Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Volný čas Jídlo,vaření, gayové
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
O rčení: "gayové jsou dobří v gastronomii a v kuchyni" si myslím
To platí!
17%
 17%  [ 9 ]
Na každém šprochu pravdy trochu.
19%
 19%  [ 10 ]
Je to individuální
62%
 62%  [ 32 ]
Nesmysl, je to naopak!
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 51
      Na začátek stránky  

so srpen 20, 2011 5:15 pm
Autor Zpráva
xts
uživatel++


Založen: 23.3.2011
Příspěvky: 327

Předmět: Citovat

Přesně, to zní skoro stejně nudně jako svatba Williama a Kate.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so srpen 20, 2011 3:24 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Martin napsal:
Ale míra tvéhuo studu by se měla odvíjet především od toho, jakým způsobem si je připravoval? Smile

Prosté dušení v nejzákladnější úpravě. Stud ovšem se netýká zpopelnění roštěnek, nýbrž toho, na co jsem během zpopelňování koukal.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so srpen 20, 2011 12:38 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Tak v té době jsem tedy jednak nebyl zas takový kuchtík Very Happy A jednak jsem princeznu neměl rád za živa, tak by mi její pohřeb neodvedl od roštěnce. Smile

Ale míra tvéhuo studu by se měla odvíjet především od toho, jakým způsobem si je připravoval? Smile

PS: Mi se to povedlo sice pouze s játry, ale zase několikrát Anxious
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá srpen 19, 2011 9:35 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Martin napsal:
S "neplynovými sporáky" je možné si i někam odskočit, zatímco se jídlo provařuje, aniž by se stala nějaká tragédie i přinejhorším.

Tak teď se musím přiznat k něčemu strašnému, za co se moc stydím. Kdysi jsem podlehl davové psychóze a koukal na pohřeb princezny Diany (když ona to byla taková pěkná holka...). Stálo mne to dvě moc pěkné roštěnky, které, byť na neplynovém sporáku, se změnily v uhlí. Ale nikde to na mne neříkejte...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá srpen 19, 2011 7:08 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Chutě se musí prostě "prolnout". Ono vývar také nemá být slaná voda a sem tam maso Smile

Jinak si ale nemyslim, že je to až tolik záležitost modernější doby. S "neplynovými sporáky" je možné si i někam odskočit, zatímco se jídlo provařuje, aniž by se stala nějaká tragédie i přinejhorším. Problém bude spíš jinde.
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá srpen 19, 2011 5:53 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Martin napsal:
Míním hlavně postupy, protože ty jsou jaksi "časem prověřené".

Přesně. Našel jsem třeba, že čím déle se vaří boloňská omáčka (abychom neseděli jen doma na zadku), tím líp. A opravdu, každá hodina navíc (dotáhl jsem to nejdýl na čtyři) znamená jemnější chuť, větší prolnutí chuti ingrediencí atp. Jenže "kdo z vás to má, pánové" - tedy čas vařit něco dlouhé hodiny, to už prostě s dnešním životním stylem nejde dohromady. Takže aspoň občas...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá srpen 19, 2011 4:38 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Ad "a horké dones na stůl" - občas i "ozdob natí zelené petrželky dle chuti, nebo pórem". Babča má jakousi archaickou kuchařku (tedy spíše ve formě "trhací kalendář"), MDR ani Sandtnerka to není, ale hezky se to čte, ikdyž recepty mnohdy působí jako strava pro dělníka co sám staví pyramidu.

Jinak jsem rád, Václave, že jsi sem přitáhl Sandtnerku. Smile Jako inspirace je to krásné. Míním hlavně postupy, protože ty jsou jaksi "časem prověřené". Nicméně vařím zcela odlišné recepty, a ikdyž nemam nic proti vaření kostí pět hodin (dělám pravidelně), tak mi vadí enormní množství másla a zvlášť mouky, jak jsi zmínil. Nějak mi dělají zahušťované omáčky a polévky problém, především při jedení. Ale ono je to o zvyku. Smile
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá srpen 19, 2011 10:45 am
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

Václav napsal:
Ovšem "kopa" (= 60) vajec je ve všech smyslech věci docela dost... Mám v Tebe velkou důvěru, ale přeci jen...


Ale recepty se většinou píšou pro 4 lidi (4 porce), né? No a 60/4=15, to s bf vpoho stlačíme na dvakrát. Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá srpen 19, 2011 4:36 am
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Honza napsal:
Václav napsal:
žádné "vraz tam kopu vajec"


No - hele - tak zrovna tenhle recept začíná dost dobře - máš i pokračování ?

Takové recepty končívají "A horké nes na stůl." Ovšem "kopa" (= 60) vajec je ve všech smyslech věci docela dost... Mám v Tebe velkou důvěru, ale přeci jen...

matyáš napsal:
STRAŠNĚ SEM ZHUBNUL ... A TAK TED MÁM NAŘÍZENO ŽRÁT Very Happy

Ty se máš...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá srpen 19, 2011 1:57 am
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

xts napsal:
v leckteré restauraci píšou "teplá kuchyně", stálo by za to, se tam jít někdy podívat Very Happy


Ani nechci vidět studenou kuchyni. Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá srpen 19, 2011 1:29 am
Autor Zpráva
xts
uživatel++


Založen: 23.3.2011
Příspěvky: 327

Předmět: Citovat

Honza napsal:
Ono existuje taky specificky gayské vaření? Jak to vypadá? Smile

Viz pravidelně na ČT1 + tu byl před časem odkaz na tohle - http://knihy.cpress.cz/kucharka-pro-kluky.html

+ v leckteré restauraci píšou "teplá kuchyně", stálo by za to, se tam jít někdy podívat Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá srpen 19, 2011 1:19 am
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

Václav napsal:
žádné "vraz tam kopu vajec"


No - hele - tak zrovna tenhle recept začíná dost dobře - máš i pokračování ?

Václav napsal:
Doporučím něco, co vůbec není specificky gayské, ...


Ono existuje taky specificky gayské vaření? Jak to vypadá? Smile

Václav napsal:
kuchařku od Sandtnerové


Jj, souhlas, podle ní vaří moje i bf mamka, ta Sandtnerová byla šikovná baba, bejt ht, hned bych si ji vzal.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá srpen 19, 2011 1:07 am
Autor Zpráva
matyáš
Anonymní





Předmět: Citovat

Václav napsal:
Doporučím něco, co vůbec není specificky gayské, ale v při rozumném užívání může potěšit. Myslím tím kuchařku od Sandtnerové, která bývala velmi rozšířenou středostavovskou kuchařkou za první republiky, a aspoň něco se podle ní vaří v mnoha domácnostech dodnes.

Je už založena na principech racionální výživy (žádné "vraz tam kopu vajec"), ale tím, že používá např. často mouku (zápražkové polévky, bešamelové omáčky) a málo syrové zeleniny, dnešním požadavkům neodpovídá, a kdyby se podle ní vařilo denně, nedopadlo by to dobře. Od dob Sandtnerové všem ubylo hlavně času, který tradiční postupy vyžadují, a už proto se podle ní dá vařit jen svátečně.

Stojí to ale za námahu, původní chuti a vůně tuzemské kuchyně určitě zachovává v ještě ne moc ošizené podobě (rajskou omáčku třeba ochucuje 8 ingrediencemi, a je opravdu hodně znát, když nějakou vynecháte), a není špatné po ní jednou za čas sáhnout. Před pár lety vyšla jako reprint nějakého staršího vydání, ale většinou ji najdete u babiček a tetiček. Tuším, že snad na iDnes z ní nějaká holčina občas vytáhne jeden z toho kvanta receptů.

K hubnutí se určitě nehodí, k občasnému zpříjemnění života v retrostylu ano.


JÁ TED MUSÍM JÍST DOST,DŘÍV JSEM MĚL TOTIŽ OBDOBÍ ŽE SEM JED MÁLO NEBO VUBEC,STRAŠNĚ SEM ZHUBNUL ... A TAK TED MÁM NAŘÍZENO ŽRÁT Very Happy
 
      Na začátek stránky  

pá srpen 19, 2011 1:06 am
Autor Zpráva
matyáš
Anonymní





Předmět: Citovat

Václav napsal:
Doporučím něco, co vůbec není specificky gayské, ale v při rozumném užívání může potěšit. Myslím tím kuchařku od Sandtnerové, která bývala velmi rozšířenou středostavovskou kuchařkou za první republiky, a aspoň něco se podle ní vaří v mnoha domácnostech dodnes.

Je už založena na principech racionální výživy (žádné "vraz tam kopu vajec"), ale tím, že používá např. často mouku (zápražkové polévky, bešamelové omáčky) a málo syrové zeleniny, dnešním požadavkům neodpovídá, a kdyby se podle ní vařilo denně, nedopadlo by to dobře. Od dob Sandtnerové všem ubylo hlavně času, který tradiční postupy vyžadují, a už proto se podle ní dá vařit jen svátečně.

Stojí to ale za námahu, původní chuti a vůně tuzemské kuchyně určitě zachovává v ještě ne moc ošizené podobě (rajskou omáčku třeba ochucuje 8 ingrediencemi, a je opravdu hodně znát, když nějakou vynecháte), a není špatné po ní jednou za čas sáhnout. Před pár lety vyšla jako reprint nějakého staršího vydání, ale většinou ji najdete u babiček a tetiček. Tuším, že snad na iDnes z ní nějaká holčina občas vytáhne jeden z toho kvanta receptů.

K hubnutí se určitě nehodí, k občasnému zpříjemnění života v retrostylu ano.


JÁ TED MUSÍM JÍST DOST,DŘÍV JSEM MĚL TOTIŽ OBDOBÍ ŽE SEM JED MÁLO NEBO VUBEC,STRAŠNĚ SEM ZHUBNUL ... A TAK TED MÁM NAŘÍZENO ŽRÁT Very Happy
 
      Na začátek stránky  

čt srpen 18, 2011 9:35 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Doporučím něco, co vůbec není specificky gayské, ale v při rozumném užívání může potěšit. Myslím tím kuchařku od Sandtnerové, která bývala velmi rozšířenou středostavovskou kuchařkou za první republiky, a aspoň něco se podle ní vaří v mnoha domácnostech dodnes.

Je už založena na principech racionální výživy (žádné "vraz tam kopu vajec"), ale tím, že používá např. často mouku (zápražkové polévky, bešamelové omáčky) a málo syrové zeleniny, dnešním požadavkům neodpovídá, a kdyby se podle ní vařilo denně, nedopadlo by to dobře. Od dob Sandtnerové všem ubylo hlavně času, který tradiční postupy vyžadují, a už proto se podle ní dá vařit jen svátečně.

Stojí to ale za námahu, původní chuti a vůně tuzemské kuchyně určitě zachovává v ještě ne moc ošizené podobě (rajskou omáčku třeba ochucuje 8 ingrediencemi, a je opravdu hodně znát, když nějakou vynecháte), a není špatné po ní jednou za čas sáhnout. Před pár lety vyšla jako reprint nějakého staršího vydání, ale většinou ji najdete u babiček a tetiček. Tuším, že snad na iDnes z ní nějaká holčina občas vytáhne jeden z toho kvanta receptů.

K hubnutí se určitě nehodí, k občasnému zpříjemnění života v retrostylu ano.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt srpen 18, 2011 3:29 pm
Autor Zpráva
matyáš
Anonymní





Předmět: Citovat

xts napsal:
Já si začal vyvářet, když jsem začal jíst zdravě a hubnout Smile Teď v pracovním procesu holt Číňani a hotovky, leda večer zeleninovej salát s kuřecím masem nebo o víkendu, když neni moc akční. Moje vaření teda stejně z 99 % spočívá v tom, hodit okořeněnej kuřecí plátek na pánev, udělat těstoviny nebo rejží a k tomu něco na bázi nivy, rajskýho protlaku nebo sojovky s vhodnýma surovinama a kořením. (1% je špenát, brambory a volský voko Smile )


stou rejží a těstovinami jsi můj člověk,miluji rejži a těstoviny Very Happy
 
      Na začátek stránky  

čt srpen 18, 2011 1:42 am
Autor Zpráva
xts
uživatel++


Založen: 23.3.2011
Příspěvky: 327

Předmět: Citovat

Já si začal vyvářet, když jsem začal jíst zdravě a hubnout Smile Teď v pracovním procesu holt Číňani a hotovky, leda večer zeleninovej salát s kuřecím masem nebo o víkendu, když neni moc akční. Moje vaření teda stejně z 99 % spočívá v tom, hodit okořeněnej kuřecí plátek na pánev, udělat těstoviny nebo rejží a k tomu něco na bázi nivy, rajskýho protlaku nebo sojovky s vhodnýma surovinama a kořením. (1% je špenát, brambory a volský voko Smile )
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt srpen 18, 2011 1:26 am
Autor Zpráva
matyáš
Anonymní





Předmět: Citovat

xts napsal:
To chce trochu cviku sebevědomí Wink
A případných rad od zdejších odborníků Cool


mě už se co se týče vaření týče snažilo radit spousta lidi a bylo mi to platný jak mrtvímu zimník ,já na domácí práce nejsem nak vubec ani na praní a tak ale možná je to sobecký a pokritecký ale najednu stranu mi vyhovuje že když my někdo navaří,vypere a tak než abich to dělal sám . jo ale když mě nekdo přesně diriguje zvládnu karbánátek,řízek a špagety ale když sám tak se to nedá jist bud vubec nebo je na tom něco špatně
 
      Na začátek stránky  

st srpen 17, 2011 10:49 pm
Autor Zpráva
xts
uživatel++


Založen: 23.3.2011
Příspěvky: 327

Předmět: Citovat

To chce trochu cviku sebevědomí Wink
A případných rad od zdejších odborníků Cool
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st srpen 17, 2011 10:34 pm
Autor Zpráva
matyáš
Anonymní





Předmět: Citovat

Já neumim vařit vůbec,skazím i kakao Sad
 
      Na začátek stránky  

čt červen 30, 2011 9:54 pm
Autor Zpráva
xts
uživatel++


Založen: 23.3.2011
Příspěvky: 327

Předmět: Citovat

Většinou i v restauraci si dávám podobný věci. Smile Experimentování je mi ideově sympatický, ale prostě už vim, co mi chutná Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt červen 30, 2011 8:32 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Aha Razz
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt červen 30, 2011 8:20 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

Martin napsal:
Víš, že bych si to i myslel? Laughing


Si dělam srandu - jasně, že umím uvařit hafo dalších jídel, jenže mě vaření moc nebaví. Když je venku hezky, tak znám lepší zábavu, než se motat v kuchyni. A tvaroh je idální polotovar, dost mi chutná, je rychle "uvařenej" do libovolný podoby a dá se snadno transportovat v batohu.

Martin napsal:
No. tvarohový Laughing


Lepší tvarohový, než žádný. Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt červen 30, 2011 1:32 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

xts napsal:
Ten Honza musí mít obrovitánský svaly!
Já vařím často a rád, sice se mi lidi smějou, že pořád to samý, ale proč dělat blbiny, když už vim, co mi chutná Smile


Tebe nebaví expedimenty? A v restauraci expedimentuješ, nebo máš raději své osvědčené chutě?

Mě baví vařit pro přátele i pro partnera Wink
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt červen 30, 2011 10:29 am
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

xts napsal:
Ten Honza musí mít obrovitánský svaly!


No. tvarohový Laughing
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt červen 30, 2011 12:57 am
Autor Zpráva
xts
uživatel++


Založen: 23.3.2011
Příspěvky: 327

Předmět: Citovat

Ten Honza musí mít obrovitánský svaly!
Já vařím často a rád, sice se mi lidi smějou, že pořád to samý, ale proč dělat blbiny, když už vim, co mi chutná Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt červen 30, 2011 12:57 am
Autor Zpráva
xts
uživatel++


Založen: 23.3.2011
Příspěvky: 327

Předmět: Citovat

Ten Honza musí mít obrovitánský svaly!
Já vařím často a rád, sice se mi lidi smějou, že pořád to samý, ale proč dělat blbiny, když už vim, co mi chutná Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt červen 30, 2011 12:38 am
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Honza napsal:
V rámci "rodiny" vaří boyfrienďákova mamka.

Já umím akorát pečenýho buřta, tvaroh na slano, tvaroh s cibulí, tvaroh na sladko, tvaroh se strouhankou, tvaroh s jabkama, tvaroh s třešněma, tvaroh s piškotama a míchaný vajíčka, čehož ale sežeru neskutečné množství. Pak ještě umím skvělej proteiňák s mlíkem, kakao, čaj a chleba s máslem.


Víš, že bych si to i myslel? Laughing
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt červen 30, 2011 12:21 am
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

V rámci "rodiny" vaří boyfrienďákova mamka.

Já umím akorát pečenýho buřta, tvaroh na slano, tvaroh s cibulí, tvaroh na sladko, tvaroh se strouhankou, tvaroh s jabkama, tvaroh s třešněma, tvaroh s piškotama a míchaný vajíčka, čehož ale sežeru neskutečné množství. Pak ještě umím skvělej proteiňák s mlíkem, kakao, čaj a chleba s máslem.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st červen 29, 2011 11:14 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Kuchařka pro kluky Citovat

Shmudla napsal:
pemel napsal:
Nedávno jsem si koupil Vanovu knihu Kuchařka pro kluky a zjistil jsem, že tam jsou nejen obrázky fešných kuchtíků, ale i recepty podle kterých se dá vařit, ba co víc, Vanovy pokrmy jsou chutné. Razz


No vidíš ... já jsem tu knihu viděl u kamaráda, shodli jsme se že kuchtíci jsou mňami, ale říkal, že ty jídla prej nic moc. Takže teď nevím komu věřit


Když jsme tak u jídla? Tak vaříte rádi podle kuchařek, netu? Baví vás vařit? Já nejraději vařím pro sebe a svého přítele? Rád zkouším nové recepty. Baví mě když vaříme spolu, ale já si to tak nějak diriguji, jemně a s citem. A vy? Necháváte se rádi zvát na jídlo? Raději vaříte, nebo chodíte raději se někam najíst ven? Wink
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 1 z 7
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist