Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Vztahy Trojka jako vztah
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď

st červenec 26, 2006 12:36 am
Autor Zpráva
Stonerock
šaman


Založen: 2.2.2006
Příspěvky: 1509
Bydliště: Plzeň

Předmět: Re: trojice Citovat

adam chao napsal:
právě jsem začal žít ve trojici. jsem to ale já, kdo je oním"pomyslným" středem. nevím, co z toho bude, ale raději si nepřipouštím, že by oni dva mohly být nešťastní, i když vím, že pociťují rivalitu... s přítelem jsem žil 3 roky, je o deset let starší(a i za to mě mnoho lidí odsoudilo... Sad ) a před půl rokem jsem se vyspal se svým dlouholetým kamarádem. nikdy mě nepřitahoval, ani jsem dříve nevěděl, že je gay, nebo jsem to ignoroval... přiznal se mi, že mě miluje už delší dobu a já... nevím...nějakým způsobem ho mám hodně rád, vzrušuje mě a chci ho mít jen pro sebe.... a tak jsme začali žít ve třech... můj přítel ho toleruje, on je rád, že je se mnou... já je "miluju"? oba...nevím... oni spolu nespí, občas se hádají, je to podivné období, mám strach, že mou nerozhodností způsobuju utrpení všem...

Sice netušim, na základě čeho si osobuju právo jakkoliv se vyjadřovat k problematice partnerskejch vztahů, když sám s nima mam zkušenosti pramalý, ale budiž... Nechci bejt špatnym prorokem, ale mam neodbytnej pocit, že pokud neuděláš nějakej radikální krok ty (byť tobě osobně třeba status quo může vyhovat, pokud si nepřipouštíš, že těm dvěma zbejvajícim asi ne), tak ho za tebe udělá někdo jinej... Pokud bys v prvnim případě měl svuj osud aspoň do určitý míry ve svejch rukou, tak v tom druhym by to dost možná bylo "o tobě bez tebe". Při nejlepší vůli si totiž nedovedu představit, že by byl tenhle stav dlouhodobě udržitelnej. Samozřejmě, každej jsme jinej, na jednu stranu to určitě posuzuju ze svýho pohledu (i přes svý minimální zkusěnosti "vim", že v něčem podobnym bych žít nedokázal), jsem ale současně přesvědčenej, že v tomhle ohledu nejsem výjimka, tj. že tohle nemůže vyhovovat prakticky nikomu... Čistě obecně vzato, teoreticky by snad mohla dlouhodobě fungovat jakási "symetrická" trojka. Ta je podle mě ale v praxi nerealizovatelná - vždycky to bude buď pár + jedinec, nebo jedinec se dvěma partnerama. Nikdo nechce hrát druhý housle, každej má nějakou svoji lidskou hrdost, takže takováhle disproporce zákonitě musí vyvolávat takový pnutí, že je to soužití nemůže ustát...
Pokud jsi chtěl slyšet něčí názor, tady je. Pokud jsi potřeboval podpořit, tak se moc omlouvam, ale v tomhle případě tam to perspektivu fakt moc nevidim... Když tak jsi měl napsat, že chceš pouze optimistický reakce, a já bych byl držel zobák... Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út červenec 25, 2006 6:46 pm
Autor Zpráva
adam chao
tester


Založen: 24.7.2006
Příspěvky: 4

Předmět: trojice Citovat

právě jsem začal žít ve trojici. jsem to ale já, kdo je oním"pomyslným" středem. nevím, co z toho bude, ale raději si nepřipouštím, že by oni dva mohly být nešťastní, i když vím, že pociťují rivalitu... s přítelem jsem žil 3 roky, je o deset let starší(a i za to mě mnoho lidí odsoudilo... Sad ) a před půl rokem jsem se vyspal se svým dlouholetým kamarádem. nikdy mě nepřitahoval, ani jsem dříve nevěděl, že je gay, nebo jsem to ignoroval... přiznal se mi, že mě miluje už delší dobu a já... nevím...nějakým způsobem ho mám hodně rád, vzrušuje mě a chci ho mít jen pro sebe.... a tak jsme začali žít ve třech... můj přítel ho toleruje, on je rád, že je se mnou... já je "miluju"? oba...nevím... oni spolu nespí, občas se hádají, je to podivné období, mám strach, že mou nerozhodností způsobuju utrpení všem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st únor 01, 2006 1:39 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Vysvetleni Citovat

Mark napsal:
Libor napsal:

A to asi neni mozne. Mam rad hodne lidi, ale k nikomu to neni stejne. Je to vzdy odlisne. Konkretni k tomu danemu cloveku. Specificke. Mit rad dva lidi uplne stejnym zpusobem a stejne intenzivne.. Zvlastni. Moc tomu neverim


Píšeš: Zvláštní, moc tomu nevěřím. Jako by tě to trochu lákalo. Nebo se mýlím?



Nelaka. Zazil jsme to a uz nikdy. Me a jednoho kluka do toho namanipuloval kluk, ktereho jsme oba moc milovali. A ja jeste nejakym zpusobem mam rad. Bylo to strasne. Fakt, priserny vis. Navic jsme si z toho kluka, udelali tak trochu duchovniho vudce. Oba.. Uz nikdy, chce se me zarvat!! Ale na druhou stranu spoustu veci me to dalo..Proto rikam zvastni.. Je to dobra zivotni zkusenost, kterou si nepreji opakovat.Bylot o plne boju o moc, o pozici, o city, vyhrocenych situaci i sebepoznani, prekvapive poznani tech druhych.. A nesel bych do ni dobrovolne ani nahodou(nebyt zamilovanosti tenkrat). Ale kdovi..na klasicky vztah 1+1 to nema.. Very Happy Ten je nej...
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út leden 31, 2006 10:33 pm
Autor Zpráva
Mark
uživatel++


Založen: 16.1.2006
Příspěvky: 296
Bydliště: Brno

Předmět: Re: Moc tomu neverim Citovat

Libor napsal:

A to asi neni mozne. Mam rad hodne lidi, ale k nikomu to neni stejne. Je to vzdy odlisne. Konkretni k tomu danemu cloveku. Specificke. Mit rad dva lidi uplne stejnym zpusobem a stejne intenzivne.. Zvlastni. Moc tomu neverim


Píšeš: Zvláštní, moc tomu nevěřím. Jako by tě to trochu lákalo. Nebo se mýlím?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út leden 31, 2006 3:01 pm
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Re: Trojka Citovat

Mark napsal:
Martin napsal:
No jistě, kyslík musíme dýchat, a ozon (O3) je jedovatý. A co třeba H2SO4? Laughing


Ozon je sice jedovatý, ale prospěšný, bez něj bysme tu nebyli Cool

byli, ale v záleží jak dlouho a taky bychom asi byli v zajímavé úpravě Laughing
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po leden 30, 2006 7:09 pm
Autor Zpráva
Mark
uživatel++


Založen: 16.1.2006
Příspěvky: 296
Bydliště: Brno

Předmět: Re: Trojka Citovat

Martin napsal:
No jistě, kyslík musíme dýchat, a ozon (O3) je jedovatý. A co třeba H2SO4? Laughing


Ozon je sice jedovatý, ale prospěšný, bez něj bysme tu nebyli Cool
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po leden 30, 2006 3:28 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Trojka Citovat

No jistě, kyslík musíme dýchat, a ozon (O3) je jedovatý. A co třeba H2SO4? Laughing
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po leden 30, 2006 3:01 pm
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

ocásek Shocked Laughing
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po leden 30, 2006 2:24 pm
Autor Zpráva
honzík
uživatel


Založen: 14.11.2005
Příspěvky: 46
Bydliště: Praha 4

Předmět: nesmysl Citovat

Trojka nemá perspektivu vydržet. Je to hovadina. Kolik bylo už případů, kdy si pár přibral ocáska a ten ocásek ten páreček rozbil. podívejte se na kyslík. O2 je stabilnější než O3.
_________________
http://www.faithfreedom.org/
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po leden 30, 2006 2:20 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Moc tomu neverim Citovat

Mark napsal:
Trojka jako vztah - nevím, nikdy jsem to nezažil, a tak se při vyjadřování názoru nemám o co opřít. Takový vztah by asi fungoval jen za určiténo předpokladu, že se všichni mají stejně rádi.


A to asi neni mozne. Mam rad hodne lidi, ale k nikomu to neni stejne. Je to vzdy odlisne. Konkretni k tomu danemu cloveku. Specificke. Mit rad dva lidi uplne stejnym zpusobem a stejne intenzivne.. Zvlastni. Moc tomu neverim
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so leden 28, 2006 6:11 pm
Autor Zpráva
Mark
uživatel++


Založen: 16.1.2006
Příspěvky: 296
Bydliště: Brno

Předmět: Citovat

Trojka jako vztah - nevím, nikdy jsem to nezažil, a tak se při vyjadřování názoru nemám o co opřít. Takový vztah by asi fungoval jen za určiténo předpokladu, že se všichni mají stejně rádi.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út leden 24, 2006 12:32 pm
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

Cholky, no fuj Laughing
No tak trojka je pro mne něco, co nemá budoucnost, ale ještě s holkou, ach, naja(nich herein) proti gustu není dišputát. Co se komu lůíbí, nechť provozuje.
Ale příběh je to dosti zajímavý.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út leden 24, 2006 4:58 am
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Heteráci Citovat

Jasně, že se dají! Pár jich bylo... Laughing Ale jestli to za to stojí...no tu negativnější možost ses dočet.. Cool
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út leden 24, 2006 1:27 am
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: experimenty Citovat

Hele takže podle tebe se heteráci dají?? Když to vezmu z obráceného pohledu... já bych teda asi s holkou nešel. Nějak mě to neláká zkusit. Asi jsem na takové experimenty moooc usedlý

Ohledně těch heteráků, pak se tu naskýtá druhá otázka jestli to stojí za to... Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út leden 24, 2006 1:22 am
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Hmm. Citovat

No jo Laughing
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út leden 24, 2006 1:19 am
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: hmmm Citovat

Já jsem si myslel, že telenovely jsou pohádka!!! A koukám, že ono asi nééé...
Teda přiznám se, že tohohle bych asi já schopen nebyl... ale nebudu soudit.
Každopádně zajímavé počtení, dík Martine Very Happy Very Happy Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út leden 24, 2006 12:53 am
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: To Nikom, Adam, Libor: Ale vůbec! Citovat

No tak když už se tak zajímate, tak to už asi stejně nebude soukromý (Libore, promiň Smile ).Laughing Zase na druhou stranu, jsem vás měl varovat předem. Mám to teda trošku zamlžený, ale snad nic neopomenu.

Takže vám to beverly hills popíšu od začátku. Já jsem s tou holkou spal asi v patnácti, a tak sme se ostatně skamarádili, celkem dost skamarádili, pak odjela s rodiči do Kanady - pro mě žádná extrémní tragedie, ani sem s ní nechodil (ne že by to něco změnilo, kdyby jo), prostě kamarádka odjela, co naděláš.

Nicméně, co čert nechtěl, zamiloval sem se do spolužáka ze střední (ukázalo se, že sme z podobnýho okruhu známejch a vůbec, to by bylo zase na jinej příběh) a on byl hetero (mě se teda zdál celkem "gay", ale byl hetero)..po hádkách, kdo bude kapitánem floorballovýho mužstva (tahle "funkce" byla pro mne extrémně důležitá... Very Happy ) sme se celkem skamarádili, pak víc, a víc..no a pak se vlastně zjistilo, že k sobě máme blíž, než on s kterymkoliv jinym klukem..upozorňuju, že jsme spolu trávili každou volnou chvíli. Pokračovalo to nějak unyle, až na líbání s nim, po prohraný sázce (ve který měla ovšem prsty jiná moje kámoška, která přibližně tušila, oč jde). Zvolna jsme se ale s NIM sbližovali čim dál tim víc, nevim, asi mu dávalo sukničkářství, či co, nějaký pocit "bezpečí", až do bodu, kdy jsme se při pozdravu vždycky objímali. O nějake dva týdny později přišla osudová chvíle, kdy jsem s ním seděl v jednom klubu tak ožralej, že jsem se nemohl, a hlavně ani nechtěl, kontrolovat. Detaily k doptání, ale skončilo to rychlovkou na záchodě onoho klubu. Já byl v sedmym nebi, on mě měl rád, ale láska to z jeho strany zřejmě nebyla. Z jeho strany to bylo "nejlepší" kamarádství dovedené vejš, jaksi k oboustrannému potěšení, na venek kryté tím, že jsme oba měli "vztahy" s holkama. Nicméně já jsem byl rád, že sem rád.

On střídal o své vlastní vůli holky šílenym tempem, jako já, ostatně, takže sem si říkal: "tohle bude to ono" (tehdá jsem si ještě myslel, že kluk mi MUSÍ bejt povahově co nejpodobnější, abychom si opravdu do hloubi rozuměli, já naivka). No jenže pak přišly prázdniny a on mi po první fázi dovolenejch radostně psal, že chodí s jistou holkou, do který je zblázněnej. Že jsem z toho nebyl moc nadšenej, to si asi dáte dohromady. Slovo dalo slovo, a my jsme se srazili, ještě s mojí tehdejší , dejme tomu, holkou, spíš "trophy wife"/"trofejní ženuškou".

Jak vám asi už došlo, ona bytost, do který se ON zamiloval, byla ta moje kamarádka. Bylo to dost překvapivý, ale neztratili sme jednak glanc, a jednak ani minutu, a jakmile ON odešel na hajzl, tak sme si vyměnili čísla. Před tou mojí "holkou", ale ona nebyla rozhodně žádnej duševní titán, takže to bylo jedno.

No s tou kámoškou sme se sešli a vyjasnili si to, ona mi strojově vypočítala jeho přednosti, byla jich beztak hromada a pravila, že je milej a že ho má celkem ráda. Vyjasnili sme si i to, že JEMU, o tom, že se známe, natož to jak to bylo doopravdy, nic neřeknem, bude to tak lepší. Na čemž si trvám, stačilo, že v tom máme guláš my, tak proč ještě on. Aby toho nebylo málo, řekla mi, že na mě myslela. Tož tak. Ptal jsem se, jesli jí ani trošku nepřekvapilo, že jsem se do něj zamiloval a následně s nim spal, a co si mylslí o něm. Odpověděla, že vždycky měla pocit že jsem bisexuál Rolling Eyes , protože "když jsme spolu byli, měla jsem pocit, jako když do mě vidíš". No aspoň jsem nebyl jedinej naivní. O něm pravila, lapidárně, že na západě experimentuje daleko víc lidí (což bych věděl i bez ní); slovo metrosexuál se tehdy ještě nepoužívalo Very Happy . Pak řekla, že "se o něj určitě nebudeme přetahovat". Doteď nevim, co tím přesně myslela (vykládal jsem si to citátem "mohu zjistit, co chce, ale to by to napřed musela vědět sama"). Já jsem odpověděl, bez zvlášního taktu, "To je jasný, já jsem ho přece měl první."

Takže tu máme kamarádku, s níž jsem spal, kterou miluje člověk, kterého miluju já, ovšem tento člověk se semnou vždycky rád "uvolní", a ona kamarádka vlastně ani neví, jak si svoje pocity má srovnat. Prostě beverly hills.

Vzalo to docela zvláštní spád..jeho zamilovanost do ní začala postupem času chladnout, ale byl jsem tu já, jako "jistota". Přebývali sme v jejím bytě, ona ovšem naprosto rezignovala, s tím, že se s ním občas vyspí a bude jeho partnerkou před rodiči a navenek, a nechávala nás většinou o samotě, často, přespávala jinde. On jí bral jako svojí holku (ač to bylo pár měsíců, mělo to kontury manželství po třiceti letech, a ještě k tomu sem tam strašil já, jako memento pro oba), občas se s ní vyspal, a dokonce plánovali svatbu. Pak se v něm něco pohnulo a častěji sme byli ve trojce, než on s ní. Já jsem opět byl rád, že jsem rád, a konec konců pro mně bylo cennější se vyspat z klukem, kterýho miluju, a přitom ještě věnovat pozornost fajn kamarádce, než to odmítnout a riskovat nějaký problémy.

Ve finále to vypadalo tak, že já jsem jí prakticky vídal při kamarádských rozhovorech, mj. i o chodu "její" domácnosti, kteou jsme obývali, častěji než on. Celkem nám ta podivná menage-a-trois šla, tedy jak jsem to vnímal já. Pak mi sdělila, že kdyby si mezi námi měla vybrat, vybere si mě. Jenže než jsme si stihli tyhle pocity pořádně vyjasnit, v horizontu několika týdnů se objevil nepřítel. Jistá holka, která tím "naším" klukem byla naprosto posedlá. Byla to vskutku mistryně intrik, a pochopitelně nakonec uspěla.

Tohle už nechci rozpatlávat, protože je to dost citlivé. V každém případě ON se, vlivem machinací "nepřítele" rozešel s onou mojí kámoškou, asi dva měsíce jsem doufal, že bych mohl být ve vztahu jenom s ním..ale nakonec to nevyšlo a pro mně velice nepříjemně to vyšumělo.

No jak to tak pročítám, nevím, jestli jsem svoji pozici kanálníka moc vylepšil Laughing
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po leden 23, 2006 9:17 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: To Martin Citovat

No jo, ale s ženskou? Jak hluboko jsi tehdy klesl Laughing
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po leden 23, 2006 9:01 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: To Nikom: Citovat

Sem jakej sem Embarassed
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po leden 23, 2006 8:59 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: bléééé Citovat

ááááááááááá Martine ty seš fakt hroznej kanálnik...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po leden 23, 2006 8:47 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Trojka Citovat

No zažil, ale to jeden z tý trojky byla holka. Moje velice dobrá kamarádka. Pro mě v tom nebyl žádnej problém spíš naopak..ale pak to nabralo nepříznivý kurz, když se ON, rozešel s ní, a našel si novou..Ale o tom spíš někdy soukromě..
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po leden 23, 2006 8:03 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Re: trojka Citovat

Martin napsal:
Asi jenom když si od toho nikdo nic neslibuje, jenže takhle to nefunguje a po kratší, či delší době už budou ty vztahy dost v nerovnováze.. buď se vytvoří "pár s ocáskem", nebo, co já vim, jeden bude chtít druhého, druhý třetího, a třetí prvního... Rolling Eyes


Je to dlouhodobe neudrzitelne. Kluk, ktereho jsem miloval. A stale asi jeste trochu miluji to balil do duchovniho havu. Mam dojem, ze je z t im spis nerozhodnost. Jeden si nechce vybrat. A ti ostatni dva jej miluji. Zazil jsi neco takoveo? Jineho nebo vubec? Byl to sileny, presto obohacujici
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po leden 23, 2006 8:00 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: trojka Citovat

Asi jenom když si od toho nikdo nic neslibuje, jenže takhle to nefunguje a po kratší, či delší době už budou ty vztahy dost v nerovnováze.. buď se vytvoří "pár s ocáskem", nebo, co já vim, jeden bude chtít druhého, druhý třetího, a třetí prvního... Rolling Eyes
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po leden 23, 2006 6:52 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: 3 Citovat

Nejsem si jisty zda dokaze trojka dlouhodobe naplnit citove potreby vsech zucastnenych. Zda se mi, ze nikoli
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po leden 23, 2006 4:00 pm
Autor Zpráva
Adarhaz
uživatel+


Založen: 21.1.2006
Příspěvky: 111

Předmět: Ad. trojka Citovat

Trojka může CHVÍLI fungovat, ale něco musí zákonitě začít časem haprovat...
_________________
vampiria
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá říjen 14, 2005 8:27 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Muj nazor Citovat

Mnoho lidi s epokousi rozdelit svou lasku. Mit rad nekolik lidi stejnym zpusobem. Me zkusenosti rikaji, ze to nejde. Ze kazdy z nas ma nejakou preferenci. Nejsem si psycholog. Presto mam dojem, ze ten kdo se pousti do takovychto vztahu ma potiz zit hluboky, otevreny a uprimny partnersky vztah. Tys nikdy netouzil zit vztah opravdu uplne. Mozna, ze je ted pro Tebe lepsi zit nekolik silnych vztahu. Zadny vsak opravdu silny. Nemas spis dve pulky vztahu nez jeden cely? Jak pulis mezi sve pritele svou lasku? To jako hlidas komu das vic citu? Nejsem si jisty, ze toto je stabilni reseni pro partnersky zivot. Vis, ty vlastne patris ke dvoum klukum a k zadnemu... Je to podle meho nazoru o odpovednosti a o zkusenosti. Dva kluci se me mohou libit. Treba i stejne. Ale stezi budu ke dvema lidem soucasne sdilet partnersky cit. Mas na to jiny nazor?
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st říjen 12, 2005 8:47 pm
Autor Zpráva
nick007
Anonymní





Předmět: Trojka jako vztah Citovat

potrebuju poradit od zkusenejsich... prave zacinam neco jako vztah se dvema klukama, oba jsou moc fajn a libi se mi, ale mam strach, aby to neskoncilo stejne rychle jako to zacalo. Zatim super, ale myslenky na budoucnost mi tu pohodu docela kradou. Mam se bat nebo ne? Muze takovej vztah fungovat dyl jak par spolecnejch noci a dnu?
 
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 1 z 1
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist