Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Gay svět Gay Svet, myty versus realita.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

út říjen 25, 2005 4:09 pm
Autor Zpráva
da.jo
guru+


Založen: 24.10.2005
Příspěvky: 764

Předmět: Citovat



Naposledy upravil da.jo dne so červenec 12, 2008 3:28 pm, celkově upraveno 2 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út říjen 25, 2005 2:49 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Malicka zpoved Citovat

Citim neco podobneho... Jakoby me pripadaly mnohe homosexualni vztahy nedospele a detske.. nikdy jsem nemel vztah s holou. jakobych od zacatku byl siln epritahovan muzi. To ano. Ted to jakoby slabne. Je me s nimi dobre. mam s nimi treba i fyzicke touhy. Ale kdyz by melo dojit k nahodnemu sexu. Tak mam velky odpor. ikdyz predstava je lakava. Podobne to mam nyni i k nejakemu partnerstvi. Nedokazi si predstavit v realu opravdu zraly vztah k muzi. Opravdu zdravy.. Byl jsme zamilovany do kluku. ne jednoho. S nekolika jsem chodil. Nejsem si, vsak vubec jisty, ze vztah tak jak jej citim bude s muzem. Ze jej dokazi zit s muzem. Nadherna pratelstvi s gayi i heterosexualnimi muzi mam. U nekterych zvlast jednoho. Touzim jeste po vetsi intimite. Prerustajici hranie pratelstvi, ci milenectvi. Snad to lze nazvat touhou po partnertvi. Kdo vi.Jakoby muzi nebyly schopni me dat to po cem touzim. To co chci nabidnout. Nevim, jakobych z ciste homosexuality vyrustal. Ale nemohu rici, ze by me pritahovali vice zeny. To ne. Ale u kluku a ve vztahu k sexualite se to meni. Hodne moc. Bez toho , abych pouzil veci vyse zminovane. Ty jimz nerozumim. Tak vim, ze mam slabeho otce, dominantni matku..Prozil jsme nejkrasnejsi prozitky meho zivota s muzem. Sam nevim s kym bude muj zivot spojen. Lide z heterosexualnich kruhu a duchovni me prorokuji zenu. Az me z toho mrazi. Opravdu k nim nemam nejaky sexualni vztah, ani me nezajimaji tolik jako muzske dusicky. Ty me pritahuji opravdu moc. Tezko dokazi rici jak vse dopadne. netusim jak na tom jsem.A pritom jsem vsude vykladal jak jsem srovnany gay.Kluci se me libi, ale mam pred nimi potiz byt iniciativni a dat cokoli najevo...nepatri to k tematu. Presto me to nedalo pripojit vlastni reakci
_________________
Jsem...


Naposledy upravil Libor dne út říjen 25, 2005 5:15 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po říjen 24, 2005 9:43 pm
Autor Zpráva
da.jo
guru+


Založen: 24.10.2005
Příspěvky: 764

Předmět: Citovat



Naposledy upravil da.jo dne so červenec 12, 2008 3:28 pm, celkově upraveno 2 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po říjen 24, 2005 8:20 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Nazor Citovat

Mam dojem, ze si vetsina lidi mysli, ze ta jeho cesta je ta nejtezsi. A nejlepsi. Tim padem kdo voli jinou variantu tak pred encim utika. Takto to vnimam od sve maminky. I od sve byvale meditacni skupiny. Kolikrat citim i ja neco podobneho. Obdobny strach, ze s eme hodnoty budou houpat. Kdyz treba lide kolem me zacnou prosazovat hospodu a alkohol. Tak si rikam, ze si zivot ulehcuji. Ze hledaji falesnou nadeji a lasku v alkoholu. Jednou me takovyto clvoek rekl, ze to mam lehci kdyz nepiji. Ze si to usnadnuji. Ale, ze to ma tak byt. Opit se. Je to hloupi priklad. Mozna to trochu zlehcuje to co o homosexualite pisi. Vsak toto je ma zkusenost. Omezena nejen na homosexualitu. Platici vsak i o ni
_________________
Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st říjen 19, 2005 2:46 pm
Autor Zpráva
Aaall
uživatel


Založen: 14.10.2005
Příspěvky: 29
Bydliště: Praha

Předmět: Vtipálci Citovat

Tak to mě rozesmálo. Very Happy Naštěstí mě to zatim nikdo neřekl, že jsem línej. Ale chtěl bych ať si heterosexuálové zkusí najít partnera stejného pohlaví a pak si povíme jestli si něco ulehčujem. Confused
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út říjen 18, 2005 10:40 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: bojim bojim... Citovat

Tvoje mamka si to myslí? To je strašně smutná hloupost.
Moje mamka si zase myslí, že se žen bojím, a proto že jsem na kluky. Kdyby věděla, jak se bojím kluků... Laughing
Začínám zjišťovat, že podobné názory má hodně lidí... jako že se žen bojíme, jsme líní o ně usilovat, nebo údajně volíme tu "lehčí" cestu... Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá říjen 14, 2005 8:47 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: ... Citovat

Ve Spanelsku vychazi chovani gay z krestanstvi. Jako cele spolecnosti. Krestanske zasady a dusicky ovlivnuji podle meho i projevy homosexuality. Nemyslim, ze je zakazuji. Spis myslim to, ze tam prave takova ta civilnost. Spis nez teatralnost, duraz na city. Ve spojeni s mistnim temperamentem to vypada mozna takto.

Dostalo me, ze si mamka mysli, ze gayove jsou an kluky, protoze si nepreji mit deti..Sad
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá říjen 14, 2005 3:49 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

Já nevim, ale fakt jsem nikdy nikomu, komu jsem se svěřil, nemusel vysvětlovat, že nenosím kabelku Laughing
Ale souhlasím s tím, že spoustu věcí si děláme sami. Teďka jsem četl nějaký zajímavý článek. Porovnávala se tam situace v "konzervativním" Španělsku se situací v ČR. Psalo se tam, že španělští gayové jsou daleko otevřenější a od toho se to odvíjí. Španělé berou homosexualitu jako normální věc... což u nás zase tak moc nee, že?
Teď mě napadlo. Natáčejí se teď tuny původních českých seriálů a pokud vim (nesleduju je Wink )tak v žádném neni ani jeden gay... Myslíte, že se bojí sem tohle téma zavléct?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so říjen 08, 2005 11:22 am
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Mnohé mýty si podporujeme sami Citovat

Tady nademnou je priklad jednoho z mytu. Kdyby nektery heterak v tomto tricku potkal treba toho chlapce co jej shani tak by si mohl prikrmit mytus. Ze gayove nosi vsichni prilehava tricka, ruzova tricka a jsou velmi zzenstili...?? Kolikrat se em to uz stalo? Jak mam vysvetlvoat lidem, kdyz zjisti, ze jsem gay, ze opravdu nenosim sitova tricka. Nenosim kabelku... Tyhlety myty vsak podporujeme sami... Sad Sad
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st říjen 05, 2005 6:47 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Hihi Citovat

Pokud to plati tak jsem bisexual Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Na kazde ruce mam delsi prst jiny:-) Nebo treba prehanna gesta:-)) Takova ta zzenstila a hlasek, noooo jeden kluk me vycetl, ze vypadam malo buzne:-))) Protoze nejsem tetka Smile Smile
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st říjen 05, 2005 6:11 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: delší prsteníček = gay... nebo ne? Citovat

Moje teta mi porovnávala velikost ukazováčku a prsteníčku. Prý četla v Květech že homosexuálové mají prsteníček delší než ukazováček... Nevim jestli na tom něco je,ale všichni tři její synové měli delší prsteníček. Já jsem naopak měl delší ukazováček Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st říjen 05, 2005 12:42 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Gay Svet, myty versus realita. Citovat

Jaký nejvetsi nesmysl jsi kdy slysel o zivote dvou gayu? Nejsme v tom sami. Obcas ans nase okoli prekvapi oravdu kurioznim nazorem?

Jedna kamaradka se divila, ze nosim spodni pradlo kdyz jsem se prevlekal. Zeptala se me jestli je pravda, ze vsichni gayove nenosi spodni pradlo, aby se mohli dobre poznavat na verejnych zachodcich. Ja jsem ji jen krkolomne vysvetloval, ze me ani vetsinu kluku co znam neco takoveho nazajima?

Nebo kdyz jsem musel vyvracet to, travestita rovna se gay? Mas take nejake kuriozni zazitky. Znas nejake myty o gayich. JSou pravdou, ci jen myty. Ktere zivi pri zivote par jedincu a mnoho drben?
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 7 z 7
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist