Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Gay svět Gay Svet, myty versus realita.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

út listopad 27, 2007 4:23 pm
Autor Zpráva
Lukki
uživatel++


Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 245

Předmět: Citovat

To Adam: Tleskáš?? Můžeš mi prosím napsat čemu? Jestli mi napíšeš, že tleskáš úplně všemu, co Martin napsal, tak to asi pochopim. Škoda jen, že tady nejni nějaká funkce pro blokování příspěvků. Strašně mi to vádí a otravuje, když se mi ty dvoustránkový bláboly (myslim "příspěvky" Martina) otevíraj v prohlížeči a já musim trápit chudinku myš pár otáčkama kolečka tak zbytečně... To doufám mluv za vše.. Opravdu Vás nechápu. Opravdu nechápu proč furt plácáte stejný blbosti, žádný normální věci.

Normálně skoro přestávám kvůli takovejm lidem (A., M.) čist tyhle topic-ky. Bejt váma, tak si pěstuju aspoň trochu tolerance a hlavně odstupu, jinak se z toho zblaznite...

That's all....

Looking forward to hearning from you guys... Wink
_________________
Psychologist: Do you have anything to say?
Justin:I like dick. I wanna get fucked by dick. I wanna suck dick. I like sucking dick. And i'm good at it too.
Psychologist: Well, that's a start.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út listopad 27, 2007 4:19 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Adam: Čeho všeho se musela tvá nevinná, útlocitná dušička dožít?!? Nebo se ti o tom jen zdálo? Kdoví... Twisted Evil
Co takhle příště nespoléhat na skrz na skrz špatného brighta a zorganizovat pro ostatní něco sám, např. štrykovací čaj o páté? Wink Už se nemůžu dočkat, až ti na něm zkritizuju vše od výběru místa přes složení a chování účastníků po probíraná témata, aniž bych se na něj uráčil dostavit. Cool
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út listopad 27, 2007 3:51 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Martin: Tleskám!
Bright: Ironie? Kdepak. Tobě už se ironie slila s tou tobě imanentní (jak to nazvat?) chlípností. Nevšiml jsem si, že bys byl Martinem uražen. Náhodou se chlapec pořád drží zkrátka.
Máslo: Bezproblémovost by někteří z nás mohli považovat za nedostatek přemýšlivosti nebo prostou jednoduchost (= blbost).

Konstatování na závěr: z milých nevinných srazů se stalo víceméně pravidelné obeznamování brighta (a případně pemela) a našich společných kamarádů s dalšími kamarády a kamarády jejich kamarádů, přičemž je využiita každá příležitost si sáhnout, někoho zulíbat od hlavy k patě a když se neurodí, tak jen otlapkat nebo svlíknout. (Eufemisticky napsáno). Takový "Gay svět" se mi nelíbí.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út listopad 27, 2007 2:43 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

máslo napsal:
tak s chutí dál do toho Smile
Grrr Evil or Very Mad
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út listopad 27, 2007 2:31 pm
Autor Zpráva
máslo
guru


Založen: 25.2.2007
Příspěvky: 624

Předmět: Citovat

Martin: Soucítím s tebou a chápu, že jsi na lidi jako Bright vzhledem ke svým osobním "problémům" háklivý. Nejsem si jist, ale jestli tenhle tvůj boj pomůže k tvé duševní očistě. Jestli máš ale pocit, že ano, tak s chutí dál do toho Smile.

Jinak tahle debata trochu ukazuje problém, když nějakou sortu lidí spojuje tak akorát jejich orientace (a to ještě ne vždycky).
_________________
...not gay enough Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út listopad 27, 2007 12:19 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: 2 Martin Citovat

No, k tomu lze jen stručně: Vanitas vanitatum et omnia vanitas.

Že nerozeznáváš ironii a jsi vztahovačný, s tím jsem se již smířil, ale že lidi záměrně urážíš, s tím se smířit nehodlám.
PS: Ušetři si laskavě odpověď à la napiš mi, kdy jsem koho urážel. To nechť si laskavý čtenář posoudí sám. Wink
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út listopad 27, 2007 9:11 am
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

bright napsal:
Milý Martine, děkuji za ozřejmění "o co nám šlo". Nicméně, psal jsem tu o něčem trochu jiném. Zaprvé, mají-li se lidé spolu kamarádit a bavit bez ohledu na svou orientaci, neměli by segregovat sami sebe (do "gay" čehokoli; podniků, klubů, fór...) ani ostatní (ve stylu vy mezi nás nepatříte, tak odsud padejte). Za druhé, dost dobře nechápu, proč by gayové měli mít na úroveň své zábavy (nebo čehokoli jiného) vyšší nároky, než jaké mají jinak orientovaní. Již samotným úsilím být lepší (nebo horší) než jsou heteráci se vytváří jakési mentální ghetto. Závěr této mé úvahy: Cokoli je dobré pro heteráky, je dobré i pro nás, a naopak. Jedině tak budeme rovní a svobodní. Wink


-Vojto, já jsem objasňoval o co šlo mě (a proč zřejmě přišla kritika od Toma a Adama), nikoliv o co šlo tobě, nebo vám nebo kravám. Jsi dyslektik, nebo něco na ten způsob? Čti, prosím, pozorně, a v jiném případě, prosím, vůbec nereaguj. Zdržuje to každou diskusi, ale o to ti asi jde. Myslím, že jsem se vyjádřil dostatečně jasně.

-Ano, "cokoliv" je dobré pro heteráky, je dobré i pro nás. Jistě, jsem rád, že jsi konečně prohlédl. Rolling Eyes Někdo pochopí v patnácti, někdo v pětatřiceti. Bravo.

-Hihi, ovšem obávám se, že o tomhle všem jsem psal já, nikoliv ty. Ty jsi psal, a již dlouhé měsíce píšeš o tom který heterák se jak kde odhalil tím, že si ti někam sedl, nebo co sundal. Rolling Eyes Nehledě na tvou obecnou posedlost sexuální orientací.

-Řekneš mi LASKAVĚ, kde v mém příspěvku bylo cokoliv o tom, že JÁ bych chtěl segregovat gaye? Píšu tu tři roky o tom, že se lidi jako si ty segregujou sami.

-Zjevně si z mého příspěvku nepochopil ani větu, takže čti znovu.

"Mě je fu(c)k jestli na sraz dojdou gayové, lesby, heterosexuálové, bisexuálové, transsexuálové, nebo marťani s třema anténkama.

Je mi fuk, jestli heterosexuálové na srazu jsou nebo nejsou heterosexuální, jestli jsou bi-curious, nebo něco jinýho. A je mi dokonce i jedno, kdo komu sedí na klíně, a zda tim dává něco najevo. Nebo jestli je někdo gay, když v gay baru svlíkne tričko. Tim se intenzivně zabývá pár jedinců, včetně tebe, jak si každej jistě rád vzpomene, nebo dohledá.

To co mi vadí už popsali docela jasně Tomáš a Adam (je fajn tu mít zlatíčko, vedle kterýho vypadám i já umírněně Wink ). Shrnul bych to slovy: O HETERÁKY, jejich existenci, ani jejich přítomnost na srazech NEJDE. Naopak JDE o vyloženě chlípný chování některých GAYŮ."

Já jsem si myslel, že nechápavost, v případě, že se ti něco nehodí, hraješ. Teď bych se přiklonil k termínu selektivní sociální debilita.

Dodatek k příspěvku: Já bych uplně stejně blil (a zažil jsem to) nad chlípnejma heterákama, který "vtipně" (chrochty chrocht) komentujou přítomné slečny o polovinu mladší. Mam reference i od kamarádek, takže pak blijem společně.

To máslo: Je pěkný, že reaguješ na můj příspěvek. Napsal jsem něco o "nadřazený zábavě", nebo to je tvá halucinace?

To jojx: S morálkou ne. S tim, že se stydim, když vidim takovýhle chování ano. Jo a diskuse je to zbytečná. Brightovi se nerozbřeskne, máslo - ten kdyby mu něco vadilo, tak by na ty srazy nechodil, a ostatní mají nazor taky danej.

PS: Omlouvám se za citaci.
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po listopad 26, 2007 11:19 pm
Autor Zpráva
jojx
guru+++


Založen: 8.3.2007
Příspěvky: 1231
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

tohle je debata zcela zbytečná
nevidím nic co by kolidovalo s morálkou nebo nějakou jinou obecnější normou - to že to není úplně podle mého vkusu neznamená, že bych měl pocit, že tímto druhem zábavy je nějak útočeno na mnou zastávané hodnoty
_________________
V tu chvíli si s hořkostí uvědomila, jak trapné nesmysly ji napadají a položila si otázku, jestli snad probůh není už zase zamilovaná nebo jestli je jenom tak normálně průběžně doopravdy blbá.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po listopad 26, 2007 8:50 pm
Autor Zpráva
máslo
guru


Založen: 25.2.2007
Příspěvky: 624

Předmět: Re: Gay svět, heterosekce etc. Citovat

Martin napsal:
Asi jsi nepochopil, nejspíš stejně jako máslo, o co nám šlo.
K tomuhle jsem se nějak ani nevyjadřoval, protože vaše problémy s tím, že potřebujete pro svou orientaci nadřazenou zábavu, jsou mi celkem putna Wink.
...takže neni důvod si mě "brát do úst" kdykoli potřebuješ dát něčemu přidat na důrazu.
_________________
...not gay enough Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po listopad 26, 2007 8:01 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Milý Martine, děkuji za ozřejmění "o co nám šlo". Nicméně, psal jsem tu o něčem trochu jiném. Zaprvé, mají-li se lidé spolu kamarádit a bavit bez ohledu na svou orientaci, neměli by segregovat sami sebe (do "gay" čehokoli; podniků, klubů, fór...) ani ostatní (ve stylu vy mezi nás nepatříte, tak odsud padejte). Za druhé, dost dobře nechápu, proč by gayové měli mít na úroveň své zábavy (nebo čehokoli jiného) vyšší nároky, než jaké mají jinak orientovaní. Již samotným úsilím být lepší (nebo horší) než jsou heteráci se vytváří jakési mentální ghetto. Závěr této mé úvahy: Cokoli je dobré pro heteráky, je dobré i pro nás, a naopak. Jedině tak budeme rovní a svobodní. Wink

Takže jsi chtěl patrně sdělit své pohoršení (korespondující s tím Adamovým), že "JDE o vyloženě chlípný chování některých JEDINCŮ". Ohledně tohoto tvého hodnocení odkazuji na to, co ti napsal pemel níže.
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po listopad 26, 2007 7:50 pm
Autor Zpráva
pemel
šaman


Založen: 14.6.2007
Příspěvky: 1920
Bydliště: Praha 12 - Kamýk

Předmět: Citovat

Ad Martin:
Já jsem na srazech GK zatím žádné CHLÍPNÉ CHOVÁNÍ nezaznamenal Question Asi jsem moc liberální, ale já si pod pojmem chlípné chování představuji to, co se děje např. ve Valentinu Rolling Eyes
_________________
Veritas vincit.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

po listopad 26, 2007 7:36 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Gay svět, heterosekce etc. Citovat

To Nikom:

Nevim co tim přesně myslel pan Sidovský, kterýho jsem citoval, to by ses musel zeptat jeho. Já to chápu hanlivě jako volné společenství osob, které se stýkají, přestože nemají spolu společného nic, než sexuální orientaci, a čas od času zalezou do darkroomu, popřípadě se poslintají navzájem a/nebo/zároveň i hetero sekci.

Znamená to pro mě umělý vydělování se ze společnosti a uzavírání se do nějakýho imaginárního "gay světa".

Abych byl zcela přesný představuju si pod tím tu "gay scénu", která časem zmizí.

To bright:

Asi jsi nepochopil, nejspíš stejně jako máslo, o co nám šlo.

Mě je fu(c)k jestli na sraz dojdou gayové, lesby, heterosexuálové, bisexuálové, transsexuálové, nebo marťani s třema anténkama.

Je mi fuk, jestli heterosexuálové na srazu jsou nebo nejsou heterosexuální, jestli jsou bi-curious, nebo něco jinýho. A je mi dokonce i jedno, kdo komu sedí na klíně, a zda tim dává něco najevo. Nebo jestli je někdo gay, když v gay baru svlíkne tričko. Tim se intenzivně zabývá pár jedinců, včetně tebe, jak si každej jistě rád vzpomene, nebo dohledá.

To co mi vadí už popsali docela jasně Tomáš a Adam (je fajn tu mít zlatíčko, vedle kterýho vypadám i já umírněně Wink ). Shrnul bych to slovy: O HETERÁKY, jejich existenci, ani jejich přítomnost na srazech NEJDE. Naopak JDE o vyloženě chlípný chování některých GAYŮ.
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po listopad 26, 2007 7:21 pm
Autor Zpráva
pemel
šaman


Založen: 14.6.2007
Příspěvky: 1920
Bydliště: Praha 12 - Kamýk

Předmět: Citovat

Ad Nikom:
Já si pod pojmem "gay scéna" představím následující Arrow
1) aktivisty bojující za práva gayů,
2) gay kluby, různé gay akce, koneckonců i srazy naší GK,
3) filmovou scénu zobrazující intimnosti mezi dvěma gayi.
_________________
Veritas vincit.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

po listopad 26, 2007 3:40 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Podle negativních reakcí na přítomnost het kluků na našich srazech soudím, že "gay scéna" hned tak nezanikne. Wink
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po listopad 26, 2007 1:29 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

Ty Martine, co je to ta gay scéna?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po listopad 26, 2007 3:06 am
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Tak já bych se pod to prakticky mohl podepsat.

Vypíchnul bych pasáže, jak je přístup k vlastní orientaci podmíněn věkem, a slova J. Hromady "českým gayům je vlastně v podzemí dobře".

Je tam jedna faktická nepřesnost - dobu, kdy za styk s mužem hrozil kriminál (v ČR) si určitě nepamatují padesátníci.

A jednu věc bych trošku doplnil: „Už se nemusíš někomu zodpovídat, že jsi gay, s kým žiješ a proč. Už nemusíš přes týden makat někde v bance nebo ve fabrice a hrát divadlo, jakože nic a pak o víkendu šukat kluky v darkroomech, aby o tom nikdo nevěděl. Můžeš žít úplně normální život, žít s přítelem a na party se jít bavit. To je výrazná změna a velký úspěch gay scény" - ano, úspěch jistě, ale je to konec gay scény. K čemu bude až bude každýmu jedno kdo je čim. MWHAHAHA. Laughing
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá listopad 23, 2007 11:31 pm
Autor Zpráva
youngman
uživatel++


Založen: 5.11.2007
Příspěvky: 290

Předmět: Gayové v ČR dnes Citovat

na netu jsem narazil na tento článek http://xman.idnes.cz/jses-teplej-tak-to-fakt-neres-dio-/xman-novinky.asp?c=A071123_113759_xman-novinky_mao
co si o tom, jako lidé zkušení, myslíte Question
článek dále pokračuje odkazen na blog Janise Sidovského,
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st červenec 04, 2007 10:43 am
Autor Zpráva
sergej sudoplatov
šaman


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2087
Bydliště: Praha 8 - Kobylisy

Předmět: Citovat

pemel napsal:
Zajímavý článek v časopise 100+1:
http://www.stoplus.cz/archiv/narozen_jako_gay.html


Tedy se to dá shrnout, že se ví úplný kulový.
_________________
Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st červenec 04, 2007 9:28 am
Autor Zpráva
pemel
šaman


Založen: 14.6.2007
Příspěvky: 1920
Bydliště: Praha 12 - Kamýk

Předmět: Citovat

Zajímavý článek v časopise 100+1:
http://www.stoplus.cz/archiv/narozen_jako_gay.html
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

st červen 06, 2007 4:36 pm
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

s dajem se dá diskutovat do doby, než začne ten jeho fanatismus.
Takže nikdo se ho na nic neptejte veřejně, mám teď deprese a uvažuji o sadbě konopí, technického konopí, protože když provaz, tak jedině vlastní výroba
_________________
To máš z toho, s kým se to taháš. S nějakým anarchistickým bohémem, rudým, bolševickým nokem.
Jsem zženštilý materialista, ach božínku, jsem tak sama a bez materiálu
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st červen 06, 2007 3:19 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

Jakub.Jeddide napsal:
Nikom napsal:
Jakub.Jeddide napsal:
Nikom napsal:
Jakub.Jeddide napsal:

No mě by to docela zajímalo...


V rámci uchování psychické pohody zbytku diskutujících, napiš mu na email, jsem si jistý, že si s tebou velmi rád podiskutuje (předem tě lituju).


ty to líčíš, jako by on byl zbraní hromadného ničení...


no, skoro Wink


Ach tak - fanatik a navíc dle vzoru nejhorší je srážka s ... ?


Já ho mám i svým způsobem rád, jen ať jsem nepíše příspěvky podobné tamtomu...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st červen 06, 2007 3:00 pm
Autor Zpráva
Jakub.Jeddide
uživatel++


Založen: 13.12.2005
Příspěvky: 268
Bydliště: Praha 10

Předmět: Citovat

Nikom napsal:
Jakub.Jeddide napsal:
Nikom napsal:
Jakub.Jeddide napsal:

No mě by to docela zajímalo...


V rámci uchování psychické pohody zbytku diskutujících, napiš mu na email, jsem si jistý, že si s tebou velmi rád podiskutuje (předem tě lituju).


ty to líčíš, jako by on byl zbraní hromadného ničení...


no, skoro Wink


Ach tak - fanatik a navíc dle vzoru nejhorší je srážka s ... ?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st červen 06, 2007 2:55 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

Jakub.Jeddide napsal:
Nikom napsal:
Jakub.Jeddide napsal:

No mě by to docela zajímalo...


V rámci uchování psychické pohody zbytku diskutujících, napiš mu na email, jsem si jistý, že si s tebou velmi rád podiskutuje (předem tě lituju).


ty to líčíš, jako by on byl zbraní hromadného ničení...


no, skoro Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st červen 06, 2007 2:50 pm
Autor Zpráva
Jakub.Jeddide
uživatel++


Založen: 13.12.2005
Příspěvky: 268
Bydliště: Praha 10

Předmět: Citovat

Nikom napsal:
Jakub.Jeddide napsal:

No mě by to docela zajímalo...


V rámci uchování psychické pohody zbytku diskutujících, napiš mu na email, jsem si jistý, že si s tebou velmi rád podiskutuje (předem tě lituju).


ty to líčíš, jako by on byl zbraní hromadného ničení...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st červen 06, 2007 2:45 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

Jakub.Jeddide napsal:

No mě by to docela zajímalo...


V rámci uchování psychické pohody zbytku diskutujících, napiš mu na email, jsem si jistý, že si s tebou velmi rád podiskutuje (předem tě lituju).
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st červen 06, 2007 2:29 pm
Autor Zpráva
Jakub.Jeddide
uživatel++


Založen: 13.12.2005
Příspěvky: 268
Bydliště: Praha 10

Předmět: Citovat

Nikom napsal:
Jakub.Jeddide napsal:

No páni....to jsoou odstavce... to je text...
Ty se chceš zbavit svoji homosexuality... aha...a z jakého důvodu prosím???
Odvoláš se na bibli, Platóna atd...
Bible je o lásce...
Co ti přijde divné na tom, že chce kluk, kterému ještě nebylo 18 let vést právoplatný život???
Kdo určil, že je na to člověk připraven v 15, 18 ... někteří na to nejsou a nebudou připraveni nikdy.


NE tohle NESMÍŠ!! Nesmíš se ho na nic ptát, nebo mu zazvoní v uších, vrátí se a bude nám to OPĚT VYSVĚTLOVAT!!!


No mě by to docela zajímalo...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st červen 06, 2007 2:20 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Nikom napsal:
Jakub.Jeddide napsal:

No páni....to jsoou odstavce... to je text...
Ty se chceš zbavit svoji homosexuality... aha...a z jakého důvodu prosím???
Odvoláš se na bibli, Platóna atd...
Bible je o lásce...
Co ti přijde divné na tom, že chce kluk, kterému ještě nebylo 18 let vést právoplatný život???
Kdo určil, že je na to člověk připraven v 15, 18 ... někteří na to nejsou a nebudou připraveni nikdy.


NE tohle NESMÍŠ!! Nesmíš se ho na nic ptát, nebo mu zazvoní v uších, vrátí se a bude nám to OPĚT VYSVĚTLOVAT!!!


Nééééééééééééééééééé!
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st červen 06, 2007 2:17 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

Jakub.Jeddide napsal:

No páni....to jsoou odstavce... to je text...
Ty se chceš zbavit svoji homosexuality... aha...a z jakého důvodu prosím???
Odvoláš se na bibli, Platóna atd...
Bible je o lásce...
Co ti přijde divné na tom, že chce kluk, kterému ještě nebylo 18 let vést právoplatný život???
Kdo určil, že je na to člověk připraven v 15, 18 ... někteří na to nejsou a nebudou připraveni nikdy.


NE tohle NESMÍŠ!! Nesmíš se ho na nic ptát, nebo mu zazvoní v uších, vrátí se a bude nám to OPĚT VYSVĚTLOVAT!!!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st červen 06, 2007 1:50 pm
Autor Zpráva
Jakub.Jeddide
uživatel++


Založen: 13.12.2005
Příspěvky: 268
Bydliště: Praha 10

Předmět: Citovat

da.jo napsal:
Libore, to, co píšeš, je trochu neurčité, skrývající rozpor. Chceš-li se sebou něco dělat, musíš si vyřešit i svoji homosexualitu, resp. nenechávat ji nedotknutelnou. Aby sis neublížil. To, že se tak může i stát, je asi pravda, sestupuješ přeci v duchu starých mytologiií a jejich moderních obdob do "hlubin jeskyně", svého stínu, poznat svoji horší stránku a zbavit se svého dosud dobře známého já, dobrého až čítankového, nebo jen zčásti uvědomělého, známá a Jungem kdesi užitá alegorie s cestou na vysokou horu, která se náhle začne sesouvat do hlubokého údolí a na jeho druhé straně se klikatě zdvihat k úpatí hory... Jo, vím, o čem mluvíš, vlastně zrovna něco podobného právě absolvuju, pocit, že se pod tebou rozpadá pevná půda, že se není čeho zachytit, není jasného a přesvědčivého důkazu, jo to znám, resp. právě poznávám, komentuju..., sebemenší dosažená jistota se může obrátit v důkaz svědčící pro opak. Domnívaná příčina za následek. ...Runnin’ in circles, [sounds like] Comin’ our tails... slova jako bezútěšnost, marnost, zbytečnost jsou tvými průvodci (ve službách tu Apoštolského stolce, tu vyoutovaných gayů), navíc, podrobuješ přezkumu to, co máš za nejhodnotnější (dvojznačná role lásky, zde možná bachařky v platónově jeskyni stínů), povoláním boha před soud padá nezvratně jakékoli náboženství - zahájením "procesu" umírají vylhané, chtěné, dosud tabuizované či vysněné jistoty, jedna za druhou. Láska. Ty nejkrásnější a nejušlechtilejší pocity, který si v životě zatím zažil ... This is the first day of my life... se pod nástroji vědecky kruté analýzy, mění jakoby v mrtvolu (teď mluvím jakoby z pozice toho, kdo říká "do údolí nechoď, žije tam nestvůra") a lékař v patologa, ne více, v kata. tedy určitě ne cesta pro někoho, kdo má sklon k sebevraždám --- (sám jsem si její osobní nemožnost zdůvodnil ohledem na rodiče, resp. mámu, och jaký paradox, že? a pár kámošů) Kdo by pak raději nenechal věcím volný průchod, jak nabízíš, ... ale proboha "jak" se sebeidentifikací homosexuála? Ale... já spíše do té imaginární rokliny utíkám, za mým rozhodnutím se ukrývá čistý kalkul, pocit, že bych si více ublížil nezbavením se své homosexuality. Nechci tenhle život, v mládí možná u někoho lesklý a plný krásných prožitků,... potkám-li je někde na ulici, Na příkopech a podobně, cítím úzkost. Nepamatuji si jediný pár, který bych kdy obdivoval, navíc mi stejně připadají jako dvojice "lovců", chovají se jinak než páry muž a žena, a nevypadají, že byse nějak ostýchali, ani mi nepřijdou spokojení. Četba tohoto fóra, také není zrovna uklidňující, kluk, kterému není ani 18, se tu ptá, kde sežene lubrikant k análnímu sexu, nevím, jak u ostatních, ale když tohle čtu, tak.. apoštol Pavel se už vyjádřil Confused už tomu chybí jen nebeští jezdci s ohnivými meči. Asi to je předsudek Rolling Eyes , ale co jím není.... Každý má právo volby a právo být ve své volbě ochráněn, neboť pravdu zatím nevlastní žádná ze stran. doufám, že toto nezapomenou oni gayové, kteří v přesvědčení, že mluví i mým jménem, káží nezměnitelnost a lidi, co se neztotožňují s jejich ideologií (pojem coming out jako jediná správná cesta, naposledy se tu v roli majitele pravdy předvedl Martin), označují za zbabělce a lháře. Není v tom zbabělost, k obojímu je potřeba určitého úsilí. Je věcí každého dospělého člověka, jakou stranu zvolí, možnost volby existuje a nikdo ke svému rozhodnutí nesmí být nucen. A propos, viděls Noční hlídku? Dnešní stav, kdy se na základních školách káže dogma nezměnitelnosti (a kluci s pochybnosti jsou tak div ne hnání do náručí různých zvrhlíků), rovnováhu určitě nevystihuje. V budoucnu můžeme očekávat reakci, toto vždy fungovalo.


No páni....to jsoou odstavce... to je text...
Ty se chceš zbavit svoji homosexuality... aha...a z jakého důvodu prosím???
Odvoláš se na bibli, Platóna atd...
Bible je o lásce...
Co ti přijde divné na tom, že chce kluk, kterému ještě nebylo 18 let vést právoplatný život???
Kdo určil, že je na to člověk připraven v 15, 18 ... někteří na to nejsou a nebudou připraveni nikdy.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne listopad 13, 2005 9:00 am
Autor Zpráva
Rudolf Kutnar
tester


Založen: 13.11.2005
Příspěvky: 1

Předmět: Citovat

Laughing Ahoj, rada bych prijela na freedom party 18.11. a mam dotaz, muzou tam i kluci!!!
Praha 6 Na Višnovce 10044/1
_________________
Ahoj, rada bych prijela na freedom party 18.11. a mam dotaz, muzou tam i kluci!!!
Praha 6 Na Višnovce 10044/1
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 5 z 7
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist