Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Komunita mix Všem registrovaným:o)))
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

so únor 10, 2007 3:33 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Leda tak. Wink
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá únor 09, 2007 12:23 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Martin: Nemám co dodat, tvůj příspěvek je jako vždy zcela vyčerpávající. Wink
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt únor 08, 2007 7:37 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

bright napsal:
Martin napsal:
bright napsal:
Nikom napsal:
Hele máte po ruce někdo nějakou dobrou definici metrosexuála? Já už se o význam toho slova hádám přítelem několik měsíců. On tvrdí, že je to to samé, jako šampón, tedy muž, který o sebe nadmíru dbá...
No já si myslím, že je to víc... jako že je to životní styl a že k tomu patří ještě prvidelné navštěvování takových těch komerčních center, diskoték a tak... prostě to vidím tak, že metrosexuál je taková buznička i když je třeba heterosexální....

jo a definice tohoto typu, které by řekli, že má pravdu přítel nepřijímám:
citace:
Muž jakékoli sexuální orientace, který vynakládá spoustu času i peněz na úpravu a péči o svůj vzhled a životní styl.


Podle mě je metrosexualita jen trendy pojmenováním starého dobrého narcisismu. Možná jde o lehčí formu narcisismu.

citace:
zamilování do sebe samého, do vlastní krásy; silná marnivost, nadměrná touha po uspokojení vlastní přepjaté ješitnosti; med. sexuální úchylnost (aberace) záležející v tom, že zdrojem pohlavního vzrušení je vlastní tělo


No tak to si vlastně zopakoval názor tvůrce tohodle termínu.Koncipoval to jako urážlivý termín (je zřejmě zahořklý proti masskultuře).

Ovšem narcismus je hluboká a těžká diagnoza (mj. Narcis nebyl zamilován do sebe, ale do odrazu - falešného Selbst), a v žádným případě se nedá použít na takhle širokou skupinu lidí, to je absurdní. Spojení je velmi nepřímý a imaginární...narcistů je mezi metrosexuálama stejně jako mezi filozofama. Ten mechanismus totiž není fyzickej, jde o odpověď na očekávání konkrétní sociální skupiny, do níž se narcista včlení, a může se stejně snažit bejt nejlepším mnichem jako nejlepším fotbalistou. Závažnost narcismu nota bene je možný posuzovat asi tak jako závažnost psychopatie - není to kvantifikovatelný.

Zaměňovat vzhled, případně životní styl s řídkou a často neléčitelnou psychiatrickou diagnózou se mi nezdá korektní a váhám jestli v tom vidět nějakou podpásovku.


Jako podpásovka to myšleno nebylo, zvlášť ne vůči někomu, koho vlastně neznám. Ani urážlivě. Šlo čistě o můj pohled na věc, nikoli o kritiku či satiru. Wink

Narcisismus není jen lékařská diagnóza, viz má citace. Do rozboru skutečnost versus její obraz a jejich vnímání smysly se tu nechci pouštět. Zamilování do sebe samého (viz má citace) se nemusí ztotožňovat pouze se vzhledem (metrosexuálové), ale s čímkoli jiným, např. myšlenkami (filozofové). Znám tlachaly o ničem, kterým se líbí jen zvuk jejich hlasu, nebo hezky zformulované věty. Prostě takoví jsou, nedá se to změnit, ale nemusím je mít proto rád nebo je napodobovat, že?


Mno nejdřív určitě bych tě nenutil abys někoho měl rád; i přesto, že jsem proslulým prorokem Lásky. Wink

Ale k věci. To slovo zavedl do užívání Freud, takže jsem, i podle tvojí citace (v níž jsi vyjmenoval některá diagnostická kriteria viz http://www.behavenet.com/capsules/disorders/narcissisticpd.htm), předpokládal, že jde o diagnozu. Mimochodem nevim, kde si to splašil, protože to za písmenky med je uplně mimo - podstata narcismu je jiná , protože úchylka by prozrazovala perverzní vývoj osobnosti; pravý narcista by se dopustil nějakého aberovaného aktu jen, když by měl dojem, že to bude přijato jako cool. Tak jako tak, ono slovo nemá bez psychologické konotace význam při posuzování povahy jiných, nemyslíš?

No jinak to je všechno hezký, jak mi vysvětluješ to co jsem sám napsal, ale co si tím chtěl říct? Tys původně napsal metrosexuál = narcista. Já jsem polemizoval, a tys mi odepsal jeden z mých argumentů. A zřejmě jsi dodal, že i filozof = narcista.
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st únor 07, 2007 8:31 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Martin napsal:
bright napsal:
Nikom napsal:
Hele máte po ruce někdo nějakou dobrou definici metrosexuála? Já už se o význam toho slova hádám přítelem několik měsíců. On tvrdí, že je to to samé, jako šampón, tedy muž, který o sebe nadmíru dbá...
No já si myslím, že je to víc... jako že je to životní styl a že k tomu patří ještě prvidelné navštěvování takových těch komerčních center, diskoték a tak... prostě to vidím tak, že metrosexuál je taková buznička i když je třeba heterosexální....

jo a definice tohoto typu, které by řekli, že má pravdu přítel nepřijímám:
citace:
Muž jakékoli sexuální orientace, který vynakládá spoustu času i peněz na úpravu a péči o svůj vzhled a životní styl.


Podle mě je metrosexualita jen trendy pojmenováním starého dobrého narcisismu. Možná jde o lehčí formu narcisismu.

citace:
zamilování do sebe samého, do vlastní krásy; silná marnivost, nadměrná touha po uspokojení vlastní přepjaté ješitnosti; med. sexuální úchylnost (aberace) záležející v tom, že zdrojem pohlavního vzrušení je vlastní tělo


No tak to si vlastně zopakoval názor tvůrce tohodle termínu.Koncipoval to jako urážlivý termín (je zřejmě zahořklý proti masskultuře).

Ovšem narcismus je hluboká a těžká diagnoza (mj. Narcis nebyl zamilován do sebe, ale do odrazu - falešného Selbst), a v žádným případě se nedá použít na takhle širokou skupinu lidí, to je absurdní. Spojení je velmi nepřímý a imaginární...narcistů je mezi metrosexuálama stejně jako mezi filozofama. Ten mechanismus totiž není fyzickej, jde o odpověď na očekávání konkrétní sociální skupiny, do níž se narcista včlení, a může se stejně snažit bejt nejlepším mnichem jako nejlepším fotbalistou. Závažnost narcismu nota bene je možný posuzovat asi tak jako závažnost psychopatie - není to kvantifikovatelný.

Zaměňovat vzhled, případně životní styl s řídkou a často neléčitelnou psychiatrickou diagnózou se mi nezdá korektní a váhám jestli v tom vidět nějakou podpásovku.


Jako podpásovka to myšleno nebylo, zvlášť ne vůči někomu, koho vlastně neznám. Ani urážlivě. Šlo čistě o můj pohled na věc, nikoli o kritiku či satiru. Wink

Narcisismus není jen lékařská diagnóza, viz má citace. Do rozboru skutečnost versus její obraz a jejich vnímání smysly se tu nechci pouštět. Zamilování do sebe samého (viz má citace) se nemusí ztotožňovat pouze se vzhledem (metrosexuálové), ale s čímkoli jiným, např. myšlenkami (filozofové). Znám tlachaly o ničem, kterým se líbí jen zvuk jejich hlasu, nebo hezky zformulované věty. Prostě takoví jsou, nedá se to změnit, ale nemusím je mít proto rád nebo je napodobovat, že?
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st únor 07, 2007 7:54 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

bright napsal:
Nikom napsal:
Hele máte po ruce někdo nějakou dobrou definici metrosexuála? Já už se o význam toho slova hádám přítelem několik měsíců. On tvrdí, že je to to samé, jako šampón, tedy muž, který o sebe nadmíru dbá...
No já si myslím, že je to víc... jako že je to životní styl a že k tomu patří ještě prvidelné navštěvování takových těch komerčních center, diskoték a tak... prostě to vidím tak, že metrosexuál je taková buznička i když je třeba heterosexální....

jo a definice tohoto typu, které by řekli, že má pravdu přítel nepřijímám:
citace:
Muž jakékoli sexuální orientace, který vynakládá spoustu času i peněz na úpravu a péči o svůj vzhled a životní styl.


Podle mě je metrosexualita jen trendy pojmenováním starého dobrého narcisismu. Možná jde o lehčí formu narcisismu.

citace:
zamilování do sebe samého, do vlastní krásy; silná marnivost, nadměrná touha po uspokojení vlastní přepjaté ješitnosti; med. sexuální úchylnost (aberace) záležející v tom, že zdrojem pohlavního vzrušení je vlastní tělo


No tak to si vlastně zopakoval názor tvůrce tohodle termínu.Koncipoval to jako urážlivý termín (je zřejmě zahořklý proti masskultuře).

Ovšem narcismus je hluboká a těžká diagnoza (mj. Narcis nebyl zamilován do sebe, ale do odrazu - falešného Selbst), a v žádným případě se nedá použít na takhle širokou skupinu lidí, to je absurdní. Spojení je velmi nepřímý a imaginární...narcistů je mezi metrosexuálama stejně jako mezi filozofama. Ten mechanismus totiž není fyzickej, jde o odpověď na očekávání konkrétní sociální skupiny, do níž se narcista včlení, a může se stejně snažit bejt nejlepším mnichem jako nejlepším fotbalistou. Závažnost narcismu nota bene je možný posuzovat asi tak jako závažnost psychopatie - není to kvantifikovatelný.

Zaměňovat vzhled, případně životní styl s řídkou a často neléčitelnou psychiatrickou diagnózou se mi nezdá korektní a váhám jestli v tom vidět nějakou podpásovku.
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá únor 02, 2007 3:20 pm
Autor Zpráva
ottos
guru


Založen: 30.4.2006
Příspěvky: 594
Bydliště: Praha 4 - Braník

Předmět: Citovat

citace:
metrosexuál :

Typ muže, městský heterosexuál, který má v některých ohledech, především ve starosti o tělo, dosud typicky ženské chování. Navštěvuje kosmetická studia, kadeřnické salony, holí si hruď a nohy, aplikuje pleťové masky, voní se, používá make-up. Rád nakupuje a bedlivě sleduje nové trendy, potrpí si na různé šperky, řetězy, řetízky a prsteny.

Pojem metrosexuál poprvé použil anglický spisovatel Mark Simpson v roce 1994. Právě život v metropoli (odtud metrosexuál), v bezprostřední blízkosti nejlepších obchodů, kaváren, kadeřníků a sportovních klubů, je pro metrosexuály nezbytností. Většinou bývají úspěšní a velmi sebevědomí, nejde zpravidla o homosexuály.

Za typického metrosexuála je považován fotbalista David Beckham, zpěvák Robbie Williams, u nás Leoš Mareš a dnes by byl do této kategorie zařazen i herec Oldřich Nový.

Teoretici vidí příčinu stále rostoucího počtu metrosexuálů v působení reklam kosmetických firem.


citace:
http://www.mineralfit.cz/mineralfit/clanek/559--metrosexual--ubersexual.html


toliko něco z mnoha věcí internetu..
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

pá únor 02, 2007 2:50 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Nikom napsal:
Hele máte po ruce někdo nějakou dobrou definici metrosexuála? Já už se o význam toho slova hádám přítelem několik měsíců. On tvrdí, že je to to samé, jako šampón, tedy muž, který o sebe nadmíru dbá...
No já si myslím, že je to víc... jako že je to životní styl a že k tomu patří ještě prvidelné navštěvování takových těch komerčních center, diskoték a tak... prostě to vidím tak, že metrosexuál je taková buznička i když je třeba heterosexální....

jo a definice tohoto typu, které by řekli, že má pravdu přítel nepřijímám:
citace:
Muž jakékoli sexuální orientace, který vynakládá spoustu času i peněz na úpravu a péči o svůj vzhled a životní styl.


Podle mě je metrosexualita jen trendy pojmenováním starého dobrého narcisismu. Možná jde o lehčí formu narcisismu.

citace:
zamilování do sebe samého, do vlastní krásy; silná marnivost, nadměrná touha po uspokojení vlastní přepjaté ješitnosti; med. sexuální úchylnost (aberace) záležející v tom, že zdrojem pohlavního vzrušení je vlastní tělo

_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt únor 01, 2007 12:45 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

Hele máte po ruce někdo nějakou dobrou definici metrosexuála? Já už se o význam toho slova hádám přítelem několik měsíců. On tvrdí, že je to to samé, jako šampón, tedy muž, který o sebe nadmíru dbá...
No já si myslím, že je to víc... jako že je to životní styl a že k tomu patří ještě prvidelné navštěvování takových těch komerčních center, diskoték a tak... prostě to vidím tak, že metrosexuál je taková buznička i když je třeba heterosexální....

jo a definice tohoto typu, které by řekli, že má pravdu přítel nepřijímám:
citace:
Muž jakékoli sexuální orientace, který vynakládá spoustu času i peněz na úpravu a péči o svůj vzhled a životní styl.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so leden 20, 2007 12:36 am
Autor Zpráva
Stonerock
šaman


Založen: 2.2.2006
Příspěvky: 1509
Bydliště: Plzeň

Předmět: Citovat

Vážení soudruzi!

V rámci soudružské vzájemnosti bych Vás rád požádal o malou pomoc. Disponuje tu někdo z Vás platnou průkazkou do Národní knihovny? Pokud ano, dejte mi prosím vědět. Velice by mi to pomohlo v boji s nepřítelem!

Čest práci!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne prosinec 24, 2006 9:50 pm
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

Mohli jsme Vám poslat veršovanou SSM a krásnou, ale my řekli NE!! Žádné hloupé rýmy, a opakované fráze.O letošních Vánocích současní, ani budoucí přátelé od nás nic podobného nedostanou. A když pohodové svátky, tak pro všechny. Krásné Vánoce a vydařený nový rok.
_________________
To máš z toho, s kým se to taháš. S nějakým anarchistickým bohémem, rudým, bolševickým nokem.
Jsem zženštilý materialista, ach božínku, jsem tak sama a bez materiálu
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne prosinec 24, 2006 8:33 pm
Autor Zpráva
valbo
guru+


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 877

Předmět: U nás naděloval i mikuláš, aneb večer o výchově Citovat

Tak je to tady.
Dostali jsme dárak i od Mikuláše.
To je možné snad jen u nás.

Smile

Nejdříve zásady slušného chování, pak o tom, že se musí jest vše i to co nám nechutná,

pak že bychom měli do Afriky a pak naděluje mikuláš, objeví se dárky bez jmenovek...

Letos jsem dostal časopis čtyřlístek.
_________________
Neustále se máme co učit, poznávat a to jak v sobě tak v okolí a u druhých. Získávání zkušeností dobrých i špatných, radostmi i bolestmi
- i těmi se učíme.Sou mnohdy velmi důležité.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne prosinec 24, 2006 7:19 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Jo jinak "všem registrovaným" i těm, co registrovaní ještě nejsou, Veselé Vánoce, bez vánočních kýčů, a falešnejch sobů!
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne prosinec 24, 2006 7:18 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: To sergej: Citovat

No, estě toho trochu.
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne prosinec 24, 2006 12:41 am
Autor Zpráva
sergej sudoplatov
šaman


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2087
Bydliště: Praha 8 - Kobylisy

Předmět: Citovat

Stonerock napsal:
Začínam mít pocit, že ty Vánoce na lidi podvědomě působí víc, než by jeden řek' - nějak se nám tu roztrh' pytel s převánočníma návštevama "ztracenejch synů" tohohle fóra - předevčírem se z věčnejch lovišť alespoň dočasně navrátil Martin, včera se tu objevil příspěvek od Azaraela a dneska nás svojí přítomností poctil da.jo... Začíná mi vrtat hlavou jedna otázka: Máme se v nejbližšich dnech víc bát příchodu Páně, nebo příchodu llukynka? Wink


Eště by moh taky přijít náš antiíránec.
_________________
Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so prosinec 23, 2006 4:21 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: To Waky: Citovat

No vidiš! Vytvoříme jednotnou (národní a/nebo vánoční) frontu! Wink
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá prosinec 22, 2006 9:13 pm
Autor Zpráva
Waky
šaman


Založen: 7.12.2005
Příspěvky: 1516
Bydliště: Republika Žižkov

Předmět: Citovat

Za mě taky nikdo nic neobstará, ani sračičiky vánoční, ani ty všednodenní Laughing
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá prosinec 22, 2006 7:23 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: To Stonerock: Citovat

"dočasně navrátil Martin"

Hele hele, prakticky nikdo z vás nemusí obstarávat všechny ty vánoční sračky, ponevadž nežijete s přítelem sami. Cool
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá prosinec 22, 2006 6:30 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Stonerock napsal:
Začíná mi vrtat hlavou jedna otázka: Máme se v nejbližšich dnech víc bát příchodu Páně, nebo příchodu llukynka? Wink


Příchod Páně s pytlem předmětů vysoké hodnoty by mi udělal radost. příchod Páně na ohnivém voze jakožto začátek apokalypsy už méně. Když přijde llukynek, tak máme apokalypsu i bez Páně (nebo Páněte? Wink ) a ještě nám k tomu smažení se v kotli pekelném vyklove oči.

Taky na mě mají Vánoce neblahý vliv. Dneska jsem šel do školy pevně odhodlán dát všem lidem ze třídy, které, nemám rád (tedy 75%), že je opravdu rád nemám a dát jiám pocítit trochu té křesťanské lásky k bližnímu. Ale oni byli všichni tak roztmilí, dali jsme si spoustu dárků, líbali se mezi sebou a bylo to vlastně naposled, protože napřesrok už budeme každý kdoví kde. Možná je začnu mít i rád. Brrrrrrr Confused


Naposledy upravil Adam dne pá prosinec 22, 2006 7:26 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá prosinec 22, 2006 6:26 pm
Autor Zpráva
Waky
šaman


Založen: 7.12.2005
Příspěvky: 1516
Bydliště: Republika Žižkov

Předmět: Citovat

Stonerock napsal:
Začíná mi vrtat hlavou jedna otázka: Máme se v nejbližšich dnech víc bát příchodu Páně, nebo příchodu llukynka? Wink

To je snad vůči Lukášovi poněkud drsný, proč bychom se ho měli bát? Laughing
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá prosinec 22, 2006 6:14 pm
Autor Zpráva
Stonerock
šaman


Založen: 2.2.2006
Příspěvky: 1509
Bydliště: Plzeň

Předmět: Citovat

Začínam mít pocit, že ty Vánoce na lidi podvědomě působí víc, než by jeden řek' - nějak se nám tu roztrh' pytel s převánočníma návštevama "ztracenejch synů" tohohle fóra - předevčírem se z věčnejch lovišť alespoň dočasně navrátil Martin, včera se tu objevil příspěvek od Azaraela a dneska nás svojí přítomností poctil da.jo... Začíná mi vrtat hlavou jedna otázka: Máme se v nejbližšich dnech víc bát příchodu Páně, nebo příchodu llukynka? Wink
_________________
Permanentní revolucí ke světlejším zítřkům. A nikdy jinak. Rolling Eyes
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út srpen 29, 2006 12:29 pm
Autor Zpráva
valbo
guru+


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 877

Předmět: k Liborovi a Víkendu Citovat

Libore, budeš se divit, ale taky sem Tě chtěl poznat. S Tebou si tady dost užívám, co se týče třeba té citovosti a romantičtějšího pohledu.
Je to velice příjemné, protože dnes takových lidí moc není. Hm.
Je to škoda. Já mám hodně fantazie, všelijaké zkušenosti a tady na komunitě jsem dokonce napsal svůj osobní ... no prostě osobní prožitky. Napsal jsem to tak, jak sem to cítil, ovšem jsem se s tím neztotožnil, až na jeden okamžik.
Žít minulostí, ať už byla jakákoliv, to je zbytečné. Mám to jako takový příběh.
Nezajímá mne. Důležitá je realita. Naučil mne to Michal, bylo mi teď po něm smutno, je to zhruba rok, co jsem ho naposled viděl a právě, proto ten příběh byl pro něj. Sice tu není, právě u toho filmu, na který jsme se dívali, jsem si na něj vzpomněl. A taky na Buchtíčka, nazval jsem ho koláčkem. Zhruba tohle .

Jinak k těm Martinicím. já sem si je užil a to pořádně. Prostě jako když sem byl se Skauty, nebo s ekoklubem, bylo to dost podobné. Akorát tady byla vyjimka, že tu byli gayové, bylo hezky, že sem mohl někoho pohladit, nebo podrbat, několik lidí.
To mělo taky svoje kouzlo. To sem Těm Skautům a ekologům nemohl.
takže tak.
Hezký den.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po srpen 28, 2006 11:34 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

valbo napsal:
Nevím nevím, ale trochu mám chuť uplně odejít z komunity.

Nevím no, diskutovat s někým koho znám, nesouhlasit s ním.
Popichovat, nevím.
Přiznám se, že sem taky dost nechtěl jet. Ale taky hrozně moc chtěl.

No internet stejně mít nebudu k dispozici,
Lukyinek tu není, da.jo taky jaksi tohle.

Liborku s Tebou bych si psal jinde.

Prostě si toho už teď tolik nedovolím, tady na foru. Budu o tom uvažovat.

jojo.

to sem měl ještě na srdci ještě. hm.


Ahoj, pro Tebe je lepsi ze se nezname? A ja chtel strasne moc jet treba i kvuli Tobe. Moc rad si s Tebou budu psat. A vazne bych Te rad i poznal. Zrovna dneska je me trosku veseloa trochu smutno. NEvim presne co te trapi, ale jsme tu a nasloucham.. Ikdyz asi nedokazu zahojit tve bolistky. At drobne ci vetsi. Tak jsem tu pro Tve sdileni..Borku.. Wink
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po srpen 28, 2006 10:18 pm
Autor Zpráva
valbo
guru+


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 877

Předmět: Citovat

Nevím nevím, ale trochu mám chuť uplně odejít z komunity.

Nevím no, diskutovat s někým koho znám, nesouhlasit s ním.
Popichovat, nevím.
Přiznám se, že sem taky dost nechtěl jet. Ale taky hrozně moc chtěl.

No internet stejně mít nebudu k dispozici,
Lukyinek tu není, da.jo taky jaksi tohle.

Liborku s Tebou bych si psal jinde.

Prostě si toho už teď tolik nedovolím, tady na foru. Budu o tom uvažovat.

jojo.

to sem měl ještě na srdci ještě. hm.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út srpen 22, 2006 8:08 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Jeden je praktičtější, protože ostatní snadno zapomeneš. Navíc když máš k tomu sklerózu a víc hesel, přichází ke slovu kombinatorika Idea
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út srpen 22, 2006 5:45 pm
Autor Zpráva
Stonerock
šaman


Založen: 2.2.2006
Příspěvky: 1509
Bydliště: Plzeň

Předmět: Citovat

Jinak pokud jde o ty nicky, tak osobně jich pár různejch mam, ale zase ne nějak moc - mj. proto, že chat zrovna nemusim, a do diskuznich fór taky obvykle nepřispívam... Dřív jsem měl samozřejmě striktně oddělenej "oficiální", "nevyoutovanej" nick a tenhle "teplej", v současný době už to rozdělení tak zásadní neni - udržuju ho spíš tak nějak ze zvyku...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út srpen 22, 2006 5:25 pm
Autor Zpráva
Stonerock
šaman


Založen: 2.2.2006
Příspěvky: 1509
Bydliště: Plzeň

Předmět: Re: Forum Citovat

TXB napsal:
Nikom napsal:
No docela často chodím na takový něco-jako-chat a tam mi už 3 lidi napsali (protože tam mám stejný nick), že hodně čtou naše forum. Ptal jsem se, jestli taky diskutují a bylo mi řečeno, že nee, že jenom čtou.

U většiny diskusních fór (nezávisle na jejich zaměření) to takhle funguje. Většina lidí pouze čte, obvykle ani není zaregistrovaná a psát začnou až v okmažiku, kdy mají potřebu na něco konrétního, co se dočetli, reagovat. Což je škoda, zvlášť na fóru tohohle charakteru Smile

Jo, já taky tohle fórum nejdřív nějakou dobu jenom čet' a pak teprve jsem sem začal taky psát...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po srpen 21, 2006 4:30 pm
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

Txb: No já osobně mám na seznamkách jeden nick, na dopravním fóru z jistých a snad nemusím vysvětlovat jakých důvododů jiný, prostě dopravní a tady jako na jediném fóru jsem pod křestním jménem. Jediná věc mne spojuje se všemy fóry, a to ikona, dle které jsem byl jedním, naštěstí naším člověkem odhalen.
_________________
To máš z toho, s kým se to taháš. S nějakým anarchistickým bohémem, rudým, bolševickým nokem.
Jsem zženštilý materialista, ach božínku, jsem tak sama a bez materiálu
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po srpen 21, 2006 1:30 am
Autor Zpráva
Petr_K
uživatel++


Založen: 23.3.2006
Příspěvky: 250
Bydliště: Karlovarský kraj

Předmět: Re: Forum Citovat

Hmm, no tak nick používám všude a furt stejný až na jednu malou změnu. Jinde používám PetrK a pouze zde na tomto fóru Petr_K. Nějak ani nevím proč jsem to vlastně udělal, protože pokud mě někdo odhalí tak je mě to vcelku srdečně jedno Laughing . Zřejmě v době kdy jsem se zde registroval jsem ještě trpěl "syndromem zbytečné vyplašenosti" Very Happy
_________________
**** Petr ****
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

ne srpen 20, 2006 4:23 pm
Autor Zpráva
TXB
šaman


Založen: 1.8.2006
Příspěvky: 1937

Předmět: Re: Forum Citovat

Nikom napsal:
No docela často chodím na takový něco-jako-chat a tam mi už 3 lidi napsali (protože tam mám stejný nick), že hodně čtou naše forum. Ptal jsem se, jestli taky diskutují a bylo mi řečeno, že nee, že jenom čtou.

U většiny diskusních fór (nezávisle na jejich zaměření) to takhle funguje. Většina lidí pouze čte, obvykle ani není zaregistrovaná a psát začnou až v okmažiku, kdy mají potřebu na něco konrétního, co se dočetli, reagovat. Což je škoda, zvlášť na fóru tohohle charakteru Smile
Nikom napsal:
Popřípadě, jestli nění nebezpečné/divné/nepraktické vytupovat na netu stále pod jedním nickem...

Nepraktické, nebezpečné... no, záleží, jestli chceš nebo nechceš, aby jedna skupina lidí o tobě věděla totéž, co jiná skupina. Změna nicku sice nezmění styl, jakým člověk píše, slovní zásobu, způsob vyjadřování, diakritiku, typické překlepy a další prvky, podle kterých je možné člověka identifikovat, ale většinou to stačí, protože pokud ostatní nečekají, že bys mohl být na jiném fóru, případě používat jiný nick, tak je prostě ani nenapadne, že bys mohl být někdo jiný... Sám znám jednoho člověka (i osobně), který z určitých důvodů na jednom disksním fóru, kde se normálně vyskytoval, změnil nick a přestože jeho psaný projev byl velice specifický (kromě jiného např. tím, že mezeru dělal zásadně před čárkou Smile ), tak mi nedošlo, že to je on, dokud se k tomu sám nepřiznal. Kdybych měl podezření a začal o tom přemýšlet, okamžitě by mi to došlo, ale když podezření není, tak to beru tak, že co nick, to člověk a víc neřeším.

S těmi nicky je to stejně zajímavý... znám pár lidí, kteří na každém fóru používají jiný (fuj) a stalo se mi i to, že s jedním člověkem na jendom diskusním fóru jsem si rozuměl a s jiným člověkem na jiném diskusním fóru ne. Když jsem zjistil, že nejde o dva lidi, ale že je to tentýž člověk a má jen dva různé nicky, měl jsem z toho docela smíšený pocity. Osobně to řeším tak, že v 95% používám stejný nick a pouze zde (a několika málo místech, kde se prakticky nevyskytuju), mám jiný. Myslím, že není třeba vysvětlovat, proč Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne srpen 20, 2006 3:40 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Já vystupuju pod Adamem jedině tady, sem se prostě vracím "domů", mezi staré známé. Někdo ví, jak se vykytuju jinde, ale je to děsně tajný Cool
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 1 z 8
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist