Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Gay svět Maskulinita a feminita... pravda u gayů, či ne?zženštilost
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Souhlasím s feminitou u gayů...-totiž je...?
Ne nesouhlasím, jsou to kluci, žádny feminní bytosti
4%
 4%  [ 1 ]
Nesouhlasím, ale někdy je u kluka urč.množství feminity, pravda
9%
 9%  [ 2 ]
Nevím, nedovedu posoudit
0%
 0%  [ 0 ]
Řek bych, že feminita u gayů asi bude
13%
 13%  [ 3 ]
Přestože se mi to nelíbí, feminita u gayů je
22%
 22%  [ 5 ]
No jasně že část gayů feminních je, o tom není pochyb
50%
 50%  [ 11 ]
Nikdy jsem o tom nepřemýšlel.
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 22
      Na začátek stránky  

po září 18, 2006 3:38 pm
Autor Zpráva
Maku
guru++


Založen: 6.7.2006
Příspěvky: 936

Předmět: Citovat

Jestli je něco lepšího? Ano... jukni se Wink

 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po září 18, 2006 12:41 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Nikom napsal:
Adam napsal:
Nikom napsal:
No když já nevim... mě se ti vyholení plavci moc nelíběj. Fotbalisti jsou prostě chlapi... Embarassed


Když je tu klub krtečků a vzniká klub cyniků, proč taky nevytvořit klub bijců holátek Idea Leč je to poněkud barbarské....


mám to chápat tak, že by ses přidal?


No jasně! Je něco lepšího než tohle? Twisted Evil

 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po září 18, 2006 11:44 am
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

Adam napsal:
Nikom napsal:
No když já nevim... mě se ti vyholení plavci moc nelíběj. Fotbalisti jsou prostě chlapi... Embarassed


Když je tu klub krtečků a vzniká klub cyniků, proč taky nevytvořit klub bijců holátek Idea Leč je to poněkud barbarské....


mám to chápat tak, že by ses přidal?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po září 18, 2006 11:32 am
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Nikom napsal:
No když já nevim... mě se ti vyholení plavci moc nelíběj. Fotbalisti jsou prostě chlapi... Embarassed


Když je tu klub krtečků a vzniká klub cyniků, proč taky nevytvořit klub bijců holátek Idea Leč je to poněkud barbarské....
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne září 17, 2006 11:48 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

No když já nevim... mě se ti vyholení plavci moc nelíběj. Fotbalisti jsou prostě chlapi... Embarassed
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne září 17, 2006 11:45 pm
Autor Zpráva
Stonerock
šaman


Založen: 2.2.2006
Příspěvky: 1509
Bydliště: Plzeň

Předmět: Re: Nákupy Citovat

Coellon napsal:
Tak to se raději podívám na mužskou atletiku. Twisted Evil

Naprostej souhlas... Cool Ve spoustě disciplín mam svýho favorita... Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne září 17, 2006 12:29 am
Autor Zpráva
sergej sudoplatov
šaman


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2087
Bydliště: Praha 8 - Kobylisy

Předmět: Re: Nákupy Citovat

Luchino napsal:
Coellon napsal:
Nikom napsal:
Děláš si legraci? miluju koukání na honící se, potící se, kopající se fotbalisty;) Ale obzvlášť rád mám závěr, kdy se všichni pěkně vyslíknou do půl těla Twisted Evil


Tak to se raději podívám na mužskou atletiku. Twisted Evil


Offen gesagt, na fotbal se dívám z 50 % kvůli sportu a z 50 % kvůli namakanej, uřícenejm fotbalistům, kteří na konci vypadaj jako po pořádným orgasmu (mimochodem při středně silným orgasmu spálíte jeden řízek s bramborovým salátem - no není to úžasný). Ale sport Nr. 1 jsou skoky do vody. Samozřejmě zbožňuju to maximální soustředění před samotným aktem. To je přirozeně důvod, proč se na ně dívám.


Jo, tak skoky do vody jsou též u mě Nr. 1.
_________________
Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so září 16, 2006 11:02 pm
Autor Zpráva
Luchino
uživatel


Založen: 16.9.2006
Příspěvky: 44
Bydliště: No, zabili tam Václava III.

Předmět: Re: Nákupy Citovat

Coellon napsal:
Nikom napsal:
Děláš si legraci? miluju koukání na honící se, potící se, kopající se fotbalisty;) Ale obzvlášť rád mám závěr, kdy se všichni pěkně vyslíknou do půl těla Twisted Evil


Tak to se raději podívám na mužskou atletiku. Twisted Evil


Offen gesagt, na fotbal se dívám z 50 % kvůli sportu a z 50 % kvůli namakanej, uřícenejm fotbalistům, kteří na konci vypadaj jako po pořádným orgasmu (mimochodem při středně silným orgasmu spálíte jeden řízek s bramborovým salátem - no není to úžasný). Ale sport Nr. 1 jsou skoky do vody. Samozřejmě zbožňuju to maximální soustředění před samotným aktem. To je přirozeně důvod, proč se na ně dívám.
_________________
Po žních k Turkovi.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

so září 16, 2006 10:22 pm
Autor Zpráva
Coellon
uživatel


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 14
Bydliště: Brno

Předmět: Re: Nákupy Citovat

Nikom napsal:
Děláš si legraci? miluju koukání na honící se, potící se, kopající se fotbalisty;) Ale obzvlášť rád mám závěr, kdy se všichni pěkně vyslíknou do půl těla Twisted Evil


Tak to se raději podívám na mužskou atletiku. Twisted Evil
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so září 16, 2006 7:25 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Mozna je to takhle Citovat

Kazdy z nas ma v sobe muzske a zenske poly. Kdyz prevazuje prilis jedën z nich tak nam chybi bud sila nebo citlivost. Nekdo kdo se chova silne maskuline, ci silne femine ejste neobjevil v sobe tu dalsi cast. Jiste, ze v nas vzdy kousek neceho prevazi. A v dobrem partnerstvi se to jiste doplni. Myslim si vsak, ze to je vice o harmonii v nas samych... Zit celou svou osobnost.. Ne jen cast. Coz je ukol na cely zivot.. Wink
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so září 16, 2006 7:06 pm
Autor Zpráva
Mark
uživatel++


Založen: 16.1.2006
Příspěvky: 296
Bydliště: Brno

Předmět: Re: Nákupy Citovat

Nikom napsal:
Coellon napsal:
Taky na sobě pozoruji čímdál větší radost z nakupování oblečení, ale to je poslední dobou i u hetero kamarádů, ale přecejen si myslím, že jisté rozdíly v mozku gayů a heterosexuálů jsou. Mě třeba vůbec nebaví sledovat sport v televizi, je tu někdo koho baví sledovat třeba fotbal?


Děláš si legraci? miluju koukání na honící se, potící se, kopající se fotbalisty;) Ale obzvlášť rád mám závěr, kdy se všichni pěkně vyslíknou do půl těla Twisted Evil


Chlípník jeden.... Shame on you Laughing
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so září 16, 2006 6:09 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Re: Nákupy Citovat

Coellon napsal:
Taky na sobě pozoruji čímdál větší radost z nakupování oblečení, ale to je poslední dobou i u hetero kamarádů, ale přecejen si myslím, že jisté rozdíly v mozku gayů a heterosexuálů jsou. Mě třeba vůbec nebaví sledovat sport v televizi, je tu někdo koho baví sledovat třeba fotbal?


Děláš si legraci? miluju koukání na honící se, potící se, kopající se fotbalisty;) Ale obzvlášť rád mám závěr, kdy se všichni pěkně vyslíknou do půl těla Twisted Evil
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá září 15, 2006 8:36 pm
Autor Zpráva
Coellon
uživatel


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 14
Bydliště: Brno

Předmět: Nákupy Citovat

Taky na sobě pozoruji čímdál větší radost z nakupování oblečení, ale to je poslední dobou i u hetero kamarádů, ale přecejen si myslím, že jisté rozdíly v mozku gayů a heterosexuálů jsou. Mě třeba vůbec nebaví sledovat sport v televizi, je tu někdo koho baví sledovat třeba fotbal?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá září 15, 2006 6:18 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

the.cracker napsal:
pepcza napsal:
Teď je ale otázka, co kdo považuje za zženštilé. Třeba jak Adam popisuje nákupy, proč ne? Když jdu někam s dvouma kámoškama pařit (většinou se jde jen kafe, ale pak se to "zvrhne" Wink ) a mám náladu si i "zatančit", ta jde spíš o takový to houpání v bocích,...nepřipadá mi to zženštilé, jen prostě nepotřebuju předvádět taneční kreace alá svalové křeče při zásahu 220 volty. Nebo že si sem tam pobrukuju nebo pozpěvuju písničky od Natashy Bedingfield,... to mi taky nepřijde jako nic špatného...

Tak tanceni neni nic zzenstileho. Netanci snad i heteraci? Ale k tomu potrebuju vetsinou aspon pul promile Wink
A to, ze si nekdo zpiva, taky neni nic zzenstileho. To snad neni zadna vysada gayu. Taky si casto zpivam - i kdyz trochu jiny styl nez Natasha Bedingfield (vlastne uplne jiny styl Very Happy )
A co se tyce Adama, tak ten mi treba na srazu zrovna moc zzenstily nepripadal. Takovy v pohode typek Cool Je pravda, ze ty nakupy co popisoval uz trochu za zzenstile povazuju (sorry, nic proti Razz )...

Ale abych to teda nejak shrnul: za zzenstileho myslim jako takovou tu klasickou vykrouceninu, na ktere to jde poznat uz temer od pohledu.


V pohodě týpek.... Hmmm, to zní dobře. To mi ještě nikdo neřekl Razz Ty nákupy jsou trochu úlet. Asi jako diskotéka. Jednou za rok a dost.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá září 15, 2006 5:49 pm
Autor Zpráva
the.cracker
uživatel+


Založen: 16.3.2006
Příspěvky: 180
Bydliště: Kyjov

Předmět: Citovat

pepcza napsal:
Teď je ale otázka, co kdo považuje za zženštilé. Třeba jak Adam popisuje nákupy, proč ne? Když jdu někam s dvouma kámoškama pařit (většinou se jde jen kafe, ale pak se to "zvrhne" Wink ) a mám náladu si i "zatančit", ta jde spíš o takový to houpání v bocích,...nepřipadá mi to zženštilé, jen prostě nepotřebuju předvádět taneční kreace alá svalové křeče při zásahu 220 volty. Nebo že si sem tam pobrukuju nebo pozpěvuju písničky od Natashy Bedingfield,... to mi taky nepřijde jako nic špatného...

Tak tanceni neni nic zzenstileho. Netanci snad i heteraci? Ale k tomu potrebuju vetsinou aspon pul promile Wink
A to, ze si nekdo zpiva, taky neni nic zzenstileho. To snad neni zadna vysada gayu. Taky si casto zpivam - i kdyz trochu jiny styl nez Natasha Bedingfield (vlastne uplne jiny styl Very Happy )
A co se tyce Adama, tak ten mi treba na srazu zrovna moc zzenstily nepripadal. Takovy v pohode typek Cool Je pravda, ze ty nakupy co popisoval uz trochu za zzenstile povazuju (sorry, nic proti Razz )...

Ale abych to teda nejak shrnul: za zzenstileho myslim jako takovou tu klasickou vykrouceninu, na ktere to jde poznat uz temer od pohledu.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá září 15, 2006 5:41 pm
Autor Zpráva
pepcza
guru+++


Založen: 25.6.2006
Příspěvky: 1186
Bydliště: Praha ve dne, Pardubice v noci

Předmět: Citovat

Adam napsal:
pepcza napsal:
Adam napsal:
Prevíti Laughing


Nesmál jsem se tobě, ale té představě ve vzduchu poletujících žlutých, červených, bílých,... pírek z boa, jak tam řádíte a neštastné prodavačky se vás snaží zkrotit. To mě tak rozesmálo. Holt mám občas bujnou fantazii.


Tak nějak to probíhalo. Nejvíc mi, prosím, slušela tyrkysová Twisted Evil


Tak až tam zase půjdete, dej mi vědět, já si přinesu popcorn, colu a budu se dívat, jo? Nejlépe, až budu mít špatnou náladu, abych si ji spravil Idea
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá září 15, 2006 5:39 pm
Autor Zpráva
pepcza
guru+++


Založen: 25.6.2006
Příspěvky: 1186
Bydliště: Praha ve dne, Pardubice v noci

Předmět: Citovat

the.cracker napsal:
Gayove jsou ruzni. Nekteri normalni chlapi, jini neco mezi a nekteri zzenstily. A nazor na zzenstile gaye? Uprimne - nelibi se mi to a nikdy bych s nikym takovym byt nemohl.

//Jo a tim myslim, ze bych s tim dotycnym nemohl treba chodit nebo tak. Ne, ze bych se ho stitil...


Teď je ale otázka, co kdo považuje za zženštilé. Třeba jak Adam popisuje nákupy, proč ne? Když jdu někam s dvouma kámoškama pařit (většinou se jde jen kafe, ale pak se to "zvrhne" Wink ) a mám náladu si i "zatančit", ta jde spíš o takový to houpání v bocích,...nepřipadá mi to zženštilé, jen prostě nepotřebuju předvádět taneční kreace alá svalové křeče při zásahu 220 volty. Nebo že si sem tam pobrukuju nebo pozpěvuju písničky od Natashy Bedingfield,... to mi taky nepřijde jako nic špatného...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá září 15, 2006 4:34 pm
Autor Zpráva
the.cracker
uživatel+


Založen: 16.3.2006
Příspěvky: 180
Bydliště: Kyjov

Předmět: Citovat

Gayove jsou ruzni. Nekteri normalni chlapi, jini neco mezi a nekteri zzenstily. A nazor na zzenstile gaye? Uprimne - nelibi se mi to a nikdy bych s nikym takovym byt nemohl.

//Jo a tim myslim, ze bych s tim dotycnym nemohl treba chodit nebo tak. Ne, ze bych se ho stitil...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt září 14, 2006 6:59 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

pepcza napsal:
Adam napsal:
Prevíti Laughing


Nesmál jsem se tobě, ale té představě ve vzduchu poletujících žlutých, červených, bílých,... pírek z boa, jak tam řádíte a neštastné prodavačky se vás snaží zkrotit. To mě tak rozesmálo. Holt mám občas bujnou fantazii.


Tak nějak to probíhalo. Nejvíc mi, prosím, slušela tyrkysová Twisted Evil
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt září 14, 2006 6:37 pm
Autor Zpráva
pepcza
guru+++


Založen: 25.6.2006
Příspěvky: 1186
Bydliště: Praha ve dne, Pardubice v noci

Předmět: Citovat

Adam napsal:
Prevíti Laughing


Nesmál jsem se tobě, ale té představě ve vzduchu poletujících žlutých, červených, bílých,... pírek z boa, jak tam řádíte a neštastné prodavačky se vás snaží zkrotit. To mě tak rozesmálo. Holt mám občas bujnou fantazii.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt září 14, 2006 2:11 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Nikom napsal:
no mě, jakožto znalce, Adamovo přizníní z feminnosti (z nějakého důvodu mi teď v mysli vyvstalo slovo domina) ani v nejmenším nešokovalo. (našel jsem totiž tu rtěnku, co jsi v Martinicích ukrýval pod matrací) Cool


Ale tu třetí jsem schoval dobře, snad ji nikdo neobjevil Shocked Btw. nepřiznal jsem se k feminnosti, ale pouze k tomu, že na sobě pozoruju jisté prazvláštní vzorce chování odpovídající jinému pohlaví, než ke kterému jaksi přísluším. Ale fakt jen hodně zřídka.
Nikom: Cos myslel tou dominou?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt září 14, 2006 11:38 am
Autor Zpráva
Stonerock
šaman


Založen: 2.2.2006
Příspěvky: 1509
Bydliště: Plzeň

Předmět: Citovat

Nikom Adamovi napsal:
našel jsem totiž tu rtěnku, co jsi v Martinicích ukrýval pod matrací Cool

Ty taky? Shocked Laughing
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt září 14, 2006 10:47 am
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

no mě, jakožto znalce, Adamovo přizníní z feminnosti (z nějakého důvodu mi teď v mysli vyvstalo slovo domina) ani v nejmenším nešokovalo. (našel jsem totiž tu rtěnku, co jsi v Martinicích ukrýval pod matrací) Cool
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt září 14, 2006 7:33 am
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Prevíti Laughing
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st září 13, 2006 11:37 pm
Autor Zpráva
Maku
guru++


Založen: 6.7.2006
Příspěvky: 936

Předmět: Citovat

Má smysl, abych se k tomu vyjadřoval? Laughing Wink Twisted Evil
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st září 13, 2006 11:17 pm
Autor Zpráva
pepcza
guru+++


Založen: 25.6.2006
Příspěvky: 1186
Bydliště: Praha ve dne, Pardubice v noci

Předmět: Citovat

Adam napsal:

Někdy bych byl rád, kdyby to byl vtip. teď nevím, ale někomu jsem vyprávěl, jak jsme s holkama vnikli do nového krámu u školy "Dekorační peří" a asi půl hodiny jsme se oblékali do boa a různých podivností až peří lítalo a prodavačky z nás byly div živý.


Tohle jsem si zkusil představit a docela dost jsem se u té představy nasmál, děkuji Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st září 13, 2006 9:02 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

sergej sudoplatov napsal:
Adam napsal:
Tak třeba rád chodím kupovat různé hadříky a boty a parádu vůbec Embarassed Jako ryba ve vodě se cítím u regálu se rtěnkami a čuchám k parfémům atd. Často chodím s holkama na nákupy. Děsný.


To je jako vtip, nebo to je myšleno smrtelně vážně? Protože ty na tento vzorec chování vůbec nevypadáš. Alespoň mě to za těch pár dní nějak moc nepřišlo. Teď si vedle tebe budu připadat jak buran z JZD Laughing . Nebo si z toho vypěstuju imidž. Oblíknu si vytahané tepláky, kostkovanou košili, obuju holínky, nasadím rádiovku nebo zmijovku, zapálím si Startku, vidle zapíchnu do hnoje v kolečku, pořádně si odkrknu a vyrazím do Valentina. To budou všichni čumět, co letos přišlo do módy.


Někdy bych byl rád, kdyby to byl vtip. teď nevím, ale někomu jsem vyprávěl, jak jsme s holkama vnikli do nového krámu u školy "Dekorační peří" a asi půl hodiny jsme se oblékali do boa a různých podivností až peří lítalo a prodavačky z nás byly div živý.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st září 13, 2006 8:56 pm
Autor Zpráva
Mark
uživatel++


Založen: 16.1.2006
Příspěvky: 296
Bydliště: Brno

Předmět: Citovat

Myslel jsem to samozřejmě ironicky.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st září 13, 2006 8:55 pm
Autor Zpráva
Mark
uživatel++


Založen: 16.1.2006
Příspěvky: 296
Bydliště: Brno

Předmět: Citovat

sergej sudoplatov napsal:
Buď trochu konkrétnější. Já toho u sebe nijak moc nepozoruju, ale kdybyste něco na mně objevili, tak mi to řekněte. Prostě bych rád věděl jak to vnímá někdo cizí. Třeba v sobě mám něco ženského co za ženské nepovažuju a někdo jiný to může vidět opačně. A nebo se to v sobě možná snažím potlačovat.


No ty jseš úplná baba, símtě Rolling Eyes
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st září 13, 2006 8:51 pm
Autor Zpráva
pepcza
guru+++


Založen: 25.6.2006
Příspěvky: 1186
Bydliště: Praha ve dne, Pardubice v noci

Předmět: Citovat

Adam napsal:
Tak třeba rád chodím kupovat různé hadříky a boty a parádu vůbec Embarassed Jako ryba ve vodě se cítím u regálu se rtěnkami a čuchám k parfémům atd. Často chodím s holkama na nákupy. Děsný.


Pokud nejsi jak mé kamarádky, které naklušou do krámu, poberou tolik ramínek, co unesou a s tím se zavřou na dvacet minut do kabinek, aby si pak nic nekoupily, tak je to v pohodě Wink Nebo když mi dělají "kontrolorky estetiky". Člověk buď vyplajzne hříšný peníze za něco, co se mu nelíbí, nebo si pod pohružkou ublížení na zdraví nic nekoupí Wink
Oblečení kupuju opravdu jen z nutnosti Rolling Eyes
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 4 z 5
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist