Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Volný čas Slavení, slavíte?, co, kde a jak nejraděj
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Rád slavím
Vánoce
11%
 11%  [ 2 ]
Narozeniny
11%
 11%  [ 2 ]
Silvestr
17%
 17%  [ 3 ]
Vítězství ve fotbale nebo v Hockey
0%
 0%  [ 0 ]
Nic příliš neslavím, radši vše v klidu
23%
 23%  [ 4 ]
Každý den je důvod něco málo slavit a být šťastný
35%
 35%  [ 6 ]
Celkem hlasů : 17
      Na začátek stránky  

ne leden 27, 2008 12:54 pm
Autor Zpráva
Tygřík
uživatel


Založen: 27.1.2008
Příspěvky: 35

Předmět: Citovat

Já osobně bych nejradši neslavila nic, nemám k tomu důvod a ani mě to nebaví Laughing
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

pá prosinec 22, 2006 10:57 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Oslava Citovat

Vánoce, trochu netradičně poslouchám spirituály. Přetékám dnes nějak láskou a vděčností k Němu...
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá prosinec 22, 2006 11:39 am
Autor Zpráva
valbo
guru+


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 877

Předmět: Vánoce a přání všem z Gay komunity Citovat

Děcka, užijte si krásně Vánoce, bohatého Ježíška a v roce 2007, ať se tu nadále tak pěkně povídá o všem možném i nemožném Smile .

Valbo
_________________
Neustále se máme co učit, poznávat a to jak v sobě tak v okolí a u druhých. Získávání zkušeností dobrých i špatných, radostmi i bolestmi
- i těmi se učíme.Sou mnohdy velmi důležité.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út prosinec 05, 2006 2:23 pm
Autor Zpráva
Manuel de Falla
guru++


Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 1066
Bydliště: Matka měst

Předmět: Citovat

Ona je to taková zmoklá sláma, vlasy časem tmavnou, býval jsem dítko bělovlasé. Ale v létě, když je silný slunce, to vypracuju na zářivě žlutou. Smile

Křídla? Není to podprahová reklama na nějaký energetický nápoj?!? Razz
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út prosinec 05, 2006 2:19 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Re: kdo se k nám přidá? k Mikulášskému týmu Citovat

valbo napsal:
No já byl jako dítě taky blonďák. můj bráška taky.
Když už sme u toho.

Máš křídla manueli?


Co to je za blbou otázku? Shocked

Ač je to k nevíře, tak i já jsem byl až do sedmi let slámový blonďáček s tmavě modrýma očima. kde ty doby jsou...... V předtuše blížící se lysiny způsobené genetickou výbavou zděděnou po svých drahých předcích si ale budu užívát jakéhokoliv porostu, dokud to jde.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út prosinec 05, 2006 2:16 pm
Autor Zpráva
valbo
guru+


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 877

Předmět: Re: kdo se k nám přidá? k Mikulášskému týmu Citovat

valbo napsal:
Adam napsal:
valbo napsal:
Adam napsal:
Manuel de Falla napsal:
Nikom napsal:
já budu rozhodně čert...
obávám se že na zbylé "svaté" bytosti nemám povahu...


O.K. Beru teda toho anděla. Blonďatej čert by stejně nepůsobil moc důvěryhodně. Confused


Ty seš blonďák? Shocked Embarassed


Akorát nechápu, proč se stydíš za to, že je Manuel blon´dák.

Surprised


Ty seš ale trubka! Laughing


trubka, jejej to používá můj strejda.


No já byl jako dítě taky blonďák. můj bráška taky.
Když už sme u toho.

Máš křídla manueli?
_________________
Neustále se máme co učit, poznávat a to jak v sobě tak v okolí a u druhých. Získávání zkušeností dobrých i špatných, radostmi i bolestmi
- i těmi se učíme.Sou mnohdy velmi důležité.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út prosinec 05, 2006 2:13 pm
Autor Zpráva
Manuel de Falla
guru++


Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 1066
Bydliště: Matka měst

Předmět: Citovat

Adam napsal:
Manuel de Falla napsal:
Nikom napsal:
já budu rozhodně čert...
obávám se že na zbylé "svaté" bytosti nemám povahu...


O.K. Beru teda toho anděla. Blonďatej čert by stejně nepůsobil moc důvěryhodně. Confused


Ty seš blonďák? Shocked Embarassed


... jsem si dovolil. Angel Anxious
... ale tak za deset let už, myslím, bude otázka vlasů zcela irelevantní. Confused
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út prosinec 05, 2006 2:12 pm
Autor Zpráva
valbo
guru+


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 877

Předmět: Re: kdo se k nám přidá? k Mikulášskému týmu Citovat

Adam napsal:
valbo napsal:
Adam napsal:
Manuel de Falla napsal:
Nikom napsal:
já budu rozhodně čert...
obávám se že na zbylé "svaté" bytosti nemám povahu...


O.K. Beru teda toho anděla. Blonďatej čert by stejně nepůsobil moc důvěryhodně. Confused


Ty seš blonďák? Shocked Embarassed


Akorát nechápu, proč se stydíš za to, že je Manuel blon´dák.

Surprised


Ty seš ale trubka! Laughing


trubka, jejej to používá můj strejda.
_________________
Neustále se máme co učit, poznávat a to jak v sobě tak v okolí a u druhých. Získávání zkušeností dobrých i špatných, radostmi i bolestmi
- i těmi se učíme.Sou mnohdy velmi důležité.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út prosinec 05, 2006 2:09 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Re: kdo se k nám přidá? k Mikulášskému týmu Citovat

valbo napsal:
Adam napsal:
Manuel de Falla napsal:
Nikom napsal:
já budu rozhodně čert...
obávám se že na zbylé "svaté" bytosti nemám povahu...


O.K. Beru teda toho anděla. Blonďatej čert by stejně nepůsobil moc důvěryhodně. Confused


Ty seš blonďák? Shocked Embarassed


Akorát nechápu, proč se stydíš za to, že je Manuel blon´dák.

Surprised


Ty seš ale trubka! Laughing
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út prosinec 05, 2006 2:08 pm
Autor Zpráva
valbo
guru+


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 877

Předmět: kdo se k nám přidá? k Mikulášskému týmu Citovat

Adam napsal:
Manuel de Falla napsal:
Nikom napsal:
já budu rozhodně čert...
obávám se že na zbylé "svaté" bytosti nemám povahu...


O.K. Beru teda toho anděla. Blonďatej čert by stejně nepůsobil moc důvěryhodně. Confused


Ty seš blonďák? Shocked Embarassed


Akorát nechápu, proč se stydíš za to, že je Manuel blon´dák.

Surprised
_________________
Neustále se máme co učit, poznávat a to jak v sobě tak v okolí a u druhých. Získávání zkušeností dobrých i špatných, radostmi i bolestmi
- i těmi se učíme.Sou mnohdy velmi důležité.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út prosinec 05, 2006 2:02 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Manuel de Falla napsal:
Nikom napsal:
já budu rozhodně čert...
obávám se že na zbylé "svaté" bytosti nemám povahu...


O.K. Beru teda toho anděla. Blonďatej čert by stejně nepůsobil moc důvěryhodně. Confused


Ty seš blonďák? Shocked Embarassed
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út prosinec 05, 2006 1:54 pm
Autor Zpráva
valbo
guru+


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 877

Předmět: NikomČert, Manuel Anděl, valboMikuláš možná, kdo další?přidá Citovat

...
_________________
Neustále se máme co učit, poznávat a to jak v sobě tak v okolí a u druhých. Získávání zkušeností dobrých i špatných, radostmi i bolestmi
- i těmi se učíme.Sou mnohdy velmi důležité.


Naposledy upravil valbo dne so květen 14, 2016 1:29 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út prosinec 05, 2006 1:50 pm
Autor Zpráva
Manuel de Falla
guru++


Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 1066
Bydliště: Matka měst

Předmět: Citovat

Nikom napsal:
já budu rozhodně čert...
obávám se že na zbylé "svaté" bytosti nemám povahu...


O.K. Beru teda toho anděla. Blonďatej čert by stejně nepůsobil moc důvěryhodně. Confused
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út prosinec 05, 2006 1:14 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

já budu rozhodně čert...
obávám se že na zbylé "svaté" bytosti nemám povahu...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po prosinec 04, 2006 4:12 pm
Autor Zpráva
Manuel de Falla
guru++


Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 1066
Bydliště: Matka měst

Předmět: Citovat

Skoro stojí za úvahu založit nějakou tradici. Seženeme kostýmy - a jdem na to! Jen nevím, jestli za anděla, nebo za čerta. Ukecal bych to asi na obojí.

Guláš? Od nás odcházelo trio vždycky s nějakým tím centilitrem ethanolu v útrobách ...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po prosinec 04, 2006 2:24 pm
Autor Zpráva
valbo
guru+


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 877

Předmět: Zítra přijde mikuláš, pro mne nejhezčí svátek v roce Citovat

zdar děcka, zítra příjde mikuláš.

Mik Miku Mik Miku Mikuláš, přišel si k nám na guláš Smile .

To je moc hezký svátek. je to nejhezčí svátek v roce, aspoň pro mne.

Je to o obdarování chudých. Když jsem porve slyšel o mikuláši ve škole, naprosto mne to nadchlo.

Prostě Anddílci, mikuláši, čerti. Když sem byl malý a děda si nasazoval punčochu na hlavu a kožich, no brrrr.

pak když sem dostal bramboru, někdy uhlí, nebylo to asice moc příjemny,
většinou to nechybělo, ale co.

Mikuláš je prostě Mikuláš.
_________________
Neustále se máme co učit, poznávat a to jak v sobě tak v okolí a u druhých. Získávání zkušeností dobrých i špatných, radostmi i bolestmi
- i těmi se učíme.Sou mnohdy velmi důležité.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne listopad 26, 2006 12:43 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Gratulace Citovat

valbo napsal:
Adámku, my už sme rok na Gay komunitě.
to je co. bylo to v úterý a já na to zapomněl.

Přeju ti hezky psaní.



Hodně krásného dalšího psaní. Za ten rok jsi ušel jistě hodně veliký kus cesty. Ať se ti dobře šlape a přitom píší dál tak krásné niterné vzkazy. Plné víry, naděje a lásky. Přeji Tobě i Adamovi krásný podzim, příspěvky, které vám cosi dají. A a´t se Vám tak krásně píše dálSmile
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne listopad 26, 2006 12:34 pm
Autor Zpráva
valbo
guru+


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 877

Předmět: ... Citovat

...
_________________
Neustále se máme co učit, poznávat a to jak v sobě tak v okolí a u druhých. Získávání zkušeností dobrých i špatných, radostmi i bolestmi
- i těmi se učíme.Sou mnohdy velmi důležité.


Naposledy upravil valbo dne so květen 14, 2016 1:35 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so listopad 25, 2006 10:19 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Re: jak jsem oslavoval svátek, přesně tak jak to mám rád Citovat

valbo napsal:
Před 14dny jsem měl svátek.
Byl to můj nejhezčí svátek.
Slavil jsem 14dní.

Slavil jsem ho na Hradeckém srazu gay komunity, slavil jsem ho na Pražském srazu gay komunity.
Slavil jsem ho na Mezipatrech.
A také v jednom městečku u Prahy.

Akorát zrovna můj nejbližší kamarád, měl nehodu s autem, cestuje po republice furt.
Naštěstí je v pořádku.
A ten druhej kamarád, nemůžu říct kterej první, nebo druhý, zas dělá nebezpečnej sport, je horolezec.

Proč o tom mluvím? u gayů to jde. Mít přátelství. Nemusí tam jít o nic sexuálního a erotického.

Slavíš dary o to krásnějšími. Je bezva, že jsi se podělil o svůj zážitek Twisted Evil

Já na slavení nejsem, ale jsem rád s lidma. tak asi tak. Nepotřebuju žádné dary a říkat, já mám svátek atd. Nebo ít velkou oslavu.
Spíš jsem rád, když své známé postupně nějak se mohu setkat. Prostě. Asi tak.
Možná je to blbé. Je to možny. Já sem prostě takovej.

_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so listopad 25, 2006 6:56 pm
Autor Zpráva
valbo
guru+


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 877

Předmět: jak jsem oslavoval svátek, přesně tak jak to mám rád Citovat

Před 14dny jsem měl svátek.
Byl to můj nejhezčí svátek.
Slavil jsem 14dní.

Slavil jsem ho na Hradeckém srazu gay komunity, slavil jsem ho na Pražském srazu gay komunity.
Slavil jsem ho na Mezipatrech.
A také v jednom městečku u Prahy.

Akorát zrovna můj nejbližší kamarád, měl nehodu s autem, cestuje po republice furt.
Naštěstí je v pořádku.
A ten druhej kamarád, nemůžu říct kterej první, nebo druhý, zas dělá nebezpečnej sport, je horolezec.

Proč o tom mluvím? u gayů to jde. Mít přátelství. Nemusí tam jít o nic sexuálního a erotického.

Já na slavení nejsem, ale jsem rád s lidma. tak asi tak. Nepotřebuju žádné dary a říkat, já mám svátek atd. Nebo ít velkou oslavu.
Spíš jsem rád, když své známé postupně nějak se mohu setkat. Prostě. Asi tak.
Možná je to blbé. Je to možny. Já sem prostě takovej.
_________________
Neustále se máme co učit, poznávat a to jak v sobě tak v okolí a u druhých. Získávání zkušeností dobrých i špatných, radostmi i bolestmi
- i těmi se učíme.Sou mnohdy velmi důležité.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so září 30, 2006 8:31 pm
Autor Zpráva
Petr_K
uživatel++


Založen: 23.3.2006
Příspěvky: 250
Bydliště: Karlovarský kraj

Předmět: Pro Borka a Libora Citovat

Moc krásné příběhy co jste kluci napsali, opravdu moc. Přeju vám Borku a Libore hodně štěstí, ať jednou potkáte toho Míšu, Péťu či Pavlíka který zaplní srdíčko nádhernou čistou láskou až po okraj.... Wink
_________________
**** Petr ****
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

so září 30, 2006 1:38 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Dnes má svátek Michal Citovat

valbo napsal:
Je to zajímavy, ale nikdo jiného jména, mne ovlivnil a nepřinesl tolik krásného, někdy smutného, a prostě,


jako právě Michalové.

Jednoho Michala jsem zbožňoval ve školce. Ale to ještě nebylo tak nic to. Ale to jméno se mi moc líbilo. Pravda. michal.

Můj první přítel kamarád, byl Michal. Michale, doufám, že se ti daří. Seš darebák, ale to je na tobě docela fajn, máš toho i dost dobrého, Byl jsi jediný, koho jsem měl svyho času nablízku. S kým jsem zvládal dobré i zlé. Míšo ať se Ti daří. Najdi si nějakou fajn holku, ať se o tebe stará, ale ty máš svou hlavu stále.

Další byl michal, kterého jsem poznal v počátku vstupu do gay světa.
Možná díky němu jsem poznal, že mne to vcuclo, tento svět, že mi na něm záleží už. Doufejme, že si to spravíš doma s rodičema a v té praz se ti daří.

Další michal, byl jsi se mnou, v předvečer, než jsem šel do nemocnice tehdy. Bylo to pro mne moc fajn.
Ale pak na té motorce, to bylo drsny. Ale musím se Ti přiznat, že Tvůj přítel se mi dost líbil. Díky vám dvěma jsem zjistil, že už tak nikdy nesmím přemýšlet a už se mi to pak nikdy nestalo.A To je dobře. Víckrát jsem se nezamiloval do žádného kluka v páru. jedině jsem je měl rád oba, ale jako kamarády.I když třeba si to mohli vyčíst, že je mám rád víc, ale tak to nebylo.

Další Michal. No, toho mám moc rád. To je člověk, kterýho si moc vážím.
Je to jeden z mých vzorů kluka. Je to kluk opravdu ferovej. má humor.
Je to moc pěknej člověk. Michale, a´t se Ti daří. Seš moc fajn.
Hovořit s Tebou je zážitek.I když někdy musím dávat pozor, jak to zrovna v tom okamžiku myslíš.

Další Michal, když jsem byl mezi gayi, nebyl jsem uplně v pohodě, uplně jsem se necítil. Tento michal, mi podal ruku a řekl, mi Borku, neboj se.
Tento jemný a citlivý Michal, mu ukázal, jak překonat překážky, které mám v sobě. Je mi něčím podobný. Ale v něčem jsi mne trochu rozesmutněl,
i když, protože jsi mi v něčem podobný, snad to bylo jen někaké takové a snad jsi to nemyslel v tom hodně špatném umyslu a napravíš to hm.
Je pravda, že jsme prožívali něco obdobného. Ale je někdy trochu slušnost na místě.

Další Michal. S tímto Michalem, mohl jsem poznat, sebe a jseš krásnej člověk. A myslím to vážně.


Nadherny pribeh Borku. Uvedomujes si sve poklady. Lidi, kteri ti odkryli kus sebe. A ty jsi poznal jaky jsi ty. Je to moc krasne. Moc ti preji, aby tento okamzik, ikdyz neni vesely. Tak, aby ti opravdu hodne dal. Jsi opravdu zajimavy a citlivy kluk. Nebudu skryvat to, ze uz proto co pises me zajimas. Ale vim, ze kazdy ma tusvou strunku na, ktere sdili. Lidi s, kterymi je podobne naladen. Moc ti preji nejakeho dalsih Misu, ktery prijde poda ti ruku a spolecne budete kracet zivotem. Ci jeho podstatnou casti Wink

U me jsou velmi duleziti Petrove a PAvlove. Takovi apostolove svetla a radosti.

Ve skolce jsme potkal Petu. Byl to moc krasny kluk. skterym jsem si chtel hrat. Uz tehdy jsi byl clovek, ktery se umel smat. Clovek, ktereho tesil zivot. A to, ze jsem ti dal tehdy ve skolce pusu a ty ses nebranil. Bylo to krasne.. Ikdyz nekterym lidem se to nelibilo. Verim, ze jsi stastny a stale ti zivot dava duvod se smat.

Na zakladni skole prisel pro zmenu PAvel. Moc krasny clovek. Tehdy jsme se poprve zamiloval. Myslim, ze tusis ze to bylo vice nez jen pouhe klukovske pratelstvi. Z nejz se to vyklubalo. Vsichni si tehdy mysleli, ze mam holku. Mou tehdy nejlepsi kamaradku. Na skole v prirode jsme byi stale spou. Nechtel jsme byt bez tebe. A to aniu ve sprse nebo v pelisku:-)S tim peliskem jsme si, ale netroufl. Tehdy jsme nevedel, co je to laska. Tys me ukazal co je hluboke pratelstvi. I to co je laska. Jake to je videt na tom druhem to dobre. A slova: jsi fajn jaky jsi.. jsou nezapomenutelna. Pak se nase cesty rozesli. Verim, ze jsi stastny. MAs fajn holku a zivot, ktery te naplni.

Pak prisel kamarad Peta. Ten me ukazal tak trochu gay svet. Ukazal me, ze lze byt gay a stastny. Stastny gay. Spolu s klukem, ktery byl pro Tebe tehdy novy jste me seznamili s JEndou. Mou prvni laskou. Hodne jsme si s nim dalia ublizili. Tka jak to byva, kdyz lide neumim jemne davat a brat. To tys byl tady v dobe trapeni a jsi i ted. Je krasne, ze jsi toho tehdy cerstvehho kluka pozadal v srpnu o ruku Wink S JAreckem vam to stesticku preji.

a pak je tu PAja z Bohumina. Ukazal si me jakou silu ma laska . To co chci ve vztahu zit. Diky tobe jsem nasel odvahu rozejit se s JEndou. a poprve poznal jake to je s nekym si povidat celou noc. Nemuset premyslet o tom co rikas. Jestli sji dost dobry a hodny lasky. Osud nam nepral. Ale i tak jsi me dal opravdu moc. Verim, ze jsi spokojeny se svym KAjou. MAs nyni jine cislo. KTere nemam. Verim, ze jste stale spolu. A ze zijes nejen Kajou. Ale i tim bunkrem. Ktery byl pro tebe nemene dulezity. A dal jsi mu opravdu mnoho. Tak, abys jej zachoval jako funkcni pamatku. Kluk, ktery na to, ze mu tehdy bylo 19, 20 jiz opravdu neco dokazal. Vazim si te Pajo.

A pak je tu dalsi Peta Wink Kterym me naucil hodne moc. Mit se rad. Ukazal Boha, Viru. I skutecnou lasku dvou kluku. Neumeli jsme to lepe. Ukazal jsi me novy smer meho zivota dekuji Ti Peto. Verim, ze i ty jsi nasel pevne misto ve svem zivote. Tak jak jsi me to ucil.

Pak je tu kamarad PAvel. Starsi pan. Ktery me ukazal, ze se da zit i bez PEti. Tedy, ze potrebujeme k zivotu nejen partnera, ale i dalsi vei. Pratele, povolani.. A i to, ze Buh nam posle to co potrebujeme. Jsi hodne verici clovek. Vyrovnany a plny lasky. UCis me zit s laskou k zivotu. detailum..

Pak je zde na webu jeste jeden Petr Wink Ktery me ted ukazuje jak ciste alze komunikovat v partnerstvi a pratelstvi Wink

A pak jeste my bratranci PAvel a Petr..

borku diky moc.. Pripomel jsi me jake dary mam. A dostavam..No nadhera. Drz se kluku, jsi sympatak, ktereho mam rad
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá září 29, 2006 10:53 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Mně takhle zase formovali a formují samí Petrové a Filipové Idea
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá září 29, 2006 9:34 pm
Autor Zpráva
valbo
guru+


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 877

Předmět: Dnes má svátek Michal Citovat

Je to zajímavy, ale nikdo jiného jména, mne ovlivnil a nepřinesl tolik krásného, někdy smutného, a prostě,


jako právě Michalové.

Jednoho Michala jsem zbožňoval ve školce. Ale to ještě nebylo tak nic to. Ale to jméno se mi moc líbilo. Pravda. michal.

Můj první přítel kamarád, byl Michal. Michale, doufám, že se ti daří. Seš darebák, ale to je na tobě docela fajn, máš toho i dost dobrého, Byl jsi jediný, koho jsem měl svyho času nablízku. S kým jsem zvládal dobré i zlé. Míšo ať se Ti daří. Najdi si nějakou fajn holku, ať se o tebe stará, ale ty máš svou hlavu stále.

Další byl michal, kterého jsem poznal v počátku vstupu do gay světa.
Možná díky němu jsem poznal, že mne to vcuclo, tento svět, že mi na něm záleží už. Doufejme, že si to spravíš doma s rodičema a v té praz se ti daří.

Další michal, byl jsi se mnou, v předvečer, než jsem šel do nemocnice tehdy. Bylo to pro mne moc fajn.
Ale pak na té motorce, to bylo drsny. Ale musím se Ti přiznat, že Tvůj přítel se mi dost líbil. Díky vám dvěma jsem zjistil, že už tak nikdy nesmím přemýšlet a už se mi to pak nikdy nestalo.A To je dobře. Víckrát jsem se nezamiloval do žádného kluka v páru. jedině jsem je měl rád oba, ale jako kamarády.I když třeba si to mohli vyčíst, že je mám rád víc, ale tak to nebylo.

Další Michal. No, toho mám moc rád. To je člověk, kterýho si moc vážím.
Je to jeden z mých vzorů kluka. Je to kluk opravdu ferovej. má humor.
Je to moc pěknej člověk. Michale, a´t se Ti daří. Seš moc fajn.
Hovořit s Tebou je zážitek.I když někdy musím dávat pozor, jak to zrovna v tom okamžiku myslíš.

Další Michal, když jsem byl mezi gayi, nebyl jsem uplně v pohodě, uplně jsem se necítil. Tento michal, mi podal ruku a řekl, mi Borku, neboj se.
Tento jemný a citlivý Michal, mu ukázal, jak překonat překážky, které mám v sobě. Je mi něčím podobný. Ale v něčem jsi mne trochu rozesmutněl,
i když, protože jsi mi v něčem podobný, snad to bylo jen někaké takové a snad jsi to nemyslel v tom hodně špatném umyslu a napravíš to hm.
Je pravda, že jsme prožívali něco obdobného. Ale je někdy trochu slušnost na místě.

Další Michal. S tímto Michalem, mohl jsem poznat, sebe a jseš krásnej člověk. A myslím to vážně.
_________________
Neustále se máme co učit, poznávat a to jak v sobě tak v okolí a u druhých. Získávání zkušeností dobrých i špatných, radostmi i bolestmi
- i těmi se učíme.Sou mnohdy velmi důležité.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne srpen 06, 2006 10:02 am
Autor Zpráva
valbo
guru+


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 877

Předmět: to naše babičky Citovat

nokin napsal:
A moje babička je kovaná komunistka Embarassed , která nesnáší církev a realitu Twisted Evil


To moje druhá babička má v oblibě sociální demokracii, ale nepohrdne ani komunisty.
No když byla práca a bydlení, prý. Ta druhá je za pro pravici.
Obě dvě církev vůbec nemusí, to by měly společné, tyto 2rozdílné ženy.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne srpen 06, 2006 1:27 am
Autor Zpráva
nokin
uživatel+


Založen: 19.3.2006
Příspěvky: 230
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

A moje babička je kovaná komunistka Embarassed , která nesnáší církev a realitu Twisted Evil
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so srpen 05, 2006 7:51 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

To moje babička nesnáší komunisty a církev svatou...
Druhá moje babička nesnáší komunisty a církev svatou miluje (Ratzinger se na mě zubí z kredence)
A prababičce jsou všichni ukradní až na jednu sousedku, kterou upřímně nenávidí... půvabné je na tom to, že k tomu ani nemá valný důvod... Rolling Eyes Rolling Eyes
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so srpen 05, 2006 7:31 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: babička Citovat

Moje babička sice proti gayům nic nemá, ale nesnáší politiky a bigotní flanďáky. Každopádně nikdy nejde pro jadrné slovo daleko a už od batolecího věku umím některá z ních, která dodnes je hojně používám.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so červenec 29, 2006 8:21 pm
Autor Zpráva
valbo
guru+


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 877

Předmět: Homouši a narkomani sou pakáž- dle mé babičky Citovat

Toto znělo na oslavě narozenin mé milované tety.
Dobry, ne?

Moje babička má slovník jako kokot a debil a co bych mohl povídat.

Nedávno ještě lítala v depresi a TEĎ ASPOŇ NO.

Ovšem moje teta a mí rodiče opět mlčeli a tak, děda vedle naštěstí snad nepocítil mé pohnutí.

Ale je pravda , že homouši z chatů občas pakáž sou, nakopal bych je do prdele
a pořádné, nebo bych je vykastroval. ...

A pak se tam furt bavili o dětech, ne všechny oslavy, sou ty nejhezčí, ale já sem se aspoň vyhříval a opaloval a koupal.

Ale nechápu, jak si děda, váženej vědec, mohl takovou partnerku najít, sice už spolu nežijí, ale no.
Máti je něco mezi dědou a babičkou. No průměr. Ale s baičkou sem zas rád chodil do kina, je s ńou docela prdel, to je taky pravda.
Ale ten její slovník hm...

Asi nemáte takovou babičku, co?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so červenec 22, 2006 10:25 am
Autor Zpráva
valbo
guru+


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 877

Předmět: Re: To Libor Citovat

Libor napsal:


Dekuji Ti. Preji Ti, abys dokazal vydrzet sam se sebou. Aby sis nevyrabel moc trapeni. A neprestaval verit v to co jsi poznal. V lasku a hloubku..Rad bych s tebou nekdy zasel na caj.. Na pratelske setkani.. Wink Jsi na me moc hodny diky


Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist