Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Gay svět nakupuji homosexualove jinak? - pomoc na disertacni praci
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

st červenec 19, 2006 1:00 am
Autor Zpráva
Azarael
uživatel+


Založen: 30.12.2005
Příspěvky: 153
Bydliště: spíš Plzeň

Předmět: Citovat

Myslím, že to s těma kámošema vážně není pravda Neutral já mám sice pár známých gayů, ale zdaleka ne většinu. Myslím, že tahle doměnka je založená na klasickém obrazu gaye, jakožto návštěvníka gayklubů atd. prostě buzna. A taky v neposlední řadě na klasickém modelu menšiny. Bohužel (spíš bohudík) se model platný pro jiné menšiny nedá zde s úspěchem aplikovat, neboť gayové narozdíl od jiných menšin nemají separační tendenci. Když má člověk jinou barvu, neslyší nebo je součástí nějaké církve, tak má tendenci se setkávat přednostně se stejnými lidmi. Většinou je to založeno na jistém jednotícím faktoru jednání a myšlení. U gayů je ale jejich jednotící faktor posunut trochu jinam, proto nevytváří výrazné názorové a komunikační baryéry. To, že je člověk hluchej je hendikep na první pohled zřejmý a co se komunikace týká značně omezující , naproti tomu gay se ničím zásadním nevyznačuje, není nic podle čeho by se to dalo poznat, dokud to někomu neřekne, tak to nikdo neví a i následně zde nevzniká komunikační baryéra (většinou) ostatní témata (kromě sexu) zůstávají nezměněna, takže zde nevzniká zásadní separační tlak. Gayové se s ostatnímy gayi stýkají povětšinou za účelem nalezení partnera, ovšem po jeho nalezení vlastně nemá důvod vyhledávat společnost ostatních gayů pouze proto, že mají stejnou orientaci.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po červenec 17, 2006 7:55 pm
Autor Zpráva
the.cracker
uživatel+


Založen: 16.3.2006
Příspěvky: 180
Bydliště: Kyjov

Předmět: Re: proc by homosexualove meli nakupovat jinak - trosku teor Citovat

malpka napsal:
ze vetsina jejich kamaradu jsou take homosexualove

Toto u me vubec neplati...

malpka napsal:
ze v nekterych smutnych pripadech rodina neprijala jejich jinou orientaci, a tak misto rodiny maji spise kamarady

A toto take ne. I kdyz to zatim vi jenom segra, mati a tak jeste ne, tak si jsem jisty, ze neco takoveho u nas nehrozi. Tedy aspon doufam... Tuky tuk Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po červenec 17, 2006 4:01 pm
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

Na to bude ještě asi brzo, počkejme tak cca, no do půl roku to už určitě bude venku.
_________________
To máš z toho, s kým se to taháš. S nějakým anarchistickým bohémem, rudým, bolševickým nokem.
Jsem zženštilý materialista, ach božínku, jsem tak sama a bez materiálu
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po červenec 17, 2006 2:12 pm
Autor Zpráva
malpka
uživatel


Založen: 28.6.2006
Příspěvky: 6
Bydliště: Praha

Předmět: proc by homosexualove meli nakupovat jinak - trosku teorie Citovat

Ahojki

jen ve zkratce jsem chtela vysvetlit tem kteri rikaji ze stejne nakupni chovani je individualni, a tim na homosexualech neni nic zvlastniho...

Podle teorie marketingu, velky vliv na kazdeho maji socialni faktory...vetsinou rodina, socialni postaveni, atd...

a proto si myslim ze homosexualove jako clenove mensiny, ktera ma specificke postaveni v ceske spolecnosti (ktere pomalu meni se k lepsimu..) budou hodne ovlivneni tim ze patri do nejake skupiny, ze vetsina jejich kamaradu jsou take homosexualove, ze v nekterych smutnych pripadech rodina neprijala jejich jinou orientaci, a tak misto rodiny maji spise kamarady, atd....a to vsechno ma vliv na to ze jinak nakupuji.

tak snad nekterym takove vysvetleni staci....az budu mit na toto tema neco napsane, tak kdyby nekdo chtel...tak mu klidne poslu

jinak napadlo mne, a mozna dokonce to tady uz nekdo zminil...

jste jako homosexualove, kteri nemuzou mit manzelku, ale uz partnera, nejak omezovani/diskriminovani co se tyce financnich sluzeb? Napr. ze manzel s manzelkou maji snadnejsi podminky ziskat hypoteku, uver, atd...nez homosexualni partneri?
Setkal jste se s tim nekdo???
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne červenec 16, 2006 11:54 pm
Autor Zpráva
Esteban Trueba
uživatel+


Založen: 5.3.2006
Příspěvky: 132
Bydliště: Kosice

Předmět: Citovat

Asi som sa, už klasicky, zle vyjadril, ale nechám to už tak, nemám chuť to vysvetľovať, moje príspevky si jednoducho NEVŠÍMAJTE Exclamation Exclamation Exclamation
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne červenec 16, 2006 10:10 pm
Autor Zpráva
the.cracker
uživatel+


Založen: 16.3.2006
Příspěvky: 180
Bydliště: Kyjov

Předmět: Citovat

Ja si proste stojim za svym, ze je to individualni. Sice jeste neznam tolik gayu, takze az nekdy poznam, treba zmenim nazor. Ale ted si myslim toto ... a konec Cool
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne červenec 16, 2006 4:32 pm
Autor Zpráva
Source
uživatel


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 12

Předmět: TO: Esteban Trueba Citovat

Tak ted uz to nechapu vubec, asi je ve me moc heterosexualniho mysleni Very Happy . Ja si myslim, ze uplne to na orientaci nezalezi, nasel by se i heterosexual co by si tyto veci koupil, jde spis o to kolik procent homo vs hetero by si koupilo to ci ono. Byla by to asi zajimava studie.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne červenec 16, 2006 12:00 am
Autor Zpráva
Esteban Trueba
uživatel+


Založen: 5.3.2006
Příspěvky: 132
Bydliště: Kosice

Předmět: Citovat

Tajné vôbec: len čo si spomeniem: džínsy - bedráky so zapínaním na gombíky (prvé v živote a som im veľmi rád), tričko (svetlofialové aj keď doma v ňom vidia ružovú, hehe), kopu, fakt kopu kníh (Allende, García Márquez, Esterházy, ...), mp3 prehrávač (to bola blbá kúpa - tešil som sa na krásny Phillips, ale ten nemal FM tuner, tak som zostal pri škaredom káčatku odkiaľsi z Číny, ale ten Phillips ma stále máta v snoch, hehe), hej ešte boty - pekné zelené, asi tri orchidey - zatiaľ všetky žijú, zakladače do roboty - žlté, deodorant guličku - zelený čaj, ale ten mi zhabala mama Wink , farebný atrament do tlačiarne, aby som si mohol urobiť akoby originál obaly na, hm, pssst, napálené cédéčka, ... + tento týždeň si chcem ísť kúpiť pre mňa hriešne drahé džínové sako. Cool

Je to asi môj najdlhší príspevok na tomto fóre, myslíte, že by si to kúpil priemerný J. N. - jedinec mužského pohlavia heterosexuálne orientovaný? Všetky tieto veci samy o sebe sú úplne neutrálne, asexuálne, hehe, ale dokopy...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so červenec 15, 2006 6:03 pm
Autor Zpráva
murex
uživatel++


Založen: 15.10.2005
Příspěvky: 305
Bydliště: London, (Pha)

Předmět: Citovat

Esteban Trueba napsal:
Pri tom či a akým spôsobom nakupujeme možno nezáleží na orientácii, ale čo a podľa akých kritérií vyberáme, to už hej. Minule som sa zamyslel nad tým, čo som si v poslednom čase kúpil sám pre seba, nie do domácnosti, ani na jedlo, a prišiel som na to, že bežný heterák by si to asi/iste v takej kombinácii a v takom množstve NEKÚPIL. Hough

A čo že si si to kúpil? (pokiaľ to teda nie je tajné..) Laughing Twisted Evil
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá červenec 14, 2006 12:14 am
Autor Zpráva
Esteban Trueba
uživatel+


Založen: 5.3.2006
Příspěvky: 132
Bydliště: Kosice

Předmět: Citovat

Pri tom či a akým spôsobom nakupujeme možno nezáleží na orientácii, ale čo a podľa akých kritérií vyberáme, to už hej. Minule som sa zamyslel nad tým, čo som si v poslednom čase kúpil sám pre seba, nie do domácnosti, ani na jedlo, a prišiel som na to, že bežný heterák by si to asi/iste v takej kombinácii a v takom množstve NEKÚPIL. Hough
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt červenec 13, 2006 8:14 pm
Autor Zpráva
Petr_K
uživatel++


Založen: 23.3.2006
Příspěvky: 250
Bydliště: Karlovarský kraj

Předmět: Citovat

Source napsal:
No tak podle toho co napsal Upeer o nakupovaní sem asi heterosexuál Laughing

Já taky Laughing . Z nakupování hlavně oblečení mám husí kůži a jsem nervozní a podrážděnej. Kdyby to šlo, pověřil bych tím raději někoho kdo se v tom vyzná a má lepší vkus ať mě jde něco koupit Very Happy Very Happy

Pro mě osobně je tohle téma nakupování stejně nelogické jako se tu řešilo zaměstnání. Myslím si že to jsou věci které nejsou vůbec závislé na orientaci. Prostě je to o každém jednom člověku, o jeho povaze, zájmech.. každý jsme jiný a jestli je někdo na kluky nebo na holky nijak nesouvisí s tím zda a jakým způsobem nakupuje nebo jaké si zvolí povolání. Ale je to jenom můj soukromý názor... Wink
_________________
**** Petr ****
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

čt červenec 13, 2006 6:44 pm
Autor Zpráva
Source
uživatel


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 12

Předmět: Citovat

No tak podle toho co napsal Upeer o nakupovaní sem asi heterosexuál Laughing
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne červenec 09, 2006 4:47 pm
Autor Zpráva
theby
uživatel+


Založen: 2.6.2006
Příspěvky: 209

Předmět: Re: ma ten vyzkum smysl, nema to smysl????? Citovat

malpka napsal:
vidim ze nazory jsou rozdilne....otazka jen ktery nazor je prevazujici, jsou gay jini v nakupovani nebo ne?


v kazdem pripade diky, vase diskuze mi vytvorila nejaky ten vstupni obrazek na dane tema....

smysl má určitě připojím eště svůj názor je fakt že daně a pracovní příjem eště nemám zn. nejsem ovlivněn Laughing já si taky potrpím na design ale jsem hrozně netrpělivý záleží mi hlavně na rychlosti nevím jak to ale když to není rychlí není to vůbec
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so červenec 08, 2006 1:08 am
Autor Zpráva
nokin
uživatel+


Založen: 19.3.2006
Příspěvky: 230
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

upeer napsal: O tom zda je česká spol. v pohodě s homosexuálama mám názor takový, že se za poslední roky situace hodně zlepšila, ale přesto mám pocit, že spousta lidí chce jít jakoby pouze s davem a navenek dává najevo toleranci (protože je to dneska tak trochu v "módě") zatímco uvnitř jsou stále homofobní.

Vidím to bohužel úplně stejně Confused
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá červenec 07, 2006 8:05 pm
Autor Zpráva
murex
uživatel++


Založen: 15.10.2005
Příspěvky: 305
Bydliště: London, (Pha)

Předmět: Citovat

taky si myslim, ze by to byla zbytecna provokace... stacili mi reakce kolegu na film "Zkrocena Hora"

a k tomu nakupovani: asi to bude individualni. nemslim si ale, ze bych ja mel jine zvyklosti nez mi HT kamaradi... kramum se snazim vyhybat....
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá červenec 07, 2006 2:11 pm
Autor Zpráva
the.cracker
uživatel+


Založen: 16.3.2006
Příspěvky: 180
Bydliště: Kyjov

Předmět: Citovat

Co se tyce HM v reklame, tak to by snad pohorsovalo i me Embarassed Laughing Nemyslim to uplne doslova, ale taky si myslim, ze by to bylo v soucasne situaci nevhodne. Sice se tolerance opravdu za posledni roky zvysila, ale chce to cas a nema cenu zbytecne provokovat a poburovat, kdyz to neni nutne.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st červenec 05, 2006 11:30 am
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: .. Citovat

Myslim si, ze nakupuji jinak nez ht muzi jen nektere veci. Predevsim knihy, filmy a doplnky do bytu. To me bavi a rekl, bych ze si v teto oblasti rozumim spise se zenami. Mozna v tom. Mode nerozumim a na materialni statky si moc nepotrpim..
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út červenec 04, 2006 11:26 pm
Autor Zpráva
upeer
tester


Založen: 24.6.2006
Příspěvky: 4
Bydliště: Plzeň

Předmět: to malpka Citovat

Myslím si, že gayové jsou jiní v nakupování. Ale záleží na tom o co jde. Těžko si představit, že si gay půjde koupit něco k večeři a bude mít v košíku něco zcela jinýho než ht, ale víc než o výsledek nákupu jde o způsob nakupování. Když si např. gay půjde koupit nový tričko, může koupit to samý co kdokoli jiný, ale bude ho vybírat jiným způsobem. Bude ho zajímat, střih, materiál, barva atd. Ht se bude v první řadě zajímat o to, kolik stojí a jak v něm bude působit mezi kamarádama. Ne že by gaye nezajímala cena, ale není na prvním místě. Celý proces nákupu bude u gaye trvat déle. Bude víc zkoušet, hodnotit a zase zkoušet.. Ht. bude většinou z nakupování podrážděnej, nervózní, zatímco my si nakupování užijem. To samé je i při nákupu elektroniky a nábytku. Já osobně taky preferuji design před funkcemi. Pokud mi to nebude ladit, prostě si to nekoupím ani kdyby to bylo zadarmo a mělo to 20x víc funkcí. Ale to je věc názoru. Nemluvím za všechny.

O tom zda je česká spol. v pohodě s homosexuálama mám názor takový, že se za poslední roky situace hodně zlepšila, ale přesto mám pocit, že spousta lidí chce jít jakoby pouze s davem a navenek dává najevo toleranci (protože je to dneska tak trochu v "módě") zatímco uvnitř jsou stále homofobní. Nevím jak to vysvětlit, ale prostě to tak u většiny cítím. Skutečně nevím jak bude ht reagovat na reklamu s hm, ale vždycky zůstanou tací, kteří si prezentovaný výrobek nekoupí jen proto, že ho podobná reklama pobuřuje a vzbuzuje v něm homofobní postoj.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út červenec 04, 2006 5:39 pm
Autor Zpráva
malpka
uživatel


Založen: 28.6.2006
Příspěvky: 6
Bydliště: Praha

Předmět: ma ten vyzkum smysl, nema to smysl????? Citovat

vidim ze nazory jsou rozdilne....otazka jen ktery nazor je prevazujici, jsou gay jini v nakupovani nebo ne?

podle mne vyzkum ma rozhodne smysl, ale klidne vysledkem muze byt zaver ze homosexualove se vubec nelisi v nakupovani od heterosexualu.... - to je take vysledek, ze?

no v kazdem pripade je to pro mne hodne prinosne sledovat Vase nazory....ted pracuji na dotazniku, a ostatnich metodach jak budu zkoumat Vase nakupni chovani...

jinak stejne predpokladam ze prace se nakonec zameri na reakce heterosexualu na reklamy kde by vystupovali homosexualove, napr. reklama na susenky, misto zenske a chlapa vecer doma u televize...budou dva chlapy...
to by melo odrazet jak je vnimana homosexualita v ceske spolecnosti....a o to se zajima hodne organizaci ktere bojuji za prava homosexualu....

co rikate, je ceske spolecnost v pohode s homosexualama....nevadilo by jim kdyby byli v reklame?????
sice je to uz spise pruzkum nakupniho chovani heterosexualu....ale take muze z toho vypadnout neco zajimaveho....anebo take i ne...

v kazdem pripade diky, vase diskuze mi vytvorila nejaky ten vstupni obrazek na dane tema....
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne červenec 02, 2006 10:36 pm
Autor Zpráva
tom7six
uživatel


Založen: 30.5.2006
Příspěvky: 23
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

myslím, že v tom takový rozdíl nebude. je fakt, že moji HT kamarádi obvykle neutrácejí takové prachy za obrazy a knihy, ale co se týká oblečení, elektroniky a různých kravinek do domácnosti (rozuměj bytové doplňky) tak si s většinou z nich nezadám. snad si dovolím pouze tvrdit, že mi to esteticky líp ladí dohromady Smile

Jo a u té elektroniky požaduji dobrý design (přece je to jenom kus nábytku na který se musím dívat), rozumný poměr výkon cena a hlavně kvalitu. Každopádně nejsem takovej magor, abych kupoval Bang & Olufsen. V pozičních statcích si nelibuji.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne červenec 02, 2006 12:21 am
Autor Zpráva
nokin
uživatel+


Založen: 19.3.2006
Příspěvky: 230
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Mě u elektroniky musí většinou zaujmout design. Parametry jsou až na dalším místě...
Co se oblečení týká, tak jej nakupuju s krajním odporem až když to, které nosím jeví známky opotřebení a začíná se rozpadat... Embarassed Embarassed Embarassed
Zkoušení oblečení úplně nesnáším, hlavně když jsou prodavavčky moc aktivní....Proto mi vyhovují řetězce jako je C&A, kde si můžu v klídku všechno vyzkoušet a nikdo mě neotravuje. Na druhou stranu, když už se mi povede něco pěkného a dobře padnoucího vybrat, tak z toho mám obrovskou radost Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so červenec 01, 2006 4:16 pm
Autor Zpráva
the.cracker
uživatel+


Založen: 16.3.2006
Příspěvky: 180
Bydliště: Kyjov

Předmět: Citovat

Co se tyce elektroniky, tak k te mam ciste technicky vztah. To znamena, ze na prvnim miste jsou parametry, pak dlouho nic a pak az to ostatni Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so červenec 01, 2006 10:38 am
Autor Zpráva
valbo
guru+


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 877

Předmět: nakupování, Prior, Ťamani, galerie Citovat

Stonerock napsal:
Výjimka potvrzuje pravidlo... Pokud jsem v nějakym ohledu "typickej chlap", tak je to vztah k nákupům - pro mě je to jedna z nejnesnesitlenějších věcí, který mě můžou potkat... Rolling Eyes Do obchodu jdu pouze a jedině tehdy, pokud něco nevyhnutelně potřebuju, a i pak jdu právě pro tu jednu věc, nerozhlížim se ani vpravo ani vlevo, jen aby to trvalo co nejkratší dobu.
Pokud jde o to, jaký výrobků kupuju, tak to dost závisí na druhu zboží, o který se jedná. U potravin si dost potrpim na kvalitu - takový ty uzeniny 35,- Kč/kg mě docela děsí Shocked Mam rád všemožný celozrnný pečivo, dobrý sejry, čerstvou zeleninu a ovoce...
Pokud jde o kosmetiku, tak tam na mě výrobci fakt nevydělaj'. Jsem z těch, který si vystačí s mejdlem, šamponem, zubní pastou, vodou po holení... Mejdlo a šampon mam, tušim, Palmolive, pasty střídam - Colgate, Signal, Aquafresh...
Co se týče oblečení, tak to taky nijak nepřehánim. Vyhovujou mě nákupní centra, kde mam pod jednou střechou spoustu obchodů, takže když už neni zbytí, tak tam jeden den vyrazim, zběžně je proběhnu, nakoupim pár triček, nějaký džíny, botasky a doufam, že tam zase půl roku nebudu muset Wink.
A ani se zmiňovanou elektronikou to nijak nehrotim. K technice obecně přistupuju krajně pragmaticky, takže okouzlení z nějakejch módnich výstřelků se u mě fakt nekoná. Třeba mym hlavnim kritériem pro výběr mobilu je, aby byl co nejmenší a moc nepřekážel v kapse. Fakt nepotřebuju k životu, aby uměl péct palačinky a měl vodotrysk. Wink


To je hrozně pěkně napsany. Já právě taky nesnáším ty obchody a lítání v hypermarketech, je mi to uplně nepříjemné. Co vím, chodili sme v Brně na burzu, byli tam vietnamci na stáncích, to ještě neměli počátkem 90let obchody kamenny, tam sem se těšil na pukance, nebo na nějakou blbost, že sem dostal, Obleční a zkoušení, to bylo horší.
Ale třeba jako děcko, sem miloval chození do Prioru, do Tuzexu se mnou naši nechodili, takže nevím jak to vypadalo tam, ale Prior byl první obchoďák, byli tam jezdící schody, já se houpal na tygrovi, nebo slonovi a to se mi moc líbilo, miloval sem ten obchoďák.A stejně jezdící schody, to bylo super. Vyrovnalo se to řetízkáči za 1Kč. Po revoluci, už to však bylo jen po tržištích, plno lidí tam bylo a co sou ty hypermarkety teď, tam to fakt nesnáším. I když matička je v obchodní galerii, tam to ještě jde.Ne všechny, sou tak hrozny.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so červenec 01, 2006 2:17 am
Autor Zpráva
Stonerock
šaman


Založen: 2.2.2006
Příspěvky: 1509
Bydliště: Plzeň

Předmět: Citovat

Výjimka potvrzuje pravidlo... Pokud jsem v nějakym ohledu "typickej chlap", tak je to vztah k nákupům - pro mě je to jedna z nejnesnesitlenějších věcí, který mě můžou potkat... Rolling Eyes Do obchodu jdu pouze a jedině tehdy, pokud něco nevyhnutelně potřebuju, a i pak jdu právě pro tu jednu věc, nerozhlížim se ani vpravo ani vlevo, jen aby to trvalo co nejkratší dobu.
Pokud jde o to, jaký výrobků kupuju, tak to dost závisí na druhu zboží, o který se jedná. U potravin si dost potrpim na kvalitu - takový ty uzeniny 35,- Kč/kg mě docela děsí Shocked Mam rád všemožný celozrnný pečivo, dobrý sejry, čerstvou zeleninu a ovoce...
Pokud jde o kosmetiku, tak tam na mě výrobci fakt nevydělaj'. Jsem z těch, který si vystačí s mejdlem, šamponem, zubní pastou, vodou po holení... Mejdlo a šampon mam, tušim, Palmolive, pasty střídam - Colgate, Signal, Aquafresh...
Co se týče oblečení, tak to taky nijak nepřehánim. Vyhovujou mě nákupní centra, kde mam pod jednou střechou spoustu obchodů, takže když už neni zbytí, tak tam jeden den vyrazim, zběžně je proběhnu, nakoupim pár triček, nějaký džíny, botasky a doufam, že tam zase půl roku nebudu muset Wink.
A ani se zmiňovanou elektronikou to nijak nehrotim. K technice obecně přistupuju krajně pragmaticky, takže okouzlení z nějakejch módnich výstřelků se u mě fakt nekoná. Třeba mym hlavnim kritériem pro výběr mobilu je, aby byl co nejmenší a moc nepřekážel v kapse. Fakt nepotřebuju k životu, aby uměl péct palačinky a měl vodotrysk. Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá červen 30, 2006 8:07 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Re: cestování a jídlo, nad elektronikou a komfortem Citovat

valbo napsal:
No jak to tak sleduju, asi uplně nezapadám.
Mně totiž stačí uplně obyčejnej telefon za 5kilo. Trandák, jakejkoliv.
Jo a když už sme u toho elektra, můj otec si opravdu potrpí na tu nejlepší elektroniku, to ano.
Nic extra. v oblečení a módě se nevyznám.

Za to potřebuju přírodu, lesy, louky, potoky. Rád jezdím na výlety a chodím na procházky. Rád i někam vyjedu vlakem a chodím jak po krásách kulturních tak těch přírodních.
Třeba u nás je i polek gayů Pěšky, byl sem s nimi jen jednou, ale co vím z jejich fotek, gaů tam chodí dost. Nebo rá chodím plavat. Zas funguje spolek Golfský proud, s nimi sem nebyl.
Hrozně rád běhám a v praze funguje taky gaysport, kde se chodí běhat, mimo to hrajou i fotball... no fotball tedy nemusím s klukama, pouze s holkama a Basket nesnáším, adš volleyball, ten je mi sympatický.
Hrozně rád chodím do knihovny, knihy, to mám rád, ale spíš ty odbornější, stejně mám rád noviny.

Taky hrozně moc mám rád zeleninu a saláty a dobrá jídla a omáčky, ovoce.
Sice moc vařit neumím, al chcu se to učit.

Takže nějaká móda a elektro ne. Spíš to cestování. I když pěkně se olíct, to taky není k zahozní, když mi s tím někdo pomůže a můžu s ním něco vybrat, hned je fajn.

Jo a ze těch reklam, měl sem rád Dobrá voda, denně doma. Jak našli toho kluka ve špajzu a on jim nabídl červenou, žluou, zelenou, nebo modrou.
Celej zapusinkovanej od holky.Takovej sympaťák byl v té reklmě.

Jo a když už sme u toho elektra, můj otec si opravdu potrpí na tu njlepší elektroniku, to ano.


Valbo ty snad pises o me Wink Embarassed
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá červen 30, 2006 8:06 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Nesmyslne tema Citovat

To tema je nesmysl Exclamation Crying or Very sad
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá červen 30, 2006 10:11 am
Autor Zpráva
valbo
guru+


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 877

Předmět: cestování a jídlo, nad elektronikou a komfortem Citovat

No jak to tak sleduju, asi uplně nezapadám.
Mně totiž stačí uplně obyčejnej telefon za 5kilo. Trandák, jakejkoliv.
Jo a když už sme u toho elektra, můj otec si opravdu potrpí na tu nejlepší elektroniku, to ano.
Nic extra. v oblečení a módě se nevyznám.

Za to potřebuju přírodu, lesy, louky, potoky. Rád jezdím na výlety a chodím na procházky. Rád i někam vyjedu vlakem a chodím jak po krásách kulturních tak těch přírodních.
Třeba u nás je i polek gayů Pěšky, byl sem s nimi jen jednou, ale co vím z jejich fotek, gaů tam chodí dost. Nebo rá chodím plavat. Zas funguje spolek Golfský proud, s nimi sem nebyl.
Hrozně rád běhám a v Praze funguje taky gaysport, kde se chodí běhat, mimo to hrajou i fotball... no fotball tedy nemusím s klukama, pouze s holkama a Basket nesnáším, radš volleyball, ten je mi sympatický.
Hrozně rád chodím do knihovny, knihy, to mám rád, ale spíš ty odbornější, stejně mám rád noviny.

Taky hrozně moc mám rád zeleninu a saláty a dobrá jídla a omáčky, ovoce.
Sice moc vařit neumím, al chcu se to učit.

Takže nějaká móda a elektro ne. Spíš to cestování. I když pěkně se oblíct, to taky není k zahozní, když mi s tím někdo pomůže a můžu s ním něco vybrat, hned je fajn.

Jo a ze těch reklam, měl sem rád Dobrá voda, denně doma. Jak našli toho kluka ve špajzu a on jim nabídl červenou, žluou, zelenou, nebo modrou.
Celej zapusinkovanej od holky.Takovej sympaťák byl v té reklmě.


Naposledy upravil valbo dne so červenec 01, 2006 10:25 am, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá červen 30, 2006 10:06 am
Autor Zpráva
Azarael
uživatel+


Založen: 30.12.2005
Příspěvky: 153
Bydliště: spíš Plzeň

Předmět: Citovat

to je fakt, ale já to myslel jako že gay, co dělá v kanclu, v celku ušetří mnohem víc peněz, než taťka vod dvou dětí co dělá to samý a bere to samý.

Ale ty daně to je fakt hnus, když si spočítám kolik celkem nasypu ze svejch vydřenejch peněz státu tak má jeden chuť se vodstěhovat, když vidí jak se ty peníze někde rozplynou a jsou fuč. To máte daň z příjmu, Zdravotní sociální, DPH ze všeho (hlavně benzín a věci co maj DPH tak natáhlý jak to jen jde) Daně za auto + poviný ručení, daň z nemovitosti, DPH ještě z elektryky, vody, plynu, Daňě se platí i z úroků a vlastně ůplně ze všeho, kdyby to člověk spočítal tak platíme daně větší než ve středověku Evil or Very Mad A přitom na nás chystaj takový vychytávky jako že si budeme šetřit na důchody a lékaře si budem platit taky ze svýho, ale daně nikdo nesníží Confused
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá červen 30, 2006 9:20 am
Autor Zpráva
baez
uživatel


Založen: 22.6.2006
Příspěvky: 20

Předmět: a ještě něco... Citovat

V tomhle tématu mi trochu vadí jedna věc: obvykle se automaticky předpokládá, že homosexuálové mají statisticky významně vyšší příjem, než heterosexuálové. Moc se mi nelíbí, že se to bere jako fakt a danost - možná to v českém prostředí i posiluje negativní reakce okolí...Správnější by bylo zdůraznit, že homosexuálové (vzhledem k absenci vlaastních dětí a rodičovství) často dávají velký důraz na zaměstnání a kariéru. Vydělávají ale samozřejmě stejně jako heterosexuálové na stejných pozicích.....

.. a navíc - ty daně !!! (když jsem se koncem března díval na svoje daňový přiznání, dojalo mě to víc než Brokeback Mountain Wink
_________________
Baez
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt červen 29, 2006 11:56 pm
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

moc děkuji za osvětlení problému.
_________________
To máš z toho, s kým se to taháš. S nějakým anarchistickým bohémem, rudým, bolševickým nokem.
Jsem zženštilý materialista, ach božínku, jsem tak sama a bez materiálu
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 2 z 3
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist