Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Od začátku Coming Out - kolik vam bylo let?
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

 
Kolik vam bylo let?
14 a méně
7%
 7%  [ 8 ]
15-16
22%
 22%  [ 26 ]
17-18
19%
 19%  [ 22 ]
19 a více
50%
 50%  [ 58 ]
Celkem hlasů : 114
      Na začátek stránky  

st květen 03, 2006 1:26 am
Autor Zpráva
Zagorka
tester


Založen: 16.10.2005
Příspěvky: 4
Bydliště: Kladno

Předmět: Citovat

no ja sem mel svuj C-O kolem 14-15let. bylo to lehke to rici rodine a lidem v mem okoli aůe horsi pak bylo sledovat jak se nekteri lide stahuji. nebyl to zrovna dobry pocit, zacal sem se jinak oblekat,mluvit,gestigulovat atd. Vsichni asi zname narazky a tezke chvile s lidma kteri nas neznali. proc je sem taham asi proto ze me samotnemu se nelibyli narazky typu: hele buzerant jde nebo ritopich je tady a podobne. ten co to do dnes bere osobne tak chci rict ze lide co tohle prohlasuji to jsou ti co se nas boji protoze nas neznaji a neni nic co by jim zmenilo svuj nazor na nas svet.. A po takovehle narazce se pokazde na toho cloveka podivam pohledem ktery rekne vse za me Laughing Tak az se vam toto stane tak nad tim mavnete rukou a jdete dal protoze clovek je chytrej ale zato lidi jsou hloupy Crying or Very sad
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá duben 21, 2006 2:37 pm
Autor Zpráva
Source
uživatel


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 12

Předmět: Citovat

Bylo to v 21. To už se opravdu nedalo přehlížet dál.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá duben 21, 2006 2:24 pm
Autor Zpráva
the.cracker
uživatel+


Založen: 16.3.2006
Příspěvky: 180
Bydliště: Kyjov

Předmět: Citovat

A kdy sis to nakonec priznal?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá duben 21, 2006 2:04 pm
Autor Zpráva
Source
uživatel


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 12

Předmět: Citovat

Pro mě je mnohem jednodušší říct to komukoliv mimo mé bydliště. Samozřejmě je třeba zvážit komu to o sobě člověk řekne a komu ne, ale mě osobně se pak s těmi lidmi mnohem lépe komunikuje nemusím nic předstírat a nanic si hrát. Nejhorší to je doma tady sem to přesto, že je mi 23 let ještě nikomu neřekl ani rodičům. Přecejen žiji na vesnici a tady je to ještě takové tabu, ikdyž možná si to jen namlouvám. Docela obdivuji ty kteří si svoji orientaci uvědomí třeba v 15ti. Já se dlouhou dobu schovával sám před sebou a snažil si namluvit, že sem hetero, ale pak přišel jeden kluk a bylo všechno jasnější Razz .
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st duben 19, 2006 10:35 am
Autor Zpráva
valbo
guru+


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 877

Předmět: komu to říct a komu ne Citovat

hm.

Naposledy upravil valbo dne ne srpen 13, 2017 12:21 am, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út duben 18, 2006 9:34 pm
Autor Zpráva
Stonerock
šaman


Založen: 2.2.2006
Příspěvky: 1509
Bydliště: Plzeň

Předmět: Citovat

zdenda napsal:
Stonerock - jak doma reagovali?

Musim říct, že ve vztahu ke mně naprosto skvěle. Oba. Přiznávam, že táta mě fakt překvapil. Tam jsem měl strach, že by mohly bejt docela velký problémy... Docela mě teď mrzí, jaký jsem měl o něm mínění... Sad A co jich samotnejch týče, tak toho maj' samozřejmě oba plnou hlavu a jsou z toho docela špatný... Sad Nikdy mi to, že jsem jedináček naprosto nevadilo, ale když to teď všechno vidim, tak bych si fakt moc přál, abych nějakýho měl...

zdenda napsal:
Někdo tu psal, že se to stejně časem rozšíří. Mám theorii, že jsou jen 2 stavy. Buď to neví nikdo, nebo všichni, protože pokud to ví jen někdo, tak se to stejně rozšíří dál. Třeba i stylem:"Věřím ti a řeknu ti jedno velké tajemství. Ten a ten je to a to." a hle, ví to najednou všichni. Ti lepší, když se prokecnou, to pak dotyčnému zavolají, aby věděl, že je to teda dál.

Nemáš pravdu... Záleží to na tom, kdo jsou ti, kterejm's to řek'. O mně to některý lidi ví fakt už docela dlouho (3-4 roky) a přesto jsem skálopevně převědčenej, že ti to za celou tu dobu dál nepustili... Na jednu stranu kamarádů moc nemam, na druhou mam existuje pár lidí, kterejm fakt věřim...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út duben 18, 2006 3:17 pm
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

Jo, pro mě to byl taky šok, to je to, prostě napřed jo, pak ne a pak teda definitivně jo.
Někdo tu psal, že se to stejně časem rozšíří. Mám theorii, že jsou jen 2 stavy. Buď to neví nikdo, nebo všichni, protože pokud to ví jen někdo, tak se to stejně rozšíří dál. Třeba i stylem:"Věřím ti a řeknu ti jedno velké tajemství. Ten a ten je to a to." a hle, ví to najednou všichni. Ti lepší, když se prokecnou, to pak dotyčnému zavolají, aby věděl, že je to teda dál. Laughing
_________________
To máš z toho, s kým se to taháš. S nějakým anarchistickým bohémem, rudým, bolševickým nokem.
Jsem zženštilý materialista, ach božínku, jsem tak sama a bez materiálu
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út duben 18, 2006 11:47 am
Autor Zpráva
Azarael
uživatel+


Založen: 30.12.2005
Příspěvky: 153
Bydliště: spíš Plzeň

Předmět: Citovat

jo tak já jsem si to uvědomil v 17cti, byl to pro mě docela šok, ale jelikož jsem od přírody poměrně otevřený všem možnostem, tak jsem tento fakt poměrně rychle přijal a bylo to nesmírně ulevující období. Co se ale přiznání týká tak první se to dozvěděli až na vejšce v 19cti a doma až ve 20ti. Teď už s přiznáváním nemám problém (jedině někteří kámoši co mě znali ještě jako heteráka na střední, je tam taková blbá dvojitá situace Confused )
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út duben 18, 2006 11:35 am
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

Stonerock-jak doma reagovali?
Poprve jsem to někomu řekl asi, no určitě mi ještě bylo 17, ale bylo to tak cca max14. dní před 18. Byl to starší spolužák, který už omaturoval, a tak jsme nějak kecali po ICQ, se zeptal, jesli mám holku, já že a on zvyklý na různé řeči se zeptal-a kluka, odpověď-ještě ne, prostě jsem bral, že je daleko, tak nemůže být ohrožení. Paradoxně, jsem se asi 2 na to, když jsem se to chystal říci kamarádce, tak jsem jí místo toho řekl, že se mi líbí, ona mi řekla, to samé. Měsíc na to uvádím oficiální C-O že jsem teprve prodělal. Tak babo raď, kam se zařadit.
Jo a pak to šlo ráz na ráz-sestra, pár lidí ze třídy, v listopadu rodiče následovaní třídou.
_________________
To máš z toho, s kým se to taháš. S nějakým anarchistickým bohémem, rudým, bolševickým nokem.
Jsem zženštilý materialista, ach božínku, jsem tak sama a bez materiálu
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út duben 18, 2006 9:59 am
Autor Zpráva
valbo
guru+


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 877

Předmět: dvojí Citovat

Krásný den.

Naposledy upravil valbo dne ne srpen 13, 2017 12:21 am, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út duben 18, 2006 1:31 am
Autor Zpráva
Stonerock
šaman


Založen: 2.2.2006
Příspěvky: 1509
Bydliště: Plzeň

Předmět: Citovat

Jako první se to dozvěděla moje kamarádka, když mi bylo 17. Zamilovala se do mě, a přestože to tehdy pro mě znamenalo docela velkej krok (i když sám jsem s tim už byl naprosto srovnanej), tak jsem cítil, že do toho musim jít. O některejch věcech se některejm lidem lhát nedá... Pak to postupně byli další kamarádi/kamarádky a před 15/18 dny se to konečně dozvěděli mí rodiče. Už bylo na čase (je mi 21)! Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út duben 18, 2006 12:59 am
Autor Zpráva
nokin
uživatel+


Založen: 19.3.2006
Příspěvky: 230
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

20. Je to žhavá současnost. Řekl jsem to kamarádce a ta na mě tlačila Confused , abych to řekl i ostatním, protože to stejně tuší a je trapné, že jsem nepřiznal barvu dřív....je to jako lavina, která nejde zastavit.....
Vnitřně jsem se s tím srovnal asi v 15ti.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po duben 17, 2006 6:18 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Re: C-O Citovat

bodyia napsal:
Sedmnáct... a bylo to velmi šťastné období. Potřeboval jsem si srovnat všechno v hlavě, nastavit si cestu, kterou půjdu dál. Tou dobou jsem objevoval ještě spoustu dalších věcí, coming-out "jenom" dokončil změnu osobnosti. První kluk, první opětovaná láska, první sex... a navíc bylo léto a krásněSmile


I ty jsi měl coming-out jen jako součást nějaké další veliké změny. Já jsem začal v té době si hodně moc uvědomovat své já. Touhu být sám sebou. být jiný než ostatní, ale přitom patřit dál tam kam jsem patřil. ALe tak, abych byl vnímán jako celek. Ten C-O nebyl u me tak stastny, ale to co popisujes je me duverne zname. A tak jsi zasahl na tu mou osobni strunku. Napsal jsi to moc pekne
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po duben 17, 2006 5:49 pm
Autor Zpráva
llukynek
guru


Založen: 20.10.2005
Příspěvky: 655
Bydliště: Kousek od Pardubic:o)

Předmět: Citovat

Bylo mi asi šestnáct let, možná patnáct, už si to tak nepamatuji. Bylo to jedno z nejobtížnějších období mého života. Chtěl jsem někoho milovat, ale nikdo tu nebyl. Myslel jsem si, že nikoho nemít a toužit je ta největší bolest, co může být, až později jsem zjistil, že větší bolestí je někoho mít, milovat jej a přicházet o něj. Někdy se divím, že jsem to zvládl a vybojoval si ho zpět...
_________________
Setkáš-li se s homofobem, nakopej mu zadek! Ale nikoli svou ladnou nožkou, ale svou inteligencí! Ukaž mu, kde je jeho místo! Ty jsi v právu, tak se sakra neboj otevřít hubu a bránit se!!!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po duben 17, 2006 5:43 pm
Autor Zpráva
bodyia
admin


Založen: 25.9.2005
Příspěvky: 499
Bydliště: Praha

Předmět: C-O Citovat

Sedmnáct... a bylo to velmi šťastné období. Potřeboval jsem si srovnat všechno v hlavě, nastavit si cestu, kterou půjdu dál. Tou dobou jsem objevoval ještě spoustu dalších věcí, coming-out "jenom" dokončil změnu osobnosti. První kluk, první opětovaná láska, první sex... a navíc bylo léto a krásněSmile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

po duben 17, 2006 4:40 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Coming Out - kolik vam bylo let? Citovat

the.cracker napsal:
Kolik vam bylo let, kdyz jste nekomu poprve rekli o sve homosexualite?


V 18..bylot těžké.Tehdy mě strašně moc věcí došlo a bylo to úlevné. Jen jsem měl strach to někomu říci. V těch 18 to vyšlo na povrch:-))A blízcí se to dozvěděli
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po duben 17, 2006 4:35 pm
Autor Zpráva
the.cracker
uživatel+


Založen: 16.3.2006
Příspěvky: 180
Bydliště: Kyjov

Předmět: Coming Out - kolik vam bylo let? Citovat

Kolik vam bylo let, kdyz jste nekomu poprve rekli o sve homosexualite?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 8 z 8
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist