Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Od začátku Coming Out - kolik vam bylo let?
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 
Kolik vam bylo let?
14 a méně
7%
 7%  [ 8 ]
15-16
22%
 22%  [ 26 ]
17-18
19%
 19%  [ 22 ]
19 a více
50%
 50%  [ 58 ]
Celkem hlasů : 114
      Na začátek stránky  

pá červen 29, 2007 12:03 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Mad napsal:
Tak ja to mel mesic po 16. narozkach..Ja z mesta,on stejne starej z vesnice za mestem, tak jsem se sesli v lese na pul cesty a tam se to stalo Smile

Je ti zřejmý rozdíl mezi slovy coming out a sex? Rolling Eyes
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá červen 29, 2007 10:33 am
Autor Zpráva
Mad
uživatel


Založen: 23.6.2007
Příspěvky: 56

Předmět: Citovat

Tak ja to mel mesic po 16. narozkach..Ja z mesta,on stejne starej z vesnice za mestem, tak jsem se sesli v lese na pul cesty a tam se to stalo Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt červen 28, 2007 8:38 pm
Autor Zpráva
pemel
šaman


Založen: 14.6.2007
Příspěvky: 1920
Bydliště: Praha 12 - Kamýk

Předmět: Citovat

Já jsem se doma poprvé vyoutoval v 21, když jsem rodičům řekl, že jsem asi na kluky. Rodiče to se mnou probírali a výsledek byl ten, že mě tak trochu zvyklali. Prý jsem nikdy neměl holku... výsledek byl ten, že jsem tak z 80% na kluky. Rodiče se, ale chytli té 20= šance, podsouvali mi holky... Nakonec jim došlo, že asi na holky opravdu nejsem. Dopadlo to, tak, že jsem se v 26 vyoutoval podruhé. Rodiče se s tím během těch 5 let stejně smířili. Naštěstí mám mladšího bráchu, takže vnoučata budou mít od něj.

Naposledy upravil pemel dne pá červen 29, 2007 2:18 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

po květen 28, 2007 10:10 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

MooX napsal:
Adam napsal:
MooX napsal:
Nikom, ja by som to negeneralizoval. Ono zalezi od prostredia. Tamta prihoda sa udiala na dost mentalne zaostalej oblasti slovenska.


To je v případě Slovenska (v téhle oblasti) všude.


ehm, to sa ma dotklo.


Tak ještě jednou: To je v případě Slovenska (v téhle oblasti) všude. Myšleno oblast tématická.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po květen 28, 2007 9:50 pm
Autor Zpráva
MooX
uživatel


Založen: 17.10.2005
Příspěvky: 53
Bydliště: Slovensko, Bratislava

Předmět: Citovat

Adam napsal:
MooX napsal:
Nikom, ja by som to negeneralizoval. Ono zalezi od prostredia. Tamta prihoda sa udiala na dost mentalne zaostalej oblasti slovenska.


To je v případě Slovenska (v téhle oblasti) všude.


ehm, to sa ma dotklo.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po květen 28, 2007 7:12 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

MooX napsal:
Nikom, ja by som to negeneralizoval. Ono zalezi od prostredia. Tamta prihoda sa udiala na dost mentalne zaostalej oblasti slovenska.


To je v případě Slovenska (v téhle oblasti) všude.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po květen 28, 2007 3:50 pm
Autor Zpráva
MooX
uživatel


Založen: 17.10.2005
Příspěvky: 53
Bydliště: Slovensko, Bratislava

Předmět: Citovat

Nikom, ja by som to negeneralizoval. Ono zalezi od prostredia. Tamta prihoda sa udiala na dost mentalne zaostalej oblasti slovenska.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po květen 28, 2007 3:12 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

Ježiš marja... zlatý český ráj Smile
Teď o víkendu jsme byli s přítelem na jednom fesťáčku. Myslím, že jsme byli hodně uvolnění. A nezaznamenali jsme, jako obyčejně, ani náznak nějakého nepřátelství... myslím, že jsme trochu dál.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po květen 28, 2007 12:10 pm
Autor Zpráva
MooX
uživatel


Založen: 17.10.2005
Příspěvky: 53
Bydliště: Slovensko, Bratislava

Předmět: Re: Zakliata princezna :) Citovat

Nikom napsal:
MooX napsal:
Aaaaaaaaaaaaaaaaaa to som tu iba jediny taky prispaty????? Ja som si zacal uvedomovat svoju orientaciu az na vysokejskole Shocked cize nieco po 18tich potom to uz malo jasny spad. V 20 CO k mojim kamaratom. Zareagovali tak divne jeden mi rozmlatil hubu:D (to je nadlouho ale dost zabavne). Potom sa mi vyhybali a vlastne niektorych som nevidel do dnes Very Happy ani mi nechybaju. Popri tom nasledovala moja rodina teda najprv bratia ty su dopohody. A rodicia? Ti to vedia 3 roky a doteraz to nejak nerozchodili aspon mam ten pocit.


proboha... rozbíjení obličeje, vyhýbání se, rodiče, kteří to nerozchodili? Slovensko?


No to rozbitie ksychtu bola parada. Preto lebo sme boli partia kde bola jedna babika. O ktoru vacsina chalanou javila zaujem a dost seriozny. A ja jedniny som ju rozmanaval, vytiahol dokina, darcek na narodeniny a podobne. Dokonca jej otec ma doslova miloval Very Happy. A preto ma zacali nenavidiet. Vyrvcholenie bolo vtedy ked sa dozvedeli ze som gay a to dost sokovou terapiou. Proste sme sa s mojim priatelom u kamosa (majitela) v podniku poriadne naliali. A proste zacla byt zabava. Sme sa tam mazlili no proste kava. No a ta cica ktoru som rozmaznaval to proste neprezila:) tak postvala ostatnych kamaratov z partie proti mne. Smile Proste ukazka primitivnosti:) Na com sa teraz uplne smejem. Je zaujimave ze sa este snou sem tam stretavam a dokonca sa kamarati aj s mojim aktualny partnerom.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po květen 28, 2007 9:56 am
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Re: Zakliata princezna :) Citovat

MooX napsal:
Aaaaaaaaaaaaaaaaaa to som tu iba jediny taky prispaty????? Ja som si zacal uvedomovat svoju orientaciu az na vysokejskole Shocked cize nieco po 18tich potom to uz malo jasny spad. V 20 CO k mojim kamaratom. Zareagovali tak divne jeden mi rozmlatil hubu:D (to je nadlouho ale dost zabavne). Potom sa mi vyhybali a vlastne niektorych som nevidel do dnes Very Happy ani mi nechybaju. Popri tom nasledovala moja rodina teda najprv bratia ty su dopohody. A rodicia? Ti to vedia 3 roky a doteraz to nejak nerozchodili aspon mam ten pocit.


proboha... rozbíjení obličeje, vyhýbání se, rodiče, kteří to nerozchodili? Slovensko?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po květen 28, 2007 8:42 am
Autor Zpráva
MooX
uživatel


Založen: 17.10.2005
Příspěvky: 53
Bydliště: Slovensko, Bratislava

Předmět: Citovat

František01 napsal:
No jak to bylo se mnou? já jsem v tom v podstatě ještě ted. I když výčitky už nemám. Cítím to tak nějak v sobě, že to je to pravé. postupně jsem to řekl někomu z mého okolí... rodiče tam zatím nepatří a nevím jestli by měli. Jen mám problém s tím jak se mám chovat co dělat čeho se vyvarovata přitom chci být i sám s sebou. Chtělo by to nějakého navigátora! V podstatě jsem rád, že jsem gay, otevřely se mi nové možnosti....


ciao,

a jake moznosti se ti otevreli?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po květen 28, 2007 8:41 am
Autor Zpráva
MooX
uživatel


Založen: 17.10.2005
Příspěvky: 53
Bydliště: Slovensko, Bratislava

Předmět: Zakliata princezna :) Citovat

Aaaaaaaaaaaaaaaaaa to som tu iba jediny taky prispaty????? Ja som si zacal uvedomovat svoju orientaciu az na vysokejskole Shocked cize nieco po 18tich potom to uz malo jasny spad. V 20 CO k mojim kamaratom. Zareagovali tak divne jeden mi rozmlatil hubu:D (to je nadlouho ale dost zabavne). Potom sa mi vyhybali a vlastne niektorych som nevidel do dnes Very Happy ani mi nechybaju. Popri tom nasledovala moja rodina teda najprv bratia ty su dopohody. A rodicia? Ti to vedia 3 roky a doteraz to nejak nerozchodili aspon mam ten pocit.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st květen 09, 2007 7:23 pm
Autor Zpráva
Baylon
uživatel


Založen: 9.5.2007
Příspěvky: 25
Bydliště: Rychnov nad Kěžnou

Předmět: Citovat

Bylo mi krásných čerstvých 17 let a řekl jsem to své dobré kamarádce - nevěděl jsem jak, tak jsem říkal, že ji potřebuju něco říct, ale že nevím jak. A onaproto, že to je dobrá kamarádka, řekla jen - "ty seš na kluky viď?" - moudrá to mladá žena Smile I když neměla tak úplně pravdu, protože v té době jsem byl přesvědčen o své bisexualitě - no bylo to pro mě jednodušší, ale vydrželo mi to tak 3 měsíce, než jsem se setkal s dalšíma klukama - to mi po 10 minutách bylo jasný, že to s tou bisexualitou nebude až tak valný Very Happy No a pak to šlo rychle, jedna moudrá osoba, maminka, tatínek, obodbí výčitek a sebelítosti, první láska (velké štěstí) spolužáci atd... je to úleva - ta přetvářka byla na nic.
Ale C-O nikdy nekončí, člověk pořád poznává nové lidi atd.... bude to pořád.
A teď obrovská spokojenost - nedávno jsme diskutovali ve třídě, jestli byste přistoupili na takovou věc - mohli byste lítat, ale změnila by se vám sex. orientace - jeden můj otevřený HT kamarád říkal, že by toho šel. Já ani za nic Very Happy Jsem velmi, velmi spokojen Smile
_________________
Odvaž se používat vlastní rozum! (Kant)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne duben 22, 2007 11:56 am
Autor Zpráva
František01
tester


Založen: 22.4.2007
Příspěvky: 1

Předmět: Citovat

No jak to bylo se mnou? já jsem v tom v podstatě ještě ted. I když výčitky už nemám. Cítím to tak nějak v sobě, že to je to pravé. postupně jsem to řekl někomu z mého okolí... rodiče tam zatím nepatří a nevím jestli by měli. Jen mám problém s tím jak se mám chovat co dělat čeho se vyvarovata přitom chci být i sám s sebou. Chtělo by to nějakého navigátora! V podstatě jsem rád, že jsem gay, otevřely se mi nové možnosti....
_________________
František Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po březen 26, 2007 10:32 am
Autor Zpráva
Jakub.Jeddide
uživatel++


Založen: 13.12.2005
Příspěvky: 268
Bydliště: Praha 10

Předmět: Citovat

Nikom napsal:
Jakub.Jeddide napsal:
Nikom napsal:
no jako víš jak... jednovaječný dvojčata jsou vlasně geneticky totožná... bylo by to zajímavé.

Já vím....byla by tam obrovská pravděpodobnost, že by byl brácha také na kluky...


no to je právě otázka... Jako byla by tam určitě větší pravděpodobnost, ale nejsem si úplně jistý jestly by to byla přímo 100% pravděpodobnost. Genetika je fakt složitá věc...

Jj...to je....ale 100% pravděpodobnost tam určitě nebude - suhlasím...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so březen 24, 2007 7:17 pm
Autor Zpráva
Rychard
uživatel


Založen: 4.3.2007
Příspěvky: 7
Bydliště: jižní Morava

Předmět: Citovat

Nikom napsal:

no to je právě otázka... Jako byla by tam určitě větší pravděpodobnost, ale nejsem si úplně jistý jestly by to byla přímo 100% pravděpodobnost. Genetika je fakt složitá věc...


Myslím že na 004.cz sem četl, že se ta pravděpodobnost u jednovaječných dvojčat pohybuje kolem 53%
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so březen 24, 2007 11:57 am
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

Jakub.Jeddide napsal:
Nikom napsal:
no jako víš jak... jednovaječný dvojčata jsou vlasně geneticky totožná... bylo by to zajímavé.

Já vím....byla by tam obrovská pravděpodobnost, že by byl brácha také na kluky...


no to je právě otázka... Jako byla by tam určitě větší pravděpodobnost, ale nejsem si úplně jistý jestly by to byla přímo 100% pravděpodobnost. Genetika je fakt složitá věc...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so březen 24, 2007 10:13 am
Autor Zpráva
Jakub.Jeddide
uživatel++


Založen: 13.12.2005
Příspěvky: 268
Bydliště: Praha 10

Předmět: Citovat

Nikom napsal:
no jako víš jak... jednovaječný dvojčata jsou vlasně geneticky totožná... bylo by to zajímavé.

Já vím....byla by tam obrovská pravděpodobnost, že by byl brácha také na kluky...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá březen 23, 2007 12:01 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

no jako víš jak... jednovaječný dvojčata jsou vlasně geneticky totožná... bylo by to zajímavé.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá březen 23, 2007 9:28 am
Autor Zpráva
Jakub.Jeddide
uživatel++


Založen: 13.12.2005
Příspěvky: 268
Bydliště: Praha 10

Předmět: Citovat

Nikom napsal:
Jakub.Jeddide napsal:

A pak to přišlo - mám dvojče a tomu jsem to řekl, když mě bylo 16...


pane jooo... a jste jednovaječná dvojčata?

Když to řeknu prazvláštně - tak naštěstí pro mámu a bráchu ne... Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt březen 22, 2007 7:29 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

Jakub.Jeddide napsal:

A pak to přišlo - mám dvojče a tomu jsem to řekl, když mě bylo 16...


pane jooo... a jste jednovaječná dvojčata?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt březen 22, 2007 4:41 pm
Autor Zpráva
Jakub.Jeddide
uživatel++


Založen: 13.12.2005
Příspěvky: 268
Bydliště: Praha 10

Předmět: Citovat

No tak u mě je to složitější...jak definovat přesně kdy u mě přišel comming out? Já jsem to začal tušit kolem 13 - 14... nějak mi přišlo krásné, když jsem viděl někde třeba jen obrázek líbajících se kluků...nepřipadalo mi to divné, ale krásné a něžné - myslel jsem si, že je to tím, že jsem umělecky založený - proto to vnímám "estetickým cítěním"...byl jsem fakt najivní...
A pak to přišlo - mám dvojče a tomu jsem to řekl, když mě bylo 16...tu reakci nepřeju nikomu z vás...na dost let mě to zabrzdilo - začal jsem rok potom žít takový ten dvojí život. Až nakonec jsem si řekl, že to nemá cenu a ve 20 jsem to vyklopil mámě a ostatním...pokračuje to dál, ale moje láska mi s tím pomáhá.
Jenom je mi líto, že jsem promrhal 3 roky řešením toho, jak bude vypadat můj život a smiřováním - měl jsem se chovat "přirozeně" už tenkrát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st březen 07, 2007 10:16 pm
Autor Zpráva
Rychard
uživatel


Založen: 4.3.2007
Příspěvky: 7
Bydliště: jižní Morava

Předmět: Citovat

Že jsem gay mě poprvé napadlo někdy v šesté sedmé třídě na základce. Následoval dlouhý "boj" se sebou samým, šak to znáte. V osmé třídě jsem si myslel, že se potřebuju někomu svěřit, tak jsem to vyklopil na kamarádku. Velká to chyba. Nevím, jestli to bylo tím, že na to byla moc mladá nebo jí je i denska krajně nepřijemná představa MŮJ SPOLUŽÁK JE GAY.., ale do měsíce jsem to musel odvolat. Podařilo se mi to zarafičit tím, že jsme si z ní dělal legraci a čekal, jak dlouho to vydrží. Doslechl jsem se totiž, že se to chystá vykecat ve třídě.. Na konci osmičky už jsem si urovnal kdo jsem a co od života čekám. Půk roku na to, jsem se začal přiznávat kamarádům na internetu a loni v prosinci (což není nijak dávno) jsem se otevřel mé sestřičce, která to přijala naprosto skvěle. Nikdo jiný to zatím neví.. Pro představu,.. teď jsem na střední v prváku a bude mi 17
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so červenec 29, 2006 1:12 pm
Autor Zpráva
Farrel19
uživatel


Založen: 8.5.2006
Příspěvky: 18

Předmět: Věk Citovat

No tak u mě je to trošku složitější bych řekl... ve 13-ti jsem měl svůj první sex s klukem... ale to jenom proto, že jsem byl blbej a nechal si nakecat různý blbosti... no mnohdy to dokonce bylo nechtěný... takže si dokážete asi představit jak to vypadla, že... trvalo to asi do mých 15-ti takže dva roky... ale v tomhle období jsem si nějak neuvědomoval, že bych byl na kluky... vzhledem k tomu, co všechno mi nakecal tak jsem to bral asi trošku jinak... uvědomovat si, co jsem jsem začal celkem nedávno... asi v 18-ti... smířil jsem se sám se sebou... a se svým životem... a je to necelý rok, co jsem se přiznal prvním lidem... no myslel jsem, že to přiznávání se nebude až tak nutný... ale ono mít kamošky drbny se zrovna nevyplatí Very Happy jinak v květnu mi bylo 20 tak ať si to dokážete časově zařadit...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so červenec 08, 2006 11:36 am
Autor Zpráva
sengge
uživatel+


Založen: 14.6.2006
Příspěvky: 112
Bydliště: Praha

Předmět: lepší pozdě... Citovat

citace:
lepší pozdě než nikdy

Naprostej souhlas. U mě to bylo v devětadvaceti. Překvapilo mě, že ledaskoho to napadlo, ale nakonec tu možnost zavrhli. Všichni, koho považuju za své opravdové kamarády, to vzali skvěle. Pár zajímavých reakcí: "A já myslela, že jsi výjimka..." - "Jak výjimka?" - "Jako že jsi jedinej HT chlap, se kterým se cítím dobře." Nebo reakce na informaci z druhé ruky: "A hned je mi sympatičtější!"
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so červenec 08, 2006 12:07 am
Autor Zpráva
tom7six
uživatel


Založen: 30.5.2006
Příspěvky: 23
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Ve 30 letech ..... lepší pozdě než nikdy Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá červenec 07, 2006 2:20 pm
Autor Zpráva
the.cracker
uživatel+


Založen: 16.3.2006
Příspěvky: 180
Bydliště: Kyjov

Předmět: Citovat

2 pepcza: Neres to, je to UPLNE jedno Cool
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po červenec 03, 2006 9:11 pm
Autor Zpráva
pepcza
guru+++


Založen: 25.6.2006
Příspěvky: 1186
Bydliště: Praha ve dne, Pardubice v noci

Předmět: Citovat

Pokud se dá nazvat comming outem, že to o mě ví cca 10 lidí (až na 1 osobu samý holky) + sestra, tak se comming out konal loni v únoru. Svou roli v tom hrálo bílé víno a rozjetá zábava na maturitním plese o rok mladších známých. Kamarádky okamžitě prohlašovaly, že to vždycky věděly, atd...no a sestra se to dozvěděla pokud si správně pamatuju loni v srpnu, když byla značně posilněna alkoholem (asi aby se tím mohla omluvit, kdybych nebyl gay...). Ostatně ona je hotovej chodící radar na teplý kluky, takže byla jen otázka času, kdy sebere odvahu se zeptat Smile

Od loňského srpna razím "politiku": "Zeptej se a dozvíš se". Nikomu pravdu necpu a zároveň se neschovávám. Toť vše.

A nakonec otázka: Jsem teda vyoutovanej, nebo nejsem? A není to náhodou úplně jedno? (chtělo by se dodat "A co na to Jan Tleskač?")
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt červen 22, 2006 5:01 am
Autor Zpráva
Locutus*939
uživatel


Založen: 19.6.2006
Příspěvky: 19

Předmět: Citovat

mno... ja ani nevim jestli sem nejakej comming out prozil...sex s klukem jak sem psal byl uz nekdy v 10 letech, rodicum sem nic nerekl (mama, s tatou sou rozvedeny) ale co ji znam tak by ji to nevadilo ona je takova sve volna Smile (dela profesionalni striptyz tanecnici ve svicarsku Smile ) jenom sem to rekl jednomu nebo 2 kamaradum ale nevim jestli to pobraly nebo si mysleli ze si z nich delam prdel Smile mno po vysvetceni budeme mit lanparty tak jim to projistotu poradne reknu do usi aby to slyseli a videli na vlastni oci-usi Smile sem docela zvedavej tak ti trotlici zareagujou znam je uz pres 3 roky Smile ale asi to bude pro ne tak trochu jako zertik uz jen z duvodu jakou mam povahu vylozene jako HT (co se komunikace tyce,alespon tak usuzuju co sem mel moznost videt) ..ja ani nevim jestli sem primo gay mozna spise Bi ale naklonenej spise vice na kluky Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so červen 17, 2006 9:44 am
Autor Zpráva
theby
uživatel+


Založen: 2.6.2006
Příspěvky: 209

Předmět: mno... Citovat

lidi se mění a já se teĎ je mi 13 už asi nejak srovnávám škoda ale no co se dá dělat prostě ne holky ale kluci (proto jsem tady)i když teď to začalo ale neskončilo tak tohle je můj "názor" Idea
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 7 z 8
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist