Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Archiv Pražské srazy
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 114, 115, 116

so září 09, 2006 5:13 pm
Autor Zpráva
murex
uživatel++


Založen: 15.10.2005
Příspěvky: 305
Bydliště: London, (Pha)

Předmět: Citovat

sergej sudoplatov napsal:

..., leda bych se ve Stelle hodně ožral, to bych za to kam jdu asi opravdu neručil Laughing .

Teda toho by som chcel byt svedkom Laughing
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so září 09, 2006 5:12 pm
Autor Zpráva
Maku
guru++


Založen: 6.7.2006
Příspěvky: 936

Předmět: Citovat

sergej sudoplatov napsal:
No však v Café Muzeum to nebylo špatný. Nevím proč tam máš ten otrávený smajlík. Sám jsi mě tam zavedl a teď to tady shazuješ Laughing .


Neshazuji Café Muzem sám tám velmi často jsem.. ten smajlík byl kvůli tomu, co jsi napsal... trochu mě to naštvalo.. sorry
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so září 09, 2006 5:09 pm
Autor Zpráva
sergej sudoplatov
šaman


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2087
Bydliště: Praha 8 - Kobylisy

Předmět: Citovat

No však v Café Muzeum to nebylo špatný. Nevím proč tam máš ten otrávený smajlík. Sám jsi mě tam zavedl a teď to tady shazuješ Laughing .
_________________
Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so září 09, 2006 5:08 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Maku napsal:
Mno prostutika tam byla ale na tu narazíš všude... a stejně o něj nikdo neměl zájem tak hned odešel...


Co to je prostutika? Jestli to mělo znít "pristitutka odešel", tak ti, martine, z těch růžových buzniček fakt hráblo a genderové role byly definitivně potřeny Laughing

Jak to tak všechno čtu, tak existuje přece i spousta příjemných zcela ht podniků. Proč se separovat? Když nepůjdeme do katolické kavárny nebo něčeho, co se jmenuje německy a visí nad tím hákový kříž, tak bychom tu heteráckou všudypřítomnost snad mohli přežít, ne?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so září 09, 2006 5:03 pm
Autor Zpráva
Maku
guru++


Založen: 6.7.2006
Příspěvky: 936

Předmět: Citovat

sergej sudoplatov napsal:
Nikom napsal:
Sice jsem nejsem pražák, ale to mě vůbec nebráni v tom, abych se s vámi podělil o svoje dojmy s níže jmenované Stelly

Ehm... no nedivím se, že se tam Makuovi líbí... bylo tam plno růžovoučkých lidiček, několik starších pánů, homosexuálních prostitutů a sem tam někdo, kdo nezapadá do výše zmiňovaných skupin;)
Pivo tam mají pěkně hnusný...


Tak díky za reference i z poněkud jiného úhlu pohledu. Jestli je to pravda, tak přesně takovýhle typ podniku jsem nehledal. Asi se po něčem ještě poohlédnu. Růžovoučký lidičky bych eště překous ale prostituty a slintající dědky, který by nás svlíkali pohledama už ne. A pivo chci taky nějaký dobrý, protože jestli tam maj gambáč, tak ten bych jim rovnou vylil na hlavu (dřív byl dobrej, v poslední době ho sytěj céóčkem takovým způsobem že úplně pálí na jazyku).


Tak s takovým přístupem můžete zajít tak akorát do Café Muzeum... Confused
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so září 09, 2006 5:02 pm
Autor Zpráva
sergej sudoplatov
šaman


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2087
Bydliště: Praha 8 - Kobylisy

Předmět: Citovat

Maku napsal:
Ve Stelle jsem byl jen párkrát ale líbilo se mi tam to je fakt. Pohodlné křesílka, domácí atmosféra, příjemná obsluha, prýma pokec. Jen mi tam vadila často starší generace.

Mno prostutika tam byla ale na tu narazíš všude... a stejně o něj nikdo neměl zájem tak hned odešel...

Stella je optimální řešení pro lidi jako například Vojta. V tomto klubu už je vidět, že je Gay ale ještě pořád to není nějaký dance Termix či Vallentino, které by mohlo být pro některé lidi šokem. Proto jsem jim řekl, at jdou napřed do Stelly a až potom (až se trochu otrkají) tak do opravdových klubu.


No já bych tu Stellu asi teda zkusil (nejsem v tom nijak zběhlej a vidím že budou samé protichůdné informace), ale o Termixu či Valentinu opravdu neuvažuju, leda bych se ve Stelle hodně ožral, to bych za to kam jdu asi opravdu neručil Laughing .
_________________
Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so září 09, 2006 5:00 pm
Autor Zpráva
sergej sudoplatov
šaman


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2087
Bydliště: Praha 8 - Kobylisy

Předmět: Citovat

Nikom napsal:
Sice jsem nejsem pražák, ale to mě vůbec nebráni v tom, abych se s vámi podělil o svoje dojmy s níže jmenované Stelly

Ehm... no nedivím se, že se tam Makuovi líbí... bylo tam plno růžovoučkých lidiček, několik starších pánů, homosexuálních prostitutů a sem tam někdo, kdo nezapadá do výše zmiňovaných skupin;)
Pivo tam mají pěkně hnusný...


Tak díky za reference i z poněkud jiného úhlu pohledu. Jestli je to pravda, tak přesně takovýhle typ podniku jsem nehledal. Asi se po něčem ještě poohlédnu. Růžovoučký lidičky bych eště překous ale prostituty a slintající dědky, který by nás svlíkali pohledama už ne. A pivo chci taky nějaký dobrý, protože jestli tam maj gambáč, tak ten bych jim rovnou vylil na hlavu (dřív byl dobrej, v poslední době ho sytěj céóčkem takovým způsobem že úplně pálí na jazyku).
_________________
Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so září 09, 2006 4:56 pm
Autor Zpráva
Maku
guru++


Založen: 6.7.2006
Příspěvky: 936

Předmět: Citovat

Ve Stelle jsem byl jen párkrát ale líbilo se mi tam to je fakt. Pohodlné křesílka, domácí atmosféra, příjemná obsluha, prýma pokec. Jen mi tam vadila často starší generace.

Mno prostutika tam byla ale na tu narazíš všude... a stejně o něj nikdo neměl zájem tak hned odešel...

Stella je optimální řešení pro lidi jako například Vojta. V tomto klubu už je vidět, že je Gay ale ještě pořád to není nějaký dance Termix či Vallentino, které by mohlo být pro některé lidi šokem. Proto jsem jim řekl, at jdou napřed do Stelly a až potom (až se trochu otrkají) tak do opravdových klubu.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so září 09, 2006 4:49 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

Sice jsem nejsem pražák, ale to mě vůbec nebráni v tom, abych se s vámi podělil o svoje dojmy z níže jmenované Stelly

Ehm... no nedivím se, že se tam Makuovi líbí... bylo tam plno růžovoučkých lidiček, několik starších pánů, homosexuálních prostitutů a sem tam někdo, kdo nezapadá do výše zmiňovaných skupin;)
Pivo tam mají pěkně hnusný...


Naposledy upravil Nikom dne so září 09, 2006 11:46 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so září 09, 2006 4:36 pm
Autor Zpráva
Maku
guru++


Založen: 6.7.2006
Příspěvky: 936

Předmět: Citovat

Myslím, že zpívat by vás tam nechali ale určitě ne kalinku... Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so září 09, 2006 4:30 pm
Autor Zpráva
murex
uživatel++


Založen: 15.10.2005
Příspěvky: 305
Bydliště: London, (Pha)

Předmět: Citovat

tak nenechal jsem na sebe dlouho čekat... Laughing
Stellu sice neznám, ale když Martin psal, že tam je dobře, tak tomu tak určitě bude Very Happy Hlavně ať tam točej Plzeň.
A prosím, tentokrát ještě bez zpěvu Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so září 09, 2006 4:22 pm
Autor Zpráva
sergej sudoplatov
šaman


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2087
Bydliště: Praha 8 - Kobylisy

Předmět: Citovat

Jestliže reference o tomto podniku jsou příznivé, tak snad by to mohlo být bráno jako místo, zbývá ještě ovšem kdy a s kým (zatím já a Adam, snad se přidá i murex).
_________________
Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so září 09, 2006 4:18 pm
Autor Zpráva
sergej sudoplatov
šaman


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2087
Bydliště: Praha 8 - Kobylisy

Předmět: Citovat

Hlásím se k večerní (samozřejmě na úrovni) akci a doufám že přibude co nejvíce Pražáků a Okolopražáků. Martin psal cosi o podniku Stella, který sice vím kde je, ale doufám že to je něco slušného. že tam já, počestný chlapec nedojdu k nějaké psychické či morální újmě Laughing .
_________________
Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so září 09, 2006 4:04 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Pražské srazy Citovat

Přátelé, kamarádi.
Vzhledem k poměrně vysokému počtu diskutujících z Prahy zavádím tento středočeský koutek sloužící ke svolávání večerních akcí typu víno, kluci zpěv, popřípadě i počestnější akce. Kdyby kdokoliv z vás měl chuť nějaký blízký večer vyrazit do víru nočního velkoměsta, nechť se upíše níže (vlastně výše).
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 114, 115, 116

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 116 z 116
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 114, 115, 116
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist