Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Gay svět Diskriminace na základě sexuální orientace
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6

so listopad 26, 2005 5:13 pm
Autor Zpráva
llukynek
guru


Založen: 20.10.2005
Příspěvky: 655
Bydliště: Kousek od Pardubic:o)

Předmět: TO da.jo: Citovat

Milý da.jo, nejsem homosexuálem ze vzdoru, ale proto, že jsem se jako homosexuál narodil!!!!! Celé dětství jsem měl fajn, žádný ze "vzorů" mi nechyběl a stejně jsem buzerant a buzerantem budu, i kdyby se celá církev nebo někdo jiný stavěla na hlavu!

Nemám potřebu se jakkoli pokoušet o to být bisexuálem, jak doporučuješ, neb jsem jako "čistý homosexuál" se svým životem maximálně spokojený a zároveň si troufám tvrdit, že většina homosexuálů se mnou bude zcela souhlasit! Hetrosexuálové se také nesnaží býti bisexuály, tak nevím, proč by se o něco takového měl pokoušet homosexuál! Stojím si za názorem, že jakýkoli pokus o "předělání" je jen DEVASTACÍ osobnosti!!!

Jestliže si někdo chce kurvit život tím, že se bude pokoušet udělat ze sebe něco, co není, tak ať tak činí (Ty tak činíš?), ale ať prosím neříká ostatním, že to mají dělat také!

Pokud se rozhodneš na můj příspěvek reagovat, prosím, aby Tvá reakce byla zcela stručná, jasná a aby neobsahovala jakési "duchovno", které ji velice často činí trochu nesrozumitelnou nejen pro mně. Děkuji.
_________________
Setkáš-li se s homofobem, nakopej mu zadek! Ale nikoli svou ladnou nožkou, ale svou inteligencí! Ukaž mu, kde je jeho místo! Ty jsi v právu, tak se sakra neboj otevřít hubu a bránit se!!!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so listopad 26, 2005 4:58 pm
Autor Zpráva
da.jo
guru+


Založen: 24.10.2005
Příspěvky: 764

Předmět: Citovat



Naposledy upravil da.jo dne so červenec 12, 2008 3:17 pm, celkově upraveno 2 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so listopad 26, 2005 4:13 pm
Autor Zpráva
da.jo
guru+


Založen: 24.10.2005
Příspěvky: 764

Předmět: Citovat



Naposledy upravil da.jo dne so červenec 12, 2008 3:17 pm, celkově upraveno 2 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so listopad 26, 2005 1:57 pm
Autor Zpráva
llukynek
guru


Založen: 20.10.2005
Příspěvky: 655
Bydliště: Kousek od Pardubic:o)

Předmět: TO da.jo: Citovat

Nezlob se na mě, ale myslím si, že u většiny homosexuálů, ale i heterosexuálů bys s takovými slovy neuspěl. Tvůj názor pokládám za názor v homosexuální komunitě zcela ojedinělý a protože jsem asi stejný jako doktor Weiss, kterého evidentně nemáš rád, pak ho pokládám osobně za nesprávný a takový, který se přibližuje názorům církevním, což je pro mě naprosto nepřijatelné! Nepřijímám argumenty církve neboť ta je něčím umělým, vznikla "rukou" člověka! Homosexualita tu byla od počátku, lišilo se pouze její vnímání.


Exclamation Exclamation Kdyby byla sexualita otázkou lidské volby, proč by si miliony lidí na celém světe volily homosexuální orientaci, byť by jim za ni hrozila smrt či jiné, "menší" zlo? Proč by to dělaly, když by mohly žít "normálně" jako heterosexuálové, když by nemusely být neustále považovány za méněcenné prvky společnosti, diskriminovány, pomlouvány, hanobeny,...?

Exclamation Exclamation Proč jsem již jako malé dítě, kdy jsme si hráli na doktory a kdy jsem o sexualitě nevěděl naprosto nic, rád sahal svému kamarádovi na penis?

Exclamation Exclamation Proč mě v mých dvanácti letech při masturbaci nenapadlo myslet na holku, ale vždycky jsem myslel na kluka?

Exclamation Exclamation Proč jsem si nenašel holku, když jich kolem bylo spousta? Proč jsem to neudělal, když jsem měl možnost chodit s nejhezčí holkou z gymplu, která navíc sama o mě projevila zájem? Proč, když jsem jí dal pusu (nikoli polibek!), cítil jsem, že tohle není ono, že to dělám proto, že se to očekává? Proč jsem po nocích plakal do polštáře a představoval si, že jsem s NÍM?!

Exclamation Exclamation Proč jsem potom, co jsem potkal svého přítele (s nímž jsem mimochodem skoro čtyři a půl roku!!!! a ustáli jsme společně i to nejhorší, co si mohou lidé ve vztahu představit), věděl, že tohle je to, co jsem chtěl? Proč, když jsem ho líbal, jsem věděl, že tohle není z donucení? Že tohle dělám kvůli sobě, protože já sám chci!


SEXUÁLNÍ ORIENTACE NENÍ OTÁZKOU VOLBY! 400 000!!! LIDÍ V ČESKÉ REPUBLICE A VÍCE JAK 240 000 000!!!!!!!!!! NA CELÉM SVĚTĚ NEVOLÍ DOBROVOLNOU "SMRT", KDYŽ BY MOHLI ŽÍT JAKO VŠICHNI OSTATNÍ!

JESTLIŽE NĚKDO VOLÍ "SEXUÁLNÍ ORIENTACI", PAK NEVOLÍ TUTO ORIENTACI SAMOTNOU, ALE VOLÍ ZPŮSOB, JAKÝM SE BUDE CHOVAT! MŮŽU BÝT HOMOSEXUÁL A CHOVAT SE HETEROSEXUÁLNĚ, ALE HETEROSEXUÁLA TO ZE MĚ NEUDĚLÁ! VŠICHNI HOMOSEXUÁLOVÉ VOLÍ ZPŮSOB SVÉHO CHOVÁNÍ, NA ČEMŽ NENÍ NIC ŠPATNÉHO. JE TO JEJICH VOLBA A POKUD SI ZVOLÍ CHOVAT SE JAKO HETEROSEXUÁL, POPÍRAJÍ TÍM SAMI SEBE. KAŽDÝ HOMOSEXUÁL SE DLE MÉHO V URČITÉ ČÁSTI SVÉHO ŽIVOTA POKOUŠEL CHOVAT HETEROSEXUÁLNĚ, COŽ VŠAK BYLO ZPŮSOBENO NEVYZRÁLOSTÍ VLASTNÍ OSOBNOSTI A TAKÉ TÍM, ŽE TAKOVÉ CHOVÁNÍ JE OČEKÁVANÉ OD SPOLEČNOSTI. KDYŽ TAKOVÁ OSOBNOST DOZRAJE A UVĚDOMÍ SI SAME SEBE, SVOJI PODSTATU, PŘESTÁVÁ MÍT SNAHU I POCIT, ŽE BY SE MĚLA CHOVAT TAK, JAK JE OČEKÁVÁNO, ALE ZAČÍNÁ SE CHOVAT TAK, JAK ONA SAMA CÍTÍ.

MNOHEM HORŠÍ JE, KDYŽ SE O "PŘEVÝCHOVU HOMOSEXUÁLA" POKOUŠEJÍ RŮZNÍ FANATICI, KTEŘÍ DEVASTUJÍ, RABUJÍ OSOBNOST TAKOVÉHO ČLOVĚKA A KDYŽ JE TENTO ZCELA ZLOMEN A VYRVÁN SVÉ PŘIROZENOSTI, VYDÁVAJÍ JEJ ZA ÚSPĚŠNÝ PŘÍKLAD """PŘELÉČENÍ"""! TOTO JE NEHORÁZNÝ NESMYSL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
_________________
Setkáš-li se s homofobem, nakopej mu zadek! Ale nikoli svou ladnou nožkou, ale svou inteligencí! Ukaž mu, kde je jeho místo! Ty jsi v právu, tak se sakra neboj otevřít hubu a bránit se!!!


Naposledy upravil llukynek dne ne listopad 27, 2005 1:02 am, celkově upraveno 2 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá listopad 25, 2005 9:03 pm
Autor Zpráva
da.jo
guru+


Založen: 24.10.2005
Příspěvky: 764

Předmět: Citovat



Naposledy upravil da.jo dne so červenec 12, 2008 3:17 pm, celkově upraveno 3 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá listopad 25, 2005 6:57 pm
Autor Zpráva
llukynek
guru


Založen: 20.10.2005
Příspěvky: 655
Bydliště: Kousek od Pardubic:o)

Předmět: TO Nikom: Citovat

Hmmm, musím souhlasit.
_________________
Setkáš-li se s homofobem, nakopej mu zadek! Ale nikoli svou ladnou nožkou, ale svou inteligencí! Ukaž mu, kde je jeho místo! Ty jsi v právu, tak se sakra neboj otevřít hubu a bránit se!!!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá listopad 25, 2005 6:54 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: To da.jo Citovat

Milý da-jo. Koukám, že jsi opustil mýty, kde už se s tebou nikdo nebavil a teď zamořuješ svými velice (ehm) zajímavými příspěvky i tohle témátko. Jestli to tak pude dál a vydrží ti forma, zvládnul bys svou činností jistě obsáhnout celé forum. Přemýšlej o tom...
Dovol abych reagoval na tvoji reakci( Smile ) na můj příspěvek.
Asi takhle. Je mi úplně ukradené, jestli se chceš chovat jako homosexuál nebo heterosexuál. Možná že tě i trochu chápu. Víš, měl jsem takové období, kdy jsem se pokoušel změnit. Snažil jsem se "stát" heterosexuálem. Myslím, že na to má každý právo a nesetkal jsem se s tím, že by mi v tom kdokoli bránil. Problém je v tom, že to nefunguje - odpusť mi můj zcela suběktivní pohled: Během téhle kůry jsem byl strašně deprimovaný. Celé mé Já se bránilo tomu, co jsem dělal a naprosto vůbec mě to nenaplňovalo. Konečně to byla i prasárna vůči těm holkám. Tady na tomhle foru je jeden příspěvek od nešťastné žany, měl by sis ho přečíst Wink . Zjistil jsem, že žádné dívce nemůžu nikdy poskytnout to, na co má právo. Nehledě na to, jak zdrcující by takový vztah byl pro mě samotného, pro tu holku by to bylo ještě horší.
"Kdyby názor na homosexualitu (zda je vrozená, stejnorodá či neměnná) neovlivňoval druhé lidi, bylo by, Nikome, soukromou věcí každého jednotlivce, pro co se rozhodne, jiní lidé by neměli právo mu v tomto něco předepisovat, jak morálně, tak skrze zákony vydávané státem (heslo etická neutralita demokratického právního státu). U homosexuality tomu tak není,..."
Ten tvůj myšlenkový výpad ohledně toho, zda homosexuální témata mohou či nemohou udělat z takového normálního heterosexuála homosexuála, považuji za naprostou kravinu. Žijeme obklopeni takovými modelovými heterosexuálními vzory. Z každého druhého billboardu se na nás zubí krásný mladý hetero pár, jsme bombardováni komediemi, kde vždycky na konci vznikne hetero vztah. Kluci s holkama se líbají snad úplně všude, stačí vyjít ven...heterosexualita je prostě všude. No a já v tom všem žiju a jsem... homosexuální. Ta homosexualita bude tedy asi silně infekční, když stačí leták (pro změnu s homo-párem), aby přesvědčil hodné heterosexuály, že je čas se přeorientovat.

"...Ona ta polská Hitlerjugend, ale samotná činnost katolíků dnes paradoxně přebírá roli strážného psa. Je to k smíchu, že někdejší inkvizice supluje úlohu vědců, těch, kdo napomáhají hledání pravdy."

Zajímalo by mě, jak katolíci napomáhají hledání pravdy... oni přece už všechnu Pravdu dávno objevili...

Asi tak nějak: Je mi úplně jedno, co si vědci říkají. Co mi ale jedno není, jsem já sám, který příšel na to, že má radši kluky, že ho takové vztahy naplňují. Chceš-li je to moje "volba" . A požaduji, aby ji ostatní respektovali, stejně jako já respektuji jejich "volby".
Co se tebe Týče... dělej si taky co chceš. Je to tvůj život. Nikdo tě nenutí ani k jedné variantě.
Promiň ale myslím, že na další tvé příspěvky už nebudu reagovat, protože mě to silně nebaví... měj se Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá listopad 25, 2005 6:42 pm
Autor Zpráva
llukynek
guru


Založen: 20.10.2005
Příspěvky: 655
Bydliště: Kousek od Pardubic:o)

Předmět: TO da.jo: Citovat

Nemohu dál rozebírat toto téma, jelikož se domnívám, že nejsem vhodným oponentem v takové diskusi. Myšlenkově jsme oba na zcela jiné úrovni a já se musím přiznat, že mám veliký problém, abych porozumněl tomu, co se mi snažíš sdělit. Snad se najde někdo jiný, stejně naladěný jako Ty, i když o tom trochu pochybuji.
_________________
Setkáš-li se s homofobem, nakopej mu zadek! Ale nikoli svou ladnou nožkou, ale svou inteligencí! Ukaž mu, kde je jeho místo! Ty jsi v právu, tak se sakra neboj otevřít hubu a bránit se!!!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá listopad 25, 2005 4:53 pm
Autor Zpráva
da.jo
guru+


Založen: 24.10.2005
Příspěvky: 764

Předmět: Citovat



Naposledy upravil da.jo dne so červenec 12, 2008 3:29 pm, celkově upraveno 2 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt listopad 24, 2005 9:11 pm
Autor Zpráva
llukynek
guru


Založen: 20.10.2005
Příspěvky: 655
Bydliště: Kousek od Pardubic:o)

Předmět: TO da.jo: Citovat

Tvůj pohled na otázky homosexuality je, zdá se, ovlivněn tím, v jakém prostředí si vyrůstal a musím říct, že to nebylo prostředí zrovna ideální.

Mluvíš o Schopenhauerovi a zdá se, že se určitým způsobem ztotožňuješ s jeho názory. Myslím ale, že dnes není rok 1818, kdy Schopenhauer psal tyto své názory, dnes je rok 2005 a možná by bylo vhodné soustředit se na dnešní poznatky. Proč víc věřit někomu, kdo nikdy nemohl poznat dnešní společnost, než lidem, kteří v ní žijí?

Přemýšlím o tom, proč existuje homosexualita, jaké je její poslání,... Zajímá snad heterosexuála, proč je heterosexuální a jaké má jeho sexualita poslání? Možná ano a k čemu dojde? Jedině k tomu, že je to za účelem plození dětí. A k čemu je tedy homosexualita? Musel si toho všimnout každý, ale mnoho homosexuálů jsou velice nadaní lidé ve všemožných vědních či uměleckých oborech. Není tedy jejich posláním právě toto - udělat něco pro svět? Nemuset se soustředit na plození, ale soustředit se na vědu, umění,...?

Musím zopakovat, že homosexualita nikomu neubližuje a jestli Ty má někdo problém se svojí orientací, ať se obrátí na odborníky, ale ne proboha na pánbíčkáře, kteří jsou ovlivněni vírou - tedy něčím dle mého názoru umělým. Nechť se obrátí na člověka, který nahlíží na problém z vědecké stránky a nikoli stránky víry.

Jsem pro to, aby nikomu nebyl vnucován žádný názor. Každý ať si sám "zvolí", jaký chce být a ostatní nemají žádné právo mu do toho hovořit nebo jakýmkoli jiným způsobem se snažit popřít jeho rozhodnutí (tímto mám namysli hlavně nábženské fanatiky, kteří jsou schopni vymyslet neuvěřitelné """""argumenty"""""!).
_________________
Setkáš-li se s homofobem, nakopej mu zadek! Ale nikoli svou ladnou nožkou, ale svou inteligencí! Ukaž mu, kde je jeho místo! Ty jsi v právu, tak se sakra neboj otevřít hubu a bránit se!!!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt listopad 24, 2005 8:40 pm
Autor Zpráva
da.jo
guru+


Založen: 24.10.2005
Příspěvky: 764

Předmět: Citovat



Naposledy upravil da.jo dne so červenec 12, 2008 3:29 pm, celkově upraveno 2 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st listopad 23, 2005 5:17 pm
Autor Zpráva
llukynek
guru


Založen: 20.10.2005
Příspěvky: 655
Bydliště: Kousek od Pardubic:o)

Předmět: TO da.jo: Citovat

Exclamation Myslím si, že homosexuální jedinec, který vyrůstá v tolerantní společnosti, která mu neustále neříká, jak je homosexualita špatná, nenormální, která ho nesrovnává s pedofilem, nemá potřebu hledat lidi, kteří by ho jeho homosexuality zbavili.
Exclamation Jestliže je takový člověk, homosexuální jedinec, který si přeje být zbaven své homosexuální orientace, pak si dovolím tvrdit s 99,9999% jistotou, že tohoto jedince k tomu přivedlo prostředí, v němž se formovala jeho osobnost - prostředí netolerantní, homofobní, názory, které ve většině zastává církev.

Homosexualita nikomu neškodí, není důvod pokoušet se ji zvrátit a jestliže se doktoru Weissovi ježí vlasy na hlavě při vyjádření pochybností nad vrozenou dispozicí k homosexualitě, pak se mu nedivím. Vyjadřuje snad někdo takové pochybnosti o heterosexualitě? Dokázal snad někdo, že heterosexualita je vrozená?

Proč popírat přirozenost? Proč se snažit likvidovat něco, co jedince ani jeho okolí neohrožuje?
_________________
Setkáš-li se s homofobem, nakopej mu zadek! Ale nikoli svou ladnou nožkou, ale svou inteligencí! Ukaž mu, kde je jeho místo! Ty jsi v právu, tak se sakra neboj otevřít hubu a bránit se!!!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út listopad 22, 2005 11:38 pm
Autor Zpráva
honzík
uživatel


Založen: 14.11.2005
Příspěvky: 46
Bydliště: Praha 4

Předmět: Vědci Citovat

Vědci to samozřejmě řeší, ale proč by nebyla vrozená? prostě příroda je již taková, většinová společnost není polečností 100% většiny v žádném parametru. Homosexualita je výjimka potvrzující heterosexuální pravidlo.
_________________
http://www.faithfreedom.org/
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po listopad 21, 2005 8:33 pm
Autor Zpráva
da.jo
guru+


Založen: 24.10.2005
Příspěvky: 764

Předmět: Citovat



Naposledy upravil da.jo dne so červenec 12, 2008 3:29 pm, celkově upraveno 2 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po listopad 21, 2005 6:49 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Verici Citovat

llukynek napsal:
Borku, mně taky katolíci nevadí, ale pouze tací, kteří se ani neodváží mi jakýmkoli způsobem vstupovat do života a říkat mi, jak si jej mám uspořádat a jak mám žít! I mezi věřícími lidmi jsou tací, kteří homosexualitu přijímají, a já jsem za ně rád. Co je horší, je postoj katolické církve jako celku - odmítání potratů, antikoncepce, postoj k homosexuálům. Katolická církev je v zásadních otázkách dnešního světa naprosto zaostalá, svou politikou více ubližuje, než pomáhá.

Podívej se například na stránky www.homosexualita.cz a pak uvidíš, čeho jsou někteří věřící schopni! Navštiv nějakou diskusi, například diskusi k tomuto článku http://www.novinky.cz/70132-.html, a přečti si příspěvky, abys viděl, jak nás někteří berou.



Mam dojem, ze mimo tech, kteri veri z estrachu ne z lasky. A proto provadi vypady plne nanavisti na ochranu toho sveho pohledu. Tak znam strasne moc fajn vericich, kteri proste envi co s homosexualitou. Nemaji s ni zadnou osobni zkusenost. Jsou heterosexualni. ziji laskou k bohu. Jsou opravdu hodne a duchovni bytosti. A jakoby nevedeli sami co s homosexualitou- Jak ji vnimat. Snad skrz lasku. Ale laska je neco jineho nez soucit. Milovat nekoho rovne, stejne jako sebe sama. Znamena mit kladny vztah k sobe, byt naplneny mirem a laskou. Tedy bohem. Nikoli jakymsi strachem. Proto ja rozlisuji verici na verici z lasky a na verici ze strachu, nebo rozumu(ze to tak ma byt, ma se verit Sad )
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po listopad 21, 2005 3:56 pm
Autor Zpráva
llukynek
guru


Založen: 20.10.2005
Příspěvky: 655
Bydliště: Kousek od Pardubic:o)

Předmět: TO valbo: Citovat

Borku, mně taky katolíci nevadí, ale pouze tací, kteří se ani neodváží mi jakýmkoli způsobem vstupovat do života a říkat mi, jak si jej mám uspořádat a jak mám žít! I mezi věřícími lidmi jsou tací, kteří homosexualitu přijímají, a já jsem za ně rád. Co je horší, je postoj katolické církve jako celku - odmítání potratů, antikoncepce, postoj k homosexuálům. Katolická církev je v zásadních otázkách dnešního světa naprosto zaostalá, svou politikou více ubližuje, než pomáhá.

Podívej se například na stránky www.homosexualita.cz a pak uvidíš, čeho jsou někteří věřící schopni! Navštiv nějakou diskusi, například diskusi k tomuto článku http://www.novinky.cz/70132-.html, a přečti si příspěvky, abys viděl, jak nás někteří berou.
_________________
Setkáš-li se s homofobem, nakopej mu zadek! Ale nikoli svou ladnou nožkou, ale svou inteligencí! Ukaž mu, kde je jeho místo! Ty jsi v právu, tak se sakra neboj otevřít hubu a bránit se!!!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po listopad 21, 2005 2:33 pm
Autor Zpráva
valbo
Anonymní





Předmět: katolíci Citovat

Nevím jak vy, ale mně katolíci nevadí.
Na Vinařské škole ve Valticích sem měl kamoše, kteří byli katolíci a brali to docela v pohodě. Byla to ,,silně katolická škola... ", to víte, jižní Morava.
Včera jsem třeba cestoval s jedním mladým zaměstnancem církve a velmi dobře jsme si popovídali.
Já jen chci říct, že já jsem tolerantní.

Hezký den.
 
      Na začátek stránky  

ne listopad 20, 2005 4:40 pm
Autor Zpráva
llukynek
guru


Založen: 20.10.2005
Příspěvky: 655
Bydliště: Kousek od Pardubic:o)

Předmět: TO Nikom: Citovat

Vliv církví v ČR postupně klesá, což dokazují i studie Českého statistického úřadu. Je to jedině dobře. Je pro mě nepřípustné, aby mi někdo (fanatičtí věřící) diktoval, co mohu a co ne!!!
_________________
Setkáš-li se s homofobem, nakopej mu zadek! Ale nikoli svou ladnou nožkou, ale svou inteligencí! Ukaž mu, kde je jeho místo! Ty jsi v právu, tak se sakra neboj otevřít hubu a bránit se!!!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne listopad 20, 2005 4:33 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: To llukynek Citovat

Naprostý souhlas... Zajímavé také bylo, že zprávy na NOVĚ o tom naprosto mlčely a ani na internetových zprávařských servrech zrovna nebylo moooc informací...
Ještě něco si neodpistím: Teďka jsem na nástěnce u nás na kolejích našel takový velice zajímavý leták. Dalo ho tam místní zrdužení mladých věřících: "Studenti pro Krista". Upoutával na jakousi přednášku o vlivu médií na naše rozhodování. Pod písmem tam byli obrázky, no a kromě loga NOVY tam byl taky ofocený leták s nápisem: "Jsem gay a co má být?"... jakoby to říkalo, že takové informační letáky někoho donutí stát se gayem... strašně mě to vytočilo. Další útok. Nechápu proč to dělají. Rolling Eyes
Já jenom doufám, že křesťanů u nás bude jenom ubývat anebo že upustí od tohoto napadání...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne listopad 20, 2005 2:17 pm
Autor Zpráva
llukynek
guru


Založen: 20.10.2005
Příspěvky: 655
Bydliště: Kousek od Pardubic:o)

Předmět: TO Nikom: Citovat

To není jen diskriminace, to je hlavně útok na samotnou podstatu demokracie. ČR má veliké štestí, že zde katolická církev nemá takový vliv.
_________________
Setkáš-li se s homofobem, nakopej mu zadek! Ale nikoli svou ladnou nožkou, ale svou inteligencí! Ukaž mu, kde je jeho místo! Ty jsi v právu, tak se sakra neboj otevřít hubu a bránit se!!!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne listopad 20, 2005 2:29 am
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: je mi z toho nanic Citovat

Nevim, jestli to sem patří, možná by to stálo za nový téma, ale jsem pěkně naštvaný takže to sem frknu
Dneska jsem se díval na zprávy na jedničce... http://www.ct24.cz/zesveta/index_view.php?id=146196 mluvili tam o tom co se dneska dělo v Poznani. Musím říct, že mě to docela štve. Chápu, že někdo může mít výhrady k registrovanému partnersví, ale tohle je do nebe volající diskriminace...
A jsem čím dál tím víc naštvaný na katolíky. Pokaždý za tím stojí nějaké katolické hnutí. Nechápu proč nás mají tendenci pořád nějak napadat. Prostě gayové-katolíci ať se chovají jak po nich církev žádá... a ty ostatní ať laskavě nechají napokoji.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt listopad 17, 2005 7:02 pm
Autor Zpráva
honzík
uživatel


Založen: 14.11.2005
Příspěvky: 46
Bydliště: Praha 4

Předmět: Petice Citovat

http://new.petitiononline.com/IRGLO/petition.html
_________________
http://www.faithfreedom.org/
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt listopad 17, 2005 9:46 am
Autor Zpráva
bajker
tester


Založen: 17.11.2005
Příspěvky: 4
Bydliště: Praha

Předmět: S diskriminací Citovat

jsem se otevřeně setkal jen při darování krve, kde jsem se našel ve skupině nežádoucích nebo tak nějak. Byl to trošku šok, nevěděl jsem jestli se máám jako přiznat nebo co. ALe taky mě to trochu namíchlo. Krev jsem daroval, nikomu nic nepřiznal, nikdo z toho snad neumřel. Ale ve mě teda zůstala otázka, o co jako šlo ?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

st listopad 16, 2005 12:28 pm
Autor Zpráva
honzík
uživatel


Založen: 14.11.2005
Příspěvky: 46
Bydliště: Praha 4

Předmět: Írán Citovat

Jenom taková drobná zprávička z Íránu. Během 8.-13. listopadu bylo popraveno v Íránu 4 mladíci za homosexuální styk, jedna dívka za chování neslučitelné s morálkou a 7 mladíků za hanebné chování. Za 4 a půl měsíce je to 92 poprav, přičemž ani jedna nebyla za vraždu. Nárůst o proti prvnímu pololetí je více jak 100%. Jinak počet popravených ze stran opozice přesáhl 120 000.
_________________
http://www.faithfreedom.org/
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so říjen 08, 2005 11:35 am
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Diskriminace na základě sexuální orientace Citovat

Diskriminace na základě sexuální orientace. Víte o ní. Kdo za ní může. Gayové nebo lidé xenofobni. Ja ano. Predstiral jsem, ze jsem heterosexual jen, abych mohl pracovat s mentalne postizenymi detmi an jedne akci. Rekli nam narovinu na skoleni o jake kategorie lidi nestoji a homosexualove tam byli uvedeni. Hodne me to zamrzelo kdyz vtipkovali o krase nevynych chlapcu a zverstvu. Jsme gay, ale jsem i profesional. Nemyslim si, ze by gayove byli mene profesionalni specialni pedagogove nez heteraci. Velmi me to ranilo a bylo me z toho smutno. Mas podobne pribehy? Co si myslis o diskriminaci an zaklade sexualni orinetace. Zda se Ti spravne co nam rikali na skoleni? Priznavam, ze priste bych o takto necharakterniho sefa, ktery byl vubec proti vsemu jinemu nez jaky by on nestal.
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 6 z 6
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist