Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Komunita mix mj
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

ne červenec 27, 2008 11:26 am
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Part 8 Citovat

Doufejme, že to nebude pokračovat jako příběh pokoušení svatého heteráka, ale že autor zapojí fantazii. Razz
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne červenec 27, 2008 10:45 am
Autor Zpráva
TXB
šaman


Založen: 1.8.2006
Příspěvky: 1937

Předmět: Re: Part 8 Citovat

máslo napsal:

Nevím jestli je to stavěné na vlastní zkušenosti, nebo fantazii, ale ať tak či tak, těším se na pokračování Razz
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne červenec 27, 2008 10:37 am
Autor Zpráva
valbo
guru+


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 877

Předmět: Re: Part 8 Citovat

máslo napsal:
Lekl jsem se. Byl takový jemný a možná i vyplašený. Svým pohledem jsem ho přiváděl do rozpaků, ale líbil se mi a nebyl jsem schopen ten pohled odtrhnout. Možná to byly jen dvě sekundy. Ale byly sakra dlouhé – celá věčnost. Nevěděl jsem, co mám říct, tak jsem jen ulehl vedle něj. Bylo ticho a slunce už tak nízko, že na nás dopadaly jen poslední slabé paprsky. Oba jsme mlčky ležely, a přesto mi hlava mohla prasknout. Bylo to nejhlučnější ticho, jaké jsem kdy zažil. Cítil jsem, jak mi krev proudí celým tělem a srdce buší. On se však nehýbal a já nevěděl, co si myslí.


Leželi jsme vedle sebe a naše těla byla nahou kůží v těsném kontaktu. Zvedl jsem ruku a položil mu ji na jeho hladkou hruď. Se slovy: „dobrou noc,“ jsem rukou pomalu sjel až na břicho. Při tom jsem cítil každičký sval v jeho těle. Nevím, jestli cítil to, co já, nebo mu jen byla zima, tu noc jsem si ale nic víc nedovolil. Rukou jsem si zpět podložil hlavu a trvalo to dlouhé hodiny, než jsem usnul. Tou dobou už pomalu začínalo svítat..


máslo, pěkny.,ta Čeština je tak pestrá takových možných výrazů, jejej.
_________________
Neustále se máme co učit, poznávat a to jak v sobě tak v okolí a u druhých. Získávání zkušeností dobrých i špatných, radostmi i bolestmi
- i těmi se učíme.Sou mnohdy velmi důležité.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne červenec 27, 2008 1:10 am
Autor Zpráva
máslo
guru


Založen: 25.2.2007
Příspěvky: 624

Předmět: Part 8 Citovat

Lekl jsem se. Byl takový jemný a možná i vyplašený. Svým pohledem jsem ho přiváděl do rozpaků, ale líbil se mi a nebyl jsem schopen ten pohled odtrhnout. Možná to byly jen dvě sekundy. Ale byly sakra dlouhé – celá věčnost. Nevěděl jsem, co mám říct, tak jsem jen ulehl vedle něj. Bylo ticho a slunce už tak nízko, že na nás dopadaly jen poslední slabé paprsky. Oba jsme mlčky ležely, a přesto mi hlava mohla prasknout. Bylo to nejhlučnější ticho, jaké jsem kdy zažil. Cítil jsem, jak mi krev proudí celým tělem a srdce buší. On se však nehýbal a já nevěděl, co si myslí. Nebo už spí? Jenže co teď? Co bych jen mohl udělat?

„Spíš už?“, vyhrkl jsem ze sebe. Nic lepšího mě nenapadlo. Celou věčnost jsem přemýšlel, co chytrého říct, a najednou ze mě vypadlo tohle. Chvíli mlčel, ale pak svým tichým a jemným hlasem odvětil: „Ne, nějak nemůžu.“ Nevěděl jsem, co si mám myslet, ale ulevilo se mi. Cítil jsem uvnitř malou radost a zároveň mi ho bylo líto. Ležel vedle mě a oblečení mu zakrývalo jen to nejnutnější. Přesto jsem v něm najednou spíš viděl jen malého ustrašeného kluka, jako bych za něj nesl zodpovědnost. Jako by cokoli, co se teď tane, mělo tížit jen má bedra.

Leželi jsme vedle sebe a naše těla byla nahou kůží v těsném kontaktu. Zvedl jsem ruku a položil mu ji na jeho hladkou hruď. Se slovy: „dobrou noc,“ jsem rukou pomalu sjel až na břicho. Při tom jsem cítil každičký sval v jeho těle a bradavky jako špendlíky. Nevím, jestli cítil to, co já, nebo mu jen byla zima, tu noc jsem si ale nic víc nedovolil. Rukou jsem si zpět podložil hlavu a trvalo to dlouhé hodiny, než jsem usnul. Tou dobou už pomalu začínalo svítat a já věděl, že zítra budu pořádně nevyspalý.

_________________
...not gay enough Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne červenec 27, 2008 12:21 am
Autor Zpráva
valbo
guru+


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 877

Předmět: Tajemný kluk na bílém koni se zlatou hřívou Citovat

Jak sem říkal, jsem tam mezi těmi skalami, na tom palouku u háje. Právě jsem dovečeřel.
Sluníčko zapadalo a tvořilo takový ten velký oranžový balon. Byl sem strašně unavený a tak ještě po tom jídle pozoruju rorýse. Maj tam v té štěrbině hnízda, je jich tam celá kolonie. Když už se tam nemám s kým zasmát, tak si tak švitořím aspoň s těma rorýsíma. Sou takoví hodně veselí.
Sluníčko bylo menší a jen slabá zář z něj vycházela.
To najednou spatřím velkého bílého koníka se zlatou hřívou. Říkám si, jak se tam dostal a on si tak poskakoval po skále a najednou na palouk.
Ale tam nebyl jen bílej koník. Na něm někdo sedí.
Jiřík se zakoukal. No opravdu. Seděl na něm opravdu kluk. Co na něm Jiříka upoutalo, byl jeho pohled. Takový hrozně příjemný a šlo z něj nádherné teplo. K tomu ladil i úsměv. Nohy měl přitisknuty ke koníkovi. A to už seskočil.Jiřík se celou dobu dívá. zdá se mu, že ho vůbec nezaregistroval a přitom jde najisto. Když koník zařehtal. Ale co je, copak řehtáš?
Ať nás neprozradíš.
Když v tom spatří Jiříka, jak jej sleduje.
Podívejme se, to už se nám ale dlouho nestalo. Zdravím Tě Jiříku, vidím, že se ti tu líbí i to, že se nebojíš a máš odvahu a neztrácíš trpělivost.To je dobré. Jen takj dál.. Ale je ti smutno viď., Rozumím tomu a pohlédne na Jiříka..Jiříkovi začala po těch slovech stékat slza po tváři.
To sem nechtěl. Kluk k němu lehce přistoupil a střel mu ústy slzu. Jiříku zvládneš to, ale že si to ty, tak Ti pomůžu.
No vidím ale, že jsi tu přecejěn byl dlouho sám a tzv. endorfiny dobré nálady potřebuješ.
Přiklonil se k Jiříkovi a lehl si na něj a dával mu tím teplo.Hladil ho po tváři, pak po vlasech.Stiskl ruku a projel dlaně. Potom mu otevřel ústa a dlouze ho políbil. Jiřík uplně oněměl, nebyl schopný slov. Ale s tím políbením přišla ohromná síla.Kluk nezastavil a dál ho dlouze líbal.Jiříkovi to připadalo uplně jako pohádka.Ta jemnost, ta nádherná ... .

Kluk se pak zvedl a foukl.Jiřík se naň dívá když ... .

Jiřík spí a přitom se usmívá. Kluk ho ještě přikryl.A jak se objevil tak opět odcválal.
A řekl koníčku, Ten kluk je ještě princ. Proto nás viděl. Je pravej. Lásku ke klukům cítí už velmi dlouho, proto u něj nehrajou tolik pouze pudy a proto je ještě pod panickou slupkou, což je hezké. Zadívá se ještě na něj. A zvolá pak tedy - Letíme. Poběž hop.
_________________
Neustále se máme co učit, poznávat a to jak v sobě tak v okolí a u druhých. Získávání zkušeností dobrých i špatných, radostmi i bolestmi
- i těmi se učíme.Sou mnohdy velmi důležité.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá červenec 25, 2008 12:23 am
Autor Zpráva
valbo
guru+


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 877

Předmět: Jiřík vypráví o svém úkolu Citovat

Tak já bych nejdřív popsal jak to tam probíhalo.


Tak jsem se dostal kamsi na opuštěné místo, všude kolem kamení. Můj úkol byl v jeskyňi, kde sem nabíral valouny. Naštěstí kolem ní byla zeleň tvořící háj se spoustou keřů a menší jezero.

Měl sem tu dost času si vše promyslet.
Nebylo kam jít, víš, prostě já tam byl uplně sám obklopený skalami.Samozřejmě loučka a na ní stůl, který jsem si udělal z pařezu. Kamení bylo zpočátku těžké, ale později, když se na to zvykne Ti to ani nepřijde. No a tak to plynulo. Co se mi moc líbilo, tak to jezírko. Moc hezky se tam plavalo a odpočívalo. Lítali tam i ptáčci zpěváčci a třeba při stavbě hnízda a vyvedení mladých poznáš, co mají práce takoví drobečci.Víš, že jsem komunikativní, to mi přišlo dost těžký se s tím srovnat, ale alespoň tak sem pochopil řadu zajímavostí, o kterých sem předtím neuvažoval.Byly tam cihly a tak sem psal verše na stěnu skály. Pak došlo i na plácání postaviček z hlíny.Možná si řekneš, že mi bylo smutno, ale chodil tam za mnou pejsek a kočička.Vždy, když sem ležel a odpočíval, tak se ke mně přitulili a kočička předla, pejsek mne oňuchíval. Byl tam čas se mnohé naučit. Trpělivost mám, byla možnost knih. Stačilo napsat na stůl problematiku a šlo to. Je pravda, že o mne bylo po této stránce postaráno. Ale stále bylo těžké poznat, kdo kolem mne byl.
_________________
Neustále se máme co učit, poznávat a to jak v sobě tak v okolí a u druhých. Získávání zkušeností dobrých i špatných, radostmi i bolestmi
- i těmi se učíme.Sou mnohdy velmi důležité.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne červenec 06, 2008 10:51 pm
Autor Zpráva
valbo
guru+


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 877

Předmět: Jiřík se vrací aneb o princi na bílém koni Citovat

Kája sedí a najednou, kdo to nejde?

Jiříčku, Jiříčku můj zlatej, ty jsi se vrátil. Pojď ke mně.
Ahoj. No jistě, že váháš. Tatínku, jsem moc rád, že tě vidím a kde je Radek?
No Radek, víš hodně se toho změnilo Jiříčku, ale jsme stálle si na blízku. Mám
tu však někoho, koho mám moc a moc rád, ale nejen to, je to mnohem silnější. Radka mám sice stále moc rád, ale jak možná už víš, ...
Tatínku, já to poznal , moc dobře vím, o čem mluvíš.
Chtěl bych Ti toho tolik povědět.
POčkej co to slyším?
Tatínku, jsem byl poslední až na Tebe a ty nám chybíš?

Prosím?
No podívej, vidíš to? Vidím, ale nerozumím?

A najednou dojde dlouhatánský průvod spanilých chlapců, kteří se usmívají, kteří mají ten správný lesk v oku. Kluci to hrdí a dobří.
Kluci nejrůznějších postav ale - všem to jde pěkně do kroku.

,,Kluci, zvolá Jiřík. jasme na místě.Toto je poslední zapadlá chaloupka, kterou jsme ještě nenavštívili.

Teda synáčku, to jakobych stál u postýlky a vykládal Ti. Ty jsi celý po mně zvolá Čenda,
Já vím tatínku a taky sem poznal opravdového prince. Víš?
Byl to princ na bílém koni, ne však v nějakém paláci, jak bys myslel.
Princ krásnýho pohledu, úsměvu a nádherných úst. Urostlý, svalnatý a nebojácný a přitom citlivý a něžný.
Ano sice to zní pohádkově, ale v té Šárce to bylo opravdové.
¨
Jiříku, princů je jak šafránu. pokaď je v Tvém okolí nějaký princ, je to dar.
Sou velmi nenápadní, ale mají jednu věc společnou a to, že hřejí a je Ti s nimi moc a moc dobře.

Tatínku. Tady je náš plácek.
Pojďme si zakopat. Mičudu mám tam a vy další, běžte tam tou cestou a uvidíte nádherné výhledy.
Klucí černovlasí, bruneti i bloňdáci se zasmějí a jdou se bavit.

Víte co pánové, budem mít prý návštěvu, příjde Oliverek, Čenda a Tvůj Bratr Jiříku. Jonáš.

Tatí, Jonáš. Bratr, kdepak je? No těší se, až Ti bude vykládat.To víš má nádhernou divku. Je s ní moc a moc šťastný. Taková ta šťabajzna. To víš černé oči atd, prostě i ten potkal princeznu. Je taková spanilolučká a přitom se taky stále směje.

To mu přeju tati. Kluci, jdem na to. Nemám zrovna chuť teď povídat, co bylo.
Občas sice bylo ouvej, ale s tím sem musel počítat, když sem šel do takových končin.
Viď.
Jiříčku, já moc dobře věděl, kam jdeš. Opatroval jsem tě před tím, tys byl poslední. Proto jsem rád, když vidím i ty některé mi známé postavy, kteří se dlouhou dobu nacházeli v tom království.
Nuže, vítej doma Jiří.

Samozřejmě tati, že se budu snažit Ti něco povykládat, pokud to půjde.
_________________
Neustále se máme co učit, poznávat a to jak v sobě tak v okolí a u druhých. Získávání zkušeností dobrých i špatných, radostmi i bolestmi
- i těmi se učíme.Sou mnohdy velmi důležité.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt listopad 01, 2007 11:57 am
Autor Zpráva
Wítek
guru+


Založen: 15.8.2006
Příspěvky: 721
Bydliště: Brno-Bystrc popřípadě Polička

Předmět: Re: tolerance serveru, který se odhlásil aneb zálohovat nutn Citovat

valbo napsal:
Tak znova. Dneska jsem pochopil, co to je, když se něco napíše a ono to jaski shoří.
Příběh se ztratil, při odesílání. Ozvalo se, přihlašte se.Ač sem přihlás¨šen byl.Tudíž asi budu muset udělat jinak vše.


Jde o to jestli to je dobře nebo špatně Laughing
_________________
------------------------------------------------------
Motto : Bereš a dáváš, tak i já budu dávat a brát.

Umím být bez sebe (radostí), sám sebou (Wítkem), i ve dvou ale ne sám (mám Jirku).
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt listopad 01, 2007 8:52 am
Autor Zpráva
Lukki
uživatel++


Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 245

Předmět: Citovat

Já se dokonce a ni nestydím ukládat si je na disk.. Jsem trochu "zvláštní", co se týká ztráty dat, proto asi taky mám během dvou týdnů zaplácnutej 80 GB disk, takže budu asi muset přejít na nějaký nový algoritmus ukládání nikdy znovu nevyužitelného bordelu na svůj disk.

Anketa: Bylo by řešením koupit si 10 TB disk? Very Happy

BTW srry za Offtopic, ale holt se nedá nic dělat...
_________________
Psychologist: Do you have anything to say?
Justin:I like dick. I wanna get fucked by dick. I wanna suck dick. I like sucking dick. And i'm good at it too.
Psychologist: Well, that's a start.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út říjen 30, 2007 10:44 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Život mě už naučil, že před odesláním jakéhokoli důležitého textu na více než dva řádky je potřeba udělat Ctrl+A a Ctrl+C Wink
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út říjen 30, 2007 10:27 pm
Autor Zpráva
valbo
guru+


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 877

Předmět: tolerance serveru, který se odhlásil aneb zálohovat nutnos Citovat

Tak znova. Dneska jsem pochopil, co to je, když se něco napíše a ono to jaski shoří.
Příběh se ztratil, při odesílání. Ozvalo se, přihlašte se.Ač sem přihlás¨šen byl.Tudíž asi budu muset udělat jinak vše.
_________________
Neustále se máme co učit, poznávat a to jak v sobě tak v okolí a u druhých. Získávání zkušeností dobrých i špatných, radostmi i bolestmi
- i těmi se učíme.Sou mnohdy velmi důležité.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá říjen 26, 2007 6:01 pm
Autor Zpráva
TXB
šaman


Založen: 1.8.2006
Příspěvky: 1937

Předmět: Citovat

jojx napsal:
...co si všechno pamatuje...

Tak to právě bohužel... Confused (a tohle pochopí taky jen Stonerock Laughing )
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá říjen 26, 2007 5:45 pm
Autor Zpráva
jojx
guru+++


Založen: 8.3.2007
Příspěvky: 1231
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

bright napsal:
Ee, smysl mého citátu valba pochopí jen Stonerock...


jo, to je takovej ten Plzeňák, co si všechno pamatuje a na každýho ví něco - tak tomu bych věřil Wink
_________________
V tu chvíli si s hořkostí uvědomila, jak trapné nesmysly ji napadají a položila si otázku, jestli snad probůh není už zase zamilovaná nebo jestli je jenom tak normálně průběžně doopravdy blbá.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá říjen 26, 2007 5:18 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Ee, smysl mého citátu valba pochopí jen Stonerock...
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá říjen 26, 2007 5:10 pm
Autor Zpráva
jojx
guru+++


Založen: 8.3.2007
Příspěvky: 1231
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

pemel napsal:
bright: Třeba tím chtěl autor něco říct Idea


to není problém zjistit, kde to má důvodovou zprávu? Cool
_________________
V tu chvíli si s hořkostí uvědomila, jak trapné nesmysly ji napadají a položila si otázku, jestli snad probůh není už zase zamilovaná nebo jestli je jenom tak normálně průběžně doopravdy blbá.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt říjen 25, 2007 10:15 am
Autor Zpráva
pemel
šaman


Založen: 14.6.2007
Příspěvky: 1920
Bydliště: Praha 12 - Kamýk

Předmět: Citovat

bright: Třeba tím chtěl autor něco říct Idea
_________________
Veritas vincit.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

čt říjen 25, 2007 12:35 am
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Cesta za tatínkem Citovat

valbo napsal:
Maminko, maminko, to jsem nevěděl, že holoubci jsou tak chytří a ví kam mají letět.
To víš Oliverku, pokud se vycvičí, tak jsou toho schopni.
Hm... Very Happy
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st říjen 24, 2007 10:06 pm
Autor Zpráva
valbo
guru+


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 877

Předmět: Cesta za tatínkem Citovat

Maminko, maminko, to jsem nevěděl, že holoubci jsou tak chytří a ví kam mají letět.
To víš Oliverku, pokud se vycvičí, tak jsou toho schopni.
Vždyť víš, jaká krásná hnízda staví. Podívej takovej mlynařík, to je takovej ptáčínek, který staví svá hnízda na šňůře a to je pověšené na větvi a kdybys viděl jak mistrně umí lézt po větvích.
Mami, ta příroda je tak obdivuhodná¨, jak takovej malej ptáček, ale tím zobáčkem si to postaví, jak to ví jak to stavět, vždyť tam musí vlézt i s vajíčky? A pak ještě tatínek mlynařík, někdy.
To víš Oliverku, to je právě to, řekl bys je to jen malej ptáček ä on je to mistr stavitel.
Maminko, taky bych si chtěl umět postavit domeček.
To klidně můžeš Oliverku. Já Ti v tom bránit nebudu alespoň se opět něco nového naučíš.
Mami, a myslíš, že to zvládnu? No, Oliverku a proč bys to nezvládl? ty zvládneš vše, když budeš chtít.
Přece Tě nebudu shazovat a říkat Ti, že na to nemáš, co říkáš?
Víš mami, nevím, z čeho bych ho postavil a kde? To budu přemýšlet. A určitě to vymyslím.
Oliverku, tak víš co? Tak si na to vem tady buchtu z ranečku, ať Ti to líp myslí.

...Pozor!!! zmije, ať na ni nestoupneš.
Je, mami , ... to jsem ještě neviděl,... takového plaza?
No, to je had a má jedový zub, kterým loví Oliverku. A pokud bys jí chtěl chytnout, tak by Tě mohla i kousnout, víš?
Jo mami, já vím, už si vzpomínám.
Ale jen kvůli tomu, že je jedovatá, jí ubližovat nebudu, to je samozřejmy.
Podívej, už je pryč. Vyhřívala se tu na cestě.
Víš Oliverku, je to tak, každé zvířátko, ať je to ten mlynařík, nebo zmije, či ten tesařík krásný, co tam leze tamle u toho ztrouchnivělého stromu, má své nezastupitelné místo.Jsou tak mezi sebou všelijak propojeni, ať už si si¨pomáhají, či různě to. Kdyby nebylo toho stromu, neměl by datel, kde shánět potravu a tesat, kdyby nebylo datla, který by vytesal dutinu, neměla by třeba Sýkorka se Sýkorákem kde postavit hnízdo a tak to je Oli.
Je mami, a podívej a pod tím stromem je dubák a tam žlabatka dubová a tan tesařík taky a jak se leskne a jaké má nohy. Vím, že třeba pod bžízou by byly třeba kozáky, já vím. Vemu ty dubáky, alespoň budeme mít co do polívky.
No Oliverku, to jsem ráda, že to víš. Já jsem se dřív bála takových hadů a brouků, ale pak jsem díky Čendovi, hodně věcí poznala a pochopila jsem,
že každé zvíře, nebo kytka na louce má tu své místo. A že je moc krásné, že existuje taková pestrost, no podívej na tu louku.
Vidíš tu pestrou škálu barev. A ten bzukot těch včel.
Vidím maminko a tamhle ten hnědásek, podívej jak saje ten nektar.
To mám z Tebe radost Olivere, nevěděla jsem, že máš taky tu přírodu tak rád.
Mám, víš, se strejdou Čendou sme taky byly na procházce a povídal mi takové hezké příběhy o lese a louce a bylo to moc hezky. Ale to jsem byl ještě malej. A pak mne Markétka brala ven a brala mne do špaldového pole a do pole s kořením, co máme a s bylinkama a taky s žitem, to víš mami, však si nás tam posílala.
No jo, i když bych měla vědět vše, co děláte, přece Vám musím všem navařit, uklidit, v neckách vám proprat oblečení, a nebo v zimě na kolovrátku přést a pak uplést nové svetýrky a vše.
Já vím maminko, ty si hrozně moc hodná, mám Tě moc rád.
Já to dělám pro Vás všechny Olivere, jsem ráda, že to mohu pro Vás udělat, akorát jsem vždy neměla tolik čas na Markétku a pak ani na Tebe abych si s Váma hrála, tak jak bych chtěla. Maminko, já myslím, že sis s námi hrála hodně.
Ano Oliverku? Ano mami.

Tak už se moc těším na Tatinka Oliverku, když si ho představím, že byl v lese a zabloudil, možná, že už příště bys mohl na něj dohlédnout, co říkáš?
Ano mami a budu moc rád. My to s tatinkem zvládnem, my sme přece Tvoji kluci.
smích.
Podívej už je vidět chaloupka, tamhle na kopci, vidíš.
Tak jdeme maminko, už se nemůžu dočkat, až nám to strejdové a tatínek povypráví.
_________________
Neustále se máme co učit, poznávat a to jak v sobě tak v okolí a u druhých. Získávání zkušeností dobrých i špatných, radostmi i bolestmi
- i těmi se učíme.Sou mnohdy velmi důležité.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st říjen 24, 2007 8:50 am
Autor Zpráva
Tomáš
guru


Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 685
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Oliverek se vrátil v plné síle, ještě více sexy než kdy dřív, jsem nadšen a nemůžu se dočkat jeho dalších dobrodružství! Razz
_________________
You wear a mask for so long, you forget who you were beneath it.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út říjen 23, 2007 9:31 pm
Autor Zpráva
valbo
guru+


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 877

Předmět: Holoubek se zeleným páskem Citovat

Mamí, holoubek letí, podívej, rychle, zvolá Oliverek.
Počkej zlatíčko, už letím.
Jakou má barvu, no je bílej, má takový zelený pásek na hlavě.
Tak že letím.
Jo a mami, něco drží.
No, si myslím, už jdu, jenom co dopečo te vdolke s trnkama.
Oliverku, dobrý, běž pro zrní zatím.Šikovnej holoubek, trefil.
No holoubku, ukaž, copak nám neseš? Čenda už je doma tedy, jak vidím.

Maminko, už jsem tady.
Já si to přečetla.
Podívej, přečti si, co to je.
ČTU:
Drahá ženo a děti moje. Cesta domů měla nečekaný zvrat, zabloudil jsem v lese a pomalu sem ztrácel věci z vozu.
Vylezl jsem na strom a uviděl světlo nějaké vatry.
Jdu směrem k ní a on tam kolem ohně Čenda a Patrik a měli sebou Jonáše, představ si.
Dostal sem najíst a kluci mi nabídli, že mohu jít s nimi.A že mám přespat.
Přijďte za mnou, já jim tu s něčím¨pomůžu.Morkétko prosím, postarej se o hospodářství. Přemek.

Tak Oliverku, sbal si batúžek a půjdem naproti tatínkovi.
Maminko a tys udělala ty povidlovy koláčky. Vemu je do ranečku.
Vidíš Oliverku, rychle, do kuchyně,
aaaa dobry, nepřepekli se.

Marki, prosím pohlídej hospodářství, my jdeme za tatínkem.
Tatínek Vás moc a moc zdraví.

Jdeme, pojď Oliverku.
Už du mami.
A je sice trochu blato, ale nevadí, a dávej pozor koláčky, některý jsem ještě naplnila ořechy.
Tak Markétko, zvířátka, ať jsou večer ve stájích a kotcích, nezapoměň na králíčky, ať nevypadnou.

Mami, to zvládnu, přeju Ti příjemnou cestu.
_________________
Neustále se máme co učit, poznávat a to jak v sobě tak v okolí a u druhých. Získávání zkušeností dobrých i špatných, radostmi i bolestmi
- i těmi se učíme.Sou mnohdy velmi důležité.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt říjen 18, 2007 8:35 pm
Autor Zpráva
valbo
guru+


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 877

Předmět: Nečekaná návštěva plížící se tmou z lesa Citovat

...Opravena záměna jmen Jonáš - Jiřík)

Ještě spousta písní znělo večerem, když ohýnek byl maličký.
Spatřili kluci v dáli u lesa postavu.
Kdo to tam jde? Patriku?
Nevím Čendo. Ale až bude blíže, tak ho snad poznáme.
Něco veze, zvolá Jonáš.
Ano ano, máš pravdu.
Takhle pozdě, hm.
Ale počkej, mně je ta postava velmi povědomá Patři. I mně Čendo.

Přemek!!!!!!!! vyhrkli oba současně.
Přemku , to jsme my.

Jé kluci, to snad není možny. Já jsem tak rád, že sem narazil zrovna na Vás.
Víte, já sem zabloudil. Ale to tak a a najednou sem vyšel na nějakou horu, vylezl jsem na strom a vidím kouř.
Tak sem si to změřil a doplahočil sem se sem.

Panečku, Přemku, v takové tmě. Jsi jistě hladový, že?
Nerad to říkám Čendo, ale máš pravdu. Jako vlk.
Ještě nám tu zbyla směs plodů a jestli chceš, tak i kozí sýr mohu přinést.

Kluci zatím vloží brambory do popela, já Tě velice rád pohostím.

Co Janička? Kdy jsi řek, že dorazíš? ať nemá strach.
No nebojí se o mne, to ne, ale je to horší, když mám cestovat sám.
Oliverek je malý a samé holky, nemohu je brát se mnou.
No ale ten Oliverek už taky není tak malý Přemku. Jak jsem se na něj tak díval, už nám dospívá.
No jo, ale kdo by byl s Janičkou, měl bych starosti.Víš.

Připravím Ti nocleh s námi, zítra půjdem nejdříve k nám a pošlu holuba, ať Janička ví s Oliverkem, co říkáš?
Teda Čendo, díky. Moc dobře jsi to vymyslel.
Přemku, jsi najezený?
Dík jsem. Ještě , že tu v trávě je tolik světlušek, sou poklad.

Čendo, tak jsme s Jonášem brambory zahrabali a umyli sme se v potoce.
Přemku, donesli jsme Ti i vodu, tu máš.
Díky chlapci.
A fakt Vám tedy nevadí, že budu takhle?
Ne nevadí. Budeš spát vedle Jonáše Přemku, už jsem Ti ustlal.
Tak jo.Jste moc hodní, nevím, co bych v lese dělal. Samotnýmu mi bývá na cestách smutno. Ještě, když jsem zabloudil dnes.
Nemysli na to.
Kluci si vlezli do ovčích pytlů, a bylo jim moc a moc příjemně.
_________________
Neustále se máme co učit, poznávat a to jak v sobě tak v okolí a u druhých. Získávání zkušeností dobrých i špatných, radostmi i bolestmi
- i těmi se učíme.Sou mnohdy velmi důležité.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt říjen 18, 2007 7:41 pm
Autor Zpráva
valbo
guru+


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 877

Předmět: Nocleh na palouku a lesa Citovat

Strejdo Čendo, co myslíš, dojdem domů, nebo se utáboříme?
No myslím, že nic se nemá přehánět, utáboříme se tady u potůčku.
Patři, zastav, už se stmívá.
Jasny ty můj Čendíku, tady na tom paloučku to bude moc hezké.
Rozděláme ohýnek, uvaříme si erteple, ale ty půjdou až do popela, ale nachystejme je, ať je pak nemusíme hledat.
Dobře.
Čendo, tys sbíral lesní plody, vidím, že máš plnou konvičku, dáme si je s tvarohem, předtím si dáme buď ořechy nebo jak je libo.
Strejdo, jdu pro suchárky do lesa, jo?
Výborně. Já nasbírám kameny a tady Čenda připraví nocleh a ovoce.
Suchárků bylo dosti, tak za chvíli už byl vykřesán i plamen a a loukou se vinul kouř. Tak pojďte kluci, za to, že jste tak šikovní, tak tady máte ovoce, které jsem Vám cestou nasbíral. Jen si dejte, musíte být hladoví.A dejte si hodně ořechů. Ještě Vám přinesu vodu na zapití, na pití je to to nejlepší.

Čenda dojde ke studance. Kolem kapradí, mech a ta průzračná voda.Ty valounky. Nabral vodu do hrníčků a šel k ohýnku.
Teda kluci, ta voda je výborná. Tady se mi moc líbí. Ta pestrá škála barevných kvítků, které tu jsou. Mám moc rád louky. Hm.
Vy taky? No, ještě kdyby tu byly ryby, odpoví Patrik.
Ale to je výborný nápad, Kája nám dal nějaké na cestu a nějaké schoval i pro Oliverka.
Tak jdem na ně.Že strejdo?
Že váháš.
A ryby se opákají nad ohn¨ěm a je cítit ta vůně.

Ty naše lesy, ty sou krásné, ty sou tak překrásné,
ty näše lesy, sou bohaté, sou to ty nejhezčí.
Spousta zvěře, spousta tepla děkujem Ti za to,
ty náš krásný lesíčku.
_________________
Neustále se máme co učit, poznávat a to jak v sobě tak v okolí a u druhých. Získávání zkušeností dobrých i špatných, radostmi i bolestmi
- i těmi se učíme.Sou mnohdy velmi důležité.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt říjen 18, 2007 11:35 am
Autor Zpráva
pemel
šaman


Založen: 14.6.2007
Příspěvky: 1920
Bydliště: Praha 12 - Kamýk

Předmět: Citovat

A Čenda? Crying or Very sad
_________________
Veritas vincit.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

st říjen 17, 2007 10:48 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Kam se poděli Oliverek a Řitin? Crying or Very sad
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st říjen 17, 2007 10:38 pm
Autor Zpráva
valbo
guru+


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 877

Předmět: Na zámku Citovat

Jiří dorazil s se společníky na místo.
Bidin zamával na shluk pracovníků a Ti už se hrnuli a koukali, kdo nový že to přijel.
Hej ty šuldo, kdo jsi? Zvolal na Jonáše jeden z nich.
Prosím? Myslíte mne? No ano, tebe, koho jiného, je tu snad jiný vetřelec, či co?
Ostatní se začali řehnit.
Za prvé se nejmenuji šulda ale Jiřík a za ¨druhé nejsem vetřelec ale nový pracovník tady v Nuslích možná.
No jo nějakej slušnej, my Tě naučíme, že hoši. No jasně.
Jestli ostatní se to naučili, já rozhodně se měnit nemíním zamračí se Jonáš.
To si ještě povíme, uchechtne se mluvčí Aktiv.
Hej Aktive, řitin Ti dojel podívej, ještě se tam válí.
A než se kluci na voru nadáli, byli ve vodě a s tím plavali i všechny věci.
Voda byla ledová.
Jiří však se nelek a začal plavat a sbírat náklad.
V duchu si řekne, no teda, takoví nafoukanci a taková nesnášenlivost a povrchnost, čekal sem dost, ale tohle???
Tak jo, hej ty šuldo, zvolá aktiv, běž za hlavním, bude Tě čekat támhle v tom zámečku.
A hni sebou hlavně, ať na tebe nemusí čekat, už se na tebe těší zvolá Aktiv.

Jonáš jde po široké cestě, prochází zahradou s jakýmisi točícími lavičkami, jezírky a zlatými rybičkami.
Vidí zámeček, ale to je hotový zámek honösný.
U vchodu stojí dva svalnatí chlapi a ptaj se ho, kdo je co chce a to tak nepříjemně, že Jiřík neví jak odpovědět.
Jsem Jiřík a mám zde žádat o zařazení.
Ano pán Tě očekává. Nejdřív se ale vykoupeš, vydrhneš a ještě si Tě očistí naši sluhové.
Prosím?
No běž.

Svalovci ho pustí do zámku a Jonáš se zalyká. Takové bohatství, to neviděl ještě. Všude se to třpytilo a lesklo. Byly tam velké obrazy, třpytíc¨í se kameny, zrcadla a koberce. Jde dál a na stole neznámé ovoce, spousta ryb, drůbeže, králíků a salátů.
Ale jde dál. Tam už se ujmou takoví zženštilí chlapci, když promluvili, musel se Jiřík smát, ale nedal to znát. Byli takoví jemní ale to by nevadilo, ale to už bylo příliš.
Hodili Jiříka do obrovské vany, z které vycházelo plno bublin. Bylo to velice příjemné. Ve vodě byla pěna a pážata ho začala omývat houbami a vlasy mu projížděli svými dlouhými prstíky.
Po té ho posypali něčím, co Jonáš nedokázal pojmenovat, rozetřeli mu to snad všude a oblékli ho do jemného županu.
Jiřík nevěděl a nechápal.
Po té pážata zazvonila a ukázala Jiříkovi cestu, kam se má vydat.
Šel dlouhou chodbou. Pod okny stály obrovské kytice čerstvých květů hýřících snad všmi barvami. Jiřík zaklepal na velké vyřezávané dveře, které mu popsala pážata.
Pojď dál, už na Tebe čekám.
Na velkém letišti sedí takový hubený kluk s úzkýma očima, nakrátko střiženými vlasy a šišatým, ale oválným obličejem.
Řekni mi jak Ti právě říkají.
Jiřík prosím.
Jiříku, Jiříku, odkud jsi k nám přišel?
Přišel jsem od svého otce Káji.
Tak od Káji jsi přišel, no vida, já věděl, že se vrátí a když ne on, tak alespoň jeho část.
No, tady tě naučíme správnému chování, neboj.
Prosím?
Tady se ptám já, ano?
Tak pojď tady za mnou ať nemusím křičet. Pojď tady ke mně na nebesa.Už jsem Ti tu připravil místo, do kterého se můžeš pěkně položit.

Ne pane, já bych spadl, neumím a nemohu vlézt na takovou krásu, víte, jste velmi laskavý.Moc si toho vážím. Ale nedokáži ulehnput k Vám na lože.

Jsem nyní tvé Vedení Jiříku, jsem zvyklý na poslušnost, ale dobře.
Jiřík si sedl na židli a kluk vedení si přilehl k němu.
Sedíš alespoň na pohovce, propojené s mými nebesy. Proč ne.
Už jsem byl celý nedočkavý, až tu budeš. Jsem natěšený, tak si toho važ.
Už jsi se pěkně usadil, táák.
A Teď Ti budu šeptat kouzelná slůvka a ty je budeš opakovat po mně, budeš se na mne dívat.Ano?
Ale to už se Jiří díval. Začal podléhat, nějaké vyšší moci. Nerozuměl, co se s ním děje.
Opakoval nějaká slova a viděl, jak Vedení je blíž a blíž. Začalo ho hladit a Jiří byl v jeho moci víc a víc. Jsi krásný, chci Tě, pojď ke mně. Jdu. A teď neopakuj.Předříkával pomalu Jiřík a ten po něm opakoval. Kluk vedení se mu stále dívá do očí.Teď mne pouze poslouchej. Šeptá: Jsem neodolatelný, chceš mně jako všichni ostatní, celý se mi poddáš, já Tě zneužiji joko všechny před Tebou a ty budeš můj. Pak otevřel ústa a chtěl se dostat jazykem do jeho úst, když už mu předtím oblízal tělo.Aniž by Jonáš celý zmatený něco ... .
Ale to se Jiřík probudil, uplně jako blesk kdesi velmi zdaleka mu projel tělem a Jiříka vrhl do reality.

Ne, zvolal, nejsem... . Nejsem ve Vaší moci a... jestli můj dráhý a dobrý otec ve Vaší moci byl, já jím nebudu!!!!!!!!!!!!
a odsunul se od vykuleného se Vedení. CCCooo?Jen stačilo zvolat. Už ho totiž měl na dosah, stačilo chvíli a Jonáš by byl jeho.

Cö to je? Zamračil se kluk Vedení. No tohle se mi ještě nestalo! Vždycky jsem všechny měl a najednou tohle!?
Taková opovážlivost!!!!!!

To je mi jedno. Vážený pane Vedení!
Jestli ostatní podlehli, já podlehnout nemíním. To co jste chtěl udělat, mohou pouze milující lidé, ale vy byste ze mne udělal akorát tak trosku, byl bych pak na Vás závislý jako můj otec. A jeho chybu už opakovat nemíním.
Chápu, proč je tu tolik smutných kluků, chladných a kdoví jakých ještě.
Vite, vy nemáte srdce, ale ...

A dost. Pošlu Tě na nejhorší práci, kterou tu máme a marš. Odveďte ho.
A dojdou gorily a vyvedou Jiříka ven.

Ale Jiřík je šťastný, vždyť byl první, kdo si uhájil svou čest, kdo se nenechal zprznit a kdo si zachoval čistotu.
Ovšem jeho práce která ho čeká, nebude žádná pohádka.

Jiří se ale nebojí.
_________________
Neustále se máme co učit, poznávat a to jak v sobě tak v okolí a u druhých. Získávání zkušeností dobrých i špatných, radostmi i bolestmi
- i těmi se učíme.Sou mnohdy velmi důležité.


Naposledy upravil valbo dne čt říjen 18, 2007 7:56 pm, celkově upraveno 2 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne říjen 14, 2007 8:29 pm
Autor Zpráva
pemel
šaman


Založen: 14.6.2007
Příspěvky: 1920
Bydliště: Praha 12 - Kamýk

Předmět: Re: Na voru Citovat

valbo napsal:
...Řeka nás odveze ař do Nuslí...
Do nuslí na voru Question Tam teče jen Botič Laughing
_________________
Veritas vincit.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

so září 22, 2007 12:39 am
Autor Zpráva
valbo
guru+


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 877

Předmět: Na voru Citovat

Dobrý den.
Vy ste z Nuslí?
Ano, sme.
No a mohl bych se zeptat, mohu jet s vámi?
No když vemeš tady ty pytle, promne za mne. Bude to lehčí, že Bidine?
Bidin, silný a svalnaty Bořík odvětí.
No, to bude. Mně se nikam nechce, já bych tady nejradš zůstal, řek bych, že sme se zdrželi.
Ale zapomenem na Sorrentino. To ne. Já si potřebuju hezky víš co.
Ale já se chcu trochu flákat, Řitine víš co, tady máš nás dva, to Ti nestačí?
No, to já nevím. Odpoví hubeňoučký jemný bořík druhý.
Jsi zagorka Řiťo.

O čem to mluvíte chlapi? Já vám nerozumím, otáže se Jonáš.
To neva., Porozumíš.Sikne Řitin.

Tak jdem, já sem, si koupil novou košilku, víš jak mi dnes bude slušet?
Jdeme.Vy dva a to hned.

Jiří cestou přemýšli nad neznámými pojmy, nerozumí slovům svých společníků, třeba se již brzy dozví, o co tam jde.
Ovšem neustále zastavují, a oni žmoulaj suché listí. Pak se se dostanou na vor a vše nakládají.
Podívej, tady máš hůl a případně se budeš ty svalovče, odrážet.
Ju?
Tak a jdem spát. Řeka nás odveze ař do Nuslí.
Lepší jak do Brna, tam se to rozdvojovalo a muselo se jít pěšky.
Zase se tam chystám stěhovat, je tam sice toho míň, ale bylo by tam zpestření, minimálně ve žrádlech.

Jiří sice nerozumí, ale něco ho přesto začíná napadat.
Zjišťuje takové rozdíli, ne třeba ve fyzičnu, ale tam kde by to nečekal. Neměl možnost se setkat s takovými ledničkami, jak je nazval pro sebe. Hodnoty, které má ve svém žebříčku, mají Ti dva úplně někde jinde.
Zdálo se mu, že to sou malé děcka, které naprosto o ničem neví, která sice umí vše, ale zároveň neznají nic. Nebo alespoň to, co by je spojovalo.
Nemuseli by být takoví, ale asi neměli nějaké dobré vzory, případně dál.
Jiří je neodsuzuje.
Ale pochopil, o čem to bylo, když tatínek někdy v rozespalosti mluvil.
A čemu nerozuměl.
Voda šplouchala sem tam se mihla nějaká ryba.
Jiří sleduje řeku. Zahýbá se v meandrech, které lemují křoviny a z kterých vylétl práve ledňáček.
_________________
Neustále se máme co učit, poznávat a to jak v sobě tak v okolí a u druhých. Získávání zkušeností dobrých i špatných, radostmi i bolestmi
- i těmi se učíme.Sou mnohdy velmi důležité.


Naposledy upravil valbo dne čt říjen 18, 2007 7:52 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so září 22, 2007 12:07 am
Autor Zpráva
valbo
guru+


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 877

Předmět: Pod širokým Bukem Citovat

Kluci usnuli na zelené rozkvetlé louce pod širokým Bukem, jehož lístky vlály za zpěvu větru.
Myšlenky měly plné otazníků a byli jimi tak vyčerpáni, že hluboce oddechovali.
Slunce sice stálo vysoce na obzoru, ale bylo díky blízké řece s průzračnou vodou příjemně a velká rodina mohla třídit, rozvážet a shromažďovat.

Když Čenda zavolá, kluci. Vše naloženo, půjdem.

Strejdo.
Ano Jiříčku?
Víš, já bych, když už nakonec dorazila i Nuselská parta, já bych šel do toho světa již hned.
Jířo, nevíš kam . Pojď s námi. Strýčku, vím to. Chci pokořit tatínka, vím, že on si poradit nedovedl, chci spravit jeho jméno. A vím, že toho dosáhnu.
Nejsu slaboch.
Co myslíš strejdo Patriku?
Ano Jiří, myslím, že by to bylo dobré.
Cože to říkáš Patři?To nemyslíš vážně... .
No to víš že myslím. Bylo to přání, hádej koho.

...


Dobře Patriku i Jurášku..
Běž , ale jediné co bych Ti mohl říct, mrk... myslím, že to není třeba.
Hodně štěstí brácha bude to tvrdá vojna, já jdu se strýčky.
¨Kdyby bylo nejhůř, mysli na to, že nikdy není tak zle, aby nemohlo být ještě hůř.Nedej se.

Jonáši, my jdem pojď. Proč Ti Brňáci a cajzli museli přijet.I když zase lépe pro nás, z důvodu, že máme vše a nebudeme muset pro nic jezdit.

Hezký den.Šťastnou cestu.
_________________
Neustále se máme co učit, poznávat a to jak v sobě tak v okolí a u druhých. Získávání zkušeností dobrých i špatných, radostmi i bolestmi
- i těmi se učíme.Sou mnohdy velmi důležité.


Naposledy upravil valbo dne čt říjen 18, 2007 8:03 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne září 09, 2007 11:40 am
Autor Zpráva
valbo
guru+


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 877

Předmět: Na křižovatce Citovat

Tak kluci. Jak se Vám líbí cesta?
No fajn. Mně se líbí taky.
Jirka: no je to pochopitelny, my sme nikde jinde, než v našil lesách ani nebyli doplní Jirka.
Teď kluci budeme na velmi důležité křežovatce zvané Varnsdorf.Je to takzvaná cesta, kam se ubíral Váš tatínek i tady Čenda. Čenda šel na Brno a Váš tatínek směrem Nusle-Holešovice.A tady už někdo jde.
Dobrý děň ako sa máš bratraniec. Dobre sa mám.Teraz tu na Vás čakám a pozerám, že tu máte pomocníkov. To sou chalani.
Á vidím, že jsi cestou z Nitre potkal i strýca z Hustopečska.
Je burčáček? Strýcu?
Ano Jirko, tady máš pohárek, dáte si? Letos je to sladkost mńam.
Já som si také dal o možem len doporučit.
Tak jo, dáme si. Kluci ochutnejte.
Dobredeň pánové, mám Vás pozdravovat od Janičky a Oliverka, Tož to belo slonko. Jedo z Prosťova a najednó Oliverek ve vozu. Tož sem mosel jet nazpět. Za chvilu se spustil dyšť a bel sem celé mokré.
Ještě počkáme na Přerováky a budem tu všici. Brňáci a Cajzli z Nuslí a Smíchova nejsou v rozpise potvrzuje Jirka.
A co v Nitre nové? Musím sa isť vykúpať do tech Vašich termálů, co máte.
A shlédnout Zobor.Který máte za domem.
Čenda: no to by bylo výborné.
A Přerováci dojeli.
Kluci tady ve všech těchto samotách jako Nitra,Prostějov,Hustopečsko a trochu i Pod Hostýnsko ste doma.
Že?
Holešovice a Brno, tam sice také, ale tam to nejsou samoty,ale zase poznáte, čeho si máte vážit.
Nerozumíme strýčku. Nevadí. Zatím si odpočiněte a my tady vše nabereme a povyměňujem, co bude potřeba.
Ano?
Dobře.
_________________
Neustále se máme co učit, poznávat a to jak v sobě tak v okolí a u druhých. Získávání zkušeností dobrých i špatných, radostmi i bolestmi
- i těmi se učíme.Sou mnohdy velmi důležité.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so září 08, 2007 2:25 pm
Autor Zpráva
valbo
guru+


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 877

Předmět: Cestou domů Citovat

Na cestě: Čenda Patrikovi. Patričku, mám opravdu radost, že se vše tak krásně urovnalo. Je to opravdu moc nádherné. Takových emocí už jsem pohromadě dlouho neměl.
No vidiš ty můj Čendo. Chci Ti říct, že máš opravdu nádherného bráchu. Je to princ, jak ho nazývá Kája.
To si piš, jsem opravdu na brášku pyšný.
Kája říkal, že prostě našel nejhezčího kluka pod slunce. Jo Čendo, až tak.
Ovšem se mi zdá, že to má ale i své ale.
Opravdu? V čem myslíš?
Víš já mám takový pozorovací smysl. Zdá se mi, že Kájovi něco chybí.
Jestli myslíš Čendíku na to co já, tak máš opravdu pravdu. Můj bratr je skutečně princ.
A se vším všudy, je nedotčený, neposkvrněný.
Ale ... Patriku... Já vím Čendo. Všim sem si, jak je Kája vázán na kluky, proto sem namítal zda by to bylo uplně nejvhodnější, vzít kluky sebou. Jsou to opavdu úžasní kluci. jsou pro káju opravdu hodně. Znám svého bratra, vím na co narážíš. Ale s tím musel kája počítat.
Sice mám nejhezčího kluka, jakého by si mohl přát, ale , má to své ale.
Když už se ale tak bavíme Čendíku můj, doufám, že ty se mnou nestrádáš třeba.
Patričku, ty víš, že nemám tajnosti a pokud se mi něco nelíbí, tak Ti to řeknu. Hm.
Patrik Káju obejme.
My zase nemáme nemáme takové kluky, víš Čendo.
Myslím, že Kája hledal takového prince, jako je můj bráška.
Inu, to tak bývá, hledáme až najdem, ale pak zjistíme, že ani tak nejsme spokojení, protože zjistíme, že jsme se mýlili.
Můj bratrby třeba neřekl slovo sex. Já Ti hořeknu klidně.
Je to to, o čem myslíš, že jo?
Ty Patriku fakt mne znáš.
Není to to nejpodstatnější, co drží vztah, ale je to něco, co ho naplňuje a pokud se ho nedostává, vznikaj trhliny a to i v případě, že to vypadá uplně jako nevím jak to říct.
Jsme si s Kájou dost blízcí víš, neznamená to, že bych prostě byl zamilovaný, ale prostě je na stejné vlně.
To tak bývá Čendo. To je ale taky hezky. Já to sleduju třeba u janičky.
Jsem rád, jak celý hoříš někdy, jak se nabíjíte.
Já na to zas takmoc nejsem.
Pojď, když tadymáme kluky, půjdem za nima, co číkáš.
Jóonáší, počkejte .
_________________
Neustále se máme co učit, poznávat a to jak v sobě tak v okolí a u druhých. Získávání zkušeností dobrých i špatných, radostmi i bolestmi
- i těmi se učíme.Sou mnohdy velmi důležité.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 3 z 9
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist