Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Gay svět Diskriminace na základě sexuální orientace
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

čt červenec 17, 2008 3:38 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

Jon Sníh napsal:
V čem byla jiná doba? Můžu se zeptat, kolik ti je let a v jakém oboru pracuješ?Smile


No jsme skoro stejně starý (nebo mladý) Smile a ještě nedavno jsem byl íťák.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt červenec 17, 2008 3:25 pm
Autor Zpráva
Jon Sníh
guru


Založen: 21.6.2008
Příspěvky: 652
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

V čem byla jiná doba? Můžu se zeptat, kolik ti je let a v jakém oboru pracuješ?Smile
_________________
Dum spiro spero, odi et amo
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt červenec 17, 2008 1:09 am
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

Jon Sníh: V čem byla předloni jiná doba ?

BTW: vždycky jsem byl drzý a vyzývavý a pro vlídné slovo nejdu nikdy daleko - a všichni šéfové mě proto vždycky bezmezně (a platonicky) milovali Smile

Akorát v posledním zaměstnání nějak pozoruju že disciplinovaně držím hubu a krok, asi proto, protože mi tady nikdo neklade blbé a debilní otázky. Šéf se ptá zpravidla věcně a k věci a myslím, že ho absolutně nezajímá koho a kdy volím, jak často chodím na malou a velkou stranu a na Václavák, koho a co mám v posteli atd. atp. aj., a jediný, co ho zajímá, jsou výsledky mojí práce.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st červenec 16, 2008 11:42 pm
Autor Zpráva
Jon Sníh
guru


Založen: 21.6.2008
Příspěvky: 652
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Smile)))))

Bohužel. Tehdy mi bylo 23 a byla, i když ne zcela podstatně, trochu jiná doba. Ono, když dojde na věc, jsou většinou všechny proklamace ty tam:)... nic proti nikomu.
_________________
Dum spiro spero, odi et amo
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st červenec 16, 2008 11:00 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Honza napsal:
Ale ptát se mě, jestli jsem gay, tak asi řeknu že jo, ale že se snaží zbytečně, protože nejsem na starší ženáče.
Laughing daumen_hoch
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st červenec 16, 2008 10:50 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

bright napsal:
Mě se jednou jeden blb při pohovoru zeptal, jakou stranu volím. Exclamation

Mě se na tohle taky zeptali při vstupním pohovoru v bývalém zaměstnání, tak jsem odpověděl, že raději volím malou stranu, protože je to rychlejší, míň pracné a u muže i materiálově méně náročné. No a vzali mě, ačkoli jsem předpokládal pravý opak. Na konec jsem i zjistil proč: pan obchodní ředitel zkonstatoval, že jsem odvážný a mám neotřelé a vpodstatě hluboce pravdivé názory - a taky měl radost, že ekonomka tu mou odpověď vůbec nepochopila a a tudíž mu opět potvrdila, že je krásná a krásně blbá - on ji dost nesnášel Smile

Ale ptát se mě, jestli jsem gay, tak asi řeknu že jo, ale že se snaží zbytečně, protože nejsem na starší ženáče.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st červenec 16, 2008 4:27 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Njn, naši spoluobčané jsou totální p*tomci, kteří považují zlodějnu za úspěch.
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st červenec 16, 2008 3:43 pm
Autor Zpráva
Jon Sníh
guru


Založen: 21.6.2008
Příspěvky: 652
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Docela mně s*re, že se člověk stane "obětí diskriminace", ale špatný není ten zaměstnavatel, ale terč, ale tak už to v této posr*.. zemi chodí.

Smile
_________________
Dum spiro spero, odi et amo
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st červenec 16, 2008 3:42 pm
Autor Zpráva
Jon Sníh
guru


Založen: 21.6.2008
Příspěvky: 652
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

...a mimochodem. Obchodník, který vědomně při pohovoru odmítne odpovědět na otázku je potenciálně horší kandidát, protože se nechá vyvést z míry a to v obchodě neexistuje.
_________________
Dum spiro spero, odi et amo
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st červenec 16, 2008 3:40 pm
Autor Zpráva
Jon Sníh
guru


Založen: 21.6.2008
Příspěvky: 652
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

thyratron: Už položením té otázky porušuješ zákon... a mimochodem... já jsem BI, ne gay:))), takže jsem nelhal. A co se týče toho, že by mně nevzali, je to jasné jako facka. Já toho člověka nyní znám, rok a půl byl mým obchodním ředitelem a přímým nadřízenýmSmile... ten "teplouše" úplně nesnášíSmile
_________________
Dum spiro spero, odi et amo
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st červenec 16, 2008 3:12 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

bright: já bych socana taky nezaměstnal. Po dosažení věku 20 let je to jistá známka nepoužitelnosti...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st červenec 16, 2008 1:25 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Mě se jednou jeden blb při pohovoru zeptal, jakou stranu volím. Exclamation
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st červenec 16, 2008 12:36 pm
Autor Zpráva
Vodafone
guru++


Založen: 16.1.2007
Příspěvky: 1038
Bydliště: Ano

Předmět: Citovat

To je právě ten zásadní problém společnosti. Všichni by měli mít naučeno, že jakmile někdo položí takovou otázku, okamžitě odpoví "Na to se mě nesmíte ptát." Problém je, že HT s tou otázkou z principu nemají problém, takže automaticky odpovídají ne.

V každém případě, pokud bys odpověděl výše zmíněnou odpověď, nemohli by si být nikdy jisti, zda opravdu jsi gay, nebo jsi jen HT, co zná svá práva a trvá na jejich dodržení. Což ovšem může způsobit nepřijetí také, protože mohou mít strach že bys poukazoval ne jejich nedokonalosti - žádný zaměstnavatel nechce přijímat apriorního odboráře...
_________________
naposled se vyspím
v povlečení čistém,
z počítače mažu
operační systém…
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

st červenec 16, 2008 11:10 am
Autor Zpráva
thyratron
uživatel


Založen: 11.6.2008
Příspěvky: 69

Předmět: Citovat

Jon Sníh napsal:
Diskriminace...

Bylo jasné, že pokud odpovím, ANO, nebudu přijat z... "důvodů nevyhovění podmínek kvalifikace a praxe".



Z čeho to bylo jasné ? Kdybys řekl ano tak by sis třeba šplhl že máš smysl pro humor, eventuelně že nejsi srab.

Jistě, otázka byla za hranicí, ale lhát v odpovědi bylo zbabělé a rovněž za hranicí. Přijatelnou odpovědí by bylo buďto že mu do toho nic není, nebo pravda.

Já bych tě nevzal-protože bych nechtěl ve firmě lháře.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st červenec 16, 2008 9:44 am
Autor Zpráva
Shmudla
uživatel+


Založen: 5.2.2008
Příspěvky: 144

Předmět: Citovat

http://www.novinky.cz/clanek/145006-italsky-homosexual-malem-nedostal-ridicak-kvuli-poruse-sexualni-identity.html
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so červenec 12, 2008 12:04 am
Autor Zpráva
Jon Sníh
guru


Založen: 21.6.2008
Příspěvky: 652
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Diskriminace...

Když jsem byl příjmán do svého posledního zaměstnání, byl jsem dotázán, jestli nejsem na kluky. Tu otázku mi položil obchodní ředitel firmy.

Byl jsem jako zařezaný, nemohl jsem nic říct, evidentně jsem se velice naštval a bylo to na mně vidět. Bylo jasné, že pokud odpovím, ANO, nebudu přijat z... "důvodů nevyhovění podmínek kvalifikace a praxe".

Odpověděl jsem: "ne".

Technický ředitel firmy evidentně rozpoznal, že ta otázka je nejen silně za hranicí práva, ale i jakékliv etiky, a viděl, že mně to silně nas*alo. Pokusil se situaci zlehčit, ale tehdy jsem vážně uvažoval o tom, jestli tu pozici přijmu v takové firmě, která toto považuje za podstatné, nebo alespoň její významný element. Po čase mi bylo sděleno mým nadřízeným, že obchodní ředitel si na vykolejení uchazečl potrpí a chce jen vidět, jak budou reagovat v "krizové situaci"... o nic to moje vnímání jeho osoby nevylepšilo. Alkoholik, děvkař, sr*č... to byl můj obchodní ředitel.
_________________
Dum spiro spero, odi et amo
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá červenec 11, 2008 11:46 pm
Autor Zpráva
máslo
guru


Založen: 25.2.2007
Příspěvky: 624

Předmět: Citovat

da.jo napsal:
Confused
No jo. Máš pravdu. Leváka lze nakonec vlastně taky přeučit Razz
_________________
...not gay enough Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá červenec 11, 2008 8:03 pm
Autor Zpráva
da.jo
guru+


Založen: 24.10.2005
Příspěvky: 764

Předmět: Citovat



Naposledy upravil da.jo dne so červenec 12, 2008 3:15 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st prosinec 07, 2005 10:18 pm
Autor Zpráva
da.jo
guru+


Založen: 24.10.2005
Příspěvky: 764

Předmět: Citovat



Naposledy upravil da.jo dne so červenec 12, 2008 3:16 pm, celkově upraveno 2 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st prosinec 07, 2005 3:17 pm
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

Ad Da.jo: mohl bych poprosit o bližší popis knihy? Děkuji.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st prosinec 07, 2005 2:56 pm
Autor Zpráva
da.jo
guru+


Založen: 24.10.2005
Příspěvky: 764

Předmět: Citovat



Naposledy upravil da.jo dne so červenec 12, 2008 3:16 pm, celkově upraveno 2 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne prosinec 04, 2005 3:44 am
Autor Zpráva
honzík
uživatel


Založen: 14.11.2005
Příspěvky: 46
Bydliště: Praha 4

Předmět: Írán Citovat

I takto to v Íránu vypadá
http://www.apostatesofislam.com/media/stoning.htm
_________________
http://www.faithfreedom.org/
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá prosinec 02, 2005 5:57 pm
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

Zase budu mluvit za svojí osobu. Když potkám holku, tak znejistím, je to pravda, ale jen proto, že nevím, jestli nedělá něco proti etice, např. při obědě, tak aky vše vypadalo, jak má a jak si společnost nastavila, ale podobný pocit prožívám i u spolužáků, kteří kě absolutně nepřitahují.
Apropo homosexualita je sice ještě nevysvětlena, ale některá zvířata se také tak chovají a není vyloučeno, že i exustují "gayové" mezi zvířaty. Prostě se buď přírodě při vývoji jedince nepovede a pokud použiji výrok prof. Sejkory:"...a pozor ať ho nepřeříznete....Člověče, vždyť vy jste to přeříz"doplněný"...ale Sejkoro, v životě toho ještě přeřízne", prostě příroda se sekla, i Mydlář se někdy utne. Nebo je to úmysl zakódovaný ve vývoji, proč má 1 člověk z 1 000 000 nemoc, její jméno si nepamatuji, toho dotyčného neznám, ale sestra znala takového člověka, prostě někde se stala chyba, nebo "plánovaná porážka"ať se nepřemnožíme a její způsoby jsou různé.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt prosinec 01, 2005 3:41 pm
Autor Zpráva
da.jo
guru+


Založen: 24.10.2005
Příspěvky: 764

Předmět: Citovat



Naposledy upravil da.jo dne so červenec 12, 2008 3:16 pm, celkově upraveno 4 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt prosinec 01, 2005 1:57 pm
Autor Zpráva
llukynek
guru


Založen: 20.10.2005
Příspěvky: 655
Bydliště: Kousek od Pardubic:o)

Předmět: TO da.jo: Citovat

Již jsem neměl v úmyslu reagovat na Tvoje příspěvky, ale musím tak učinit!

"protože člověk se má snažit co nejvíce se zdokonalit, využít všech svých možností, zábrany pohlavního pudu vůči ženám a tedy znemožnění jeho hlavního účelu, narození dítětě, je snad dost vážný handicap do života, ne? Homosexualita má svou roli - když už se tedy u někoho projevila -ale v lidském životě by měla ustoupit oboupohlavní lásce.

Exclamation NESOUHLASÍM, NESOUHLASÍM, NESOUHLASÍM A DŮRAZNĚ PROTESTUJI PROTI TOMU, CO ZDE TVRDÍŠ!!!! Za jediného "dokonalého" člověka považuješ toho, který se "zdokonalí" natolik, že bude schopen oboupohlavní lásky, a to je naprostý NESMYSL! Znovu Ti opakuji, že nevidím jediný důvod k tomu, proč by se měl HOMOSEXUÁL! jako například zdenda, který Ti mimochodem také velice pěkně sdělil, co si o tom myslí, pokoušet stát se bisexuálním! Ty nabádáš k popření přirozenosti a vlastní osobnosti v zájmu Tvé vymyšlené dokonalosti! Zdokonalování člověka určitě není ve snaze měnit svoji sexualitu! HOMOSEXUALITA NEMUSÍ NIČEMU USTUPOVAT A UŽ VŮBEC NE BISEXUALITĚ!

Exclamation Plození dětí je tady pro heterosexuály! Ale ono nejde jenom o plození, vždycky je tu k tomu ještě výchova dítěte a výchovnou funkci může zastávat i gay či lesbický pár! Podívej se, kolik dětí vyrůstá a bude vyrůstat v dětských domovech! Dětí, které by mohly být adoptovány a vychovány homosexuálním párem, kterým by mohla být dána láska, zázemí a výchova!


"...a to by přeci neměla, totiž mě znervóznit, když jsem homosexuál, ne?"

Exclamation V tom případě NEJSI homosexuál, ale JSI A VŽDYCKY JSI BYL bisexuál!

Idea Da.jo, mám pocit, že máš veliký problém, ten největší, jaký člověk může mít a to problém sám se sebou, který se snažíš vyřešit tím, že svému chování přiřadíš statut "správnosti". Mám pocit, že zápasíš se svojí vlastní osobností, se svojí přirozeností, že nejsi schopen ji přijmout taková, jaké je, a snažíš se ji potlačit, přeměnit na něco podle Tebe správného a "dokonalého" tedy na bisexualitu. Tvoje konání je Tvoje věc, ale PŘESTAŇ JEJ DÁVAT ZA VZOR A ŘÍKAT OSTATNÍM, ŽE TAK BY TO MĚLO BÝT!!!!!!!!!!!!!!! Takhle by to totiž vůbec být nemělo! Navštiv nějakého psychiatra a promluv si s ním o tom, protož takto NORMÁLNÍ HOMOSEXUÁL nemluví, pokud však vůbec někdy homosexuálem byl.
_________________
Setkáš-li se s homofobem, nakopej mu zadek! Ale nikoli svou ladnou nožkou, ale svou inteligencí! Ukaž mu, kde je jeho místo! Ty jsi v právu, tak se sakra neboj otevřít hubu a bránit se!!!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt prosinec 01, 2005 12:03 pm
Autor Zpráva
da.jo
guru+


Založen: 24.10.2005
Příspěvky: 764

Předmět: Citovat



Naposledy upravil da.jo dne so červenec 12, 2008 3:16 pm, celkově upraveno 2 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt prosinec 01, 2005 12:00 pm
Autor Zpráva
Anonymní






Předmět: Citovat

příspěvky složitější jsou, omlouvám se, Schopenhauer - k tomu jsem teď trochu zabloudil, proto taky vystupuje v každém mém druhém příspěvku :-) by mi vynadal, že myslím s perem v ruce, je to zlozvyk, někdy netuším, jak příspěvek vůbec dopadne, přemýšlím a píšu najednou. sorry,.

o nějaké změně orientace neuvažuji-proč? Jednou to tak je, nevadí mi to v ničem, tak proč to měnit.

protože člověk se má snažit co nejvíce se zdokonalit, využít všech svých možností, zábrany pohlavního pudu vůči ženám a tedy znemožnění jeho hlavního účelu, narození dítětě, je snad dost vážný handicap do života, ne? Homosexualita má svou roli - když už se tedy u někoho projevila -ale v lidském životě by měla ustoupit oboupohlavní lásce. To, že vás nepřitahují ženy, přeci vůbec nemusí znamenat, že je tak navždy rozhodnuto - holka, která se mi v prváku na gymplu tak trochu líbila, ale se sexem to nemělo nic společného, mě dokázala před několika dny (pár let po maturitě) celkem znervóznit (až dnes jsem si nějak uvědomil jak hezké holky se mnou tehdy chodily do třídy, nevím, asi jsem v těhle věcech pomalejší - i když proč vlastně? Copak jsem dospělý k založení rodiny?), a to by přeci neměla, totiž mě znervóznit, když jsem homosexuál, ne?

že lidská sexualita vůbec nemusí sloužit jen k reprodukci, a že tudíž i heterosexuální bariéra pohlavního pudu ztrácí svůj význam, není nic nemravného (sex na jednu noc, jak píšete), skrze (homo)sexualitu jste přitahován ke svému ideálu, to, co vám chybí, nacházíte v druhém člověku, a vám pomáhá ve svém zdokonalení, mimochodem klasický ideál řecké pederastie. navíc, abych ukázal i trochu tmavší stránky, byl jsem svědkem, jak v jednom obchoďáku řvala cikánka-zlodějka na jednoho kluka z ochranky, k pobavení všech nakupujících: "počkej, večer přijde můj Fero, a budeš kouřit" akt ponížení jako výraz skutečnosti, že když se chce, tak homosexualita pro leckteré heterosexuály není až tak ohavná, vůbec tyhle subkultury jsou bohatým zdrojem informací.

asi jsem na všechno neodpověděl, ale za tři minuty mi vyprší kredit. Tak snad v těch minulých příspěvcích. Zase smůla...
 
      Na začátek stránky  

čt prosinec 01, 2005 9:50 am
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

Ad Da.jo: Váše příspěvky jsou trochu složitější, chtělo by to zestručnit, je to sice velká myšlenka, u které se člověk už nemusí sám orientovat (někdy se mi to stává když něco dlouhéhé píšu, proto si to přečtu a celé upravím), ale z Vaší myšlenky jsem toho moc nepochytil, de-facto se mi zdá, že si snad i někdy protiřečíte (nemám moc čas, tak jsem to zkrátil na čtení posledního příspěvku). Sice z části souhlasím s tím, že člověk může mít přes rok i jiný, než reprodukční pud, ale mluvím-li za svoji osobu, musím nesouhlasit. Jsem, jak se říká, neposkvrněn a nikdy jsem nehledal partnera pro sex.O sobě to vím od letošního července. Pár lidí mi říkalo, jak měli zprvu známosti na jednu noc, ale já hledám dlouhodobý vztah a o nějaké změně orientace neuvažuji-proč? Jednou to tak je, nevadí mi to v ničem, tak proč to měnit. Kdyby tu nebyla tak tolerantní společnost tak prostě budu vystupovat jako svobodný mládenec a bude klid(toto je i oficiální verze pro babičky, žily v jiné době a do hrobu jim teda pomáhat nechci, ač můžou samozřejmě reagovat i jinak, ale problémům je lepší někdy předcházet, než je řešit.
Doufám že je to srozumitelné, kdyby ne, tak tady napište, čemu nerozumíte (to platí pro jakéhokoli čtenáře. Máto sice být reakce, ale nevím, jestli jsem už nějak nodbočil.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st listopad 30, 2005 1:58 pm
Autor Zpráva
da.jo
guru+


Založen: 24.10.2005
Příspěvky: 764

Předmět: Citovat



Naposledy upravil da.jo dne so červenec 12, 2008 3:16 pm, celkově upraveno 2 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út listopad 29, 2005 2:25 pm
Autor Zpráva
da.jo
guru+


Založen: 24.10.2005
Příspěvky: 764

Předmět: Citovat



Naposledy upravil da.jo dne so červenec 12, 2008 3:29 pm, celkově upraveno 2 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 5 z 6
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist