Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Výlety Města
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

po květen 15, 2006 12:22 am
Autor Zpráva
nokin
uživatel+


Založen: 19.3.2006
Příspěvky: 230
Bydliště: Praha

Předmět: Příbor Citovat

Nový Jičín taky není k zahození Laughing
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne květen 14, 2006 7:39 pm
Autor Zpráva
bodyia
admin


Založen: 25.9.2005
Příspěvky: 499
Bydliště: Praha

Předmět: solar Citovat

zdenda napsal:
tak to Ti neřeknu v tuhle hvíli, vždy se to týkalo dopravy. Prostě tou dopravou žiju.

Teď u nás začalo jezdit tohle, nikde jinde jsem to zatím neviděl (ale pohybuji se pouze HK, Pce, Pha, Brno, Ostrava, Plzeň). Je to jako autobus i trolejbus.

 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

ne květen 14, 2006 5:44 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Shocked Hmmm, Zdenda je romantik Twisted Evil
Polovina července, čtvrt na devět večer a Svatý Kopeček u Olomouce. Libor by asi mohl povídat.
V sobotu bylo neskutečně krásně i v Lysé nad Labem. Znám to tam jako své boty a stejně mě pořád něco překvapuje. Sbíral jsem nějaké broučky a zdržel jsem se v zámeckém parku. Uprostřed obory je taková loučka, na které rostou staré šeříky. Sulnce už stálo těsně nad horizontem, takže skrze koruny stromů svítilo do těch rozkvetlých fialových a růžových šeříků a dávalo jim zlatavou barvu. Navíc bylo teplo a nehnul se ani lísteček, takže všechno vonělo a byl slyšet sebemenší zvuk. K tomu jsem tam byl sám a nikde ani človíčka. To nebylo na škodu, ale přeci jenom mi tam bylo trochu smutno, že to musím zažít sám a není se o to s kým podělit.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne květen 14, 2006 4:31 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Příbor Very Happy
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so květen 13, 2006 3:33 pm
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

No třebas včera východ měsíce na Světlou nad Sázavou. Velice poetické
_________________
To máš z toho, s kým se to taháš. S nějakým anarchistickým bohémem, rudým, bolševickým nokem.
Jsem zženštilý materialista, ach božínku, jsem tak sama a bez materiálu
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so květen 13, 2006 2:57 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Města Citovat

zdenda napsal:
tak to Ti neřeknu v tuhle hvíli, vždy se to týkalo dopravy. Prostě tou dopravou žiju.


to vím. A Wink moc ti to sluší. Je jasné, že všechny pstatní zážiky, byli asi zastřeny těmi dopravními. ale j emožné, že jako já máš i nějaký jiný zážitek. Pro mě to třeba byl zpad slunce nad Regensburgem. a an ostrově města pozorování jk se pomalu rozsvěcí most před Dunaj. Smile ikdyž ty duchovní nebo pracovní (mentálně postižení), či dopravní i u mě vedou Wink
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so květen 13, 2006 2:07 pm
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

tak to Ti neřeknu v tuhle hvíli, vždy se to týkalo dopravy. Prostě tou dopravou žiju.
_________________
To máš z toho, s kým se to taháš. S nějakým anarchistickým bohémem, rudým, bolševickým nokem.
Jsem zženštilý materialista, ach božínku, jsem tak sama a bez materiálu
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so květen 13, 2006 1:42 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: zážitek Citovat

zdenda napsal:
ano, Geneva opravdu toto zkouší, šílené, na Ukrajině spojovaly 2 trolejbusy, tak jak se běžně spojují tramvaje.


Wink Máš z nějakého města nějaký pěkný nedopravní zážitek?
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne duben 09, 2006 8:57 pm
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

ano, Geneva opravdu toto zkouší, šílené, na Ukrajině spojovaly 2 trolejbusy, tak jak se běžně spojují tramvaje.
_________________
To máš z toho, s kým se to taháš. S nějakým anarchistickým bohémem, rudým, bolševickým nokem.
Jsem zženštilý materialista, ach božínku, jsem tak sama a bez materiálu
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne duben 09, 2006 2:04 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Zeneva Citovat

murex napsal:
Libor napsal:
Zazil si v Zeneve neco pekneho?


Nie, bol som tam iba 1 den, hodnotil som iba mesto - ma prekrasnu atmosferu.
... a maju tam i trolejbusy Laughing


Pro Zdendu pridavam, ze nektere trolejbusove vozy maji v Zeneve i 2 klouby
Zeneva ma opravdu krasnou atmosferu:-))
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne duben 09, 2006 12:43 pm
Autor Zpráva
murex
uživatel++


Založen: 15.10.2005
Příspěvky: 305
Bydliště: London, (Pha)

Předmět: Re: Zeneva Citovat

Libor napsal:
Zazil si v Zeneve neco pekneho?


Nie, bol som tam iba 1 den, hodnotil som iba mesto - ma prekrasnu atmosferu.
... a maju tam i trolejbusy Laughing
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so duben 08, 2006 11:00 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Zeneva Citovat

murex napsal:
a ešte som zabudol na jedno krásne mesto - Ženeva


Zazil si v Zeneve neco pekneho?
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so duben 08, 2006 10:59 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: v Citovat

murex napsal:
a ešte som zabudol na jedno krásne mesto - Ženeva


Souhlasim..bylo me tam krasne. Mozna tim, ze jsem tam nebyl sam.Ale i tak tohle ej mesto kde by se me libilo zit:-) Ikdyz mozn ao trochu vic preferuji Zurich. Ne o moc:-))
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so duben 08, 2006 10:29 pm
Autor Zpráva
murex
uživatel++


Založen: 15.10.2005
Příspěvky: 305
Bydliště: London, (Pha)

Předmět: Citovat

a ešte som zabudol na jedno krásne mesto - Ženeva
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so duben 08, 2006 10:29 pm
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

No ano, SF, ale takový Simferopoľ na Ukrajině taky není k Zahození, či Moskva, alebo Kijev.
_________________
To máš z toho, s kým se to taháš. S nějakým anarchistickým bohémem, rudým, bolševickým nokem.
Jsem zženštilý materialista, ach božínku, jsem tak sama a bez materiálu
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so duben 08, 2006 9:45 pm
Autor Zpráva
murex
uživatel++


Založen: 15.10.2005
Příspěvky: 305
Bydliště: London, (Pha)

Předmět: Citovat

Najkrajšie mesto - jednoznačne Praha. Bratislava má pekné iba staré mesto - inak je to veľmi neusporiadané mesto. No a Petržalka - No comment... Jižní město v Prahe je v porovnaní s Petržalkou oáza... Viedeň je pekná, ale škoda, že staré mesto nie je vybudované pozdĺž dunaja - chýba tam pekné historické nábrežie. Taktiež sa mi veľmi páčilo San Francisco - myslím, že v USA príjemnejšie mesto nie je (zúčastnil som sa tam i Gay pride - len ako divák - bol to zaujímavý zážitok).
Ako to, že nikto nespomenul Košice? Laughing
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so duben 08, 2006 9:27 pm
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

jestli to bylo s kloubem, tak to byl Ikarus, nemělo-li ho to, tak ŠL/D 11, neb Ikarus je stále provozující se vozidlo v prav provozu v ČR/SR, Š11 leda tak někde soukr na Slovensku, v ČR už není nikdo a 100% východ a jih

Jablonec není taky špatné město a Liberec taky ne, hlavně když se dá v klidu dojez z jednoho do druhého tramvají(já tu nejsem, nevšímejte si mě) Laughing
_________________
To máš z toho, s kým se to taháš. S nějakým anarchistickým bohémem, rudým, bolševickým nokem.
Jsem zženštilý materialista, ach božínku, jsem tak sama a bez materiálu
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so duben 08, 2006 8:30 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Mark napsal:
To Esteban Trueba:

No vidíš, na Košice jsem zapomněl taky. To je moc pěkné město. Připadá mi trochu jako Brno. Hlavná (dříve Leninova) ulice nemá chybu. V zimě kolem Vánoc je krásně nazdobena. Mám tam nějaké kamarády, takže to tam vcelku znám. Líbí se mi, že je tam kam jít na výlet. Třeba z Črmelského údolí nahoru na baňu Bankov. Ta už sice nefunguje, ale je to tam zajímavé. A pak dolů přes sjezdovku zpátky třeba na Štadión Lokomotívy. No jo, už se těším až tam zase pojedu. Jo Solarisy tam máte, to jo, ale ještě bych doplnil, že se starýma cvakacíma strojkama Very Happy . Docela dobrý kontrast. Sice autobusy a trolejbusy jsou v dobrém stavu, tramvaje však pokulhávají. Ten autobus byla pravděpodobně Karosa ŠL 11. Zdenda bude vědět.

To Libor:

Olomouc je pěkné město, historicky velmi hodnotné. Ale škoda, že leží na placce, já mám rád města posazená mezi kopce. V Olomouci není pomalu kam jít do přírody. To aby se člověk tahal na Svatý Kopeček. Je tam ještě v té zoologické zahradě ten výběh mezi opicema? Jak je tam ta visutá lávka, myslím.


V Olomouci je spousta parku. Zelene je tu dost. Pravda je, ze je takova ta civilizovana.. Parky kolem Moravy, Michalsky nahod, Smetanovy sady, Bezrucovy sady..Stejne jako mesky les na Sv.kopecku s asfalotovima cestickama. Olomouc ma mnoiozstvi andhernych parku Very Happy
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so duben 08, 2006 8:25 am
Autor Zpráva
Mark
uživatel++


Založen: 16.1.2006
Příspěvky: 296
Bydliště: Brno

Předmět: Citovat

Esteban Trueba napsal:
Uz asi mesiac sú v busoch namontované nové strojčeky, zatiaľ v látkových púzdrach. Very Happy Som zvedavy, kedy ich sprevádzkujú. Mne budú ale nanič - mám mesačník. Električkou nechodím - keď som ňou ale prinútený ísť, mám trochu strach - hádže to ako na kolotoči + tie zvuky...

S tými výletmi do oklia to nie je až také ružové (podľa mňa), ale ja si to už asi nevážim, som na to zvyknutý. Na Bankov sme ako deti chodili každé branné a tak sa mi sprotivil. Evil or Very Mad Niekomu sa to tam môže ale naozaj páčiť. Košice majú ešte jednu výhodu - Sme 1 (slovom jednu!) hodinu vlakom od Tatier!


No to je ono, když přijedou kamarádi do Brna, tak taky dlouho přemýšlím kam s nima jít, protože jsem snad všude byl a nechce se mi tam zas. Jo cizí město člověk vnímá jinak. S těmi strojky je to potěšující, aspoň už člověk nebude muset při přestupování myslet na to, aby si označil další lístek. Jo ty Tatry vám závidím. Pro mě jsou nejbližší kopce Pálava Confused
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so duben 08, 2006 8:18 am
Autor Zpráva
Mark
uživatel++


Založen: 16.1.2006
Příspěvky: 296
Bydliště: Brno

Předmět: Citovat

Libor napsal:

Je krasne jak poskytuejs servis Zdendovi Very Happy MAm rad i Olomouc, zvlast na jare


To je jenom zpestření, taky trochu té dopravě rozumím, i když z donucení - moje drahá polovička je stejně trhlá (možná by se zde hodilo spíš slovo zvrhlá) jak Zdenda Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá duben 07, 2006 9:58 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Vídeň Citovat

Vídeň mám moc rád.. Mají nádherné nábbřeží Dunaje, ostrovy a staré město..a Vídeňany.. Embarassed
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá duben 07, 2006 7:59 pm
Autor Zpráva
Esteban Trueba
uživatel+


Založen: 5.3.2006
Příspěvky: 132
Bydliště: Kosice

Předmět: Citovat

Uz asi mesiac sú v busoch namontované nové strojčeky, zatiaľ v látkových púzdrach. Very Happy Som zvedavy, kedy ich sprevádzkujú. Mne budú ale nanič - mám mesačník. Električkou nechodím - keď som ňou ale prinútený ísť, mám trochu strach - hádže to ako na kolotoči + tie zvuky...

S tými výletmi do oklia to nie je až také ružové (podľa mňa), ale ja si to už asi nevážim, som na to zvyknutý. Na Bankov sme ako deti chodili každé branné a tak sa mi sprotivil. Evil or Very Mad Niekomu sa to tam môže ale naozaj páčiť. Košice majú ešte jednu výhodu - Sme 1 (slovom jednu!) hodinu vlakom od Tatier!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá duben 07, 2006 7:22 pm
Autor Zpráva
Mark
uživatel++


Založen: 16.1.2006
Příspěvky: 296
Bydliště: Brno

Předmět: Citovat

To Esteban Trueba:

No vidíš, na Košice jsem zapomněl taky. To je moc pěkné město. Připadá mi trochu jako Brno. Hlavná (dříve Leninova) ulice nemá chybu. V zimě kolem Vánoc je krásně nazdobena. Mám tam nějaké kamarády, takže to tam vcelku znám. Líbí se mi, že je tam kam jít na výlet. Třeba z Črmelského údolí nahoru na baňu Bankov. Ta už sice nefunguje, ale je to tam zajímavé. A pak dolů přes sjezdovku zpátky třeba na Štadión Lokomotívy. No jo, už se těším až tam zase pojedu. Jo Solarisy tam máte, to jo, ale ještě bych doplnil, že se starýma cvakacíma strojkama Very Happy . Docela dobrý kontrast. Sice autobusy a trolejbusy jsou v dobrém stavu, tramvaje však pokulhávají. Ten autobus byla pravděpodobně Karosa ŠL 11. Zdenda bude vědět.

To Libor:

Olomouc je pěkné město, historicky velmi hodnotné. Ale škoda, že leží na placce, já mám rád města posazená mezi kopce. V Olomouci není pomalu kam jít do přírody. To aby se člověk tahal na Svatý Kopeček. Je tam ještě v té zoologické zahradě ten výběh mezi opicema? Jak je tam ta visutá lávka, myslím.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá duben 07, 2006 5:24 pm
Autor Zpráva
Esteban Trueba
uživatel+


Založen: 5.3.2006
Příspěvky: 132
Bydliště: Kosice

Předmět: Citovat

To Libor:

O mestách, ktoré mám rád som písal 5. apríla(dubna). Ešte ma napadlo, že som si nevychválil môj rodný Kassa-város Wink (Košice pre našich záp. susedov). Úžasné historické centrum plné rôznych podnikov a v lete letných záhradok, či už na Hlavnej alebo po všetkých možných dvoroch. Človeku spravý dobre už len prechádzka po Hlavnej - večer, keď je ešte teplo, ľudia sú uvoľnení a stretávaš známych, ... Smile

To Mark:

S "inlajnami" mám skoro podobné skúsenosti. Kúpil som si ich este niekedy v 90. rokoch v Metz - tie najlacnejšie, a tak to aj dopadlo = neodvážim sa na ne vystúpiť lebo by zo mňa boli schponé vytriasť celú dušu. Už ma napadlo, či si od niekoho nepožičiam korčule, normálne, na skúšku - je to jeden z mála športov, čo mi je sympatický. Hej, ešte jedna poznámka. Verili by ste tomu,že na nich neviem brzdiť? Embarassed Embarassed Embarassed Väčšinou som končil jazdu dobrovoľne na zemi. Crying or Very sad Au!

To Zdenda:

Nevyznám sa do autobusov, ale minule sa mi podarilo natrafiť na úžasnú škatuľu, ktorú si pamätám ešte z úplného detstva - oblé tvary, hviezda filmov z dedinského prostredia začiatku 80. rokov. Mal som na výber ísť aj iným (medzimestská linka Košice-Prešov), ale naschvál som sa nasáčkoval to toho artefaktu a celú cestu mi potom bolo do smiechu. Museli si o mne myslieť...
Len aby ste si nemysleli, že sme tu 100 rokov za opicami - v Košiciach chodia Solarisy, ktoré tu už niekto niekda spomínal.

To Bodyia:

Paríž je fakt super, milujem ho, ALE, čo sa týka architektúry, je dosť jednotvárny - viac sa mi páči Praha, jej farebnosť a baroková hravosť a veľkoleposť zároveň.

To Tout le monde:

Čo poviete na Viedeň? Ja ju zbožňujem aj keď som tam nikdy nebol. Stále ju beriem ako naše spoločné česko-slovensko-rakúsko-maďarsko-chorvátko-... hlavné mesto Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá duben 07, 2006 3:20 pm
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Re: Marianky Citovat

Libor napsal:
zdenda napsal:
Ano, Pce jsou opravdu hezké, ač jinak než z Tr je neznám.
Mariánské Lázně Embarassed


Znas je take jen z trolejbusu? Very Happy


no kolonádu mám projitou, ale jinak průjezdfem auta a trolejbusem. Jen v Hleďsebi jsem nebyl, ale tam stejně jede většinou bus Confused
_________________
To máš z toho, s kým se to taháš. S nějakým anarchistickým bohémem, rudým, bolševickým nokem.
Jsem zženštilý materialista, ach božínku, jsem tak sama a bez materiálu
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt duben 06, 2006 9:47 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Mark napsal:
zdenda napsal:
Blava, to je neskutečné město paradoxů. Na jedné straně nejmodernější trolej vedeí a na straně druhé to nejstarší možné Laughing Neskutečně se těším až tam s kamarády pojedeme.


Projížďka kloubovým trolejbusem 15Tr po Blavě je zážitek jak z Disneylandu. Fakt je to vlivem vozovkového svršku jak na lochnesce Laughing
Ale město je to pěkné, s nádherným historickým středem. Doporučuji k návštěvě za tmy, je to pěkně nasvětlené.

To Bodia: Jo Pardubice taky nejsou k zahození, určitě je brzy zase s přítelem navštívíme Cool Bruslení na inlinech je fajn, taky jsem to kdysi zkoušel. Jenže to jsem měl nějaké ty nejlevnější s plastovýma kolečkama. A jeli jsme hodně pozdě večer za Brnem po silnici z docela prudkého kopce, za námi se blížila Karosa řady 700 (ten typ je určen pro Zdendu, pojem autobus je pro něj příliš obecný). No měl jsem co dělat abych to ustál, nohy se mi třepaly jak vlajky na té silnici posypané štěrkem. A strach jsem měl příšernej, už jsem chtěl skoro raději dobrovolně vjet do příkopu. Nakonec bus projel a nějak jsem to ubrzdil, ale adrenalinu jsem měl jak po odborné resuscitaci.


Je krasne jak poskytuejs servis Zdendovi Very Happy MAm rad i Olomouc, zvlast na jare
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt duben 06, 2006 9:46 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Marianky Citovat

zdenda napsal:
Ano, Pce jsou opravdu hezké, ač jinak než z Tr je neznám.
Mariánské Lázně Embarassed


Znas je take jen z trolejbusu? Very Happy
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt duben 06, 2006 9:16 pm
Autor Zpráva
Mark
uživatel++


Založen: 16.1.2006
Příspěvky: 296
Bydliště: Brno

Předmět: Citovat

zdenda napsal:
Blava, to je neskutečné město paradoxů. Na jedné straně nejmodernější trolej vedeí a na straně druhé to nejstarší možné Laughing Neskutečně se těším až tam s kamarády pojedeme.


Projížďka kloubovým trolejbusem 15Tr po Blavě je zážitek jak z Disneylandu. Fakt je to vlivem vozovkového svršku jak na lochnesce Laughing
Ale město je to pěkné, s nádherným historickým středem. Doporučuji k návštěvě za tmy, je to pěkně nasvětlené.

To Bodia: Jo Pardubice taky nejsou k zahození, určitě je brzy zase s přítelem navštívíme Cool Bruslení na inlinech je fajn, taky jsem to kdysi zkoušel. Jenže to jsem měl nějaké ty nejlevnější s plastovýma kolečkama. A jeli jsme hodně pozdě večer za Brnem po silnici z docela prudkého kopce, za námi se blížila Karosa řady 700 (ten typ je určen pro Zdendu, pojem autobus je pro něj příliš obecný). No měl jsem co dělat abych to ustál, nohy se mi třepaly jak vlajky na té silnici posypané štěrkem. A strach jsem měl příšernej, už jsem chtěl skoro raději dobrovolně vjet do příkopu. Nakonec bus projel a nějak jsem to ubrzdil, ale adrenalinu jsem měl jak po odborné resuscitaci.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt duben 06, 2006 8:55 pm
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

Ano, Pce jsou opravdu hezké, ač jinak než z Tr je neznám.
Mariánské Lázně Embarassed
_________________
To máš z toho, s kým se to taháš. S nějakým anarchistickým bohémem, rudým, bolševickým nokem.
Jsem zženštilý materialista, ach božínku, jsem tak sama a bez materiálu
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt duben 06, 2006 7:37 pm
Autor Zpráva
bodyia
admin


Založen: 25.9.2005
Příspěvky: 499
Bydliště: Praha

Předmět: mesta Citovat

No, bude to s podivem, ale hrozně mám rád Pardubice. Procházky po zámackým parku nebo v létě večer na hlavní náměstí na zahrádku kubánskýho klubu a Mojito k tomu nebo po stezkách na bruslích a porozovat další kluky... Nádhera. Krásný město je taky Polička na Vysočině. Ale musí být hezky a teplo, jinak solidní depka.
Praha mě nikdy neoslovila, ale sympatická je mi Budapešť a samozřejmě Paříž! To je město, kde se volně dýchá, kde překrčení hranice čtvrti může znamenat podobnou změnu jako po 12ti hodinovým letu na jiný světadíl.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 2 z 3
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist