Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Výlety Města
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3

čt duben 06, 2006 7:27 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Esteban Trueba napsal:
Merci beaucoup, Libor! ale, žiaľ, neznášam zrkadlá - to indivíduum, o čo tam vidím, by som na ulici ani pohľadom nezavadil. Crying or Very sad Sad
Exclamation A preto dobrá správa - nemusíš sa večnosť terigať v nejakej kraksni ŽSR na tento náš divoký východ. Wink


Viss, mozna nemas uplne dobry vkus a nedokazes spravne posoudit to co vydis v zrcadle Razz JE mesto ktere se Ti libi.. Me se treba hodne libi u nas v Cr Telc. Na bydleni je to asi prilis male. Vsak krasne mesto. -))
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt duben 06, 2006 5:36 pm
Autor Zpráva
Esteban Trueba
uživatel+


Založen: 5.3.2006
Příspěvky: 132
Bydliště: Kosice

Předmět: Citovat

Merci beaucoup, Libor! ale, žiaľ, neznášam zrkadlá - to indivíduum, o čo tam vidím, by som na ulici ani pohľadom nezavadil. Crying or Very sad Sad
Exclamation A preto dobrá správa - nemusíš sa večnosť terigať v nejakej kraksni ŽSR na tento náš divoký východ. Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt duben 06, 2006 3:25 pm
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

Blava, to je neskutečné město paradoxů. Na jedné straně nejmodernější trolej vedeí a na straně druhé to nejstarší možné Laughing Neskutečně se těším až tam s kamarády pojedeme.[/b]
_________________
To máš z toho, s kým se to taháš. S nějakým anarchistickým bohémem, rudým, bolševickým nokem.
Jsem zženštilý materialista, ach božínku, jsem tak sama a bez materiálu
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt duben 06, 2006 2:12 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Mesta Citovat

Esteban Trueba napsal:
Blavu mám rád aj ja, ale keby som to povedal tu v Košiciach, ukameňovali by ma. Crying or Very sad


Pokud si pohledny tak bych Ti dobrovolne osetroval rany Laughing pokud bys to rekl tam u vas v Kosicich
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt duben 06, 2006 1:56 pm
Autor Zpráva
Esteban Trueba
uživatel+


Založen: 5.3.2006
Příspěvky: 132
Bydliště: Kosice

Předmět: Citovat

Blavu mám rád aj ja, ale keby som to povedal tu v Košiciach, ukameňovali by ma. Crying or Very sad
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt duben 06, 2006 10:16 am
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: MEsta Citovat

Moc krasna je Bratislava v noci. Stred mesta. Me se opravdu moc libi Olomouc. Mesta meho srdce jsou vsak ta kde proteka mohutna reka, jsou stare pamatky a univerzitni atmosfera. Proto se me libi Heidelberg, Regensburg nebo treba Madeira.. Opravdu nadherne mestecko u more chranene UNESCO je Piran. Nachazi se na Slovinskem pobrezi Smile

Ta Adamova romantika ma take neco do sebe... Wink
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt duben 06, 2006 2:31 am
Autor Zpráva
Petr_K
uživatel++


Založen: 23.3.2006
Příspěvky: 250
Bydliště: Karlovarský kraj

Předmět: Citovat

Adam napsal:
........... ale spíš menší městečka na pobřeží. Třeba Rovinj, Rodi Garganico a tak. No jo, konzumní letoviska Embarassed Nejlepší je to po jedenácté večer, když je nad dvacet stupňů, cpete se grilovanou rybou a zmrzlinou v malé restauraci nedaleko přístavu, šplouchá moře, kolem kvetou oleandry, voní levandule, sem tam profrčí nějaký prskolet... Romantika. A úplně v noci se projít, když už i poslední obchody zavírají.
................


Nedělej mě chutě Adame, už se nemůžu dočkat na konec června až tam zase budu.. Wink . Hezky jsi to napsal, to se mě taky moc líbí. Velká města pokud jde o mě, tak ta vůbec nemusím.. Very Happy
_________________
**** Petr ****
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

st duben 05, 2006 11:20 pm
Autor Zpráva
Esteban Trueba
uživatel+


Založen: 5.3.2006
Příspěvky: 132
Bydliště: Kosice

Předmět: Citovat

Príroda je krásna vec, ale, holt, ja som akosi vyslovene mestský človek. Mestá, ktoré mám rád, či už cez deň alebo v noci, sú Praha (bien sur), Bratislava, Metz, Lyon, Nancy!!! a samozrejme Paríž (hlavne teraz, kkeď som tam objavil štvrť okolo Rue des Archives, neďaleko Centre Georges Pompidou, kde som po dlllllhom čase videl opäť chalanov držať sa za ruky. A bola ich tam takých kopa. Trochu ma škrelo, že k nim nepatrím... )
Aby som ale nevynechal naše končiny - mám veľmi rád Levoču a, pre fajnšmekrov milujúcich hory a lesy, Smolník na južnom Spiši.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st duben 05, 2006 9:47 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Nejradši mám města na jihu Evropy. Nemyslím třeba Řím, Marseilles nebo jiná velkoměsta, ale spíš menší městečka na pobřeží. Třeba Rovinj, Rodi Garganico a tak. No jo, konzumní letoviska Embarassed Nejlepší je to po jedenácté večer, když je nad dvacet stupňů, cpete se grilovanou rybou a zmrzlinou v malé restauraci nedaleko přístavu, šplouchá moře, kolem kvetou oleandry, voní levandule, sem tam profrčí nějaký prskolet... Romantika. A úplně v noci se projít, když už i poslední obchody zavírají.
U nás se mi asi nejvíc líbí Třeboň. Lázeňská pohoda, plcka akorát na kolo, hezká příroda.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st duben 05, 2006 7:59 pm
Autor Zpráva
llukynek
guru


Založen: 20.10.2005
Příspěvky: 655
Bydliště: Kousek od Pardubic:o)

Předmět: ... Citovat

Mám rád Prahu,... Benátky byly taky fajn... Budapešť je hezká a Athény, hmmmm. Měl jsem možnost vidět je v noci, všechno svítilo a bylo krásné.
_________________
Setkáš-li se s homofobem, nakopej mu zadek! Ale nikoli svou ladnou nožkou, ale svou inteligencí! Ukaž mu, kde je jeho místo! Ty jsi v právu, tak se sakra neboj otevřít hubu a bránit se!!!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st duben 05, 2006 7:22 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Města Citovat

Máš rád nejen přírodu, ale i města. Je nějaké město kde se ti mo clíbilo. Město odkud máš nějakou vzpomínku. Máš raději město ve dne nebo večer..Mrakodrapy nebo stare ulicky. Prochazis se rad mestem..J amoc..Sam i s nekym srdci blizkym Embarassed
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 3 z 3
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist