Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Gay svět Diskriminace na základě sexuální orientace
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

so listopad 29, 2008 9:17 pm
Autor Zpráva
valbo
guru+


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 877

Předmět: Šikana ve školách je dodnes tabu Citovat

Vyřešeno. Děkuji Martine, večer mi nejel net, tak sem to nestačil smazat. Ovšem napsal jsem jen část. Ne vše a prakticky už mne to nezajímá. Ovšem šikanu tu byla, je a bude stále na českých školáchj, byť se pro ni dělá dost, ale nestačí to. Hezký den.
_________________
Neustále se máme co učit, poznávat a to jak v sobě tak v okolí a u druhých. Získávání zkušeností dobrých i špatných, radostmi i bolestmi
- i těmi se učíme.Sou mnohdy velmi důležité.


Naposledy upravil valbo dne ne listopad 30, 2008 2:37 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po srpen 11, 2008 5:03 pm
Autor Zpráva
Reach
uživatel


Založen: 3.8.2008
Příspěvky: 75
Bydliště: okres České Budějovice

Předmět: Citovat

Jon Sníh napsal:
Sudte ty, kdo jine diskriminuji, na zaklade cehokoliv..."


Na toto si asi budeme muset ještě dlouhou dobu počkat. Najde se spousta lidí, kteří když zjistí, že dotyčný byl nepřijat na základě toho, že je gay, tak také "drsně" řeknou, že by b*******a nezaměstnali, ale je jen málo těch, kteří řeknou, že toto přece v zaměstnání není důležité, že mnohem důležitější jsou přece znalosti a dovednosti a přínos, kterým může tento člověk být pro podnik. Neřeknou to, protože se bojí jít proti davu. Těch šéfů nebo personalistů se také nikdo nezeptá, a kolik oni mají milenek apod. Tak co jim je do osobních otázek.

Ale pokud prostě chcete zaměstnání a potřebujete ho, tak v takovém případě není nic neobvyklého, že řeknete to, co si dotyčný přeje slyšet.

Ale mně by nevadilo nás zaměstnávat Very Happy... I přesto se však nehodlám jako, doufám, budoucí zaměstnavatel na toto ptát. Byla by to spíše zvědavost, než-li rozhodující otázka k přijetí uchazečeVery Happy. Litera zákona je důležitější. Exclamation
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá srpen 01, 2008 1:48 pm
Autor Zpráva
Jon Sníh
guru


Založen: 21.6.2008
Příspěvky: 652
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Pokud by, kdyby rekl barmanovi, jsem bilej, jako bilej vypadal, pak by to bylo OK.

Tenhle thread je o diskriminaci, ne o diskriminovanych, nechapu ty mistni GAYE co to snad nosi napsane na cele. Trochu mi to pripomina prvni dil QaF, kde si Brian pres vsechny kecy necha prelakovat auto zpet, aby zmizelo FAGGOT, cili teplous.

Pokud jsem u pohovu rekl, co jsem musel, tedy aniz bych utrpel ujmu, myslim, ze moje jednani si nezaslouzi cikoliv komentar ani souzeni, diky:) Sudte ty, kdo jine diskriminuji, na zaklade cehokoliv, nesudte ty, kteri ve vypjate situaci reknou to, co se od nich ceka, aby si "zachranili kuzi"
_________________
Dum spiro spero, odi et amo
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá srpen 01, 2008 1:36 pm
Autor Zpráva
thyratron
uživatel


Založen: 11.6.2008
Příspěvky: 69

Předmět: Citovat

Jon Sníh napsal:


Chlacholit se a omlouvat diskriminaci tim, ze je vzycky jina volba, tak to je jak kdyz cernoch prijde do hospody a barman mu rekne: negry neobsluhujem, tak on pokorne odejde do jineho baru, kde ho obslouzi a je VSE V PORADKU:))) Hmm, vyborny.


A vytáhnout kýbl Primalexu a operativně se nabarvit nabídlo je OK ...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt červenec 31, 2008 11:57 pm
Autor Zpráva
Jon Sníh
guru


Založen: 21.6.2008
Příspěvky: 652
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

thyratron napsal:
Jon Sníh napsal:
thyratron: Faktem bylo, ze kdybych odpovedel pravdu, tak by mne nevzali:)... poznal jsem to po roce a pul prace v te firme, poznal jsem ty lidi, co o tom rozhodovali:)


Co by se stalo kdyby tě nevzali ?


Neudelal bych si praxi v uznavane firme a dneska by mne nevzali na zadne poradne misto? Je to malo?Smile))

Chlacholit se a omlouvat diskriminaci tim, ze je vzycky jina volba, tak to je jak kdyz cernoch prijde do hospody a barman mu rekne: negry neobsluhujem, tak on pokorne odejde do jineho baru, kde ho obslouzi a je VSE V PORADKU:))) Hmm, vyborny.
_________________
Dum spiro spero, odi et amo
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt červenec 31, 2008 9:36 pm
Autor Zpráva
thyratron
uživatel


Založen: 11.6.2008
Příspěvky: 69

Předmět: Citovat

Jon Sníh napsal:
thyratron: Faktem bylo, ze kdybych odpovedel pravdu, tak by mne nevzali:)... poznal jsem to po roce a pul prace v te firme, poznal jsem ty lidi, co o tom rozhodovali:)


Co by se stalo kdyby tě nevzali ?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt červenec 31, 2008 8:54 pm
Autor Zpráva
Jon Sníh
guru


Založen: 21.6.2008
Příspěvky: 652
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

thyratron: Faktem bylo, ze kdybych odpovedel pravdu, tak by mne nevzali:)... poznal jsem to po roce a pul prace v te firme, poznal jsem ty lidi, co o tom rozhodovali:)

btw se temto otazkam technicky rika "diskriminacni otazky" Smile
_________________
Dum spiro spero, odi et amo
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt červenec 31, 2008 8:32 pm
Autor Zpráva
thyratron
uživatel


Založen: 11.6.2008
Příspěvky: 69

Předmět: Citovat

http://www.novinky.cz/clanek/146077-kam-az-muze-zajit-s-dotazy-na-telo-personalista-pri-pohovoru.html
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út červenec 22, 2008 11:22 pm
Autor Zpráva
thyratron
uživatel


Založen: 11.6.2008
Příspěvky: 69

Předmět: Citovat

Jon Sníh napsal:
thyratron: Však já už tam nepracuju, dal jsem výpověď a našel jsem si mnohem lepší místo, navíc jsem si ještě povýšil, finančně, zaměstnavatelem i osobněSmile


Takže vlastně o žádnou diskriminaci nešlo ... naopak kdyby tě tehdy opravdu "diskriminoval" a nevzal tak bys měl to lepší místo dřív ...

A vo tom to je. Slovo diskriminace nechme jiné menšině která na tom založila svou existenci, já se diskriminován necítím a nikdy necítil.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá červenec 18, 2008 10:50 pm
Autor Zpráva
Jon Sníh
guru


Založen: 21.6.2008
Příspěvky: 652
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

máslo: Diplomacie? Smile To je naše diplomacie:

http://youtube.com/watch?v=tTzs9G-VOZ4
_________________
Dum spiro spero, odi et amo
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá červenec 18, 2008 10:15 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

máslo: Jako drsnej IT by je bez zbytečných slov vohnul vo stůl, jakápak diplomacie. Rolling Eyes
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá červenec 18, 2008 10:10 pm
Autor Zpráva
máslo
guru


Založen: 25.2.2007
Příspěvky: 624

Předmět: Citovat

Přemýšlel jsem, co bych odpověděl a první, co mě napadlo: "To je velmi hloupá otázka, nechcete se mě raději zeptat na něco jiného?" ...holt diplomacie především Smile.
_________________
...not gay enough Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá červenec 18, 2008 8:20 pm
Autor Zpráva
Jon Sníh
guru


Založen: 21.6.2008
Příspěvky: 652
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Přesně tak;)... máš mně přečtenýho.

Dneska bych při tom pohovoru zareagoval jinak, pravděpodobně bych se ho zeptal, jestli tyhle otázky považuje za směrodatné vzhledem k výkonu profese a odbornosti... a on, ten debil, by řekl ano, protože mně chtěl zkoušet jak zareaguju, a vstal bych a odešel s poděkováním, že mi věnovali svůj čas. Ano, dnes je situace odlišná, jsem jinde, všichni jsme jinde a máš pravdu, pokud nejde o život nebo o zdraví, jde o h*vno:)
_________________
Dum spiro spero, odi et amo
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá červenec 18, 2008 8:16 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Jon: Není to vůbec off topic. Shrnul bych to takhle: Když nejde (při diskriminaci) o život (nebo o zdraví), tak jde o h.... Smile
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá červenec 18, 2008 7:17 pm
Autor Zpráva
Jon Sníh
guru


Založen: 21.6.2008
Příspěvky: 652
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

thyratron: Však já už tam nepracuju, dal jsem výpověď a našel jsem si mnohem lepší místo, navíc jsem si ještě povýšil, finančně, zaměstnavatelem i osobněSmile

Co se týče nejtěžších zkoušek v životě, bezpochyby CO patří mezi ty důležité a hodně těžké, ale jsou vědomé, a to je na tom nutné si uvědomit, člověk do nich musí vědomě jít, pokud se nestane "náhoda" Smile typu CO Honzy...Wink

Pro mně největší zkouška v životě bylo, když moje máma dostala těžkou mozkovou mrtvici a ležela na JIP ve Vinohradech, neprobouzela se, musela být na umělé ventilaci velmi dlouho, nevěděli jsme, jestli umře, nebo ne. Chodíval jsem k ní každý den, lidé kolem ze dne na den mizeli, když jsem se zeptal, spousta z nich to nezvládla, jeden mladý (a hezký) 20 letý kluk, motorka, nehoda, pár dnů na JIP, smrt, bylo to těžký. To byla zkouška, jeden den si s ní povídám a druhý den je na hranici smrti. Dnes je těžce ochrnutá, staráme se o ní s tátou jak můžem, většinu týdne je v rehabilitačním ústavu, má potíže s řečí, myšlením, skládáním slov, vět, trpí bolestmi jako zvíře, to je zkouška. Nebo jiná zkouška byla, když jsem si před rokem zpřelámal nohu jak párátko, dvojnásobná zlomenina kloubu, tříštivá zlomenina lýtka, nevěděl jsem, jestli kdy budu pořádně chodit, jo, to je taky zkouška, měsíce v nemocnici, po operacích......... ale zkoušek si každý zažíváme spoustu, o tom ale toto téma NENÍ.

EDIT: Omlouvám se za velký off topic, měl bych to smazat. Nenechte se tím prosím kdokoliv vyprovokovat k dalšímu OT nebo k čemukoliv jinému, prostě úlet. Díky za pochopení.
_________________
Dum spiro spero, odi et amo
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá červenec 18, 2008 6:51 pm
Autor Zpráva
thyratron
uživatel


Založen: 11.6.2008
Příspěvky: 69

Předmět: Citovat

bright napsal:
thyratron: Jen mě zarazilo tohle Arrow Co budeš dělat až ti konkurence doručí do schránky obálku s nábojnicí nebo podplatí někoho z konkursní mafie a pošle na tebe neoprávněně exekutora ?


Ty nečteš noviny ? Chtěl jsem naznačit že mnozí lidé by byli vděčni kdyby otázka zda jsou na kluky byla tou nejtěžší zkouškou v jejich životě.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá červenec 18, 2008 6:47 pm
Autor Zpráva
thyratron
uživatel


Založen: 11.6.2008
Příspěvky: 69

Předmět: Citovat

Honza napsal:
thyratron napsal:
nebo tahání WiFi od kravína na náves.

hele, ty jeden samolibej íťáckej parchante, íťárna je i ta wifina přes kravín, zkus si spočítat kolik wifáckejch prvků se v týhle republice prodá a kolik lidí se tím živí, a neofrňuj svůj panskej frňák nad wifinou na vesnici. Řada těchto sítí je stokrát líp nakonfigurovaná a vyladěná, než ty tvoje "opravdový" sítě v gigantickejch mezinárodních korporacích Smile


Já proti linkám z kravína na náves nic nemám, jen jsem si dovolil naznačit že tento obor není nijak "drsný" - dělá to každý druhý, plat má každý stejný a o nic nejde.

Jon Sníh napsal:
thyratron:

Člověk, který dá zbraně do rukou své konkurenci, nebo dokonce takovému parchantovi jako můj nadřízený, je podle mého názoru pitomec, nebo sebevrah.

A k tomu... "Opravdickej tvrďák by se nerozesral"... podle tebe jsem se rozesral, protože jsem mu řekl místo jedné odpovědi (Ano), přestože naprosto neúplné, jinou stejně neúplnou (Ne)? Chtěl bych mít tvůj patent na rozum, ty si můžes s naším OŘ podat ruku.


Nechci být dotěrný a příliš osobní, ale pakliže máš bydliště v Praze a jako obor IT se nemůžu nezeptat - co ti brání změnit zaměstnání když máš tak zlého šéfa ? Všichní víme jaká je v Praze v IT na trhu práce situace ...

Kdybys pracoval ve městě a oboru kde je 20% nezaměstnanost tak bych třeba i pochopil že je třeba nějak a někde vydělávat na chléb, ale Praha a IT ? Měl jsi buďto odpovědět pravdu (a věř že z míry by byl vyvedený tvůj šéf), nebo se zvednout a říct že končíš pohovor, protože pod takovým debilem pracovat nechceš. Vůbec nic by se nestalo, druhý den bys měl jinou práci kde bys byl třeba spokojenější.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá červenec 18, 2008 6:29 pm
Autor Zpráva
Jon Sníh
guru


Založen: 21.6.2008
Příspěvky: 652
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

thyratron: Ta mladická představa tvrďáctví, jak povídáš, je podložena praxí z jedné z největších IT společnosti na světě, jistě pro tebe absolutně nehodné jakékoliv pozornosti, oblaž nás svojí stařeckou moudrostíSmile)

Člověk, který dá zbraně do rukou své konkurenci, nebo dokonce takovému parchantovi jako můj nadřízený, je podle mého názoru pitomec, nebo sebevrah.

A k tomu... "Opravdickej tvrďák by se nerozesral"... podle tebe jsem se rozesral, protože jsem mu řekl místo jedné odpovědi (Ano), přestože naprosto neúplné, jinou stejně neúplnou (Ne)? Chtěl bych mít tvůj patent na rozum, ty si můžes s naším OŘ podat ruku.
_________________
Dum spiro spero, odi et amo
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá červenec 18, 2008 5:05 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Taky si myslím, že je to nestandardní otázka. Pokud se neptají na to sáme heteráků (Pane, nejste náhodou heterák?), tak je to z jejich strany přinejmenším dotěrnost. Kdybychom přistoupili na to, že na pohovoru lze položit jakoukoli otázku za účelem zjištění odolnosti uchazeče, mohli bychom připustit i to, aby za tím samých účelem uchazeče slovně či dokonce fyzicky inzultovali.
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá červenec 18, 2008 4:37 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

Upřímně... Kdyby na mě někdo zahučel na pohovoru, jestli jsem teplej, tak nevím, co bych odpověděl. Je to značně nekorektní otázka, proč tedy v tomto případě jednat korektně?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá červenec 18, 2008 12:33 am
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

thyratron napsal:
nebo tahání WiFi od kravína na náves.

hele, ty jeden samolibej íťáckej parchante, íťárna je i ta wifina přes kravín, zkus si spočítat kolik wifáckejch prvků se v týhle republice prodá a kolik lidí se tím živí, a neofrňuj svůj panskej frňák nad wifinou na vesnici. Řada těchto sítí je stokrát líp nakonfigurovaná a vyladěná, než ty tvoje "opravdový" sítě v gigantickejch mezinárodních korporacích Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá červenec 18, 2008 12:20 am
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

thyratron: Jen mě zarazilo tohle Arrow Co budeš dělat až ti konkurence doručí do schránky obálku s nábojnicí nebo podplatí někoho z konkursní mafie a pošle na tebe neoprávněně exekutora ?
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá červenec 18, 2008 12:16 am
Autor Zpráva
thyratron
uživatel


Založen: 11.6.2008
Příspěvky: 69

Předmět: Citovat

bright napsal:
thyratron: Jistě nejen mě by zajímalo, v čem podnikáš?


Nepodnikám, jsem zaměstnanec. Obor ? IT.

Ale opravdové IT, ne překupování krabic s tonery nebo tahání WiFi od kravína na náves. A IT je vždy zasazené do nějakého prostředí a řeší nějaký praktický úkol z konkrétního oboru, a že jsem jich vystřídal ... takže jsem po cestě posbíral i zkušenosti z jiných oborů.

Proč se ptáč ? Vždyť jsem se jen pozastavil nad rozporem mezi rozumováním jaký je potřeba být tvrďák a informací "rozesral jsem se při dotazu zda jsem na kluky". Vlastně to byl takový úsměv nad mladickou představou tvrďáctví v byznysu. Druhý úsměv když jsem si uvědomil kolik veřejně známých opravdových byznysmenů je na kluky...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt červenec 17, 2008 11:25 pm
Autor Zpráva
máslo
guru


Založen: 25.2.2007
Příspěvky: 624

Předmět: Citovat

Dávám thyratronovi zapravdu. Takováhle otázka opravdu nesmí rozhodit.
_________________
...not gay enough Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt červenec 17, 2008 8:58 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

thyratron: Jistě nejen mě by zajímalo, v čem podnikáš?
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt červenec 17, 2008 8:24 pm
Autor Zpráva
thyratron
uživatel


Založen: 11.6.2008
Příspěvky: 69

Předmět: Citovat

Jon Sníh napsal:
... V businessu vládnou zvířata a je nutný bejt tvrdej, aby se něčeho dosáhlo.


Opravdickej tvrďák by se nerozesral při dotazu zda je na kluky. V opravdovém byznysu může přijít mnohem nepříjemnější dotaz.

Co budeš dělat až ti konkurence doručí do schránky obálku s nábojnicí nebo podplatí někoho z konkursní mafie a pošle na tebe neoprávněně exekutora ?

Inspirací jak se nerozesrat budiž to co navrhl jako možné odpovědi Honza...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt červenec 17, 2008 7:29 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

jsa mdlé inteligence, musím mít vše servírováno polopaticky, jednoduchými výrazy a snadno srozumitelnými větami Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt červenec 17, 2008 7:04 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Honza: Řekl bych (když už jsme se na foru pustili do vysvětlování, co kdo jak myslel Razz ), že Jon považuje předloňskou dobu za subjektivně jinou, tzn. že gay otázky v té době vnímal odlišně než dnes.
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt červenec 17, 2008 6:49 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

ale jo, já se taky neoutuju každýmu na počkání, jen nějak furt nevím v čem byla doba předloni jiná Smile

Naposledy upravil Honza dne čt červenec 17, 2008 8:29 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt červenec 17, 2008 5:56 pm
Autor Zpráva
Jon Sníh
guru


Založen: 21.6.2008
Příspěvky: 652
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Já obchoduju s IT, je mi 25 let. V businessu vládnou zvířata a je nutný bejt tvrdej, aby se něčeho dosáhlo. Nedovedu si představit, že by např. můj obchodní ředitel nesnášející "teplouše" na mně měl takovou páku, jako bych mu dal v tomto případě. Byl bych odepsanej, ve firmě, a po odchodu i u hodně zákazníků, protože co člověk neudělá, aby si neudržel zákazníky (firma), to člověku občas zůstává rozum státSmile

Pravda je dobrá věc, má se sdělovat těm, kteří toho jsou hodni. Lhát dobytkovi je jako čůrat do kanálu:), nehledě na to, že mu je po tom kulos:) ... žádná revoluce.
_________________
Dum spiro spero, odi et amo
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 4 z 6
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist