Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Volný čas Jídlo, co máme rádi, co rádi vaříme, co naopak nemusíme
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3  Další

 
Jaká jídla máte nejradějí?
Nejraději mám českou kuchyni
16%
 16%  [ 4 ]
Nejraději mám Italskou, Řeckou aj. jižní kuchyně
16%
 16%  [ 4 ]
Nejraději mám ryby a mořské a sladkovodní produkty
4%
 4%  [ 1 ]
Nejraději mám bezmasá jídla/vegetariánská
4%
 4%  [ 1 ]
Nejraději? Je mi to jedno, mám rád vše, nejsem vyhraněný
20%
 20%  [ 5 ]
Nejraději mám sladké, se musím přiznat
8%
 8%  [ 2 ]
Nejraději... Upřednostňuji zdravou výživu
12%
 12%  [ 3 ]
Nejraději? No, to co je rychlé a hned
0%
 0%  [ 0 ]
Nejraději mám maso, bez toho to nejde
16%
 16%  [ 4 ]
Celkem hlasů : 24
      Na začátek stránky  

pá březen 25, 2011 12:32 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Jé jak sem mohl nechat bejt poznámku "nejme žádná sekta....nikdy bych se nevyspal s někým kdo funguje na maso" Laughing

Já bych se teda s vegetariánem, nebo hůř, taky nevyspal, zvlášt teda proto, že kdyby byl militantní, tak bych s nim ani nezačal chodit a i jinak bych se mu obecně snažil vyhnout Laughing

A jak je vidět sekta to je taková, že mormoni sou proti tomu čajíček. Razz
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá březen 25, 2011 3:21 am
Autor Zpráva
xts
uživatel++


Založen: 23.3.2011
Příspěvky: 327

Předmět: Citovat

Tak my "kulturisti" maso potřebujeme, aby nám měly z čeho růst svaly. Razz
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá březen 14, 2008 3:49 am
Autor Zpráva
Radek
uživatel+


Založen: 29.12.2005
Příspěvky: 113
Bydliště: Zlín/Praha

Předmět: Citovat

citace:

Rozlišujme prosím vegetariánství a veganství ... je dokázáno že vegetariánská strava která je vyvážená (jak rostlinného tak z části živočišného původu/mléko, sýry, vejce/) tak v zásadě nevadí rozdíl je u veganství kde nahradit mimo jiné esenciální aminokyseliny je problém né-li je to přímo vyloučené. Tak prosím odsuzujme veganství, vegetariány tolerujme je to jejich volba ktetrá neškodí. Razz


a je to tady zase. Stanovisko WHO opět stejné, správně složená veganská strava je vhodná jak pro kojící a gravidní matky, tak pro děti (rizikové skupiny - logicky tedy i pro zbylou lůzu) . Asi bych sem vůbec nic nepsal, kdybych nečetl to pobízení: (...) odsuzujme (...)!
(dramatická pomlka a hluboký nádech)

Všichni furt řeší, jestli může být taková strava (veg. a veget.) zdravá - nenapadlo někoho z vás - kdo to furt mají potřebu řešit - jak je to naopak - že strava s masem automaticky nemusí být vyvážená a vhodná? A řeší vůbec někdo z vás (!) : "jestli nesním dnes ještě jedno jablko a půl mrkve, budu mít nevhodný poměr vlákniny a umřu o sto milionů let dřív?"
(take a deep breath yeeeah, andy c)

Orální sex - hm, myslim, že to má každý jinak (stejně jako každá veganka jinak uvažuje o kojení svých dětí) já vegan nejsem (jen to za normálních okolností nejim) , ale příjde mi nechutný orální sex s někým kdo funguje na maso. hm. vlastně jakýkoliv sex s někým takovým. jinak bych měl být vcelku normální asi :-/

představujete si vegany jakou nějakou sektu? - hle, požil jsi živočišného produktu, vrať členské tričko. Vševeganský směrnice neexistujou
ani jiný dokument upravující sexuální život lidí se specifickými stravovacími návyky.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt březen 13, 2008 9:18 am
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

erthos napsal:
bright napsal:
Tak mě napadlo, když už tady bylo voláno, že na fóru nediskutujeme dost gay věci, jaký je vztah veganů k orálnímu sexu? Smile

Z pohledu vegana, jakej mají jedlíci masa postoj k orálnímu sexu?

Veskrze pozitivní. Very Happy Má otázka směřovala k tomu, co vše vegani považují za potravu živočišného původu. Pokud v tom nemá veřejnost jasno, může se vůči nim dopouštět neúmyslné agrese. Wink
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt březen 13, 2008 5:00 am
Autor Zpráva
Manuel de Falla
guru++


Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 1066
Bydliště: Matka měst

Předmět: Citovat

Já jsem teda zatím neviděl žádnou kampaň ve stylu "kdo nejí maso je zrůda". Zato několik plakátů srovnávajících všežravost s pojídáním dětí ano. (Některý lidi jsou ostatně dobrý tak akorát na maso, vzpomeňme si na to při další reorganizaci státní správy.) Cool
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt březen 13, 2008 12:14 am
Autor Zpráva
erthos
uživatel


Založen: 5.6.2007
Příspěvky: 29

Předmět: Citovat

eMyslím že není všžravec jako všežravec, ani vegetarián jako vegetarián......... pokud do sebe bude vegetarián tlouct samé sladké buchty, kvanta pečiva a vařených denaturovaných potravin, tak pochybuji že na tom bude lépe, než všežravec co do sebe tlačí nějaký masíčko s velkou zeleninovou oblohou.

Ale jako člověk co nejí maso jsem se sebou spokojenej, jen se stále setkávám s určitou agresí od masojedlíků,. jako bych tím že nejím maso jim nějak bránil v tom aby ho jedli oni.......... ale většinou skončíme u toho že je každého věc co do sebe cpe. (někdoi vychutnává)Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt březen 13, 2008 12:10 am
Autor Zpráva
erthos
uživatel


Založen: 5.6.2007
Příspěvky: 29

Předmět: Citovat

bright napsal:
Tak mě napadlo, když už tady bylo voláno, že na fóru nediskutujeme dost gay věci, jaký je vztah veganů k orálnímu sexu? Smile

Z pohledu vegana, jakej mají jedlíci masa postoj k orálnímu sexu?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út březen 11, 2008 11:48 pm
Autor Zpráva
jojx
guru+++


Založen: 8.3.2007
Příspěvky: 1231
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

co se týče vegetariánství a veganství - je v zásadě jedno, jestli slepice zotročujem pro vejce nebo pro maso
_________________
V tu chvíli si s hořkostí uvědomila, jak trapné nesmysly ji napadají a položila si otázku, jestli snad probůh není už zase zamilovaná nebo jestli je jenom tak normálně průběžně doopravdy blbá.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út březen 11, 2008 11:46 pm
Autor Zpráva
jojx
guru+++


Založen: 8.3.2007
Příspěvky: 1231
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

bright Pray Laughing - to je nádherně pitomá otázka
_________________
V tu chvíli si s hořkostí uvědomila, jak trapné nesmysly ji napadají a položila si otázku, jestli snad probůh není už zase zamilovaná nebo jestli je jenom tak normálně průběžně doopravdy blbá.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út březen 11, 2008 11:05 am
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Tak mě napadlo, když už tady bylo voláno, že na fóru nediskutujeme dost gay věci, jaký je vztah veganů k orálnímu sexu? Smile
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út březen 11, 2008 9:25 am
Autor Zpráva
Wítek
guru+


Založen: 15.8.2006
Příspěvky: 721
Bydliště: Brno-Bystrc popřípadě Polička

Předmět: Citovat

Martin napsal:
Ad vegetariánství: Ať si každej jí co chce, já vegetariánství ovšem nechápu. Praktickej přínos nulovej, ale budiž, máš - před sebou - čistý svědomí, za cenu poškození zdraví. As propos - když jsou rodiče vegetariáni, a nutěji to i dětem, to považuju za zrůdnost.


Rozlišujme prosím vegetariánství a veganství ... je dokázáno že vegetariánská strava která je vyvážená (jak rostlinného tak z části živočišného původu/mléko, sýry, vejce/) tak v zásadě nevadí rozdíl je u veganství kde nahradit mimo jiné esenciální aminokyseliny je problém né-li je to přímo vyloučené. Tak prosím odsuzujme veganství, vegetariány tolerujme je to jejich volba ktetrá neškodí. Razz
_________________
------------------------------------------------------
Motto : Bereš a dáváš, tak i já budu dávat a brát.

Umím být bez sebe (radostí), sám sebou (Wítkem), i ve dvou ale ne sám (mám Jirku).
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út březen 11, 2008 3:33 am
Autor Zpráva
Manuel de Falla
guru++


Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 1066
Bydliště: Matka měst

Předmět: Citovat

Tak na okraj mísy (úplně mimo to snad nebude) - právě proto, že je člověk úplně normální součástí biosféry, nabízí se otázka, jestli existuje vůbec cokoliv "umělého". Oč je termitiště přirozenější než panelák? Určitě by se našel příklad zvířete, co si lovenou potravu nejdřiv někde vykrmí, nebo nechá živou na jindy a až potom sežere. A to nemluvím třeba o exploataci různých druhů hmyzu navzájem. Čímž samozřejmě nemíním zpochybnit, že by chov neměl vypadat jako koncentrák.

sergej: Myslím, že i tak tomu dost fandíš. Já mám za to, že takový konzumní párek je obarvená mouka.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po březen 10, 2008 4:41 am
Autor Zpráva
Stonerock
šaman


Založen: 2.2.2006
Příspěvky: 1509
Bydliště: Plzeň

Předmět: Citovat

Jíst maso je vražda? Jíst maso neni vražda. Tahle teorie je výplod zcestný pseudomorálky a svym způsobem i nemístný nadutosti - nadřazování člověka zbytku přírody v tom smyslu, že pro něj platí jiný pravidla než pro všechny ostatní tvory. Člověk nemá ve vztahu k biosféře právo na nic víc, ale současně ani na nic míň než kterejkoliv jinej její reprezentant.
Přesto (a současně právě proto) si myslim, že vegetariánství má jistý morální opodstatnění. Všichni ostatní nebýložravý živočichové totiž získávají nerostlinnou složku svý potravy lovem jedinců žijícich v přirozenym prostředí (pominu-li mrchožrouty). Zatimco my se z valný většiny tláskáme masem zvířat, který násilím držíme v podmínkách, který nemají s přirozeností ani zbla společnýho. Confused Argument, že spousta domestikovanejch druhů by ve volný přírodě nepřežila, je jen důkaz toho, jak daleko jsme ve znásilňování přírody zašli. Rolling Eyes A fakt, že jinak by lidstvo bez velkochovů patrně pomřelo hlady, neni důsledek ničeho jinýho než jeho přemnožení, k němuž došlo právě proto, že jsme přírodu začali nepřirozeně znásilňovat pro vlastní prospěch. A teď mě "sežerte". Razz

Jinak, teorie, proč některý zvířata se "smí" jíst a jiný ne, jsou snahou obhájit neobhajitelný.
_________________
Permanentní revolucí ke světlejším zítřkům. A nikdy jinak. Rolling Eyes
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po únor 25, 2008 4:51 pm
Autor Zpráva
Radek
uživatel+


Založen: 29.12.2005
Příspěvky: 113
Bydliště: Zlín/Praha

Předmět: Citovat

stanovisko svetove zdravotnicke organizace je pro me verohodnejsi.
vyslovuje se samozrejme i k vegetarinastvi u deti, stejne tak jako napriklad ceska pediatricka spolecnost, to je pro me zaruka toho, ze nemas pravdu
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po únor 25, 2008 12:08 am
Autor Zpráva
sergej sudoplatov
šaman


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2087
Bydliště: Praha 8 - Kobylisy

Předmět: Citovat

Je to tak, kdo si dal jakoukoliv uzeninu nebo hamburger někde ve stánku, tak si může bejt skoro jistej že sežral kus šimla. Laughing
_________________
Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne únor 24, 2008 10:03 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Ad vegetariánství: Ať si každej jí co chce, já vegetariánství ovšem nechápu. Praktickej přínos nulovej, ale budiž, máš - před sebou - čistý svědomí, za cenu poškození zdraví. As propos - když jsou rodiče vegetariáni, a nutěji to i dětem, to považuju za zrůdnost.

Ad zabíjení: Chodím na ryby (pro ně to samozřejmě je poslední plavba), a zabil sem krůtu. Nechápu, proč bych neměl zabít králíka. Nechtělo by se mi dotoho, ale jednou je člověk pánem tvorstva, čili má právo sežrat, cokoliv co je pod nim. Wink Laughing Zvířata, co jsem chtěl ochutnat (mezi nimi i dvě, jež sem ochutnat nechtěl), sem ochutnal, zbejvá mi jenom velryba a humr. Twisted Evil

Ad konina: No, koně, respektive osla, jste měli všichni, kdo jste si dali aspoň jednou uherák. Mahlzeit! Razz
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá únor 15, 2008 6:38 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

empatie = emocionální psychopatie Silenced
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá únor 15, 2008 6:35 pm
Autor Zpráva
Radek
uživatel+


Založen: 29.12.2005
Příspěvky: 113
Bydliště: Zlín/Praha

Předmět: Citovat

 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá únor 15, 2008 6:03 pm
Autor Zpráva
jojx
guru+++


Založen: 8.3.2007
Příspěvky: 1231
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

empatie, empatie... to je nějakej problém s plícema, ne?
_________________
V tu chvíli si s hořkostí uvědomila, jak trapné nesmysly ji napadají a položila si otázku, jestli snad probůh není už zase zamilovaná nebo jestli je jenom tak normálně průběžně doopravdy blbá.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá únor 15, 2008 11:33 am
Autor Zpráva
Radek
uživatel+


Založen: 29.12.2005
Příspěvky: 113
Bydliště: Zlín/Praha

Předmět: Citovat

je hrozně těžké nenapsat sem co si myslím. Ale vzhledem k tomu, že bych zase musel uvádět na pravou míru kdejaký žvást kterým se někdo pokouší zesměšnit to, čemu věřím, aniž by měl dost slušnosti si svoje tvrzení ověřit, bude lepší když si budu myslet svoje. Oh a z Vás si těžko můžu něco dělat, ale díky za pokus o empatii Cool (věřim, že pro tuhle vlastnost najdeš ještě spoustu dalšího uplatnění) Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá únor 15, 2008 10:50 am
Autor Zpráva
jojx
guru+++


Založen: 8.3.2007
Příspěvky: 1231
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

idiot bys byl jen v jednom jediném případě, to pokud bys odsuzoval masožrouty za jejich masožroutství

z obvyklýho rejpání si nic nedělej, to bychom nebyli my Wink
_________________
V tu chvíli si s hořkostí uvědomila, jak trapné nesmysly ji napadají a položila si otázku, jestli snad probůh není už zase zamilovaná nebo jestli je jenom tak normálně průběžně doopravdy blbá.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt únor 14, 2008 11:41 pm
Autor Zpráva
Radek
uživatel+


Založen: 29.12.2005
Příspěvky: 113
Bydliště: Zlín/Praha

Předmět: Citovat

o subjektivní stránku věci je jistě možno se přít. Ale osobně fakt nevidím smysl v tom snažit se někoho přesvědčit, aby nejedl maso. V celé debatě mě drží jen snaha nenechat ze sebe udělat debila usvědčením, že si přizpůsobuju lehce zjistitelná fakta. Pokud si o mě někdo myslí, že jsem idiot, na základě mého subjektivního přesvědčení, je to jeho věc a osobně je mi to dost jedno. Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt únor 14, 2008 11:30 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Radek: sry, původně jsem to přečetl blbě. Takže 30% může klidně platit, ale z 1,1 mld. A je to. yingyang
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt únor 14, 2008 11:25 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

...a nenašly to v OBI.
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt únor 14, 2008 11:25 pm
Autor Zpráva
Radek
uživatel+


Založen: 29.12.2005
Příspěvky: 113
Bydliště: Zlín/Praha

Předmět: Citovat

Vzhledem k tomu, že portugalská vegetariánská společnost oslavila tento rok sté výročí. Nebo že třeba Kafka s spousta dalších vegetariánů žila před érou hippies činí tento tvůj pokus o vysvětlení si historie po svém za legrační.
Každopádně nedostatek živin v potravě má za následek chudoba a ne to, že nejedí maso...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt únor 14, 2008 11:15 pm
Autor Zpráva
sergej sudoplatov
šaman


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2087
Bydliště: Praha 8 - Kobylisy

Předmět: Citovat

No v Indii je to spíše věcí jejich (občas poněkud podivné, zvlášť s těmi krávami) životní filozofie. Ovšem je to v té Indii také za cenu podvýživy. Což neznamená pouze nedostatek energie, ale i nedostatek živin. Ostatně z Indie se vegetariánství rozšířilo do Evropy. Která v 60. letech (spolu s USA) přejímala z Indie mnoho, hlavně hnutí hippies, od vegetariánství, přes barevné hipízácké oblečení až po marihuanu. V Evropě a USA to spíše však byla pokrytecká póza, mající za cíl rebelii proti všemu konvenčnímu, aniž by to vycházelo z nějaké tradice, jako je tomu v Indii. Prostě zpovykané dětičky zámožných rodičů už nevěděly coby...
_________________
Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt únor 14, 2008 11:06 pm
Autor Zpráva
Radek
uživatel+


Založen: 29.12.2005
Příspěvky: 113
Bydliště: Zlín/Praha

Předmět: Citovat

údaj 30% lidí je z wikipedie Rolling Eyes
700 milionů je skutečně špatný, je jich dvakrát tolik.
kdyby byly víc než dvě miliardy lidí z indie tak nás šest teda určitě nevyjde Rolling Eyes
každopádně s tím celkovým počtem jsem to napsal špatně, vycházel jsem z toho co jsem se učil ve škole, což byla logicky blbost, sry
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt únor 14, 2008 11:01 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Radek napsal:
No, rád bych jen k sergejovi, že třeba v indii je 30% populace vegetariánů (tj. asi ze 700 milionů lidí) jistěže to není výdobytek moderní společnosti a ani dostatku kvalitní stravy.


To jsou ale divné počty... Kolik má momentálně Indie lidí? Nějaké 2,3 mld? Nemyslím.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt únor 14, 2008 10:52 pm
Autor Zpráva
Radek
uživatel+


Založen: 29.12.2005
Příspěvky: 113
Bydliště: Zlín/Praha

Předmět: Citovat

No, rád bych jen k sergejovi, že třeba v indii je 30% populace vegetariánů (tj. asi ze 700 milionů lidí) jistěže to není výdobytek moderní společnosti a ani dostatku kvalitní stravy.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt únor 14, 2008 10:43 pm
Autor Zpráva
jojx
guru+++


Založen: 8.3.2007
Příspěvky: 1231
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Radek: pane vrchní, říkal jsem medium
_________________
V tu chvíli si s hořkostí uvědomila, jak trapné nesmysly ji napadají a položila si otázku, jestli snad probůh není už zase zamilovaná nebo jestli je jenom tak normálně průběžně doopravdy blbá.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 1 z 3
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist