Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Komunita mix Všem registrovaným:o)))
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

čt červen 08, 2006 12:33 pm
Autor Zpráva
llukynek
guru


Založen: 20.10.2005
Příspěvky: 655
Bydliště: Kousek od Pardubic:o)

Předmět: PETICE ZA ODSTOUPENÍ JIŘÍHO PAROUBKA Citovat

Podpořte i Vy svým podpisem petici za ostoupení premiéra Jiřího Paroubka a připojte se tak k více než 60 tisícům dalších občanů...

http://www.dostparoubka.cz/
_________________
Setkáš-li se s homofobem, nakopej mu zadek! Ale nikoli svou ladnou nožkou, ale svou inteligencí! Ukaž mu, kde je jeho místo! Ty jsi v právu, tak se sakra neboj otevřít hubu a bránit se!!!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po květen 29, 2006 9:36 am
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Okurka Citovat

Adam napsal:
Shocked No přece okurku! Ty já moc rád!
Ale jo, jistá nepatrná podobnost s určitými nepárovými orgány mužských tělíček by tam byla... Embarassed
Embarassed Embarassed Laughing Laughing Laughing
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so květen 27, 2006 10:29 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Shocked No přece okurku! Ty já moc rád!
Ale jo, jistá nepatrná podobnost s určitými nepárovými orgány mužských tělíček by tam byla... Embarassed
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so květen 27, 2006 10:04 pm
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

a co by v tobě evokovalo toto

http://www.masozraverostliny.com/1024x768/foto/nepenthes/img00003.htm
_________________
To máš z toho, s kým se to taháš. S nějakým anarchistickým bohémem, rudým, bolševickým nokem.
Jsem zženštilý materialista, ach božínku, jsem tak sama a bez materiálu
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so květen 27, 2006 9:58 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Shocked Twisted Evil Vy jste čunčata Laughing
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so květen 27, 2006 9:00 pm
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

je, tak to byl ještě jinde obrázek a ten ho evokoval i u mne
_________________
To máš z toho, s kým se to taháš. S nějakým anarchistickým bohémem, rudým, bolševickým nokem.
Jsem zženštilý materialista, ach božínku, jsem tak sama a bez materiálu
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so květen 27, 2006 11:41 am
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Masožravé kytičky Citovat

zdenda napsal:
jo vyžadují, potvrzuji, díky intru mám z takového obdélníkového kelímku, kde jsem nevěděl, jestli Pinguicula nebo drosera udělají intervenci na druhou polovinu a tím pádem druhý druh bude utlačován, tak mi najednou začaly chcípat, drosera díky zk... mšicím a tučnice-? měním rašelinu, má se po 2 letech a ony jí mají asi 4 Embarassed Ale já mám pořád dojem, že ty mušky prostě ubyly. No ony ani nic moc nepotřebují, jen dostatek vody, proto se mi asi vlastně nedařilo s Dionaeou, ha tu bude problém. Jinak Špirlice, moooc krásné(Sarracenia)Ale Cephalotus vede.
no není úžasný? http://www.masozraverostliny.com/1024x768/foto/cephalotus/img00003.htm

pak teda hodně strašidelná láčkovka
http://www.masozraverostliny.com/1024x768/foto/nepenthes/img00030.htm



Krásné obrázky. Asi jsem nějaký sprostý. ALe ta první kytička mě vzdáleně evokovala penis Embarassed . Ty kytičky jsou nádherné. Bezva fotky Wink
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá květen 26, 2006 9:50 pm
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

jo vyžadují, potvrzuji, díky intru mám z takového obdélníkového kelímku, kde jsem nevěděl, jestli Pinguicula nebo drosera udělají intervenci na druhou polovinu a tím pádem druhý druh bude utlačován, tak mi najednou začaly chcípat, drosera díky zk... mšicím a tučnice-? měním rašelinu, má se po 2 letech a ony jí mají asi 4 Embarassed Ale já mám pořád dojem, že ty mušky prostě ubyly. No ony ani nic moc nepotřebují, jen dostatek vody, proto se mi asi vlastně nedařilo s Dionaeou, ha tu bude problém. Jinak Špirlice, moooc krásné(Sarracenia)Ale Cephalotus vede.
no není úžasný? http://www.masozraverostliny.com/1024x768/foto/cephalotus/img00003.htm

pak teda hodně strašidelná láčkovka
http://www.masozraverostliny.com/1024x768/foto/nepenthes/img00030.htm
_________________
To máš z toho, s kým se to taháš. S nějakým anarchistickým bohémem, rudým, bolševickým nokem.
Jsem zženštilý materialista, ach božínku, jsem tak sama a bez materiálu
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá květen 26, 2006 8:22 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

No, Libore, tvoje vášeň pro masožravky by tě přešla hned, jak by ses je pokoušel rozmnožit. Zkoušel jsem přivézt množství tučnic z Norska, Bulharska i Turecka, a vždycky mi ty mrchy nějak chcíply krátce po návratu do Čech. Pravda je, že vždycky mi několik rostlinek udělalo i semínka, ze kterých jsem pak v agaru vypěstoval i malé kousky, ale pak to z mně neznámého důvodu pošlo.
Nejodolnější ze všeho jsou ty Drosery. Vyžadují jen hodně vlhko a nejlépe se pěstují v polštářích Sphagnum a to hodně vlhých. Jsou odolné vůči sešlapávání (s mírou), přežijou i moje hamtání po nich, takže kocourka by vydržely, a dokonce se mi je podařilo autochtonně vysadit na rašeliništi u nás na chalupě. Ale moc toho nespapají.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá květen 26, 2006 6:07 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Sny Citovat

Adam napsal:
No, představa láčkovky požírající kocoura mě docela pobavila:-) Waky, viděla jsi někdy kočku spásat nebo jinak systematicky ničit bytovou flóru? Neboj, žádné z tvých domácích zvířat se do masožravek nedá. Osobně bych za účelem sežrání malých mušek doporučil nějakou středně velkou láčkovku. Mají rozhodně větší apetit než rosnatky, tučnice a podobné mrňavky. Zkus se poptat ve Stanici přírodovědců DDM hl. m. Prahy, Drtinova 1a. Tam tohohle mají dost.
Zdendo, nechceš rozvést ty sny?


Mě také zajímají ty sny Wink
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá květen 26, 2006 6:05 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Vášně Citovat

zdenda napsal:
Kup své dívce dáreček, masožravý kvíteček!

Masožravku mít, to je dnešní hit!

Masožravé rostliny, vhodný dárek pro tchýni.

A teď odkaz na mého ex dvorního dodavatele(byl jsem tam jednou), ale Waky, znovu jsi probudila mou vášeň pro masožravky, po matuře tam jedu a dělám nákup.


http://www.volny.cz/fytoreidl/

Jo a doporučuji rosnatky(Drosery), jinak taky si přečíst návod. na pěstování. Podívej se a co se Ti bude líbit, do čeho budeš chtít investovat to si kup. Velké dlouhé listy bude mít Drosera binata dichotoma, což jsou rosnatky s přezimujícími pupeny. Nejlepší je jít na ceník, jsou tam i fotky a pak asi zavolat majiteli a domluvit se sním.
Jo a ač Cephalotus vypadá krásně, tak nedoporučuji-hodně těžce pěstovatelný a jen tak vyhodit 200, že mi to potom chcípne, to ne. Teď až po dlouhé době to s ním zkusím. Mám láčkovku, byla koupen v Primě, před cca 6-8 lety a dodnes žije, je to vlastně jediná u mě tak dlouho přeživší masožravka, takže zmíněný cephalotus by jistě zdechl. Jo a ta láčkovka jednou decimovala lezoucí mravence po parapetu. Prostě si lezli v bytě a tak nějak kolem láčkovky, někteří přes ní, někteří i na hlubší zkoumání, ale z toho se už vrátil málokterý. Taky ty láčky byly pak pěkně vevnitř černé Laughing
Jo a ještě tučnice nemusí být špatná.

Nuže Waky, přeji mnoho úspěchů při pěstování, ohromování návštěv a hlavně při mizení mušek.


Zdendo zlobítko probouzíš ve mě vášně Embarassed Embarassed pro masožravky. Na chlapce mám vášně už dávno Embarassed
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá květen 26, 2006 5:12 pm
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

Kup své dívce dáreček, masožravý kvíteček!

Masožravku mít, to je dnešní hit!

Masožravé rostliny, vhodný dárek pro tchýni.

A teď odkaz na mého ex dvorního dodavatele(byl jsem tam jednou), ale Waky, znovu jsi probudila mou vášeň pro masožravky, po matuře tam jedu a dělám nákup.


http://www.volny.cz/fytoreidl/

Jo a doporučuji rosnatky(Drosery), jinak taky si přečíst návod. na pěstování. Podívej se a co se Ti bude líbit, do čeho budeš chtít investovat to si kup. Velké dlouhé listy bude mít Drosera binata dichotoma, což jsou rosnatky s přezimujícími pupeny. Nejlepší je jít na ceník, jsou tam i fotky a pak asi zavolat majiteli a domluvit se sním.
Jo a ač Cephalotus vypadá krásně, tak nedoporučuji-hodně těžce pěstovatelný a jen tak vyhodit 200, že mi to potom chcípne, to ne. Teď až po dlouhé době to s ním zkusím. Mám láčkovku, byla koupen v Primě, před cca 6-8 lety a dodnes žije, je to vlastně jediná u mě tak dlouho přeživší masožravka, takže zmíněný cephalotus by jistě zdechl. Jo a ta láčkovka jednou decimovala lezoucí mravence po parapetu. Prostě si lezli v bytě a tak nějak kolem láčkovky, někteří přes ní, někteří i na hlubší zkoumání, ale z toho se už vrátil málokterý. Taky ty láčky byly pak pěkně vevnitř černé Laughing
Jo a ještě tučnice nemusí být špatná.

Nuže Waky, přeji mnoho úspěchů při pěstování, ohromování návštěv a hlavně při mizení mušek.
_________________
To máš z toho, s kým se to taháš. S nějakým anarchistickým bohémem, rudým, bolševickým nokem.
Jsem zženštilý materialista, ach božínku, jsem tak sama a bez materiálu
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá květen 26, 2006 3:00 pm
Autor Zpráva
Waky
šaman


Založen: 7.12.2005
Příspěvky: 1516
Bydliště: Republika Žižkov

Předmět: Citovat

zdenda napsal:

jinak ta láčkova má větší apetit, ale zase je tak trochu psivní pastí, naše mušky na to nejsou nějak stavěny, ale na rosnatku přecejenom joo. Jo a takové kotě bymohlo posloužit jako potrava, ale Waky neboj, to jsou jen ty tropické.

Můj kocour je obrovský, váží 7-8 kg a je to největší obyčená kočka, kterou jsem kdy viděla (ty různé ušlechtilé potvory bývají samozřejmě i větší), takže na toho by asi musela bejt fakt pořádná "adéla", aby ho schroustala ... Laughing
Napiš mi teda, Zdendo, prosím Tě, až to budeš vědět, jakou přesně kytku si mám obstarat a kde, a já si ji pak půjdu koupit.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá květen 26, 2006 2:13 pm
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

asi se půjdu někam podívat...... Laughing
_________________
To máš z toho, s kým se to taháš. S nějakým anarchistickým bohémem, rudým, bolševickým nokem.
Jsem zženštilý materialista, ach božínku, jsem tak sama a bez materiálu
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá květen 26, 2006 1:19 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Láčkovky Citovat

zdenda napsal:
Adam-rozvádět veřejně nebudu.

jinak ta láčkova má větší apetit, ale zase je tak trochu psivní pastí, naše mušky na to nejsou nějak stavěny, ale na rosnatku přecejenom joo. Jo a takové kotě bymohlo posloužit jako potrava, ale Waky neboj, to jsou jen ty tropické. Já byl rád, že láčka byla 20cm vysoká a 7 cm mělo ústí průměr.
Hrozně pěkné jsou špirlice (Saracenia), ale tak nějak mi zdechly, ale asi to s nima zkusím ještě jednou

Ale přecejenom se tak nějak cítím líp, asi na tom něco bude.
Llukinek:Gratuluji


Já se ptal na láčkovky, proto že se mě mo clíbí. ne kvůli muškám.. Moc o láčkovkách nevím. Jen něco co jsem si nastudoval v materiálech z botanické zahrady. Mají nádherné láčkovky v Troji ve skleniku Fatamorgana Wink
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá květen 26, 2006 10:18 am
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

Adam-rozvádět veřejně nebudu.

jinak ta láčkova má větší apetit, ale zase je tak trochu psivní pastí, naše mušky na to nejsou nějak stavěny, ale na rosnatku přecejenom joo. Jo a takové kotě bymohlo posloužit jako potrava, ale Waky neboj, to jsou jen ty tropické. Já byl rád, že láčka byla 20cm vysoká a 7 cm mělo ústí průměr.
Hrozně pěkné jsou špirlice (Saracenia), ale tak nějak mi zdechly, ale asi to s nima zkusím ještě jednou

Ale přecejenom se tak nějak cítím líp, asi na tom něco bude.
Llukinek:Gratuluji
_________________
To máš z toho, s kým se to taháš. S nějakým anarchistickým bohémem, rudým, bolševickým nokem.
Jsem zženštilý materialista, ach božínku, jsem tak sama a bez materiálu
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá květen 26, 2006 10:03 am
Autor Zpráva
Waky
šaman


Založen: 7.12.2005
Příspěvky: 1516
Bydliště: Republika Žižkov

Předmět: Citovat

Ad hmyzi: Adame, VŠECHNY naše kočky vždycky systematicky vybíjely kytky. Měla jsem kdysi kytku, kterou jsem dostala s tím, že je prakticky nesmrtelná, nepotřebuje žádné světlo a vůbec nevadí, když ji týden zapomenu zalejt. Kocour (jiný) ji systematicky onipoval a párkrát shodil na zem a kytka to nevydejchala.
Zkusím nějak vymyslet, aby se kolem té masožravky moc nepromenádoval, musím jí vymyslet nějaké fikané místo.

Ad sny: Myslím, že sny bývají tak zakódované, že se těžko vyznáme v tom, co mají vlastně znamenat. Je tam spousta symboliky atd., a asi je dost těžký to pochopit. Tudíž v nich může vystupovat kde kdo a může to znamenat něco a někoho úplně jiného. Důležité je, že nejen upozorňují na problémy, ale něco prý zpracují samy, takže některé problémy zmizí jen tím, že se člověku "odzdají".
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt květen 25, 2006 11:32 pm
Autor Zpráva
llukynek
guru


Založen: 20.10.2005
Příspěvky: 655
Bydliště: Kousek od Pardubic:o)

Předmět: ... Citovat

Děkuji za gratulace Embarassed
_________________
Setkáš-li se s homofobem, nakopej mu zadek! Ale nikoli svou ladnou nožkou, ale svou inteligencí! Ukaž mu, kde je jeho místo! Ty jsi v právu, tak se sakra neboj otevřít hubu a bránit se!!!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt květen 25, 2006 10:58 pm
Autor Zpráva
murex
uživatel++


Založen: 15.10.2005
Příspěvky: 305
Bydliště: London, (Pha)

Předmět: Re: ... Citovat

llukynek napsal:
Zdraví Vás Bc. llukynek Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Ja som tvrdil, že to spravíš Very Happy Very Happy Very Happy Gratulujem!!!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt květen 25, 2006 9:05 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

No, představa láčkovky požírající kocoura mě docela pobavila:-) Waky, viděla jsi někdy kočku spásat nebo jinak systematicky ničit bytovou flóru? Neboj, žádné z tvých domácích zvířat se do masožravek nedá. Osobně bych za účelem sežrání malých mušek doporučil nějakou středně velkou láčkovku. Mají rozhodně větší apetit než rosnatky, tučnice a podobné mrňavky. Zkus se poptat ve Stanici přírodovědců DDM hl. m. Prahy, Drtinova 1a. Tam tohohle mají dost.
Zdendo, nechceš rozvést ty sny?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt květen 25, 2006 7:04 pm
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

Asi takto. Liborem zmiňované láčkovky mají v láčkách (trubice na jejímž dolním konci se uvnitř nachází trávicí šťávy a na jejímž horním okraji je kluzká plocha směžující zamozřejmě dovnitř láčky.) tak tyto šťávy mají antikrvácivé účinky a po důkladném přecezení jsou i údajně chutné. Jinak někdy se tam vyskytne cizopasící žába, ale jeden špatný krok a sama se stává potravou. Jinak ty největší láčkovky pozřely i hlodavce typu potkan a pod. Takže kočička bude od rosnatky maximálně volepená,ale asi tak, že to nebude postřehnutelné a nejbližší mytí to odstraní, ale i tak nedoporučuji aby se promenádovala kolem kytky, protože by ji zbytečně dráždila a zbavovala lepu. A adresa by měla býti zítra, taťka se po ní v práci mrkne.
Libore díky, ale tzačíná tam být zmatek, spíš v hlavě, dnešní sen mne trochu vyhodil, ale po důkladném prozkoumání, co bylo podstatou se domnívám, že zbytek byl pouze náhodně vybrán. Prostě a stručně, byly tam ženské a teda ty tam nemají co dělat.
_________________
To máš z toho, s kým se to taháš. S nějakým anarchistickým bohémem, rudým, bolševickým nokem.
Jsem zženštilý materialista, ach božínku, jsem tak sama a bez materiálu
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt květen 25, 2006 4:40 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: To Waky: Citovat

"Neudělá ta kytka nic kočce?" Vyčistí domácnost levně a spolehlivě od much a koček Wink
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt květen 25, 2006 3:54 pm
Autor Zpráva
Petr_K
uživatel++


Založen: 23.3.2006
Příspěvky: 250
Bydliště: Karlovarský kraj

Předmět: Re: TO Waky a Libor: Citovat

llukynek napsal:
No, měl jsem obrovský štěstí na otázky a na dobrou náladu zkušební komise. Nebýt toho, tak jdu v lednu zase. ...

Štěstíčko je někdy potřeba, taky gratuluji Wink . Měl jsi z toho strach tak jsem rád že ti to dopadlo dobře Laughing
_________________
**** Petr ****
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

čt květen 25, 2006 1:01 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Re: TO Waky a Libor: Citovat

llukynek napsal:
No, měl jsem obrovský štěstí na otázky a na dobrou náladu zkušební komise. Nebýt toho, tak jdu v lednu zase.

Waky, ono je to s tím vyhodnocením trochu složitější. Nejoblíbenější bankou se stala Česká spořitelna, která se ale zároveň stala bankou nejméně oblíbenou. V prvním případě její oblíbenost tvoří především její klienti, neoblíbenost pak klienti jiných bank. Čsob na tom nebyla tak špatně, myslím, že skončila druhá.


Vzhledem k tomu, ze ma CS u nas nejvice klientu dalo se to predpokladat. Ja ji take nemam rad. Ale nejsem jeji klient:-) Jeste jednou gratuluji!!! Wink
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt květen 25, 2006 12:22 pm
Autor Zpráva
llukynek
guru


Založen: 20.10.2005
Příspěvky: 655
Bydliště: Kousek od Pardubic:o)

Předmět: TO Waky a Libor: Citovat

No, měl jsem obrovský štěstí na otázky a na dobrou náladu zkušební komise. Nebýt toho, tak jdu v lednu zase.

Waky, ono je to s tím vyhodnocením trochu složitější. Nejoblíbenější bankou se stala Česká spořitelna, která se ale zároveň stala bankou nejméně oblíbenou. V prvním případě její oblíbenost tvoří především její klienti, neoblíbenost pak klienti jiných bank. Čsob na tom nebyla tak špatně, myslím, že skončila druhá.
_________________
Setkáš-li se s homofobem, nakopej mu zadek! Ale nikoli svou ladnou nožkou, ale svou inteligencí! Ukaž mu, kde je jeho místo! Ty jsi v právu, tak se sakra neboj otevřít hubu a bránit se!!!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt květen 25, 2006 12:14 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Re: ... Citovat

Waky napsal:
llukynek napsal:
Zdraví Vás Bc. llukynek Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Tak posílám obří gratulaci Very Happy
Vidíš, že to s tou Tvou přípravou zase nebylo tak hrozný Wink
Mimochodem, kterou banku má náš lid nejraději? (Odhadla bych, že ČSOB to asi nebude...)


Super a ty ses tak bál Wink BEzva, udělal si nám velikou radost (typuji ČS)
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt květen 25, 2006 12:12 pm
Autor Zpráva
Waky
šaman


Založen: 7.12.2005
Příspěvky: 1516
Bydliště: Republika Žižkov

Předmět: Re: ... Citovat

llukynek napsal:
Zdraví Vás Bc. llukynek Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Tak posílám obří gratulaci Very Happy
Vidíš, že to s tou Tvou přípravou zase nebylo tak hrozný Wink
Mimochodem, kterou banku má náš lid nejraději? (Odhadla bych, že ČSOB to asi nebude...)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt květen 25, 2006 12:10 pm
Autor Zpráva
Waky
šaman


Založen: 7.12.2005
Příspěvky: 1516
Bydliště: Republika Žižkov

Předmět: Mouchy Citovat

zdenda napsal:
Waky, tak si zkus kopit masožravou rostlinu. Doporučuji rosnatku, či tučnici, ale spíš rosnatka, taková drosera capensis, dostupná a v poho se pěstuje, t.j. vemu, vrazím na wokno a v misce pod ní stálá hladina, občas, když se zapomene zalít, taky to přežije. Nedokrmuje se, živiny si bere z rašeliny(teda ty co tam ještě jsou) a když se něco chytna, tak se něco chytne, mám dojem, že takhle ty černé muchy brzo snížily stavy, tak cca 14 dní, možná déle a le myslím, že to zbírá. Ale pozor na mšice, já je odstraňoval pinzetou, žádná chémie, jen mechanika, ale jak se to předstane dělat, kytky jdou do kytek, takže pozor na mšice. Ještě cena-obchod je prodává tak za 100, 112 Kč, ale někde v Č.B. pokusím se najít adresu existuje pěstitel a ten je má za pár kaček.

Zdendo, děkuju za zájem o můj hmyzí problém Very Happy
Neudělá ta kytka nic kočce? Pokud ne, tak si ji zkusím obstarat, poněvadž to by mohl být ten optimální neškodlivý způsob regulace much, kterého jsem se původně snažila dopídit. Mohl bys mi napsat, kde mám tu kytku koupit?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt květen 25, 2006 11:57 am
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

zdenda napsal:
Waky, tak si zkus kopit masožravou rostlinu. Doporučuji rosnatku, či tučnici, ale spíš rosnatka, taková drosera capensis, dostupná a v poho se pěstuje, t.j. vemu, vrazím na wokno a v misce pod ní stálá hladina, občas, když se zapomene zalít, taky to přežije. Nedokrmuje se, živiny si bere z rašeliny(teda ty co tam ještě jsou) a když se něco chytna, tak se něco chytne, mám dojem, že takhle ty černé muchy brzo snížily stavy, tak cca 14 dní, možná déle a le myslím, že to zbírá. Ale pozor na mšice, já je odstraňoval pinzetou, žádná chémie, jen mechanika, ale jak se to předstane dělat, kytky jdou do kytek, takže pozor na mšice. Ještě cena-obchod je prodává tak za 100, 112 Kč, ale někde v Č.B. pokusím se najít adresu existuje pěstitel a ten je má za pár kaček.


Ahoj Zdendo. Moc mě zajímají láčkovky. NEvíš něco víc i o nich. Je krásné jak rozumíš kytičkám. Moc ti přeji, abys tak perfektně rozuměl i svému srdíčku Wink
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt květen 25, 2006 10:08 am
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

Waky, tak si zkus kopit masožravou rostlinu. Doporučuji rosnatku, či tučnici, ale spíš rosnatka, taková drosera capensis, dostupná a v poho se pěstuje, t.j. vemu, vrazím na wokno a v misce pod ní stálá hladina, občas, když se zapomene zalít, taky to přežije. Nedokrmuje se, živiny si bere z rašeliny(teda ty co tam ještě jsou) a když se něco chytna, tak se něco chytne, mám dojem, že takhle ty černé muchy brzo snížily stavy, tak cca 14 dní, možná déle a le myslím, že to zbírá. Ale pozor na mšice, já je odstraňoval pinzetou, žádná chémie, jen mechanika, ale jak se to předstane dělat, kytky jdou do kytek, takže pozor na mšice. Ještě cena-obchod je prodává tak za 100, 112 Kč, ale někde v Č.B. pokusím se najít adresu existuje pěstitel a ten je má za pár kaček.
_________________
To máš z toho, s kým se to taháš. S nějakým anarchistickým bohémem, rudým, bolševickým nokem.
Jsem zženštilý materialista, ach božínku, jsem tak sama a bez materiálu
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 3 z 8
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist