Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Vztahy Láska na první/druhý pohled
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď

po září 04, 2006 4:45 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: To MooX: Citovat

UPLNEJ souhlas.
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so září 02, 2006 8:38 pm
Autor Zpráva
MooX
uživatel


Založen: 17.10.2005
Příspěvky: 53
Bydliště: Slovensko, Bratislava

Předmět: Citovat

Ja ak neratam znamosti ale vztahy premna to musi byt tak ze ked stretnem toho cloveka tak poviem ze WOW. Nejkde len o tu fyzicku krasu ale aj o vnutornu suhru. Ked tam nie je ot WOW tak to je onicom mna to nejak moc nelaka.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so květen 13, 2006 12:06 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: pohled Citovat

Stonerock napsal:
Láska na první pohled? Zatim jsem neměl tu čest... A popravdě si to ani ve svym případě nedokážu představit. To "na první pohled" bych označil za poblouznění, ale ne za lásku... Milovat můžu člověka jako celek, proto ho musim znát, vědět, jakej je, a to na první pohled při nejlepší vůli nezjistim.
Pokud jsem byl někdy zamilovanej, tak to nikdy nebylo do člověka, kterej by mě na první pohled zaujal - vždycky to byli kluci, který jsem znal roky, a pak z ničeho nic - BUM! - a byl jsem v tom až po uši... A že se neopětovanej cit nemůže rozvíjet? Ale kdeže... S jinýma ani zkušenosti nemam, a přece se to alespoň v jednom případě postupně rozvinulo do hodně hluboký, trvalý a o to bolavější podoby... Sad
A zase na druhou stranu - pokud jsem měl někdy možnost kluka, kterej mi v první chvíli poplet' hlavu, poznat víc, tak pak ve spoustě případů nastalo docela krutý vystřízlivění... Confused


S tvým přítelem to bylo na jaký pohled? Wink 20000000 Question Very Happy
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne květen 07, 2006 11:45 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Re: To Libor Citovat

Adam napsal:
U mě to jde dohromady. Když se s klukem potkám, tak je mi hned jasné, že to buď je ten jeden z miliónu nebo ne. Potom to okouzlení první chvíle přerůstá v něco víc. S láskou jsem měl to štěstí jen jednou, kdy byla opětovaná i z druhé strany. Když cit opětovaný není, nemá možnost se rozvíjet. Stačí ti to tak?


Jiste v tom prvnim setkanim s onim neco zvlastniho a magickeho je.. ale prvni pohled a laska..to ne..Ale euforie z nadherneho setkani jiste ano Wink
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po květen 01, 2006 10:08 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Když zrekapituluju svůj krátký život a ontogenetickou gay historii, tak se objevili 3 kluci, kteří stáli za trochu snažení. S jedním je to samostatná historie a ti zbylí dva jsou moje platonické lásky. Samozřejmě oba jakožto heteráci nejsou schopni mi oplatit to, co já cítím k nim. Je teda dost zvláštní, že k oběma mám víceméně stejné pocity. Momentálně vystupují v roli brášků, které jsem nikdy neměl, protože blíž se k sobě už asi nedostaneme. Kdyby mi jeden z nich dal příležitost, určitě by se to posunulo dál, ale teď prostě už není další manévrovací prostor.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po květen 01, 2006 9:33 pm
Autor Zpráva
Stonerock
šaman


Založen: 2.2.2006
Příspěvky: 1509
Bydliště: Plzeň

Předmět: Citovat

Láska na první pohled? Zatim jsem neměl tu čest... A popravdě si to ani ve svym případě nedokážu představit. To "na první pohled" bych označil za poblouznění, ale ne za lásku... Milovat můžu člověka jako celek, proto ho musim znát, vědět, jakej je, a to na první pohled při nejlepší vůli nezjistim.
Pokud jsem byl někdy zamilovanej, tak to nikdy nebylo do člověka, kterej by mě na první pohled zaujal - vždycky to byli kluci, který jsem znal roky, a pak z ničeho nic - BUM! - a byl jsem v tom až po uši... A že se neopětovanej cit nemůže rozvíjet? Ale kdeže... S jinýma ani zkušenosti nemam, a přece se to alespoň v jednom případě postupně rozvinulo do hodně hluboký, trvalý a o to bolavější podoby... Sad
A zase na druhou stranu - pokud jsem měl někdy možnost kluka, kterej mi v první chvíli poplet' hlavu, poznat víc, tak pak ve spoustě případů nastalo docela krutý vystřízlivění... Confused
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po květen 01, 2006 3:26 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: To Libor Citovat

U mě to jde dohromady. Když se s klukem potkám, tak je mi hned jasné, že to buď je ten jeden z miliónu nebo ne. Potom to okouzlení první chvíle přerůstá v něco víc. S láskou jsem měl to štěstí jen jednou, kdy byla opětovaná i z druhé strany. Když cit opětovaný není, nemá možnost se rozvíjet. Stačí ti to tak?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po květen 01, 2006 2:46 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Láska na první/druhý pohled Citovat

Jsou kluci,kteří říkají, že láska musí nastat an první pohled.Prý jinak to není láska. Jsou lidé, kteří říkají, že je kvalitnější lásk aaž když se lidé nějký čas zanjí a pak to vzplane. Já zažil lásku na první pohled i tu postupnou a Ty?
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 1 z 1
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist