Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Knižky a hudba slash
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď

pá září 21, 2007 10:29 pm
Autor Zpráva
swa
uživatel


Založen: 19.9.2007
Příspěvky: 19
Bydliště: Ostrava

Předmět: Citovat

Díky, určitě to skuknu. Jinak budu ráda i za odkazy méně známých slashařů.

Editace Waky, 7.11.2009, odstranění nadbytečné citace
_________________
Už si pro vás jdu, už si brousím zoubky...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá září 21, 2007 10:22 pm
Autor Zpráva
Amater
uživatel


Založen: 23.6.2007
Příspěvky: 40

Předmět: Citovat

Pokud tě to bude zajímat tak povídka bude na těhle stránkách.
http://www.shounen-ai-povidky.estranky.cz/
Jinak povídka je z anime Yami no matsuei.

Editace Waky, 7.11.2009, odstranění nadbytečné citace
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá září 21, 2007 5:08 pm
Autor Zpráva
swa
uživatel


Založen: 19.9.2007
Příspěvky: 19
Bydliště: Ostrava

Předmět: Citovat

Sam napsal:
Amater napsal:
...Já píšu dvě osoby a on dvě osoby. Malý experiment. Sama jsem zvědava jak to dopadne. ...


Zní to zajímavě, držím palce. A naznačíš o čem příběh bude? Smile


Jak už jsem uvedla, holkám se většinou chce vypisovat... vypiplávat ty postavy od nuly, vyhrát si s tím slohem, vypilovat to. Jinak tu vaši společnou povídku bych si pak taky docela ráda přečetla (pokud tedy uveřejníte nějaký odkaz nebo tak něco).
_________________
Už si pro vás jdu, už si brousím zoubky...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt září 20, 2007 11:42 pm
Autor Zpráva
Sam
uživatel+


Založen: 13.8.2007
Příspěvky: 123
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Amater napsal:
...Já píšu dvě osoby a on dvě osoby. Malý experiment. Sama jsem zvědava jak to dopadne. ...


Zní to zajímavě, držím palce. A naznačíš o čem příběh bude? Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt září 20, 2007 11:24 pm
Autor Zpráva
Amater
uživatel


Založen: 23.6.2007
Příspěvky: 40

Předmět: Citovat

Sam napsal:
Beru to z vlastního pohledu, veškerou fanfiction, ať uz slash nebo general, kterou jsem četl, psaly holky.

Musím se přiznat, že zatím ani já jsem nečetla od kluků nic. Zajímalo by mně čím to je?
A to čtu hodně a probírám různé články i blogy. Kromě erotických krátkých a to není fanfikce jsem opravdu nečetla nic. Vlastně ano. Kamarád mi napsal povídku In your eyes. Jen pro mně a je opravdu dobře napsaná, ale jinak ne. Název je anglicky, ale je v češtině.
A málem bych zapomněla zrovna tvoříme povídku Doteky pravdy. Já píšu dvě osoby a on dvě osoby. Malý experiment. Sama jsem zvědava jak to dopadne. Very Happy Embarassed
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt září 20, 2007 9:51 pm
Autor Zpráva
Sam
uživatel+


Založen: 13.8.2007
Příspěvky: 123
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Beru to z vlastního pohledu, veškerou fanfiction, ať uz slash nebo general, kterou jsem četl, psaly holky.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt září 20, 2007 9:19 pm
Autor Zpráva
swa
uživatel


Založen: 19.9.2007
Příspěvky: 19
Bydliště: Ostrava

Předmět: Citovat

Sam napsal:
Ono... mě přijde, že fanfiction obecně, je hodně "holčičí" záležitost, ale možná se pletu.
Jak se to vezme.. je docela rozdíl, když o vztahu dvou mužů píše holka a když píše kluk. Dobrý slash nebo funfiction obecně jde prý z Ruska (nevím, nečetla jsem). U nás to má boom až poslední roky..snad od 2000 nebo 2001? Většinou se klukům nechce piplat s vybroušeným slohem, proto je toho asi málo. Nepovažuju to ale "hodně holčičí záležitost".
_________________
Už si pro vás jdu, už si brousím zoubky...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt září 20, 2007 9:02 pm
Autor Zpráva
Sam
uživatel+


Založen: 13.8.2007
Příspěvky: 123
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Ono... mě přijde, že fanfiction obecně, je hodně "holčičí" záležitost, ale možná se pletu.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt září 20, 2007 11:39 am
Autor Zpráva
swa
uživatel


Založen: 19.9.2007
Příspěvky: 19
Bydliště: Ostrava

Předmět: Citovat

Souhlasím, taky jsem si všimla, že slash u nás píšou většinou holky. Ovšem dovolím si tvrdit, že nepíšeme jen romantiku. Dost se píše i tzv. PWP (já teda pwp moc psát neumím, zůstávám u povídek, které se snaží působit na psychiku). Slash je spíše docela málo známý. Nikdo si do vyhledávače nedá slash, spíše erotické povídky a pod tímhle heslem slash z googlu většinou nevyjede.
_________________
Už si pro vás jdu, už si brousím zoubky...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt září 20, 2007 12:51 am
Autor Zpráva
Amater
uživatel


Založen: 23.6.2007
Příspěvky: 40

Předmět: Slash Citovat

Ahojky, jelikož mně Sevie zná asi, tak ano čtu slash a píšu slash, i když Harry Potter jednou. Ale jinak všeobecně mám pocit, že SLASH Jako takové málokdo zná a málokdo ocení. Jednak to většinou píšou holky a kluci ne a možná je to pro ně moc romantické, ale to bych jen hádala. Na mých stránkách .. tedy pokud mohu soudit hodí kluků velmi málo a řekla bych, že je to spíš možná záležitost víc holek. Klidně mně ukamenuj, ale kolik kluků píše tyhle romantické nesmysly, když nepočítáme 1 - 2 stránkové erotické povídky kdy většinou: Jde potká jdu na to a konec. Někdy toho lituji, že vlastně nepřijdou a hlavně neozvou se jeslti se jim slash líbí nebo nellibi. A nejen slash a nemusí to být angličtina. Vždyť je i několik báječných povídek v češtině. Člověk by řekl, že je to bude zajímat, ale jak někdy říkám málokdo dnes čte. Crying or Very sad
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt září 20, 2007 12:39 am
Autor Zpráva
Sam
uživatel+


Založen: 13.8.2007
Příspěvky: 123
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Několik slash povídek jsem četl, pár ze Stargate, pár ze Star Treku. Nejraději mám tzv. pre-slash, nebo smarm, kdy vlastně vzniká to romantické pouto.
Psát slash jsem nikdy nezkoušel.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st září 19, 2007 10:09 pm
Autor Zpráva
swa
uživatel


Založen: 19.9.2007
Příspěvky: 19
Bydliště: Ostrava

Předmět: Citovat

Ahoj, já se pokouším o slash z HP. Tak kdyžtak kukněte... http://netopyrek.bloguje.cz/ Jinak jedny super (nejedny, ale tyhle jsou nej) stránečky, které se tímto tématem zabývají. http://www.fantasmagorium.net/
_________________
Už si pro vás jdu, už si brousím zoubky...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po červen 19, 2006 6:50 am
Autor Zpráva
Locutus*939
uživatel


Založen: 19.6.2006
Příspěvky: 19

Předmět: Citovat

Me se libi WARHAMMER knizky (teda spise ebooks) je to super a docela i brutalni ty popisy ..tech masakru Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út červen 06, 2006 12:58 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Re: slash Citovat

Sevie napsal:
Ahoj, čte tu někdo slash (gay povídky z fanfiction)? A jestli ano, píše ho taky někdo? Nebo by to někdo chtěl zkusit?
Já miluju Harry Potter a LOTR FF. Je tady taky někdo, kdo zbožňuje Alana Rickmanna či Orlanda Bluma nebo Severuse Snapea (Legolase) a už ho ve své fantazii spároval s někým jiným ze světa HP či Středozemě? Případně je vysazený na jinou postavu, třeba Luciuse Malfoye? Nebo milujete elfy všeobecně, případně další moji lásku, skřetoelfí slash (čili skřet s elfem)? Nebo třeba upíří slash (ve stylu Interwiew s upírem)? V angličtině existuje slash na úplně všechno, třeba na Hvězdnou bránu, Úžasnou Zeměplochu nebo Sherlocka Holmese. Setkal se někdo z vás z něčím podobným nebo si to v duchu vysnil? Nebo to někdo zkouší překládat?
Hrozně by mne zajímalo, jestli je mezi vámi někdo podobně postižený jako já a moji kamarádi! My máme stránky Nápoj lásky s tímhle typem povídek. Nepíšete někdo z vás něco takového -nebo nechcete se nechat inspirovat a pokusit se něco vytvořit?


Jak jsi se ke slashi dostal? Je to zábava nebo je v tom i pokus o nějaké sdělení?
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne červen 04, 2006 5:33 pm
Autor Zpráva
Radek
uživatel+


Založen: 29.12.2005
Příspěvky: 113
Bydliště: Zlín/Praha

Předmět: Wow Citovat

Takže jsem asi jediný,

no, když jsem byl mladší, tak jsem hodně četl fantasy a dokonce i psal...teď už spíš obyčejná beletrie, ale nepohrdnu, občas si přečtu i něco z žánru...

Erotická fantasy? hm...asi před třemi lety vyšla v čr. sbírka erotických fantasy povídek, ale nečetl jsem. Dost pochybuju, že se tam najde něco z gay tématiky...redigovala to myslím Lucie Lukačicová...ale to bych kecal, vůbec si nejsem jistý....

Slash? hm, tak o tom slyšim poprvé...no nic, jsem zase o velikej kus chytřejší...!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po březen 27, 2006 5:01 pm
Autor Zpráva
Sevie
uživatel


Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 11
Bydliště: Plzeň

Předmět: Citovat

Hm, tak koukám, že asi ne. Tak jinak:
Píše tu někdo povídky?
Čte (či dokonce píše) fanfiction nebo erotické povídky?
Znáte knihy nebo alespoň filmy Harry Potter nebo Pán prstenů a líbí se vám?

Copak tady nenajdu aspoň jedinou spřízněná dušička?
_________________
Sevie
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

so březen 25, 2006 10:33 pm
Autor Zpráva
Sevie
uživatel


Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 11
Bydliště: Plzeň

Předmět: slash Citovat

Ahoj, čte tu někdo slash (gay povídky z fanfiction)? A jestli ano, píše ho taky někdo? Nebo by to někdo chtěl zkusit?
Já miluju Harry Potter a LOTR FF. Je tady taky někdo, kdo zbožňuje Alana Rickmanna či Orlanda Bluma nebo Severuse Snapea (Legolase) a už ho ve své fantazii spároval s někým jiným ze světa HP či Středozemě? Případně je vysazený na jinou postavu, třeba Luciuse Malfoye? Nebo milujete elfy všeobecně, případně další moji lásku, skřetoelfí slash (čili skřet s elfem)? Nebo třeba upíří slash (ve stylu Interwiew s upírem)? V angličtině existuje slash na úplně všechno, třeba na Hvězdnou bránu, Úžasnou Zeměplochu nebo Sherlocka Holmese. Setkal se někdo z vás z něčím podobným nebo si to v duchu vysnil? Nebo to někdo zkouší překládat?
Hrozně by mne zajímalo, jestli je mezi vámi někdo podobně postižený jako já a moji kamarádi! My máme stránky Nápoj lásky s tímhle typem povídek. Nepíšete někdo z vás něco takového -nebo nechcete se nechat inspirovat a pokusit se něco vytvořit?
_________________
Sevie
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 1 z 1
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist