Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Komunita mix Všem registrovaným:o)))
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

čt březen 23, 2006 2:05 pm
Autor Zpráva
da.jo
guru+


Založen: 24.10.2005
Příspěvky: 764

Předmět: Citovat



Naposledy upravil da.jo dne so červenec 12, 2008 2:12 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt březen 23, 2006 11:43 am
Autor Zpráva
valbo
guru+


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 877

Předmět: n Citovat

nnn

Naposledy upravil valbo dne so prosinec 16, 2017 4:41 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt březen 23, 2006 12:00 am
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Laughing TO JE LEGRACE! Laughing
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st březen 22, 2006 8:27 pm
Autor Zpráva
da.jo
guru+


Založen: 24.10.2005
Příspěvky: 764

Předmět: Citovat



Naposledy upravil da.jo dne so červenec 12, 2008 2:12 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st březen 22, 2006 8:22 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: To da.jo: Citovat

Slovník cizích slov je zrádná milenka.
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st březen 22, 2006 6:55 pm
Autor Zpráva
llukynek
guru


Založen: 20.10.2005
Příspěvky: 655
Bydliště: Kousek od Pardubic:o)

Předmět: Citovat

da.jo napsal:
Martin a Lukáš možná volí pravici, ale podle kolektivismu, jaký zastávají u homosexuality, by měli volit spíše jinou stranu Confused v tomhle jsou kovaní levičáci.


Rolling Eyes Rolling Eyes
_________________
Setkáš-li se s homofobem, nakopej mu zadek! Ale nikoli svou ladnou nožkou, ale svou inteligencí! Ukaž mu, kde je jeho místo! Ty jsi v právu, tak se sakra neboj otevřít hubu a bránit se!!!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st březen 22, 2006 6:52 pm
Autor Zpráva
da.jo
guru+


Založen: 24.10.2005
Příspěvky: 764

Předmět: Citovat



Naposledy upravil da.jo dne so červenec 12, 2008 2:13 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st březen 22, 2006 6:46 pm
Autor Zpráva
Stonerock
šaman


Založen: 2.2.2006
Příspěvky: 1509
Bydliště: Plzeň

Předmět: Re: Svet Citovat

Adam napsal:
To stonerock: Nechceš nám říct něco o těch výjimkách?

Právě že výjimky ani nějak nebyly... Měl jsem cca tři tipy a všechny se potvrdily: Bude to znít směšně, ale Martin a llukynek jsou pravičáci "od pohledu"... Very Happy Každej je sice určitě jinej, přesto ale oba dva, vzhledem k tomu, jak se tady na fóru projevujou, jaký názory (nikoliv politický) zastávají, v určitejch rysech do značný míry odpovídají mnou abstrahovanýmu prototypu lidí, u kterejch mam vypozorováno, že ve většině případů volí pravici... Nic víc, nic míň. Jo, a abych nezapomněl, zdendu jsem tipoval doleva, což prej taky odpovídá...

Libor napsal:
Copak jsi tipoval u me. Zda-li neco. Docela me to zajima?? Smile

U tebe jsem nevěděl... S čim jsem si byl jistej, bylo, že to určitě nebude extrém v žádnym směru... Takovýho něco umírněnýho, idealistickýho, nekonfliktního... Takže ty zelení mě nijak výrazně nepřekvapily... Very Happy

Martin napsal:
Jinak k "investičním pobídkám" (které nejsou vynálezem ČSSD); mnoho těch firem už od nás odešlo dál na východ, a ty zbylé to udělají během pěti, deseti let, popřípadě jakmile pobídky vyprší a naopak jim je nabídnou jinde.

Nic takovýho, jako že investiční pobídky jsou vynálezem ČSSD, jsem netvrdil... Právě naopak se samozřejmě jedná o vcelku osvědčenej model, kterej nám, jakožto tranzitivní ekonomice, objektivně vyhovuje - viz ekonomický výsledky... A to, nevyužívat relativně levný a značně kvalifikovaný pracovní síly v době, kdy jí naše země disponuje, s argumentem, že tomu tak vždycky nebude, mi přijde absurdní...

Martin napsal:
Mimochodem Klausova vláda, pokud si vzpomínám dobře, neodešla od válu kvůli recesi, ale kvůli "Sarajevské zradě" s údajným korupčním skandálem a odchodem ministrů z vlády.

Správně píšeš "údajným"... Fakt máš pocit, že by KDU-ČSL a ODA byly potopily úspěšnou vládu, jíž by byly členy? V tu dobu to byla ideální záminka, jak odvést pozornost od opravdovejch problémů, utéct z vlády a doufat, že si veřejnost "nevšimne", že tyhle strany v tý vládě byly taky, a že všechno negativní tak dopadne na bedra ODS... Což se taky v podstatě stalo... Jestli se nemýlim, tak v tý době měla vláda složení 8+4+4, takže podíl těch menšich stran na moci nebyl zanedbatelnej. A to, že recese nebyla až důsledkem pádu vlády, je snad zřejmý - už za rok 97 jsme zaznamenali pokles HDP (tušim, že o 0,7%) a k nejstrmějšímu kurzovýmu propadu koruny došlo už v první polovině 97...


Naposledy upravil Stonerock dne st březen 22, 2006 6:53 pm, celkově upraveno 2 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st březen 22, 2006 4:47 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Svet Citovat

Stonerock napsal:
Libor napsal:
Kazdy vidi Svet jinak. Predstav si, ze me jeden chlapec udal duvod proc se mnou nechce chodit, ze jsem malo pravicove azmeren..to je prece absurdni hledisko pri volbe partnera. Pokud vsak odrazi celkove filosoficke ladeni osobnosti tak na nem neco muze byt.


Tak nějak to bude... Politický přesvědčení je samo o sobě takovej docela abstraktní atribut, ale v mnoha ohledech určitě odráží osobnost a povahu člověka... Osobně mam vytipovaný určitý typy lidí, který vzhledem k tomu, jak se projevujou a jaký názory (teď nemyslim politický) hlásají, podle mě v podstatě "musí" podporovat některej konkrétní politickej proud, potažmo stranu... Shodou okolností jsem měl i tady na fóru pár tipů (dřív než tu před časem vypukla předvolební debata) a v podstatě bez výjimky se mi potvrdily...


Copak jsi tipoval u me. Zda-li neco. Docela me to zajima?? Smile
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st březen 22, 2006 3:19 pm
Autor Zpráva
valbo
guru+


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 877

Předmět: nnh Citovat

nn

Naposledy upravil valbo dne so prosinec 16, 2017 4:42 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st březen 22, 2006 2:54 pm
Autor Zpráva
valbo
guru+


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 877

Předmět: nb Citovat

nhh.

Naposledy upravil valbo dne so prosinec 16, 2017 4:41 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st březen 22, 2006 2:53 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Zoon politikon Citovat

Na ten průmysl "zprivatizovanej", se třesu už dlouho.

Připomíná mi to trošku mýho dědu, kterej se slzou v oku a zaťatou pěstí vzpomíná na Českomoravskou-Kolben-Daňek a nedokáže pochopit, proč už není už možno ani záhodno v Praze provozovat hutnický průmysl. Rolling Eyes

Ty firmy, který při privatizaci nebo po ní zkrachovaly, prostě beztak neměly naději. Jejich výrobky nebyly po desetiletích komunistického šlendriánu (a s tou produktivitou práce, jež se s ním pojí) konkurenceschopné na zahraničních trzích ani omylem.

Jinak k "investičním pobídkám" (které nejsou vynálezem ČSSD); mnoho těch firem už od nás odešlo dál na východ, a ty zbylé to udělají během pěti, deseti let, popřípadě jakmile pobídky vyprší a naopak jim je nabídnou jinde.

Myslím, že na ekonomickém boomu mají největší podíl opatření ze sklonku Klausovy vlády, které dotáhla (ovšem bez takového humbuku) vláda Tošovského.

Mimochodem Klausova vláda, pokud si vzpomínám dobře, neodešla od válu kvůli recesi, ale kvůli "Sarajevské zradě" s údajným korupčním skandálem a odchodem ministrů z vlády.
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st březen 22, 2006 2:42 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

to all: No tak co se týče privatizace, tak mi nikdo nevymluví, že zákon o investičních společnostech a fondech je (byl) takový paskvil, že se to hned tak nevidí. Ale s tím už dnes nic neuděláme.
Je pravda, že ODS byla v době své vlády v jiné situaci než sovćani dnes. Měli to těžší v tom přerodu systému, ale taky měli daleko větší možnosti. V tom, kde se mohli odvázat, se předposrali (sorry) a tam, kde se odvázali, to rovnou posrali (opět sorry). Ale jinak mi jsou jejich názory celkem blízké, nicméně jejich prezentace mě odpuzuje.
To stonerock: Nechceš nám říct něco o těch výjimkách?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st březen 22, 2006 2:22 pm
Autor Zpráva
Stonerock
šaman


Založen: 2.2.2006
Příspěvky: 1509
Bydliště: Plzeň

Předmět: Re: Svet Citovat

Libor napsal:
Kazdy vidi Svet jinak. Predstav si, ze me jeden chlapec udal duvod proc se mnou nechce chodit, ze jsem malo pravicove azmeren..to je prece absurdni hledisko pri volbe partnera. Pokud vsak odrazi celkove filosoficke ladeni osobnosti tak na nem neco muze byt.


Tak nějak to bude... Politický přesvědčení je samo o sobě takovej docela abstraktní atribut, ale v mnoha ohledech určitě odráží osobnost a povahu člověka... Osobně mam vytipovaný určitý typy lidí, který vzhledem k tomu, jak se projevujou a jaký názory (teď nemyslim politický) hlásají, podle mě v podstatě "musí" podporovat některej konkrétní politickej proud, potažmo stranu... Shodou okolností jsem měl i tady na fóru pár tipů (dřív než tu před časem vypukla předvolební debata) a v podstatě bez výjimky se mi potvrdily...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st březen 22, 2006 1:36 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Svet Citovat

Kazdy vidi Svet jinak. Predstav si, ze me jeden chlapec udal duvod proc se mnou nechce chodit, ze jsem malo pravicove azmeren..to je prece absurdni hledisko pri volbe partnera. Pokud vsak odrazi celkove filosoficke ladeni osobnosti tak na nem neco muze byt.
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st březen 22, 2006 3:15 am
Autor Zpráva
Stonerock
šaman


Založen: 2.2.2006
Příspěvky: 1509
Bydliště: Plzeň

Předmět: Citovat

Martin napsal:
Navíc myslím, že samotná podstata makroekonomie odpovídá na, zatím nevyřčenou, otázku, ohledně tzv. ekonomického rádoby-boomu za vlád ČSSD. Jednoduše se kroky Klausových vlád promítly do reálné situace později. Jak ostatně reflektoval i šéf Světové Banky Wolfowitz při své nedávné návštěvě.


Martine, já mam pro absurdní humor pochopení, ale co je moc, to je moc... Ty snad musíš bejt dobře placená tajná zbraň volební kampaně ODS, protože tomu, co tu hlásáš, snad nemůžeš věřit ani ty sám... Ty se nám opravdu snažíš namluvit, že v posledních čtyřech letech se výrazně zrychlující hospodářskej růst, kterej je taženej exportem a průmyslovou výrobou v podnicích vybudovanejch investorama, který do týhle země přitáhla ČSSD díky systému investičnich pobídek, je výsledkem práce Klausovo vlády, která odešla od válu v roce 1997 potý, co se naše ekonomika dostala do recese a hrozila nám měnová krize? Řekni mi, kolik zbylo z původního, podle tebe a Llukynka tak geniálně zprivatizovanýho průmyslu? Jakej ten může mít podíl na dnešní produkci?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st březen 22, 2006 12:48 am
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Navíc myslím, že samotná podstata makroekonomie odpovídá na, zatím nevyřčenou, otázku, ohledně tzv. ekonomického rádoby-boomu za vlád ČSSD. Jednoduše se kroky Klausových vlád promítly do reálné situace později. Jak ostatně reflektoval i šéf Světové Banky Wolfowitz při své nedávné návštěvě.
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st březen 22, 2006 12:37 am
Autor Zpráva
llukynek
guru


Založen: 20.10.2005
Příspěvky: 655
Bydliště: Kousek od Pardubic:o)

Předmět: ... Citovat

Pokud vím, je privatizace kladně hodnocena a nikoli u nás, ale zejména v zahraničí a je považována za nejméně ztrátovou. Dále mne velice mrzí, jak lidé srovnávají ODS v letech její vlády a ČSSD dnes a nikdo si jaksi neuvědomuje, že ODS byla ve zcela jiné situaci a měla podle mého mnohem více problémů, které musela řešit, než má nyní ČSSD!

Souhlasím s Martinem a to ve všech bodech, které uvedl!
_________________
Setkáš-li se s homofobem, nakopej mu zadek! Ale nikoli svou ladnou nožkou, ale svou inteligencí! Ukaž mu, kde je jeho místo! Ty jsi v právu, tak se sakra neboj otevřít hubu a bránit se!!!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út březen 21, 2006 11:46 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Jinak s ODS, nevím jestli se ta obvinění, která tu, valbo (a Adame), píšeš, ale já zase nechci stranu, která mě okrade na daních víc jenom proto, že víc vydělávám, nechci stranu která mi zmlátila kamarády na Czechteku, nechci stranu která je prosáklá korupcí jako žádná jiná, a nechci premiéra, kterej řekne na otázku, co se mu vybaví pod slovem "tolerance" po pětiminutovém přemýšlení, a teď cituji: "no vybaví se mi tolerance náboženská, politická..." atd.

KSČM tu nechci vlastně ze zjištných důvodů, a pokud by se dostala do vlády, zvažoval bych emigraci.

Dále ani nechci stranu, jíž chce bůh do každé vlády, a zřejmě chtěl její část (ČSL) i do vlád před Listopadem. Nechci ani stranu, jež se vzala bůhví kde pod podvodem a zákulisními intrikami získaným (najděte si někde informace o jeho zvolení šéfem strany) patronátem odpadlíka z KDU-ČSL a Tošovského vlády, a která nepovažovala za nutné nechat zmínku o adopcích, na kterou se mnozí z nás lapli, ve svém volebním programu.
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út březen 21, 2006 11:32 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Rath Citovat

No, popořadě. Valbo, musím říct, že Rath mi taky připomíná něčím (sprostotou) Zemana, a něčím (neurvalostí) Paroubka.
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út březen 21, 2006 11:08 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

No jediné štěstí, že tohle téma není programově jasně definováno, tudíž odchylka od neexistujícího tématu není zločinem Rolling Eyes
Taky chci studovat politologii nebo něco takového. I v této souvislosti musím souhlasit tentokráte pro změnu s valbem (co to vlastně znamená?), že ODS tu pořádně zpackala privatizace úplně všeho. V blahé paměti vzpomenu dnes už neplatný zákon z roku 1992 o kupónové privatizaci (kdybyste mě ukamenovali, tak teď nevzpomenu si, jak se přesně jmenoval, doplním později), kde ministerstvo financí v čele s Klausem jaksi zapomnělo oddělit majetek vlastníků akcií s jejich správcem. A vesele se kradlo. Nebo jak poslanec Doležal lhal jak blázen o nuceném vykoupení podílů drobných akcionářů, kdy lhal co se týkalo procentních podílů, podmínek výkupu atd. Když se to proláklo (samozřejmě až moc pozdě), ODS řekla jen sorry a jelo se dál.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út březen 21, 2006 9:40 pm
Autor Zpráva
Mark
uživatel++


Založen: 16.1.2006
Příspěvky: 296
Bydliště: Brno

Předmět: Citovat

...takový malý flame war Cool
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út březen 21, 2006 8:58 pm
Autor Zpráva
llukynek
guru


Založen: 20.10.2005
Příspěvky: 655
Bydliště: Kousek od Pardubic:o)

Předmět: Re: Politika sem nepatří,ať si dá do profilu každý to,co chc Citovat

Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Pane bože! A to je ono, to je přesně ono, jak jsem říkal. Ty si nemyslíš, že jsi o mně řekl něco důvěrného - to ale není pravda! Neumíš to rozlišit a Tvoje nediskrétnost je do očí bijící! Nehodlám se s Tebou hádat a ani diskutovat, dokud si neuspořádáš myšlenky!

Editace Waky, 7.11.2009, odstranění nadbytečné citace
_________________
Setkáš-li se s homofobem, nakopej mu zadek! Ale nikoli svou ladnou nožkou, ale svou inteligencí! Ukaž mu, kde je jeho místo! Ty jsi v právu, tak se sakra neboj otevřít hubu a bránit se!!!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út březen 21, 2006 7:43 pm
Autor Zpráva
valbo
guru+


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 877

Předmět: Politika sem nepatří,ať si dá do profilu každý to,co chce Citovat

Já pak Luke nechápu,proč je prosíš,co je Ti do toho, když to tam někdo bude chtít uvést, tak to tam uvede, nemyslíš?
Nezdá se Ti to trapné?
Jiné by bylo,kdybys napsal: Děcka je tu možnost uvést si do profilu nějaké údaje o sobě,kdo to neví, je to tam.
Zdá se mi to jako dobrý nápad, najdete to tam a tam.
Ale doprošovat se, to teda fakt potěšSmile)) .

A s tou politikou tam se nemužeš divit, že Ti někdo natrhne prdel:-)))
Máme tu levici,pravici, levý a pravý střed. Každý jsme někde.

A ty tu děláš reklamu ODS ... na Gay komunitě,¨ODS hlasovala pro Registrované Partnerství v 1.hlasování pouze 10poslanců...
A co mi řekneš teď .

Ty že ¨si kapitalista buď si.

Já prostě už nechci stranu,která zavilnila nezaměstnanost, vytunelování podniků, která brala za vzor Viktora Koženého a celou svou slavnou
kuponovou privatizaci.
S takovou stranou nevím no...
u nás v Brně nezůstal jediný textilní podnik,stejně jako jinde v republice
a můžu psát dál.
Ale proč. Je to zbytečny se tady hádat o politice.

Jo a myslím, že jsem o Tobě nic neřekl,¨jen to, že místo abych si s Tebou popovídal,tak ty si neustále telefonoval a nebo psal SMS. Bylo to tak?Bylo.
Tak sis popovídal a proč ne, já Ti to nezazlívám.
Vůbec ne. Mně je touplně jedno.
Měj se krásně. Ale řeknu Ti, žë psaní SMS se taky musím zbavit, měsíčně propíšu na 200SMS. Stydím se za to. Platím 400KČ za platby za telefon,ano, to je hrůza. Máš pravdu, budu s tím něco dělat.
Děkuju Ti, že jsem na to mohl při této debatě s Tebou přijít.
Měj se hezky. Nic proti Tobě nemám Llukynku,já jen rád debatuju,
prostě mám rád diskuze na nejrůznější témata. A politika je hold moje slabost, chtěl jsem studovat politologii.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út březen 21, 2006 6:17 pm
Autor Zpráva
da.jo
guru+


Založen: 24.10.2005
Příspěvky: 764

Předmět: Citovat



Naposledy upravil da.jo dne so červenec 12, 2008 2:19 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út březen 21, 2006 4:29 pm
Autor Zpráva
llukynek
guru


Založen: 20.10.2005
Příspěvky: 655
Bydliště: Kousek od Pardubic:o)

Předmět: Citovat

valbo napsal:

PS: mně to jen připadalo jako příkaz, ale tady jsme dobrovolně, na této komunitě, ale když mne někdo takhle vyzývá -- A B Y T A K U Č I N I L I ----když už nic jiného----- tak mi to přijde smutné.
Já si tady připadám tak svobodně, na tomto serveru, je mi tady krásně, nemusím skrývat své dojmy, názory, pocity,
najednou prostě tady čtu toto.
Tak se jako nezlob Luke, ale docela mne to zamrzelo. První kdo se staral o své soukromí, aby ho neměl narušeno jsi byl ty přitom, posílal jsi mi rozčilené vzkazy, teď chceš lézt do soukromí jiným.
No každej sme nějakej.
Já patřím mezi velice tolerantní lidi, proto mi třeba ten Dajo vůbec nevadí.
Jak ho tu ostatní odsuzujou, a´t si píše když chce, žijeme v demokracii.
Já prostě nikoho za nic neodsuzuju, ať si je každý jaký chce, ale mám své názory.Tak jsem je sem napsal.


Pane bože! Valbo, prosím Tě, než něco napíšeš, tak o tom nějakou dobu uvažuj!!!!!!! Nikomu jsem nic nepřikazoval, což snad každý vidí, ale Ty sisi asi nevšiml, že jsem PROSIL a nikoli PŘIKAZOVAL! Domnívám se, že pokud já uvedu nějaké informace o sobě, měl by je uvést i někdo jiný. Podle mě je to tak fér. Navíc věci jako je bydliště(které stejně nemusíš konkretizovat), zájmy, povolání, nejsou ničím extra soukromým narozdíl od zcela osobních zálěžitostí, které jsi zde uvedl ty, a proti nimž jsem se samozřejmě ohradil! Nedokážeš rozlišit to, co patří do osobního života a nemělo by být nikde sdělováno, a to, co je zcela bezvýznamné a nikoo nijak neohražuje! Pleteš to dohromady a bezhlavě o tom píšeš bez toho, že by ses zamyslel, jestli vůbec máš právo takové věci říkat!
_________________
Setkáš-li se s homofobem, nakopej mu zadek! Ale nikoli svou ladnou nožkou, ale svou inteligencí! Ukaž mu, kde je jeho místo! Ty jsi v právu, tak se sakra neboj otevřít hubu a bránit se!!!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út březen 21, 2006 4:13 pm
Autor Zpráva
valbo
guru+


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 877

Předmět: privatizace nemocnic Citovat

Prosim Tě, i v tak vyspělé zemi jako je Francie myslím a jiných dalších jsou nemocnice ve státních rukách.
Já bych například zavedl povinnost placení jídla v nemocnicích a lázních,
to by se mělo zvýšit a jen proto, že ty jsi zdravý a nevíš, jaky to je být nemocný, který lékaře potřebuje, ... no nebudu se vyjadřovat.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út březen 21, 2006 4:08 pm
Autor Zpráva
valbo
guru+


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 877

Předmět: Citovat

Llukynek napsal:
Znovu musím poprosit ty, kteří o sobě nic v profilu nenapsali, aby tak učinili a radost mi tím udělali, když už nic jiného. To se snad bojíte o sobě něco napsat?
_________________
Setkáš-li se s homofobem, nakopej mu zadek! Ale nikoli svou ladnou nožkou, ale svou inteligencí! Ukaž mu, kde je jeho místo! Ty jsi v právu, tak se sakra neboj otevřít hubu a bránit se!!!



PS: mně to jen připadalo jako příkaz, ale tady jsme dobrovolně, na této komunitě, ale když mne někdo takhle vyzývá -- A B Y T A K U Č I N I L I ----když už nic jiného----- tak mi to přijde smutné.
Já si tady připadám tak svobodně, na tomto serveru, je mi tady krásně, nemusím skrývat své dojmy, názory, pocity,
najednou prostě tady čtu toto.
Tak se jako nezlob Luke, ale docela mne to zamrzelo. První kdo se staral o své soukromí, aby ho neměl narušeno jsi byl ty přitom, posílal jsi mi rozčilené vzkazy, teď chceš lézt do soukromí jiným.
No každej sme nějakej.
Já patřím mezi velice tolerantní lidi, proto mi třeba ten Dajo vůbec nevadí.
Jak ho tu ostatní odsuzujou, a´t si píše když chce, žijeme v demokracii.
Já prostě nikoho za nic neodsuzuju, ať si je každý jaký chce, ale mám své názory.Tak jsem je sem napsal.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út březen 21, 2006 3:57 pm
Autor Zpráva
llukynek
guru


Založen: 20.10.2005
Příspěvky: 655
Bydliště: Kousek od Pardubic:o)

Předmět: Re: Téma Rath naťukl Llukynekk, ne já Citovat

Promiň, ale jsi úplně mimo! Je mi, líto, valbo, že jsi i Ty tak slepý. K privatizaci nemocnic a připlácení u lékaře stejně bude muset dojít a bude to jedině dobře.

Editace Waky, 7.11.2009, odstranění nadbytečné citace
_________________
Setkáš-li se s homofobem, nakopej mu zadek! Ale nikoli svou ladnou nožkou, ale svou inteligencí! Ukaž mu, kde je jeho místo! Ty jsi v právu, tak se sakra neboj otevřít hubu a bránit se!!!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út březen 21, 2006 3:53 pm
Autor Zpráva
valbo
guru+


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 877

Předmět: jjh Citovat

bhhh

Naposledy upravil valbo dne so prosinec 16, 2017 4:42 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 6 z 8
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist