Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Volný čas Jídlo,vaření, gayové
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

 
O rčení: "gayové jsou dobří v gastronomii a v kuchyni" si myslím
To platí!
17%
 17%  [ 9 ]
Na každém šprochu pravdy trochu.
19%
 19%  [ 10 ]
Je to individuální
62%
 62%  [ 32 ]
Nesmysl, je to naopak!
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 51
      Na začátek stránky  

pá duben 07, 2006 10:28 pm
Autor Zpráva
llukynek
guru


Založen: 20.10.2005
Příspěvky: 655
Bydliště: Kousek od Pardubic:o)

Předmět: Re: Bud na sebe hodnejsi prosim Citovat

Libor napsal:
NAvic jidlo jak kluk ji, kouse a miri vidlickou k ustum je tak sexi Smile


Běžná konzumace jídla mi nijak vzrušující nepříjde a kousání a zvuky vydávající osoba požívající potravu už vůbec ne. Co bytostně nesnáším je to, když někdo mlaská nebo srká, rve mi to uši.
_________________
Setkáš-li se s homofobem, nakopej mu zadek! Ale nikoli svou ladnou nožkou, ale svou inteligencí! Ukaž mu, kde je jeho místo! Ty jsi v právu, tak se sakra neboj otevřít hubu a bránit se!!!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá duben 07, 2006 9:54 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Bud na sebe hodnejsi prosim Citovat

Waky napsal:
Azarael napsal:
někteří muži radši rezignují na polívku z pytlíku než by si vydupali pořádnou bramboračku.

Jsou Muži, které skutečně sužuje tento problém. Možná by mohli napomoci jeho řešení, kdyby třeba s tím vařením pomohli, když chtějí jíst něco jiného. Když se spousta povinností rozdělí mezi víc lidí, nestává se, že jeden nestíhá. Jenomže to by museli takoví Muži nedejbože vstát z kanape a použít svou ctěnou ručku třeba na něco jiného, než je mačkání televizního ovladače a otevírání lahváčů. A do toho se jim nechce, jelikož to smrdí prací a oni si přeci potřebují odpočinout. A těžce by utrpěla jejich prestiž Muže, protože podle odvěké Tradice má být přeci v kuchyni žena. Ta se (pokud je to správná Žena) naopak jenjen třese, aby mohla po práci vyvářet teplou večeři, samozřejmě vždy čerstvou a domácí. (Nejlépe po pěti poradách, dvou návštěvách institucí a cestě v nacpané tramvaji přes půl města s desetikilovou taškou.) Je to přeci její biologická přirozenost, a je to tak v každé správné Tradiční Rodině.
Neříkám, že každý muž-heteráč je takový (snad postupně ubývají...), ale ti potom takové problémy nemívají.
Muž věrný Tradici je naproti tomu na svém kanapi zhrzen, kam tento svět spěje a jak ta jeho slepice dělá všechno špatně. Dřív měly ženské deset dětí, celý den se dřely na poli a všechno zvládly, kdežto ta jeho má jen dvě, pole vidí tak leda na návštěvě u venkovské babičky, a takhle to tady vypadá, na skříni je prach a Muž má jíst polívku ze sáčku. Muž má přeci podle Tradice lovit mamuty, případně dobývat pařezy a sekat špalky, a není jeho vina, že mamuti vyhynuli a v paneláku mají ústřední topení. Takže dvakrát za rok utáhne kohoutek, jednou ještě opraví něco jiného, a na zbytek roku má vystaráno.
Není to jednoduché.
Jo, a tuhle bojovnost mám jenom v hlavě.
Ve skutečnosti jsem vždycky musela udělat úplně všechno, protože to nikdo jiný prostě nedělá.


Vaki,ale udela. Nejvic pomuzes tem, ktere mas rada, ze je naucis se o sebe postarat sami. Ty je v tom podporis..Muzete to udelat spoelcne.. Tenhle postup se ted hodne pouziva. rika se tomu podpora..A je to pry pohled moderni filosofie Laughing Jiste to neni uplne dokonale. _Ja sam mamtreba potiz navazovat a udrzovat si mezilidske vztahy. Za cely zivot jsme udrzel asi 2..A ti ldi eme znaji jaky doopravdy jsem. Pak vbyvali pritel a nikdo jiny.Verco, je strasne tezke kdyz nekoho mas rada mu pomahat jinak nez s eobetovat. Je to tezke i pro me. Ale tahle pomoc tem muzum neprospiva. A nejen jim. a je abni nenapadne, ze nejsi spokojena. Nedas jim slaskou do ruku varecku, prachovku s tim, ze to je tezke. Ze to vis, ale z je treba tenbyt nejak zvladnout at ej pak cas na veci prijemne.. Tedy ty mit cas na veci prijemne s temi co mas rada.. Tenhle model s eme snadno rika. Tezko se dela. Promin, ze to takhle rika kure s cerstvou skorapkou. Oba mame na sobe jeste hodne pracce. KDyz tu jiz neni da.jo tak si mohu dovolit byt takhle otevreny. Drzim Ti palecky at se ti kousek po kousku povede zmenit tvuj model, ktery ti ublizuje..Nepodcenuj s eprosim. Ver si.

Ja take parkrat jidlo pokazil. Byli s emnou ti lide, ktere mam skutecne rad. A oni me a ty te maji prece radi i s chybama. Vidi snahu.. A ty co to nevidi, tak tam ten vztah neni v poradku.. Nejsme dokonaly, ale muj partner me toleroval s chybama a mel me presto rad. Jasne ne dookonale, ale to asi nikdo.

Chci s ezeptaat, je bezne, ze vas kluk dostane na to jak vari a pritom jak se u toho chova. NAvic jidlo jak kluk ji, kouse a miri vidlickou k ustum je tak sexi Smile
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá duben 07, 2006 3:16 pm
Autor Zpráva
llukynek
guru


Založen: 20.10.2005
Příspěvky: 655
Bydliště: Kousek od Pardubic:o)

Předmět: To Waky: Citovat

Teda Waky, nádherně píšeš!!! Very Happy
_________________
Setkáš-li se s homofobem, nakopej mu zadek! Ale nikoli svou ladnou nožkou, ale svou inteligencí! Ukaž mu, kde je jeho místo! Ty jsi v právu, tak se sakra neboj otevřít hubu a bránit se!!!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá duben 07, 2006 2:46 pm
Autor Zpráva
Waky
šaman


Založen: 7.12.2005
Příspěvky: 1516
Bydliště: Republika Žižkov

Předmět: Vaření Citovat

Vaření je moje životní téma.
Sice tuto činnost většinu času z hloubi duše a z celého srdce nenávidím, ale přesto jsem strávila dobrou polovinu svého života činnostmi souvisejícími s naplňováním žaludků svých bližních.

Přesně podle toho, jak píšete o ženskejch, postrácám zcela fantazii a nápady. Vařím přesně podle receptů (některé už samozřejmě umím zpaměti), protože když se pokusím něco vymyslet, tak je to dobré leda tak za stálého míchání nalít do záchoda. Nad sporákem občas předvádím místo rutiny zkušené hospodyně spíš epizodu ze seriálu o mistru Beanovi. A ze všeho nejhorší je vymyslet, CO budu vařit. Hrozba konstrukce jídelníčku na sobotu a neděli mi zkalila nejedno páteční odpoledne.

Teď už to docela jde, protože dcera sice pravidelně nevaří (sice jí to jde a fantazii má, ale dost často se jí nechce), ale aspoň si řekne, co chce jíst, a někdy si uděláme jenom něco jednoduchého (třeba ten instantní póvl Laughing )
Leč s hrůzou vzpomínám na dobu, kdy jsem se rozhodla stát se Správnou Tradiční Ženou a přes kuchyň se zalíbit Muži. Po rozvodu jsem se hluboce zastyděla a usoudila, že když se nepolepším a nestanu se Superhospodyní, nikdo už o mě neopře v životě ani koště a skončím v bídné samotě a zavržení. A tak když jsem ulovila toho pidivajzlíka, kterého se teď marně snažím vystrčit z bytu, začala jsem uskutečňovat svou Velkou Ideu.

Každý den jsem smětala domů s naditým báglem a taškama a vyvářela i ve všední den ty teplé večeře. Protože dcera nejí maso a Muž ho naopak vyžadoval, vařívala jsem o víkendech často jídla dvě. Studovala jsem recepty a vyráběla nadívaná kuřata a kachny na pomerančích. Když byl Muž ve všední dny doma, protože měl střídavé směny, snažila jsem se mu den předem udělat ještě obídky na další den. Stejně bylo všechno špatně. V lednici stále nic nebylo, protože jenom debil se může myslet, že normální člověk jí jogurty, salám a nedejbože - sýr. Většinou jsem měla vařit něco jiného, protože na to nemá chuť nebo už jsem to dělala před dvěma měsíci. Když jsem se zeptala, co tedy mám vařit, bylo mi řečeno, že na tak blbou otázku normální člověk prostě neodpovídá. A já jsem byla hluboce nešťastná, když to nejedl a zpytovala svědomí, co bych mohla dělat lépe. Nějakou dobu jsem se to pokoušela řešit po vzoru koně Boxera z "Farmy zvířat" a vstávat "o hodinu dřív". Pak už to nešlo, a tak jsem si jednou řekla, že to nebude třeba úplně jen moje vina, a poslala milostivého, ať si trhne nohou. Tak se mi pomstil a začal si vařit sám, Nejdřív jsem to nesla tragicky, jako hlubokou potupu Superhospodyně. Pak mi došlo, o co mám méně práce a starostí. Pidivajzlík si vaří sám stále. Většinou střídá špagety s rýží, a na to si dává kečup a točeňák. V ledničce má jogurt, salám a sýr.

S vařením se nerozlučně pojí nakupování, protože někdo ty věci musí přinést domů. Nejhorší jsou obrovité supermarkety, kam se člověk vypraví, aby ušetřil, ale pak ho z toho chytají stíhy (mně aspoň jo). Nejstrašnější je Carrefoure na Smíchově, kde jsem vždycky bezradně poletovala tou nestvůrnou halou o velikosti stadionu a zoufale potřebovala mapu a kompas. Dodnes jsem přesvědčená, že zatímco jsem se rezignovaně ploužila jinde, stojan s jogurty a stojan se salámy oddusaly s potměšilým chechtotem na jiná místa, protože když jsem se vrátila, byly úplně jinde než před čtvrt hodinou.

Vařit každý den mě opravdu nebaví.
Často vařím jen z povinnosti.
Některé dny mě vaření baví. Baví mě vařit pro někoho, když vím, že to bude jíst. Když přijde třeba víc lidí a chutná jim to, tak mám samozřejmě radost. Když to chutná dceři, tak mám taky radost.

Pro sebe nevařím vůbec. Když jsem sama doma třeba na víkend, tak si užívám nabyté svobody bez nákupních kabel a vraštění čela nad sešitem s recepty. Spát můžu třeba do půl desátý, protože se nemusí KUCHTIT. Když mám hlad, tak dojíždím zbytky z ledničky. A nikdo nenadává, jak to mělo být jiné a lepší. Můžu sníst třeba namazaný chleba nebo knedlíky s vajíčkem a nikomu to nevadí. A mám fůru času i na jiné věci.
Ještě k té kultuře stolování: když jím sama, tak si na ni opravdu nepotrpím. Salám se dá jíst taky z papíru, aspoň se nezadělá nádobí. A samozřejmě to jistí starý dobrý heterácký kastrůlek Laughing
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá duben 07, 2006 2:15 pm
Autor Zpráva
Waky
šaman


Založen: 7.12.2005
Příspěvky: 1516
Bydliště: Republika Žižkov

Předmět: Ať žijí tradice Citovat

Azarael napsal:
někteří muži radši rezignují na polívku z pytlíku než by si vydupali pořádnou bramboračku.

Jsou Muži, které skutečně sužuje tento problém. Možná by mohli napomoci jeho řešení, kdyby třeba s tím vařením pomohli, když chtějí jíst něco jiného. Když se spousta povinností rozdělí mezi víc lidí, nestává se, že jeden nestíhá. Jenomže to by museli takoví Muži nedejbože vstát z kanape a použít svou ctěnou ručku třeba na něco jiného, než je mačkání televizního ovladače a otevírání lahváčů. A do toho se jim nechce, jelikož to smrdí prací a oni si přeci potřebují odpočinout. A těžce by utrpěla jejich prestiž Muže, protože podle odvěké Tradice má být přeci v kuchyni žena. Ta se (pokud je to správná Žena) naopak jenjen třese, aby mohla po práci vyvářet teplou večeři, samozřejmě vždy čerstvou a domácí. (Nejlépe po pěti poradách, dvou návštěvách institucí a cestě v nacpané tramvaji přes půl města s desetikilovou taškou.) Je to přeci její biologická přirozenost, a je to tak v každé správné Tradiční Rodině.
Neříkám, že každý muž-heteráč je takový (snad postupně ubývají...), ale ti potom takové problémy nemívají.
Muž věrný Tradici je naproti tomu na svém kanapi zhrzen, kam tento svět spěje a jak ta jeho slepice dělá všechno špatně. Dřív měly ženské deset dětí, celý den se dřely na poli a všechno zvládly, kdežto ta jeho má jen dvě, pole vidí tak leda na návštěvě u venkovské babičky, a takhle to tady vypadá, na skříni je prach a Muž má jíst polívku ze sáčku. Muž má přeci podle Tradice lovit mamuty, případně dobývat pařezy a sekat špalky, a není jeho vina, že mamuti vyhynuli a v paneláku mají ústřední topení. Takže dvakrát za rok utáhne kohoutek, jednou ještě opraví něco jiného, a na zbytek roku má vystaráno.
Není to jednoduché.
Jo, a tuhle bojovnost mám jenom v hlavě.
Ve skutečnosti jsem vždycky musela udělat úplně všechno, protože to nikdo jiný prostě nedělá.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá duben 07, 2006 10:12 am
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: .. Citovat

Azarael napsal:
to Mark : nemyslím že máš doma babu, už jen fakt, že všechno naseká na pánev současně svědčí o čistě chlapském uvažování. A jak jsem psal tak tyhle pravidla se týkají spíše většiny zdaleka ne všech. Wink


Muzeme se tdy jak rikas bavit o vetsi cetnosti u gayu nez v bezn epopulaci. co se tyka vareni, zdobeni jidla a podobne.. Presto muzes byt teplej a nemusis umet varit. Me vareni zacalo bavit az nedavno. Ikdyz take nejsem Mistr zlate varecky.
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá duben 07, 2006 1:02 am
Autor Zpráva
Azarael
uživatel+


Založen: 30.12.2005
Příspěvky: 153
Bydliště: spíš Plzeň

Předmět: Citovat

to Mark : nemyslím že máš doma babu, už jen fakt, že všechno naseká na pánev současně svědčí o čistě chlapském uvažování. A jak jsem psal tak tyhle pravidla se týkají spíše většiny zdaleka ne všech. Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt duben 06, 2006 9:22 pm
Autor Zpráva
Mark
uživatel++


Založen: 16.1.2006
Příspěvky: 296
Bydliště: Brno

Předmět: Citovat

zdenda napsal:
Ad Mark: tak to jsem mezi vámi.
Sice klidně jím z kastrolu, ale někdy si vyhraji aby to bylo dokonalé a dokud není, nemůžu jíst, takže to je potom zdržovačky jak něco. Laughing


No můj HT kamarád dělá takový věci, že když chystá pro svojí partnerku snídani - např. chleba se salámem a sýrem - tak ty salámy a sýry upraví tak, že pak chleba vypadá jako cosi co má oči nos a pusu. No to obdivuji, že se mu to chce.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt duben 06, 2006 9:12 pm
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

Ad Mark: tak to jsem mezi vámi.
Sice klidně jím z kastrolu, ale někdy si vyhraji aby to bylo dokonalé a dokud není, nemůžu jíst, takže to je potom zdržovačky jak něco. Laughing
_________________
To máš z toho, s kým se to taháš. S nějakým anarchistickým bohémem, rudým, bolševickým nokem.
Jsem zženštilý materialista, ach božínku, jsem tak sama a bez materiálu
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt duben 06, 2006 8:50 pm
Autor Zpráva
Mark
uživatel++


Založen: 16.1.2006
Příspěvky: 296
Bydliště: Brno

Předmět: Citovat

To Azrael: Jak popisuješ, že chlapi mají vaření v krvi, kdežto ženský se to musí učit, tak mi z toho vyplynulo, že mám doma asi babu. Ten můj dokáže jen jednoduchá jídla dle receptu a to ještě ani nedodržuje chronologii v technologickém procesu, takže klidně naháže vše na pánev najednou, a to ke všemu do studeného oleje Rolling Eyes . Na druhou stranu mě to jde líp, i když taky nejsem kdovíjakej šéfkuchař, ale baví mě to. Teda když nevařím jen pro sebe. Sám pro sebe nevařím, to si ohřeju párek a kašlu na to. Co se týče estetické úpravy, tak já na to nějak extra nejsem. Líbí se mi to v restauracích, ale doma bych se s nějakým zdobením moc neotravoval. Holt jsem asi trochu línej.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt duben 06, 2006 5:04 pm
Autor Zpráva
Azarael
uživatel+


Založen: 30.12.2005
Příspěvky: 153
Bydliště: spíš Plzeň

Předmět: Citovat

Jo vařím rád, ale nejradši pro někoho, vařit sám pro sebe mě moc nebaví Sad . Ale jelikož jsem na koleji a nejsem zrovna movitej student, tak se neodehrávaj žádný zásadní experimenty, vařím prostě co nejlevněji Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt duben 06, 2006 11:29 am
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: ... Citovat

Azarael napsal:
no podle zkušenosti je žlab a kastrol heterácká doména. Třeba já když si udělám čínu tak si rejži pěkně urovnám do kolečka na talíř a doprostřed nandám maso. spolubydlící si do plastové misky nakydne rejži a na to maso. Je to stejný jídlo, ale to moje vypadá jako z restaurace zatímco to jeho jako žrádlo pro psa Confused . netuším čím by to mohlo bejt prsty v tom má určitě hlavně estetickej cit kterej máme mnohem rozvinutější (ikdyž jak kdo Wink )


Hmm ja si obcas tu zeleninu poelju omackou to ano.. Pro mnohe heteraky je, ale treba zbytecne si udelat k jidlu salat. Ja si jej udelam rad.. Minule jsme expedimentoval a pridaval do zelenin yhrusku:-)) Sice si delam salat do plastove msiky, ale takove te designove..Smile)Ono vubec gayove si casto upravikrasne a prijemne svuj pokoj. To heteraci malokdy..Smile)

Varis rad??
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt duben 06, 2006 11:04 am
Autor Zpráva
Azarael
uživatel+


Založen: 30.12.2005
Příspěvky: 153
Bydliště: spíš Plzeň

Předmět: Citovat

no podle zkušenosti je žlab a kastrol heterácká doména. Třeba já když si udělám čínu tak si rejži pěkně urovnám do kolečka na talíř a doprostřed nandám maso. spolubydlící si do plastové misky nakydne rejži a na to maso. Je to stejný jídlo, ale to moje vypadá jako z restaurace zatímco to jeho jako žrádlo pro psa Confused . netuším čím by to mohlo bejt prsty v tom má určitě hlavně estetickej cit kterej máme mnohem rozvinutější (ikdyž jak kdo Wink )
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt duben 06, 2006 10:56 am
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: ?? Citovat

Azarael napsal:
Myslím, že umím vařit poměrně dobře a většina kámošů taky. Vařit podle mě umí spíš než jen gayové tak muži obecně. Ženský umí ukuchtit něco co znají a experimentování moc nepodléhají, když vaří muž tak většinou ne podle návodu a každé jídlo je jiné (někdy se povede jindy ne Very Happy ).
Gayové podle mě mají spíš talent na to vytvářet neobviklá a rozmanitá jídla, než že by v tom byli nějak schopnější a v kombinaci s jistým vrozeným vkusem to většinou vypadá velice dobře (je fakt že jíst z kastrolu je cizí asi všem gayům zatímco HTéčkám je to prozměnu poměrně vlastní, je jim jedno jestli jí ze stříbrnýho talíře nebo ze žlabu)
U holek je poněkud zvláštní fenomén, že se vaření musí učit. Přirozeně jich převážná většina vařit fakt neumí (stačí mi pohled na jídelníček holek a kluků na koleji - holky maj špagety a něco z pytlíku, kluci maj guláš a žebýrka, palačinky, čínu, zelňačku a jídla z pytlíku v podstatě nejedí (protože je to fakt hnus) a taky maj většinou nabaleno vod maminek z domu Wink ) Následně se musí holky naučit co vařit (a hlavně jak) aby jejich polovičky, které si najdou, se mohly cítit opečovávány. Což bývá občas poměrně těžké a někteří muži radši rezignují na polívku z pytlíku než by si vydupali pořádnou bramboračku.

Neplatí o všech, ale o valné většině.


Ten zlab to fakt neee.. Mam na kolejich nadherny zluty talir..zelenin ana nem vypada moc krasne:-)) S mnohym s Tebou souhlasim. Proc si myslis, ze maji gayove talent na nezvykla a rozmanita jidla a nespolehaji se na zlab a kastrol..?? Cim to je? Me nenapada odpoved...Ikdyz otazka me napadla tez Smile
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt duben 06, 2006 10:40 am
Autor Zpráva
Azarael
uživatel+


Založen: 30.12.2005
Příspěvky: 153
Bydliště: spíš Plzeň

Předmět: Citovat

Myslím, že umím vařit poměrně dobře a většina kámošů taky. Vařit podle mě umí spíš než jen gayové tak muži obecně. Ženský umí ukuchtit něco co znají a experimentování moc nepodléhají, když vaří muž tak většinou ne podle návodu a každé jídlo je jiné (někdy se povede jindy ne Very Happy ).
Gayové podle mě mají spíš talent na to vytvářet neobviklá a rozmanitá jídla, než že by v tom byli nějak schopnější a v kombinaci s jistým vrozeným vkusem to většinou vypadá velice dobře (je fakt že jíst z kastrolu je cizí asi všem gayům zatímco HTéčkám je to prozměnu poměrně vlastní, je jim jedno jestli jí ze stříbrnýho talíře nebo ze žlabu)
U holek je poněkud zvláštní fenomén, že se vaření musí učit. Přirozeně jich převážná většina vařit fakt neumí (stačí mi pohled na jídelníček holek a kluků na koleji - holky maj špagety a něco z pytlíku, kluci maj guláš a žebýrka, palačinky, čínu, zelňačku a jídla z pytlíku v podstatě nejedí (protože je to fakt hnus) a taky maj většinou nabaleno vod maminek z domu Wink ) Následně se musí holky naučit co vařit (a hlavně jak) aby jejich polovičky, které si najdou, se mohly cítit opečovávány. Což bývá občas poměrně těžké a někteří muži radši rezignují na polívku z pytlíku než by si vydupali pořádnou bramboračku.

Neplatí o všech, ale o valné většině.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt duben 06, 2006 10:07 am
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Vareni Citovat

llukynek napsal:
Myslím si, že spousta věcí a vaření je jednou z nich nemá s homosexualitou nic společného. Prostě někdo to umí a jiný ne. Řekl bych, že umím vařit poměrně dobře, ale můj přítel zase ne. Když jsme spolu, tak vaříme společně, pomáhá mi a já to mám moc rád, protože on je u toho vždycky tak strašně roztomilej Very Happy Míchá a krájí a do všeho by chtěl dávat chilli Laughing


Take se ti libi kluk pri praci. Muj byvali pritel byl u vareni moc sladkej... Stejne je zvlastni, ze oba mi kluci si opravdu troufly do slozitych dobrutek..Strasne rad si hraji s tim, ab yjidlo dobre chutnalo i vypadalo..Jsit z kastrulku(jako mnozi ht, ktere znam) to neni muj styl..
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt duben 06, 2006 9:28 am
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

S vařením nemám moc zkušeností, ale když mám návod, tak snad zvládnu vše. Ono spíš, muži mají lepší chuťové buňky, proto jsou většinou šéfkuchaři a ne šéfkuchařky.
_________________
To máš z toho, s kým se to taháš. S nějakým anarchistickým bohémem, rudým, bolševickým nokem.
Jsem zženštilý materialista, ach božínku, jsem tak sama a bez materiálu
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st duben 05, 2006 10:17 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Samochvála sice smrdí, ale sper to čert - jo, umim vařit! A dobře! Mám hodně citlivé smysly... Idea
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st duben 05, 2006 7:57 pm
Autor Zpráva
llukynek
guru


Založen: 20.10.2005
Příspěvky: 655
Bydliště: Kousek od Pardubic:o)

Předmět: ... Citovat

Myslím si, že spousta věcí a vaření je jednou z nich nemá s homosexualitou nic společného. Prostě někdo to umí a jiný ne. Řekl bych, že umím vařit poměrně dobře, ale můj přítel zase ne. Když jsme spolu, tak vaříme společně, pomáhá mi a já to mám moc rád, protože on je u toho vždycky tak strašně roztomilej Very Happy Míchá a krájí a do všeho by chtěl dávat chilli Laughing
_________________
Setkáš-li se s homofobem, nakopej mu zadek! Ale nikoli svou ladnou nožkou, ale svou inteligencí! Ukaž mu, kde je jeho místo! Ty jsi v právu, tak se sakra neboj otevřít hubu a bránit se!!!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st duben 05, 2006 7:29 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Jídlo,vaření, gayové Citovat

Moc neumím vařit, ale vařím rád. Sám pro sebe a třeba i pro někoho. Někde jsme četl, že gayove jsou udajne dobri v kuchyni. A, ze gay umi varit a citi se dobre se zasterou .. Muj byvali pritel varil opravdu uzasne. Asi to nema nic spoelcneho s homosexualitou. Ikdyz kdyz jsou dva kluci a chteji jsit doma, tak si musi uvarit. Bud spolecne nebo jeden z nich:-)) Co si myslis o tomto predsudku??
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 7 z 7
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist