Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Od začátku chtel bych vedet nejaky nazor...
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2

po červen 19, 2006 6:49 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: To Locutus Citovat

Nekecáme!!! Nevim jak Zdenda, ale já jsem beznadějný romantik ze staré školy! Fakt! Embarassed
PC hry teda opravdu nééé! Maria jsem zkoušel kdysi snad ještě na prvním stupni a už tehdy mi to nešlo, tak jsem se na to zvysoka vytento... Když teď vidím své spolužáky uhnízděné v prostorách "počítačové učebny", pálící po sobě z virtuálních pistolek a prskající všude okolo imitujíc válečnou vřavu, otáčám oči v sloup a radši to nekomentuju. Vždycky mám lepší věci na práci (samosebou to, co dneska už ty mlaďochy netáhne:-)). Ale proti gustu...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po červen 19, 2006 6:48 pm
Autor Zpráva
da.jo
guru+


Založen: 24.10.2005
Příspěvky: 764

Předmět: Citovat



Naposledy upravil da.jo dne so červenec 12, 2008 2:07 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po červen 19, 2006 6:46 pm
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

jo. Bahn, Tycoon, ale to už taky ne.
_________________
To máš z toho, s kým se to taháš. S nějakým anarchistickým bohémem, rudým, bolševickým nokem.
Jsem zženštilý materialista, ach božínku, jsem tak sama a bez materiálu
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po červen 19, 2006 6:36 pm
Autor Zpráva
Locutus*939
uživatel


Založen: 19.6.2006
Příspěvky: 19

Předmět: Citovat

ale nekecejte Smile hraje nekdo zvas PC hry? ale nejaky poradny ..mario je uz mimo Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po červen 19, 2006 6:35 pm
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

jo, užil a my ještě nic Laughing
_________________
To máš z toho, s kým se to taháš. S nějakým anarchistickým bohémem, rudým, bolševickým nokem.
Jsem zženštilý materialista, ach božínku, jsem tak sama a bez materiálu
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po červen 19, 2006 6:23 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: To Locutus Citovat

Nevim, na co si stěžuješ. Ty už sis aspoň něco užil Twisted Evil
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po červen 19, 2006 6:12 pm
Autor Zpráva
Locutus*939
uživatel


Založen: 19.6.2006
Příspěvky: 19

Předmět: Citovat

ale to me proste sere v detstvi to bylo uplne super a ted najednou taknejak nic! ..ale my sme to spise brali jako takovy pobaveni ..jak si zukratit nudnou a dlouho chvily...

a kdyz se jeste za tim ohlidnu tak se nikdy nezacel ja... ale ted bych to chtel zkusit Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po červen 19, 2006 6:03 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: To Locutus Citovat

Jo jo, všichni na tomhle fóru ještě nelezou o berlích!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po červen 19, 2006 5:53 pm
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

Adam, já, nám je 18-19, takže celkem podobné.
No určité pasáže, jak kdybysme byli přejeti přes kopírák.
_________________
To máš z toho, s kým se to taháš. S nějakým anarchistickým bohémem, rudým, bolševickým nokem.
Jsem zženštilý materialista, ach božínku, jsem tak sama a bez materiálu
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po červen 19, 2006 5:28 pm
Autor Zpráva
Locutus*939
uživatel


Založen: 19.6.2006
Příspěvky: 19

Předmět: Citovat

mno ja nevim ale na nejaky vztahy nebo dokonce lasku ...mno to fakt zatim moc ne ale zase by to chtelo abych dotycneho znal alespon rok nebo dyl
(KAMARAD)

je tady vubec nekdo v mim veku?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po červen 19, 2006 5:26 pm
Autor Zpráva
llukynek
guru


Založen: 20.10.2005
Příspěvky: 655
Bydliště: Kousek od Pardubic:o)

Předmět: ... Citovat

Locutus*939 napsal:
Very Happy m kdyz vono to moc nejde v ty prdeli kde sem... Smile



Tak si najdi přítele mimo tu "prdel"... Btw. to Ti jde jen o sex?
_________________
Setkáš-li se s homofobem, nakopej mu zadek! Ale nikoli svou ladnou nožkou, ale svou inteligencí! Ukaž mu, kde je jeho místo! Ty jsi v právu, tak se sakra neboj otevřít hubu a bránit se!!!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po červen 19, 2006 5:23 pm
Autor Zpráva
Locutus*939
uživatel


Založen: 19.6.2006
Příspěvky: 19

Předmět: Citovat

Very Happy m kdyz vono to moc nejde v ty prdeli kde sem... Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po červen 19, 2006 4:30 pm
Autor Zpráva
the.cracker
uživatel+


Založen: 16.3.2006
Příspěvky: 180
Bydliště: Kyjov

Předmět: Citovat

To si nemyslim, resp. je to blbost, ze se clovek rodi bisexualni a orientace se rozhoduje az na zaklade vychovy. Sexualni orientace by se mela formovat nekdy tretim mesicem prenatalniho vyvoje, takze si bud ht, bi nebo gay ... akorat si to musis uvedomit, musis si to pripustit.

A jinak, pokud s tim nemas zadny problem, tak bych to neresil. A proste sukej koho citis, ze sukat chces Twisted Evil Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po červen 19, 2006 3:58 pm
Autor Zpráva
Locutus*939
uživatel


Založen: 19.6.2006
Příspěvky: 19

Předmět: Citovat

mno je mi 17 let..a jak se citim mno normalne nejak to moc neresim co se tyce holek je to takovy a celkove slozitejsi vetsinou sedim doma u pc a nejak moc nikam nechodim (diskoteka,hospoda, atd) ale kdyz sem chodil do 8 tridy tak sem mel jeden cas jednu holku ale je to takovy ze sem se nejak sakra stydel.. u kluku je to takovy jiny uz taknejak vim co muzu ocekavat, a co se tyce toho citeni ja prave taknejak nevim s zenskou sem sex jeste nemel a docela mi tu nahrava ta veta ktera zni taknejak ze clovek je Bi ale pak se to ovlivnuje vychovanim atd a to bude asi tim ze tenkrat v tech 10 letech sem mel sex s klukem asi proto.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po červen 19, 2006 3:46 pm
Autor Zpráva
the.cracker
uživatel+


Založen: 16.3.2006
Příspěvky: 180
Bydliště: Kyjov

Předmět: Citovat

No tak prvni a docela zasadni vec - kolik ti ted je? A jinak, po tom cos to tady vsechno napsal se necitis jako gay? Laughing Jinak, co holky? Vubec nic?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po červen 19, 2006 5:59 am
Autor Zpráva
Locutus*939
uživatel


Založen: 19.6.2006
Příspěvky: 19

Předmět: chtel bych vedet nejaky nazor... Citovat

hi, taknejak vam tu popisu moji historii jak to vsechno zacalo a chtel bych znat nazor dik..
zil sem drive v Plzni (od narozeni do nejakych 12 let) kdyz sem v 10 letech byl na tabore tak sem tam byl v chatce s jednim klukem bylo mu asi taky 10 a tak nejak jak dny bezeli tak se me jednou v noci zeptal ze mi ho oliza nebo taknejak to bylo receno, ja se nevedel tak nejak o co slo mno tak sem rekl ze jo (bylo asi 11 hodin vecer a bylo stesti ze taknejak nas nevidela hlidka co se divala do chatek Smile ) mno nic sem tak nejak necitil ani me to neprislo a ani sem nevedel o co poradne jde. Druhy den sme se dostaly uz dokonce ke "klaceni" Smile mno a to uz tak nejak prijemy docela bylo mno tohle ale za nejakou dobu pominulo a ja na tohle skoro zapomel nebo spise to nehralo zadnou roli v mim zivote pak nekdy v 11 letech dedovi zemrela babi a on si nasel nejakou jinou zenskou a ta zenska mela syna a ten sin mel 3 kluky a ty sem tam jezdily k babi (k nam do nasi vily) hlavne nejvic 2 jednomu bylo nejakych 14 a tomu mladsimu 12 a s tim sem se do sexualnich hratek tak nejak uz pomalu neznamo jak zapletl taky do toho prislo jeste asi o pul roku dyl to ze tata po rozvodu s mamou si nazel nejakou dalsi zenskou a ta mela kluka o rok mladsiho nez ja .. HA! hadejte co se stalo.... za nedlouho se k sexu dostalo taky ..kdyz se nad tim zamyslim s odstupem casu nejak se mi to porad "nezda" docela tezky nahody (alespon podle me) pak sem se odstehoval nekam do jedny prd*le v zapadnich cechach (takovy maly mestecko) atady to zaclo stat docela za prd (deti byly jiny nez ve velkym meste a celkove mentalita zdejsich byla na urovni doby kdy vladla inkvizice..) s tim jednim klukem kterej je o rok mladsi se stikam do dneska (kdyz si "teta" prijede pokecat s mamou o nemoznem uz dneska EX-partneru Smile ) ale stejne by me zajimalo jak je docela tohle mozny. Abych ale pravdu rekl libi se mi kluci ale ze bych mel nejaky hlubsi vyznam to se rict neda jedna se vetsinou o to ze sem zapomel "vylestit rouru" Rolling Eyes a okoli to o me nevi ze sem taknejak takhlens orientovanej ... hodne casto poradam s klukama Lan party u me doma (kamaradi privezou PC a propijime je a hrajeme), akorat ted sem se docela nudil tak sem je premluvil (byly 3) abysme sli na benzinku koupit nejaky alkohol, tak sem koupil nejakej tresnovej liker a pak vino a jeste vodku (zaplatil sem to ja samozdrejme jako vzdycky Very Happy ) tak sme se dobelhali zpatky domu a rekl sem ze zacneme tim pekne vypadajicim trebsnovim likerem (bylo to ale nejaky silny na liker..po 2 sklenicich se nam tocila palice..) a tak sme pili pili ...a ja tak nejak vedel ze uz ty mi 2 kamaradi nejak tezce odpadaj nebo spise receno ze nevi ktera bije ..to sem ale ja taknejak bohuzel vedel problem byl v tom ze kamaradum se zaclo delat nejak sakra blbe a tak travili vetsinu casi na zachode jeden se ale doslova poblil a mel od toho celi obleceni mno tak sem mu tak nejak rekl at to slikne a ja to hodil do pracky ..mno pak taknejak sli spat a ten jeden tam lezel jen ve slipech (posledni dobou chodi cvicit a bylo to celkem uz znat) div sem po nem neskocil (on je samozdrejme hetero ale tak nejak sem o tom uvazoval jestli je nejak mozny to s nim zkusit lol ale radeji sem moc neodvaziju ) zname se uz asi 3roky ...

tak vim ze je to takovy ze asi nedava smysl proc to sem pisu ale chtel bych hlavne znat nejakej nazor ..ja osobne se primo jako gay necicit spise se jedna o ty pudovy zalezitosti taky me ale docela stve ze od ti doby co bydlim v tom zapadakove zadnyho kluka nemuzu najit (kterej by za to stal) a v plzni sem jich znal nekolik.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 2 z 2
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist