Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Volný čas Jídlo,vaření, gayové
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
O rčení: "gayové jsou dobří v gastronomii a v kuchyni" si myslím
To platí!
17%
 17%  [ 9 ]
Na každém šprochu pravdy trochu.
19%
 19%  [ 10 ]
Je to individuální
62%
 62%  [ 32 ]
Nesmysl, je to naopak!
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 51
      Na začátek stránky  

po duben 10, 2006 4:03 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Děkuji všem za radu ohledně těstovin. Olej do vody dávám, ale studenou vodou neproplachuju. Vyzkouším.
Jaké dáváte do jídel koření? Máte radši předpřipravené směsi typu kotányi, které koupíte v regálu v sámošce, nebo si radši zajdete někam do přírody naškubat bylinky, které potom sušíte, popřípadě dáváte čerstvé?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po duben 10, 2006 4:01 pm
Autor Zpráva
Petr_K
uživatel++


Založen: 23.3.2006
Příspěvky: 250
Bydliště: Karlovarský kraj

Předmět: Re: Bud na sebe hodnejsi prosim Citovat

Libor napsal:
........Moc to sem nepatri, ale co si myslite o tom zvastu, ze jedne z paru gayu je maminkou a druhy tatinkem?? U hodne lidi to prevlada.....

No co si o tom myslet, pojmenoval jsi to přesně, je to prostě žvást Rolling Eyes Wink
_________________
**** Petr ****
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

po duben 10, 2006 3:42 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Bud na sebe hodnejsi prosim Citovat

Waky napsal:
Libor napsal:
Vaki,ale udela. Nejvic pomuzes tem, ktere mas rada, ze je naucis se o sebe postarat sami. Ty je v tom podporis..Muzete to udelat spoelcne.. Tenhle postup se ted hodne pouziva. rika se tomu podpora..A je to pry pohled moderni filosofie Laughing

To je ten krásný cílový stav, leč já jsem nějak moc nevychytala, jak se k němu přiblížit. Chybí mi nějaká metodika nebo postup, JAK se to dělá. Moc se za sebe brát neumím, nebo to spíš dělám nějak špatně, protože výsledkem je akorát uječená hádka a všechno zůstane tak, jak bylo předtím. A když se k téhle mé osobní nejistotě a ne-umění prosadit se připojí tradičně rodinné názory, které lenosti všech ostatních akorát nahrávají, tak je to tutovka.
A že nikdo netuší, že mi to vadí, jak se Libor zmiňuje dále, není pravda. Nejenže to tuší, oni to vždycky všichni věděli. Jenže mi akorát vysvětlili, že jsem "nějaká divná" a takhle to "přece není". S bývalým manželem jsem se pokusila o něco jako dohodu předem, zdálo se i, že ji akceptuje, ale v praxi zůstalo zase akorát u slov. Časem mi vysvětlil, že přeci myslel, že jsou to ode mě "jen takové řeči", a že se po svatbě změním, protože to přeci jako žena musím cítit, že je to tak správné Evil or Very Mad
Možná jedu moc na férovku a bez nějakejch obezliček, kterým se říká "ženská taktika". Tu neumím a je mi protivná. Jsme přeci lidi a máme hubu, tak když něco chcem, měli bychom si to snad normálně říci, a ne u toho manévrovat jak před armádním tažením. Mávat řasama, kroutit se jak při tanci svatého Víta a plácat něco ve smyslu och, miláčku, jak jsi úžasný, když od někoho chci, aby umyl nádobí, je přeci trapná šaškárna. To raději to nádobí umeju a mlčím. A meju ho dál.
Omlouvám se, už dost o tom, tahám sem věci, které asi nikoho z Vás naprosto vůbec nezajímají.


to je skoda, ze ti chybi trochu durazu. vis, je tezke jen nestrasit. Aby te druzi brali vazne.. Mas jine predstavy o zivote. ENvimproc, ale k tobe si dovedu spis predstavit nejakeho zalesaka. Muze, ktery spis nez, ze bude na gauci tak vyrazi do prirody. Bude s Tebou treba cestovat stopem a jaksi nebude vyzadovat oprasovat.. NAstesti se to meni,. Mam spoluzacky, ktere jedou se svym milym skrz Mongolsko na koni. A ikdyz se budou brat. Tak bych rekl, ze spis od mala budou vodit deti do prirody a sportovat nez, aby opecovavali domov.. Drzim palce a preji lepsi volbu. Proc myslis, ze Te tvuj byvaly muz nebral vazne? To netusim..Vis, tohleto vsechno neni v postupech. Jednou k tomu casem dospejeme. Az jednou budou rodice vychovavat deti ne podle muzskych a zenyskych roli, ale podle toho, aby si v zivote umeli poradit a pritom meli srdce. Byli zaroven lidmi s bohatym vnitrnim zivotem. Je to dlouha cesta..Preji ti hodne sily, odvahy, nadeje a chuti zkusit nektere veci jinak.. Smile Drzim place, jsi fajn!



Pro me je vareni radost. vim vsak, ze kazdy ma to sve poteseni nekde jinde.. Moc to sem nepatri, ale co si myslite o tom zvastu, ze jedne z paru gayu je maminkou a druhy tatinkem?? U hodne lidi to prevlada.. Nebo jak tu nekdo psal v souvislosti s varenim je reseni nejen v gay paru, aby ty veci delal ten kdo je umi lepe??
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po duben 10, 2006 12:58 pm
Autor Zpráva
Waky
šaman


Založen: 7.12.2005
Příspěvky: 1516
Bydliště: Republika Žižkov

Předmět: špagety Citovat

Petr_K napsal:
Adam napsal:
....Třeba špagety se mi vždycky slepěj. Nemáte nějaký fígl na to, aby se k sobě ty mrchy nechytaly?

Přiznám se že špagety sice nevařím protože je neumím jíst Very Happy , ale těstoviny jako těstoviny takže když vařím třeba kolínka tak do té vody Adame kápnu kapku oleje, pak se neslepí Wink .


A když se uvařej, tak je v cedníku propláchnout studenou vodou, to se taky odlepěj. Olej do vody dávám.
Jinak čím těstoviny levnější, tím lepivější.
Ty lepivý jsem dávala akorát psům, když jsem jim ještě vařila, těm je jedno, když to mají slepený.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po duben 10, 2006 12:54 pm
Autor Zpráva
Waky
šaman


Založen: 7.12.2005
Příspěvky: 1516
Bydliště: Republika Žižkov

Předmět: Re: To Waky Citovat

llukynek napsal:
Azarael napsal:
...moderní žena se nepachtí s knedlíkama...


Předně, nejen ženy vaří, ale také muži. Nepřisuzoval bych funkci "kuchtíka" pouze ženám. Možná je to tím, že jsem gay a že zastávám názor, že rodinné povinnosti by neměly být děleny na ženské a mužské. Nesnáším názor, že žena musí vařit, uklízet, mýt nádobí, prát, žehlit,...a chlap leží utelevice a mačká tlačítka ovladače, jak psala Waki.


Azarael napsal:
Myslel jsem postupující lenost vařit tradičním způsobem podporovanou vším z pytlíku (jíška, omáčka, polívka, takový to přidej vejce a je jako od maminky je hnus) prostě obraz je takový, že moderní žena se nepachtí s knedlíkama, protože jdou koupit, ani s ničím jiným, vaření se začíná brát jako přežitek (o pečení ani nemluvim)...



Azaraeli, nemyslím si, že jde o lenost. Dnešní doba je strašně rychlá a stále více lidí se snaží kariérně postopit, být lepšími a více si vydělat. To ale vyžaduje čas a někdy hodně moc času a na ostatní věci včetně vaření se ho pak už nedostává. Dříve se vše vařilo doma, protože to nikdo jiný neudělal. Dnes máme obrovskou nabídku polotovarů, kterou samozřejmě využíváme a která nám, a to je nejdůležitější, šetří čas, který je velice podstatný. Proto ty hotové knedlíky a jíška v prášku a polívky v sáčku... Ono když příjde člověk po dni stráveném v práci domů, asi se mu moc nechce dělat se s knedlíkem a něčím k tomu. Není to lenost, pokud už něco, tak spíše pohodlnost, ale myslím, že zcela pochopitelná. "Instantní potraviny" jsou věci, které nám usnadňují život stejně, jako to dělají auta, léky, mobilní telefony,... prostě vše, na co si vzpomeneš.

Až budou mít lidé tolik volného času, že nebudou vědět, co s ním, pak se možná vrátí i k vlastním knedlíkům a polévku ze sáčku ani nebudou znát.... Dost o tom ale pochybuji.

Pro Tebe je vaření možná radost, ale nemůžeš si myslet, že je radostí i pro všechny ostatní, a rozhodně bys neměl žádným způsobem zatracovat ty, kteří si tu polívku z pytlíku s chutí udělají.


Lukáši, díky, takovéhle věci je radost číst Very Happy Very Happy
Nemám k tomu co dodat, můžu akorát souhlasit Very Happy

Azraeli, nemyslím, že by jedinou alternativou k vaření byl gaučing. Věděla bych o spoustě jiných věcí, které se dají dělat.
Ty píšeš o něčem, co SÁM DĚLÁŠ, tedy je to Tvůj názor, a těžko proti němu můžu něco namítat. Horší je, když takovéto názory mají nejlépe ti pánové, kteří vnímají odlišně jednu nepatrnou maličkost - že onu výkonnou složku, tedy kdo to bude dělat, delegují na svou ženu - a byli by nejraději, kdyby si pomalu mlela doma i mouku v kamenném mlýnku, protože to bude takové domáčtější. A vysvětlí jí právě to, že je to přeci její radost, a na její mínění se vůbec nezeptá.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po duben 10, 2006 12:32 pm
Autor Zpráva
Waky
šaman


Založen: 7.12.2005
Příspěvky: 1516
Bydliště: Republika Žižkov

Předmět: Re: Bud na sebe hodnejsi prosim Citovat

Libor napsal:
Vaki,ale udela. Nejvic pomuzes tem, ktere mas rada, ze je naucis se o sebe postarat sami. Ty je v tom podporis..Muzete to udelat spoelcne.. Tenhle postup se ted hodne pouziva. rika se tomu podpora..A je to pry pohled moderni filosofie Laughing

To je ten krásný cílový stav, leč já jsem nějak moc nevychytala, jak se k němu přiblížit. Chybí mi nějaká metodika nebo postup, JAK se to dělá. Moc se za sebe brát neumím, nebo to spíš dělám nějak špatně, protože výsledkem je akorát uječená hádka a všechno zůstane tak, jak bylo předtím. A když se k téhle mé osobní nejistotě a ne-umění prosadit se připojí tradičně rodinné názory, které lenosti všech ostatních akorát nahrávají, tak je to tutovka.
A že nikdo netuší, že mi to vadí, jak se Libor zmiňuje dále, není pravda. Nejenže to tuší, oni to vždycky všichni věděli. Jenže mi akorát vysvětlili, že jsem "nějaká divná" a takhle to "přece není". S bývalým manželem jsem se pokusila o něco jako dohodu předem, zdálo se i, že ji akceptuje, ale v praxi zůstalo zase akorát u slov. Časem mi vysvětlil, že přeci myslel, že jsou to ode mě "jen takové řeči", a že se po svatbě změním, protože to přeci jako žena musím cítit, že je to tak správné Evil or Very Mad
Možná jedu moc na férovku a bez nějakejch obezliček, kterým se říká "ženská taktika". Tu neumím a je mi protivná. Jsme přeci lidi a máme hubu, tak když něco chcem, měli bychom si to snad normálně říci, a ne u toho manévrovat jak před armádním tažením. Mávat řasama, kroutit se jak při tanci svatého Víta a plácat něco ve smyslu och, miláčku, jak jsi úžasný, když od někoho chci, aby umyl nádobí, je přeci trapná šaškárna. To raději to nádobí umeju a mlčím. A meju ho dál.
Omlouvám se, už dost o tom, tahám sem věci, které asi nikoho z Vás naprosto vůbec nezajímají.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po duben 10, 2006 11:39 am
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: LEVEL Citovat

Mark napsal:
Libor napsal:
Kdo z vas zije s klukem? Stridate se ve vareni nebo mate nejak rozdelene ulohy? Kdo vari a kdo dela dalsi prace..


No nestřídáme, teda jen výjímečně. Vařím raději já. Můj kluk dělá takové ty přípravné práce - škrabání brambor, krájení zeleniny atd. On na to vaření fakt moc není, tak ho do toho nechci nutit. Práci si rozdělíme vždycky tak, že je to snad spravedlivé. I v mytí nádobí se střídáme, pokud zrovna nemá nějakou extra výmluvu. On totiž má takovou milou vlastnost, že vždycky než něco udělá, tak o tom nejdřív půl dne mluví. No jo, to jsme my zadaní, taky to nemáme lehký Very Happy


Jsi jen o Level dal, ty zadany Very Happy
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po duben 10, 2006 7:22 am
Autor Zpráva
Mark
uživatel++


Založen: 16.1.2006
Příspěvky: 296
Bydliště: Brno

Předmět: Citovat

Libor napsal:
Kdo z vas zije s klukem? Stridate se ve vareni nebo mate nejak rozdelene ulohy? Kdo vari a kdo dela dalsi prace..


No nestřídáme, teda jen výjímečně. Vařím raději já. Můj kluk dělá takové ty přípravné práce - škrabání brambor, krájení zeleniny atd. On na to vaření fakt moc není, tak ho do toho nechci nutit. Práci si rozdělíme vždycky tak, že je to snad spravedlivé. I v mytí nádobí se střídáme, pokud zrovna nemá nějakou extra výmluvu. On totiž má takovou milou vlastnost, že vždycky než něco udělá, tak o tom nejdřív půl dne mluví. No jo, to jsme my zadaní, taky to nemáme lehký Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne duben 09, 2006 11:00 pm
Autor Zpráva
Petr_K
uživatel++


Založen: 23.3.2006
Příspěvky: 250
Bydliště: Karlovarský kraj

Předmět: Re: To llukynek a Libor Citovat

Adam napsal:
....Třeba špagety se mi vždycky slepěj. Nemáte nějaký fígl na to, aby se k sobě ty mrchy nechytaly?

Přiznám se že špagety sice nevařím protože je neumím jíst Very Happy , ale těstoviny jako těstoviny takže když vařím třeba kolínka tak do té vody Adame kápnu kapku oleje, pak se neslepí Wink .
_________________
**** Petr ****
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

ne duben 09, 2006 10:58 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Petr_K napsal:
Mark napsal:
Petr_K napsal:

Takže vlastně nerad meješ nádobí Marku, v tom to je Very Happy Very Happy

Jo, já to tak nesnáším Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Jinak mytí nádobí mě vadí z toho důvodu, že je to taková piplavá mokrá práce........

Jo jo, jasně, kdo by taky rád myl nádobí Very Happy . No já když vařím, tak to je fakt hrůza protože při tom nadělám spoustu nádobí, to jsem totiž zapoměl původně napsat že pak už ten talíř co si na něj dám jídlo je vlastně to nejmenší proti tomu všemu co jsem při vaření ušpinil Mr. Green . Ale plný dřez tedy taky maximálně nesnáším, takže já to dělám tak že už v průběhu vaření všechno co jsem ušpinil a už nebudu potřebovat postupně meju. Dělá se mě to takhle po kouskách nějak lépe než kdybych se pak měl postavit k plnému dřezu ze kterého to nádobí přetéká...

JSi me inspiraci Very Happy
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne duben 09, 2006 10:57 pm
Autor Zpráva
Petr_K
uživatel++


Založen: 23.3.2006
Příspěvky: 250
Bydliště: Karlovarský kraj

Předmět: Citovat

Mark napsal:
Petr_K napsal:

Takže vlastně nerad meješ nádobí Marku, v tom to je Very Happy Very Happy

Jo, já to tak nesnáším Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Jinak mytí nádobí mě vadí z toho důvodu, že je to taková piplavá mokrá práce........

Jo jo, jasně, kdo by taky rád myl nádobí Very Happy . No já když vařím, tak to je fakt hrůza protože při tom nadělám spoustu nádobí, to jsem totiž zapoměl původně napsat že pak už ten talíř co si na něj dám jídlo je vlastně to nejmenší proti tomu všemu co jsem při vaření ušpinil Mr. Green . Ale plný dřez tedy taky maximálně nesnáším, takže já to dělám tak že už v průběhu vaření všechno co jsem ušpinil a už nebudu potřebovat postupně meju. Dělá se mě to takhle po kouskách nějak lépe než kdybych se pak měl postavit k plnému dřezu ze kterého to nádobí přetéká...
_________________
**** Petr ****
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

ne duben 09, 2006 10:25 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Adam napsal:
Pánové, nemáte nějaké fakt dobré recepty na vegetariánská jídla? Taky na maso moc nejsem (narozdíl od zbytku rodiny), takže mám individuální stravování. V podstatě to vypadá tak, že do sebe ráno nacpu nějaké obilí, k obědu špaldový chleba nebo salát z červené řepy a k večeři špenát, rajčata nebo papriky všelicjak zapečené. A když je nějaká sváteční příležitost, naházim do vody těstoviny. Ale osobně je dělám dost nerad. Třeba špagety se mi vždycky slepěj. Nemáte nějaký fígl na to, aby se k sobě ty mrchy nechytaly?


Napis si Jeziskovi at ti prinese nejakou dobrou vegosskou kucharku Wink
Dobra je moc pita, mam ji rad s fazolemi a nakladanym rajcaty. Teto verzi s erika pita fatima. Jis kuskus nebo treba humus? Zkousel jsi varit treba gnosi? to jsou bramborove noky. Vyborne jsou treba se syrovou oackou:-)) A co neco smazeneho? Moc dobre jsou brokolicove placicky. Umeles si v mlynku brokolici spojis, aby drzela, obalis a usmazis. Dalsi dobre nezdrave smazene jidlo je obalovany celer? a co brokolice..Je dobra azpoecena i vareena.. Ja osobne ji mam moc rad i jentak uvarenou v osolene vode. Dobre slavnostni jidlo je plneny lilek..Doporucuji podobne jako papriky plnit klasickou nadivkou z hosuky, mleka, vajicka, petrzele.. Pro vyraznost pridat naprikla dhouby nebo nakladana rajcata Smile Oblibene vegosske jidlo je treba capati..Smile) Nebo co si udelat bramborovy gulas..Ten je treba dochutit korenim.. Idea Idea


Pridam jeste nekolik mich oblibenych starych narodnich svycarskych jidel: To prvni se jemnuje Alpen macaroni. Uvaris makarony. V mikrovlnce si ohrejes jablecne pire(staci i detska presnidavka), smichas se syrem, gurman prida rozinky a nandas na makarony. Je to mnamka Smile Velmi nobl jidlo je fondy. Fonduovac je sice trochu investice, ale.. Kdyz jsme meli s Petou ro tak jsme byli na fondue..Je to hodne slavnostni jidlo..(achjooo jsem stale solo Evil or Very Mad ) Doporuciji raclete. Bochnik syru rozkrojis napul (staci maly) nahrivas na specialnim horacku nebo na vidlicce nad plamenem- tim rozkrojenym nahoru. Az se ten vrsek zacne tavit tak to seskrabnes.Ji se to s mladyma bramborama varenyma ve slupce a cerstvou mladou cibulkou.

Mohu se zeptat co vari mi budhisticti pratele. Ve vareni se stridaji..Smile) Jsou spolu 5.rok.. Oba zacali byt v psolednich 2 letech veriic..Vari moc dobre..Smile Zvlast jedne z nich.. Rika to i Peta, ze jeho Jarecek dobre vari. ale stridaji se..

Kdo z vas zije s klukem? Stridate se ve vareni nebo mate nejak rozdelene ulohy? Kdo vari a kdo dela dalsi prace..
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne duben 09, 2006 9:28 pm
Autor Zpráva
llukynek
guru


Založen: 20.10.2005
Příspěvky: 655
Bydliště: Kousek od Pardubic:o)

Předmět: Re: To llukynek a Libor Citovat

Adam napsal:
Pánové, nemáte nějaké fakt dobré recepty na vegetariánská jídla? Taky na maso moc nejsem (narozdíl od zbytku rodiny), takže mám individuální stravování. V podstatě to vypadá tak, že do sebe ráno nacpu nějaké obilí, k obědu špaldový chleba nebo salát z červené řepy a k večeři špenát, rajčata nebo papriky všelicjak zapečené. A když je nějaká sváteční příležitost, naházim do vody těstoviny. Ale osobně je dělám dost nerad. Třeba špagety se mi vždycky slepěj. Nemáte nějaký fígl na to, aby se k sobě ty mrchy nechytaly?



Adámku, nějakej recept určitě mít budu, ale teď na to nemám čas. Jíš sojové maso?
_________________
Setkáš-li se s homofobem, nakopej mu zadek! Ale nikoli svou ladnou nožkou, ale svou inteligencí! Ukaž mu, kde je jeho místo! Ty jsi v právu, tak se sakra neboj otevřít hubu a bránit se!!!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne duben 09, 2006 9:24 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: To llukynek a Libor Citovat

Pánové, nemáte nějaké fakt dobré recepty na vegetariánská jídla? Taky na maso moc nejsem (narozdíl od zbytku rodiny), takže mám individuální stravování. V podstatě to vypadá tak, že do sebe ráno nacpu nějaké obilí, k obědu špaldový chleba nebo salát z červené řepy a k večeři špenát, rajčata nebo papriky všelicjak zapečené. A když je nějaká sváteční příležitost, naházim do vody těstoviny. Ale osobně je dělám dost nerad. Třeba špagety se mi vždycky slepěj. Nemáte nějaký fígl na to, aby se k sobě ty mrchy nechytaly?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne duben 09, 2006 6:17 pm
Autor Zpráva
llukynek
guru


Založen: 20.10.2005
Příspěvky: 655
Bydliště: Kousek od Pardubic:o)

Předmět: Re: Slavnostni jidlo Citovat

Libor napsal:
Ja ne myslel do postele, jamyslel ziskat si jeho srdce spolu s tim jaky jsi a dalsimi fajn vecmi.. Very Happy


Mluvil jsi o svádění, Libore, a ať chci nebo ne, podle mne má svádění sexuální podtext.

Nemyslím si, že by se srdce kohokoli dalo získat skrz to, co dotyčnému předložím na talíři.
_________________
Setkáš-li se s homofobem, nakopej mu zadek! Ale nikoli svou ladnou nožkou, ale svou inteligencí! Ukaž mu, kde je jeho místo! Ty jsi v právu, tak se sakra neboj otevřít hubu a bránit se!!!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne duben 09, 2006 6:15 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: ?? Citovat

Muj byvaly pritel byl tez vegetarian. Jeho oblibene jidlo mimo italskych variaci a kuskusu byli i plnene papriky. Vezmes cihlu.NAstrouhas, pridas trosku mleka a treba i ovoce. Naplnis a upeces.. Da se to spojit uvnitr trochou vajicka a k tomu pecene na platky nakrajene brambory.. A poradny salat:-)) Da se to vylepsovat i o dalsi inngredience.. Kdyz jsi s pritelem jis maso nebo jis to co on? Smile
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne duben 09, 2006 6:11 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Slavnostni jidlo Citovat

llukynek napsal:
Libor napsal:
Chci se zeptat. Kdybys varil pro pritele nebo navstevu nejake slavnostni jidlo co by to bylo? Prosim. Dekuji za odpoved Twisted Evil MYslis, ze jd ekluka svest tak trosku i kulinarsky? Smile



Pokud bych měl vařit něco pro přítele, předem bychom se dohodli, co to bude. Je vegetarián, takže je to trochu složitější. Navíc bych to asi nevařil sám, ale s ním.

Pokud bych měl vařit něco pro návštěvu, záleželo by asi na tom, o jakou příležitost by se jednalo a kdy by mělo být jídlo podáváno. Nejspíš bych zvolil něco trochu netradičního a experimentoval bych. Konkrétně nemohu říct, co bych vařil, ale insiparí by asi byly i pokrmy vařené "Kluky v akci".

Nikdy jsem se nepokoušel a nikdy se pokoušet nebudu někoho svádět přes jídlo. Myslím, že člověk může ukázat, že umí uvařit, ale aby to protějšek """dostalo do postele"""" (uvozovky!), to asi ne-e.


Ja ne myslel do postele, jamyslel ziskat si jeho srdce spolu s tim jaky jsi a dalsimi fajn vecmi.. Very Happy
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne duben 09, 2006 5:13 pm
Autor Zpráva
llukynek
guru


Založen: 20.10.2005
Příspěvky: 655
Bydliště: Kousek od Pardubic:o)

Předmět: Re: Slavnostni jidlo Citovat

Libor napsal:
Chci se zeptat. Kdybys varil pro pritele nebo navstevu nejake slavnostni jidlo co by to bylo? Prosim. Dekuji za odpoved Twisted Evil MYslis, ze jd ekluka svest tak trosku i kulinarsky? Smile



Pokud bych měl vařit něco pro přítele, předem bychom se dohodli, co to bude. Je vegetarián, takže je to trochu složitější. Navíc bych to asi nevařil sám, ale s ním.

Pokud bych měl vařit něco pro návštěvu, záleželo by asi na tom, o jakou příležitost by se jednalo a kdy by mělo být jídlo podáváno. Nejspíš bych zvolil něco trochu netradičního a experimentoval bych. Konkrétně nemohu říct, co bych vařil, ale insiparí by asi byly i pokrmy vařené "Kluky v akci".

Nikdy jsem se nepokoušel a nikdy se pokoušet nebudu někoho svádět přes jídlo. Myslím, že člověk může ukázat, že umí uvařit, ale aby to protějšek """dostalo do postele"""" (uvozovky!), to asi ne-e.
_________________
Setkáš-li se s homofobem, nakopej mu zadek! Ale nikoli svou ladnou nožkou, ale svou inteligencí! Ukaž mu, kde je jeho místo! Ty jsi v právu, tak se sakra neboj otevřít hubu a bránit se!!!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne duben 09, 2006 4:40 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Slavnostni jidlo Citovat

llukynek napsal:
Libor napsal:
Nemyslim si, ze by nekdo mel nekoho prevychovavat. A posuzovat co komu prospiva. to bych si netroufal. A ani nechci.

Nemusis tedy nutit priteli co ma delat...



Já si ale troufám, Libore, a vím, že dělám dobře, jelikož jsou mi za to vděční i přítelovi rodiče. Nejde o "převýchovu", ale o usměrňování určitých rysů chování.

Nejde o nějaké nucení. Já se domnívám, že alespoň průměrně inteligentní jedinec pochopí, když mu řeknu, aby dával nádobí jinak, a učiní tak. Abych musel někoho NUTIT k tomu, aby to udělal, jak si přeji, protože mi to usnadní práci, to bych se na to raději vykašlal a prostě to nádobí neumyl, dokud by si to drahá polovička neuvědomila.


Nemyslel jsem nutit. Kazdy z nas funguje jinak. a tak mozna veci delame odlisne.. s podobnym vysledkem.. Nevim jestli je dobre usmernovat neci zvyky a chovani. Nebo jestli je lepsi nekomu poskytnout zkusenost neceho jineho. toho co se libi tobe. A reagovat na to pozitivne. Mozna, ze to je druh usmernovani tez.Ale je to spis o interakci, nenasilneho typu Smile A dat moznost vyberu zkusenosti. Nedelas to spatne. Je to jen o otm, ze ja vidim i diky sve praci svet trochu jinak. Ne lepe Smile Nekomu to sedi nekomu ne..

Chci se zeptat. Kdybys varil pro pritele nebo navstevu nejake slavnostni jidlo co by to bylo? Prosim. Dekuji za odpoved Twisted Evil MYslis, ze jd ekluka svest tak trosku i kulinarsky? Smile
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne duben 09, 2006 2:12 pm
Autor Zpráva
llukynek
guru


Založen: 20.10.2005
Příspěvky: 655
Bydliště: Kousek od Pardubic:o)

Předmět: Re: Jidlo a nadobi Citovat

Libor napsal:
Nemyslim si, ze by nekdo mel nekoho prevychovavat. A posuzovat co komu prospiva. to bych si netroufal. A ani nechci.

Nemusis tedy nutit priteli co ma delat...



Já si ale troufám, Libore, a vím, že dělám dobře, jelikož jsou mi za to vděční i přítelovi rodiče. Nejde o "převýchovu", ale o usměrňování určitých rysů chování.

Nejde o nějaké nucení. Já se domnívám, že alespoň průměrně inteligentní jedinec pochopí, když mu řeknu, aby dával nádobí jinak, a učiní tak. Abych musel někoho NUTIT k tomu, aby to udělal, jak si přeji, protože mi to usnadní práci, to bych se na to raději vykašlal a prostě to nádobí neumyl, dokud by si to drahá polovička neuvědomila.
_________________
Setkáš-li se s homofobem, nakopej mu zadek! Ale nikoli svou ladnou nožkou, ale svou inteligencí! Ukaž mu, kde je jeho místo! Ty jsi v právu, tak se sakra neboj otevřít hubu a bránit se!!!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne duben 09, 2006 2:02 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Jidlo a nadobi Citovat

llukynek napsal:
Mark napsal:
Když to drahé polovičce sdělím, ať plní dřez s rozmyslem, tak dostanu odpověď, že on je na to zvyklý z domova.


Když jsme se s přítelem poznali, byl jiný, než je dnes. Měl určité typy chování, které se mi nelíbily, a proto jsem mu vždycky dal zřetelně najevo, že by se tak chovat neměl. Hodně se za tu dobu změnil, i když to nebylo rychle, ale povedlo se to. Trochu ho "převychovávám", ale prospívá mu to. Proč to píšu? Abych ukázal, že se to dá změnit. Jestliže Tvůj přítel říká, že je na to zvyklý z domova, tak mu řekni, že "doma" si to dělat klidně může, ale pokud budete spolu, tak to dělat nebude a jestliže ano, bude to nádobí mýt sám. Nedej se! Odložit nádobí vedle dřezu místo do něho, je menší práce, než jej pak opětovně vyndávat.

Jo a doufám, že Ti při tom mytí pomáhá Wink


Je jeste jina vec. Muzes jej poprosit, ze u nich doma se sice drez plni az na okraj. Ale, ze tobe se lepe pracuje kdyz je jen pln yz poloviny. Jestli ti neche pomoci? Nemyslim si, ze by nekdo mel nekoho prevychovavat. A posuzovat co komu prospiva. to bych si netroufal. A ani nechci. Ja treba v praci nechavam podobne veci si klienty s mentalnim postizenim vyzkouset. aby si vyzkouseli co je lepsi. Nemusis tedy nutit priteli co ma delat. Muzete se dohodnout, ze kdyz budes mit nadobi ty tak ti to pripravi tak, aby ti pomohl. A ty zase pomuzes jemu v necem jinem. Podobnym zpusobem.. Treba pokud pere on, a jemu pomaha mit urcitym zpusobem roztridebe opradlo v kosi tak mu zase muzes pomoci..


Znam rodiny kde jedi polevku a hlavni jidlo z jednoho talire. Me je to odporne. Me to vadi. Ta mycka jak si psal je take reseni.. Wink
Chci se zeptat. Pozval vas nejaky kluk na veceri, kterou uvaril? Libi se vam to? Me moc Wink
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne duben 09, 2006 12:04 pm
Autor Zpráva
llukynek
guru


Založen: 20.10.2005
Příspěvky: 655
Bydliště: Kousek od Pardubic:o)

Předmět: Citovat

Mark napsal:
Když to drahé polovičce sdělím, ať plní dřez s rozmyslem, tak dostanu odpověď, že on je na to zvyklý z domova.


Když jsme se s přítelem poznali, byl jiný, než je dnes. Měl určité typy chování, které se mi nelíbily, a proto jsem mu vždycky dal zřetelně najevo, že by se tak chovat neměl. Hodně se za tu dobu změnil, i když to nebylo rychle, ale povedlo se to. Trochu ho "převychovávám", ale prospívá mu to. Proč to píšu? Abych ukázal, že se to dá změnit. Jestliže Tvůj přítel říká, že je na to zvyklý z domova, tak mu řekni, že "doma" si to dělat klidně může, ale pokud budete spolu, tak to dělat nebude a jestliže ano, bude to nádobí mýt sám. Nedej se! Odložit nádobí vedle dřezu místo do něho, je menší práce, než jej pak opětovně vyndávat.

Jo a doufám, že Ti při tom mytí pomáhá Wink
_________________
Setkáš-li se s homofobem, nakopej mu zadek! Ale nikoli svou ladnou nožkou, ale svou inteligencí! Ukaž mu, kde je jeho místo! Ty jsi v právu, tak se sakra neboj otevřít hubu a bránit se!!!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne duben 09, 2006 9:41 am
Autor Zpráva
Mark
uživatel++


Založen: 16.1.2006
Příspěvky: 296
Bydliště: Brno

Předmět: Citovat

Petr_K napsal:

Takže vlastně nerad meješ nádobí Marku, v tom to je Very Happy Very Happy


Jo, já to tak nesnáším Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
A úplně rostu z toho, když můj přítel vidí, že už je plný dřez nádobí a on tam rve další kastroly a talíře a všechno možný až je z toho obrovská pomalu do nebe čnící hromada. A jak to pam mám umýt, když pustím vodu, tak bude stříkat všude kolem. Takže musím zase půlku nádobí ze dřezu vytahat a začít to mýt postupně. Když to drahé polovičce sdělím, ať plní dřez s rozmyslem, tak dostanu odpověď, že on je na to zvyklý z domova. No to pak se mnou šijou čerti. Už abysme koupili myčku, to bude spása.

Jinak mytí nádobí mě vadí z toho důvodu, že je to taková piplavá mokrá práce. Zubaře bych taky nemohl nikdy dělat. Ono se říká, že gayové jsou citliví a takové jakoby hračičky co se týče manuální práce. Tady jsem výjímka. No já jsem jako student chodíval na brigádu do jednoho obchodu doplňovat zboží. Když jsem dělal v odělení nápojů, kde jsem byl nucený třeba přeházet palety s těmi baleními vod (12Kg) tak to bylo v pohodě. Prostě člověk se rozmáchnul a házel to na sebe. Jednou mě však poslali do oddělení drogerie přerovnat nějaké zubní kartáčky, vložky a kdejaký titěrnosti. Hroznej zážitek, když deset minut rovnáte zubní kartáčky, pak o ně omylem zavadíte rukávem a veškerá práce je v pr... Nebo ty krabičky s vložkama či tampónama - jak jsou lehký, a krabičky mají hladký kluzký povrch, tak nemáte šanci. No dost nebo se zase rozčílím.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so duben 08, 2006 12:54 pm
Autor Zpráva
llukynek
guru


Založen: 20.10.2005
Příspěvky: 655
Bydliště: Kousek od Pardubic:o)

Předmět: Re: To Waky Citovat

Azarael napsal:
...moderní žena se nepachtí s knedlíkama...


Předně, nejen ženy vaří, ale také muži. Nepřisuzoval bych funkci "kuchtíka" pouze ženám. Možná je to tím, že jsem gay a že zastávám názor, že rodinné povinnosti by neměly být děleny na ženské a mužské. Nesnáším názor, že žena musí vařit, uklízet, mýt nádobí, prát, žehlit,...a chlap leží utelevice a mačká tlačítka ovladače, jak psala Waki.


Azarael napsal:
Myslel jsem postupující lenost vařit tradičním způsobem podporovanou vším z pytlíku (jíška, omáčka, polívka, takový to přidej vejce a je jako od maminky je hnus) prostě obraz je takový, že moderní žena se nepachtí s knedlíkama, protože jdou koupit, ani s ničím jiným, vaření se začíná brát jako přežitek (o pečení ani nemluvim)...



Azaraeli, nemyslím si, že jde o lenost. Dnešní doba je strašně rychlá a stále více lidí se snaží kariérně postopit, být lepšími a více si vydělat. To ale vyžaduje čas a někdy hodně moc času a na ostatní věci včetně vaření se ho pak už nedostává. Dříve se vše vařilo doma, protože to nikdo jiný neudělal. Dnes máme obrovskou nabídku polotovarů, kterou samozřejmě využíváme a která nám, a to je nejdůležitější, šetří čas, který je velice podstatný. Proto ty hotové knedlíky a jíška v prášku a polívky v sáčku... Ono když příjde člověk po dni stráveném v práci domů, asi se mu moc nechce dělat se s knedlíkem a něčím k tomu. Není to lenost, pokud už něco, tak spíše pohodlnost, ale myslím, že zcela pochopitelná. "Instantní potraviny" jsou věci, které nám usnadňují život stejně, jako to dělají auta, léky, mobilní telefony,... prostě vše, na co si vzpomeneš.

Až budou mít lidé tolik volného času, že nebudou vědět, co s ním, pak se možná vrátí i k vlastním knedlíkům a polévku ze sáčku ani nebudou znát.... Dost o tom ale pochybuji.

Pro Tebe je vaření možná radost, ale nemůžeš si myslet, že je radostí i pro všechny ostatní, a rozhodně bys neměl žádným způsobem zatracovat ty, kteří si tu polívku z pytlíku s chutí udělají.
_________________
Setkáš-li se s homofobem, nakopej mu zadek! Ale nikoli svou ladnou nožkou, ale svou inteligencí! Ukaž mu, kde je jeho místo! Ty jsi v právu, tak se sakra neboj otevřít hubu a bránit se!!!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so duben 08, 2006 12:32 pm
Autor Zpráva
Azarael
uživatel+


Založen: 30.12.2005
Příspěvky: 153
Bydliště: spíš Plzeň

Předmět: To Waky Citovat

Já jsem nemyslel tenhle případ kdy starej doma jen válí šunky a máma vaří, pere, žehlí, uklízí a nakupuje. (avšak i v tomto případě mi přijde vaření z pytlíku nepřijetelné to si můžu udělat někde na čundru guláš z plechovky a ne doma)
Myslel jsem postupující lenost vařit tradičním způsobem podporovanou vším z pytlíku (jíška, omáčka, polívka, takový to přidej vejce a je jako od maminky je hnus) prostě obraz je takový, že moderní žena se nepachtí s knedlíkama, protože jdou koupit, ani s ničím jiným, vaření se začíná brát jako přežitek (o pečení ani nemluvim) Pro mě je vaření relaxace, chvíle kdy se nemusím zabejvat tím co mě zejtra čeká, ale soustředím se na to co zrovna teď dělám a působý to na mojí hektickou mysl velice uvolněně. A výmluvu, že to nemusím dělat každej den celej život (kterou na mě uplatňuje většina holek kterým to říkám) neberu, protože to není pravda, každej den uvařím jedno nebo dvě teplý jídla, takže toho není málo.
Mě spíš štve takovej ten přístup, jako že vaření je práce, práce je hrabání sena, kopání do země, mytí nádobí, žehlení, pletí záhonku - to je práce, ale vaření? to je radost Very Happy z čeho by člověk měl mít radost když ne z tohodle? Z toho, že se může konečně rozvalit na gauči? vždyť je to jedna z nejkonstruktivnějších čiností co člověk může udělat, je přímo spojená s jeho přežitím a taky s jedním z nejlepších pocitů co máme, s požitkem z dobrého jídla Wink

lidi kterým stačí polívka z pytlíku nechápu ať si jí dělaj z jakýhokoliv důvodu. Confused
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so duben 08, 2006 10:49 am
Autor Zpráva
Petr_K
uživatel++


Založen: 23.3.2006
Příspěvky: 250
Bydliště: Karlovarský kraj

Předmět: Citovat

Mark napsal:
....To zas já můžu říct, že jíst z kastrolu mě absolutně nevadí, než bych špinil talíř kvůli zbytku jídla co je v kastrolu, tak to ho raději sním z něj. Ale ono je jídlo a jídlo. Když je příležitost tak si na ozdobený talíř potrpím. Je to pak o mnoho lepší zážitek.

Takže vlastně nerad meješ nádobí Marku, v tom to je Very Happy Very Happy

Ale né, no tak jasně že je jídlo a jídlo a záleží taky na různých okolnostech, nechtěl jsem napsat že se snad jinak než z nazdobeného talíře nenajím, to zase ne. Ale když jsem doma tak si to raději na ten talíř určitě dám... Wink
_________________
**** Petr ****
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

so duben 08, 2006 8:14 am
Autor Zpráva
Mark
uživatel++


Založen: 16.1.2006
Příspěvky: 296
Bydliště: Brno

Předmět: Citovat

To llukynek:
Teda ty jsi pěkný trémista Very Happy Přiznám se, že by mi taky nebylo dvakrát příjemné, kdyby na mě někdo civěl když jím. Ale párek v rohlíku si na veřejnosti klidně dám. Hlad mě omámí. S tou polívkou se mi to taky někdy stane, že jsem z něčeho rozstřesený (třeba když se předávkuju kávou, tak mě pak každá blbost rozruší) a nedaří se mi najíst. To si pak opřu loket o stůl a snažím se aspoň tímto způsobem trochu lžíci zklidnit. No kdyby v tomto okamžiku ještě na mě někdo koukal....

To Petr_K:
S tím experimentováním máš pravdu. Já taky rád experimentuji, nemám rád stereotyp a když si představím, že bych nějaké jídlo dělal po stoosmdesátédeváté naprosto stejně, tak to v žádném případě. Toho je schpona jen ženská Very Happy Kluci se s tím moc neštvou, tak do jídla sypou co je po ruce a ono vždy vyjde dobře. To zas já můžu říct, že jíst z kastrolu mě absolutně nevadí, než bych špinil talíř kvůli zbytku jídla co je v kastrolu, tak to ho raději sním z něj. Ale ono je jídlo a jídlo. Když je příležitost tak si na ozdobený talíř potrpím. Je to pak o mnoho lepší zážitek.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so duben 08, 2006 3:46 am
Autor Zpráva
Petr_K
uživatel++


Založen: 23.3.2006
Příspěvky: 250
Bydliště: Karlovarský kraj

Předmět: Re: Bud na sebe hodnejsi prosim Citovat

Když to tady čtu, tedy fakt mě nějak nikdy nenapadlo dávat do souvislosti vaření nebo klukturu stolování se zaměřením zda je člověk HT nebo ne. Ale možná na tom něco bude...

Pravdou je asi to že muž se nebojí při vaření experimentovat, aspoň tedy já když vařím tak často ani na začátku nevím přesně co z toho nakonec bude Very Happy . Když mě děti pochválí jak se mě to výjimečně povedlo tak kdybych se rozkrájel, v žádném případě si nepamatuju nějaký přesný počet ingrediencí které jsem tam dal, prostě někdy to člověk trefí úplně mimořádně super, někdy zas trochu hůř.... Ale vařím rád, baví mě to.

Stejně tak mě baví i studená kuchyně, pěkně upravené, nazdobené... Prostě lžící z kastrólu bych se nenajedl, nechutnalo by mě to. Mám kamaráda který doma často vaří, někdy jeho žena někdy on. Ale když si pak k tomu jídlu sedne a dlabe ty ohromné porce z kastrólu, to je fakt pohled Rolling Eyes . Když mě někdo nabídne takové jídlo byť by bylo sebelepší ale nacpe mě to všechno dohromady do hlubokého talíře a vrazí mě lžíci do ruky, přejde mě chut. Doma se vyžívám v tom že jídlo se jí nejenom ústy ale také očima, mám to tak v krvi už od malička. I obyčejný řízek musí vypadat, s plátkem citrónku, hezkou oblouhou..... sakra až jsem dostal hlad a chutě jak o tom píšu Very Happy .
_________________
**** Petr ****
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

so duben 08, 2006 1:59 am
Autor Zpráva
llukynek
guru


Založen: 20.10.2005
Příspěvky: 655
Bydliště: Kousek od Pardubic:o)

Předmět: Re: Bud na sebe hodnejsi prosim Citovat

Libor napsal:

Me prijde jidlo jako neco velmi intimniho a na krasnem klukovi me to vzrusuje:-))


Konzumaci potravy také považuji za velice intimní záležitost a to tak, že dokonce odmítám jíst na veřejnosti. Koupit si "párek v rohlíku" a někde ho "chlemtat" před možnými zraky davů lidí je pro mne nepředstavitelné. Nemám rád, pokud mne někdo při jídle pozoruje. Je-li to někdo z rodiny, tak mi to samozřejmě nevadí, ale pokud jde o cizí lidi nebo osoby, na které "musím udělat dobrý dojem", pak mám docela problém v jejich přítomnosti něco konzumovat. Možná se budete někteří smát, ale ve chvíli, kdy mám pocit (stačí jen pocit, ani to nemusí být pravda), že se na mě někdo dívá a že sleduje každý pohyb mojí ruky od talíře k ústům, nejsem schopen konzumovat polévku, protože se mi roztřese ruka takovým způsobem, že většina té polévky ze lžíce zteče zpět do talíře. Pro mě to moc legrační není, protože mě to dost trápí a samozřejmě, když se mi to stane, tak už pak je ve mně vnitřní neklid, že se mi to příště stane znovu. Tohle se mi přihodilo na rodinné sešlosti rodiny mého přítele. Mám z toho docela trauma. Všiml si toho, pak mi to říkal a taky mi řekl, že se snažil, aby to nebylo vidět. Museli si toho všimnout všichni. No a teď to je prostě ve mně, takže až tam příště budeme, tak tam pojedu už s obavou ze společného oběda. Confused Crying or Very sad Sad
_________________
Setkáš-li se s homofobem, nakopej mu zadek! Ale nikoli svou ladnou nožkou, ale svou inteligencí! Ukaž mu, kde je jeho místo! Ty jsi v právu, tak se sakra neboj otevřít hubu a bránit se!!!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá duben 07, 2006 11:59 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Bud na sebe hodnejsi prosim Citovat

llukynek napsal:
Libor napsal:
NAvic jidlo jak kluk ji, kouse a miri vidlickou k ustum je tak sexi Smile


Běžná konzumace jídla mi nijak vzrušující nepříjde a kousání a zvuky vydávající osoba požívající potravu už vůbec ne. Co bytostně nesnáším je to, když někdo mlaská nebo srká, rve mi to uši.


Me prijde jidlo jako neco velmi intimniho a na krasnem klukovi me to vzrusuje:-))
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 6 z 7
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist