Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Od začátku Coming Out - kolik vam bylo let?
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 
Kolik vam bylo let?
14 a méně
7%
 7%  [ 8 ]
15-16
22%
 22%  [ 26 ]
17-18
19%
 19%  [ 22 ]
19 a více
50%
 50%  [ 58 ]
Celkem hlasů : 114
      Na začátek stránky  

ne červenec 08, 2007 9:30 am
Autor Zpráva
pemel
šaman


Založen: 14.6.2007
Příspěvky: 1920
Bydliště: Praha 12 - Kamýk

Předmět: Citovat

Wítek napsal:
....Já si jednoduše myslím že udržet si kamarády z mužské populace po CO je hodně těžké nevím proč ale ženská populace to bere mnohem otevřeněji ... nemyslíte ?

Je zvláštní, že nás holky neberou jako konkurenci!? Idea
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

ne červenec 08, 2007 5:17 am
Autor Zpráva
Wítek
guru+


Založen: 15.8.2006
Příspěvky: 721
Bydliště: Brno-Bystrc popřípadě Polička

Předmět: Citovat

sergej sudoplatov napsal:
pemel napsal:
sergej sudoplatov napsal:
Wítek napsal:
bright napsal:
jojx napsal:
Když na svoje přátele budem pořád hrát, že jsme jiní - budou i oni mít rádi ve skutečnosti někoho jinýho - v čem bude potom význam toho přátelství?

Vlastně jsme dostali bezva dárek - máme čím otestovat svoje kamarády.

Nejsi ty nakonec moudrej? Very Happy


Výborný názor Jojxy Cool jenže sám víš že to není tak jednoduché svým způsobem se v tobě zklamají já od té doby nechodím s partou kámošů na pivo protože mě neberou do party někdy bych taky vrátil svůj out Confused takže záleží na situaci Wink


Tak to tedy nechápu v čem by se měli zklamat. Já s tím tedy problém neměl a s těmi samými kamarády co jsem vždycky chodil na pivo chodím na pivo i nadále, před CO i po něm. To by se mě museli začít zpětně štítit za ta léta co se mnou kamarádili. Byl jsem stejnej před i po, akorát že před tim to nevěděli. Někdy fakt nestačím zírat. Shocked


No já nevím, ale se mnou po CO pořád chodí na pivo i Mladí křesťanští demokraté Wink Dokonce mi řekli, že je škoda, že chci u nich skončit.


No o mně to vědí i lidi co choděj pravidelně na katolické mše a vztahy s nima mám normální jako předtím.


No je pravda že oni věřící nejsou ale znáte maloměto kde jsou názory 100 let za opicema, já si myslím že se podvědomě nebo i vědomě bojí toho že bych je začal balit a tím se jim znechutil. Proto se tomu vyhýbají. Já si jednoduše myslím že udržet si kamarády z mužské populace po CO je hodně těžké nevím proč ale ženská populace to bere mnohem otevřeněji ... nemyslíte ?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so červenec 07, 2007 8:09 pm
Autor Zpráva
sergej sudoplatov
šaman


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2087
Bydliště: Praha 8 - Kobylisy

Předmět: Citovat

pemel napsal:
sergej sudoplatov napsal:
Wítek napsal:
bright napsal:
jojx napsal:
Když na svoje přátele budem pořád hrát, že jsme jiní - budou i oni mít rádi ve skutečnosti někoho jinýho - v čem bude potom význam toho přátelství?

Vlastně jsme dostali bezva dárek - máme čím otestovat svoje kamarády.

Nejsi ty nakonec moudrej? Very Happy


Výborný názor Jojxy Cool jenže sám víš že to není tak jednoduché svým způsobem se v tobě zklamají já od té doby nechodím s partou kámošů na pivo protože mě neberou do party někdy bych taky vrátil svůj out Confused takže záleží na situaci Wink


Tak to tedy nechápu v čem by se měli zklamat. Já s tím tedy problém neměl a s těmi samými kamarády co jsem vždycky chodil na pivo chodím na pivo i nadále, před CO i po něm. To by se mě museli začít zpětně štítit za ta léta co se mnou kamarádili. Byl jsem stejnej před i po, akorát že před tim to nevěděli. Někdy fakt nestačím zírat. Shocked


No já nevím, ale se mnou po CO pořád chodí na pivo i Mladí křesťanští demokraté Wink Dokonce mi řekli, že je škoda, že chci u nich skončit.


No o mně to vědí i lidi co choděj pravidelně na katolické mše a vztahy s nima mám normální jako předtím.
_________________
Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so červenec 07, 2007 8:08 pm
Autor Zpráva
pemel
šaman


Založen: 14.6.2007
Příspěvky: 1920
Bydliště: Praha 12 - Kamýk

Předmět: Citovat

sergej sudoplatov napsal:
Wítek napsal:
bright napsal:
jojx napsal:
Když na svoje přátele budem pořád hrát, že jsme jiní - budou i oni mít rádi ve skutečnosti někoho jinýho - v čem bude potom význam toho přátelství?

Vlastně jsme dostali bezva dárek - máme čím otestovat svoje kamarády.

Nejsi ty nakonec moudrej? Very Happy


Výborný názor Jojxy Cool jenže sám víš že to není tak jednoduché svým způsobem se v tobě zklamají já od té doby nechodím s partou kámošů na pivo protože mě neberou do party někdy bych taky vrátil svůj out Confused takže záleží na situaci Wink


Tak to tedy nechápu v čem by se měli zklamat. Já s tím tedy problém neměl a s těmi samými kamarády co jsem vždycky chodil na pivo chodím na pivo i nadále, před CO i po něm. To by se mě museli začít zpětně štítit za ta léta co se mnou kamarádili. Byl jsem stejnej před i po, akorát že před tim to nevěděli. Někdy fakt nestačím zírat. Shocked


No já nevím, ale se mnou po CO pořád chodí na pivo i Mladí křesťanští demokraté Wink Dokonce mi řekli, že je škoda, že chci u nich skončit.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

so červenec 07, 2007 7:52 pm
Autor Zpráva
sergej sudoplatov
šaman


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2087
Bydliště: Praha 8 - Kobylisy

Předmět: Citovat

Wítek napsal:
bright napsal:
jojx napsal:
Když na svoje přátele budem pořád hrát, že jsme jiní - budou i oni mít rádi ve skutečnosti někoho jinýho - v čem bude potom význam toho přátelství?

Vlastně jsme dostali bezva dárek - máme čím otestovat svoje kamarády.

Nejsi ty nakonec moudrej? Very Happy


Výborný názor Jojxy Cool jenže sám víš že to není tak jednoduché svým způsobem se v tobě zklamají já od té doby nechodím s partou kámošů na pivo protože mě neberou do party někdy bych taky vrátil svůj out Confused takže záleží na situaci Wink


Tak to tedy nechápu v čem by se měli zklamat. Já s tím tedy problém neměl a s těmi samými kamarády co jsem vždycky chodil na pivo chodím na pivo i nadále, před CO i po něm. To by se mě museli začít zpětně štítit za ta léta co se mnou kamarádili. Byl jsem stejnej před i po, akorát že před tim to nevěděli. Někdy fakt nestačím zírat. Shocked
_________________
Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so červenec 07, 2007 6:17 pm
Autor Zpráva
Wítek
guru+


Založen: 15.8.2006
Příspěvky: 721
Bydliště: Brno-Bystrc popřípadě Polička

Předmět: Citovat

bright napsal:
jojx napsal:
Když na svoje přátele budem pořád hrát, že jsme jiní - budou i oni mít rádi ve skutečnosti někoho jinýho - v čem bude potom význam toho přátelství?

Vlastně jsme dostali bezva dárek - máme čím otestovat svoje kamarády.

Nejsi ty nakonec moudrej? Very Happy


Výborný názor Jojxy Cool jenže sám víš že to není tak jednoduché svým způsobem se v tobě zklamají já od té doby nechodím s partou kámošů na pivo protože mě neberou do party někdy bych taky vrátil svůj out Confused takže záleží na situaci Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá červenec 06, 2007 9:35 pm
Autor Zpráva
sergej sudoplatov
šaman


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2087
Bydliště: Praha 8 - Kobylisy

Předmět: Re: Souboj Tomáš vs Adam Citovat

pemel napsal:
Pánové, opravdu jste mě pobavili! Laughing Nepotřebujete někdo sekundanta? Wink


To bude teda souboj! Budou se rvát až budou Adamovi z boa peříčka lítat! Laughing
_________________
Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá červenec 06, 2007 9:29 pm
Autor Zpráva
pemel
šaman


Založen: 14.6.2007
Příspěvky: 1920
Bydliště: Praha 12 - Kamýk

Předmět: Souboj Tomáš vs Adam Citovat

Pánové, opravdu jste mě pobavili! Laughing Nepotřebujete někdo sekundanta? Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

pá červenec 06, 2007 7:46 pm
Autor Zpráva
Tomáš
guru


Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 685
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Adam napsal:
Tomáš napsal:
Promiň, opomenul jsem zmínit, že existují tací, kteří celý výčet těch nechutností spojují do jednoho "nadčlověka". Počet tvých příspěvků do tohoto fóra z tebe dělá ideálního kandidáta.


Virtuální insultace!!!! Mad Plesk - plesk rukavicí přes ksicht!!! Kdy a kde si to vyřídíme, srabe? Zítra za úsvitu ve Stomovce? vyber si zbraň! Kdo mi bude dělat sekundanta? A nehlašte se všichni. Z tohoto souboje na krev vyjde jen jeden živ a Tomáš to nebude!!!



Nejsem srab! Vaši výzvu přijímám, pane. Volím kord, protože to je zbraň pro skutečného muže.

Adam napsal:
Nicméně OK, už sem psát nebudu.


Slibte mi, že přežijete-li a já zhynu, bude můj odkaz žít ve Vašich příspěvcích, pane!
_________________
You wear a mask for so long, you forget who you were beneath it.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá červenec 06, 2007 6:55 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Tomáš napsal:
Promiň, opomenul jsem zmínit, že existují tací, kteří celý výčet těch nechutností spojují do jednoho "nadčlověka". Počet tvých příspěvků do tohoto fóra z tebe dělá ideálního kandidáta.


Virtuální insultace!!!! Mad Plesk - plesk rukavicí přes ksicht!!! Kdy a kde si to vyřídíme, srabe? Zítra za úsvitu ve Stomovce? vyber si zbraň! Kdo mi bude dělat sekundanta? A nehlašte se všichni. Z tohoto souboje na krev vyjde jen jeden živ a Tomáš to nebude!!!
Nicméně OK, už sem psát nebudu.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá červenec 06, 2007 6:48 pm
Autor Zpráva
Tomáš
guru


Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 685
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Adam napsal:
Tomáš napsal:
Náhodou, je tady docela pestrá paleta různých typů lidí:

někteří rádi pitvaj a rozebíraj
někteří rádí rejpají
někteří rádi radí
někteří rádi osočují
někteří rádi připomínají
někteří rádi provokují

.... to Mad: sraz skutečně probíhá trochu jinak a poznáš-li lidi z fóra osobně... no, mohl bys být příjemně překvapen, že to nejsou takoví kreténi, jak si myslíš


Tomášku, broučku, do které skupiny patřím já??? Moje ego si žádá tvoje dobrozdání a soud psychologa-kandidáta (následuje insultace a satisfakce Wink ) Připadám si jako měňavka, co se rozlila skoro do všech skupin.
to Mad: někteří jsme ještě větší kreténi než se jevíme tady.


Promiň, opomenul jsem zmínit, že existují tací, kteří celý výčet těch nechutností spojují do jednoho "nadčlověka". Počet tvých příspěvků do tohoto fóra z tebe dělá ideálního kandidáta.
_________________
You wear a mask for so long, you forget who you were beneath it.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá červenec 06, 2007 6:42 pm
Autor Zpráva
sergej sudoplatov
šaman


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2087
Bydliště: Praha 8 - Kobylisy

Předmět: Citovat

Adam napsal:
Tomáš napsal:
Náhodou, je tady docela pestrá paleta různých typů lidí:

někteří rádi pitvaj a rozebíraj
někteří rádí rejpají
někteří rádi radí
někteří rádi osočují
někteří rádi připomínají
někteří rádi provokují

.... to Mad: sraz skutečně probíhá trochu jinak a poznáš-li lidi z fóra osobně... no, mohl bys být příjemně překvapen, že to nejsou takoví kreténi, jak si myslíš


Tomášku, broučku, do které skupiny patřím já??? Moje ego si žádá tvoje dobrozdání a soud psychologa-kandidáta (následuje insultace a satisfakce Wink ) Připadám si jako měňavka, co se rozlila skoro do všech skupin.
to Mad: někteří jsme ještě větší kreténi než se jevíme tady.


Mno jo, já také patřím dílem do všech skupin. Jinak je pravda že nevim, jestli by Mad přežil byť jediný náš běžný sraz bez narušení psychické rovnováhy. Přeci jen to bývá někdy dost náročné. Wink
_________________
Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá červenec 06, 2007 6:31 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Tomáš napsal:
Náhodou, je tady docela pestrá paleta různých typů lidí:

někteří rádi pitvaj a rozebíraj
někteří rádí rejpají
někteří rádi radí
někteří rádi osočují
někteří rádi připomínají
někteří rádi provokují

.... to Mad: sraz skutečně probíhá trochu jinak a poznáš-li lidi z fóra osobně... no, mohl bys být příjemně překvapen, že to nejsou takoví kreténi, jak si myslíš


Tomášku, broučku, do které skupiny patřím já??? Moje ego si žádá tvoje dobrozdání a soud psychologa-kandidáta (následuje insultace a satisfakce Wink ) Připadám si jako měňavka, co se rozlila skoro do všech skupin.
to Mad: někteří jsme ještě větší kreténi než se jevíme tady.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá červenec 06, 2007 6:13 pm
Autor Zpráva
Tomáš
guru


Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 685
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Náhodou, je tady docela pestrá paleta různých typů lidí:

někteří rádi pitvaj a rozebíraj
někteří rádí rejpají
někteří rádi radí
někteří rádi osočují
někteří rádi připomínají
někteří rádi provokují

z tohohle si přece vybere každý, ne? Twisted Evil Všem ale připomínám, že anonymita internetu svádí dovolit si víc než ve skutečnosti, respektive svádí k vyhraněnějšímu chování. Tohle vlákno se vážně zvrhlo v jedno velké lynčování a chyba je, zdá se, na obou stranách (paličatost, umíněnost, hrdost...)
to Mad: sraz skutečně probíhá trochu jinak a poznáš-li lidi z fóra osobně... no, mohl bys být příjemně překvapen, že to nejsou takoví kreténi, jak si myslíš
_________________
You wear a mask for so long, you forget who you were beneath it.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá červenec 06, 2007 9:05 am
Autor Zpráva
TXB
šaman


Založen: 1.8.2006
Příspěvky: 1937

Předmět: Citovat

Mad napsal:
TXB na nic jsem se te neptal, kdyz uz me chces citovat,tak neprekrucuj, to uz delali jini pred tebou ze osekali kazdou mou vetu co jsem tu rekl, abych byl za debila. Nikdy jsem nerekl, ze je mi blbe z libajicich se heteraku,ale z toho jak mlaskaj vedle me v metru. Zvladas videt rozdil mezi temito dvema tvrzenimi nebo to chces namalovat.

To už je detail. Jde o princip a ten je takový, že ti vadí prakticky cokoli od naprosto běžných věcí až po skutečnost, že si někdo dovolí zareagovat na tvé příspěvky jinak než přitakáním a virutálním poplácáním po zádech. Jsi na diskusním fóru, nikoli u vrby, takže není reálné očekávat, že na tvé příspěvky někdo zareaguje, dovolí si napsat vlastní názor a ten nemusí být stejný, jako tvůj. S čímž máš evidentně velké problémy...

Mad napsal:
Ti dam priklad pokusu o konverzaci kdyz to nezvladnes sam: viz tenhle topic. Snazil jsem se prihodit trosku svyho zivotniho pribehu, hned jsem byl za debila ze nepoznam coming out od sexu, kdyz jsem vam podrobne vylicil pulku moji puberty tak jste kritizovali tak dlouho az se to zvrtlo v to, ze mam strach priznat se pratelum.

Taky ti dám příklad. Tady na fóru je zhruba 50 lidí, kteří mají podobné množství příspěvků jako ty, nebo jsou tu déle. Přes 90% z nich se zná díky fóru osobně. A ani jediný z nich neměl problém s tím, že by nedokázal psychicky unést reakce ostatních v diskusi, natož aby jim vyčítal, že si vůbec dovolují odpovídat.

Mad napsal:
Tam byli momenty kdy mi vazne par lidi poradilo, za coz dekuju a pak se zas nasly rejpavy buzny co mi zacaly tvrdit ze nemam pravo nazyvat sve pratele prateli,jelikoz jim silene lzu a ublizuju a ziju dvoji zivot a bla bla bla a navic dost povrchnim stylem. Kdyz jsem se ohradil,aby si jisti duleziti a radoby inteligentni chlapci uvedomili,ze nevedi s kym mluvej, tak at se sklidnej, tak jsem byl zas ten spatnej a precitlivelej a kdovi co. Nacez bylo vytazeno jak vypadam a ze se chovam presne tak jak vypadam.

Další problém. Z příspěvků ostatních si vyvozuješ vlastní závěry a ty následně kritizuješ. I kdyby se tu všichni k tobě chovali jak princezně, bude to houby platný, protože si zkrátka problém najdeš i tam, kde není. To ale není chyba ostatních.

Krom toho nikdo nenapsal, že se chováš přesně jak vypadáš. Adam napsal, že vypadáš tak, jak si tě představoval. A to je hodně velký rozdíl. Nechápu, co by na tom mělo být špatného. Hodnocení typu "takhle jsem si tě (ne)představoval" je pomalu cliché každého našeho setkání. Opět jsi první, kdo má s takhle neutrálním vyjádřením problém.

Mad napsal:
Ja Vam verim ze se schazite v realu, vas 10 tetek co tady spasite svet

Laughing
Tos vystihl naprosto dokonale. Úplně jakobys na naše srazy chodil Very Happy

Stonerock: Příště si beru ty bleděmodrý lodičky s dvanáctkama

Mad napsal:
...a ze si naramne rozumite, ale za ty 2 roky co tu klabosite o spatnej snech a problemech dne, tu klabosej furt stejny lidi a dalsi se sem nemaj sanci dostat, protoze je tema svejma kecama ukamenujete.

Opět sid ěláš vlastní (a opět mylný) závěry. Jak jsem už řekl, na každý sraz přijdou v průměru dva noví lidé a co si pamatuju, tak pro nikoho z lidí, které jsem poznal, nebyly jejich první sraz srazem posledním, takže ta tvá teorie má dost výrazné trhliny. Možná proto, že hledáš problém tam, kde není Wink

Mad napsal:
Viz lidi co mi pisou soukromy zpravy s tim,ze mi to radsi reknou tam,abyste se do nich nepustili.

Nepamatuju se, že by tu někdy někdo měl problém otevřeně napsat vlastní názor. Pokud si za svým názorem autor stojí a je schopen si ho obhájit, tak kde je problém?

Mad napsal:
Koukej, potreboval jsem zabit tejden nudy,nez mi zacne jina zabava, a tohle forum mi prislo jako dobra moznost poznat lidi a pokecat o vecech,co bezne tezky rozebirat a hlavne znat nazory tech,co zazivaj co ja. Ale z vyse uvedenejch duvodu akorat lituju, ze jsem se tu s necim sveril.

To je možná škoda...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá červenec 06, 2007 3:28 am
Autor Zpráva
Stonerock
šaman


Založen: 2.2.2006
Příspěvky: 1509
Bydliště: Plzeň

Předmět: Citovat

Mad napsal:
Ja Vam verim ze se schazite v realu, vas 10 tetek co tady spasite svet a ze si naramne rozumite, ale za ty 2 roky co tu klabosite o spatnej snech a problemech dne, tu klabosej furt stejny lidi a dalsi se sem nemaj sanci dostat, protoze je tema svejma kecama ukamenujete..

Máme tomu rozumět tak, že nás už dva roky z povzdálí pozoruješ? Jinak by ses přece určitě neodvážil vyslovovat soudy o fungování tohohle fóra. Na to jseš nepochybně dostatečně uvážlivej... A nebo že by snad ne? Wink Ať tak či onak, nemáš pravdu. Lidi přichází, lidi odchází, lidi se vrací... Rozhodně to tu neni tak zabetonovaný, jak se snažíš naznačit. Šanci se sem dostat má každej. Kamenujeme pouze ty, který si o to říkají. Wink
_________________
Permanentní revolucí ke světlejším zítřkům. A nikdy jinak. Rolling Eyes
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá červenec 06, 2007 2:50 am
Autor Zpráva
Stonerock
šaman


Založen: 2.2.2006
Příspěvky: 1509
Bydliště: Plzeň

Předmět: Citovat

Mad napsal:
Tvrdit nekomu,koho neznate a nikdy nepoznate, koho ma pravo oznacovat za kamarady a koho ne, to jste chytry jak radia.


Mad napsal:
...a pak se zas nasly rejpavy buzny co mi zacaly tvrdit ze nemam pravo nazyvat sve pratele prateli,jelikoz jim silene lzu a ublizuju a ziju dvoji zivot a bla bla bla a navic dost povrchnim stylem

O žádnym právu tady nebyla ani zmínka až do okamžiku, kdy ses timhle slovem začal ohánět ty sám. Já se pouze vyjeveně pozastavil nad tim, jak diametrálně odlišnym způsobem můžou dva různý lidi chápat obsah jednoho slova. Nic víc, nic míň. Wink

Pokud jde o to, že bys timhle svym přístupem snad měl svýmu okolí ubližovat, to tu nikdo ani v náznaku netvrdil. To už je čistě tvoje vlastní fikce.

Úvahy o dvojím životě se tě vůbec netýkaly. Zjevně ses v nich ale našel. Neodbytně se v týhle souvislosti vnucuje jedno lidový úsloví stran zvukových projevů zasaženého exempláře jistého domestikovaného druhu ptactva z řádu vrubozubých. Razz
_________________
Permanentní revolucí ke světlejším zítřkům. A nikdy jinak. Rolling Eyes
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá červenec 06, 2007 2:46 am
Autor Zpráva
Stonerock
šaman


Založen: 2.2.2006
Příspěvky: 1509
Bydliště: Plzeň

Předmět: Citovat

Mad napsal:
Jste nejchytrejsi, nejlepsi a vsichni ostatni jsou proti vam prd, tak si nekazte partu buznickama.

Aspoň že to uznáš. Laughing
_________________
Permanentní revolucí ke světlejším zítřkům. A nikdy jinak. Rolling Eyes
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá červenec 06, 2007 2:27 am
Autor Zpráva
Mad
uživatel


Založen: 23.6.2007
Příspěvky: 56

Předmět: Citovat

TXB na nic jsem se te neptal, kdyz uz me chces citovat,tak neprekrucuj, to uz delali jini pred tebou ze osekali kazdou mou vetu co jsem tu rekl, abych byl za debila. Nikdy jsem nerekl, ze je mi blbe z libajicich se heteraku,ale z toho jak mlaskaj vedle me v metru. Zvladas videt rozdil mezi temito dvema tvrzenimi nebo to chces namalovat.
Ti dam priklad pokusu o konverzaci kdyz to nezvladnes sam: viz tenhle topic. Snazil jsem se prihodit trosku svyho zivotniho pribehu, hned jsem byl za debila ze nepoznam coming out od sexu, kdyz jsem vam podrobne vylicil pulku moji puberty tak jste kritizovali tak dlouho az se to zvrtlo v to, ze mam strach priznat se pratelum. Tam byli momenty kdy mi vazne par lidi poradilo, za coz dekuju a pak se zas nasly rejpavy buzny co mi zacaly tvrdit ze nemam pravo nazyvat sve pratele prateli,jelikoz jim silene lzu a ublizuju a ziju dvoji zivot a bla bla bla a navic dost povrchnim stylem. Kdyz jsem se ohradil,aby si jisti duleziti a radoby inteligentni chlapci uvedomili,ze nevedi s kym mluvej, tak at se sklidnej, tak jsem byl zas ten spatnej a precitlivelej a kdovi co. Nacez bylo vytazeno jak vypadam a ze se chovam presne tak jak vypadam.
Ja Vam verim ze se schazite v realu, vas 10 tetek co tady spasite svet a ze si naramne rozumite, ale za ty 2 roky co tu klabosite o spatnej snech a problemech dne, tu klabosej furt stejny lidi a dalsi se sem nemaj sanci dostat, protoze je tema svejma kecama ukamenujete.. Viz lidi co mi pisou soukromy zpravy s tim,ze mi to radsi reknou tam,abyste se do nich nepustili.
Koukej, potreboval jsem zabit tejden nudy,nez mi zacne jina zabava, a tohle forum mi prislo jako dobra moznost poznat lidi a pokecat o vecech,co bezne tezky rozebirat a hlavne znat nazory tech,co zazivaj co ja. Ale z vyse uvedenejch duvodu akorat lituju, ze jsem se tu s necim sveril.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá červenec 06, 2007 12:23 am
Autor Zpráva
TXB
šaman


Založen: 1.8.2006
Příspěvky: 1937

Předmět: Citovat

Mad napsal:
Pokusy o par normalnich konverzaci s vama nejdou.

Promiň, ale ty ses o nějakou pokoušel? Smile Co jsem si všiml, tak se tvá konverzace omezuje na postoje typu "z líbajících se heteráků je mi blbě", "z chlupů zvracím" (což připomínáš v každém druhém příspěvku) atd. A pak kritika všech, kteří si dovolí mít jiný názor, než máš ty. Sám se chováš netolerantně, zatímco u ostatních považuješ toleranci za samozřejmost a v reakcích ostatních hledáš útoky na vlastní osobu.

Těším se, co pěkného mi na to napíšeš Smile Nicméně Sergej má pravdu v tom, že pořádáme pravidelné srazy - na každý další dorazí v průměru dvě nové tváře, takže se nikdo z nás neskrývá za anonymitou internetu, jak se tu snažíš naznačit.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá červenec 06, 2007 12:00 am
Autor Zpráva
sergej sudoplatov
šaman


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2087
Bydliště: Praha 8 - Kobylisy

Předmět: Citovat

Mad napsal:
Adam napsal:
Hele, role sebelítostivců jsou už rozebrány. Chybí nám tu nějaká růžová buznička (v nejlepším slova smyslu)...[/code]


Ale omyl, vam tu nechybi vubec nikdo.. Vy si tu vystacite jak banda babek na dvorku. Jste nejchytrejsi, nejlepsi a vsichni ostatni jsou proti vam prd, tak si nekazte partu buznickama.
Buzerovat a pomlouvat to vam jde na jednicku. Urazet ty,co se holej taky umite,ale beda,jak se nekdo slovem dotkne vasi pesteny hrivy na koulich,to je pak peklo Twisted Evil
Tvrdit nekomu,koho neznate a nikdy nepoznate, koho ma pravo oznacovat za kamarady a koho ne, to jste chytry jak radia. Nejlepsi jak v soukromejch zpravach nebo proste s kazdym (no s kazdym uplne ne) se da mluvit normalne,ale jak se slezete jak hejno supu, tak... no nic, nebudu urazet, to zvladate lip vy.
Vzdycky pekne spolu jak stado. Krasny,ne?
Tohle je forum 10lidi co nemaj co na praci, tak si hrajou na chytraky a tezko rict, co jsou vlastne v realu zac.
Pokusy o par normalnich konverzaci s vama nejdou.


Já tedy nevim, ale problém asi nebude v nás. Zatím tady na tom fóru za 2 roky nikdo na tento problém prakticky nenarazil, máš tu čest být první. Navíc my se v reálu normálně scházíme a vídáme se poměrně často a normálně spolu konverzujeme. A koho jsme proboha urazili? Jestli tě tohle nějak uráží, tak to bude problém spíš v tobě, asi nějaký deficit smyslu pro humor. Zdá se mi, že to nějak moc bereš všechno vážně a nějak to moc řešíš. Rolling Eyes
_________________
Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt červenec 05, 2007 11:31 pm
Autor Zpráva
Mad
uživatel


Založen: 23.6.2007
Příspěvky: 56

Předmět: Citovat

Adam napsal:
Hele, role sebelítostivců jsou už rozebrány. Chybí nám tu nějaká růžová buznička (v nejlepším slova smyslu)...[/code]


Ale omyl, vam tu nechybi vubec nikdo.. Vy si tu vystacite jak banda babek na dvorku. Jste nejchytrejsi, nejlepsi a vsichni ostatni jsou proti vam prd, tak si nekazte partu buznickama.
Buzerovat a pomlouvat to vam jde na jednicku. Urazet ty,co se holej taky umite,ale beda,jak se nekdo slovem dotkne vasi pesteny hrivy na koulich,to je pak peklo Twisted Evil
Tvrdit nekomu,koho neznate a nikdy nepoznate, koho ma pravo oznacovat za kamarady a koho ne, to jste chytry jak radia. Nejlepsi jak v soukromejch zpravach nebo proste s kazdym (no s kazdym uplne ne) se da mluvit normalne,ale jak se slezete jak hejno supu, tak... no nic, nebudu urazet, to zvladate lip vy.
Vzdycky pekne spolu jak stado. Krasny,ne?
Tohle je forum 10lidi co nemaj co na praci, tak si hrajou na chytraky a tezko rict, co jsou vlastne v realu zac.
Pokusy o par normalnich konverzaci s vama nejdou.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt červenec 05, 2007 5:33 pm
Autor Zpráva
pemel
šaman


Založen: 14.6.2007
Příspěvky: 1920
Bydliště: Praha 12 - Kamýk

Předmět: Citovat

Mad napsal:
sergej sudoplatov napsal:
Mad napsal:
jsem rad, ze mate, chlapci, novou zabavu.. Evil or Very Mad


No my to tady máme jako takový folklór na našem fóru. Laughing


jasne, svolej lid a vsichni si na me ukazte...zli, vsichni jsou na me zli... Sad


To je on, ukažme si na něj Shhh
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

čt červenec 05, 2007 5:07 pm
Autor Zpráva
sergej sudoplatov
šaman


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2087
Bydliště: Praha 8 - Kobylisy

Předmět: Citovat

No je pravda že dřív to tady dělal bez nároku na honorář Maku, ale po tom co se z něj stal skinhead, sígr, pouliční rváč a chuligán je ta funkce neobsazená.
_________________
Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt červenec 05, 2007 5:04 pm
Autor Zpráva
sergej sudoplatov
šaman


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2087
Bydliště: Praha 8 - Kobylisy

Předmět: Citovat

Adam napsal:
Mad napsal:
jasne, svolej lid a vsichni si na me ukazte...zli, vsichni jsou na me zli... Sad


Hele, role sebelítostivců jsou už rozebrány. Chybí nám tu nějaká růžová buznička (v nejlepším slova smyslu)...[/code]


Tak myslíš že mu tu roli tedy oficiálně přiklepneme? Nikdo to nechce dělat a pro něj by to třeba byla čest. Ale možná se mýlím. Kéž bych se nemýlil.
_________________
Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt červenec 05, 2007 5:03 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Mad napsal:
jasne, svolej lid a vsichni si na me ukazte...zli, vsichni jsou na me zli... Sad


Hele, role sebelítostivců jsou už rozebrány. Chybí nám tu nějaká růžová buznička (v nejlepším slova smyslu)...[/code]
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt červenec 05, 2007 4:58 pm
Autor Zpráva
sergej sudoplatov
šaman


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2087
Bydliště: Praha 8 - Kobylisy

Předmět: Citovat

Mad napsal:
sergej sudoplatov napsal:
Mad napsal:
sergej sudoplatov napsal:
Mad napsal:
jsem rad, ze mate, chlapci, novou zabavu.. Evil or Very Mad


No my to tady máme jako takový folklór na našem fóru. Laughing


jasne, svolej lid a vsichni si na me ukazte...zli, vsichni jsou na me zli... Sad


Slzy na mě neplatí. Jsem totiž tuplovaný kruťas! Budeš vystaven na náměstí a všichni si na tebe ukážou prstem, i te nejsmradlavější bezdomovec. Je ten život ale krutý!!!


Kde vidis slzy?Ty si setrim k Titaniku, nebudu plytvat na vas.. Pak dej vedet na kterym namesti, se ti prijdu podepsat.


Ale budeš plýtvat, ani o tom ještě nevíš Twisted Evil
Na nějakém kde je pranýř, třeba v Náchodě.
_________________
Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt červenec 05, 2007 4:55 pm
Autor Zpráva
Mad
uživatel


Založen: 23.6.2007
Příspěvky: 56

Předmět: Citovat

sergej sudoplatov napsal:
Mad napsal:
sergej sudoplatov napsal:
Mad napsal:
jsem rad, ze mate, chlapci, novou zabavu.. Evil or Very Mad


No my to tady máme jako takový folklór na našem fóru. Laughing


jasne, svolej lid a vsichni si na me ukazte...zli, vsichni jsou na me zli... Sad


Slzy na mě neplatí. Jsem totiž tuplovaný kruťas! Budeš vystaven na náměstí a všichni si na tebe ukážou prstem, i te nejsmradlavější bezdomovec. Je ten život ale krutý!!!


Kde vidis slzy?Ty si setrim k Titaniku, nebudu plytvat na vas.. Pak dej vedet na kterym namesti, se ti prijdu podepsat.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt červenec 05, 2007 4:53 pm
Autor Zpráva
sergej sudoplatov
šaman


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2087
Bydliště: Praha 8 - Kobylisy

Předmět: Citovat

Mad napsal:
sergej sudoplatov napsal:
Mad napsal:
jsem rad, ze mate, chlapci, novou zabavu.. Evil or Very Mad


No my to tady máme jako takový folklór na našem fóru. Laughing


jasne, svolej lid a vsichni si na me ukazte...zli, vsichni jsou na me zli... Sad


Slzy na mě neplatí. Jsem totiž tuplovaný kruťas! Budeš vystaven na náměstí a všichni si na tebe ukážou prstem, i te nejsmradlavější bezdomovec. Je ten život ale krutý!!!
_________________
Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt červenec 05, 2007 4:49 pm
Autor Zpráva
Mad
uživatel


Založen: 23.6.2007
Příspěvky: 56

Předmět: Citovat

sergej sudoplatov napsal:
Mad napsal:
jsem rad, ze mate, chlapci, novou zabavu.. Evil or Very Mad


No my to tady máme jako takový folklór na našem fóru. Laughing


jasne, svolej lid a vsichni si na me ukazte...zli, vsichni jsou na me zli... Sad
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 3 z 8
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist