Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita TV, film, divadlo Brokeback Mountain
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2

po září 18, 2006 7:40 pm
Autor Zpráva
Luchino
uživatel


Založen: 16.9.2006
Příspěvky: 44
Bydliště: No, zabili tam Václava III.

Předmět: Citovat

sergej sudoplatov napsal:
Tak už jsem ten film také viděl. Přesvědčili jste mě. Moc se mi to líbilo, nicméně nějaký nával emocí nepřišel. I když je pravda, že na konci už jsem trochu cítil horko v obličeji a lehké šimrání v lebce (tak se u mě emoce projevují, takové zvláštní lechtání v čele). Snad mě neukamenujete, ale byly filmy i knihy, jejichž konce jsem prožíval poněkud více (třeba horor Christina od mého oblíbeného autora, kde jsou dva nerozluční kamarádi a jeden na konci násilnou smrtí zemře a tomu živému se ve chvíli smrti zjeví a loučí se sním, tam jsem už měl co dělat, abych to ovládnul).


Víš, ten film nestačí vidět jenom jednou. To ti ještě celá řada věcí nedojde. Musíš se soustředit na titulky, který jsou strašně rušivý. Já osobně jsem ho zatím viděl 7x a pořád jsem objevoval něco novýho. Byly to detaily, ale člověk musel vzdávat čím dál větší holt A. Leeovi. Hodně věcí je jen naznačeno a pořádně si je uvědomíš až při druhé nebo třetí projekci.
Ale každopádně jsem moc rád, že ses na něj kouknul. Já osobně jsem z něj byl rozhozenej přes měsíc. Odborně jsme to na chatu nazvali BBM postsyndrom. Cool
_________________
Po žních k Turkovi.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

po září 18, 2006 7:37 pm
Autor Zpráva
sergej sudoplatov
šaman


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2087
Bydliště: Praha 8 - Kobylisy

Předmět: Citovat

the.cracker napsal:
A jeste mi prosimte povez, od koho ze ma ten film Christina byt? Nic takoveho neznam. Z jakeho to je roku?


Píšu o knize, která je od Mistra, tedy od Stephena Kinga (teď od něj čtu Černý dům, huéééé bububu Twisted Evil ). Kniha byla (jako většina Mistrových knih) i zfilmována a předpokládám že v tom filmu to bude podobné. Jmenuje se to Christine.
_________________
Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po září 18, 2006 7:34 pm
Autor Zpráva
Luchino
uživatel


Založen: 16.9.2006
Příspěvky: 44
Bydliště: No, zabili tam Václava III.

Předmět: Re: to Luchino Citovat

bright napsal:
Když jsi takový uvědomělý znalec BBM Laughing , tak jistě víš, co v literární předloze řekl Ennis Jackovi v té scéně u ohně než odjel nahoru k ovcím, na kterou Jack později vzpomíná jako na moment, kdy se do Ennise zamiloval. Twisted Evil


Samozřejmě, že spí ve stoje jako kůň, tak jak to Ennisovi říkávala jeho máma. Ovšem řekl bych, že Jack byl do Ennise tu dobou už dávno zamilovanej. Přitahoval ho od prvního okamžiku. Jen si vzpomeň, jak se Jack holí v zrcátku od auta a přitom už tajně pozoruje Ennise, už tady mu není vůbec lhostejný.
Ten okamžik, co popisuješ, ale patří k tomu nejkrásnějšímu, co Jack s Ennisem zažil. Ennis mu už snad nikdy nedal tak moc najevo, jak ho miluje...
_________________
Po žních k Turkovi.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

po září 18, 2006 6:19 pm
Autor Zpráva
the.cracker
uživatel+


Založen: 16.3.2006
Příspěvky: 180
Bydliště: Kyjov

Předmět: Citovat

A jeste mi prosimte povez, od koho ze ma ten film Christina byt? Nic takoveho neznam. Z jakeho to je roku?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po září 18, 2006 3:50 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Já teda nevim, jestli se dá BM srovnávat s hororem, ale budiž. Nepřicházejícím návalem emocí se netrap, to se cynikům poštěstí jen málokdy.

Naposledy upravil Adam dne po září 18, 2006 6:24 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po září 18, 2006 3:12 pm
Autor Zpráva
sergej sudoplatov
šaman


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2087
Bydliště: Praha 8 - Kobylisy

Předmět: Citovat

Tak už jsem ten film také viděl. Přesvědčili jste mě. Moc se mi to líbilo, nicméně nějaký nával emocí nepřišel. I když je pravda, že na konci už jsem trochu cítil horko v obličeji a lehké šimrání v lebce (tak se u mě emoce projevují, takové zvláštní lechtání v čele). Snad mě neukamenujete, ale byly filmy i knihy, jejichž konce jsem prožíval poněkud více (třeba horor Christina od mého oblíbeného autora, kde jsou dva nerozluční kamarádi a jeden na konci násilnou smrtí zemře a tomu živému se ve chvíli smrti zjeví a loučí se sním, tam jsem už měl co dělat, abych to ovládnul).
_________________
Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po září 18, 2006 12:04 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: to Luchino Citovat

Když jsi takový uvědomělý znalec BBM Laughing , tak jistě víš, co v literární předloze řekl Ennis Jackovi v té scéně u ohně než odjel nahoru k ovcím, na kterou Jack později vzpomíná jako na moment, kdy se do Ennise zamiloval. Twisted Evil
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne září 17, 2006 11:54 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

To chce nohy do ledu. Je to pořád jenom... film Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne září 17, 2006 11:47 pm
Autor Zpráva
Stonerock
šaman


Založen: 2.2.2006
Příspěvky: 1509
Bydliště: Plzeň

Předmět: To bodyia & sergej: Citovat

Když už je tu Klub krtečků, nezaložíme taky Klub cyniků? Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne září 17, 2006 6:26 pm
Autor Zpráva
TXB
šaman


Založen: 1.8.2006
Příspěvky: 1937

Předmět: Citovat

Ze všech filmů tohoto typu mě BM zasáhl nejvíc, ale možná to bylo z části tím, že to byl vůbec první gay-themed film, který jsem viděl. Ale jistý efekt to opravdu mělo, nějakou dobu mi trvalo, než jsem se emočně vrátil do normálu Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne září 17, 2006 6:24 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

sergej sudoplatov napsal:
bodyia napsal:
Ne, není to zlý, ale neviděl bych to tak dramaticky;-) Ale možná jsem zmiňovaný cynik Rolling Eyes


Já už tu byl nedávno cynikem nazván. Rolling Eyes


Čím to bude? Question Idea
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne září 17, 2006 6:22 pm
Autor Zpráva
sergej sudoplatov
šaman


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2087
Bydliště: Praha 8 - Kobylisy

Předmět: Citovat

bodyia napsal:
Ne, není to zlý, ale neviděl bych to tak dramaticky;-) Ale možná jsem zmiňovaný cynik Rolling Eyes


Já už tu byl nedávno cynikem nazván. Rolling Eyes
_________________
Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne září 17, 2006 6:08 pm
Autor Zpráva
bodyia
admin


Založen: 25.9.2005
Příspěvky: 499
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Ne, není to zlý, ale neviděl bych to tak dramaticky;-) Ale možná jsem zmiňovaný cynik.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

ne září 17, 2006 12:39 am
Autor Zpráva
Luchino
uživatel


Založen: 16.9.2006
Příspěvky: 44
Bydliště: No, zabili tam Václava III.

Předmět: Re: Brokeback Mountain Citovat

sergej sudoplatov napsal:
Luchino napsal:
No, ouplně mně vyrazilo dech, že v téhle sekci , není Brokeback Mountain. Gay film Nr. 1. Svýho času se o něm rozpoutala úžasná diskuze na 004 u článku Zkrocená láska pod horou Brokeback.

Doufám, že jste ho všichni viděli, protože nevidět Brokeback Mountain, tak to nejste uvědomělí gayové.

Kdybyste potřebovali cokoli o BM vědět, tak se ozvětě.


Tak to jsem neuvědomělý gay. Asi to budu muset rychle napravit. Opravdu je to tak skvělý?


Mluvit o Brokeback Mountain, to je téma na hodiny a hodiny. Je to jeden z nejlepších filmů o lásce, předsudcích, zlosti, nenaplněnosti, snech,... Na konci chceš křičet, posledních 20 minut ani nedýcháš, srdce ti bije 3x rychlejš jak normálně a po závěrečným "I swear" sedíš jak přikovanej a nemůžeš se zvednout, protože to , cos viděl, nebyl jenom film. Zasáhne tě to. Pokud teda nejsi naprostej cynik.

Ještě běží v kinech. V tomto měsíci dokonce (konečně!!!) vyjde na DVD, kde budou i vystřižený scény.
Herecký výkony jsou skvělý, Heath Ledger a Jake Gyllenhaal dostali životní roli. Mimochodem, oba mají krásný tvářičky - kdo si taky myslíš, že se tady na tebe tak neodolatelně dívá....hádat můžeš dvakrát.
_________________
Po žních k Turkovi.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

ne září 17, 2006 12:24 am
Autor Zpráva
sergej sudoplatov
šaman


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2087
Bydliště: Praha 8 - Kobylisy

Předmět: Re: Brokeback Mountain Citovat

Luchino napsal:
No, ouplně mně vyrazilo dech, že v téhle sekci , není Brokeback Mountain. Gay film Nr. 1. Svýho času se o něm rozpoutala úžasná diskuze na 004 u článku Zkrocená láska pod horou Brokeback.

Doufám, že jste ho všichni viděli, protože nevidět Brokeback Mountain, tak to nejste uvědomělí gayové.

Kdybyste potřebovali cokoli o BM vědět, tak se ozvětě.


Tak to jsem neuvědomělý gay. Asi to budu muset rychle napravit. Opravdu je to tak skvělý?
_________________
Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so září 16, 2006 11:55 pm
Autor Zpráva
Luchino
uživatel


Založen: 16.9.2006
Příspěvky: 44
Bydliště: No, zabili tam Václava III.

Předmět: Brokeback Mountain Citovat

No, ouplně mně vyrazilo dech, že v téhle sekci , není Brokeback Mountain. Gay film Nr. 1. Svýho času se o něm rozpoutala úžasná diskuze na 004 u článku Zkrocená láska pod horou Brokeback.

Doufám, že jste ho všichni viděli, protože nevidět Brokeback Mountain, tak to nejste uvědomělí gayové.

Kdybyste potřebovali cokoli o BM vědět, tak se ozvětě.
_________________
Po žních k Turkovi.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 2 z 2
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist