Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Knižky a hudba Beletrie s gay tématikou
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

pá květen 23, 2008 4:49 pm
Autor Zpráva
Bart
guru+++


Založen: 29.3.2008
Příspěvky: 1123
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Nick Guest napsal:
tak teď vidím, že dodatečnou editací svého předchozího příspěvku jsem z Barta nechtěně udělal pitomce - Plhu Laughing . To jsem neměl v úmyslu!


Já si to tak neberu, prostě jsem až druhý. Smile
Aspoň navážu anketním dotazem k Arenasovi: Co Tě víc zasáhlo: Kniha, nebo film?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá květen 23, 2008 4:37 pm
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Citovat

tak teď vidím, že dodatečnou editací svého předchozího příspěvku jsem z Barta nechtěně udělal pitomce - Plhu Laughing . To jsem neměl v úmyslu!
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá květen 23, 2008 4:30 pm
Autor Zpráva
Bart
guru+++


Založen: 29.3.2008
Příspěvky: 1123
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Nick Guest napsal:
Bart napsal:
Wendy si klidně odpustím


To zas nemusíš Smile . Možná je to dobrá kniha, téma je zajímavé - mládí v beznadějné sterilitě Castrova režimu. Na Kubě to nesmělo vyjít. Ostatně, už ten název... Všichni odcházejí.


Když gay román z Kuby, tak Arenas: Než se setmí. Doteď nevím, jestli mě víc baví knížka, nebo film podle ní. Ale asi přece jen ten román.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá květen 23, 2008 4:26 pm
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Citovat

Bart napsal:
Wendy si klidně odpustím


To zas nemusíš Smile . Možná je to dobrá kniha, téma je zajímavé - mládí v beznadějné sterilitě Castrova režimu. Na Kubě to nesmělo vyjít. Ostatně, už ten název... Všichni odcházejí.

Jenom s tou homos tematikou v té knize to nebude tak horké.

Totiž, jestli jsem to nedal do "top twenty", tak jen proto, že jsem sklerotik (v mládí erotik - v stáří sklerotik Smile ) - Reinaldo Arenas, Než se setmí - autobiografický příběh kubánského intelektuála, disidenta a emigranta, který je gay. Autor umřel v americkém exilu na AIDS. Ta knihana mě tenkrát udělala velký dojem. Podle ní byl dokonce natočen úspěšný film (na jehož karlovarskou premiéru si vykročil i známý homofobní politik Ivan P. Confused )...

Na Kubě je vůbec překvapivě velká koncentrace spisovatelů - gayů.
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)


Naposledy upravil Nick Guest dne pá květen 23, 2008 4:35 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá květen 23, 2008 4:08 pm
Autor Zpráva
Bart
guru+++


Založen: 29.3.2008
Příspěvky: 1123
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Nick Guest napsal:
Já se ti, Waky, samozřejmě omlouvám, stejně jako Bartovi, Madovi a j.
Čtenářům zdar.


Dám na Tvůj úsudek a Wendy si klidně odpustím. Jsem se čtením ve skluzu, momentálně mám rozečtené Chlípnice, a ty už asi všichni správní gay-čtenáři dávno přelouskali. Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá květen 23, 2008 3:01 pm
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Citovat

Já se ti, Waky, samozřejmě omlouvám, stejně jako Bartovi, Madovi a j. - to byla trochu provokace... Wink

Jinak s Wendy Guerrou dnes rozhovor v LN, Ondřej Horák se pitomě ptá, zda se na Kubě dávají na pizzu prezervativy místo sýra, a celkově působí (tazatel) dost nadutě - ale proč o tom píšu: ten její "lesbismus" je asi spíš marketingový trik vydavatele, který chtěl zvýšit prodejnost tím, že na přebal dal poznámku o homosexualitě.

Císařovy nové šaty budou jiný případ.

Čtenářům zdar.
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá květen 23, 2008 10:05 am
Autor Zpráva
Waky
šaman


Založen: 7.12.2005
Příspěvky: 1516
Bydliště: Republika Žižkov

Předmět: Re: Knižní přírůstky z Kuby a USA Citovat

Nick Guest napsal:
Tyhle tipy jsou jenom pro senggeho a nikoma - jinak to ani neotvírejte, je to ztráta času... Wink

Já taky příležitostně semtam knihu s takovou tematikou otevřu Wink
_________________
Co je dobré nebo obsahuje kvalitu "dobra", má za následek "pravdu". Pokud tomu tak není, můžete si být jisti, že ta věc není krásná, i když může pořád ještě být vodotěsná.Woody Allen
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá květen 23, 2008 7:48 am
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Císařovy děti nemají šaty Citovat

Tak na to se těším...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt květen 22, 2008 11:52 pm
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Knižní přírůstky z Kuby a USA Citovat

Tyhle tipy jsou jenom pro senggeho a nikoma - jinak to ani neotvírejte, je to ztráta času... Wink

Wendy Guerra

Claire Messudová

Btw, že není těch píšících gayů (a teď už i leseb) z "Ostrova svobody" nějak moc, když prý lidi z Karibiku mají cojones (zhruba řečeno - je to tam samý macho)? Wink
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt květen 15, 2008 7:28 pm
Autor Zpráva
Rausek
uživatel+


Založen: 10.5.2008
Příspěvky: 223
Bydliště: Plzeň

Předmět: Citovat

JJ na Krále a krále si vzpomínam, v souvislosti s tim, pak ještě na ten případ, jak si holka stěžovala, že jí učitelka způsobila psychyckou újmu, tim že s třídou o hodině dívala na Zkrocenou horu. Jinak já osobně takové chování nechápu, když se mi něco nelíbí tak to prostě nečtu a tečka. Pochybuju, že by si tu knihu děti koupili sami, tak nechápu v čem je problém...
Jinak myslim, že Šikovnej kluk takový pozdvižení nezpůsobí, protože za a) nejsme v americe a za b) je to přeci jen kniha pro starší děti... Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt květen 15, 2008 7:18 pm
Autor Zpráva
sengge
uživatel+


Založen: 14.6.2006
Příspěvky: 112
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Tango Citovat

Jinak o tomhle už se diskutuje tady.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt květen 15, 2008 7:16 pm
Autor Zpráva
sengge
uživatel+


Založen: 14.6.2006
Příspěvky: 112
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Tango Makes Three Citovat

Chm, když je kolem toho takové pozdvižení, možná si tu knížku objednám, a jestli bude dobrá, pokusím se ji prosadit u nějakého českého vydavatele. Pak vím ještě o obrázkové knížce "Král a král" (původně v holandštině, ale vyšlo už i anglicky) o princovi, který se nikdy moc nezajímal o princezny Smile Taky způsobila celkem rozruch.

Kdo ví, jak by reagovali čeští rodiče - možná líp než ti v Americe. Mimochodem jsem zvědavý i na to, jestli budou nějaké reakce na knížku Šikovnej kluk, které jsem k českému vydání tak trochu napomoh.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt květen 15, 2008 6:17 pm
Autor Zpráva
pemel
šaman


Založen: 14.6.2007
Příspěvky: 1920
Bydliště: Praha 12 - Kamýk

Předmět: Tango Makes Three Citovat

Článek na webu "Colour Planet" Arrow Kniha o gay tučňácích šokuje
_________________
Veritas vincit.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

út květen 06, 2008 1:18 am
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Planeta samých chlapců Citovat

Název je lehce banální. Snad je v něm narážka na homoerotický sci-fi román z první republiky Město mužů. Podtitul zní "ve světě holé spotřeby všeho a všech", autor se jmenuje Adam Georgiev (1980) a je docela pohledný. Předmluvu napsala Eva Kantůrková - a jako doslov vydavatel (Petrklíč) otiskl spisovatelčin osobní dopis autorovi. Kantůrková píše, že kniha místy ukazuje k Bukowskému, Borroughsovi a Kunderovi, a ačkoli nakladatel na obálce z reklamních pohnutek nepokrytě lže ("Je v české beletrii prvním a nezvykle otevřeným pohledem do homosexuální společnosti"), knihu jsem za baťovských 199 Kč zakoupil v knihkupectví Kanzelsberger na Václaváku.

V metru jsem se začetl do první kapitoly. Zdá se, že se nudit nebudu. Je to hodně syrové, nesentimentální, místy brutální (Kantůrkové se podařilo v jinak příznivé předmluvě třikrát použít slovo "sprostota") - ale je to, zdá se, docela pravdivá výpověď o nás: O tom, co jsme za krutou, vypočítavou a lidsky pokaženou čeládku. O tom, jak toužíme po čistotě, lásce a zdravém, trvalém vztahu. O tom, jak se ve vší té marnosti překvapivě vyjevuje naděje.

O autorovi
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po duben 21, 2008 3:40 pm
Autor Zpráva
Bart
guru+++


Založen: 29.3.2008
Příspěvky: 1123
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Objevil jsem v knihkupectví nový překladový gay román: Svět normálních kluků amerického autora K. M. Soehnleina (vydala Olympia), Cena Lambda Literary Awards 2001.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so říjen 27, 2007 11:42 am
Autor Zpráva
TXB
šaman


Založen: 1.8.2006
Příspěvky: 1937

Předmět: Citovat

Odteď spadá Harry Potter do tohoto threadu Laughing

http://www.novinky.cz/kultura/rowlingova-oznamila--ze-profesor-brumbal-je-gay_125090_p02kj.html
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne srpen 12, 2007 12:06 am
Autor Zpráva
jericho_o
tester


Založen: 11.8.2007
Příspěvky: 3

Předmět: Citovat

Ahoj, připojuju se k nadšeným ohlasům na Michalea Cunninghama. Osobně mě nejvíc zaujaly Hodiny. Domov na konci světa se kvalitativně svýmu staršímu sourozenci vyrovnáSmile

Doporučil bych zkusit ještě Bret Easton Ellis a jeho Pravidla vášněSmile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st červen 27, 2007 4:45 pm
Autor Zpráva
Amater
uživatel


Založen: 23.6.2007
Příspěvky: 40

Předmět: Citovat

k Mad: Rozhodně zkusím. Mám v pátek volno odpoledne tak hupky dupky do knihovny. Díky za tipy. Nějak mně ten autor minul. Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út červen 26, 2007 10:59 am
Autor Zpráva
Mad
uživatel


Založen: 23.6.2007
Příspěvky: 56

Předmět: Citovat

Amater napsal:
Mad napsal:
knihy s gay tematikou jsem cetl zatim jen od Cunninghama a to kdyz mi to bylo vnuceno mou anglictinarkou s tim,ze jeji bozsky Michael prijede (uz tu byl) do Prahy. Ale zazral jsem se do toho ze jsem ani nesel spat dokud jsem to nedocetl do konce.


Tak toho spisovatele vyzkouším. Jen doufám, že se to špatně nekončí. K Mad:Poradíš mi nějakou?


No mě se asi taky nejvíc líbil Domov na konci světa, tak to zkus.. Potom můžeš mrknout i na film s Collinem Farellem, ten u nás vyšel pod názvem Tři do páru,ale je hroznej.Takže nejdřív knihu rozhodně. Naproti tomu filmový zpracování románu Hodiny bylo úžasný,tak to doporučuju knihu i film Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po červen 25, 2007 11:08 pm
Autor Zpráva
Waky
šaman


Založen: 7.12.2005
Příspěvky: 1516
Bydliště: Republika Žižkov

Předmět: Cunningham Citovat

Nejvíc se většinou lidem líbí Domov na konci světa.
Mně se hrozně líbily Vzorové dny, ale tam gay tematika není nijak manifestovaná.Vzorové dny jsou věnované W.Whittmanovi, "Hodiny", další jeho román, V. Woolfové.

Víc o všech těch knihách je tady
_________________
Co je dobré nebo obsahuje kvalitu "dobra", má za následek "pravdu". Pokud tomu tak není, můžete si být jisti, že ta věc není krásná, i když může pořád ještě být vodotěsná.Woody Allen
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po červen 25, 2007 10:55 pm
Autor Zpráva
Amater
uživatel


Založen: 23.6.2007
Příspěvky: 40

Předmět: Citovat

Mad napsal:
knihy s gay tematikou jsem cetl zatim jen od Cunninghama a to kdyz mi to bylo vnuceno mou anglictinarkou s tim,ze jeji bozsky Michael prijede (uz tu byl) do Prahy. Ale zazral jsem se do toho ze jsem ani nesel spat dokud jsem to nedocetl do konce.


Tak toho spisovatele vyzkouším. Jen doufám, že se to špatně nekončí. K Mad:Poradíš mi nějakou?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so červen 23, 2007 4:35 pm
Autor Zpráva
Mad
uživatel


Založen: 23.6.2007
Příspěvky: 56

Předmět: Citovat

knihy s gay tematikou jsem cetl zatim jen od Cunninghama a to kdyz mi to bylo vnuceno mou anglictinarkou s tim,ze jeji bozsky Michael prijede (uz tu byl) do Prahy. Ale zazral jsem se do toho ze jsem ani nesel spat dokud jsem to nedocetl do konce.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so červen 23, 2007 1:21 pm
Autor Zpráva
Amater
uživatel


Založen: 23.6.2007
Příspěvky: 40

Předmět: Povídky Citovat

http://www.shounen-ai-povidky.estranky.cz/ Stránky jsou trošku ehmm Very Happy maskované za japonské anime v kterých se o vztahy dvou kluku/mužu dost často vyskytují, ale je tam i normální tvorba. Možná by tě to mohlo zaujmout.
JInak nápoj lásky znám. Slash .. no uvažovala jsem napsat Aragorn a Legolas, ale nějak moc mám práce, ale jednou se k tomu doufám dostanu.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so prosinec 16, 2006 2:09 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Tak mám od Cunninghama podepsané 4 knihy. Plačte a záviďte Cool
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st listopad 08, 2006 2:43 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Dobrý vkus Citovat

Jeník napsal:
Zdravíčko vespolek.
Jste li někdo básnického zaujetí, či jen rádi čtete životopisy o lidech z naší subkultury, kteří nemyslí jen na natužené vlasy a umělé mediální modly, mrkněte na dílo Paměť básníka /Z mého orloje/. Napsal to starý teplý básník Jiří Kuběna a kromě občasných exkurzů do, pro mě trošku manýristického světa té jediné pravé můzy, je to zajímavé čtení - především v pasážích o jeho vztahu s přítelem Jiřím až nezvykle civilní (teda v kontextu té knihy). Jinak je to bichle, ta pozor aby to mrknutí neskončilo léčením u očního.
To je tak vše, čím může má osoba bezprostředně přispět.

Ahoj.


Jiří Kuběna píše moc krásně. Domnívám se, že právě v té ralativní civilnosti s, kterou líčí svůj vztah s Jiřím je veliká síla. Máš dobrý vkus Wink
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út listopad 07, 2006 8:26 pm
Autor Zpráva
Jeník
tester


Založen: 4.11.2006
Příspěvky: 3
Bydliště: Olomouc

Předmět: Citovat

Zdravíčko vespolek.
Jste li někdo básnického zaujetí, či jen rádi čtete životopisy o lidech z naší subkultury, kteří nemyslí jen na natužené vlasy a umělé mediální modly, mrkněte na dílo Paměť básníka /Z mého orloje/. Napsal to starý teplý básník Jiří Kuběna a kromě občasných exkurzů do, pro mě trošku manýristického světa té jediné pravé můzy, je to zajímavé čtení - především v pasážích o jeho vztahu s přítelem Jiřím až nezvykle civilní (teda v kontextu té knihy). Jinak je to bichle, ta pozor aby to mrknutí neskončilo léčením u očního.
To je tak vše, čím může má osoba bezprostředně přispět.

Ahoj.
_________________
Saturnine, Marcus Aurelius je lvice!
Nikdo není dokonalý, pane.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne říjen 22, 2006 11:28 pm
Autor Zpráva
Eruannele
uživatel


Založen: 8.10.2006
Příspěvky: 10

Předmět: Citovat

No však já to taky nijak zvlášť vážně nebrala...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st říjen 18, 2006 12:25 pm
Autor Zpráva
ottos
guru


Založen: 30.4.2006
Příspěvky: 594
Bydliště: Praha 4 - Braník

Předmět: Re: Poznámky Citovat

Waky napsal:
Nevidím nikomu do hlavy, ale zdá se mi, že tohle je typickou ukázkou toho, když někdo něco jen tak plácne, aby řeč nestála, a někdo jiný se toho chytí a začnou v tom hledat nějakou hlubokomyslnost a cože tím kdo myslel, a ona se tam asi hlubokomyslnost těžko najde, když tím vlastně nikdo nemyslel vůbec nic.
Mám dojem, že poznámka o maskotech byla prostě jen tak poznámkou bez hlubšího významu. Možná že se pletu, ale myslím, že spíš ani ne.

Shocked dostalas mě holka...
měl to bejt jako ftípek, no ... veď jsme na gay fóru, tak co jinýho s holkama... Wink Crying or Very sad
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

st říjen 18, 2006 11:05 am
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Re: Poznámky Citovat

Waky napsal:
ottos napsal:
Eruannele napsal:
ottos: Co tim jako myslíš? Confused Razz


Question co asi - tady Question Idea


Nevidím nikomu do hlavy, ale zdá se mi, že tohle je typickou ukázkou toho, když někdo něco jen tak plácne, aby řeč nestála, a někdo jiný se toho chytí a začnou v tom hledat nějakou hlubokomyslnost a cože tím kdo myslel, a ona se tam asi hlubokomyslnost těžko najde, když tím vlastně nikdo nemyslel vůbec nic.
Mám dojem, že poznámka o maskotech byla prostě jen tak poznámkou bez hlubšího významu. Možná že se pletu, ale myslím, že spíš ani ne.


Smrtící ťafka...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st říjen 18, 2006 10:40 am
Autor Zpráva
Waky
šaman


Založen: 7.12.2005
Příspěvky: 1516
Bydliště: Republika Žižkov

Předmět: Poznámky Citovat

ottos napsal:
Eruannele napsal:
ottos: Co tim jako myslíš? Confused Razz


Question co asi - tady Question Idea


Nevidím nikomu do hlavy, ale zdá se mi, že tohle je typickou ukázkou toho, když někdo něco jen tak plácne, aby řeč nestála, a někdo jiný se toho chytí a začnou v tom hledat nějakou hlubokomyslnost a cože tím kdo myslel, a ona se tam asi hlubokomyslnost těžko najde, když tím vlastně nikdo nemyslel vůbec nic.
Mám dojem, že poznámka o maskotech byla prostě jen tak poznámkou bez hlubšího významu. Možná že se pletu, ale myslím, že spíš ani ne.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 8 z 10
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist