Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Nezařaditelné Téma k úvaze - bezcílné diskuze
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď

st září 06, 2006 12:29 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Re: v Citovat

fiosdar napsal:
Libor napsal:
Da.jovi prispevky jen lehce preletim. Prectu si je jen tehdy kdyz se nejak lisi od tech obvyklych. A maji nejaky smysl Very Happy Da.ja nevyhazovat. Moderovani bych zavedl rad.. Very Happy Dalsi sance je ignorovat da.ja..ikdyz nekdy je to opravdu tezke...


hm, k tomu zmyslu... ano, da sa povedat, ze prave na jeho prispevkoch krasne vidno, ze nielen ucel prejavu (to, ze nas chce o niecom poucit, presvedcit a pod) ale aj jeho forma (ukazovanie, ze on je ten mudry a my sme tie zbludile ovecky) je dolezita. a v niektorych pripadoch by som povedal, ze aj dolezitejsia.

inak zmysel nevidim. som masochista (do urcitej miery), ale svoj relax si viem predstavit aj inak, nez nekonecnou polemikou s nim.

edit:

jeho uplne vylucenie z debaty by rozhodne viedlo k ochudobneniu tohto fora a k strate vysokej pestrosti nazorov, otazne je vsak, ci neplatime za tuto pestrost privysoku cenu a ci jeho nazory prispievaju podla nasho nazoru k tej pestrosti, alebo skor predstavuju extrem, ktory nikoho nezaujima.
ak by dokazal komunikovat bez extremistickych prvkov a vypadov, tak by jeho odchod nebol nutny, otazne je, ci by to dokazal .



Zajimave. S mnohym souhlasim a rad Wink
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne září 03, 2006 10:44 pm
Autor Zpráva
bodyia
admin


Založen: 25.9.2005
Příspěvky: 499
Bydliště: Praha

Předmět: moderátoři Citovat

viz http://www.gay.komunita.cz/viewtopic.php?t=513
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

so březen 25, 2006 5:10 pm
Autor Zpráva
fiosdar
uživatel+


Založen: 21.10.2005
Příspěvky: 135
Bydliště: Prague<>SNV

Předmět: Re: v Citovat

Libor napsal:
Da.jovi prispevky jen lehce preletim. Prectu si je jen tehdy kdyz se nejak lisi od tech obvyklych. A maji nejaky smysl Very Happy Da.ja nevyhazovat. Moderovani bych zavedl rad.. Very Happy Dalsi sance je ignorovat da.ja..ikdyz nekdy je to opravdu tezke...


hm, k tomu zmyslu... ano, da sa povedat, ze prave na jeho prispevkoch krasne vidno, ze nielen ucel prejavu (to, ze nas chce o niecom poucit, presvedcit a pod) ale aj jeho forma (ukazovanie, ze on je ten mudry a my sme tie zbludile ovecky) je dolezita. a v niektorych pripadoch by som povedal, ze aj dolezitejsia.

inak zmysel nevidim. som masochista (do urcitej miery), ale svoj relax si viem predstavit aj inak, nez nekonecnou polemikou s nim.

edit:

jeho uplne vylucenie z debaty by rozhodne viedlo k ochudobneniu tohto fora a k strate vysokej pestrosti nazorov, otazne je vsak, ci neplatime za tuto pestrost privysoku cenu a ci jeho nazory prispievaju podla nasho nazoru k tej pestrosti, alebo skor predstavuju extrem, ktory nikoho nezaujima.
ak by dokazal komunikovat bez extremistickych prvkov a vypadov, tak by jeho odchod nebol nutny, otazne je, ci by to dokazal .
_________________
Strach není něco, před čím se musí prchat, ale něco, s čím se musí bojovat.
Asimov, Nahé slunce
Gales
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
      Na začátek stránky  

so březen 25, 2006 5:06 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: v Citovat

Da.jovi prispevky jen lehce preletim. Prectu si je jen tehdy kdyz se nejak lisi od tech obvyklych. A maji nejaky smysl Very Happy Da.ja nevyhazovat. Moderovani bych zavedl rad.. Very Happy Dalsi sance je ignorovat da.ja..ikdyz nekdy je to opravdu tezke...
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so březen 25, 2006 4:52 pm
Autor Zpráva
fiosdar
uživatel+


Založen: 21.10.2005
Příspěvky: 135
Bydliště: Prague<>SNV

Předmět: Citovat

hm, prave nad tym som poslednych par dni uvazoval a myslim, ze disciplinovana ignoracia je jednou z ciest. bohuzial, pre niekoho by to znamenalo nechat do seba parkrat "kopnut" bez toho, aby na to reagoval. nj, kazdy sme iny...

dalsia, omnoho schodnejsia cesta je aktivne moderovanie.
prepacte tu expresivitu, ale ako aktivny prispievatel do niekolkych for mi absencia nejakeho vyssieho poriadku vyslovene vadi a otvorene poviem, ze ak by som nasiel ine forum, ktore by sa od tohto tu lisilo iba tym, ze by bolo moderovane (a nemalo by da.ja Rolling Eyes ), tak nevaham ani minutu .
v pripade aktivneho moderovania by ani dadaisticke prispevky neboli problemom, kedze by sa z danej temy dali presunut, pripadne celkom odstranit.
_________________
Strach není něco, před čím se musí prchat, ale něco, s čím se musí bojovat.
Asimov, Nahé slunce
Gales
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
      Na začátek stránky  

so březen 25, 2006 4:26 pm
Autor Zpráva
murex
uživatel++


Založen: 15.10.2005
Příspěvky: 305
Bydliště: London, (Pha)

Předmět: Citovat

Ak hovorím za seba, tak 85% príspevkov od da.ja preskočím (resp. rýchlo preletím) už po prečítaní prvej vety a tých zvyšných 15% je v pohode... Je ale pravda, že do mňa sa da.jo ešte doteraz nikdy nepustil (dúfam, že to tak aj zostane Wink) a preto som k nemu asi tak zhovievavý Laughing
Okrem iného si myslím, že da.jovi to robí nesmiernu radosť, keď sa tu všetci kôli nemu toľko rozčuľujete...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so březen 25, 2006 2:01 pm
Autor Zpráva
llukynek
guru


Založen: 20.10.2005
Příspěvky: 655
Bydliště: Kousek od Pardubic:o)

Předmět: To Stonerock: Citovat

Nemyslím si, že bych byl více vznětlivý než jiní diskutující, ale o to ostatně nejde. Samozřejmě, že mě diskuse s da.jem nebaví, ale co můžu dělat, když nedokážu do sebe jen tak nechat kopat?

Ignorace je dobrá věc, ale pochybuji, že by to pomohlo. Možná to chvíli vydržíme, ale po čase to někdo nevydrží (možná já, možná někdo jiný) a bude to tu zas. Navrhoval bych proto něco trochu jiného a to kolektivně vyzvat da.ja, aby se přestal účastnit diskuse na tomto fóru.

Za sebe tedy žádám: Da.jo, Tvé příspěvky mne obtěžují a často urážejí, mám dojem, že s Tebou zde nikdy nemůže existovat pohodová diskuse, a proto Tě žádám, abys již dále nepřispíval na toto fóum!

Doufám, že se ostatní připojí, ale napsat, že souhlasíte, nestačí. Třeba ten text, co jsem napsal, zkopírujte a znovu ho sem vlepte, ale každopádně napište víc než jen "souhlasím". Věřím, že pokud se nás ozve víc, někam se to konečně pohne.
_________________
Setkáš-li se s homofobem, nakopej mu zadek! Ale nikoli svou ladnou nožkou, ale svou inteligencí! Ukaž mu, kde je jeho místo! Ty jsi v právu, tak se sakra neboj otevřít hubu a bránit se!!!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so březen 25, 2006 3:54 am
Autor Zpráva
Stonerock
šaman


Založen: 2.2.2006
Příspěvky: 1509
Bydliště: Plzeň

Předmět: Téma k úvaze - bezcílné diskuze Citovat

Kudy do toho... Když jsem před cca dvěma měsícema tohle fórum objevil, tak jsem byl docela příjemně překvapenej, že něco takovýho existuje. Gay fórum, kde si člověk může podiskutovat o normálnich věcech s normálníma lidma. Very Happy Žádná pokleslá seznamka plná telefonních čísel, rozměrů všech možnejch orgánů a obscénních popisů nabízenejch či vysněnejch praktik... Confused Přesto se úpadek nevyhnul ani tomuhle fóru. Sad Jak ptačí chřipka Evropou se tady rozlejzají bezcílný diskuze, podobný jak vejce vejci, který se točí kolem jednoho jedinýho - kolem mimoně jménem da.jo.
Člověk vleze na tyhle stránky, vidí spousty příspěvků v různejch tématech, těší se, že se něco zajímavý dozví, a ona ho zatim čeká neutuchající smršť nudnejch, na sebe nijak výrazně navazujícich příspěvků, hýřícich jízlivostí, pokusama o ironii a chaotickýma sekvencema smajlíků a interpunkčnich znamínek. To všechno je vyvedený v různejch barvách a okořeněný jménama různejch strejců, který jsou už beztak dávno pod drnem... Wink Přichází klíčová otázka:

VÁS TOHLE BAVÍ???

Mě ne... Crying or Very sad Pokud vás jo, tak je tenhle muj příspěvek samozřejmě zbytečnej - nezbejvá mi než vám popřát, abyste si to tu i nadále užívali a já si půjdu najít nějakou hodně hlubokou noru, kam si zalezu... Pokud to ale aspoň někoho z vás SERE tak jako mě, tak se s tim pojďte pokusit něco udělat. Co navrhuju? S definitivní platností přestat reagovat na da.jovy obvyklý příspěvky. Pokud se nějakym lidskym způsobem zapojí do nějaký normální diskuze, tak budu první, kdo si s nim rád popovídá, ale jeho typický příspěvky, který mně osobně dost často připomínají dadaistickou básničku sestavenou ze Slovníku cizich slov, navrhuju nechávat bez povšimnutí... Vždyť všichni moc dobře víme, co se nám snaží sdělit, tak o čem se tady ještě vlastně bavíme? Já bych vám to ostatně klidně řek', ale vzhledem k tomu, že jsem si svou normu sprostejch slov vyčerpal už o pár řádek vejš, tak se nic nedozvíte... Wink
Je mi jasný, že pro některý vznětlivý povahy (že jo, Lukáši Wink) to bude náročný, ale fakt - zkusme to. Vždyť to nikam nevede... Btw., víte, co mi da.jo připomíná? Komáří štípanec. - Čim víc se škrabe, tim víc svědí. Berme to jako bobříka sebeovládání, zatněme zuby a on snad svědět přestane. Když tu uvidíme nějakej jeho novej příspěvek, tak si třeba zkusme představit, že je to kousek tý doporučovaný Rámajány v originále. Sanskrt přece neumíme, dévanágarí neznáme, takže tomu nerozumíme a neni na co reagovat. Very Happy A netvrďte mi, že je těžký si představit, že nerozumíte da.jovo příspěvkům... Wink

Buenas noches, muchachos... Cool
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 1 z 1
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist