Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Zábava mix Pojďte se bát...
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2

út září 12, 2006 8:22 pm
Autor Zpráva
alca
admin


Založen: 26.9.2005
Příspěvky: 30
Bydliště: Pardubice

Předmět: Citovat

Nikom napsal:
hmmm o rourách nic nevím... takže vám moc nepomůžu

Jinak ale Peťo pomohl bys mi rozebrat moji noční můru?
většinou mě honí nějaká nestvůra (obrovská vosa, která jenom chodí a nelítá, pochodující mečíky) a já nejdřív utíkám, potom se vznesu a snažím se uletět (Je to pěkná makačka) ale pak narazím na strop (a to většinou lítám někde venku Wink ).
Jeden můj kamarád říkal, že to způsobuje nedostatek sexu, co si o tom myslíš?


Náhodou rozebírat sny je moje oblíbená aktivita:-)

Ta vosa symbolizuje tvou matku a ty se snažíš uniknout z říše ženskosti. Vosa je je něco, co kouše, co tě trápí. Je tam konflikt. Také to může být strach z dívek, které po tobě touží, ale může to být i strach z vlastní ženskosti, které se chceš zbavit tím, že uletíš. Také země jako taková je symbol ženy, proto snahou uletět, alespoň ve snu, trpí právě často gayové. Až ti tedy bude kamarád vyprávět, jak se ve snu snaží uletět a posadit se na věž, je to jasný symbol touhy po penisu a odpoutání se od ženy. Pronásledující vosa může být i symbolem toho, že se snažíš uniknout svým animálním instiktům a nepřátelskosti.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

út září 12, 2006 2:08 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

bodyia napsal:
Z čeho mám ale hrůzu, je, že bych mohl někoho zabít/zranit při autonehodě a kdyby to ještě byl někdo blízký, asi bych to nezvládl. Pár nehod jsem už absolvoval a jsou to ty nejčernějnější noční můry. Vhledek ke krátkosti okamžiku, ve kterém se přihodí, je dopad neuvěřitelný, pocit je komprimovaný k přebuzení. Pár desetin sekund nevyhnutelnosti před a pak prázdnota. Brr.


Máš pravdu, tohle je asi to nejhorší. Nikdy nad takovými věcmi nepřemýšlím, protože bych vůbec ani nevycházel z domu a nikoho nikam nepouštěl. Když se Petr zabil při nehodě, prostě to nebyla realita. Připadal jsem si jako v bublině a ten svět někde tam venku a přitom všude okolo byl i přes svou blízkost naprosto abstraktně daleko. Jedinou možností, jak se vrátit do života, je říct si, že TOHLE je život, smrt k němu patří, ačkoliv je někdy naprosto zbytečná, a přijmout věci jako nezvratný fakt.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út září 12, 2006 11:24 am
Autor Zpráva
ottos
guru


Založen: 30.4.2006
Příspěvky: 594
Bydliště: Praha 4 - Braník

Předmět: Citovat

no lidi, koukám, že já mam pohodový noci...

noční můru jsem měl tak cca před dvěma roky - skočil na mě čokl zvící psa baskervillského a začal mě cupovat - to jsem se teda probudil spocenej...

jo a ještě se mi občas vrací sen, že můžu chodit jen po čtyřech, když se snažim postavit " na zadní" tak to nejde, strašně to bolí, a stále padám... Rolling Eyes
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

út září 12, 2006 9:37 am
Autor Zpráva
bodyia
admin


Založen: 25.9.2005
Příspěvky: 499
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Horory mám taky rád, ale nesmí to být nějaká bezduchá zombie/vnitřnosti/pila záležitost. Jako třeba Pád do tmy, kterej jsme shlédli/přeskakovali minulej tejden. Z posledně dobejch strašidelnejch filmů mě ale moc bavil Noční let, to napětí a hustá atmosféra, jojo.

Strach... jeho limity mám posunutý docela vysoko, moc se nebojím a už skoro vůbec ne o sebe, spíš žiju v pocitu nadhledu, kdy já jsem jenom jedna z figurek a jako k takové k ní přistupuji. Z čeho mám ale hrůzu, je, že bych mohl někoho zabít/zranit při autonehodě a kdyby to ještě byl někdo blízký, asi bych to nezvládl. Pár nehod jsem už absolvoval a jsou to ty nejčernějnější noční můry. Vhledek ke krátkosti okamžiku, ve kterém se přihodí, je dopad neuvěřitelný, pocit je komprimovaný k přebuzení. Pár desetin sekund nevyhnutelnosti před a pak prázdnota. Brr.

Sny... Loni mě jeden sen hrozně vyděsil, bylo to na konci podzimu. Zdálo se mi, jak se naši rozhodli jet za tetou ke Dvoru Králové. Jsou tam široký silnice lákající k rychlé jízdě, ale v tento čas zde bývají námrazy čímž se stávají solidní pastí na řidiče. Já se někde bavil, když mi zazvonil mobil a taťka mi hrozně podivným hlasem říkal: "Bodíku, my jsme s mamkou umřeli." Nic víc, jenom tohle a pak hovor skončil. Okamžitě jsem se probudil, celý si to přehrával a analyzoval, ten zážitek byl děsně silnej. Pak jsem dost vyšiloval a hnedka následující dny dal přezout auto našich i ségry na zimní kola, abych snížil možnost přesunu snu do reality.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

út září 12, 2006 9:00 am
Autor Zpráva
sergej sudoplatov
šaman


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2087
Bydliště: Praha 8 - Kobylisy

Předmět: Citovat

Maku napsal:
Adam napsal:
A taky na To. A tak Idea
TO! To je jeden z nejlepších hororů vubec... škoda, že se mu nedostalo tolik pozornosti, jaké jistě zasloužil. Nyní ho marně háním kde se dá ale nikdo ho nemá Sad Asi si ho budu muset koupit Sad


Radši si To přečtěte. Sice to má 1060 stran, ale byla to nejstrašidelnější kniha, co jsem kdy četl (a po skriptech z Biochemie i nejdelší). Ten film stojí za starou bačkoru. Od té doby sice nesnáším klauny, ale tato kniha se Mistrovi povedla.
_________________
Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po září 11, 2006 11:25 pm
Autor Zpráva
Maku
guru++


Založen: 6.7.2006
Příspěvky: 936

Předmět: Citovat

Adam napsal:
A taky na To. A tak Idea
TO! To je jeden z nejlepších hororů vubec... škoda, že se mu nedostalo tolik pozornosti, jaké jistě zasloužil. Nyní ho marně háním kde se dá ale nikdo ho nemá Sad Asi si ho budu muset koupit Sad
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po září 11, 2006 11:19 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Jednoznačně nejhorší noční můrou je pro mě svatba s osobou ženského pohlaví. Nabalím si ze zoufalství nějakou fajn holku, ta se do mě zabouchne (absurdní, leč i to se stalo) a já nemám to srdce jí říct, že ji nechci. Tak se postupně odvýjí martýrium od zásnub přes výběr svatebních šatů až do chvíle, kdy stojím před oltářem a mám říct "ANO". V tu chvíli se milosrdně probouzím.
Jo a ještě nejsem schopen dívat se na Vetřelce. A Záhadu Blairwitch. A taky na To. A tak Idea
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po září 11, 2006 11:15 pm
Autor Zpráva
Maku
guru++


Založen: 6.7.2006
Příspěvky: 936

Předmět: Citovat

sergej sudoplatov napsal:
No eště k těm snům. Taky mě strašil pihatej kluk kterej měl obličej porostlej gumičkama z ponožek, které vibrovaly neuvěřitelnou rychlostí. Zvláštní taky je, že o něčem podobnym jako ta roura se zdávalo i otci, když byl dítě. Tomu se zaase zdály horory o srolovaném linoleu, které přelézalo plot na naší chatě. Taky je to trubka a taky mluvila. Někdy byal moje roura v podobě obrovského černého kabelu, někdy jako šedý pudink ve tvaru roury, někdy trubka od luxu a někdy bulharský hrnec na vaření ovocné šťávy.

Jeden z nejhorších snů byl ale když sem se ve snu musel ženit Laughing


Fíha.. tak to ti teda nezávdím Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po září 11, 2006 11:14 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Musím říct, že jsou chvíle, kdy prostě....nevím co říct. S takovymhle snem (o tom klukovi) se snad nesetkal ani Freud... Shocked
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po září 11, 2006 10:55 pm
Autor Zpráva
sergej sudoplatov
šaman


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2087
Bydliště: Praha 8 - Kobylisy

Předmět: Citovat

No eště k těm snům. Taky mě strašil pihatej kluk kterej měl obličej porostlej gumičkama z ponožek, které vibrovaly neuvěřitelnou rychlostí. Zvláštní taky je, že o něčem podobnym jako ta roura se zdávalo i otci, když byl dítě. Tomu se zaase zdály horory o srolovaném linoleu, které přelézalo plot na naší chatě. Taky je to trubka a taky mluvila. Někdy byal moje roura v podobě obrovského černého kabelu, někdy jako šedý pudink ve tvaru roury, někdy trubka od luxu a někdy bulharský hrnec na vaření ovocné šťávy.

Jeden z nejhorších snů byl ale když sem se ve snu musel ženit Laughing
_________________
Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po září 11, 2006 10:25 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: To Maku: Citovat

To jo, ale co je na tom otřesnýho? Nebo jako jestli o tom nechceš mluvit tak nemusíš, ale já spíš myslel, že ta otřesnost souvisela s tím, že to byla holka... ?
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po září 11, 2006 10:16 pm
Autor Zpráva
Maku
guru++


Založen: 6.7.2006
Příspěvky: 936

Předmět: Re: To Maku: Citovat

Martin napsal:
Prosimtě a proč se toho bojíš?
Říkal jsem, že to bude znít blbě... Protože to byl dost otřesný zážitek... Nebýt alkoholu nedošlo by k tomu a nebýt alkoholu ani k tomu nikdy nedojde...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po září 11, 2006 10:14 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: To Maku: Citovat

Prosimtě a proč se toho bojíš?
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po září 11, 2006 10:13 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

No musim říct, že potom co sem si je rozebral, tak noční můry nemam. Přirozeně špatný sny jo, ale že bych se vyloženě probudil s křikem atp., to fakt ne.

Jinak se bojim v celku normálních věcí, jednu si asi pár z vás dokáže domyslet, a jinak no...že přijdu o práci, že nebudu v životě postupovat tak rychle, jak bych rád, že nebudu spokojenej ani až dosáhnu svejch cílů, úrazu, atd.

Já se bojim rád, ale jak čeho. Třeba bouřky se bojim velmi rád. Very Happy Ale nevim no, většina hororů z poslední doby se akorát trumfuje v brutalitě, a já prostě nemám sklony posuzovat film podle počtu rozřezanech střev a vylitejch mozků. Horrorovej film, kterej má atmosféru (třeba Dreamcatcher), na ten se podivám rád. Co mi pomáhá jsem doted nezjistil, teda kromě toho chytit přítele za ruku
Laughing A protože jsem většinou poslední, co se začne bát tak se mi na to bude přicházet asi docela těžko... Cool

Mimochodem ta mluvící trubka, to je snad ještě lepší, než vagina dentata. Ten vliv matky tam musel bejt ukázkovej. Viděl bych tam možnost nějakýho strachu z pohlcení...tím (ženským) neznámem.

Jinak Nikome, s tím nadržením by, podle mě, mohlo souviset tak maximálně to lítání, ale to spíš za jinejch okolností. No ale myslim si, že moc nejde takhle říct, co prostě nějakej konkrétní sen znamená bez toho, aby se rozebralo to, co se k tomu přímo u konkrétního člověka váže. Teda nepočítaje vyjímečný případy, jako je tady sergejův sen Very Happy Wink
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po září 11, 2006 9:53 pm
Autor Zpráva
Maku
guru++


Založen: 6.7.2006
Příspěvky: 936

Předmět: Citovat

Čeho se bojím? Možná to bude znít velice blbě ale začínám na sobě nějak pozorovat heterofobijní postoj. A děsím se toho, že si někdy pod vlivem alkoholu zopakuji to, co jsem zažil s opačným pohlavým zatím jen jednou. Děsím se toho. Hmm, když to po sobě čtu - vážně to zní blbě ale skutečně to tak je. Intimnosti s opačným pohlavým je má nejhorší noční múra.

Jestli se bojím rád? Zajisté. Nenajde se snad dobrý horor, který bych osobně neviděl Wink Horory mám velmi rád a nejradši mám Freddyho Twisted Evil

No a čeho se ještě bojím? Vos, včel a sršáňů. Mám z nich panickou hruzu. Dokonce se mi obrač zdá o veliké sršáni, která mě pronásleduje... je to fakt humus Laughing A při mé smůle bydléme na uzemí, které je hned vedle přírody a tak mi do pokoje minimálně jeden každý týden vletí dovnitř... když není nikdo doma tak do toho pokoje prostě nejdu, dokud ho někdo nevyžene... nejsem na jejich jed alergický ale bojím se jich...


Naposledy upravil Maku dne po září 11, 2006 10:52 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po září 11, 2006 9:03 pm
Autor Zpráva
TXB
šaman


Založen: 1.8.2006
Příspěvky: 1937

Předmět: Citovat

Nikom: Sice nejsem Péťa, ale myslím si, že je to s tím nedostatkem sexu blbost. Kdyby na tom bylo něco pravdy, tak už bych se o ten strop dávno musel umlátit Embarassed Ale rád si přečtu odborný názor...

Krátce poté, co jsem začal chodit do práce, jsem měl sny, ve kterých se objevovaly učitelky z gymplu... ale to už naštěstí nějak odeznělo. Za poslední půlrok si ale nevzpomenu ani na jeden sen, vím že je to nesmysl, ale mám dojem, jakoby se mi ani nic nezdálo, nepamatuju se, kdy jsem se naposledy v noci probudil ze sna, nebo že bych někdy ráno vstal a jakýkoli sen by se mi vybavil. Prostě nic, úplně prázdno.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po září 11, 2006 9:00 pm
Autor Zpráva
livefile
uživatel


Založen: 15.6.2006
Příspěvky: 44

Předmět: Citovat

Nikom: Taky mě to napadlo, nebojíš se že tě vosa op.chá? Laughing Laughing

Možná dobře že to nejni sršán.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po září 11, 2006 8:41 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

hmmm o rourách nic nevím... takže vám moc nepomůžu

Jinak ale Peťo pomohl bys mi rozebrat moji noční můru?
většinou mě honí nějaká nestvůra (obrovská vosa, která jenom chodí a nelítá, pochodující mečíky) a já nejdřív utíkám, potom se vznesu a snažím se uletět (Je to pěkná makačka) ale pak narazím na strop (a to většinou lítám někde venku Wink ).
Jeden můj kamarád říkal, že to způsobuje nedostatek sexu, co si o tom myslíš?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po září 11, 2006 7:06 pm
Autor Zpráva
sergej sudoplatov
šaman


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2087
Bydliště: Praha 8 - Kobylisy

Předmět: Citovat

[quote="alca"]
sergej sudoplatov napsal:
no musim rici, ze freud by z tve detske nocni mury uronil slzu. Tak jasny symbol vaginy a strachu mladeho homosexuala z penetrace je primo ukazkovy. ..


Možná to byl symbol vagíny, ale strach z penetrace jsem úplně jednoznačně nepochopil. To myslíš jako strach mě jako homosexuála že bych ji na ženě musel provádět nebo že by mi byla nějakým chlapem prováděna? Podle toho co se mi zdálo asi tedy to první. A ona si u toho ta roura ještě vždycky něco temným hlasem povídá a celá se chvěje. Jednou mě pronásledovala i po tom co už sem byl vzhůru, bouchala na dveře ale nedostala mě, svině jedna.
_________________
Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po září 11, 2006 6:35 pm
Autor Zpráva
alca
admin


Založen: 26.9.2005
Příspěvky: 30
Bydliště: Pardubice

Předmět: Citovat

[quote="sergej sudoplatov"] no musim rici, ze freud by z tve detske nocni mury uronil slzu. Tak jasny symbol vaginy a strachu mladeho homosexuala z penetrace je primo ukazkovy. ..
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

po září 11, 2006 5:00 pm
Autor Zpráva
sergej sudoplatov
šaman


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2087
Bydliště: Praha 8 - Kobylisy

Předmět: Citovat

No já horory úplně žeru. Nejlepší jsou od krále hororů Stephena Kinga, ale pouze knihy, filmová zpracování nestojí za nic (například kniha Osvícení byla Kubrickem úplně zmršena). Zrovna teď čtu horor Černý dům od S. Kinga a Petera Strauba. Já se bojím hrozně rád, úplně to vyhledávám. Asi je to tím že mám bujnou fantazii a v dětství jsem měl co sen to noční můru, což mám částečně doteď. Nejhorší byly takové rourovité útvary (měl jsem vypracovanou i jejich klasifikaci, v každém snu měly jiný název), které mě ve snech pravidelně chtěly vcucnout a strašně hučely. Problém je také v tom, že si pamatuju většinu snů co se mi kdy zdály, dokonce i ty, když mě byly třeba čtyři roky a některé úplně dopodrobna. Bohužel se mi zdají některé doteď a když to období přijde (chodí to v takových vlnách) tak se bojím usnout (Stilnox to jistí).
_________________
Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po září 11, 2006 4:23 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Pojďte se bát... Citovat

Tohle téma by mělo být o tom, čeho se bojíme. Pojďme si popovídat, jací jsme strašpytlové.

Co je to, co Vás v noci probouzí? Podělte se s námi o svoje noční můry!

Bojíte se, že příjdete o rodinu? Nebo o přítele? Že Vás vyhodí ze školy/práce? Nebo se jenom prostě bojíte pavouků? Ano, patří sem všechny fobie (teda kromě homofobie Wink). Máte nějaké?

Bojíte se rádi? Sledujete horory? Viděli jste poslední dobou nějaký, ze kterého jste byli poch. strachy? Nebo se naopak bojíte přímo neradi.? Co Vám pomáhá?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 2 z 2
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist