Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Gay svět Jsou nejaka povolani, ktera pritahuji gaye
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další

 
Jsou nejaka povolani, ktera pritahuji ve zvysene mire gaye?
Ano
72%
 72%  [ 36 ]
Nevím
12%
 12%  [ 6 ]
Ne
16%
 16%  [ 8 ]
Celkem hlasů : 50
      Na začátek stránky  

pá květen 20, 2016 5:04 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Asi ano Citovat

http://echo24.cz/a/wXejh/sex-se-studenty-reditel-prazske-stredni-skoly-je-ve-vazbe
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so březen 26, 2011 11:38 am
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

bright napsal:
Martin: Nějaká recentní zkušenost? Twisted Evil


Ani né, moc Cool Ale co já vím, co všechno děláte ve svém volném čase? Twisted Evil
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá březen 25, 2011 9:13 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Martin: Nějaká recentní zkušenost? Twisted Evil
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá březen 25, 2011 12:08 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Ježiš tohle bylo teda téma Cool

Ale třeba jsou gayové podvědomě přitahováni k výdělečným povoláním, neboť vědí ze zkušenosti, že až budou na buzhohradech za starýho, už jim nic než peníze nepomůže. Laughing
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá březen 25, 2011 5:48 am
Autor Zpráva
xts
uživatel++


Založen: 23.3.2011
Příspěvky: 327

Předmět: Citovat

TXB napsal:
bright: Někdo se buzerantem narodí, někdo na to musí pět let studovat a někdo má potřebu obojí zkombinovat, aby to mělo ty správný grády. Nedělejme z toho vědu Wink


Správně. Hlásim se. Silenced
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt únor 03, 2011 10:41 pm
Autor Zpráva
prazak
uživatel


Založen: 10.3.2010
Příspěvky: 16

Předmět: Citovat

sergej sudoplatov napsal:
Že by ten Dušek měl tenkrát pravdu? Think Laughing


Jak se to vezme, každopádně to řekl velmi nešťastně.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt únor 03, 2011 10:05 pm
Autor Zpráva
sergej sudoplatov
šaman


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2087
Bydliště: Praha 8 - Kobylisy

Předmět: Citovat

Že by ten Dušek měl tenkrát pravdu? Think Laughing
_________________
Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt únor 03, 2011 9:23 pm
Autor Zpráva
prazak
uživatel


Založen: 10.3.2010
Příspěvky: 16

Předmět: Citovat

Mě to přijde zhruba stejně jak u fandů MHD tak fandů železnice Smile . Hetero bude asi většina, nicméně si svou většinou zde vůbec nemůžou být tak jistí Laughing .
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st únor 02, 2011 11:08 pm
Autor Zpráva
skyper806
uživatel+


Založen: 1.11.2010
Příspěvky: 114
Bydliště: Bratislava

Předmět: Citovat

zdenda napsal:
Nevím jak v železničním oboru, ale u MHD by snad mohla být naše menšina většinou, ale platí to na zájemce, mezi pracovníky bych neřekl, ale je to jenom domněnka.


Tak toto by som rád vedel, ako to je. Tvoja domnienka mi pripadá byť reálna.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st únor 02, 2011 11:04 pm
Autor Zpráva
skyper806
uživatel+


Založen: 1.11.2010
Příspěvky: 114
Bydliště: Bratislava

Předmět: Citovat

Hmm, to som nevedel. Verím, že je to tak.

valbo napsal:
Jo.
Já sem třeba dělal telefonistu, tam jich bylo- jeje.
Kolik jich tam bylo:-)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st únor 02, 2011 11:02 pm
Autor Zpráva
skyper806
uživatel+


Založen: 1.11.2010
Příspěvky: 114
Bydliště: Bratislava

Předmět: Citovat

Mark napsal:
Z vlastní zkušenosti vím, že hodně gayů přitahují zaměstnání spojené s dráhou a hromadnou dopravou. Neznám však skoro žádného technika, asi jich většina dává přednost humanitnímu zaměření.


Tak toto je môj prípad. Very Happy Ale čo poznám iných, tak viac z nich je hetero než homo pokiaľ viem. A súhlasím aj s netechnickými smermi.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so červenec 18, 2009 11:52 am
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Ono to je myšleno spíš tak, že orientace jako taková není pro zaměstnání určující, neboť vypovídá pouze o sexuální preferenci.

Vážně míněný průzkum na tohle téma je samozřejmě neproveditelný. A i kdyby nastala situace, že by každý popsal, jak to má - no statistický problém by byl už jenom definice gayů a negayů.

Nota bene (to je samozřejmě domněnka) - nemyslím si, že by výrazné procento lidí odpovědělo na otázku "Měla vaše orientace vliv na výběr povolání" kladně.
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so červenec 18, 2009 11:30 am
Autor Zpráva
jojx
guru+++


Založen: 8.3.2007
Příspěvky: 1231
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Waky: v tomto ohledu nedává smysl téměř žádná statistická otázka... to co tu používáme jsou dohady - seriózní výzkum v této oblasti by možná přinesl zajímavá data, kdo ví
_________________
V tu chvíli si s hořkostí uvědomila, jak trapné nesmysly ji napadají a položila si otázku, jestli snad probůh není už zase zamilovaná nebo jestli je jenom tak normálně průběžně doopravdy blbá.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so červenec 18, 2009 10:15 am
Autor Zpráva
Waky
šaman


Založen: 7.12.2005
Příspěvky: 1516
Bydliště: Republika Žižkov

Předmět: Povolání pro heterosexuální Jihočechy Citovat

Martine, tady se podle mě přeci jen trochu mýlíš. Kalkul, zda se nějakým zaměstnáním uživí rodina či nikoli, je naopak velmi častý (to není můj názor, ale velmi častý fakt, s nímž jsem se setkala ve svém okolí). Je to celkem pochopitelné a zodpovědné a překvapují mě spíše lidé, kteří takto neuvažují vůbec.
Z toho důvodu může být v pomáhajících profesích více gayů, protože mají rodiny méně často. Také to ale vůbec být tak nemusí, ono je totiž možné, že je vůbec VŠEOBECNĚ VÍCE gayů než panuje v obecném povědomí, a kdo se na ně nezaměřuje, tak je jaksi nevidí, zatímco když je někdo hledá, tak je ve svém okolí nakonec najde. A tudíž že bychom mohli cosi vyvozovat o tom, že gaye "přitahují" i jiná povolání (podle toho, kde by zrovna pracoval ten rozhlížející se).
Je jistě možné, že určitý převažující rys v životě či jiná pragmatická okolnost ovlivní volbu zaměstnání určité skupiny, tedy (možná) ten nižší počet rodin umožní gayům pracovat v pomáhajících profesích. Mně uvažování o "povoláních pro gaye" moc nesedí proto, že to vypadá, jako kdyby za tu volbu mohl ten jejich "gen", tedy to, že jsou takoví celí jiní, a proto si vybírají něco jiného - to je ovšem blbost.
V okolí Jablonce či Železného Brodu nejspíš pracuje mnoho lidí se sklem. Znamená to, že jsou vybaveni jakýmsi "skelným genem"? A co se stalo s hornickým genem od té doby, co doly propouštějí a po odchodu bolševika se v tomto resortu drasticky snížily mzdy? Že by zmutoval, a proto se nikdo už na horníky nehrne?
Jistě to není žádným genem. A nikdo příčetný se tedy nebude ptát, "jaká povolání přitahují Jihočechy."
....
Mohla bych to nakonec obrátit a zeptat se, jaká povolání přitahují heteráky. Potkáváme jich někde zvýšené množství?
Celá otázka také moc nedává smysl. Podle mě ale ta o gayích ho nedává o nic víc.
_________________
Co je dobré nebo obsahuje kvalitu "dobra", má za následek "pravdu". Pokud tomu tak není, můžete si být jisti, že ta věc není krásná, i když může pořád ještě být vodotěsná.Woody Allen
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po červenec 13, 2009 11:22 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Re: :-) Citovat

Libor napsal:
Premyslel jsem proc je velke mnozstvi gayu mezi muzi v socialni oblasti. Napadla me jedna pragmaticka vec. A to to, ze kdyz neplanujeme rodinu, deti...tak si muzeme dovolit setrvat u daneho povolani dele, nez heterosexualni muzi, kteri citi potrebu vydelat dostatek penez pro rodinu.


No, že o tom přemýšlíš, to je jasné. Otázka je, jestli jich je velké množství.

Co se týká pragmatické věci - spousta mužů, a i žen, jde do práce která je baví, nebo naopak do práce která víc vydělává primárně kvůli sobě. Představa, že někdo dopředu přemýšlí o souvislosti práce se založením rodiny, je trošku komická.

Nejsem si jistý, zda by ti někdo řekl, že vydělává pro děti. Možná je to určitá součást - takže I v tom případě hm vydělávají z totožných důvodů jako ht mínus děti.
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po červenec 13, 2009 9:23 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: :-) Citovat

Waky: díky za sdílení (podělení se) o své zážitky. Jsou dny kdy toho mám také plné kecky. Wink

Mame v praci nastesti spoustu kolegu, kteri neresi, ze nekomu pomahaji a, ze nekoho zachrani, ale proto, ze je to bavi Wink Chces neco vedet? To co me bavi ted, me pred cca 5 lety desilo tez.

Premyslel jsem proc je velke mnozstvi gayu mezi muzi v socialni oblasti. Napadla me jedna pragmaticka vec. A to to, ze kdyz neplanujeme rodinu, deti...tak si muzeme dovolit setrvat u daneho povolani dele, nez heterosexualni muzi, kteri citi potrebu vydelat dostatek penez pro rodinu.


A co profesionalni balet? Rika se, ze je tam velke mnozstvi gayu? Pokud je to pravda tak proc? Wink
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po červenec 13, 2009 1:58 pm
Autor Zpráva
Waky
šaman


Založen: 7.12.2005
Příspěvky: 1516
Bydliště: Republika Žižkov

Předmět: Sociální práce Citovat

Libor napsal:
Clovek co se citi jiny a zvlastni tim, ze miluje muze podle meho jeste CO uzavreny nema. Nebo snad myslis, ze ano.

Myslím si také, že CO v určitém pojetí (např. „pět pater“) pocit výlučnosti a jinakosti posiluje, je pochopitelně více typů CO a Martin psal nejspíše právě o tomto.
Libor napsal:
Vis opravdu co je skutecna socialni prace? A co delal tehdy lapduch s vodou a kleci?

Nechci odpovídat za Martina, ale z kontextu bych usoudila, že poukazoval spíše na proměnlivost historických faktů, konkrétně, že sociální práce jaksi nesouvisí se ženami svou podstatou, protože ji dříve „zastali“ muži – aniž by tím chtěl říci, že tak to bylo „lepší“ a že takhle má sociální práce vypadat (uklidňovat a normalizovat poléváním vodou, zavíráním na samotku atd.). Jistěže tak vypadat nemá a snad už jen pár vyšinutých extrémistů si může myslet, že bychom se k těm praktikám měli vrátit.
Libor napsal:
A je pomahajici profese o touze pomahat? To je nezrala motivace. Ktera vede spise ke skode nez k nejakemu uzitku. Ikdyz takove kolegy bohuzel take mam. Nejsou pomahajici profese sise o sdileni casus lidmi co umi zase neco jineho nez my a, kteri nas mohou obohatit.

Ano, takové sdílení času s lidmi, kteří mají dispozice v jiném směru, je zajisté krásná a zralá motivace k sociální práci. Stejně jako křesťané by měli milovat všechny lidi, protože jsou to bratři v Kristu a jeho lásce. Všichni bychom měli dýchat pro svou vlast a být hrdi na svou firmu a jednoznačně upřednostňovat její zájmy před svým mrzkým osobním sobectvím ... kdyby byl svět složený z andělů a nikoliv lidí a naší přízemní reality, třeba by to bylo možné. Lidi ale fungují trochu jinak, dvojznačněji a vícevrstevněji a v tomto kontextu se z těchto proklamací stává nicneříkající abstraktní fráze.
Práce s postiženými je pro mě dost novinkou a určitě ji dost dobře neumím. Co jsem ale na krátkých praxích viděla, tak je to práce dost náročná na nervy a na psychiku a pokud by tam měli zůstat jen ti s „ušlechtilou zralou motivací sdílení“, tak se to může asi celý zabalit, chudáky klienty zavřít do sklepa za mříž a povolat lapiducha s kýblem (který zmákne klidně celý ústav sám), protože v celé republice zůstane tak deset až patnáct „ryzích“ a to je poněkud málo.
Nepovažuju se za asociála či psychického mastodonta, ale když patnáct klientů různého věku začalo mávat rukama, hučet a pobíhat na všechny strany, měla jsem hlavu jak pátrací balón, neutekla jsem jen proto, že bych nedostala zápočet z té praxe a vykládat mi někdo v té chvíli něco o sdílení, tak mu dám asi pěstí mezi voči. Když jsme přebalovali čtyřikrát paní XY, pročež ona se pokadila popáté, šla jsem docela s ulehčením s ostatními na cigáro a vůbec mě nenapadlo, že bych mohla ušlechtile strávit pauzu čerpáním moudrosti svých klientů. Přesto si nemyslím, že to ze mě dělá psychického skřeta neschopného dělat něco pro druhé a třeba i pracovat s takovýmito lidmi a prospívat jim. Stojím si za tím, že ta práce JE náročná. Nemyslím si vůbec, že je špatná motivace chtít těm lidem pomoci. Jde spíš o důslednější konkretizování, jaká pomoc je prospěšná (= jak rozvinout jejich vlastní schopnosti a pomoci jen tam, kde to jinak nejde). To nicméně nevylučuje, že toho mají ti pomáhající na konci dne plné kecky a vůbec se nad nimi nerozplývají se slzou v oku, a že často musejí jet „nadoraz“ ... a vůbec nevidím nic špatného na tom, když si řeknou „je to běs, ale jsem užitečný někomu, kdo je na mě závislý, tak to stojí za to, sice to někdy dře, ale jedem dál".
Myšlenky o sdílení jsou na můj vkus poněkud abstraktní a vůbec nic neříkají o tom, jak se bude daný člověk vlastně v konkrétní situaci chovat. (Něco jako ten křesťan, který plane světélkem lásky ducha svatého k celému lidstvu, ovšem kromě Nováka odnaproti, protože ten by zasloužil to nejhorší, a pak ještě Bartáčka odvedle, protože to je to samý .....) Ve skutečnosti kdyby bylo „sdílení“ základní podmínkou setrvání v sociální práci, zůstalo by v ní oněch patnáct nadšenců v republice a pak ještě řada lhostejných, jimž na klientech vůbec nezáleží, chtějí docílit jen toho, aby s nimi nebyla žádná práce, aby byli co nejtišší a nejlépe spali celý den ... a ti by to zopakovali svým nadřízeným stejně jako dříve opakovali frázi o tom, jak milujou Sovětskej svaz (čímž se také nikdy nikdo neřídil, ale všichni udělají prověrky).
_________________
Co je dobré nebo obsahuje kvalitu "dobra", má za následek "pravdu". Pokud tomu tak není, můžete si být jisti, že ta věc není krásná, i když může pořád ještě být vodotěsná.Woody Allen
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so červenec 11, 2009 6:00 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Clovek co se citi jiny a zvlastni tim, ze miluje muze podle meho jeste CO uzavreny nema. Nebo snad myslis, ze ano. A je pomahajici profese o touze pomahat? To je nezrala motivace. Ktera vede spise ke skode nez k nejakemu uzitku. Ikdyz takove kolegy bohuzel take mam.

Nejsou pomahajici profese sise o sdileni casus lidmi co umi zase neco jineho nez my a, kteri nas mohou obohatit. Vis opravdu co je skutecna socialni prace? A co delal tehdy lapduch s vodou a kleci?

Vlastne jsem tyhle veci napsal proto, abych trochu rozproudil diskusi Wink
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so červenec 11, 2009 5:39 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Ne, myslím, že je to tím, že si někteří namlouvají, že jsou jiní. To je rozdíl.

Prožili? To se obvykle stane každému, ve větší či menší míře, která nesouvisí s orientací Smile

Jak jsme si hráli? No já třeba monotónně s bagrem, jeřábem a tatrovkou. Nicméně nejsem bagrista, na tatrovku nemam ani pomyšlení natož ŘP, a nevlastním pilotní průkaz na jeřáb. Ale budiž, to jsem já. Wink

Nicméně asi skoro každý si hrál na doktora a tak podobně. Přesto není skoro každý doktorem.

Nemyslím si že fetišistická posedlost vlasy a panekami má co dělat s orientací, a dokonce bych ani neřekl, že jí trpí kadeřnice/kadeřníci.

Dál - angažovanost v sociální oblasti "která je jinak doménou žen" ... ono je potřeba se podívat na to, odkdy je "doménou žen"... když se podíváme do historie, tak ani profese učitelky nebyla zrovna běžná až donedávna, a to, co se dnes nazývá sociální prací zvládnul jeden 150-kilový lapiduch tím, že "klienty" zavřel do klece a pustil na ně studenou vodu.

Jinak bych neřekl, že inklinace k sociální práci má co dělat s CO. Resp. pokud někdo projde CO s tím, že je celý nějaký jiný a znevýhodněný, je pochopitelné, že si bude toto kompenzovat pomáhající profesí.
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so červenec 11, 2009 2:58 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Martin napsal:
No, taková povolání neexistují.

Existují povolání, do kterých se NĚKTEŘÍ gayové sami hrnou, neboť se bůhví proč domnívají, že by měli. .....jsou přece celí takoví jiní.... Laughing Laughing Laughing


Myslíš, že je to tím být jiný? Nebo je to tím co jsme si prožili? Jak jsme si hráli? Kolik malých chlapečků baví si hrát s hřebeny a česat? Málo, ale kolik z těch co to bavilo bylo gayů. Asi celkem dost Wink

Další možností je, že commingout a těžké vztahy k rodině způsobí, to že se část gayů rozhodne angažovat v sociální oblasti, která je jinak doménou žen. I u nás v práci se gayů sešlo několik. Tak polovina ze všech mužů Wink Vím, není to úplně reprezentativní vzorek. A asi to bude od reality vzdáleno. Ale i tak je to dobrá příležitost přemýšlet o životních cestách a o tom co bylo příčinou toho co nás nasměřovalo na určitou životní cestu. Profesní a tam potkali celkem hdoně gayů.

Samozřejmě to mlže být i úplně jinak Wink Wink
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so červenec 11, 2009 2:45 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

No, taková povolání neexistují.

Existují povolání, do kterých se NĚKTEŘÍ gayové sami hrnou, neboť se bůhví proč domnívají, že by měli. .....jsou přece celí takoví jiní.... Laughing Laughing Laughing
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so červenec 11, 2009 2:17 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Koně to je krásné. Jsi pozorný pozorovatel Wink Myslím si, že je dost gayů i mezi kadeřníky Wink
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po leden 14, 2008 7:15 pm
Autor Zpráva
Princ_Stefanek
uživatel


Založen: 14.1.2008
Příspěvky: 37
Bydliště: Roudnice nad Labem

Předmět: Číšník? Citovat

Já bych se chtěl aktivně věnovat koním, studuji informační technologie a přitom mě táhne umění... Ale pokud bych si měl vybrat povolání, které bych mohl vzít ještě tenhle večer, byl by to číšník. Tady ve městě máme dost podniků (normálních xD) a v jedom pracuje gay už hodně let a v druhém máme pár měsíců asi 18.ti letého zajíčka... Smile Hned vedle mého domu je bar, který vlastní jeden starší ženatý muž a jako svj personál si vybírá jen kluky na osobních pohovoru. Není tajemstvím, že je na mladé kluky a pokud narazí na nějakého, který je gay, předpokládám, že dostává pěkně připlaceno...
_________________
Jsem člověk, který by moc rád našel přátelství. Lásku už jsem poznal a mám jí stále, ale přátelstív mi dala jen jedna osoba, se kterou už nemám moc kontaktů... Ukáže mi někdo, jak krásné může být přátelsví??
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

st prosinec 19, 2007 11:28 am
Autor Zpráva
jojx
guru+++


Založen: 8.3.2007
Příspěvky: 1231
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

jsem poctěnej Embarassed
_________________
V tu chvíli si s hořkostí uvědomila, jak trapné nesmysly ji napadají a položila si otázku, jestli snad probůh není už zase zamilovaná nebo jestli je jenom tak normálně průběžně doopravdy blbá.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út prosinec 18, 2007 11:34 pm
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Citovat

jojx napsal:
protože lidé málo čtou, je potřeba lidmi, kteří knihy kupují a nečtou, opovrhovat méně, než těmi, co si radši všechno půjčí, než aby si knihu koupili Wink


jojx: Po drobné úpravě je to skoro jako od Wildea nebo Chestertona Smile .
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út prosinec 18, 2007 11:29 pm
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Uranismus Citovat

S tím označením - uranismus - snad přišel jakýsi Karl Heinrich Ulrichs koncem 19. století. Snad to vychází z antické mytologie, v níž bůh Uranus, kromě toho, že byl kanibal Shocked , měl také bi/homosexuální sklony.

Podrobnosti u Millera: Out of the Past: Gay History since 1869.
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út prosinec 18, 2007 12:30 pm
Autor Zpráva
Waky
šaman


Založen: 7.12.2005
Příspěvky: 1516
Bydliště: Republika Žižkov

Předmět: Uranismus Citovat

bright napsal:
Mars je blíž Uranu Wink

To sice ano, ale taky je to z něj na Uran pěkná dálka Laughing
(jinak - proč je vlastně uranismus uranismem - úplně pro pořádek - označení pro HM tuším ze začátku 20. stol. - to netuším....)
_________________
Co je dobré nebo obsahuje kvalitu "dobra", má za následek "pravdu". Pokud tomu tak není, můžete si být jisti, že ta věc není krásná, i když může pořád ještě být vodotěsná.Woody Allen
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út prosinec 18, 2007 12:41 am
Autor Zpráva
youngman
uživatel++


Založen: 5.11.2007
Příspěvky: 290

Předmět: Citovat

pemel napsal:
bright napsal:
máslo: Na to první nepotřebuješ pět let studia Razz
Někomu nestačí pět let studia ani na to druhé Angel
Laughing
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út prosinec 18, 2007 12:36 am
Autor Zpráva
pemel
šaman


Založen: 14.6.2007
Příspěvky: 1920
Bydliště: Praha 12 - Kamýk

Předmět: Citovat

bright napsal:
máslo: Na to první nepotřebuješ pět let studia Razz
Někomu nestačí pět let studia ani na to druhé Angel
_________________
Veritas vincit.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

po prosinec 17, 2007 11:11 pm
Autor Zpráva
TXB
šaman


Založen: 1.8.2006
Příspěvky: 1937

Předmět: Citovat

Možná je to tak lepší Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 1 z 4
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist