Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Gay svět Myslíš si, že gayové jsou k sobě solidárnější?
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď

st leden 30, 2008 5:20 pm
Autor Zpráva
Tygřík
uživatel


Založen: 27.1.2008
Příspěvky: 35

Předmět: Citovat

Spíše v to doufám Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

so květen 27, 2006 3:34 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: prosím Citovat

Martin napsal:
No, spíš ho odsud Bodyia vyhodil proto, že tu Honzík pár lidí, kteří naopak nemají rádi USA a neztotožňují se s Honzíkovými názory hrubě pozurážel.


Nechme toho.Uz je to pryc. A vratme se k solidarite juu. Prosim Wink
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so květen 27, 2006 3:28 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: To Libor: Citovat

No, spíš ho odsud Bodyia vyhodil proto, že tu Honzík pár lidí, kteří naopak nemají rádi USA a neztotožňují se s Honzíkovými názory hrubě pozurážel.
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá květen 26, 2006 3:38 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: prosba Citovat

Honzík2 napsal:
Cenzor bodyja, co mi zablokoval přístup na stránky, jako správný "demokrat", mi jak vidím smazal odpověď. Takže jí napíši znova. Pravdu bodyja neumlčí. Vyhodily mě odsud, protože jsem nezastával jejich politické názory a mám rád USA. Tak proto. To jen, abyste to věděli.


Prosim, věnujme se jiným než politickým tématům. Mě se zdá, že v posledn době je zde politiky víc než homosexuality.O politice se mohu bavit kdekoli. ale o mém já, které se spájí s tím, že jsme na kluky tolik ne. toho si zde cením. I proto se snažím nyní otvírat nová témata. Aby právě mohla ta laskavost a solidarita, které si zde vážím s eopět rozvinout. Pro ni sem chodím a chci chodit nadále.
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá květen 26, 2006 3:20 pm
Autor Zpráva
Honzík2
uživatel


Založen: 26.4.2006
Příspěvky: 34

Předmět: Opakování Citovat

Cenzor bodyja, co mi zablokoval přístup na stránky, jako správný "demokrat", mi jak vidím smazal odpověď. Takže jí napíši znova. Pravdu bodyja neumlčí. Vyhodily mě odsud, protože jsem nezastával jejich politické názory a mám rád USA. Tak proto. To jen, abyste to věděli.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st květen 24, 2006 6:46 pm
Autor Zpráva
Waky
šaman


Založen: 7.12.2005
Příspěvky: 1516
Bydliště: Republika Žižkov

Předmět: Solidarita minorit a majorit Citovat

Porozumění a solidarita v dobrém na základě příslušnosti k nějaké menšině určitě existovat může, protože ty lidi spojují zkušenosti a prožitky, ktré jsou v určitém smyslu nepřenositelné někomu, kdo je sám nezakouší. Problém samozřejmě může být, když se ta menšina začne ježit a čeká už předem od většiny nějaké útoky, takže se proti ní staví do bojového šiku. Ale to už je na lidech. Obecně mám zkušenost, že menšiny bývají daleko vstřícnější a chápavější, než většiny vůči nim. Solidarita majority je pochopitelně problematická, buďto vůbec není (skutečně necítím žádnou spřízněnost s heteráčema tohoto světa jen proto, že to jsou heteráčové), nebo je negativní, protože se vymezuje jako nadřazená skupina vůči nějaké menšině a dává si sama sobě punc nějaké pofidérní kvality na základě většího počtu (je nás hodně, tak jsme lepší) a ústí do odsuzování té minority buď v rasismu nebo v nějakých obskurních spolcích typu tradiční rodina. Ona i ta tzv. "tolerance" vůči menšinám je poněkud problematická, protože také vystupuje z pozice nadřazenosti a jakési velkohubé "laskavosti navíc" a zrovna v případě menšin se mi zdá silně neadekvátní, protože tolerovat můžu nějaký zlozvyk, třeba že si někdo kouše nehty nebo chodí všude pozdě, ale nikoli svého bližního, který mi je zcela naroveň.
Přes tu solidaritu v rámci menšin si ale myslím, že ta jinakost zase nemusí být tak fatální, že je to o lidech, jestli se chtějí nebo nechtějí domluvit, a že si hlavně buď rozumějí nebo nerozumějí konkrétní lidé bez ohledu na příslušnost k nějaké menšině x většině.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út květen 23, 2006 9:26 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Souhlasím Citovat

Adam napsal:
Mám dojem, že mi zase něco uteklo... No neva. Když budete mít někdo ze zúčastněných chuť, tak si tu historii poslechnu.
To, že gayové rozumí gayům líp než ht, asi není nějak překvapivým objevem. Co já mám zkušenost, tak gayové mají mezi sebou nějaké neviditelné pouto. Určitě k sobě mají i cizí hm blíž než cizí ht k sobě.


Mám podobné zkušenosti. Ikdyž vím, že někdy si dokáží ublížit i známí. A to gay negay.. Ale jinak s Tebou souhlasim Wink
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út květen 23, 2006 12:40 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Mám dojem, že mi zase něco uteklo... No neva. Když budete mít někdo ze zúčastněných chuť, tak si tu historii poslechnu.
To, že gayové rozumí gayům líp než ht, asi není nějak překvapivým objevem. Co já mám zkušenost, tak gayové mají mezi sebou nějaké neviditelné pouto. Určitě k sobě mají i cizí hm blíž než cizí ht k sobě.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po květen 22, 2006 8:15 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: :-)) Citovat

Honzík2 napsal:
Tak třeba s Martinem, Llukynkem a Bodyjou cítím solidaritu nulovou, vzhledem k tomu, co se stalo. A nejhorší je to s Martinem jako vůbec. Protože to jeho pokrytectví s "Teheránem-bydlištěm" Sjíždění se v Libanonu (díky ti Bože, že zde jsou křesťané stále tak silní) mi zrovna nechutí.
Jinak mé heslo je tvrdé a jasné. GAYOVÉ SOBĚ. A to by mělo být závazné pro všechny.


Nezájímá mě. Cím ti právě ty o, kterých píšeš ublížili. Je jasné, že ne každý si s každým sedí. Mám dojem, že se tehdy stalo něco malicherného. ale i to se stává. víš, někdy mám dojem, že rozumím CO a podobným obtížným věcem v životě. A tak kluky rád podpořím. ale jsou ti, kteří mě nesedí. ale to není o tom, že je někdo gay nebo ne. Ale navíc o určité osobní sympatie. Přesto si myslím, že vmnohém nám gayům rozumím víc. Než nám rozumí heteraci.. Smile
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po květen 22, 2006 4:57 pm
Autor Zpráva
Honzík2
uživatel


Založen: 26.4.2006
Příspěvky: 34

Předmět: No Citovat

Tak třeba s Martinem, Llukynkem a Bodyjou cítím solidaritu nulovou, vzhledem k tomu, co se stalo. A nejhorší je to s Martinem jako vůbec. Protože to jeho pokrytectví s "Teheránem-bydlištěm" Sjíždění se v Libanonu (díky ti Bože, že zde jsou křesťané stále tak silní) mi zrovna nechutí.
Jinak mé heslo je tvrdé a jasné. GAYOVÉ SOBĚ. A to by mělo být závazné pro všechny.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne květen 21, 2006 6:55 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: JAk kteří Citovat

Martin napsal:
Já myslím, že spíš naopak.


Možná jak kteří..
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne květen 21, 2006 1:36 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Já myslím, že spíš naopak.
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so květen 20, 2006 11:19 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Myslíš si, že gayové jsou k sobě solidárnější? Citovat

Je tu ted spousta politicky zabarvenych temat.Takovych negativnich. A chybi nektera gay temata. Jiste se nevycerpala.

Myslýš si, že jsou gayové jako menšina k sobě solidárnější? Mé zkušenosti říkají že ano.. To pochopeni tam asi je.. Wink
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 1 z 1
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist