Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Od začátku Chtěli byste změnit svou orientaci?
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 
Chtěli byste změnit svou orientaci?
ano
13%
 13%  [ 17 ]
ne
74%
 74%  [ 94 ]
nevím
12%
 12%  [ 16 ]
Celkem hlasů : 127
      Na začátek stránky  

út březen 27, 2007 6:53 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Re: to Maku Citovat

Adam napsal:
První část zní jako nedokončený CO, druhá jako prostá konzervativnost. Co z toho platí?


Obojí. To je přece jasný nééé? V tom je ta krása teplech skinů.
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po březen 26, 2007 6:21 pm
Autor Zpráva
Jakub.Jeddide
uživatel++


Založen: 13.12.2005
Příspěvky: 268
Bydliště: Praha 10

Předmět: Citovat

Adam napsal:
Jakub.Jeddide napsal:
.... taková procházka po Praze, když jste v sobě zavěšeni...

..... je krajně nepohodlná Wink


Jak pro koho... Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po březen 26, 2007 5:04 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Jakub.Jeddide napsal:
.... taková procházka po Praze, když jste v sobě zavěšeni...

..... je krajně nepohodlná Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po březen 26, 2007 4:15 pm
Autor Zpráva
Jakub.Jeddide
uživatel++


Založen: 13.12.2005
Příspěvky: 268
Bydliště: Praha 10

Předmět: Citovat

Maku napsal:
Je mi 16, s homosexualitou jsem se už celkem dávno vypořádal, mám přítele, děláme mi potíže ho držet za ruku či mu dat pusu, když jsme v centru či mhd. Dokonce jsme se ted dohodli, že to dělat prostě nebudeme. O to více se budeme "těšit" až budeme někde v soukromí Rolling Eyes

Jsem asi moc pohodlný... Naložil jsem si spostu věcí, které se s homosexualitou perou a to at z pracovních, politických, ideových důvodů Sad


Já nevím...asi k tomu jednou dospěješ, že ti nebude žinantní dát svojí lásce pusu nebo ji držet za ruku...je to škoda, taková procházka po Praze, když jste v sobě zavěšeni... Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po březen 26, 2007 2:57 pm
Autor Zpráva
Maku
guru++


Založen: 6.7.2006
Příspěvky: 936

Předmět: Citovat

Je mi 16, s homosexualitou jsem se už celkem dávno vypořádal, mám přítele, děláme mi potíže ho držet za ruku či mu dat pusu, když jsme v centru či mhd. Dokonce jsme se ted dohodli, že to dělat prostě nebudeme. O to více se budeme "těšit" až budeme někde v soukromí Rolling Eyes

Jsem asi moc pohodlný... Naložil jsem si spostu věcí, které se s homosexualitou perou a to at z pracovních, politických, ideových důvodů Sad
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po březen 26, 2007 1:53 pm
Autor Zpráva
Jakub.Jeddide
uživatel++


Založen: 13.12.2005
Příspěvky: 268
Bydliště: Praha 10

Předmět: Citovat

Maku napsal:
Bude to asi znít hodně blbě, když zrovna já budu tady tvrdit, že bych rád změnil orientaci. Myslím, že k tomuto Topicu by se měl vyjádřit každý, neboť je to velice zajímavé.

Pokud bych se sám sebe měl zeptat, jestli bych chtěl. Nedokázal bych si odpovědět jedním slovem „Ano“ nebo „Ne“.

Na jednu stranu jsem vlastně „spokojený“ což vyplývá z toho, že jsme prostě homosexuál a tak mi nepřipadá mazlení se s klukem divné. Na druhou stranu mě tíží vědomí, že jdu proti přírodě… Jsem vlastně „šmejd“… nepovedený výrobek. A lidi na Vás koukají…

Kdyby skutečně šlo nějakým přípravkem či vůlí změnit sex. Orientaci váhal bych a patrně bych řekl „Ano“. Rád bych se procházel se svojí láskou po městě či jel MHD a mohl ji držet za ruku a líbat – což bohužel jde jen v heterosexuálním vztahu.

Možná jsem pouze srab, který by si chtěl ulehčit. Jsem jako homosexuál spokojený (Matku přírodu jsem nikdy nějak zvlášť v lásce -> takže mi je vážně celkem čumafuk, že jsem orientací proti přírodě ) jen do té chvíle, než musíme jít nějak mezi lidi…

Takže bych svůj homo den rozdělil na takové dvě části. 1. jsme někde v soukromý (doma, na chatě, na procházce v přírodě) a mě nevadí, že jsem homosexuál… Neumím si představit, že bych se místo kluka měl mazlit s nějakou osobou, která má dle dvě dirky a nahoře nějaké prazvláštní útvary, z kterých jsou všichni muži (obzvláště po dlouhé zimě) hotoví… A potom ta druhá část, kdy jsme někde v Praze a jsme mezi lidmi. Vždy si musím prohlédnout okolí a rozmyslet se, jestli lásce vyhovím a chytnu ji za ruku či ji dám pusu. Pokud usoudím, že tady můžu, tak to klidně udělám ale nedělá mi to zrovna dobře…

Měl jsem sice období asi nějakého druhu homo-puberty , kdy mi i toto bylo jedno ale to trvalo pouze 4 měsíce a teď už je dávno opět vše při starém.

Takže když to asi tak shrnu. Tak bych asi změnil - bylo by to ale po dlouhém rozjímání..,


Docela by mě zajímalo, kolik je ti let a jestli jsi se se sebou už plně smířil... Proč? - snad moje oponování tvého názoru poodhalí proč se ptám...

1. Jak jsi dospěl k názoru, že homosexualita je proti přírodě a že jsi tím pádem "šmejd"??? Podel mě je to blbost - je to variabilita genů a jestli chceš - příroda se tak brání proti přemnožení lidstva. Nebo myslíš jen proto, ež homosexuálové nemohou mít děti, že je to proti přírodě? A co bezdětné páry? Jsou oni proti přírodě??? Kde je napsáno, co je v pořádku a o je proti přírodě? To nemá nikdo právo soudit... a navíc v přírodě je už dávno objevena i homosexualita u zvířat...nelišíme se - jsme součástí přírody...
2. Já jsem gay, mam přítele a nedělá mi problém ho držet za ruku, líbat se s ním, ať už jsem doma, na chatě nebo na ulici či v MHD... Vždycky se najdou lidé, kteří se budou "dívat" a odsuzovat - s tím já nic neudělám, ale když se chci dotknout svého přítele, svojí lásky, chci ho chytit za ruku, chci mu dát pusu, tak jsou mi (s prominutím) všichni ostatní u prdele.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po březen 26, 2007 1:51 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: to Maku Citovat

První část zní jako nedokončený CO, druhá jako prostá konzervativnost. Co z toho platí?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po březen 26, 2007 1:41 pm
Autor Zpráva
Maku
guru++


Založen: 6.7.2006
Příspěvky: 936

Předmět: Citovat

Bude to asi znít hodně blbě, když zrovna já budu tady tvrdit, že bych rád změnil orientaci. Myslím, že k tomuto Topicu by se měl vyjádřit každý, neboť je to velice zajímavé.

Pokud bych se sám sebe měl zeptat, jestli bych chtěl. Nedokázal bych si odpovědět jedním slovem „Ano“ nebo „Ne“.

Na jednu stranu jsem vlastně „spokojený“ což vyplývá z toho, že jsme prostě homosexuál a tak mi nepřipadá mazlení se s klukem divné. Na druhou stranu mě tíží vědomí, že jdu proti přírodě… Jsem vlastně „šmejd“… nepovedený výrobek. A lidi na Vás koukají…

Kdyby skutečně šlo nějakým přípravkem či vůlí změnit sex. Orientaci váhal bych a patrně bych řekl „Ano“. Rád bych se procházel se svojí láskou po městě či jel MHD a mohl ji držet za ruku a líbat – což bohužel jde jen v heterosexuálním vztahu.

Možná jsem pouze srab, který by si chtěl ulehčit. Jsem jako homosexuál spokojený (Matku přírodu jsem nikdy nějak zvlášť v lásce -> takže mi je vážně celkem čumafuk, že jsem orientací proti přírodě ) jen do té chvíle, než musíme jít nějak mezi lidi…

Takže bych svůj homo den rozdělil na takové dvě části. 1. jsme někde v soukromý (doma, na chatě, na procházce v přírodě) a mě nevadí, že jsem homosexuál… Neumím si představit, že bych se místo kluka měl mazlit s nějakou osobou, která má dle dvě dirky a nahoře nějaké prazvláštní útvary, z kterých jsou všichni muži (obzvláště po dlouhé zimě) hotoví… A potom ta druhá část, kdy jsme někde v Praze a jsme mezi lidmi. Vždy si musím prohlédnout okolí a rozmyslet se, jestli lásce vyhovím a chytnu ji za ruku či ji dám pusu. Pokud usoudím, že tady můžu, tak to klidně udělám ale nedělá mi to zrovna dobře…

Měl jsem sice období asi nějakého druhu homo-puberty , kdy mi i toto bylo jedno ale to trvalo pouze 4 měsíce a teď už je dávno opět vše při starém.

Takže když to asi tak shrnu. Tak bych asi změnil - bylo by to ale po dlouhém rozjímání..,
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po březen 26, 2007 1:13 pm
Autor Zpráva
Jakub.Jeddide
uživatel++


Založen: 13.12.2005
Příspěvky: 268
Bydliště: Praha 10

Předmět: Citovat

Svoji orientaci bych neměnil...poznal jsem krásu mužského těla, úsměvu a duše, poznal jsem svoji lásku. Neměnil bych a ničeho nelituji. Se svojí povahou, ač bych strašně chtěl, bych asi stejně nebyl schopen dát dětem to, co by měli mít a tak ještě jednou, jsem gay a neměnil bych.

PS: co na tom...jestli mi někdo řekne buzerant, buzna, homouš, teplucha, řiťomil...vemte si na pomoc Shakespeara..."Co to je jméno? To, čemu se říká "růže", pod jiným jménem vonělo by stejně.", z legrace mi to nikdo neříká a ti co mi tak nadávají nestojí za moji pozornost.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út červen 20, 2006 1:01 pm
Autor Zpráva
Maryy
uživatel


Založen: 8.5.2006
Příspěvky: 46
Bydliště: Okolí Přerova

Předmět: Re: To Stonerock Citovat

Adam napsal:

Jsem hrdý na to, že jsem Čech. Přesto mě ale tahle země někdy tak šíleně sere, že si to nikdo neumí představit. A není to jen politika, je to i bezbřehá lidská omezenost, hodnoty společnosti, přístup lidí, koneckonců i ta naše kuchyně atd. Nemůžu si pomoct, ale až budu moci být hrdý taky na hodnoty, které naše společnost vytváří a ne jen na to češství, bude to ještě nějakou chvíli trvat.



Adam mi vidí do hlavy Smile Já taky tuhle zemi v jistým smyslu nemám rád, vím jaký to je, když ti vláda-úřady-lidi jenom podráží nohy a na všechno kašlou, hlavně už aby byli doma, nikdo ti nepomůže. Když máš dostat jenom usraných 60.000,- jako příspěvek na zaměstnance tak musíš podstoupit takový martirium, že to pomalu nestojí za to atd. Je to děs a nejradši bych se na celej tenhle stát vy...l Evil or Very Mad Lidi se mezi sebou taky neumí chovat, nejsou mezi nima peníze, tak to vypadá jak to vypadá. Doufám, že se to časem zlepší, protože v tomhle prostředí mi fuckt moc dobře není.

Sorry jestli je to trochu hrubý, ale momentálně jsem v práci a jsem trochu vznětlivý Sad
_________________
I love you Ville...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út červen 20, 2006 9:14 am
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: To Stonerock Citovat

Ten tvůj příměr je určitě přesnější. ale taky to trochu skřípe. Gayové jsou k sobě navzájem taky pevněji fixováni než ht, i když se třeba vůbec předem neznají. Být gay je taková vstupenka nebo vizitka.
Jsem hrdý na to, že jsem Čech. Přesto mě ale tahle země někdy tak šíleně sere, že si to nikdo neumí představit. A není to jen politika, je to i bezbřehá lidská omezenost, hodnoty společnosti, přístup lidí, koneckonců i ta naše kuchyně atd. Nemůžu si pomoct, ale až budu moci být hrdý taky na hodnoty, které naše společnost vytváří a ne jen na to češství, bude to ještě nějakou chvíli trvat.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út červen 20, 2006 2:30 am
Autor Zpráva
Stonerock
šaman


Založen: 2.2.2006
Příspěvky: 1509
Bydliště: Plzeň

Předmět: Citovat

murex napsal:
No neviem... celý svoj život mám vybudovaný na nejakých základoch a moja orientácia je ich súčasťou... To ako keby som si podkopal základy...

Takhle nějak to cítim taky... Kdybych nebyl teplej, tak bych to nebyl já. Byť třeba člověku na sobě samotnym vadí spousta věcí, tak by nikdy neměl dopustit, aby ztratil sám sebe, svoji identitu... A tu sexuální orientace bezpochyby spoluvytváří.

Adam napsal:
S tou hrdostí to máš jako nacionalismus - taky k tomu přijdeš jako slepý k houslím, a přesto máš pocit hrdosti.

Tenhle příměr podle mě trochu skřípe. Myslim si, že "zdravý" národní cítění vyvěrá z úcty k nějakejm hodnotám, který jsou tomu národu vlastní (např. kultura), a ne jenom z principiální sounáležitosti... Zatimco v případě, že je člověk gay, žádnou takovouhle oporu nevidim. Hrdost na sexuální orientaci mi přijde srovnatelná spíš se situací, kdy by člověk byl hrdej na svuj vzrůst, barvu očí nebo na to, že je levák...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po červen 19, 2006 8:26 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Shocked Rolling Eyes
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po červen 19, 2006 3:06 pm
Autor Zpráva
Maryy
uživatel


Založen: 8.5.2006
Příspěvky: 46
Bydliště: Okolí Přerova

Předmět: Citovat

da.jo napsal:
Dokud jsem byl homosexuál a neměl na výběr, také mi tohle nálepkování vadilo. Jsme víc než nějaké štítky a slova... Confused As I saw her lying there sleeping, something changed in me forever. Wink


As I saw her lying there sleeping, something hit mi mind. It's a girl indeed, oh man, save yourself!
Very Happy Very Happy
_________________
I love you Ville...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po červen 19, 2006 2:40 pm
Autor Zpráva
da.jo
guru+


Založen: 24.10.2005
Příspěvky: 764

Předmět: Citovat



Naposledy upravil da.jo dne so červenec 12, 2008 2:07 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po červen 19, 2006 2:28 pm
Autor Zpráva
Petr_K
uživatel++


Založen: 23.3.2006
Příspěvky: 250
Bydliště: Karlovarský kraj

Předmět: Citovat

Esteban Trueba napsal:
................
Buzerant, BUZNA, mi vadia ako také, nezáleží, či je to nadávka alebo sranda. Ja buznou jednoducho NIE SOM!

Cítím to stejně.

Navíc to jsou slova která se kdysi v totalitě používala naprosto nejčastěji a jenom dokreslují atmosféru která tehdy byla. Ve svém mládí a tehdejší neinformovanosti jsem se nemohl sám se sebou smířit, připadal jsem si jako nějaký zvrhlík, odpad, nepovedemný nenormální jedinec nebo já nevím jak bych to přesně popsal a na tom právě i slova jako buzerant měla tehdy svůj velký podíl.

Slovo homosexuál taky nemám rád, vadí mě ale tak nějak ho prostě akceptuju.
_________________
**** Petr ****
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

po červen 19, 2006 1:04 pm
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

the.cracker napsal:
Jinak, jak jste vzpomneli "homosexual", tak to mne snad vadi vic nez buzna Confused


víš, že mě asi taky. Zajímavý poznatek.
_________________
To máš z toho, s kým se to taháš. S nějakým anarchistickým bohémem, rudým, bolševickým nokem.
Jsem zženštilý materialista, ach božínku, jsem tak sama a bez materiálu
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po červen 19, 2006 12:52 pm
Autor Zpráva
the.cracker
uživatel+


Založen: 16.3.2006
Příspěvky: 180
Bydliště: Kyjov

Předmět: Citovat

Jinak, jak jste vzpomneli "homosexual", tak to mne snad vadi vic nez buzna Confused
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne červen 18, 2006 11:52 pm
Autor Zpráva
Maryy
uživatel


Založen: 8.5.2006
Příspěvky: 46
Bydliště: Okolí Přerova

Předmět: Citovat

Omlouvám se, ne Adam, ale Esteban to asi cítí jako já Smile (měl bych jít spát)
_________________
I love you Ville...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne červen 18, 2006 11:27 pm
Autor Zpráva
Maryy
uživatel


Založen: 8.5.2006
Příspěvky: 46
Bydliště: Okolí Přerova

Předmět: Citovat

Esteban Trueba napsal:
Embarassed Embarassed Embarassed
Ja som nehlasoval, ani neplánujem, ale moja odpoveď je ÁNO! Twisted Evil Aj keď som už zmierený s tým, čo som (nič s tým už nenarobím), zatiaľ mi to v živote NIČ pozitívne a ani príjemné neprinieslo. + čo sa týka hrdosti, s príslušnosťou k homo aleb hetero sa mi vôbec nespája - tú si nechávam na veci, o ktoré som sa sám úspešne pričinil, a verte mi, že v mojom "gaystve" fakt nemám prsty.

Ďalej to už nebudem rozpitvávať, radšej vám nechám priestor na, teraz už asi naozajstné, kameňovanie (len dúfam, že sa tu nájde aspoň jeden "nenormálny" človek, čo by obetoval tento náš spoločný "dar".).

P.S.: Možno je to tu od veci spomínať, ale ja slovo "buzerant", "buzna" beriem stále ako jednu z najväčších urážok, aj keď ním som. Vždy, keď ma ním niekto chtiac alebo nechtiac (aspoň u nás, v slovenčine, je to aj otravný človek) označil strašne to bolelo. Crying or Very sad


Tak teď si teda nějakej ten šutr fakt najděte....... Adam má z mého pohledu pravdu, resp. asi to cítí podobně jako já. Beru to čistě logicky, nic jiného v tom prosím nehledejte. Nic ve smyslu holky by se mi líbily určitě víc a tak, holky se mě netýkají a přirozeně nikdy nebudou, že. Smile

Většina z nás je asi ráda že je na kluky, protože jsme se tak prostě narodili, ale stejně tak je asi VALNÁ většina HTeček spokojená s tím, že je na opačné pohlaví, je to v tomhle směru stejné. Jenže ONI to mají v životě opravdu o dost jednodušší. Žádný CO, žádná přetvářka před některými lidmi, protože v onom městě nežijete sami, ale taky vaši rodiče atp atd. Určitě je to případ od případu, někdo tyhle překážky překonává naprosto v pohodě, jiný s tím má větší problém, už jenom proto v jaké pr...i žije, jako já. Takže z tohohle pohledu říkám ANO. Hlasovat nebudu, protože bez vysvětlení by to asi bylo bráno trochu povrchně a to bych nerad.
_________________
I love you Ville...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne červen 18, 2006 10:47 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: To zdenda Citovat

Hned je mi to jasnější. Idea Přečtu to, ale nemám páru, co to znamená.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne červen 18, 2006 10:15 pm
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

да потому что ето нужно одному. No prostě proto. Laughing
_________________
To máš z toho, s kým se to taháš. S nějakým anarchistickým bohémem, rudým, bolševickým nokem.
Jsem zženštilý materialista, ach božínku, jsem tak sama a bez materiálu
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne červen 18, 2006 9:53 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

zdenda napsal:
No tak buzna jako nadávka nebyla, možná ze srandy. Homosexuál nesnáším, protože mám se sexem minimum společného. Gay, no ono se mi to docela aj líbí Embarassed nevzrušuje, ale líbí.


Jaktože nevzrušuje? Laughing Laughing
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne červen 18, 2006 9:47 pm
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

No tak buzna jako nadávka nebyla, možná ze srandy. Homosexuál nesnáším, protože mám se sexem minimum společného. Gay, no ono se mi to docela aj líbí Embarassed nevzrušuje, ale líbí.
_________________
To máš z toho, s kým se to taháš. S nějakým anarchistickým bohémem, rudým, bolševickým nokem.
Jsem zženštilý materialista, ach božínku, jsem tak sama a bez materiálu
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne červen 18, 2006 9:31 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

No pánové... taková silná prohlášení... pokud čtu spávně, tak by se nikdo změnit nechtěl?
...
Teď v mé mysli vyvstává obraz linčujícího davu.
...
po zralé úvaze, ze svobodné vůle (a pod vlivem okolností) prohlašuju, že by mě "nepřeorientovali" ani párem volů (nevím teda jaká situace by byla, kdyby to zkoušeli ostrým chirurgickým nástrojem Wink ).

Jinak "buzna" mi nevadí, ale radši slýchám slovo gay. "Homosexuál" mi poslední dobou docela vadí.

to B.(ale ne Bodya): to teda čumím Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed


Naposledy upravil Nikom dne ne červen 18, 2006 9:52 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne červen 18, 2006 4:26 pm
Autor Zpráva
Esteban Trueba
uživatel+


Založen: 5.3.2006
Příspěvky: 132
Bydliště: Kosice

Předmět: Citovat

Hm, hlasovania mám po včerajšku dosť a ako tam, ani tu by som tým nikomu nepomohol, nie to ešte vyhrať!!! Wink SNS je jedným z obrovských sklamaní týchto volieb - mohli radšej zostať čušať, tam kdesi na Orave a v Žiline, kde o živom Maďarovi nikdy, okrem rečí uja Slotu, ani nechyrovali. Aspoň že komoši u nás prepadli (aj keď ich spriaznené duše zo Smeru to tu vyhrali).
Buzerant, BUZNA, mi vadia ako také, nezáleží, či je to nadávka alebo sranda. Ja buznou jednoducho NIE SOM!

P.S.:Prosím, len žiadne rozvíjanie výsledkov našich volieb na tejto stránke, rád si tu prečítam všetky rubriky, ale aj tie vaše (české) voľby som úplne ignoroval - nemám rád hádky kvôli absolútne súkromným veciam, do ktorých počítam aj politický názor.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne červen 18, 2006 3:56 pm
Autor Zpráva
the.cracker
uživatel+


Založen: 16.3.2006
Příspěvky: 180
Bydliště: Kyjov

Předmět: Citovat

Co se tyce slova "buzna" tak jde o to jak je pouzito. Kdyby mi tak fakt nekdo nadaval, tak by mi to urcite vadilo (ale zatim se tak jeste - nastesti - nikdy nestalo). A kdyz mi kamosi reknou buzno, tak je to proste mysleno jenom z legrace, ironicky a to mi vubec nevadi.

Jinak Esteban Trueba, nechapu procs nehlasoval? Rolling Eyes Od toho to tu je a zalezi snad na kazdem z nas jak bude hlasovat. Takze s hrdosti do toho, at uz bude odpoved jakakoliv Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne červen 18, 2006 3:40 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: To Esteban Citovat

Hledám kámen, ale našel jsem jenom chleba... snad příště.
S tou hrdostí to máš jako nacionalismus - taky k tomu přijdeš jako slepý k houslím, a přesto máš pocit hrdosti. Btw předpokládám, žes nevolil Slotu:-) Proč hlasovat ANO, když to pro tebe nemá význam? Až potkáš nějakého fajn kluka, určitě bys hlasoval NE.
Buzerant jako nadávka mi vadí, i když ten význam se posunul už někam trochu jinam. Tímhle slovem jsem ale nikdy po nikom nezanadával. Buzna mi nevadí a používám to často i na sebe...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne červen 18, 2006 3:15 pm
Autor Zpráva
Esteban Trueba
uživatel+


Založen: 5.3.2006
Příspěvky: 132
Bydliště: Kosice

Předmět: Citovat

Embarassed Embarassed Embarassed
Ja som nehlasoval, ani neplánujem, ale moja odpoveď je ÁNO! Twisted Evil Aj keď som už zmierený s tým, čo som (nič s tým už nenarobím), zatiaľ mi to v živote NIČ pozitívne a ani príjemné neprinieslo. + čo sa týka hrdosti, s príslušnosťou k homo aleb hetero sa mi vôbec nespája - tú si nechávam na veci, o ktoré som sa sám úspešne pričinil, a verte mi, že v mojom "gaystve" fakt nemám prsty.

Ďalej to už nebudem rozpitvávať, radšej vám nechám priestor na, teraz už asi naozajstné, kameňovanie (len dúfam, že sa tu nájde aspoň jeden "nenormálny" človek, čo by obetoval tento náš spoločný "dar".).

P.S.: Možno je to tu od veci spomínať, ale ja slovo "buzerant", "buzna" beriem stále ako jednu z najväčších urážok, aj keď ním som. Vždy, keď ma ním niekto chtiac alebo nechtiac (aspoň u nás, v slovenčine, je to aj otravný človek) označil strašne to bolelo. Crying or Very sad
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne červen 18, 2006 1:38 am
Autor Zpráva
tom7six
uživatel


Založen: 30.5.2006
Příspěvky: 23
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Dost jsem o tom premyslel a jeste nedavno by byla odpoved urcite ano a vlastne jsem po tom vetsinu zivota touzil. Rozhodne by bylo vsechno mnohem jednodussi, kdyby to slo. Dneska uz to vidim tak, ze odpoved zni "ne". Jsem se sebou v tomto smeru spokojen Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 7 z 8
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist