Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Vztahy Volné vztahy
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3

čt květen 25, 2006 7:26 am
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

sám bych volný vztah v situaci, ve které teď jsem, nechtěl. Dovedu si ale představit, že až budu mít za nějaké dva roky tragicky málo času na všechno, nebudu ani schopen věnovat se případnému partnerovi tak, jak bych chtěl já a konečně i on. Pro lidi s hodně aktivním a hektickým stylem života to může být ideální a může to stačit. Máš blízkéh kamaráda, za kterým přijdeš, když něco potřebuješ probrat, a zároveň k tomu máš i takový bonusový balíček "nadstandartních služeb".
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st květen 24, 2006 11:58 pm
Autor Zpráva
Petr_K
uživatel++


Založen: 23.3.2006
Příspěvky: 250
Bydliště: Karlovarský kraj

Předmět: Re: Volné vztahy Citovat

Libor napsal:
Co si o tom myslíš? Co znamená podl eTebe volný vztah? Máš s tím nějaké zkušenosti? Proč myslíš, že to kluci vyhledávají? Co ti to dává a co bere? Co tím řešíš..Nebo co se tim resit muze..

Hmm, co vlastně znamená volný vztah. Vychází mi z toho jediné, je to vztah s někým s kým si rozumím, kdo se mě líbí a já jemu takže se spolu občas vyspíme ale to je všechno, jinak si každý dělá co chce a spí i s jinými nebo jiným človíčkem. Prostě blízký a intimní vztah dvou lidí ve kterém ale panuje jistá "sexuální volnost". Kdyby tam totiž nebyl sex, pak by se nemluvilo o vztahu ale bylo by to kamarádství Wink .

Usilovně přemýšlím jak bych se dnes choval kdyby mě bylo dvacet, pětadvacet.... S největší pravděpodobností bych se i tak zařadil mezi tu početnou skupinu gay kluků, kteří stále tu svou lásku hledají, no a při troše štěstíčka jí časem i naleznou. Volný vztah bych nechtěl, nebo zkrátka určitě bych jej nevyhledával. Nikdy jsem nebyl typ člověka který by partnera podváděl, proto bych byl i nerad kdyby podváděl on mě. Sice v takovém volném vztahu po vzájemné dohodě by to vlastě nebylo podvádění v pravém slova smyslu, ale ani tak by to nebylo nic pro mne. Myslím si ale že v tomto ohledu nejde úplně o to zda se jedná o homosexuální nebo heterosexuální vztah, i HT páry vyhledávají sex ve více lidech a nebo jeden druhého nezřízeně podvádí Laughing . Je to vždycky o každém konkrétním člověku, jeho charakteru, potřebách, hodnotách které uznává.... Každému vyhovuje něco jiného, každý jsme jiný.... Volné vztahy by mě přinesly určitě řadu krásných a vzrušujících prožitků při fyzickém uvolnění s někým kdo se mě líbí, kdo je sexy a vzrušuje mě Embarassed , ale ochudily by mě o lásku a množství dalších krásných věcí které s pravou láskou souvisejí... A nemyslím tím pouze to první, bláznivé a moc krásné zamilování při kterém přehlížíme i všechny chyby partnera protože jsme zamilovaní až po uši, tohle období časem přejde. Ale pak přijde ta opravdová silná láska na celý život, při které sdílíme vzájemně radosti i starosti, všechno dobré i zlé co nám život přináší, prožíváme s partnerem neiintimnější chvíle. jeden druhému není lhostejný, vzájemně si důvěřujeme.. Asi jsem idealista, já vím. Mě ke štěstí nestačí pouze "fyzické uvolnění", od vztahu očekávám něco mnohem víc.
_________________
**** Petr ****
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

st květen 24, 2006 9:04 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Volné vztahy Citovat

Co si o tom myslíš? Co znamená podl eTebe volný vztah? Máš s tím nějaké zkušenosti? Proč myslíš, že to kluci vyhledávají? Co ti to dává a co bere? Co tím řešíš..Nebo co se tim resit muze..
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 3 z 3
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist