy?!? Proč to jen odnesly Otcovské pudy? Rolling Eyes Laughing

Není fakt jednodušší sehnat si nějakou palnou zbraň? (Při troše šikovnosti se dá zabít i signální pistolí.)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne srpen 12, 2007 11:58 am
Autor Zpráva
pepcza
guru+++


Založen: 25.6.2006
Příspěvky: 1186
Bydliště: Praha ve dne, Pardubice v noci

Předmět: Citovat

TXB napsal:
Manuel de Falla napsal:
Otravu ne. To je jedna z nejméně jistých variant a i když se to povede tak to většinou trvá dost dlouho a rozhodně tomu nepředcházejí příjemný stavy...

Je fakt, že i množství známého jedu (užitého orálně) se určuje blbě, protože při nedostatečněém množství člověk jen trpí a nakoenc přežije a naopak pokud je koncentrace příliš vysoká, může to vyvolat zvrcení a opět to není definitivní. Takže se doporučuje předem užít antihistaminika, díky nimž vyšší dávka nezpůsobí zvracení.

Ještě mě napadá - co chvíli před jedem vzít ještě nějaká silnější hypnotika? Třeba by se ta nepříjemná část dala zaspat Confused


Tak teď už vím, proč jsi guru+ Wink
_________________
Welcome to the generation where "Fuck Y'all" is no longer a dismissial, its an invitation.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne srpen 12, 2007 11:39 am
Autor Zpráva
TXB
šaman


Založen: 1.8.2006
Příspěvky: 1937

Předmět: Citovat

Manuel de Falla napsal:
Otravu ne. To je jedna z nejméně jistých variant a i když se to povede tak to většinou trvá dost dlouho a rozhodně tomu nepředcházejí příjemný stavy...

Je fakt, že i množství známého jedu (užitého orálně) se určuje blbě, protože při nedostatečněém množství člověk jen trpí a nakoenc přežije a naopak pokud je koncentrace příliš vysoká, může to vyvolat zvrcení a opět to není definitivní. Takže se doporučuje předem užít antihistaminika, díky nimž vyšší dávka nezpůsobí zvracení.

Ještě mě napadá - co chvíli před jedem vzít ještě nějaká silnější hypnotika? Třeba by se ta nepříjemná část dala zaspat Confused
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne srpen 12, 2007 11:03 am
Autor Zpráva
pepcza
guru+++


Založen: 25.6.2006
Příspěvky: 1186
Bydliště: Praha ve dne, Pardubice v noci

Předmět: Re: Sebevraždy Citovat

Vodafone napsal:
Ano, to jsou průvodčí - těch se to moc netýká. Ale jeden můj známej dělá právě strojvedoucího na ČD a taky párkrát někoho nabral a vždycky potom tak minimálně týden nebyl "v normálu". Černý humor je nakonec jediný prostředek, jak napětí uvolňovat...


Vyznělo to asi hůř, než jsem to myslel. Ale chápu co máš na mysli, sám poslední dva měsíce používám černý, morbidní a ironický humor pro uvolnění vlastního stresu.

Vodafone napsal:

A ještě jedna drobnost. Pokud sebevrah vleze na koleje někde na kódované trati (třeba na koridoru) a navíc shodou nešťastných okolností dojde ke ztrátě kódu a v tu chvíli ho vlak nabere, je to pro strojvedoucího hodně špatné neboť v momentě, kdy ztratí kód, musí řídit vlak podle rozhledových poměrů, takže musí být schopen zastavit na vzdálenost, na kterou má rozhled.


Omlouvám se, ale to je česky? Wink Ve vlacích se opravdu nevyznám. Dokud jezdí a pokud možno načas, je to vše, co potřebuju.
_________________
Welcome to the generation where "Fuck Y'all" is no longer a dismissial, its an invitation.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne srpen 12, 2007 10:40 am
Autor Zpráva
Vodafone
guru++


Založen: 16.1.2007
Příspěvky: 1038
Bydliště: Ano

Předmět: Re: Sebevraždy Citovat

pepcza napsal:

Toho bych se nebál, v zimě jsem byl svědkem "nádražáckého humoru". Na cestě EC vlakem z Prahy do Pardubic jsme za Českým Brodem zastavili asi na půl hodiny. Zaslechl jsem dva průvodčí bavit se ve stylu "zase jsme někoho nabrali".
Ano, to jsou průvodčí - těch se to moc netýká. Ale jeden můj známej dělá právě strojvedoucího na ČD a taky párkrát někoho nabral a vždycky potom tak minimálně týden nebyl "v normálu". Černý humor je nakonec jediný prostředek, jak napětí uvolňovat...

A ještě jedna drobnost. Pokud sebevrah vleze na koleje někde na kódované trati (třeba na koridoru) a navíc shodou nešťastných okolností dojde ke ztrátě kódu a v tu chvíli ho vlak nabere, je to pro strojvedoucího hodně špatné neboť v momentě, kdy ztratí kód, musí řídit vlak podle rozhledových poměrů, takže musí být schopen zastavit na vzdálenost, na kterou má rozhled.
_________________
naposled se vyspím
v povlečení čistém,
z počítače mažu
operační systém…
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

ne srpen 12, 2007 10:05 am
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

Když budeš mít provaz dlouhý minimálně 5m tak se nepřidusíš. To zlomí vaz a je klid.
Nebo si dojeď do Velkéhé Meziříčí na D1 na most a jako že se ti porouchalo auto a telefon je na druhé straně,m tak si skoč přes svodidla do druhého pruhu. podotýkám, že každý směr má svou vlastní mostovku a mezi nima je malá díra, cca 40m hluboká. Ale myslím, že už tam jsou dané sítě, takže holt na druhou stranu, tam nejsou.
_________________
To máš z toho, s kým se to taháš. S nějakým anarchistickým bohémem, rudým, bolševickým nokem.
Jsem zženštilý materialista, ach božínku, jsem tak sama a bez materiálu
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne srpen 12, 2007 5:25 am
Autor Zpráva
Manuel de Falla
guru++


Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 1066
Bydliště: Matka měst

Předmět: Citovat

Otravu ne. To je jedna z nejméně jistých variant a i když se to povede tak to většinou trvá dost dlouho a rozhodně tomu nepředcházejí příjemný stavy¨. Je to asi jako mít dvouhodinovou gradující kocovinu, která končí smrtí. Bolesti hlavy, břicha, zad, křeče, zimnice, halucinace, záškuby, slinění, zvracení, vnitřní krvácení, dušnost, arytmie, ...
Oběšení, ač staisticky nejhojnější taky není nejlepší, leckdy se jen přidusí mozek a člověk je pak do smrti dement. Provaz navíc dostávali sprostí zločinci. Já bych si tuhle variantu nevybral už proto, že od uzlu ke smyčce by ten provaz musel mít délku 2,4m, vzhledem k mojí váze.
Mohli bychom ze svého středu jmenovat "Anděla smrti", co by tyhle služby poskytoval a především dohlédl na perfektní dokonání, abychom si nemuseli dělat starosti. Smile

... jinak nejlepší (=nejjistější) varianta je samozřejmě střelná zbraň, pokud má dostatečnou ráži a pokud se správně míří (nevěřili byste, kolik lidí přežilo průstřel lebky). I když já bych volil spíš probodnutí, to mi přijde adekvátně teatrální.

... ale přesto si myslím, že mě nakonec klepne pepka. Stejně jako tři/čtyř prarodičů. Rolling Eyes
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne srpen 12, 2007 12:51 am
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

Právěže pod něj ano, ať je co nejvíc rozflákané. krám jeden.
_________________
To máš z toho, s kým se to taháš. S nějakým anarchistickým bohémem, rudým, bolševickým nokem.
Jsem zženštilý materialista, ach božínku, jsem tak sama a bez materiálu
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne srpen 12, 2007 12:49 am
Autor Zpráva
koltko
uživatel+


Založen: 29.7.2007
Příspěvky: 132
Bydliště: Prag an der Moldau

Předmět: pod 680 ne! Citovat

... pod Pendolíno ale raději ne, bo našim aktivním manažerům by už zešedivěli i ty poslední pramínky vlasů... Nicméně ne ještě všechny jednotky řady 680 si však prošly křestem Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne srpen 12, 2007 12:32 am
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Re: Sebevraždy Citovat

pepcza napsal:
Vodafone napsal:
zdenda napsal:
nebo stačí stoupnout před pendolíno. I obyčejný rychlík stačí, na hlavních tratích těch 100 jede
tak pozor... Jak k tomu přijde ten chudák strojvedoucí? Budou ho několik hodin vyšetřovat a donekonečna mu v různých obměnách opakovat otázku, jestli se opravdu nedalo zastavit... To už nemluvím o tom, že se může dostavit pocit viny, následné deprese a výčitky svědomí.

Když už se chcete zprovozovat ze světa, volte prosím metody, při kterých utrpí co nejméně nevinných lidí...


Toho bych se nebál, v zimě jsem byl svědkem "nádražáckého humoru". Na cestě EC vlakem z Prahy do Pardubic jsme za Českým Brodem zastavili asi na půl hodiny. Zaslechl jsem dva průvodčí bavit se ve stylu "zase jsme někoho nabrali".

Ale jinak s tebou souhlasím, ohledně ohleduplných sebevražd. Dva nebo tři týdny zpátky (byly ty strašný vedra, ale to asi nepomůže, že?) nějakej krypl skočil pod vlak v Praze tak šikovně, že prakticky úplně zablokoval Holešovice i hlavák a 90% vlaků nabralo dvě hodiny zpoždění i víc. Nebyl jsem jediný, kdo by ho byl schopen jít ve vzteku dorazit.


nebyla to náhodou minulá neděle?

No, pokud skočíš přímo mezi vozy, tak fírao ničem neví.

A stejně, pokud si stoupneš 20m před vlak, tak je málo debilů, kteří by si mohli myslet, že těch 400 t se dá zastavit na 44 plochách o velikosti 0,50Kčs

tak pak už ten sloup, jak jsem psal. Jisté, rychlé a účinné.
_________________
To máš z toho, s kým se to taháš. S nějakým anarchistickým bohémem, rudým, bolševickým nokem.
Jsem zženštilý materialista, ach božínku, jsem tak sama a bez materiálu
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so srpen 11, 2007 11:31 pm
Autor Zpráva
pepcza
guru+++


Založen: 25.6.2006
Příspěvky: 1186
Bydliště: Praha ve dne, Pardubice v noci

Předmět: Re: Sebevraždy Citovat

Vodafone napsal:
zdenda napsal:
nebo stačí stoupnout před pendolíno. I obyčejný rychlík stačí, na hlavních tratích těch 100 jede
tak pozor... Jak k tomu přijde ten chudák strojvedoucí? Budou ho několik hodin vyšetřovat a donekonečna mu v různých obměnách opakovat otázku, jestli se opravdu nedalo zastavit... To už nemluvím o tom, že se může dostavit pocit viny, následné deprese a výčitky svědomí.

Když už se chcete zprovozovat ze světa, volte prosím metody, při kterých utrpí co nejméně nevinných lidí...


Toho bych se nebál, v zimě jsem byl svědkem "nádražáckého humoru". Na cestě EC vlakem z Prahy do Pardubic jsme za Českým Brodem zastavili asi na půl hodiny. Zaslechl jsem dva průvodčí bavit se ve stylu "zase jsme někoho nabrali".

Ale jinak s tebou souhlasím, ohledně ohleduplných sebevražd. Dva nebo tři týdny zpátky (byly ty strašný vedra, ale to asi nepomůže, že?) nějakej krypl skočil pod vlak v Praze tak šikovně, že prakticky úplně zablokoval Holešovice i hlavák a 90% vlaků nabralo dvě hodiny zpoždění i víc. Nebyl jsem jediný, kdo by ho byl schopen jít ve vzteku dorazit.
_________________
Welcome to the generation where "Fuck Y'all" is no longer a dismissial, its an invitation.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so srpen 11, 2007 10:23 pm
Autor Zpráva
Vodafone
guru++


Založen: 16.1.2007
Příspěvky: 1038
Bydliště: Ano

Předmět: Sebevraždy Citovat

zdenda napsal:
nebo stačí stoupnout před pendolíno. I obyčejný rychlík stačí, na hlavních tratích těch 100 jede
tak pozor... Jak k tomu přijde ten chudák strojvedoucí? Budou ho několik hodin vyšetřovat a donekonečna mu v různých obměnách opakovat otázku, jestli se opravdu nedalo zastavit... To už nemluvím o tom, že se může dostavit pocit viny, následné deprese a výčitky svědomí.

Když už se chcete zprovozovat ze světa, volte prosím metody, při kterých utrpí co nejméně nevinných lidí...
_________________
naposled se vyspím
v povlečení čistém,
z počítače mažu
operační systém…
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

so srpen 11, 2007 10:12 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Re: Stáří Citovat

pemel napsal:
Jenže zatím jsme plní sil a celý život máme před sebou Exclamation Ale co za 30, 40, 50 let Sad Asi se budu muset snažit být pro své budoucí synovce a neteře hodným a zábavným strýčkem Idea A taky si budu muset udržet dobré kamarády Wink Dovedete si mimochodem představit, že bysme na tohle fórum přispívali třeba ještě za třicet let Question Už vidím ta témata: "Potíže s prostatou", "Jsem na zajíčky", "Přítel chce, ale já nemůžu"... Laughing


Oddíl 1:
Hlavně si vůbec nedovedu představit, že svět bude ta 30, 40, 50 let ještě existovat. I kdyby existoval, já se té doby dožil a sledoval třeba výpravu na Mars, nevím, jestli bych byl ještě schopný držet se v nějaké existenčně použitelné formě duševní i myšlenkové. Opravdu si nemyslím, že budu mít děti a v posledním roce mě představy životního partnera definitivně opustily jak pro současnost, tak pro blízkou i vzdálenou budoucnost. Samozřejmě by se mi líbilo užívat si stáří v klidném domečku někde mezi Prahou, Londýnem a Paříží nebo - ať nežeru - případně někde v Lucembursku, ale to se mi asi těžko poštěstí. Stejně tak těžko se asi nebudu jezdit opalovat někam k vzedmutým hladinám světových oceánů, kde mě odnese jeden z pravidelných týdenních hurikánů, a dost možná budu rád, když si budu moct dojít na záchod a tam dělat potřebu a ne ji vykonat nedobrovolně cestou z toalety zpět po půlhodině marné snahy. Nechci ale skončit v domově důchodců, kde budou moji vrstevníci umírat a cyničtější parta pradědečků se bude sázet, kdy už Myrtl z pokoje č. 287 konečně zhebne. V posledním případě bych se radši opravdu vyprovodil ze světa sám, na což bude doufám už civilizace trochu připravenější, než je teď. Přiznám se, že jsem jako TXB nepřemýšlel ani nad tak aristokratickou/středověce travičskou/brabarskou metodou jako je použií jedů rostlinných, ale spíš bych využil nějakých barbiturátů nebo (budou-li) sebevražedné kapsle od renomované farmaceutické firmy odkudsi z Holandska nebo Norska.

Za 50 let už nebude internet existovat v téhle formě (jestli bude vůbec existovat) a šéfíci už budou mít dost možná fázi stáří a umírání vyřešenou a vyzkoušenou (nic proti vám, kluci, ale máte přede mnou 13 let náskok), tudíž asi nebude, kdo by GK spravoval. Nás ostatních už zbude polovina (to je optimistický odhad, při nejbližší válce nebo islámské revoluci půjdeme stejně do plynu všichni) a budeme mít jiné starosti než kamkoliv cokoliv psát; leda by to byla životní moudra, na která má patent Waky.

sumarizace: Bude-li svět, budu sám a jestli se nebude konat to, co si představím pod pojmem "důstojné stáří", volím důstojnou smrt.

Oddíl 2:
Tatínkovské touhy přes všechen výše uvedený pesimisticky se tvářící vizionářský realismus jsem si stále neosvojil představu plození kapeních lidiček, kteří by mi svými všetečnými umaštěnými prstíky patlali do naleštěném nábytku a Steinwayi. Počítá se do tatínkovských tužeb i případná adopce na dálku nebo v krajním případě v liberálnějším právním prostředí i adopce dítěte natolik mentálně vyspělého, že by ovládalo kvadratické rovnice, tedy asi tak patnáctiletého? Adopce zde nemusí být chápána doslovně jako osvojení, ale třeba sponzoring nadaného jedince na Juilliardu nebo tak něco. Prostě podpora nadaného jedince, kterému život nerozdal tak dobré karty...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so srpen 11, 2007 10:06 pm
Autor Zpráva
TXB
šaman


Založen: 1.8.2006
Příspěvky: 1937

Předmět: Citovat

zdenda: ten provaz taky není ideální nápad... když nemá člověk dostatečnou váhu, nemusí se mu zlomit vaz a jenom se dusí Neutral
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so srpen 11, 2007 9:34 pm
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

TXB- vysoký sloup a provaz to jistí. nebo stačí stoupnout před pendolíno. I obyčejný rychlík stačí, na hlavních tratích těch 100 jede
_________________
To máš z toho, s kým se to taháš. S nějakým anarchistickým bohémem, rudým, bolševickým nokem.
Jsem zženštilý materialista, ach božínku, jsem tak sama a bez materiálu
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so srpen 11, 2007 9:22 pm
Autor Zpráva
pemel
šaman


Založen: 14.6.2007
Příspěvky: 1920
Bydliště: Praha 12 - Kamýk

Předmět: Re: Stáří Citovat

Adam napsal:
TXB napsal:
pemel napsal:
Bez dětí, bez vnoučat, možná i bez přítele Crying or Very sad

To nejsou zas tak špatné vyhlídky. V podstatě na tom nebudu hůř než teď.

Přesně tak, žádná změna. Už jsem si na tu myšlenku docela i zvyknul. A až mě ten život přestane bavit, tak napíšu závěť a někde se otrávim nebo zastřelim a bude to.

Jenže zatím jsme plní sil a celý život máme před sebou Exclamation Ale co za 30, 40, 50 let Sad Asi se budu muset snažit být pro své budoucí synovce a neteře hodným a zábavným strýčkem Idea A taky si budu muset udržet dobré kamarády Wink Dovedete si mimochodem představit, že bysme na tohle fórum přispívali třeba ještě za třicet let Question Už vidím ta témata: "Potíže s prostatou", "Jsem na zajíčky", "Přítel chce, ale já nemůžu"... Laughing
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

so srpen 11, 2007 6:04 pm
Autor Zpráva
Vodafone
guru++


Založen: 16.1.2007
Příspěvky: 1038
Bydliště: Ano

Předmět: Re: Stáří Citovat

pemel napsal:
Jak jsem dával do fóra "Knížka a hudba" znělku ze seriálu Sanitka:
"...a v každém zlomku tohoto času umírá člověk,...nebo se rodí...a vždycky je mu někdo na blízku..."
Napadlo vás někdy, jak skončíte na stará kolena Question Bez dětí, bez vnoučat, možná i bez přítele Crying or Very sad
Já si asi budu zpívat se zavřenýma očima: Smile

Ani k stáru, ani k stáru, ani k stáru,
nemám o životě páru, nemám páru,
třeba že jsem dosti sečtělý, sečtělý.
Až mi tváře zcela zblednou, zcela zblednou,
dal bych si ho ještě jednou, ještě jednou,
třeba s vámi, třeba s vámi, chcete-li.
Třeba s vámi, mílí páni, chcete-li.

Člověk se tím nesmí užírat. Spousta lidí skončí bez dětí a přesto v životě něco dokážou...
_________________
naposled se vyspím
v povlečení čistém,
z počítače mažu
operační systém…
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 2 z 5
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist