Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Komunita mix Dva Liborové v 1
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2

pá duben 14, 2006 12:23 am
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Re: To Libor: Citovat

Martin napsal:
Libore, píšeš, že "užívání si" by nebylo v souladu s tebou samým.. Ale co je vlastně ty sám? Proč si myslíš, že ty jsi, z těch vás dvou, ten který si užívat nechce, a nejsi ten co si užívat chce?


Pro me uvolnene a skutecne ja je uzit si nekde jinde. Pro Libora kdyz neutika sam pred sebou tak je to nekrasnejsi uziti byt v parku, jit se projit ven, sednout si u caje, jit n aboso, udelat nejaky veliky vylet, jit s abtoem na zadech pres hreben a fotit kyticky.. Nerekl jsem nechtit si uzivat. Ale me to nejak nenaplnuje. JSem sice pak ajko ostatni. ALe neni to uplne ono. Vis aj radsi nez na diskoteku nebo do hospody jdu na klubovy film. Jenze samozrejme nekdy kyz se bojim sam sebe, tak me strhava urcity proud. Mam tendenci delat veci, abych nebyl samsebou. A pak se citim divne. Nejsem ve svem souladu. A necitim se u toho byt sam sebou.

Kluci proc se tomuhle rika uzivat si. Me treba nikdy nebavilo se opit.. Ja tomu nerozumi..delal jsme to, ale spis ze byli vsichni ostatni. abych ziskal neco. ENjake naplneni a ono neprislo.. Prave o otom to je. Ja to neumim ovladat .Je to neco co me pohlti a jde to tam kam nechci. Jsem pak schopen s ehnat za necim. Za iluzi lasky, sexem, za naplnenim cimsi ikdyz vim, ze to delat ani nechci..
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt duben 13, 2006 9:19 pm
Autor Zpráva
Mark
uživatel++


Založen: 16.1.2006
Příspěvky: 296
Bydliště: Brno

Předmět: Re: ..... Citovat

llukynek napsal:

Popisuješ můj vlastní život.


Jsem rád, že tu nejsem jediný takový. Cool
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt duben 13, 2006 9:12 pm
Autor Zpráva
llukynek
guru


Založen: 20.10.2005
Příspěvky: 655
Bydliště: Kousek od Pardubic:o)

Předmět: Re: ..... Citovat

Mark napsal:
Bohužel jsem napsal proto, že jsem ve svém životě přeskočil tu fázi střídání partnerů za účelem výběru toho nejvhodnějšího. Prostě jsem narazil hned na toho pravého. Tak to ve mě zanechává trochu pocit, že jsem se o něco ochudil. Ve vztahu jsem nanejvýš spokojený, taky bych nemohl žít nevázaný život protože bych cítil hodně nejistotu a to by mě strašně znervózňovalo. Cítím se dobře, když můžu s partnerem budovat spol. domácnost, když se mám na koho spolehnout. Potřebuji ke svému životu splynutí duší. To že se mi líbí i jiní kluci je přece přirozené. Neznamená to však, že bych se neuměl ovládnout.



Popisuješ můj vlastní život.
_________________
Setkáš-li se s homofobem, nakopej mu zadek! Ale nikoli svou ladnou nožkou, ale svou inteligencí! Ukaž mu, kde je jeho místo! Ty jsi v právu, tak se sakra neboj otevřít hubu a bránit se!!!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt duben 13, 2006 9:05 pm
Autor Zpráva
Mark
uživatel++


Založen: 16.1.2006
Příspěvky: 296
Bydliště: Brno

Předmět: Re: ..... Citovat

Libor napsal:
llukynek napsal:
Mark napsal:

No ja bych rekl, ze touhy ma kazdy. Ja partnera mam a to vis, ze kdyz uvidim peknyho kluka tak je to silne prekonat. A to ja jsem nikdy nebouril. Mozna bych rekl bohuzel. Jak rika moje mati: Clovek se ma vyblbnout, kdyz je mladej. Tak hlavne zadne depky.



Jsme na tom naprosto stejně! Ano, opravdu je to bohužel...


Pro vas bohuzel. Pro me, je to neco co me desi, ze by se melo opet vratit. Jelikoz to jneni v souladu se sebou samym tak bych pak si nemohl sebe vazit..Ikdyz dava me to nahlednout, ze jsme i blizko tomu co se me na druhych nelibi Idea


Bohužel jsem napsal proto, že jsem ve svém životě přeskočil tu fázi střídání partnerů za účelem výběru toho nejvhodnějšího. Prostě jsem narazil hned na toho pravého. Tak to ve mě zanechává trochu pocit, že jsem se o něco ochudil. Ve vztahu jsem nanejvýš spokojený, taky bych nemohl žít nevázaný život protože bych cítil hodně nejistotu a to by mě strašně znervózňovalo. Cítím se dobře, když můžu s partnerem budovat spol. domácnost, když se mám na koho spolehnout. Potřebuji ke svému životu splynutí duší. To že se mi líbí i jiní kluci je přece přirozené. Neznamená to však, že bych se neuměl ovládnout.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt duben 13, 2006 7:10 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: To Libor: Citovat

Libore, píšeš, že "užívání si" by nebylo v souladu s tebou samým.. Ale co je vlastně ty sám? Proč si myslíš, že ty jsi, z těch vás dvou, ten který si užívat nechce, a nejsi ten co si užívat chce?
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt duben 13, 2006 2:00 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Re: ..... Citovat

Víš ono to moc není užívání. Je to chování, které neubližuje druhým, ale mě samému. Víš, jak to říci. Mě to nenaplňuje. Pro mě je to únik před sebou samým. Před potížemi se sebou samým, se vztahy, s honotami.. Je to určité odcizení oa odstup od sebesamého.. A tohle u mě nastupuje právě nezodpovědně jako určitý únik před zraněným Liborem. Před tím jaký jsme nejistý, jaké mám hodnoty a podobně..

Ty z toh užívání něco máš, Tebe to baví? Já tím zaplňuji jen určité prázdno v sobě samém. Užívám si zas a zas a naplnění nepřijde. Je to honba az něčím, co mohu získat jen jinde. Pokud máš "užíváníů ne jako útěk, tak je to v pořádku.. Není na tom nic špatného. Záleží na motivech Smile

Editace Waky, 5.11.2009, odstranění nadbytečné citace
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st duben 12, 2006 11:25 pm
Autor Zpráva
llukynek
guru


Založen: 20.10.2005
Příspěvky: 655
Bydliště: Kousek od Pardubic:o)

Předmět: Re: ..... Citovat

Libore, na "užívání si" není naprosto nic špatného, pokud tím nikomu neubližuješ a pokud si užíváš zodpovědně.

Editace Waky, 5.11.2009, odstranění nadbytečné citace
_________________
Setkáš-li se s homofobem, nakopej mu zadek! Ale nikoli svou ladnou nožkou, ale svou inteligencí! Ukaž mu, kde je jeho místo! Ty jsi v právu, tak se sakra neboj otevřít hubu a bránit se!!!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st duben 12, 2006 10:48 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Re: ..... Citovat

Pro vas bohuzel. Pro me, je to neco co me desi, ze by se melo opet vratit. Jelikoz to jneni v souladu se sebou samym tak bych pak si nemohl sebe vazit..Ikdyz dava me to nahlednout, ze jsme i blizko tomu co se me na druhych nelibi Idea

Editace Waky, 5.11.2009, odstranění nadbytečné citace
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st duben 12, 2006 10:01 pm
Autor Zpráva
llukynek
guru


Založen: 20.10.2005
Příspěvky: 655
Bydliště: Kousek od Pardubic:o)

Předmět: Re: ..... Citovat

Mark napsal:

No ja bych rekl, ze touhy ma kazdy. Ja partnera mam a to vis, ze kdyz uvidim peknyho kluka tak je to silne prekonat. A to ja jsem nikdy nebouril. Mozna bych rekl bohuzel. Jak rika moje mati: Clovek se ma vyblbnout, kdyz je mladej. Tak hlavne zadne depky.



Jsme na tom naprosto stejně! Ano, opravdu je to bohužel...
_________________
Setkáš-li se s homofobem, nakopej mu zadek! Ale nikoli svou ladnou nožkou, ale svou inteligencí! Ukaž mu, kde je jeho místo! Ty jsi v právu, tak se sakra neboj otevřít hubu a bránit se!!!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st duben 12, 2006 9:47 pm
Autor Zpráva
Mark
uživatel++


Založen: 16.1.2006
Příspěvky: 296
Bydliště: Brno

Předmět: Re: ..... Citovat

Libor napsal:

Já už bouril a to opravdu hodne jako mlade..Ted se ty touhy po case bez partnera,bez sexu vraci..


No ja bych rekl, ze touhy ma kazdy. Ja partnera mam a to vis, ze kdyz uvidim peknyho kluka tak je to silne prekonat. A to ja jsem nikdy nebouril. Mozna bych rekl bohuzel. Jak rika moje mati: Clovek se ma vyblbnout, kdyz je mladej. Tak hlavne zadne depky.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st duben 12, 2006 9:14 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: ..... Citovat

[quote="Mark"]Libore, abych řekl pravdu, tak nevím jak se k tomu, co jsi napsal, vyjádřit. Prostě o sobě moc přemýšlíš. Po lásce toužíme všichni, její nedostatek je asi ta tvoje vnitřní nespokojenost. Píšeš o nevázaném životě, který tě na jednu stranu přitahuje - možná si jím musíš projít, aby jsi se vybouřil. Záleží jak moc chceš. Je to asi lepší než to potlačovat. To druhé Já souvisí s láskou, tu ale cíleně nenajdeš, ta přijde sama. Nad tím moc přemýšlet nemůžeš, protože by jsi se v tom utopil. Neboj jednou určitě najdeš kluka, který tě do toho druhého Já pěkně usadí, protože pozná jaký opravdu jsi a taky pozná, že si budete mnohem blíž, když budeš uvolněný a sám sebou.

Já už bouril a to opravdu hodne jako mlade..Ted se ty touhy po case bez partnera,bez sexu vraci..
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st duben 12, 2006 7:45 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: ... Citovat

JAkmuzes vedet,ze je technik blbej? Na obvodya sroubky budes urcite vetsi machr nez ja.Diky Smile

Editace Waky, 5.11.2009, odstranění nadbytečné citace
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st duben 12, 2006 6:16 pm
Autor Zpráva
Mark
uživatel++


Založen: 16.1.2006
Příspěvky: 296
Bydliště: Brno

Předmět: Citovat

Libore, abych řekl pravdu, tak nevím jak se k tomu, co jsi napsal, vyjádřit. Prostě o sobě moc přemýšlíš. Po lásce toužíme všichni, její nedostatek je asi ta tvoje vnitřní nespokojenost. Píšeš o nevázaném životě, který tě na jednu stranu přitahuje - možná si jím musíš projít, aby jsi se vybouřil. Záleží jak moc chceš. Je to asi lepší než to potlačovat. To druhé Já souvisí s láskou, tu ale cíleně nenajdeš, ta přijde sama. Nad tím moc přemýšlet nemůžeš, protože by jsi se v tom utopil. Neboj jednou určitě najdeš kluka, který tě do toho druhého Já pěkně usadí, protože pozná jaký opravdu jsi a taky pozná, že si budete mnohem blíž, když budeš uvolněný a sám sebou.

Nevím, možná jsem tě úplně nepochopil, protože tě neznám delší dobu a osobně. Kdyžtak tu moji odpověd ignoruj. Taky nejsem žádný psycholog, jen blbej technik Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st duben 12, 2006 12:18 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Dva Liborové v 1 Citovat

Není tu da.jo tak se vás zeptám na svůj problém. Perou se ve mě dva Liborové. Jeden, který je zraněný. Už odmala a tak se vyhýbá citům. vztahům s lidmi.Vtipkuje, předvádí se.Je povrchní.touží jen jíst, spát s cizíma klukama, nevázat se..Aby to nebolelo..Ty programy jsousilne. Někdy je těžké nespadnout do opíjení, sexu a podobných věcí.Přitom cítím uvnitř jakési zabavení.Přesto kdesi uvnitř je bolest.A tak se cítím prázdný a tak bych sál znovu a znovu. Sex, povrchní vztahy.. a druhý Libor. Ten touží být milován, po stálém partnerovi.Je citlivý, zranitelný.ví kde a jak naplní to prázdno.Skrz boha, sebe, druhé..ale vidí své mechanismy a olesti.I strachy.Když t prolomí, což je jen občs tak je to nejrásnější co znám. Uvolnění, naplneni. Doteky, city, zbavim se toho krunyre..Takoveho me nezna mo clidi. Naposledy pred temer 2 rokama byvali pritel.JEdin ykoho jsme opravdu miloval. Zabalil jsem pak i praci na sobe a duchovno.v tomto se citim lepe, to prvni je vsak nekdy velmi silne. Objevil jsme svou zivotni stezku. rpedstava, ze budu takhle hledat sex, alkohol, jídlo, povrchni zabavu a uteky od meho ja me desi. To nejsem ja, necitim se v tom dobre. Ikdyz sposuta lidi rika, ze to je v poradku. Ze to nevadi. Ze nema smysl se snazit o to co citim jako prave.Kde se citim vnitrne doma. Mozna to oni jeste nenasli. A tak me nekdy chybi podpora byt sam sebou. Podivat se do vnitr a zit toho skutecneho Libora. Sice na kluky, ale uplne jineho. Uzavrenejsiho, filosofickeho, ale umirneneho, bez okazalosti..

Potreboval jsem se sverit. oPoradis, co si o tom myslis? Celou noc jsme proplakal. Nepopisuji nejake nunce.Ani moc nechci byt nekam nucen.Ikdyz dobre minenymi radami. Otevrel jsem se tady, protoze tu citim porozumeni a podporu. Mezi svymi, kteri jiz usli do klubovych povalecu kus cesty. Dekuji
Nekdy je teze byt stridmi, ale prave skrz tu stridmost se omezi me obrane mechanismy a nahlednu do toho jaky jsem ja..
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 2 z 2
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist